Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Stari kamp YamiyoDanas u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardDanas u 6:48 pmMizu
Illumi i JohanDanas u 6:09 pmKon
Krug PozudnihDanas u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeDanas u 12:31 pmMizu
Execution DockJuče u 11:50 pmMizu
Emeil i RenJuče u 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroJuče u 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivJuče u 6:25 pmMiv
Lin PrašumaJuče u 5:15 pmIllumi
Travel EvidenceJuče u 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaJuče u 2:29 pmAvelj
Zid sa MisijamaJuče u 2:23 pmAvelj
Bambusova sumaJuče u 1:41 pmKain
Land Of VegetablesNed Nov 11, 2018 9:19 pmJohan Liebert
Juuzou Suzuya kucaNed Nov 11, 2018 7:41 pmJuuzou Suzuya
Ulica UjedinjenjaNed Nov 11, 2018 7:04 pmJuuzou Suzuya
TestiranjeNed Nov 11, 2018 3:13 pmNNW Game Master

S Jonin Ispit - Riomarindo Ususu

taj Pon Avg 20, 2018 3:01 am
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

4 zadatka - 4 posta. Daj sve od sebe, radi polako. Srećno.
taj Uto Avg 21, 2018 4:33 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

A uchiha siki
Za shikija pa posto je uchiha i sada isto i samurai i jos neke bildove sad bih uradio mozda tehniku i ako nece uraditi nista protiv njega tako da ce biti bolje sa flas bonbom. bacajuci iza mene i ako ne moze izbeci pomeranjem buduci da je sam tog lvl kao i ja ali zato ne moze koristiti saringan, a posle toga bih bacio dimnu bombu pomerajuci se iza kako mene nebi zahvatio tako da bi bio izgubljen u dim, a zatim uzeo bih katanu dok je polizem i stavljam u konac vezuci i tako mu barem naneti neku stetu i ako u tom trenutku tako mu nekako i nanetim stetu.a ako i iskoristi svoji saringan u tom potezu potezu sto mu da 150 int i jos jedan slot sto ce sigurno uraditi neki gentjusu kao na primer da se topim i vadi bas svoji mac jureci ka meni,sto nece biti ni moguce ako bih iskoristio tehniku od samuraja da na gentjusu nece mene ici uopste sto je zanimljivo a u vezi toga kada je jurio ka meni sa katanom taj konac sto sam sakacio bih opet uzeo svoju katanu uradeci weapon block blokirajuci njegov napad jedino sto bih mogao uradio da uradim dojutsu seal i ako mu je vec aktiviram saringan sa eye reactiona izbegava napade dok dojutsu seal nije napad ako nema neki dmg vec samo blokira njegov klan i saringan sto bi dosta pomoglo oko toga i da ne koristi.Jedino sigurno da bih urafio neku tehniku protiv stuna ako sada salje vodeni napad koji je stun na mene nece raditi a za ostale slotove radim zabranjenu protiv vode i ako bih mu skoro i sve blokirao kao i ako napada strujom jedino nece ni to kada udjem u imunitetu.:

C morimoto kin
Eeeeh morimoto moji morimoto pa sad kakav bild ima to i ne znaci da je savrsen pa ako je tu mozda malcice vetar,bilo bi i predivno kada bih bacio ponovo smoke bombu naravno malo udaljen posto zahvata nekih metara kolko znam, tako da bih ocekivao da ce uradi erernald wind sto je i bila savrsena prilika ionako katanu lizem a zatim bih i uradio taj skriveni napad trcuci ka njemu na i priblizavajuci sto mi je dalo da lizem katanu uz to da bih zamahao u lighting epxlode koju sam ubavio macu nakon sto sam polizao a posto je on buduci jiton on bi lako zaustavio kadabi dodirnuo jer na njega metalna oruzija ne rade a jedino sam i hteo da to uradi kao i da rastavi na delove da bi bacio na mene napad.uz to bi uradio i laido i sa svojom katanom bi se priblizio 1 metar sa dva zamahom sto je bilo super em sto sam izbegao napad metcima em i sto sam aktivirao na sebi seal ako mi se neko priblizi na 2 m uz to bi mu i bacio seal koji bih kasnije aktivirao a jedino sto je super to da je njegov napad zaustavljen i da nista drugo nebi mogao i ako iskoristi unstun tehniku ne vredi mu nista ako ja povecam svoju brzinu i izbegnem negde dalje od njega a jedino ako uradi neku vetrovitu tehniku za senzor i upada u zemlju da bi me stunovao,poslao bih napad koji ga prati protivnikovu cakru,sto je super za mene jer nece ni znati gde sam ako sam uradio stealh barrier sto se i pomalo zajebo a na kraju aktiviram seal.:

B uchiha alucard

Eh eh eh za alucarda pa sine moji isti je vetar ali pametan covek,i ako mi je isto plan slicno kao sa morimotom jedino bih opet iskoristio dimne bombe a zatim svoju zabranjemu sto na mene nece raditi vetar a za dimnu bombu ce isto naravno i ukloniti ali ce i upaliti svoji saringan za svoje bafove i ako se ne zna da ako od bafova i sa katonom radi neki vatreni napad da mogu uraditi lighting body sto ce proci i nece biti nista a za ostale naravno slotove stvaram klonove koji rade stit protiv zagarantovanog napada zavisi koliko i posalje dok ni ja to ne vidim,radio bih neki direktni napad ustvari pojavio bih se sa shunpom iza njega dok bih stvarao barieru za imunitete sto i jeste zanimljivo buduci da je imunited eye reactions sharingan nebi ni uradio mu zalepio seal a svi bufovi ionako kada sa katonom ne moze uraditi zagarantovani sto je i to ocigledno super i to mi daje neku prednost da uradim samuraj napad i ako pokusa sa gentjusom sto bih i to blokirao ako na mene mozda salje nirvanu.:
taj Uto Avg 21, 2018 8:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Eh shiki moji zar bas moras i u prvom potezu stvoriti kise i ako je 200 lvl sto je pametno i ako nema neki dmg ali ti yuichi pa sta stvaras cup imas zemlju ti uzmes kisobran i eto nista al dobro da u slucaju nema vetar inace bi te oduvao a mogao si i yuichi da stvoris uzvisenje i tako se spasis od kise sto bi bilo pametno al aj moze se oprostiti.hmmmmm stvarno vodeni balon zar i ti da budes u balonu pa de covece balon mogao si u tom potezu zadrzati dah a on i promenio teren ne mozes sad reci da se davis ono bla bla bla kada pogledaj skill jbt mislim bild kakav ima.pa dobro za sad im ide dobro sparing iznenadjujuce jedino sto bih rekao i uradio posto su oboje samuraj da polizu maceve sto bi bilo epic.samo mi nije jasno yuichi ti stvaras klonove a shiki radio lighting connect i salje napad pa de ako klonovi miruju kako si skupio ti trebas povuces jebene klonove znaci povuces klona i imas cakru a plus kakvi su ovo skrolovi i ako meni nije jasno sta bacaju i primaju al dobro.opasas yuichi pa bravo odlicno si ovo iskombinovao sto se niko toga nije setio ali nije mi jasno kako shiki u tom potezu moze raditi bilo sta dok je kao voda,nebih ni nista uradio sem voda i niti napao sto je i logicno.Hmmm ovo za senzor i upadanje u rupu nekako i ocigledno i ako je samuraj barem se slazem da reaction refleksna reakcija sto nebih svrstao kao senzor i ako kao jeste ali umesto toga shiki uradio bih unstun tehniku samurajsku a cak i paukovu mrezu za svaki slucaj ako pokusa stun nece se pomeriti,ali me cudi kako napada shiki sa samurajem a u vodi KAKOOOO i ako se cudim sto na kraju senzor ali borba je ionako bila nerealusticna i plus manje dobra i realisticno jedva da me ovo odusevi.:
taj Uto Avg 21, 2018 9:48 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

pa normalno da je moji odgovor da je bolji i bitan roleplay,jedino kada sam ja rp jesam mogao i da izgradim neku svoju pricu a cak i da se uzivim u njoj dok rpujem i tu da ubacim i neke rekacije kao i neka desavanja sta bih mogao da uradim, i naravno sa drugim ljudima sto mi je dalo za nadalje da imam dobar rp koji se kasnije mozda i popravilo. Sto i za druge ljude dalo da krenu na neki svoje poteve gde bi god krenuli a sa njihovim i rp moze biti bilo koji na neki nacin cudan ili dobar,ali borba sa karticama isto i ima svoji neki rp ako bi uradio neku tehniku imalo bi rp na koga radis bacas ili sta god vec da bi imalo smisla. A sto se tice xp to bi trebalo da ima.
taj Uto Avg 21, 2018 9:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa posto od s jounina dosao sto bi znacilo da nisam ispunio neki preveliki cilj ali je i naravno za pocetak i jeste posto ima i jos nekih stvari od chunin do s jounina najbolje je doba ninje a sto se tice ispite da vodim i ako sam naucio kako se radi kao i poslu s jounina rado bih vodio ispite pokazivajuci i da sam ravan sa s jouninima.
taj Pet Avg 24, 2018 2:31 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pao si.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000