Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
RokanjeDanas u 8:13 pmYoshirou
Reka NakaDanas u 6:05 pmMik
Teren za treniranjeDanas u 5:58 pmMik
Park ChiuraDanas u 5:46 pmMik
Gostionica OmoriDanas u 5:35 pmMik
Ulica IkehataDanas u 5:20 pmMik
Mikovo prebivalisteDanas u 5:01 pmMik
UlazDanas u 4:48 pmAlucard
UlazDanas u 4:43 pmKolja
Rovovi oko hramaDanas u 9:42 amZoro
Suma smrtiDanas u 1:48 amKain
Kafic GamoJuče u 11:44 pmAvelj
Suma KuroinuJuče u 9:29 pmYoshirou
Travel EvidenceJuče u 11:12 amKain
Travel EvidenceJuče u 11:11 amKain
Travel EvidenceJuče u 11:10 amKain
Travel EvidenceJuče u 11:10 amKain
Forest HonshūJuče u 10:58 amKain

Suma Ogogola

taj Sre Avg 08, 2018 10:01 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

ostrvo na kom se nalazi jedna prelepa suma tokom noci,ovu sumu su napravili Senju klan tokom pravljenja drveca ovog ostrva,na kraju puta sume nalazi se odmaralista kao i prodavnice za hranu ili suvenjire.Ljudi su posecivali ova mesta i najlepsa su tokom noci.
taj Sre Avg 08, 2018 10:21 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je jos uvek nosio Ginu na ledjima.Proslo je dosta vremena od kako su otisli iz sela lista i od nesrece iz koje je Kenta uspeo da je spase,ali ju je jos uvek nosio.Nije znao zasto je nosi?Da li je to zbog njegovih osecanja prema njoj,zbog toga sto je povredjena,ili zato sto je trudna?Od svega po malo.Dosli su do cudne sume,kada je vec padala noc.Iako je padala noc i bilo je za ocekivati da ce suma biti dosta mracnija i tamnija,zapravo je bilo nekako suprotno.Lisce cudne velicine i oblika,kao da je uspevalo da prikuplja mesecevu svetlost i reprodukuje je nekoliko puta vise,tako da je suma bila svetla.S' obzirom na to da je ovo mesto prava turisticka atrakcija,Kenta je naisao na jednu klupicu.Koliko god on bio jak i izdrzljiv,ipak nije mogao da nosi Ginu do veka.Spustio ju je na klupu,a potom i seo kraj nje.Izvadio je flasu iz ranca i popio nesto vode,a potom i rekao:

Rio,da li mozes da mi detaljnije opises izgled tvog prijatelja?Mislim da bi ga svakako trebalo potraziti ovde,pa ako mi opises kako izgleda,mozda mogu da ga prepoznam medju ljudima.Ipak imam veoma ostar vid.

Nakon toga je pogledao Ria,dok se Gina polako naslonila na njegovo rame i tonula u san...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Sre Avg 08, 2018 10:32 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

- Laku noć momci!!! – rekoh i podigah ruku, mašući im kao po običaju pre nego što sam sklopila oči.
- Laku noć Gina! – čula sam kako su mi odgovorili.

...........zzzzzzzz................

- A o čemu pričate? – upitala sam se nakon kraće dremke, praveći se luda. Očigledno je bilo da znam. Najzad, posle svega otkud su ovi mladi momci mogli znati da zapravo patim od insomnije.
taj Sre Avg 08, 2018 10:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako smo i sve vise i vise putovali cudilo bi me to da cemo naleteti u sumu na noci ionako sto nam se nije spavalo ali smo bili spremni naci Kaina to pismo mi je bili i dalje u dzepu a pocelo je i dalje biti vruce kako smo hodali pa pesacili i malo vozikali negde i opet otkopcao jaknu ali otkopcao celog udisajuci vazduh taj prelep.I ako sam se pitao da li ima neke tajne kod Gine?prvo sto bih se secao da sam je slucajno naleteo i pali dok sam citao knjigu a drugo kad je palo na kapiju neka mala stena koja se osrusila malo na nju ali praveci cudne face kao da ni ona ne zna gde je ili sta se desava,Uzeo bi meso iz moje kutije od Soma koje sam malo i jeo jer sam bio gladan jedino sto je dobro sto je slano jasno se videla ta noc od sume koja je bila prelepa da sam se morao nasloniti na nju dok smo odmarali a zatim sam razmisljao o tome kako Kain izgleda dok me upitao Kenta?.bas se i ne secam koliko je bio visok ali sam mu dao opis njegovog izgleda i sto bolje da objasnim.
Pa visok je i ima braon kosu i neki prsluk koji nosi uvek kao neko odelo i ima neke podocnjake ispod ociju kao neke linije,bela koza,Uzumaki je i ima dugu kosu da mu se ne vidi lice i neki znak na ledjima.
Razmisljao bih o tome njegovom znaku imao je taj znak na ledjima ili m ise mozda ucinilo ali bas se seca kada mi je pokazao na restoranu dok smo je li meso?ah nije mi se dalo pokazai moje misli o tom znaku sta god vec ali me vise zanimala ta suma da sam za uzvrat isto hteo pitati ali sam zaboravio kada se gina probudila nakon nekoliko minuta kao da nije ni spavala.
hteo sam i ja nesto....Ah o necemu Gina kako on izgleda ali ti si se probudila valjda si se napsavala ovih nekoliko minuta HAHAHA.
poceo bih se smejati zarazno i glasno malo od Jokerovih smejanja mi se prenelo na to.

taj Čet Avg 09, 2018 11:35 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je mirno sedeo i slusao Ria,dok je po njegovom opisu,u glavi stvarao sliku izgleda tog tipa.On je sve te njegove karakteristike,sklapao u jednu sliku,ali bi mu svakoga puta nesto falilo da potpuno dovrsi sliku tog lika.Bice zaista tesko naci nesto,sto ne znas sta je.U tom treunutku je primetio da se Gina budi,sto je bilo zaista cudno,s' obzirom na to da je zaspala,tek pre koji minut.Tada je pogledao Ria,ali to sa Gininim kratkim snom,on je komicno shvatio.Kenta je u glavi imao dva resenja.Prvi je da ono cesto spava zbog stanja u kom se nalazi,ali zato sto nista drugo nije radila,taj san kratko traje,jer nije umorna.Drugi je insomnija,bolest nesanice.Dok se Rio glasno smejao i dok se okrenuo da nesto izvadi iz torbe,Kenta je sapnuo Gini:

To kratko spavanje je zbog drugog stanja ili je u pitanju insomnija?

Nakon toga se odmakao od nje,kao da je nista nije ni pitao.Cak nije ocekivao ni odgovor.Cilj mu je bio samo da joj dokaze da lako moze da procita sve i svakoga...

taj Pet Avg 10, 2018 2:27 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Videvsi i dalje kako Gina i Kenta su dalje u paru i pred nje sedi sto je bilo poprilicno slatko ali sam cekao aj trenutak kada ce se poljubiti da barem nebih pogledao i ako je cudno da na drvetu sedim na zemlji a zemlja i dalje bila topla kao leto,Zanimajuci me o Kenti posto je genin da li je spreman za ikakvu akciju i ako se secam da sam bio pun avantura tokom misije i ako sam vise kao Genin provodajuci misije kako bih ista naucio i kako je to barem biti ninja sto i je i neko dobro iskustvo a i dosadno nekako za misije.
Kenta jel si ikada radio neku misiju po prvi put ili ti je ovo prvi put da krenes negde daleko od sela znas ovako je dobro sto smo nas troje zajedno 2 chunina i 1 genin.
gledajuci okolo sumu i ako nije bilo icega od moji samurajskih instikta osetio sam kao da je neka cakra ali da nema,uzimajuci katanu i polizao sam imao sam nekakvo cudan osecaj a na desnoj ruci sam drzao i dalje Katanu ali sve sto sam cuo jeste samo neke zivotinje.
hmmm jel osecate ikoga osim nas?
taj Pet Avg 10, 2018 3:21 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je sedeo na klupici pored Gine.Bilo mu je vrucina,pa je skinuo svoju jaknu i ostao u majici.Saslusao je Ria,pa se namsejao i rekao:

Ovo mi je prva misija.Jesam genin,ali ne brini,dovoljno sam jak.

Rekavsi to,Kenta primeti jednog tipa kako se priblizava i posmatra ih.Tada rece Riu:

Rio.Brzo se sagni.

Kada je Kenta to rekao,video je tipa da trci ka Riu,a kada se Rio sagnuo,imao je pogled lice u lice sa protivnikom.Tada Kenta brzo napravi 3 klona i svi napadose senboni(i ja sa njima),a Kenta je da bi bio siguran,napao i Chidori kopljem...Imao je osecaj da to nije dovoljno,Kenta je rekao:

Rio,moraces i ti da napadnes...

#card309
#card159
#card212

Vrednosti svakog klona:

hp-10
ep-10
cp-40

(Ukupni dmg je 500)

taj Pet Avg 10, 2018 4:58 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako je sve vreme bilo nekako cudno i nenapeto poceo bih se penjati na krivo drvo gde su jedva bile male grancice a kak osam video jednog coveka koji stoji i gleda u mene i u nas,sisao sam sa drveta a zatim priblizo Kenti ispred njega kako bih mu sapnuo ali kako sam prilazio reka oej da se sagnem sto sam i brzo odreagovao kada je svatarao dva klona a ja sam bio pored na leve strane nekoliko koraka izmedju drveta i njega i bilo je fantasticno da je jak cim ima munju kao element sto me obradovalo pa sam rekao.
pa jak si bogami al nisi jedini sa munjom.
#card380
uzeo bih svoju levu ruku dok sa katanom stavio na mesto opet a cakra koja je bila u rukama bio spreman baciti a kada sam to uradio senboni su poceli leteti ka protivniku sto nas poceo juriti.
tadaaam.
taj Pet Avg 10, 2018 4:58 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Riomarindo' has done the following action : Roleplay Option

'Jonin NPC' :
taj Pet Avg 10, 2018 8:24 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je odreagovao brzo i poslao napad ka ninji.Rio je bio malo blize protivniku,pa je njegov napad,iako je poslat kasnije,prvi pogodio protivnika.Kenta je stajao koji metar ispred klupe i posmatrao kako njegov napad posle Riovog probija probija protivnika.Nakon sto je Kentin chidori nestao,osetio je cudan osecaj u ruci.Nije imao puno vremena da razmislja o tom osecaju,jer je protivnikovo telo eksplodiralo i poslalo prema njima jak talas vetra.Ta situacija je bila zaista cudna.Kenta je krenuo prema telu,a Rio je otisao iza klupe,kako bi uzeo vodu.Kada je cuo zvuk vetra,Kenta je poslao stvorenje od munje,ne bi li ga ublazio.On nije bio siguran da li ce to njegovo stvorenje uspeti da zaustavi napad,pa je brzo otrcao ispred Gine i bio okrenut licem ka njoj.Rekao joj je:

Ne pomeraj se.

Nakon toga joj je uputio osmeh i zatvorio oci,cekajuci da njegovo telo zaustavi napad...

#card71

taj Pon Avg 13, 2018 1:05 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Video bih kako se katastrofa priblizava cela suma bi se tresla i naravno duvala od vetrovitog napada a napad sve vise blizi i blizi sto bi trebalo da se zaustavi,uradeci znakove rukama dok sam prslonio ruke sto bi se reko dlan ali je dlanom,munaja bi isla u tom ravcu dok bi se smanjo taj napad i ako nisam hteo trositi vise cakre na to kao lud.
#card27
a zatim kako sam to uradio prizvao sam dva klona dok smo nas troje radili stit dva klona su drzala stit dok sam i ja drzao odbranjivajuci se od napada dok sam gledao u Kentu i Ginu a zatim rekao.
Hajde dodjite ili se i vi isto odbranite od stita.
vikajuci glasno.
#card309 #card163
taj Pon Avg 13, 2018 1:18 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je stajao,zatvorenih ociju,dok je stitio Ginu od napada.Rio ih je zvao,ali je bilo neizvodljivo stici do njega.Kenta je osetio bol u celom telu.Snazni zvuk vetra mu je prvo osetetio sluh,a potom i jako povredio ledja.Njegove plave oci su bile zatvorene na pola,dok je jedva izdrzavao da stoji na nogama od prevelikog bola.Krv je krenula da mu se sliva iz usta,preko brade,sve dok nije padala na njegovu belu majicu,ostavljajuci tragove.Tada se jos jednom,ali ovoga puta pomalo mucenicki,nasmejao,a zatim i rekao Gini:

Da...li...si se...u...uplasila?

A nakon toga su ga noge popustile,a on pade na pod,gubeci svest...

taj Pon Avg 13, 2018 1:26 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prva stvar koju je osetila bio je dodir.

Njeni prsti su lagano pogužvali odeću koju je imala na sebi, a njeno telo je osećalo pobliže dodir tkanine dok su njeni prsti na nogama hitro odreagovali praveći par koraka unazad, kako je napad počeo.
Sledio je miris. Polje na kojem su se nalazili osećalo se kao na neku vrstu paljevine iako nije bilo vatre, no taj miris nije bio toliko neprijatan, verovatno jer je bio pomešan sa mirisom šume i cveća iz iste.
Njeno telo osećalo je premor. Bila je teška. Udahnula je duboko i polako trepnula. Treptaji su bili usporeni i trajali su dugo. Oči su joj se privikavale na bljeskove munje koji su bili jaki i poticali su od njenih saputnika koji su se tehnikama munje koristili kako bi se odrbanili, i nju od napada. Fokusirala se na to šta će uslediti. Okruženi su zelenilom, njene oči su brzo šarale po prostoru oko njih, a glavu je držala u pravu štita, gde ih je Rio nameravao sve sakrio od narednog napada. Štit, pomislila je prisećući se. Pratila je njegove neravnine i način graviranja na njemu i prepoznala ga, jer je posedovala sličan u svojoj torbi.
Uprkos umoru koji kao da je baš sad sustigao,Gina se trudila da hitro pomera svoje ruke i noge, i održi ravnotežu, kao i da se odagna porivu da sedne oodnosno padne na zemlju.

Trebala im je prva pomoć za svaki slučaj. Posebno Kenti, mladiću koji je uvek bio tu za nju i pored nje.

„Ostani sa mnom...“ devojka je progovorila, a u glasu joj se se moglo prepoznati čuđenje njegovim činom kao i sposobnošću da učini tako nešto za nju. Pomogla je Kenti da se uspravi, ali nije bila sigurna dal će moći da ga podigne na noge sama. Gina je osetila neprijatne grčeve u donjem delu stomaka a u glavi, kao da su se uključili alarmi koju su odzvanjali u njenoj glavi.

taj Uto Avg 14, 2018 10:57 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok bi napadi koji su isli i vetar koji je nosio nesto na putu drveca nebi ni pale ali bi jako duvalo kao pravi vetar ovoga puta i jeste cakra,kako su klonovi nestali taj jedan ja sam onda ostavio stiti cim sam video da je napad prestao ali kada sam izgovorio da dodju i da se odbrane gina je pokusavala ali nije mogla,Kenta iza nje je stajao kao da je cuvao sto i jeste,i ako nisam ocekivao da ce tako nesto uraditi meni se svidelo kako je reagovao a kada sam se priblizio bilo je istina da je jak genin sto mi se to svidelo.

Pa istina je bila kada je rekao Kenta da je jak genin sto i zaista jeste.

Gina bi to cula dok sam ja sa rukom promdrao Kentu u nadi da ce se probudi ali bi isto osetio puls dok je i dalje bio ziv ali tesko i povredjen bogami bice nesto od njih dvoje ali se zato hemija osecala a pitao bih ginu dok sam je gledao u njene crvene oci sjajne u mraku i ako jos nije bilo ponoc negde oko za 2 sata ili 1.

Gina ako ti je tesko mogu ga ja nositi na ledjima a posto je povredjen jel bi htela mozda nastavimo sa putem koji smo krenuli ili bi hteli da se vratimo nazad ukoliko mislis da Kenti nije dobro?
gledao bih dalje u Ginu a zatim ponovo pogled ka njemu i opet gini i ako je neako bilo sad mozda i napeto i ako za mene to nije izgledalo.
taj Uto Avg 14, 2018 11:23 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je to veoma toplo popodne, u sred leta. Toplota je otežavala kretanje čak i kroz šumu u kojoj su se nalazili.

Ovaj tim, sačinjen od genina i dva chunina, pošli su sa svojim oružjem i torbama na misiju u potrazi za osobom, za koju nisu ni bili sigurni kako tačno sada izgleda. Chunini, koji su još uvek bili pri svesti, ostali su iza štita pregladjući iteme koji su poneli. Totalno ne razmišljajući o mestu na kojem se nalaze, koje je možda oblilovalo lekovitim biljem. Bili su nestrpljivi oko toga šta će se desiti sledeće. Udubili su svoje poglede, pretraživajući potencijalne nove napade. Naravno, tek kasnije će možda iskoristiti vreme da se raspitaju o tome ko ih je napao, i izvući ostale potrebne infomacije.

Kako su se polako smirili i udobno smestili, dama je, zasela na zemlju i privukla k sebi svoje stvari, a svojim crvenim očima je i dalje motrila na to šta se dešava oko nje. Gina se stidljivo nasmejala kada je pomislila na Kentu i ono što je učinio. Bio je to neodljiv osmeh. A kasnije je prebacila pogled na drugog prijatelja, koji se nalazio iza nje, imao je zaštitnički stav. Zajedno sa njim pretraživali su torbe sa stvarima.

- Ja ću da povadim sve što imam iz torbe.

Kenta je bio u nesveti, ali pilule koje je Gina imala morao je progutati, kako bi delovale. Kako bi se mogao oporaviti, naterali su ga da ih proguta.

#card157
#card157
taj Sre Avg 15, 2018 12:40 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I ako na njen odgovor nisam dobio u stvari dobio bih ali je i bila normalna kao i uvek i da nije brinula o tome dal mu je lose i ako je znala da je dobro sto je bilo pa i nekako cudno,dok je ona vadizla iz torbe to sto je trebalo ja sam ga drzao a zatim umesto njegovih usta ja sam otvorio dok su bile unutra sto je stavila a zatim njegovu bradu kao da je on gutao ja sam sa mojim rukama pomrdao da bi bilo lakse za uzeti.
Pa nego reci mi Gina posto je proslo ona zensoku bolest kako si se osecala nakon toga sto je nestalo mislim jel si bila od onih zdravih i koji su bili na bezbedno?
upitajuci je veoma radoznalo i zanimalo me naravno dok sam drzao kentu i dalje kako mi nebi pao u rukama i ako sam imao osecaj od odgovora da je bila bezbedna a taj trenutak me vratilo na to kada sam gledao ljude okolo koji su bili sa tom bolescu i ako nisam mogao to gledati.
taj Sre Avg 15, 2018 2:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

-Hoces li ti da prestanes da budes tako…melanhonlican.. ? Stalno se vracas pitanjima iz proslosti. – upitala sam ga, sa ociglednom iznerviranim glasom, ali I velikim osmehom upucenom Riu.

-Ka..Kako sam se izvukla to nije bitno.. Bitno je da sam sada ovde I das am zdrava, zar ne? – upitala sam plavusana ponovo, nastavljajuci temu.
taj Sre Avg 15, 2018 3:04 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

put koji smo isli kroz sumom i ako je bilo mrak ali ipak svetlo kao da je dan,zastoa bih nakon Ginine recenice.
Pa ne moze se reci da sam melanhonlican...ali je istina i naravno da je bitno da si ziva i zdrava ali ni sam ne znam zasto sam postavio ovo pitanje?kad sam dosao u konohu osecao sam da ce biti super a cak bih i upoznao neke,ali nakon toga pola njih ih nisam video i ako ne znam ni gde su ili sta rade trenutno?
U tom trenutku pocelo je duvati hladni vetar sa liscem koji je duvao a to lisce je pocelo kretati kao ptica u grupi sto bi se jasno mogli cuti zvuci,vise me je zanimalo zvuk a ti zvuci su bili leptiri koji su leteli.

i ako sma gledao kako se krecu i kako idu ka nama zapitao bih se jel su plavi bas kao ja?Dosao bih do gine a zatim rekao dok je jedna leptir leteo ka meni dok sam desnom rukom drzao kaziprst ka gore.
Nego izvini ako sam te mozda malcice iznervirao ili naljutio
i ako nisam hteo da je naljutim barem sam joj rekao dok sam dalje gledao u leptire a zatim pitao.
jel su ovo plavi ili mi se cini?
taj Sre Avg 15, 2018 3:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vetric je malcice podigao krajeve njene kratke crne suknjice I blago pomrdio uvojke njene kose.

.:Jesen 194 PK:.

Mnostvo leptira lebdelo je u vazduhu iznad njih, a zvuk leprsanja njihovih krila odzvanjao je sumom. Bilo ih je minimum 60: svi su bili odrasli I veliki, stvorili su krug oko njih. Gina je uzivala u pogledu, diveci im se dok su nastavljali putem kroz sum, nestajali iza visokih krosnji drveca, pa nastavljali dalje km I km daleko. Ona se zapitala kakvo je ovo mesto na kojem su se nasli, kakva su bica koja nastanjuju ovu sumu.

Nadala se da bi odgovor na ova pitanja mogla dobiti od svog partnera na misiji, Ria, koji se zaputio u potragu za misterioznom osobom, koju verovatno ne bi zapocela sasvim zdrava osoba, a zajedno sa njima bio je I genin kojeg nisu dovoljno dugo poznavali, ali se svakako pokazao I dokazao na terenu. Kada bi Gina znala koga to prate, sve bi bilo lakse. Svakako je obecala da ce poci I bez mnogo zapitkivanja, jer ona nikada ne bi pokazila svoju rec.

”On bi trebao da se probudi do sada” Gina progovori, misleci na mladica koji je posao sa njima.

taj Sre Avg 15, 2018 3:53 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako se tmina u kojoj se Kenta nalazio,razilazila,a svetlost i boje su se vracale u njegove oci.Otvorio je oci i video plavu kosu,to je zasigurno Rio.Blago truckanje sa jedne na drugu nogu,je asociralo Kentu na to da ga Rio nosi.Imao je snage,ali se osecao kao da je pijan.Levo oko je pomerio ulevo i video Ginu kako hoda pored.Kenta se tada nakasljao,a potom i rekao Riu na uvo:

Hvala ti.Sada mozes da me spustis.

Nakon sto ga je pustio,a Kenta stao na svoje noge,osetio je bol koja mu se sirila preko stomaka i ledja.Bol je bila takva,da je umalo pao,ali ipak je izdrzao na nogama.Tada upita Ginu:

Da li si povredjena?

A nakon toga se uhvati za mesto na stomaku,koje ga je jako bolelo i nastavi da hoda pored njih...

taj Sre Avg 15, 2018 4:44 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je samo klimala glavom na pitanja koja su joj postavili. Zurilo joj se da nastave put. Skoro pa je I sunce zaslo, taman da nastave, u nadi da ih niko nece zaustavljati, barem neko vreme.
....
A ubrzo je pala I noc…
....

Miris jeseni je bio jak u vazduhu, dok je Gina sa timom za misiju zalazila dublje u sumu. Tacnije, nalazili su se ispred tarabe na kojoj su bili ispisani znaci, za koje je predpostavila da predstavljaju ime sume. Iskoristila je baterijsku lampu, kako bi bolje pogledala. Zadrhtala je kada je osetila nesto kako joj se penje uz nogu. Ali kada je osvetlila put na zemlji, uvidela je da je to bilo samo drvce koje se ocesalo o nju.

“Ovako svi horori pocinju. Napolju sam u sumi i-” Gina se odsekla I pocela da pljeska rukama u vazduhu.
“Komarci!” Posiktala je dok je pljeskala dlanom o dlan u vazduhu, pokusavajuci da otera bubice. Ozlovoljena, pronasla je put nazad do Kente, koji je obicno bio voljan da je nosi. Hodala je uz njega, a napravila je pauzu kako bi baterijsku lampu vratila nazad u postolje torbe. Zatim je nastavila da koraca. Nadalje ce ova dvojica da proveravaju put I sta se to cuje u mraku.
taj Sre Avg 15, 2018 5:21 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sve bi bilo mirno kao i sto pomislio suma i dalje duvalo vetar dok bi svi hodali ucutkano ali zasto?razlog ovog putovanja koje smo krenuli a mozda kao i misjicu da najdmeo Kaina da nadjem ustvari njega i ako su oni instistirali i prihvatili da idu samnom i ako je to bilo pa i nekako cudno sto sam i pomislio sam da bih isao ali bolje troje pametnih glava nego jedna muva bez glave.
Am ponela si lampu?imal sta ti sve nisi ponela.
zacudio bihse sta je sve ponela u torbu i ako je izvadila samo ovako lek za njega i ako mi se cinilo da mozda ona nije medicinski nindza?ma ne nije bilo moguce da bi bila medicinski nindza.
Hmmmm imali ovakva suma nekakvo ime uopste.
taj Sre Avg 15, 2018 5:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vec oko 7 sati postal su cutljivi I mrzovoljni.

Spajala ih je vera da ce naci tu osobu, iako nebitnu za sve njih, dovoljno bitnu Riu, a on je bio pripadnik tima. Gina, njegova saputnica naucila je vec da moze obozavati I ljude koji nisu bili njena porodica I nisu pripadali istom klanu.

Rio je bio jedan od ljudi koje je upoznala medju prvima kada je dosla u Konohu, nakon napustanja Yamijjo kampa. On je predstavljao vezu sa tim delom proslosti, zato je I odlucila da nastavi put sa njim I ako je potrebno, suoci se s neprijateljima I smrcu.

Pala joj je misao jedna na pamet. Dete. Sta bi ona radila s tim detetom? Izigravala bebisiterku I visila po ceo dan radeci sve majcinske poslove. Ili sakriti se od istine I ici na misije. To dete bi mozda bilo buducnost Uchiha clana, ali do tada bilo je samo obicno dete koje je raslo u njenom stomaku.

Nazalost, nisu nasli nikakve trgove jos uvek, o starom Riovom prijatelju.

Gina nije znala nistao njemu.

Kenta I Rio setali su pored nje, gledajuci okolo za bilo kojim znakom ko bi ih naveo kuda dalje. Sve je bilo neizvesno, poput igre. Tihe sitne bubice mumlale su nesto I iza svakog coska koji su prosli mogli su videti vece skupine istih vrsta buba. Ipak je ona bila Aburame, iako ne previse vezana za bube I ostale insekte.
Ona je bila cudna. U poredjenju s ostalim devojkama. Samo po sebi bilo je cudno biti devoja Aburame. No nije ni bitno, smatrala je svoj klan mocnim, kao sto joj je jednom davno Scar Uchiha rekao.

Kenta je bio genin, priblizno njihovih godina, ali posedovao je poprilicno zadovoljavajuci nivo borbenosti I duha. Trenirao je I vezbao marljivo. Sada je putovao sa ovim chuninima I pazio na devojku, umesto da oni paze na njega, svakako bi se moglo reci da bi oni mogli da se ugledaju na njega.

Gina mu se priblizila – to I nije bilo toliko cudno za nju, zar ne? – kada se mnostvo crnila sudarilo s njom, terajuci oboje da se stroposte na zemlju. Gina je zakukala ispod toplog tereta koji je bio na njoj i otvorila crvene oci koje su se susrele sa zivahno plavim.
Bio je to Kenta, njen zastitnik.

“Izvini” rece drhtavim ali energicnim glasom, pre nego sto je odskakala u stranu. “O, Rio! Prekini da stojis tu sa strane. Vidis li sta se desava? Znas da sam smotana dodji da pomognes..”
taj Sre Avg 15, 2018 7:21 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je hodao pored Gine.Na svakih stotinak metara je morao da je pridrzi,kako ne bi padala.Bila je poprilicno nespretna.Pravo je cudo kako je ona postala Chunin,ali Kenta nikada nije video njene ninja vestine i sposobnosti.Kako su setali,Kenta je shvatio da je ovo mozda bas prava prilika da ih vidi.S'obzirom da protivnik i nije bas zeleo da prikrije svoje prisustvo,Kenta je slobodno mogao reci to glasno i jasno:

Rio.Gina.Izgleda da imamo drustvo.

Rekavsi to,Kenta stade par koraka ispred Gine i Ria.Imao je plan,a cinilo mu se da se na osnovu kretanja Gine i Ria,njih dvoje misle na isto.Stali su iza njega.Plan koji je Kenta zamislio je da odvuce protivnikovu paznju,a da Gina i Rio iskoriste to odvlacenje paznje,za to da ga ubiju.Tada Kenta rece:

Pa...posto vidim da se neces predstaviti,iskoristicu kunai da presecem lijanu i na taj nacin,na tebe padne ovo veliko deblo.Pozdravi se sa zivotom.

Kada je rekao to,kunai koji je izvadio je bacio,a protivnik je pratio kretanje kunaija,ne gledajuci sta rade Gina i Rio,koji su uveliko spremali svoje napade,dok je Kenta trcao sa Chidorijem prema protivniku...

#card13
#card5

(Sve vrednosti su mi bile po 100,jer su mi dali pilule,nakon sto sam se onesvestio)

taj Pet Avg 17, 2018 2:45 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ona je bila prelepo mlado svorenje, ali svejedno, koje mlado zenstveno stvorenje nije bilo lepo?

Cesto se mislilo kada nece uspeti da dogura ni do ovog ranka. Tako slatka I fina a I taj progress koji je isao tako sporo. Skoro pa je bila savrsen primerak clanice plemicke krvi koji bi sluzio samo za gledanje I prijeme u kuci, a ni jedan drugi primerak nije posedovao tu dozu sarmantnosti ni obilatosti dobrih manira vec od 7 godine.

Jedini razlog zbog kojeg je jos uvek zelela da se rangira bile su njene godine, temperament I samouverenost. Nije imala instruktora, jer je vecina nije smatrala pogodnom da bude jounin, a opet je bio problem izbiti joj tu ideju iz glave bez konkretnog razloga.

Ali I to je bilo okej, jer ce verovatno zaglaviti sa nekim geninima I vezbati, mnogo pre nego sto se nadje u pravoj borbi.

A ovo je bila ta prilika…

”Ko si ti? Pokazi se”

Rece, te od grumenja zemlje stvori kamenje i napade protivnika

#card53

taj Pet Avg 17, 2018 3:53 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ni sam nisam znao da sam postao ovako umoran od setanja sumom koji smo setali nas troje i ako smo se slagali kao sendvici i nesto tako drugo,Pitao bih se ako bi ona bila veci rank kao sto je jounin ili visi od jounina da li ce to nesto uticati ili ako ja postanem da li to znaci da smo ozbiljniji nekako hmmmm to mi je dalo misljenje na to da sam kasnije hteo pitati i ako smo opet na nekog naleteli barem na protivnika osim sto ovaj put nije jurio ali niti nam je dal oda prodjemo st oje bilo da se treba dati ostre mercice.
Ah izgleda da ce opet biti neka borba pa kad je nas troje on 1 pa lako je.
#card71
#card760
radio bih tehniku munjevitog zmaja koja je prstala munja kao sto volim i ako sam korisnik munje to je bilo nesto bozanestveno kao da punis lampu kada se isprazni Kenta bi bio ispred nas manji korak dok smo ja i Gina imali savrseno mesta za napad od protivnika i ako sam izvadio i samostrel ubrzo toga zbog kojeg je islo brzo a zvukovi su bili kada sam ispalio koje su isli uz nase napade.
taj Pet Avg 17, 2018 3:53 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Jonin NPC' :
taj Pet Avg 17, 2018 4:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prva stvar koju je uradio protivnik bila je odbrana od gotovo svih njihovih napada. Na terenu su bili ljubicasti odsjaji.

I beli.

Devojka je bila slaba – toliko je bilo ocigledno.  

Telo je oblozila zemljom kako bi se zastitila.

#card312

Naredni napad na protivnika u vidu iglica od blata, naneo je snop zemlje da pada svuda okolo.

#card30

Blato je letelo cak I iznad njihovih glava. Cinilo se da dopier cak I do njenog lica. Sada je izgledala drugacije, opasnije svakako. Ali ono sto je nju brinulo nije bilo blato na njenoj bradi niti kunai u njenoj ruci, koji je za sad samo drzala. Umesto toga, nasla se kako zuri u oci potpuno bele, mozda sa nekom nijansom lila, ali sa ove daljine ni to nije mogla primetiti.

Bacila je pogled ka svojim saborcima. “Ko je ovo..?”

taj Pet Avg 17, 2018 5:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Protivnik koji smo ugedali videlo bi se jasno i ako je jos uvek mrak a hodamo sve sto bi svetelo jeste i dalje svetlo i ako je visok i sve to,Izbegao bi sve nase napade uzalud bi drzao samostrel kog sam brzo bacao i ako sam hte oostaviti i uraditi neki samurajski napad ili ipak polizati svoju katanu kad bih imao prilike pripremajuci se da opet nesto uradimo,pogledajuci u nju koje je radila neku tehniku i ako se digla zemlja i neke igle gledao bih nesto kao ne nevervoatno ali da bi ona to nesto uradila iznenadio bih se pre nego sto je pogodila protivnika.
Ne znam ni ja ali izgleda da nismo sami u sumi sta god da je bitno je da sredimo a usput dobra si za chunina i ako ces uskoro roditi svoje dete to dete tvoje bice jako kada ga treniras ili mozda bude kao njegov tata ko zna.
i dalje gledajuci kako ga igli blata priblizavaju spremne da ga probode dok sam gledao ka napred na put koji je bio.
Ovaj put,to je put koji cemo naci Kaina cak cu valjda i naci Kaina ali stizemo kaine.
taj Pet Avg 17, 2018 5:59 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Jonin NPC' :
taj Pet Avg 17, 2018 11:19 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

- Gospodo,... Kento ? Planirate li da se uključite, po mogućstvu nešto što će ubiti ovog nepoznatog ninju koji nam stoji na putu..? – upitala je svoje saputnike.

Ova ženska je u tom trenutku popizdela.

- Naravno da je izbegao i ovaj napad. Uostalom razmislite.. Nije on taj koji je prvi napao, već mi. on se samo brani.... – reče uveravajući ih sa osmehom koji je sve prisutne ostavio zapanjenima.

A onda je nepoznati jounin odreagovao...

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu