Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Execution DockJuče u 11:50 pmMizu
Emeil i RenJuče u 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroJuče u 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivJuče u 6:25 pmMiv
Lin PrašumaJuče u 5:15 pmIllumi
Mizu i AlucardJuče u 5:05 pmMizu
Dahakine sumeJuče u 2:52 pmAlucard
Travel EvidenceJuče u 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaJuče u 2:29 pmAvelj
Zid sa MisijamaJuče u 2:23 pmAvelj
Bambusova sumaJuče u 1:41 pmKain
Land Of VegetablesNed Nov 11, 2018 9:19 pmJohan Liebert
Juuzou Suzuya kucaNed Nov 11, 2018 7:41 pmJuuzou Suzuya
Ulica UjedinjenjaNed Nov 11, 2018 7:04 pmJuuzou Suzuya
TestiranjeNed Nov 11, 2018 3:13 pmNNW Game Master
Rei i ShukuroNed Nov 11, 2018 2:59 pmShukuro Kaguya
LimboPet Nov 09, 2018 9:53 pmNNW Game Master
Hram Asar'kaPet Nov 09, 2018 9:48 pmRiomarindo

Taforalt cave

taj Pon Avg 13, 2018 11:22 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Duboko u šumi nalazi se ulaz u ovu pećinu. Skrivena drvećem od radoznalih očiju predstavlja odlično mesto za skrovište. Unutrašnjost je dosta skromna, par tunela koji se međusobno presecaju vode do centra pećine gde se nalazi jezerce. Iza malog jezera nalazi se put koji vodi do oblasti 36. Mada ulaz iz susedne oblasti je skriveni i može se otvoriti samo sa unutrašnje strane.

taj Pon Avg 13, 2018 11:51 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog i iscrpljujućeg puta, punog prepreka i krvoločnih npc-eva koje su morali da izbegavaju u širem luku konačno su neprimećeno stigli do odredišta. Na prvi pogled bila je to obična nedođija daleko od civilizacije. Samo Shukaku i on su znali za postojanje pećine dobro sakrivene među granama i drvećem. Kako i da zaboravi za to mesto, šta su misija počinjali i završavali baš na tom mestu. Izgelda da je prvi stigao i da ih je već čekao unutra.

"Odmorićemo se ovde i ostati neko vreme dok se ne sredi situacija sa tim gospodinom. Nadam se da vam to ne smeta, nije nešto specijalno ali jedina opcija koju sada imamo."

Okrenuo se ka svojim saputnicima i nakon što im je rukom sugerirao gde treba da uđu osvrnuo se još par puta oko sebe, čisto da proveri da ih neko slučajno nije pratio. Senzor mu je naravno bio upaljen i tako je proverio širu okolinu.

"Raskomotite se slobodno. Kao kod svoje kuće. Kako si ti? Nije bilo problema u putu?"

Kada su konačno već bili unutra zamaskirao je ulaz i prvo se obratio Kainu i Rei, a zatim prišao Shukuru sa kojim se rukovao.

#card284

taj Uto Avg 14, 2018 12:03 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pratila je Rena polagano kao da je na ekstremnom maratonu, štedeći tako svoju snagu. Nikada dovoljno sigurna, okretala je glavu levo desno svako malo. Paranoja koja ju je davila gde god da pođe ni sada nije izostala. Šta više, sada je dominirala. Rei prvi put beše ugrožena, i zato joj sve oko nje bi čudno. Ni sama nije znala kako da se ponaša s obzirom na svoje životinjske gene. Bila je to fight or flight situacija. Za njen karakter, prva opcija bi bila očekivana, ali pošto je ona deo zajednice, nije mogla misliti samo o sebi, tako da je prikrivanje bila najbezbolnija opcija za sve.

Dok je putovala, sve vreme je mislila radi li ispravnu stvar. Biti slobodan je ono čemu je ona oduvek težila, a ipak, svet to nije dozvoljavao. Nije li to sebično? Sve te misli vrzmale su joj se po glavi, a onda ih prekide Renovo zaustavljanje. Uputio ih je o ovom mestu, na šta je Rei samo klimnula glavom i ušla u pećinu. Istezala je svoje ruke i ostatak tela neko vreme, ne bi li se malo razbudila od monotonog puta. Prekrstivši ruke, stala je da posmatra pećinu i stene koje su se pružale kako iznad njih, tako i pored.

Always and forever
taj Uto Avg 14, 2018 12:54 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usput se nasao sa njima, kao sto je sve vreme i planirao, srceparajuc ponovni sastanak, itd itd. Sada, u ovoj pecini zapravo nije ni znao sta da radi, sta da prica sa bilo kime niti kako je do svega ovoga doslo, pa je uradio ono sto radi najbolje. Nasao je mesto neko blizu zidica tu u pecini i zaseo u turski sed, ruke polozio na kolena sa sakama okrenutim ka gore, kicma mu bese prava, a udisaj ravnomeran. Iako svestan svega sto se desava oko njega, upao je u stanje meditacije, vise iz ocaja nego bilo cega drugog.

Laws exist only for those who cannot live without clinging to them.

...:

#card671 #card750 #card256 #card684 #card652

Poslednji izmenio Senshu Hyuga dana Uto Avg 14, 2018 9:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Uto Avg 14, 2018 3:02 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(kakav je ovo oglasnik leptejebo)

Put dugačak, a kondicija maltene nula. Nije imao luksuz da leži i dremka na majmunovim leđima, primetili bi ih nepostojeći špijuni koje su izbegavali iz oblasti u oblast. Eh živote što me snađe, i luksuza da se odričem radi svoje slobode. Umoran, zadihan, pratio je Rena. Nisu pravili neke ogromne pauze za odmaranje, konstantno su ili nailazili na nove čakra izvore ili prosto su bili puni energije od adrenalina koji je pumpao njihovom krvlju. Konačno su stigli do 'mesta', što beše ništa više nego za stepen gore mesto nego na kojem su bili. Ako se mogao navići na ustajao vazduh i dim u starom skrovištu, što da ne i u ovom.

"Sve opušteno, hvala što ste ispali džentlmeni i niste nas napustili."

Klimnuo je glavom, u znak zahvalnosti, te seo i naslonio se na zid pećine, čekajući dalji plan. Usput je od umora zadremao.
taj Uto Avg 14, 2018 3:28 am
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Shukuro ih je docekao vec okruzen pikavcima, pola pakle makar, i jos jedna u ruci. Kako li je sebi dozvolio to, juce kralj sveta, zivot punim plucima, uzivanje, a danas sta? Begunac, skucen u pecinici sa ko zna koliko ljudi za svojim vratom. I zasto? Zato sto je upoznao simpaticnu strankinju. E moj Shukuro uvek si znao da ce ti zene doci glave a ne cigare.

"Nista sto nisam ocekivao."

Odgovorio je Renu, pokusavajuci da odrzi svoj nadmeni osmeh na licu, al sada ispade samo nekako kiseo, izgleda da je skrivanje cak i od smrti gore. Bacio se u neko razmisljanje, kako se probudio onaj put? Zasto? Covek poput njega, pa u najmanju ruku nije zasluzio drugu sansu za zivot, al eto ga, ziv, zdrav, citav, bar za sada. Neki morbidan, sumoran vazduh kao da je ispunjavao tu pecinu, i svaki udah kao da je rezao dusu. Kako bi situaciju ucinio recimo laksom, predlozio je jednu vrstu igre.

"Ima li neko da zeli da podeli ista o sebi?"

Cudno pitanje, nekarakteristicno za njega svakako, al valjda mu je u tom trenutku u glavi bilo ono "Ko prizna pola mu se prasta."
taj Čet Avg 16, 2018 7:21 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njen pogled i razgledanje ove hladne i tmurne pećine prekide prisustvo nekog novog i nadasve neočekivanog. U pećini se nađe njihov stari prijatelj koji je otišao bez pozdrava. U Rei se probudila istovremeno i bes i sreća i ona htede da mu priđe i saspe sve u lice. Njeno disanje postalo je brže i teže, s obzirom da beše na ivici suzdržavanja. Iako ova situacija nije bila pogodna za nekakva druženja, očekivala je da će ispasti čovek i doći da se pozdravi s njima. Čekala je neko vreme u tišini, kako su i ostali pristizali, ali od konverzacije ne beše ništa.

Okrenula se prema njemu, Senshuu, i videla ga zavorenih očiju. Tek tada je shvatila da ne mora da priča s njim, niti da mu remeti mir, kada on očigledno nema potrebu za bilo čim drugim. Prišla je Shukuru vadeći paklu iz džepa svoje jakne, i nudeći ga. Pripalivši cigaretu, u svoj ovoj tišini, probila je led.

,,Evo ja."

Uvukavši dubok dim, nastavila je posle uvoda.

,,Imala sam davno jednog prijatelja s kojim sam provodila dosta vremena. Zaista, gledala sam na njega kao na podršku, dobrog savetnika, a pre svega druga. Umeli smo da se sprdamo, a i da tugujemo, popijemo i tako. Beše mi ko brat. A onda smo se našli u čudnoj situaciji. On mene baš i nije posmatrao samo kao prijatelja, tako da smo se udaljili. To mi je jedina uspomena koje se sećam iz starog kampa. I jedan lepi most, Sena. Volela bih da ga vidim još jednom. Veruješ li ti u muško-ženska prijateljstva, Shukuro?"

Vrtela je cigaretu prstima, kao iz neke dosade, ne znajući šta će sa sobom. Ovo joj se učini kao zanimljiva tema koja nema konačan odgovor, pa se o njoj može razglabati dok traće vreme na ovom hladnom mestu.

Always and forever
taj Čet Avg 16, 2018 8:45 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odmahnuo je glavom na Reinu ponudu, usput je pokupio svoje, a svakako nije bio zickaros pa mu je i pre dok je uzimao bilo neprijatno. Izgleda da je ona bila najmanje depresivna od svih, il najvise, zavisi sa koje strane se gleda, pa je prva progovorila, kao onaj koji je postavio pitanje, naravno saslusao ju je pazljivo, doduse nije da je imalo sta da se slusa. Prica ponovljena milion puta, stara kao vreme samo, drugar se zaljubi u drugaricu a ona ne deli ta osecanja. Shukura licno, bas i nije pogadjalo to, desilo mu se jednom, kao klincu i od tad neponovilo, na greskama je ucio bolje nego na bilo cemu, al pitanje da li veruje u musko zenska prijateljstva je vec bilo nesto drugo. Morao je malo da razmisli, davno ni sa kim novim nije ulazio ni u kakav dublji razgovor pa ga je malo uhvatila i na prepad.

"Pa.."

Zapoceo je, uzimajuci svoju vec dobro uvezbanu dramsku pauzu kako bi uvukao a potom ispustio dim.

"Da i ne. Da u tom smislu da dve osobe mogu biti prijatelji iks godina i da se nista izmedju njih ne javi cak ni iskrica, znam za par takvih slucajeva. E sad zanimljiviji deo, ne zato sto to uopste nije cesta pojava, iz mog iskustva bar, uglavnom se jedno ili drugo zacopaju i onda se zavrsi il lepo, il kao u tvom slucaju ruzno."

Zastao je da uhvati dah, nije navikao bas toliko da melje ali svidela mu se tema.

"Ako smem malo da analiziram: U tvojoj prici, taj tip, ko god bio zvuci kao krivac, ocigledno, i sad pre nego sto kazes neki klise tipa niko nije kriv, pricamo realno tako da uvek postoji krivac. Ali da li to mora da bude samo jedna osoba? Smatram da uvek postoji neki predznak situacijama poput tvoje, osmeh, dodir, pogled, koji 'krivac' uputi 'zrtvi'. Ona to namerno ignorise u vecini slucajeva, u nadi da ipak to nije to. Ali jeste, uvek jeste. Da li si videla neki znak? I ako jesi, da li si isto kriva koliko i on?"
taj Čet Avg 16, 2018 9:09 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

,,Da, da. Klasika."

Dodala je na njegov odgovor koji je ona postavila a potom ga pomno saslušala. Osetila je kao da joj je mozak proradio, angažovan je da misli i razmišlja, da stvara stavove i analizira. Dugo toga nije bilo, tako da je u sebi nosila onaj prazan osećaj kolotečine i stagnacije. Osetila se življom nego inače. Sada je tek shvatila koliko zapravo uživa u ovakvim razgovorima koji su zaista retki. Zapravo, slabo ko voli da se upliće u ovako nešto. Prvo što se mozak umara,a drugo što ne postoji konačan odgovor. Ali opet, prija joj to, posebno na ovakvom mestu.

,,Sada kada si to pomenuo, tu reč znak, zbunila sam se. Ne znam da li je to do moje memorije ili do toga da ne primetim sitnice."

Zastala je da uzme dim a potom nastavila nakon kratke pauze. Očima je posmatrala desnu stranu pećine, pokušavajući da uđe u najdublje delove svog sećanja i misli.

,,Ne mogu se setiti. Iznenadio si me ovim malo. Sviđa mi se taj ugao posmatranja zapravo. Možda sam ja želela zavarati sebe? Hm. Mislim da ne želim da se vraćam na to. To je samo uspomena. Više volim da živim u sadašnjosti i da planiram budućnost. Mada, ni to mi ne ide od ruke. Nisam baš planirala da će mi život biti ovakva bežanija."

Opet dubok uzdah. Zadržavanje u plućima, pa izdah.

,,Vidiš onog belokosog lika tamo? Meditira. Volela bih da krenem takvim putem. Da me baš briga za sve, da ja nikog ne zanimam. Imala bih svoju bašticu i brinula o cveću. Mislim da sam izabrala pogrešan put, nindo, valjda ga tako zovu. Što mi ovo treba u životu uopšte?"

Osetila je da je počela da vodi monolog kazujući svoje misli na glas, ređajući ih kao činjenice, pa je prestala. Previše se otvorila, i nije htela da davi više. Taman je završila sa cigaretom, tako da je mogla da nastavi sa istraživanjem ovog mesta, ako ništa drugo, i da pusti Shukura na miru.

,,Pretpostavljam da tebe ne drži mesto? Možemo otići do kraja pećine ili na početak, kako god."

Always and forever
taj Čet Avg 16, 2018 9:37 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izgleda da je u Rei nasao partnera za razgovor, naravno i Ren je bio dobar, al posle koliko, sest, sedam godina? Nema o cemu bas ni da se razgovara, vise su pizdeli jedan na drugog i prepirali se, izgleda da je ovaj ipak bio u pravu sto se tice upoznavanja svezih lica, cemu se Shukuro tvrdoglavo protivio toliko dugo. Saslusao ju je, nije mu bilo zamorno to sto ona prica za cudo, inace se nije bas preterano interesovao za druge. Klimnuo je glavom na njenu ponudu da prosetaju malo, em da protegne noge posto se ukocio stajajuci tu, em da ostali, koji nisu bas ukljuceni u razgovor preterano, ne slusaju njih dvoje kako filozofiraju.

"Do kraja bolje, imam neka posla uskoro a odande je lakse izaci."

Podjose tako korak po korak, bez preterane zurbe, skapirao je da ona ne zeli previse da duzi razgovor o trenutnoj "tuznoj" situaciji, al nije mogao da ne prokomentarise, pogotovo posto se i sam po dolasku osetio otprilike isto kao i ona, mada je valjda vise naviknut pa je brze i presao preko toga.

"Ko te sprecava da napravis basticu?"

Rekao je uz osmeh koji bog zna sta znaci, mala doza sazaljenja se mogla procitati sa njegovog lica ali koracao je malo ispred nje pa nije bas imala nacin to da primeti, osim eventualno iz glasa.

"Opusti se malo, zivi, Ren i ja smo odlucili da cemo to uraditi pre ne pamtim ni sam koliko, bili milion puta u situacijama gde bezimo, krijemo se, cuvamo zivu glavu, a sada? Sada su mi to neke od najmilijih uspomena."

Pauzirao je, kako bi uzeo poslednji dim iz cigare i bacio je pred svoje stopalo, pazivsi da zgazi na pikavac u sledecem koraku a potom nastavio.

"Ovaj put nikako ne moze biti pogresan, ruke su ti potpuno odresene. Najgore sto moze da se desi je da skoncas, a to se desava i ljudima iz konohe koji ceo zivot provedu lizuci cizmu nekom vladaru i prateci protokol. Evo kako ja, prate nas sa svih strana verovatno a idem na misiju posto me monotonija ubija. Nemoj da ti mnogo nedostajem"

Rece pa uradi nekoliko znakova rukama, otisavsi pod zemlju do svoje destinacije.

#card313
taj Uto Avg 21, 2018 9:03 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izbio je iz rupe u sred pecine, medju svima ostalima, sare od skorele krvi prekrivale su njegovo lice i dlanove, kosulja, nekada bela sada je poprimila grimiznu boju, ali njegovo ponasanje nije bilo ni za trunku drugacije nego inace. Na ramenu je nosio momka, svezanog, u stanju negde izmedju zivota i smrti, verovatno blize drugom. Bez mnogo obzira na momkovo blagostanje zbacio ga je na pod, ostavivsi ga tako svezanog da lezi. Upecatljiva bese rupa u njegovim grudima koja se jos nije zatvorila.

Npokon je doslo i to vreme da zapali cigaru na miru, da popusio je dve-tri, dobro mozda deset-petnaest dok je dolazio ali nije to bilo to kada nisu obe ruke slobodne, kada nije potpuno opusten, izvadio je paklu iz dzepa pa desnom rukom izvukao jednu i prineo je usnama, potom vadeci benzinski upaljac, ukrasen sarama koji je kupio u putu nazad, od lutajuceg trgovca na brodicu, tek kada je prvi dim uvukao toliko da mu se poslednja bronhiola napunila njime, pa izdahnuo, je imao volje da se obrati svima.

"Doneo sam nam poklon."

Rece uz veseo osmeh na licu, kao da poklon nije bio svezan clan konohe nego kolac. Skenirao je reakcije svih, ipak se mozda nisu svi radovali polumrtvom taocu koliko i on. Bez obzira na reakcije doduse nastavio je.

"Odoh ja da se uljudim malo, vi ga odvezite, nemojte ga ubijati dobar je mali, moze biti od koristi."

Posle svoje recenice nonsalantno produzi u jednu od grana pecine niz koju se nalazio izvor, voda u njemu bese ledena ali sta je tu je, nije mogao pobogu da se seta pred ostalima sav tako krvav i izlomljen. Potopio se, racunajuci na ostale da ce ispostovati ono sto je rekao.
taj Uto Avg 21, 2018 10:00 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nedelja-dve prođoše od kad je Shukuro otišao iz pećine. Dani kroz te dve nedelje su prolazili sporo za Kaina. Čas spavanje, čas je dubio na glavi, čas bio zagubljen u svojim mislima. To čekanje dok se situacija ne smiri beše dosadna, a on baš i nije bio najstrpljivija osoba. Senshu, posvećen svom zanatu bacanju vremena u meditaciju nije izlazio iz tog transa, tačno je mogao da ga izlepi sealovima a lik ne bi ni skontao. Rei na drugu ruku je stalno istraživala mračne pećine, a za cigaru i malo čavrljanja mrsko mu je bilo da se gubi po tunelima. Ren je konstantno čitao neke njegove novele, bacio je pogled u jednu i odma nakon toga zaspao..

I tako brzo prođu te dve kobne nedelje, dok Shukuro se nije vratio sa zanimljivim ulovom.

"Iz kog zmijarnika si ovog izvukao?"

Nasmešio se, te prišao malo da ispipka telo. Mali je nekim čudom još bio živ, na rupu u trupu je samo odgovorio sa vilicom do poda.

"Kako planiraš ovog da zakrpiš?"

Na pamet su mu pali njegovi lanci, lako mu možda može zaceliti rane ali bio je prevelik rizik da će ga sa istim ubiti, te je prepustio situaciju Shukuru.
taj Uto Avg 21, 2018 10:26 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vratio se sa svog brzog tusiranja, cist i presvucen a Kain ga odma izgleda doceka pitanjima, nije bas gotivio lika i dalje al dobro, bar je ovaj znao za sprdnju. Kada je cuo pitanje kako ce ga zakrpiti samo je podigao obrvu u fazonu dal to mene stvarno pitas.

"Sumnjas u mene?"

Kleknuo je pored tela koje se nije mrdalo, odradivsi par znakova rukama, jedan njegov klon se pojavio sa suprotne strane, a potom su obojica spustili ruke na rupu u Illumijevim grudima, ruke im zasijase zelenom chakrom a rupa poce polako ali sigurno da se zatvara. Potom taj isti klon nabi prste u grlo momka kao da pokusava da ga natera da se otrezni posle loseg pijanstva a ne da ga leci, pa donjim delom sake gurnu njegovu vilicu ka gore, naterajuci ga da ga zagrize za prste, klon nestade, a momak se probudi, kao nov, dobro ne bas kao nov moyda al blizu.

#card222 #card10 #card105

(Ja 480 ch u healing, klon 140, i daje mu svojih 100 hp preko heal bite, ukupan heal 510)
taj Uto Avg 21, 2018 10:51 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Illumijeve oci bi se krenule polako otvarati...Na prvi pogled,bi video dve osobe,jednu od negde poznatu,a drugu koju prvi put u zivotu vidi.Te bi lezeci bacio pogled levo desno da vidi gde se nalazi.Zakljucio bi da je u nekoj pecini,nije pravio neku velikuu uzbunu niti je histeriosao...Samo bi smireno razgledao situaciju u kojoj se nalazi...Te bi opet pogledao osobe koje se nalaze pored njega i malo se bolje zagledao u onog sto mu je izgledao poznato...Namrstio bi se te bi buljio u njega pokusavajuci da se seti...Te bi mu posle par sekundi gledanja u njega sinule slike svega sto se desilo....Ah tako znaci nije me ubio,pomisli Illumi u sebi...Te bi ustao i malo promrdao ruke i noge,ne bi li se malo razgrbavio...Kada bi se Illumi zavrsio razgibavanje...Obratio bi se osobi sa kojom se borio:

Sta bi?Zasto si mi postedeo zivot?Da li je ovo jos jedan vid omalovazavanja?

Te bi Illumia malo preseklo u grudima od bola koji je pretrpeo...

Everyone dies eventually, whether they have power or not. That’s why you need to think about what you’ll accomplish while you’re alive.

Ḯℵℰṁῦℜἶ:
#card226 #card652

#card363 #card189

taj Pon Avg 27, 2018 5:02 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada je posvedocio tome da je mali okrepljen i citav, Shukuro se pridigao sa zemlje, gledajuci u ovog sto je i dalje samo sedeo i izlezavao se, potom ogrnuo svoj oklop pa podzemnim putem krenuo van pecine, pre toga doduse, morao je da odgovori malenom, bilo bi prosto nekulturno da nije. Okrenuo je glavu preko ramena sa svojim samozadovoljnim smeskom i progovorio.

"Ne, odlucio sam da te treniram, od danas si uclanjen u organizaciju, objasnice ti majmunko vec."

I bez vremena da cuje bilo ciji odgovor, nestade isto kao sto se pojavio.
#card631 #card313
taj Pet Avg 31, 2018 6:47 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(malo tuyna pesma za isprebijanog illumija i peru koji me ispaljuje)

Sekundi u minute, minuti u sate i tako jedno sat-dva dok se mali nije osvestio. Lečenje beše uspešno, malo zbunjen, ali je bio okej. Ustao je iz njegovog udobnog, kamenog kutka i nastavio sa posmatranjem situacije. Shukuro je krenuo sa nekim njegovim govorom, kratkim ali jasnim. Tačno je Kainu došlo suzu da pusti od količine emocije uloženo u tom nekom mentorskom postupku Shukura, sve dok naravno..

"Ermm.. Odlično.."

..se krtica nije ukopala u zemlju i prepustila teži deo posla čoveku koji za posao nije čuo poslednja dva meseca. Ostali članovi trenutno nisu bili prisutni tako da nije imao kome da uvali posao, a tako je izrazio želju da malo zabiberi Renu zato što ga je smorio do koske pre koji dan. No, nastavio je

"Ti si beše?.."

Konverzacija nakon njihovog upoznavanja medjusobno i sa situacijom je tekla uredu. Nije ga nešto preterano zanimao Illumi niti poreklo zato što je imao neko poverenje u Shukurovu procenu klinca.
taj Sub Sep 01, 2018 3:37 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Illumi je idalje osecao bolove u grudima,ali sto ga je vise bolelo to je dobijao vecu motivaciju da ojaca,jer je Illumiju njegova snaga bila na prvom mestu i nije mogao nikada da dopusti da neko bude bolji od njega u bilo kom smislu...Nakon sto je dobio kratak odgovor od osobe koja ga je dovela ovde,Illumiju se pojavio zlokobni smesak na licu,jer ce ga trenirati osoba,protiv koje je bio nemocan.Illumi je shvatio da je njegov zivot u Konohi vise nema smisla i da tamo vise ne moze nista da nauci,te mu se ideja da ostane ovde u ovoj organizaciji dosta svidela.Ostao je sam sa nekim njegovim saborcem u organizaciji,sa kojim je Illumi zapoceo razgovor i saznao sve potrebne informacije o organizaciji,no to ga nije previse zanimalo,posto je on ovde samo da bi stekao moc i ojacao.

Ja sam Illumi,drago mi je...Sta god vam zatreba,racunajte da sam vam na raspolaganju.

Everyone dies eventually, whether they have power or not. That’s why you need to think about what you’ll accomplish while you’re alive.

Ḯℵℰṁῦℜἶ:
#card226 #card652

#card363 #card189

taj Ned Sep 02, 2018 3:57 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigao je nazad u pecinu posle nekih nedelju dana, na rukavima bu bese skorela krv od borbe, nije imao obicaj da nosi visak odece na misije, obicno ih je zavrsavao relativno brzo pa bi se presvukao kod kuce, gdegod ta kuca bila u tom trenutku. Kako se setao do svog kutka u pecini pogledao je dal su svi pacici na broju, i naravno jesu, nije mu bas prijala ta cinjenica. Presvukao se a potom niz tunele vratio do mesta gde su stajali Kain i njegov 'ucenik'. Naslonio se na zid i pripalio cigaru pre nego sto se ijednom od njih dvojice obratio, a onda, malo glasnije kako bi odjeknulo kroz pecinu, mozda da cuje i ostatak ekipe koji nije bas mentalno bio preterano prisutan upitao.

"Planira li neko osim mene nesto da radi ovde?"
taj Pon Sep 10, 2018 7:05 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

,,Evo ja planiram. Ajmo malo na vazduh, ne mogu više ovu pećinu."

Rekla je ravnim tonom, kao da nema života u njoj, što je u neku ruku i bilo tačno. Vreme u pećini prolazilo je kao u nekakvom zatvoru - nikako. Samo je falilo da povlači recke po vlažnim zidovima pećine, i bio bi pravi doživljaj zatvora. Iako je bilo rizično izaći, njena težnja za beskrajnom slobodom nadjačala je strah. Pogledala je Shukura onako upitno na nekoliko sekundi, a onda se, bez obzira na njegov odgovor koji nije ni dočekala, okrenula i pošla ka izlazu. Laganim koracima prilazila je prateći svetlost, trudeći se da izbegava barice. Konačno, stiže na kraj gde joj sunce ozari lice, kao da ga prvi put upoznaje.

Always and forever
taj Pon Sep 10, 2018 7:21 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na njegovo pitanje dobio je krajnje razocaravajuc odgovor - tisinu. Osim od vucice, izgleda da se njoj, kao i njemu smucio zivot zatocenika koji kao da ceka smrtnu kaznu. Razocarano je odmahnuo glavom par puta ka ostalima i izdahnuo.

"Nastavicemo ovaj razgovor kasnije."

Rekao je, okrenuvsi se ka Rei i posavsi za njom, pritom zapalivsi cigaru, koja mu je dozvolila da iza sebe hodnike pecina ispuni velikim kolicinama dima, kada vec svi vole da sede kao da im je poslednji dan ikada eto im, nek se poguse. Kada je krocio van pecine, kao i svaki put do sada osetio je euforiju, zaista, zivot koji su vodili za njega je bio nista manje nego zatvor.
taj Uto Sep 11, 2018 10:47 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako je Shukuro došao i otišao mogao je primetiti malu promenu u karakteristikama njegovog učenika. Izgleda da druženje sa Kainom nije bilo baš pametno a kamoli produktivno. Klinac postao veća lenština od njega samog. Ustade Kain sa stene na kojoj je sedeo te se okrenuo ka Illumiju

"Ustaj mali, čuo si 'mentora'."

Dok je Kain pokazivao neki autoritet Shukuro je već nestao, na neku sreću

"Mogli bi i mi da budemo korisni malo, šta kažeš?"

Illumi beše zbunjen na njegove reči. Iskreno i Kain je bio začudjen, nije dovodio nekoga u red već neko duže vreme tako da mu je uloga vodje opet bila čudna. Otresao je malo prašine koja se taložila od lenčarenja, te uradio nekoliko znakova rukama i nestao. Iz dima se čuo glas

"Za mnom!"

#card860
taj Uto Sep 18, 2018 5:29 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugo vremena proveo je u unutrašnjosti pećine vežbajući svoje telo i um. Potpuno se isključio iz dešavanja spoljašnjeg sveta, pa je čak prestao i da komunicira sa svojim saborcima. Sada su već brojali još jednog člana više, i družina je polako počela da raste. Upoznao je i tog byakugan ninju koji je sve ovo sa Kainom osmislio. Posle skoro mesec i nešto dana bilo je vreme da se vrati svojim obavezama i da konačno počne da radi nešto važno za organizaciju. Popeo se uzanim putićem koji je spajao veliku dvoranu sa izvorima unutar pećine. Brzinski je pregledao pozamašnu tapku sa papirima i izabrao nasumice jedan.

"Ovo bi trebalo da bude blizu, a i lako. Taman za povratak.."

Reče onako sam za sebe, pošto svakako nikoga nije ni bilo u blizini. Izgleda da su svi već prionuli na posao. Treba da se smanji ona tapka ipak.
taj Ned Sep 30, 2018 10:18 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Laganim koracima su usetali u njihovu bazu,na prvi pogled nije uvideo nikoga,ali je onda zapazio nekog grupnog lika,koji se nije pomerio otkad je Illumi prvi put dosao ovde.Illumi sav izmoren iz misije,nije se vise ni obazirao na Kaina,pogledo je levo,desno ne bi li ugledao neko mesto koje bi mu odgovaralo,da zasedne i odmori od misije.Nakon sto je zapazio odgovarajuce mesto,sa rukama u dzepu je dosao do mesta koje je zalapazio te seo tu i naslonio se na zid,cekavsi da se ostali vrate i vidi sta je sledece u planu...Vremenom Illumiu je opet porasla kosa,jer je proslo dosta vremena od kada ju je vratio,ovoga puta je odlucio da je ne skracuje da te vrati svoj stari imidz.Vratio je svoje igle koje je drzao u svom dzepu u sebe,te je opet izgledao kao nekada.

Ḯℵℰṁῦℜἶ:
#card226 #card652

#card363 #card189

taj Sre Okt 03, 2018 2:06 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posto je proslo neko vreme,Illumi se dovoljno odmorio i bio je spreman za akciju.Idalje se niko nije vratio u pecinu ,otkad su se on i Kain vratili.Ipak nesto je mucilo Illumka jos otkad se vratio sa misije,kao da mu je instikt govorio da posao tamo nije zavrsen.Zbog sumnje koja je bila u njemu odlucio je da se vrati i proveri svojim ocima.Ustao je te krenuo ka izlazi i usput se javio ostalima...

Odoh da izvidim nesto,uskoro se vracam...

Ḯℵℰṁῦℜἶ:
#card226 #card652

#card363 #card189

taj Čet Okt 04, 2018 1:12 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nemirne noći i konstatno prevrtanje po pećini. Umor koji ga je zadesio je počeo da se pretvara u bol. Nemir koji je osećao u čakra sistemu tačno je mogao da čuje kako mu izjeda fizičku snagu i crpi mu telo. Već vrlo poznat osećaj, od doba Zensoku bolesti, samo ovaj put uz manje simptome i jači osećaj. U sebi bi nastavio:

"Konačno je vreme."

U mrklom mraku put mu je ukazala puna mesečina. Uz par preparacija i manjim tehnikalija, bio spreman da započne svoj dug put. Izvadio bi mastan, zgužvan papirić iz jednog od džepića šinobi jakne, te bi na njemu napisao poruku za ostale članove koji trenutno nisu prisutni. Nije želeo da se ponovi ona drama sa Senshuom, tako da je bolje po sve bilo da ostavi neku vrstu 'uverenja' da će se vratiti opet jednog dana.

"Neću vas izneveriti"

Švrakopis koji je jedva stao na papir, tri reči različitih proporcija... Ništa više nije moglo da stane na tu oproštajnu porukicu. Da ne bi urušio estetiku nije pisao na poledjini, te je samo zgužvao papir i bacio ga negde iza ledja. Na poslednji korak iz pećine, okrenuo bi se i rekao bi sebi u bradu

"Čuvajte se."

Zatvorenih očiju, odručio bi desnom rukom gde bi se po vazduhu iscrtao već nagledan seal koji bi se širio. U tankom oblaku dima, pojavio se jedan od najstarijih majmuna, ujedno i jedan od poglavica.

#card634 #card789

"Nadao sam se da će ovaj momenat doći uskoro.."

Majmun bi sav srećan nabacio kez, uhvatio Kaina za ruku i blago uzviknuo, koliko bi to njegov starački glas dozvolio.

"Reverse summoning!"

#card860

Na šta bi svaki Kainov trag nadalje nestao..

Poslednji izmenio Kain dana Pet Okt 12, 2018 9:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Čet Okt 04, 2018 11:17 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Trebalo mu je tri dana da stigne. Konačno kada je izašao iz šume našao se na peščanim plažama Severnog Seruki mora. Odatle mu je do pećine u kojoj su boravili trbalo svega par sati, pa je tako rešio da krene odmah i stigne pre nego što sunce dostigne najvišu tačku na nebu. NIje izlazio na čistinu, već se držao ivice šume. Prošlo je malo više nego što je očekivao ali nije predstavljlo problem. Čim je ušao zaputio se ka izvorima u unutrašnjost pećine da speree znoj i prljavštinu sa sebe. Pozdravio je belokosog ninju. Sa njim se upoznao još po dolasku u pećinu mada nikada nije proveo nešto mnogo vremena u razgovoru sa njim.

"I ti sa misije?"

Upitao je Illumija koji samo što je ušao u pećinu.
taj Čet Okt 04, 2018 11:27 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sav izlomljen,jedva stojeci na nogama iskasljavajuci krv,jedva je uspeo da stigne do ulaza u pecinu.Noge su mu od bola sve vise i vise tresle,samo ne bilo pitanje vremena kada ce pasti na kolena.Dok je hodao kroz jedan od hodnika u pecini,molio se da je tu njegov ucitelj,da ga zaleci,jer bol koji je pretrpeo na misiji nije bio uopste prijatan
Kada je prosao hodnik izbio je do meste gde je po obicaju bio belokosi,ali ovog puta je tu bio i jos jedan lik,po imenu Ren,cuo je iz price o njemu,ali jos nije imao priliku da razgovara sa njim.Pre nego sto mu je odgovorio na pitanje,zbig bolova morao je da sedne i da se nasloni na zid te mu potom odgovori:

Da,kao sto vidis,sav sam u ranama.Ocekivao sam da je ovde Shukuro,da me zaleci,ali toliko pd toga...
Bas kada je spomenuo njegovo ime mogao je da vidi njega i Rei kako ulaze u prostoriju,gde su se nazili svi clanovi orga izacije sem Kaina.

Ḯℵℰṁῦℜἶ:
#card226 #card652

#card363 #card189

taj Čet Okt 04, 2018 11:28 pm
Inemuris Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Shukuro i Rei vratili su se nesto posle Rena, i bilo je vreme za diskutovanje plana. Njih dvoje ispricali su ostalima ono malo informacija sto su i sami dobili, a potom su se, usled Kainovog nestanka svi slozili da bi za tu misiju, kao i veci deo godine, Shukuro trebao obaviti ulogu vodje, nije mnogo znacilo ali bilo je bitno da se zna otprilike cija je zadnja. Podsetio se starih dana, i neka cudna jeza podisla ga je nakon te odluke, reflektovao je na greske, kao i ljude iz proslosti, ako je iko mogao znati o tome bio je to Ren.

Tri dana su prosla i orao je stigao, tacan kao sat. Sa obzirom na to da su svi vec bili uveliko spremni za polazak, nije im mnogo trebalo da krenu ka lokaciji, prvi put na ozbiljnijoj misiji kao grupa, jedinica elitnih shinobija odlucnih da ostave svoj trag na svetu, svako na svoj nacin.

And we all lift, and we're all adrift together, together.
Through the cold mist, 'till we're lifeless together, together.

Pasivne:

#card226 #card653
#card96 #card706
#card627
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu