Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kapija sela ListaPon Dec 10, 2018 8:31 pmPetrovich
Suma Ka'SanenPon Dec 10, 2018 8:28 pmPetrovich
Petrovich-ev genin ispitPon Dec 10, 2018 2:59 pmPetrovich
Rezidencija PetrovichPon Dec 10, 2018 1:56 pmPetrovich
Evidencija prolaskaPon Dec 10, 2018 12:30 amPetrovich
Park ChiuraNed Dec 09, 2018 1:19 pmYamachi
Ichiraku ramen shopNed Dec 09, 2018 1:09 pmYamachi
Yamachi-jev 2 genin ispitNed Dec 09, 2018 11:44 amYamachi
Selo HogakureNed Dec 09, 2018 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

Hin Sala za docek

taj Sub Avg 11, 2018 1:28 pm
Kage
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovo je sala napravljena po nalogu prvog kagea. Nalazi se izvan kapije, 200 metara levo u šumi. Šuma je za izgradnju ove prilike morala biti raščišćena i nekoliko zamki u tom području uklonjeno. Ima oblik većeg belog letnjikovca ispunjenog nešto imućnijim nameštajem. Nema stola nekog velikog nego do svake fotelje ili dvoseda ima mali stočić gde gosti mogu odložiti piće. Nameštaj sam je poredjan po stranama. 2 veliko udobne fotelje jedna do druge za kagea i lorda, te fotelje i dvosedi naspram gde ukupno može sesti 7 ljudi.

❖ ❖ ❖

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Nuibari.

#card270 #card96 #card535 #card653

taj Sub Avg 11, 2018 7:10 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Konj zatapka silovito u mestu i zari zemlju prednjim kopitima, modar plamen je lizao sa nozdrva od umora, životinju je trebalo napojiti. Sesir mu je prekrivao oci, sunce je bilo neumoljivo za vreme puta, no sada kada je stigao on ga bolje namesti i laganim povijanjem prednjeg oboda pozdravi cuvare. Potapsa vranca po vratu i sjaha odmah zatim, skinuo je sa sobom onesvescenog shinobija i poneo ga stegnutog ispod ruke. Minijaturni beli dvor pred kapijama Konohe cinio se kao pristojnije mesto za razgovor sa Morimotom od samog sela, hod kroz ljudski mravinjak nije njegova ruta.)

Obavestite kagea da ga ocekujem i pobrinite se za mog prijatelja ( misleći na konja).

(Rekao je šta je imao u hodu ne gubeci paznju na sve prisutno sa strane, bez zastoja je zakoracio unutar male sale i smestio onesvescenog na jednu od fotelja. Zudio je za vetrom koji donosi mirise sa fronta, a po svemu sudeci oluja je sve bliza, dani sve vatreniji- predivno. Mač se migoljio na ledjima i on mu stegnu balčak na kratko tek da se umiri.)

~The Bird of Hermes is my name, eating wings to make me tame.~ 

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Sub Avg 11, 2018 8:47 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Imao je celo brdo poslova preko glave. Nakon što je došao Konoha je započela novi sistem borbenih treninga i spremanja za rat koji mi možda usledio. Redovno bi mu stizala informacija kako ninje se ne vraću sa misija te je izdao javnu zabranu izvodjenja misija blizu Visokog Sada. Blagovremeneo je dobio obaeštenje kako bi se reklo jer je po raportu Alucard došao pre svega 6 minuta. Odložio je papir, gledao i okrenuo se put prozora. Mač položen na stolu mu je pljesnuo u šaku i nešto uobičajnijim hodom je izašao vani. Kosakin i Anakin dva brata poreklom iz shoton klana su ga pratili.

Crnim čizmama je udarao po pločniku i sam on imavši to gvozdeno odelo bio je neverovatno težak kao kreatura. Smešno je kada je odeća teža od tebe, ponekad nelagodno, ali ravnomernom kontrolom chakre i to se rešavalo.

Tek tada je uspeo videti salu napravljenu za ovakve (ne) pozvane goste. Bila je pristojna. On je prišao, ušao, pogledao. Alucard je stajao tu par koraka od njega. Jedan ninja Konohe kako se to moglo primetiti je bio tu, izvaljen na fotelju.Kin ih nije sve mogao naučiti napamet. Znao je prezime Uzunami ali samog imena u tom trenutku nije se mogao setiti. Za stepen, dva ukosio je glavo tek dovoljno da se pomeranje vidi te je seo u stolici namenjenoj njemu. Pogled je fiksirao na Alucarda, očekujući odgovore i informacije.

Šta si pronašao? Oni ćute i dalje.

❖ ❖ ❖

taj Ned Avg 12, 2018 1:48 am
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Vreme je njegov najgori neprijatelj, zdere ga i kuca u nedogled, cekanje mu uvek burgija po glavi i stvara neprijatnost. Morimoto se pojavio u rekordnom roku. Napravio je kratku pauzu kada su svi usli, pustio je da prisutni sagledaju sta imaju jer nije voleo da govori sa onima kojima luta pogled. Zagledao se u Kina i nakratko ukazao rukom na onesvescenog bez skretanja pogleda.)

Tvoj čovek je nepovredjen, greska u akciji. Kisai je uglavnom ostavio rasulo, Zenkai ce biti efektivan i u stroju spreman do kraja godine makar u njemu stajao samo ja.

(Smrkava se, noć guta predeo i ustakljenu prostoriju u kojoj borave. Skida sesir poput umornog putnika koji se raskomoćuje u hotelskoj sobi i baca ga na obod jednog od stočića. Kez mu bodri izbledelo lice ali se ne iskazuje radost već puku naviku za ciscenjem.)

Sage, lider mojih spijuna izvestava me da imamo zarista na nasoj teritoriji. Inemuri je ime organizacije, ostale informacije sticice mi kroz par dana ovde u Konohi, pre rata moramo ocistiti svoje dvoriste.

(Vetar jurnu dovoljno glasno da se i unutra cu njegov prkosan fijuk. On prodje prstima kroz kosu i na kratko pogleda u uspavanog shinobija, disao je ravnomerno i zdravo. Pokupio je sesir i poneo ga u ruci hodajuci prema Morimotu.)

Ne pitaj me o tome, njihova tisina nece ublaziti ono sto sledi, ti znas sta je rat makar iz nezivih slova sa hartije. Najgora munja sece kad nebesa zacute, pripremimo se kao treba.

(Prodje kraj prisutnih i uhvati se za kvaku od vrata. Sacekace informacije koje treba da stignu u selu, obaviti nekoliko namerenih poslova i sto pre se posvetiti osposobljavanju Zenkaia da sluzi svrsi. Noc je jos mlada, tek naceta i neumorena, bilo bi uzasno tako je jeftino prodati drugima.)

Vodi me gde sam od koristi ili od troska- ovo je tvoj dom.

(Otvori sirom vrata za obojicu.)

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Ned Avg 12, 2018 2:58 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dao je znak Anakinu da pokupi Uzunamija. Obmotao je ruku onesvešćenog tela oko vrata i nestali su sa tog mesta. Alucardove reči su bile poetske u najmanju ruku. Imao je sposobnost da unese jezu rečima u kosti onakvu koja bode i grebucka po živoj kori mozga.

Ovo je mesto gde se sastajemo Alucarde. Ne Konoha.

Dve žene u tamno nebesko plavo obučene su rasklopile povelik 100 i počeli iznositi hranu na njega. U jednu ruku Kin je bio jako negostoljubiv po pitanju prihvatanja vaznih gostiju pred vratima svog doma. U drugu ruku to je bila razumna odlika kagea i gostoprimstvo je bilo maksimalno u situaciju u kojoj su se nalazili.

Pre osam godina kada smo se prvi put sreli. Ozra no Kami beše? Nisi pio.. Sada?

Pokazao je rukom ka stolu koji beše ispunjen nekim pečenim mesom. Drvena vitrina sa nekim staklenim ornamentima beše otvorena i u njoj sijaset pića. Kin je prišao i seo. Probirkao medju viljuškama za najlakšom i stavio parče mesa na tanjir. Bila je malo smešna scena. on bi spustio pogled samo na trenutak da vidi de da ubode u tanjir i potom ga opet fiksirao na Alucarda. Poštovanje je očigledno bilo ukazano, poverenje? Ne baš.

❖ ❖ ❖

taj Ned Avg 12, 2018 4:24 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Glasan smeh izmami iz njega zabrinutost u koju behu umotane izgovorene reci i vazduh u tom malom stakleniku. On je lovac na cudovista, kerber na bojnom polju koji vapi za najgorima - nije bilo potrebe da skroman i nenaoruzan bezi pred njim, no ipak on je onaj koji jeste i veceras nije noc da se bilo sta dokazuje suprotno, zato je odmahnuo glavom, otresao smeh i seo spram Morimota. Samenhadu je stavio na fotelju kraj sebe, a sesir je bacio preko nje. Na svu srecu bila je dobro umotana shinobi zavojima taman da ne pojede sve na sta se osloni. Posmatrao i pice, vreme mu je tutnjalo po glavi, davno prosli dani u kojima je jos osecao ukuse ovakve trpeze. Samo obrisi i delici slika, nije znao ni gde ni kada ali je bilo vredno pamcenja. Ne odgovori mu na pitanje vec samo dosu sebi pice i prinese casu ustima gde je i zadrza jos uvek izgubljenog pogleda u polu transu uspomena. Konacno zenice postase svesne i on pogleda jasno u Morimota.)

Uzivaj kako treba u trpezi Morimoto, nije se vuk usetao u tor, da sam hteo taj pogled otvorio bih vrata nogom kad sam ulazio.

(Ispi ono sto je bilo u casi posto skinu pogled sa kagea i na trenutak dozvoli sebi da oseti makar peckanje alkohola. Svetla su vec bila popaljena i letnje musice i komarci su se poceli lepiti na velike prozore. On zavuce ruku u unutrašnjost kaputa i izvuce scrol koji polozi izmedju salate i tanjira sa mesom.)

Poklon od mene, prvi sam put u ,,kuci",( podize praznu casu) za licne uspehe.

(Nasmesi se svojoj nepaznji i ispuni casu karamel tekucinom ne bi li ponovio prethodni gest kako treba. Ped zoru ce morati u lov, vatra u grudima istopila bi i mac koji je u tom svitku a kamoli njegovu zelju da se odupre gladi.)

***Mac magle Nuibari je unutra

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Ned Avg 12, 2018 6:12 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pažljivo je saslušao njegove reči, odmeravao korake i pokrete. Seo je preko puta njega, ispio piće i dao neki skrol. Prešao je pogledom preko srola, Alucarda i nanovo 2 3 puta. Nije se mogao fokusirati na miris mesa i njegov ukus u tom trenutku. Slabo je ručao tog dana a sada je jeo to poput trave neke bezukusne. Ukosio je glavu kao znak zahvalnosti.

Momak.. Taisei.. Ostaće u selu.

Zaškripao je nožem po tanjiru slučajno. I podigao pogled zatim. Nedostajalo mu je možda malo njegovo umrlo hladno ponašanje kojim se nakada oblačio.

Nadam se da nije problem da on ostane kao još jedan poklon.

Blago se nasmešio konačno i uzeo skrol.

❖ ❖ ❖

taj Ned Avg 12, 2018 7:05 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Zaturi se u fotelju, bilo je nesto cudno i nenormalno u posmatranju nekoga kako jede. Neki djavo se nocas igra sa njim, opet menja polozaj i proteze se. Sagovornik kao da se itekako izmenio nakon ovih 5 godina, tek sada pronalazi mnoge crte na licu kojih nije bilo, drugacija kosa, pogled... ozenjen je.)

Neka to bude razmena kao gest dobre nade, neko poluobucen, ja cu dovrsiti trening.

(Razmisljao je o pripremama koje treba organizovati u Zenkaiu, ljudi su sposobni ali neprokrvljeni i lose organizovani, Kisai je izgleda voleo da sve obavlja sam. Sharigan se probudio ispod njegovih kapaka, neko ce uci na vrata- bice da nosi scrol koji ocekuju.)

#card478

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Ned Avg 12, 2018 7:33 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Manuo je glavom da se sto raščisti. Više nije bio gladan. Klimnuo je na predlog Uchihe i pogledom ispratio ninju koji je uneo skrol. Žena iz posluge je to brzo raščistila. Nasuo je sebi tamno kafeno piće. Pelinkovac bi mu prijao čini se u svakom trenutku pa eto i tada je. Malčice se naslonio u stolici, na pola ispijenu čašu vratio na astal. Ninji je dao znak da skrol preda Alucardu. Očima poput kamere beležio je svkau bitnu radnju. Ta razmena koju je napomenuo mu nije sasvim prijala. Nešto ga je bolo tu. Kako mu je Daruky prenela Taisei nije na zlo navučen, a Kin sam odbio je da se susretne sa njim. Moraće verovatno nakon ovog susreta. Nekada je učio tog momka. Prisnost nije bila toliko bitna u toj situaciji. Taj oblik mirovanja poput onih politčkih brakova još od pre Kaguye nije izgubio svoj princip.

Imam jednog na umu.

Zamišljen je več bio kada je Alucard počeo čitati skrol. Pogled je bio upućen u tom smeru ali gledao je kroz, razmisljao. Glas dubok i melodičan figure preko puta njega ga je trgao od tog Taisei Dreama pa se fokusirao na reči i informacije u njemu.

❖ ❖ ❖

taj Pon Avg 13, 2018 5:04 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Pazljivo je upijao sadrzinu skrola i oci su mu ostale jarko crvene, zadovoljstvo je plamtelo iz njegovog tela kao chakra pod nabojem. Informacije su tanke, odraz nesposobnosti ali su ipak radosne, krv ce se sliti niz letnje nagorele livade. Detalje ce ispitati na licu mesta. Otcepio je deo sa porukom i zapalio ga u jednoj od praznih cinijica za koju je zamolio zenu koja je pospremala. Naglo je ustao otresao kaput i latio se odlozenog maca i sesira.)

,,Imamo lokaciju, neko je konacno napustio palatu." - (bese procitano naglas.)

Trebalo bi da izjasemo pre svitanja.

(Proveravao je svoj ratni inventar i po vec uhodanom redosledu pripreme brzo se nasao u punoj borbenoj gotovosti. Napokon ce zaista razgaliti uspavano telo, kada stignu ocekivace ih dobra borba, mali rat pre rata. Proskiljio je kroz od roja zamrljan prozor, mesec je bljestao. Putovanje nocu je uvek za njega narocito prijatno, zemlja kao da se istinski tek budi kada njena deca utonu u san. )

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Pon Avg 13, 2018 5:57 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Onda ćemo tu fantastičnu primopredaju obaviti po povratku.

Saslušao je poruku mirno, teza za polazak pre prvog zraka beše tačna i klimnuo je glavom. Mesečina i put sa Alucardom tokom noći nije bio baš pametna ideja. Sami mudraci znaju šta on i njemu slična bića rade tokom noći. U bilo kojoj drugoj situaciji bi odložio put, ali sada nije imalo ni vremena ni važnosti za to.

Krećemo u ponoć ako se slažeš.

Ustao je i uzeo poklon skrol koji je dobio. Skinuo je sharingan pečat sa njega i izvadio oružje, Zavitlano u Kinovoj ruci pod sjajem te šuškave uljane lampe davao je neke jako prijatne refleksije. Kin je počeo odmeravati mač, dužinu i savitljivost. Stavio ga je na 2 prsta, tražio tačku balansa i proveravao uopšteno smrtonost oružja.

#card709

Ja poznajem ovo sečivo.

Prebacio ga je u levu ruku (Kin je levak za one koj ne znaju) i šaku desne položio na mišić levice. Fijuknuo je mačem bogme glasno ali jedini zvuk beše taj fijuk. Pod u kome se sada nalazila posekotina široka 2 prst i dugačka par metara pri svom pucanju nije odao poslednje zvuke. Samuraji, inače imaju posebne veze sa mačevima svojim. Oni su po verovanju prvi po poslednji prijatelj - deo samurajevog tela. Od kako je uzeo Temptation u ruke Kin nikada nije pomislio da će opet imati taj osećaj. Šečivo je bilo balansirano i oštro do te mere da je seklo ne ostavljajući zvuk sa sobom. 

Ovo je Koharin mač.

Rekao je to nakon evidentne štete okrenut ka Alucardu čekajući potvrdu.

❖ ❖ ❖

taj Pon Avg 13, 2018 9:49 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Popravio je dugmad kraickom oka posmtrajuci igru sa Nuibarijem, taj matori je znao sta radi, na kraju krajeva i on je nosio jedan od njegovih najboljih radova. Stavio je naocare i natukao sesir na glavu i povukavsi ga za prednji kraj gotovo ga spusti na pola ociju.)

Sada je tvoj.

(Uveliko je na nogama i umeren stavise spor korak cini ka izlazu, razmislja o ruti, kuda ce kopita moci najbolje. Spreman je, znao je to po odsustvu svih osecaja, voda je tiha pred najgori potop. Eforija i sve iscezava, ozbiljnost i puki refleks za narednim korakom je sve sto ostaje od zivog u njemu. Gadost se i glad preko zdrela na nepca penja, jos jedna pogana noc svice i kraj joj se skori ne nadzire.)

Dok nam osedlaju konje, sa prvim ce galopom i ponoc stici.

(Cuvar primeti njegovu nameru da napusti prostoriju te mu otvori vrata i zadrza ih za Morimota.)

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Uto Avg 14, 2018 12:12 am
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ispratio ga je kačeći mač za malu virglu koja mu se stvorila pored korica temptationa. Sam mač je bio poput onih tankih musketarskih te je pristao lepo u taj srebrni metalni krug. Dao je znak čuvarima kapije do koje se Kin sam nekako dogurao. Alucard je bio prijatno zadovoljan time što ide na misiju, Kin je nekako imao onaj osećaj : bio sam 100 puta šta će sada biti novo?

Čuvari su otišli po dvojicu koje je odabrao da idu na misiju sa njima. Taisei i Johan, oba sa razlogom. Jednog konja već behu doneli u tom trenutku, siv i previše duga griva. Ja ovog neću- procedio je u sebi detetu nalik. Konji su i tako nepodoban način kretanja. Vide ih svi. Udobnije je i lakše svakako ali kao da nisu ninje dok to rade. Uvek je imao taj osećaj. Ninje jahači ...

Ja čak nisam ni jahao konja skoro četiri godine. Mi to iz Konohe.. Peške. 

Nasmešio se nastavljajući svoje misli na glas. Ona služavkica mala što je Alucardu ćasu da skrol spali dala trčkarala je za njima, nosila piće. Kin zaista nije mogao i nakon 10 minuta njenog neprijatnog ćutanja njima iza ledja dok su oni progovorili po koju o misiji dao joj je znak da ide. Nije im se pilo očigledno.  

❖ ❖ ❖

taj Uto Avg 14, 2018 5:32 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cuvari koji su ga iritirali celim putem su ga doveli na mesto sastanka..Tu su vec bili na Taiseievo iznenadjenje lider Zenkai organizacije Alucard i njegov sensei ,sada Kage Morimoto Kin..

Aj batalite me mogu i sam..

Rece dok su ga strazari pustali.

Gospodo,ako mi moze neko reci zasto sam ovde ?

Rece tiho i vaspitno posto je znao sa kojim nindzama prica,nije hteo da sedne mrzelo ga je ,ali opet mislio je da je to malo nekulturno pa je uzeo sebi jednu stolicu..

taj Uto Avg 14, 2018 5:41 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle dugog vremena čekajući na kapiji, Johan je ožedneo. Hteo je da sačeka još 5 minuta i ako se niko ne pojavi otići će u obližnji ugostiteljski objekat i popiće koje piće. Možda su ga čak i čuvari pomešali sa nekim drugim, sama pomisao na to ga pomalo iznervira. To je to, prošlo je 5 minuta. Ovo ne lići na Kagea da ovako kasni. Nestrpljivi Johan je krenuo da uđe u obližnju salu za doček. Krećući se ka njoj, u daljini je mogao videti poznatu siluetu. Približio se i shvatio je da je to Kin.

Dobro veče, gospodine Kage. Ako smem da pitam, čemu ova iznenadna misija?

Postavivši pitanje Morimotu, sve formalno i po udžbeniku, pored njega je mogao videti nepoznatu osobu. Pokušao je malo da razbistri mozak i da se seti ko je to. I uspeo je. To je Alucard, osoba o kojoj je čuo dosta i zna dosta o njemu. Iako se nisu nikada pre upoznali. E pa, sada hoće.

Dobro veče, gospodine Alucarde. Ja sam Johan Liebert. Drago mi je.

U momentu kad mu je pružio ruku, pojavio se belookosi dečak kog je pre neki dan upoznao na kapiji, Taisei.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Uto Avg 14, 2018 6:23 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Prodje Elijahu prstima kroz grivu kada ga stražar dovede, nekada bi na momente usvaja veru da samo zivotinja poznaje lojalnost, ljudi su previse podarili ,,umnosti". Sa osećajem ga je za uzde privukao blize sebi i sapnuo mu nesto na uho da se umiri pre nego li se uspeo u sedlo.)

Shinobiji su specificni putnici i oko posmatraca ih uvek uoci i daruje im  važnost, bez obzira bilo to njemu bitno ili ne. Za konjem niko ne okrece glavu iako ga svi cuju, jahac je prevelik zalogaj za lopova i bljutav rival svakom shinobiju, on je bezlican i ne zavrednjuje paznju.

(Namestao se u sedlu i dopravljao uzde dok je govorio Morimotu, novopridosle shinobije je pozdravio nagnuvsi obod sesira u kratkoj pauzi. Svetlost je sada najsnaznija i put je cist, treba krenuti hitro maltene preglasno dok im pitoma okolina jos uvek da je tu mogucnost. Elijah se propeo na zadnje noge i glasno zarzao, a vec u narednom casu galopirao je poput munje na prostranom nebu pred sobom.)

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Uto Avg 14, 2018 6:47 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ćutke je ispratio Taiseijev dolazak. Nije ga ni video pet godina? Ima li toliko. Nije porastao lol. Nije reagovao na njegovo prisustvo ničim više do pogleda, uobičajnog koji bi pružio nekom prolazniku na ulicu. Polako.. tek će oni rešiti te komunikacione probleme.

Imamo misiju.

Objasnio im je ukratko situaciju i pozdravio Johana. Dovedoše redom još 2 konja. Jedan običan braonkast za crnom grivom. Nešto nakon Alucarda koji je pojitao na vrancu, Taisei i Johan su krenuli i potom Kin iz laganog kasa krenuo brže. O bože, jahanje. Videvši kako mu već odmiču poželeo je iskreno ostavi onog konja i po drveću ih stigne kroz minut no neka. Pod njim je osećao silinu i brzinu tog konja te je počeo koristiti istu. Samo su dzabe mucili te zivotinje ali nekako truskanje po Mesečini je počelo da odgovara (nakon 20 kilometara kad je ceo utrnuo).

❖ ❖ ❖

taj Uto Avg 14, 2018 11:47 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uredu..

Nije vise htei nista da kaze ,posto je video u kakvoj se situaciji nalazi..Odsetao je do svog konja,pomazivsi ga ,ime mu je Pera..

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu