Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Suma Ogogola

taj Sre Avg 08, 2018 10:01 pm
Riomarindo
Riomarindo
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Suma Ogogola - Page 3 Aa6674a5cbffebcd9ba2dd1e4a8360f3-700
ostrvo na kom se nalazi jedna prelepa suma tokom noci,ovu sumu su napravili Senju klan tokom pravljenja drveca ovog ostrva,na kraju puta sume nalazi se odmaralista kao i prodavnice za hranu ili suvenjire.Ljudi su posecivali ova mesta i najlepsa su tokom noci.
taj Čet Avg 23, 2018 11:06 pm
Gina
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card69

Ona je oduvek bila drugačija. Još kao malena devojčoca koja je bila više zainteresovana da se igra napolju šuge, nego da trenira u svom klanu.
To je bilo iritirajuće za ostale. Za ostale, koji su trenirali sve više i više. Koji su krvarili više. Koji su ulagali više truda.  Koji su tome posvetili većinu svog vremena. Ona je bila niko. Nije čak ni razvila sposobnosti svog klana. Ona bi radije sedela sa nekim iz svog plemićkog klana i igrala druptvene igrice, i naravno sakupljala pobede. Bilo je to nefer i iritirajuće. Više nego što su joj priznavali.
Jeli bila čudak? Ne. Nemoguća samo. Ova devojka nikada nije želela da čini čuda. Ali njeno dete već... Bilo je ipak polu Uchiha krvi.... Ne.. Ne može ništa uraditi povodm toga. To se sada ne može izmeniti.
....
„Kain“
....
Setila se gde se nalazi i zašto je tu kada je čula da ova dvojica pominju ime ninje...
taj Sub Avg 25, 2018 3:48 pm
Kenta
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je imao drugacije misljenje od Ria.Koliko god mu je taj prijatelj bio bitan,trcanje za njim je potpuno bespotrebno.Da je tom prijatelju zaista stalo do njega,on ne bi samo tako otisao.Kenta je razmisljao da li da kaze to Riu,jer to moze da povredi coveka,ali je ipak rekao:

Rio.Koliko god ti on bio bitan,trcanje za njim je glupo.Previse glupo.Posao sam sa tobom,samo da se ne bih brinuo sta ce joj biti.

Rekao je Kenta prstom pokazujuci ka Gini.Nakon toga izvadi upaljac i poce da se igra sa njim...
#card69

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Sub Avg 25, 2018 4:33 pm
Riomarindo
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Saslusajuci Kentu i ako sam znao da je i dalje u pravu posto i jeste bio u pravu ali sam ga ionako jednostavno trazio posto mi je cudno a nekako sam znao da on uvek ide u sumu negde pa sam i sam mislio da se ovde nalazi da sam odlucio ipak da krenemo nazad ka konohi kolko smo god tu vec bili,i ak osma bio zbunjen sto sam sad ovo hteo da mu kazem i nekako cudno.

Pa znas kenta pa moze se reci da si u pravu,Ali sam imao takav osecaj da bi mogao biti u sumi iako sam tako mislio,pa onda mislis da bi trebalo krenuti nazad na konohu ionako sma se nesto malo umorio.
Suma Ogogola - Page 3 721
i ako sam znao da bi trebal oda se vratimo,pogledajuci u zemlju u hladno lisce i razmisljaljuci o poslu kavo ce biti barem i ako sad ne zna jel ja sklapam samo pisma i saljem ili jednostavno odnesem sto bih uzeo lisce i gledao sklapaju kao dzep tako i nekoliko puta a zatim opet se obratio kenti.
Pa jel ste spremni.
Ustao bih ali sam ih naravno cekao da podju i ako smo vec dugo bili a niti sma hteo da se ja prehladim a niti ni drugi tako da sam opet pogledao negde put u koje smo isli i pokazajuci prst ka tamo,a dok bih mirisao neki miris a iris je bilo moji na sebi kad sam se naslanjao na drvecu i ako sam pre primetio miris sto je bio ionako lep neki sumski ali jesenski.dok bi padalo sneg a meni oci zasijase i pogled kao pahuljica i sto jeste i padalo isto i sneg.
Suma Ogogola - Page 3 KAITO.full_.822905
taj Pon Avg 27, 2018 10:22 am
Gina
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon susreta sa ninjom I ubistvom, bilo je krajnje vreme za povratak.

Suma Ogogola - Page 3 Source

Razmenili su poglede medju sobom. Krenuli su Laganim korakom, onoliko koliko im je snaga dopustala da idu.

Gina je posle nekog vremena nasla mesta gde bi se mogla oslonoti I predahnuti, pre no sto nastave. Nije mogla nista da radi, osim da se koncentrise I izbori sa porivom da sklopi svoje oci. Osecala je kako se polako zatvaraju. Bilo je samo pitanje momenta kada ce izgubiti svest, cinilo joj se kako vec moze glavu u slici da vidi, sebe kako nekoliko trenutaka kasnije pada u san. Veliko iznanadjenj izazvao je Kentir blagi dodir po ruci. Zabrinuo se sta joj se desava, pa je zeleo da proveri da li je sve u redu.

Suma Ogogola - Page 3 412a04c3b49da0d521c372fd3fbd3261

- Izvinite saputnici. Ne mogu vise. – Uspela je da kaze, a potom je pala pravo na kamen.

taj Pon Avg 27, 2018 1:57 pm
Kenta
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Isli su kuci.Vec je bilo vreme za povratak.Ova misija je isuvise opasna za Ginino stanje,a Kenta koji je bio genin i nije mogao vise da se bori toliko.Rio je takodje bio iscrpljen i ni on nije mogao da se bori jos nekoliko puta sa tako iskusnim ninjama,koji ih je ovde,izgleda,bilo na svakom koraku.Prisao je Gini i pitao je:

Da li si dobro?

Nakon sto mu je potvrdno odgovorila on joj rece:

Brzo cemo stici u selo.Cini mi se da se Rio bas zuri.Hej Rio!

Povikavsi,Kenta potrca ka Riu,ali nakon sto je cuo Ginin glas,on se okrenu i vide je kako pada i glavom udara u kamen.Kenta joj je pritrcao i video posekotinu na njenoj glavi.Srecom,udarila je pomalo iskoso,tako da je to bila obicna povrsinska opekotina.Skinuo je svoju jaknu,a potom i majicu.Nakon toga je samo navukao jaknu,a njegovu majicu je vezao oko njene glave.Tada Kenta primeti nepoznatog ninju i rece:

Opet?Zasto bas mi?

Nakon toga stade pored Gina i pogleda u Ria,cekajuci njegov potez...

#card69

taj Pon Avg 27, 2018 5:54 pm
Riomarindo
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tad u trenutku osecao sam olaksanje,olaksanje otici kuci a ionako bih radio kao postar posao da stignem na vreme i ako ne znam da gledam na sat kao ni pre a niti sada sto mi i prestavljalo nekakav problem sto su bili satovi na kazaljki eh al eto.To me podsetilo na nesto ali u trenutku toga videvsi da je ona pala glavu o kamen znao bih da joj se spava i ako bih gledao u njih dvoje kako dele svoju ljubav a uskoro su roditelji deteta sto me veoma fasciniralo a plus i nekako cudno bilo je slatko kada je podigao i ak osam to video ali nekako kasno dok bih zurio,Kenta bi me opet upozorio na neku nevolju,pipao bih mac a nije bilo tu a vec je protivnik bio tu i ako se osecalo nesto lose,okrenuo sma se nazad i video da mi je tamo mac gde smo malo pre bili barem na 15 metra,nisam mogao a da odmah ne napadnem bez mog maca tako bih i trcao kada sam pogledao kentu i pokazivajuci prstima pravac mojoj katani.Sve sto bih znao da ima samo 15 metra i ako mi se cinilo 20. tada bih veoma brzo trcao noseci lisce sa sobom osecajuci da se ja priblizavam ka tome a to sto sam dodirnuo je opet bila moja katana,Ionako mi glava bila okrenuta pogledajuci kako se priblizava dok Kenta gledao a tad u trenutku toga polizao bih katanu te na isti nacin uplasio protivnika kada me pogledao i trcao bih do njih dvoje dahtajuci dok se on jos priblizavao ali u strahu ali sam rekao.
Hej ti ne priblizavaj se.
izgledalo bi vecnost kada sam uzimao katanu svoju i ponovo vracajuci na mesto gde je bilo bezbedno kod mene ali se i dalje priblizavao sto mi je dalo da ga jutsuisemo.
#card309 #card159
prizvao bih jednog klona koji je bio udaljen malo od njih dvoje leve strane i ispalio senbone koji sam mu dao znak dok bih se pomerio ja sa desne strane stavio dlan na zemlju negde gde nece njih dohvatiti ali koncentrijajuci se i ispalio ka protivniku.
#card27
Pa kenta uradi ono tvoje.
taj Pon Avg 27, 2018 6:45 pm
Kenta
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon Kentinih reci Rio je stvorio klona koji je napao senbonima,a potom je i sam Rio stvorio mrezu struje koja je isla ka protivniku.Kenta je ostavio Ginu da sedi i pope se na drvece.Skakao je sa grane na granu,brzo se kretajuci ka protivniku.Nije smeo da hoda po zemlji zbog Riove mreze struje,ali je na drvetu bio siguran.Tako je Kenta sa svojim chidorijem u ruci skocio na protivnika sa drveta.Chidori je svetleo u njegovoj ruci,dok se Kenta nadao da je ovo poslednja osoba koju moraju da ubiju...

#card5

taj Pon Avg 27, 2018 6:46 pm
Kenta
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Opciju sam zaboravio...

taj Pon Avg 27, 2018 6:46 pm
NNW Game Master
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Član 'Kenta' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'Jonin NPC' :
Suma Ogogola - Page 3 #card58
taj Pon Avg 27, 2018 7:02 pm
Gina
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

[center]Nije bilo nista lose u tome sto je ona bila u drugom stanju. Gina je znala to. Cak je i njen brat znao to. “Nema ničeg lošeg u tome, što si ostala u drugom stanju” rekao joj je. Ona je ostala sedeći pozadi, ispravljenih leđa. Polako kao da je ulegala u zemlju, oči uprtne u dešavanja ispred nje, ali ne i u ninju koji samo što ih nije napao. Jedina stvar koju je zapravo primetila je još jedan napad koji su morali pripremiti. Gina je odsutno klimnula glavom, ne uspevši da progovori. Retko da je mogla da progovara dok se bori. Nadala se da će napokon posle ovoga moći da večeraju u prijatnom društvu, a sat vremena kasnije i prilegnu. U ovo vreme Gina bi obično chatovala sa svojim saputnicima a zatim uronila u dubok san.

“Okej sam” ponovila je Gina još jednom “ali nije mi jasno, zašto i dalje nastavljaju da nas napadaju.”

Stvorila je koplje i napala

#card200

dmg je 350
taj Pon Avg 27, 2018 7:36 pm
Riomarindo
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

vec mi je bilo dosta ove sume i ove velike proklete sume na njeno pitanje bih odgovorio dok sam pripremao znakove ruku.
Pa znas Gina to sto nas napadaju mi im se svidjamo ili smo im jednostavno privlacni da su takvi zeljni.pa valjda je i ovo neki odgovor.
Nagluplji odgovor koji sam dao i ako ovo nije neki vrtic simpatije ko kome se kome svidja ali mi je palo na to uvek da im se mozda i privlacni da nas napadaju da ne znam ni ja sam da li je to tacno ili imaju neki problem u glavi.
#card72
Ispalio bih napad a taj napad bi se razbuknuo i nestao vise,Vatra bi potpuno nestala a protivnik poslednji je pao.
Pa mozemo ici kuci i da pobegnemo sa ove sume sto pre,nadam se da je ovo gotovo sa tom sumom.
sacekao bih ih da krenu dok sam ja polako i lagano krenuo gledajuci u njih i coveka koji nam je stajao na putu te bih ga preskocio i ako mi je bilo grozno da gazim na njega ali ono sto nisam nasao jeste Kaina a mozda i nije to pravo mesto.
taj Pon Avg 27, 2018 7:43 pm
Gina
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Većina ljudi bi do sada, na osnovu Riovih priča i posvećenosti osobi koju traži, Kaina zamisljalo kao nekog savršenog shinobija.

Rio je pričao svojim prijateljima o njemu, o misterioznom tipu koji se nalazio negde na kraju sveta, možda maskiran i sakriven daleko od njihovih očiju. Možda je to i samo neki opušteni tip, čak prijatan, koji sedi negde i čita neku dobru knjigu. Neki stari klasik, pomislila je ona. Možda čak i neku poeziju. Možda i neku slikovnicu sa pitanje kakvim slikama. Misterija je bila i to kako izgleda, jer ga na kraju ni ugledali nisu. Možda je bio toliko preokupljen time šta već radi, da nije ni primetio da je tražen.

„Možda sam malo osetljivija nego inače!“ Rekla im je nežnim tonom, prekinuvši ćutnju, u formi izvinjenja.
taj Pon Avg 27, 2018 11:33 pm
Kenta
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugih i iscrpljujucih borbi su se zaputili nazad ka selu...Kenta je zamisljeno hodao,a potom i stavio u usta jednu cigaretu i polako uzimao dim po dim.Pred njima je preko 20 sati hoda do sela.Put nije bio tako kratak,ali oni su ninje,moraju biti spremni da izdrze sve...(Izvinjavam se za malo kraci post,ali na ovoj misiji sam izgubio inspiracije za narednih 30 godina)

taj Sre Avg 29, 2018 9:57 pm
Gina
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

....
„Volim te“! Bile su reči koje je izgovorila ocu svog nerođenog deteta, pre nego što se zaputio na samoubilačku misiju, sa koje nije bilo sigurno ni da li će se vratiti.

Scar, je bilo njegovo ime, ime momka kojeg nije uspela da zadrži, kao ni Harukamija. Gina Aburame, čudna devojka koja se onesvešćivala počesto, devojka koju su od malena zanimala daleka putovanja, ta devojka pretrpela je gubitak skoro svih dragih osoba, a ovoga dana bila je spreman za još jedan.

....

Pre nego što učini naredni korak, morala je da se vrati sa misije i ipak poseti selo još jednom....
taj Čet Feb 28, 2019 9:58 pm
Altair
Altair
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bila je prelepa večer, a Altair se našao u prelepoj Senju šumi. Bio je oduševljen drvećem koje je proisteklo iz njihove čakre. Mesečevi zraci su se probijali kroz krošnje, dok je blag vetar pirkao. Ovo je bio raj za razliku od severnih oblasti, kroz koje je nedavno prolazio. Ove ravnice i voda su mu sada mnogo prijali za razliku od monotonih planina i snega koji je parao oči.

Suma Ogogola - Page 3 Yin_and_Yang

Pasivne:
#card652 #card301 #card406 #card96 #card1058
taj Pon Jul 08, 2019 7:11 pm
Uchiha Jhin
Uchiha Jhin
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Misija u prošlosti.

Putovao je sa Riromendom Ušušu Narom u cilju da naiđe na bandite koji su harali šumom Ogogolom. U jednom trenutku četvoro šinobija je stalo ispred njih u cilju da ih opljačkaju.

Riromendo udalji se, ja ću da se borim!

Četvorica su držali noževe u rukama, nisu očekiali da će naići na šinobija visokog Jonin ranga. Jhinove oči uvek su se crvenile. Velika količina čakre je krenula da struji oko njega i Susanoo je počeo da se formira, čime je polomio nekoliko okolnih stabala. Koža mu je promenila boju u pepeljasto sivu. Ispalio je jak vatreni napad

#card1168

#card1049

#card868
+100 preciznosti

#card279

#card56

1300dmg. 240zag. na 4 NPC Jonina

◂ 〄 ▸

The Uchiha is a clan destined for revenge...

Mango šaringan je uvek aktivan.

#card989#card1207#card755#card267#card227#card226

taj Pon Jul 08, 2019 7:25 pm
Riromendo Usušu Nara
Riromendo Usušu Nara
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

imao je taj neki osecaj te jeze sume koje je nesto i bilo da su njih dvojica shinobija dosli.mada sa Uchihom koji je bio dok je isao mogoa je osecati tu neku snagu od njega i ako nije hteo da se toliko mesa vec da gleda tu njegovu mac da posle pokaze.neprijatelji nisu bili nesto u raspolozenju te bi poslusao Jhina ono sto je rekao.

dobro.

gledao je tog Susana ono sto je znao nesto o Uchihama koji su to imali a to je da uvom trenutk uvideo.pogledoa je iza sebe a zatim se sklanjao iza Jhina gde je mogao videti susana dok je to bilo iza tako da se borba nije mogla odnositi na Riroa niti odnositi dok je cekao trenutka kada ce se zavrsiti.

[color=#ff0000] Ono sto ja imam a ti je nemas, igras moju igru a ja sam kralj igara, senke su tu. [/color]:

#card671
#card96
#card287

taj Pon Jul 08, 2019 7:25 pm
NNW Game Master
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Član 'Riromendo Usušu Nara' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'Jonin NPC' :
Suma Ogogola - Page 3 #card791 Suma Ogogola - Page 3 #card30 Suma Ogogola - Page 3 #card127 Suma Ogogola - Page 3 #card791
taj Pon Jul 08, 2019 7:43 pm
Uchiha Jhin
Uchiha Jhin
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njegov Susanoo je isijavao plavom svetlošću zbog čega se činio još većim nego što jeste. Mladi Riromendo Ušušu Nara je stao iza Susanoa koji se nije micao, sa mesta. Jhin je zažmurio, nije koristio svoje oči da bi gledao već Susanove. Napad protivnika zakucao se u Susana koji je ostao neokrnjenUradio je znake rukama i ispalio veliku vatrenu kuglu prema protivnicima.

#card1001
Imam 650def.

#card55

1200dmg. 220zag. na 2 NPC Jonina.

◂ 〄 ▸

taj Pon Jul 08, 2019 8:36 pm
Riromendo Usušu Nara
Riromendo Usušu Nara
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

i ako je i dalje razmisljao o tome kako ce nadalje ovo desiti i kada ce doci na red da svoju katanu naostri cakrom i da uradi isto ono sto bi trebalo ovoj misiji.u delu ove sume neke su bile zivotinjice koje su letele i ako nije znao sta se desava prateci borbu mogoa je videti od Jhina kako koristi Susano a opet cakra mu je jos na nivou tako da bese i nije toliko trosio koliko mu se cinilo,ipak je mislio da je on sigurno mocan sto je bilo neverovatno za jednog takvog.zmureci kada je pomisleci da ce napadi kao sto je bilo sa iglama koji je protivnik uradio nista mu opet nije bilo sto je zaivljuljuce,dalje stajajuci na mestu gde borba nebi uticala.posle misleci da upita Jhina, za njegovu moc.dvojcia shinobija su se spremala a zatim rekao.
Vidis li jos dvojicu?

[color=#ff0000] Ono sto ja imam a ti je nemas, igras moju igru a ja sam kralj igara, senke su tu. [/color]:

#card671
#card96
#card287

taj Pon Jul 08, 2019 8:36 pm
NNW Game Master
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Jonin NPC' :
Suma Ogogola - Page 3 #card74 Suma Ogogola - Page 3 #card40
taj Pon Jul 08, 2019 8:47 pm
Uchiha Jhin
Uchiha Jhin
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dva šinobija su uradila svoje napade. Susano je jednostavno ispružio ruku i reflektovao jedan napad blokirajući drugi. Napad koji je reflektovao je postao još jači pod uticajem Susanoa, tako da je nakon blokade drugog napada rasturio šumu sto metara ispred Susanoa. Moć mu se dopadala.

#card584

Reflektuje prvi napad (munju) 1300dmg. i blokira drugi napad 700dmg. te nastavlja na šumu iza sa 600dmg. i ruši jedan deo nje.

◂ 〄 ▸

taj Sre Jul 10, 2019 12:53 am
Riromendo Usušu Nara
Riromendo Usušu Nara
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

proslo je nekog vremena kako je i bilo dalje unisteno suma napred dok su njih dvojica tamo gledali,bese Riro je pogledoa i dalje u susanoa koji je bio Jhin sto ga je i iznenadilo.tada je znao da je on kao stit tako da je hodao malo vise napred gde su se mogli videti dvojica tako i eho koji se i dalje culo nije bio od nas niti drugih vec od strane neprijatelja koji su izgledali depresivno,suma unistena a zatim se pomerio na desnu stranu kako bi imao mesta a takodje i za Jhina.

Ah evo ih jos neprijatelja,trebalo bi ovo cidori u glavu.

tada Riro pokazajuci svoju moc sve je pocelo duvati.mac iz korice koje je izvadio imao je u rukama a zatim ga oblozio jos snecim.
#card1193 #card623 #card23 #card210
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
(uzeo katanu iz senke a zatim ga oblagao sa strujom.)

#card671
#card96
#card287

taj Sre Jul 10, 2019 12:53 am
NNW Game Master
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Jonin NPC' :
Suma Ogogola - Page 3 #card31 Suma Ogogola - Page 3 #card31 Suma Ogogola - Page 3 #card791
taj Čet Jul 11, 2019 2:04 am
Uchiha Jhin
Uchiha Jhin
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

na terenu je pocela borba od te sume koja je bila slobodna kao teren.
tada je pogledao svog saboraca i njegovu moc koju je aktivriao Jhin je bio zapaljen Rirovom moci koju je iskoristio a tek zvuk.susano  koji je i dalje bio tu sa njim kao i njegove oci koje su mogle usisati napad koji su isli ka dvojici sinobija.
#card851
prilazeci korak napred tada odbranjujuci dvojicu gde je svojim kamuiem usisao napad koji je zatim kasnije poslao na trojicu protivnici nisu ocekivali dok je gledao tako njihov strah te bi cekao njihovu reakciju a zatim da nastave njih dvojica dalje.
(usisavam a zatim izbacujem napad.)
vrednosti:
hape 300
energija 400
cakra 590
napad je 2000 dmg koji je vracen.

◂ 〄 ▸

Poslednji izmenio Uchiha Jhin dana Pon Jul 15, 2019 5:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Ned Jul 14, 2019 12:46 am
Riromendo Usušu Nara
Riromendo Usušu Nara
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bas dok je gledoa tu njegouv moc ono sto je malo pre uradio.napadi su u trenutku nestali ali nakon nekog vrmeena ponovo se pojavise ti napadi isto ali suprotn ustranu gde su protivnika bese gadjali,zemlaj se tako tresla pa nadalje do eha gde je tada sve prestalo cekao je samo taj trenutak sta ce sledece uraditi.Rirov mac koji je izvadio iz korica a i takodje kad je oblozio strujom ipak nije bilo potrebe.samo se namsejao a i njegova moc e rasla kao energija.

Vau.

napadi vraceni prema protivnicima je cekao reakciju dok ga je Jhin bio kao stit.

#card671
#card96
#card287

taj Ned Jul 14, 2019 12:46 am
NNW Game Master
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Jonin NPC' :
Suma Ogogola - Page 3 #card791 Suma Ogogola - Page 3 #card40 Suma Ogogola - Page 3 #card31
taj Uto Jul 16, 2019 2:40 am
Uchiha Jhin
Uchiha Jhin
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Adrenalin je sve jacao kada je poceo da mu se dize kada je mogao videti kako napadi opet idu ali je imao dovoljno cakre da odbrani sve njih,bio je i dalje veliki sa suanom a opet veliki napadi koji su isli pravcima.svojom vodenom tehnikom je odbranio oba dvojicu tako je imao priliku da Riro pocne nauditi poslednjem i ako mu je pustio da to uradi.

hajde.

#card522

uradeci tehniku tako su nestali napadi.

hape 300
energija 400
cakra 90

◂ 〄 ▸

taj Uto Jul 16, 2019 3:03 am
Riromendo Usušu Nara
Riromendo Usušu Nara
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

napadi su poceli nestati a njegova katana u rukama koji je bio zeljan za krvlju,zeljan kao i njegova senka koja je licila kao tama da ga obuzme ali ipak je bio covek.katana je imala zelju kao i Riro bilo je zanimljivo da iskoristi svoje moci a da prececka svoje protivnike kao poslednjeg a nakon toga kretao se ka njemu moc je bese bila zuta ali i sa malo cakre imalo je veci napad i stetu a isto tako osecajuci da je uradio veliku stetu napada.

#card378
palim brzinu
(dobijam jos 50 snage ukupno 150 posto 100 je od zabranjene)
#card86 #card23
od brzine je i bese dobio snage a zatim je poceo seckati protivnika sa jednim zamahom i dva dodatna.
(katana ima 480 dmg masem 3 puta 1 je zamah i 2 dodatna i prvi i treci imaju zagarantovani po 100 trosim 20 snage)

#card671
#card96
#card287

taj Uto Jul 16, 2019 3:03 am
NNW Game Master
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Jonin NPC' :
Suma Ogogola - Page 3 #card73
taj Uto Jul 16, 2019 3:56 am
Riromendo Usušu Nara
Riromendo Usušu Nara
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card687
(dobijam od pasivne 100 sange)
napad je ubrzo prestao kao i bese njegov elektricet koji je prosao napad,protivnik nakon toga pada sav isakapljen i ako je lezao na podu,tako se Riro setao ovom sumom koja je bila prelepa,ustvari bila je oguljena napadom i svime svacime sto je ostala zemlja i u krugu od 50 metara nije bilo drveta sto je bilo zapanjujuce.ostavio je mac ponovo kod sebe i onda je krenuo da se seta.

#card671
#card96
#card287

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu