Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Travel EvidenceJuče u 8:24 amRizuro
Ichiraku ramen shopPon Sep 24, 2018 11:41 pmZoro
Training RoomPon Sep 24, 2018 10:47 pmAkino
Prijave za Jonin ispite.Pon Sep 24, 2018 10:18 pmAkino
Prijava za MisijePon Sep 24, 2018 10:00 pmJohan Liebert
Gostionica OmoriPon Sep 24, 2018 8:21 pmChara Fujimoto
Yoshirouva mini vilaPon Sep 24, 2018 1:10 pmYoshirou
Zorova prostrana kućaPon Sep 24, 2018 11:42 amZoro
Take ForestPon Sep 24, 2018 4:28 amShukuro Kaguya
Evidencija prolaskaNed Sep 23, 2018 11:01 pmZoro
Brod KonoheNed Sep 23, 2018 10:51 pmZoro
Mizuova KućaNed Sep 23, 2018 10:08 pmMizu
Riomarindova kucaNed Sep 23, 2018 9:04 pmRiomarindo
Glavni ulaz/izlazNed Sep 23, 2018 6:02 pmShinrai
Kyoshi VillageNed Sep 23, 2018 1:02 pmAlucard
Travel EvidenceNed Sep 23, 2018 12:35 pmYoshirou
Meeting hallSub Sep 22, 2018 11:24 pmShinrai
Ulica UjedinjenjaSub Sep 22, 2018 8:26 pmRiomarindo
Reka NakaSub Sep 22, 2018 8:12 pmRiomarindo

Scar Uchiha Home - Uchiha Zamak

taj Sre Jun 27, 2018 7:19 pm
Academy Student
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovo je kuca u kojoj živi Scar Uchiha,sa par batlera i strazara.
Jedan je od retkih Uchiha clanova.Potice iz glavne loze Uchiha klana,direktni Indrini potomaka.Tako da je osudjen biti na ogromnom imanju u delu Konohagakure prekrivenog sumom.

// Kupljeni strazari //
S. Jounin Vodja odreda i on posmatra sa vrha krova okolinu i oko zgrade su 3 obicna Jounina.
Pored njih dva batlera i pet zaduzeni za higijenu u ogromnom dvorcu.
Ova kuca-dvorac ima veliki broj soba za spavanje,glavni dnevni boravak,salu za sastanke i veliku salu gdje se organizuju neke proslave i slicno.

KUCA IZVANA :

PROSTORIJE IZNUTRA :

HODNICI :

KUPATILO :

GLAVNA SPAVACA SOBA :

DNEVNI BORAVAK :

SALA ZA PROSLAVU I IGRANKE :

PODZEMNA SALA ZA SASTANKE :

KUHINJA :

TRPEZARIJA :

Kuca-Dvorac posjeduje i vasnke objekte jako korisne za shinobie koji mogu da ih koriste.

MALO TRENING POLJE :

taj Pet Jun 29, 2018 3:39 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setkao se po kuci,odmarao se,zgodne sluzavke su mi donele caj dok je gledao kamin kako gori.
Na sve to oj se smeskao,bio je Shinobi sa stilom,roditelji su putovali tako da ga nisu ni posecivali,dok je on vladao zamkom.Cuo je da vlada neka ebola.Neka bolest,koju on nije imao.Naravno ziveo je pod dobrim uslovima i nije mu ni trebalo,pijuckao je svoj caj,te odlucio izaci van kuce.Pogledati sta se desava van velikig zamka cuvanog od mocnih shinobi-a.

Relaksiracu se van kuce,molim da je lepo cuvate dok me nema.

Progovorio je a onda izasao,sa maskom na licu da se zaštiti od bolesti.Te svega sto moze da mu nasteti.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Pet Jun 29, 2018 10:48 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci Ginu prisli su prilazu zamka Uchiha klana,odmah na ulazu je uleteo glavni strazar i uperio koplje u Ginu te progovorio.

Kuda mislis da si posla malena?

A Scar brzom reakcijom uzima koplje iz ruke i baca ga u drvo u blizini kapije prilaza tom zamku te ga besno pogleda svojim Sharinganom.

#card479

Sledeci put ce ti biti i poslednji razumes,ja sam zaduzen za ovaj zamak a ne ti.Jel ti jasno Miki.

Izgovorio je to besno Scar te sa Ginom usao u prostoriju,poveo ju je u glavnu sobu u kojoj je on vecinom i boravio,samo sto su usli batler je usao sa njima i malo zabrinuto gledao u Ginu,dok mu Scar nije dao znak da doneae nesto za piti.

Oprosti zbog strazara.Nesto je popijo hahaha.

Nasmeja se Scar dok je u sledecem trenu video batlera kako ostavlja case i bocu vina.
Dobar odabir,pomisli Scar.Nasuo je sebi i njoj pice,te na svaki pogled ona je bila lepsa i lepsa.
Povukao je drvenu pregradu i to je razdvojilo mesto za sedenje i odmaranje od kreveta za spavanje u kom je Scar provodio noci.
Otvorio je prozor i proletni svezi vetar rashladjivao je protoriju.
On je seo nasuprot Gine i popio malo vina.
Cekao je njenu reakciju i bez sumnje znao da jedno drugo privlace,barem malo.

Scar Them Song :

taj Pet Jun 29, 2018 11:02 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„Paa, on je zapravo prirodno postupio, bilo bi zaista gubljenje vremena na angazovanju nekoga ko nije tako dobro istreniran...“ odgovorila sam mu, poklonivsi mu pritom jedan od onih mojih lukavih osmeha.
Naslonila sam svoje lice na bližu pesnicu.

Gledala sam zadovoljno, kako se na njegovom licu lagano pojavljuje osećaj još većeg zadovoljstva.

taj Pet Jun 29, 2018 11:17 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pijuckao je vino,spustio je casu na stol i razmisljao da li da joj pridje ili ostane tamo,da li da progovori ili da cuti.Nakon sto je spustio casu prisao je prema njenom delu kauca.Ona je uspravila glavu i on je jednim pokretom ruke skinuo masku sa njenog lica,te je spustio na stol.

Ovo je visak,bez nje si lepša.

Govorio je o masci koju je predhodno spustio na stol,zazmurio je i razmislio tada je otvorio oci i njegov Sharingan je sijao jace nego ikad pre.

Stao je i cekao njenu reakciju,njen potez.Da li je vreme,mozda jos pati za deckom,hm.
Vreme ce pokazati,noc je bila napeta u sobi dve osobe koje se medjusobno privlace.
Maska je krila veliku lepotu,tako da je bio pametan potez skinuti je.

Scar Them Song :

taj Pet Jun 29, 2018 11:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„tch“ Gina je okrenula glavu u drugu stranu. Nije joj bilo zabavno, jer se sa tom zarazom nije valjalo zezati.
Taj momenat je bio pogodan da iskorristim i probam vino, koje sam spazila kada sam okrenula glavu od njega...

„Da, ali lepo lice i poznat klan nije sve.. huh, zar se ne bi složio sa mnom, lepi ?“ Nisam mogla da odolim, a da mu se ne nasmejem, čekajući njegovu narednu reakciju.
taj Pet Jun 29, 2018 11:38 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Samo sto je okrenula glavu i probala vino,Scar je rukom okrenuo i pogledao u oci,bili su toliko blizu.On je razmisljao da li da je poljubi,mozda je ovo sklanjanje bio znak danse odmaknem,na posletku progovori.

Kada razgovaram preferiram gledanje u oci lepa.

Odgovorio joj je onako brzo i prisao joj je toliko blizu da je mogao svojim nosom dotaci njen.
Nije ga bilo briga za bolest.Pogotovo zato jer je imao najbolje lecnike.Svoju drugu ruku zagnjurio je u njenu kosu,gledao ju je onako spontano a srce mu je lupalo jako.
Mozda se malo i zaneo pri ovom razgovoru,uzeo je casu i popijo malo vina.
Te se vratio pogledu u nju.Brzo i nezno ju je privlacio sebi.

// Ps. Gina nema bolest,radila je opciju kad je event istekao,a i sad mi ne moze nista preci jer je event skoro gotov //

Scar Them Song :

taj Ned Jul 01, 2018 12:15 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je trepnula nekoliko puta brzo, a zatim krenula istraživati po prostoriji u kojoj se našla i zaključila da je dosta prostrana i kvadratnog oblika. Ona je bila u poluležećem položaju, naslonjena na naslon krem i belog kauča. Pored, nalazio se stalak gde su se mogle ostaviti stvari, naslagati odeća i slično. Svetiljka koja je visila sa plafona, spašavala je celu prostoriju od tame. Takođe je i bio neki scroll sa znakom klana, koji se nalazio tik iznad kauča. Ona je ustala, ali oslepljujuća bol presekla je njene obe noge kao i levo rame, prouzrokovajući da padne natrag na kauč.

Upravo tada, Scar joj se približio više no ikada. Imao je opuštenu, crnu kosu i tajanstvene oči. Na sebi je imao očuvan crni sako u kombinaciji sa pantalonama slične nijanse i kaišem. Takođe je imao i crne cipele a tu negde je krio i ninja oznake. Sreća mu se mogla očitati na licu, poput one kad položiš ispit.

„Wooow! To se čini kao zabavan izazov!“ odgovori mu i uzdahnu. Gina ga je i dalje gledala radoznalo. Imala je više pitanja u glavi od... Da li je on bio taj koji je može spasti? Do.... Gde su njegovi roditelji..
taj Ned Jul 01, 2018 12:36 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Razmisljajuci i gledajuci Ginu u oci,privukao se jos vise,toliko blizu,prvi put da je blizu toliko nekoj devojci.U jednom trenutku zeleo je da je poljubi,njegov um je bio na hiljadu strana i hiljadu misli.
Sharinganom je pokusao proci u njene misli i saznati šta ona misli o njemu.
Nekako je uvek bio hladan,na suprot njegovog klana i elementa.
Procitavsi da ona ne zeli jos nista zbog Harukamijeve smrti,koji joj je decko,bivsi.
Odmakao se od nje,dao joj masku nazad.Te ostao hladan,pokazivajuci samo hladnocu kao i inace.

#card479

#card626

( Kontrola Chakre 250 ).

Pa,ponoc je.Zelis li prenociti kod mene ili ces ispracaj u svoju kucu?

Pitao ju je Scar iako vec svojim Sharinganom znajuci odgovorn,pravio se kao da joj nije nikad provalio u misli.

Scar Them Song :

taj Ned Jul 01, 2018 12:50 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raskošni miris vina širio se po prostoriji, Gina je bila pomalo opijena njime...

Ona je zevnula u svoju masku, odbivši da poveruje da Scar predstavlja bilo kakvu smetnju. Bacila je jedan pogled ka satu – otkucalo je 12.

Nagli pokret ka vratima, i flaša je pala na pod sa sve zvučnim efektima, bolnim za uvo. Gina se postarala da njena migrena dosegne maksimalni nivo. Maska joj nije bila dovoljna, te je sramno pokušala da se sakrije spuštajući glavu dole ka podu.

„Scar, razbila sam je...“ prošišta, pokušavajući da naglasa glupo šuštanje koje se odvijalo u njenoj lobanji. Ukoliko je Miki samo čekao na znak koji podseća na napad pa da odreguje, ovo je bio taj.
taj Ned Jul 01, 2018 1:01 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sekund sto je Gina ustala,rukom je slucajno oborila flasu sa vinom,u sledecem trenu skinuo je sako i pokusao da skloni i podigne komadice stakla dok je Gina bila pored njega,strazar kog je video kako uskace je pokusao zaskociti Ginu misleci da je ovo napad na mene,a ja sam uradio ono sto sam mu obecao ako pokusa to opet.

Poslednje upozorenje gospodine.Nego Gino oprosti idem da te odpratim do kuce.

Gledajuci je u oci primio ju je za ruku i ponovo su se osecaji vratili i nije mogao zbog proslosti da je odbaci,te je odlucio kako ce regovati nakon sto napuste Uchiha zamak.
Dok je batleru dao znak da pocisti nered on i Gina su se brzo spustili na kapiju Uchiha zamka.

Pa pratim te,ti vodis ja sam pored tebe.

Scar Them Song :

taj Ned Jul 01, 2018 1:35 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sve je otišlo van kontrole. Kako nisam mogla da previdim ovu situaciju ranije?

Gina je brzo krenula ispred dišeći neujednačeno, oči su joj se pomerale analizirajući put a i osobu koja je prati. Bila je na pristojnoj udaljenosti, nastoječi i da održi to odstojanje, koračajući vamo-tamo što je malo i otežavalo njeno praćenje. Više nije volela ni da šeta. Sve želje su joj bile izgubljene...
Predpostavljala je da će se rastati vrlo brzo i to je to. Ona će da se vrati svojim pilulama za spavanje, koje će je držati dok Sunce ponovo ne izađe. Zapravo, vrlo jednostavno, Scar je pratio, išao je sasvim miran, raspoložen i nasmejan iza nje. Iz nečije perspektive, izlgedali su kao da marširaju u istom ritmu. Ni jedno ni drugo, nisu očekivali neki doček u njenom skloništu, jer niko nikada nije ni čekao da se Gina vrati, to je jednostavno bilo neizvesno svaki put.
- Scar... – Gina je iskoračila ispred njegove kuće, pozvavši ga da je prati i dalje, te zastade dok joj se on opasno približio.

Nije je prepustio tami ove noći, već su zajedno poput pravih sapunika nastavili dalje...
taj Pon Jul 02, 2018 12:29 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tumarao je ulicom i video je kapije svoga doma,velika utvrda Uchuha klana koju ja cuvam.Preciznije moji strazari a ja vladam njime.
Dosao sam na kapiju i strazarima rekao.

Ona devojka je ovdje glavni gost,tako da kada god je tu ili dodje dopratije do mojih odaja kao da pratis cistokrvnog Uchihu.

Nakon sto je to izrekao usao je u kucu,tada je ušao je u kucu o razmisljao o Gini i kaficu u kom je boravio od jutra.
Ušao je u glavnu sobu i trazio od batlera vino i samocu,te legao na krevet sa celom flasom.
Najbolja drugarica je uvek bila flasa..

Scar Them Song :

taj Pon Jul 02, 2018 12:40 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„ Zapravo, on je mrtav.“ Reče devojka, momku koji je pripadao Uchiha klanu.

Istina, on je bio čistokrvni pripadnik tog klana i bio je živ, dok je njen dragi bio mrtav, već duže vreme....
Ime mrtvog ninje bilo je Harukami i po zvaničnim izveštajima umro je na mestu, nije se puno mučio, ili su barem su tako želeli da se veruje. Oni koji su ostali su patili. Ona je patila. Da je mogla umreti, sigurno bi umrla od napada prouzrokovanim slomljenim srcem...

Došla je do kapije ovog Uchiha zamka, očigledno otvorenim za nju i započela priču koju nije ni htela ispričati, no na kraju je sve činjenice iznela pred nedovoljno poznatim vlasnikom ovog doma.
taj Pon Jul 02, 2018 12:49 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lezeci gledao je u plafon i mislio o raznim temama,no sharinganom je video scaki oblik chakre oko sebe do stotinjak metara.
Gina je bila tu i bez problema cini se da je bila pustena no cim je video pred vratima i cuo reci.

On beše hrabar ratnik,belokos,mnogo si ga volela.Njegovo ime beše Harukami.Ledeni Yuki borac.
Znam sve,znam kako dišeš šta mislis i sve o tebi,meni ne trebaju reci,dovoljan je pogled.Razumem te,no vreme prolazi,on je mrtav.Neces ziveti zauvek od imaginarne ljubavi.

Izrekao joj je to hladno bez ikalve najave,Svojim Sharinganom citao ju je lako,sta vise zna u svakom trenu sta misli i kako se oseca.Samo se pravio da ga nije briga,biti hladan prema njoj mu je bilo tesko.Sto inac prema drugima je normalna stvar,poput disanja.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 02, 2018 1:05 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Činilo joj se kao da čase koje su se nalazile na stolu prekrivenim čistim stonjakom, podrhtavaju, isto kao i flaša vina koja je očigleno služila kao zamena za svaki obrok. Stonjak je bio jako lep. Ne bi podnela kada bi ponovila nesmotrenost od pređašnjeg puta. Pogledala je kroz prozor. Videla je da je još uvek kasno napolju. Nije da je ikada moglo biti kasno za vino, ali za osobu koja je preskočila doručak pa posle i večeru nije bila pametna stvar da nastavi da pije.

Dnevna soba je bila glavno mesto gde se domaćin, crne kose i snežno belog osmeha mogao naći. Uz njega i obavezna flaša crvenog vina, razumna glava kao i koncentrisani pogled. Malo pre nego što je ušla u prostoriju zastala je, kao praveći se da traži nešto po torbi a zapravo ga je samo posmatrala krajičkom oka. Uskoro je postala svesna da previše odugovlači te prestade s tom „predstavom“.

- Planiraš li ikada da izađeš iz svoje zone komfora ? Jel to vino počelo da zamenjuje i večeru i užine.... ?
taj Pon Jul 02, 2018 1:16 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I dalje ju je gledao drugacije od ostali,verovatno je sada ona njegova najveca slabost.Smireno je nasuo u obe case vino,te poceo da govori.

Prvo sedi,gde zelis.A sto se tice moje zone komfora.Tu ne mogu da se menjam.Volim dobar alkohol,pogotovo vino.No ako si gladna lako mozemo da se snadjemo za jelo.

Izgovorio je to onako sa smeskom,vec je znao da je ona verna onom mrtvom momku no ovaj put je drugacije..Dosla je sama u moj zamak.
Zanimljivo.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 02, 2018 1:26 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ova lepotica, sela je elgentno poput neke kraljice odmah pored njega, nekoliko trenutaka pre no što su kapi kiše krenule da se pojavljuju na prozoru. Padala je i izgledalo je kao da pere prozore, pre nego da ih prlja, no kišu još uvek nisu primećivali niti ih je zanimala.

„Izvini što sam banula ovako. Bukvalno mi se čini da tek što sam te izgubila iz vida... da sam poželela da te opet vidim....“ reče Gina, okrenuvši pogled i telo ka njemu.
taj Pon Jul 02, 2018 1:35 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Razmisljao se se gledajuci tako lepo lice i dobro gradjeno telo,izgledala je Bozanstveno.
Pocla je govoriti,time je potvrdila njegove misli o tome da je sada njihov razgovor drugacij.

Zanimljivo,iskreno mogao bih te ovdje ostaviti zauvek,i onako si drugacija,ne znam kako ni zasto.Jednostavno je tako.I da zeleo sam te videti,jako mi prijas.

Uputivsi joj par rec opet joj se priblizio,kao i prislu noc,te se okrenuo direktno prema njoj kao i ona ka njemu.
Svoj Sharingan je iskljucio,odlucio je da sve prepusti sudbini.Nije zabavno znati sve odmah.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 02, 2018 2:02 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je duboko udahnula a zatim pogledala u svoju ruku, tamo se nalazio ožiljak tacno kod ručnog zgloba. Mesečev odsjaj bio je u tonu sa njenom bledom kožom i u kontrastu sa tamnom prostorijom u kojoj se nalazila, i gde se polako pomerala cm po cm i približavala domaćinu kuće. Imala je osećaj kao da je upala u kavez.

Imala je određenu zamisao u glavi, slične je imala i ranije al prvi put da nije želela da ostane samo na razmišljanju. Njena radoznalost je uvek uvlačila da dublje i dublje kopa i istražuje. Nije želela da omane ni u poznavanju novih ljudi niti otkrivanju. Obećala je svom bratu a i poznanicima da će nastaviti da se socijalizuje. Obećala je to i svojim roditeljima dok je još bila mala i nesposobna ni da se očešlja sama. Mislila je tada da je to lako i da nema potrebe da brine o tome. Najzad, obećala je to i sebi.

Ovaj put ne, ponavljala je sebi, ovaj put se neću povući.

Nekoliko dana ranije ta misao joj je okupirala glavu, brat se žalio na njeno povlačenje u sebe, a ostali su je ignorisali i pravili se da saosećaju sa njenim gubitkom. Samo je čekala priliku da dokaže da može da nastavi dalje i tada je naletela ni manje ni više nego na zvezdu večeri, Uchiha Scar-a. Brat je bio okupiran treninzima, ostale nije ni vidjala, tako da je Gina obećala sebi i ostalima da će da odbaci sve svoje strahove i da neće da odustaje od svoje namere. Poput radoznale mačke, tražila je plen, i moglo bi se reći da je ovaj bio jako koristan.

„Nemoj Gina, nemoj..“
promumlala je sama sebi, ali je nastavila da mu se približava oprezno, pa još bliže, po tom mraku.

U glavi, iako nije htela razmišljati o tome bila je svesna da je ostavila trag, u vidu buba kako bi lako našla put nazad jer nije htela da mora da pita ponovo za pratnju. Trudila se da se što manje napreže, jer tako je i bila vaspitana nekako, očekivajući da će je svakako neko čekati da se vrati. U glavi joj se odjednom i stvori slika vraćanja kući, njenoj kadi, i hrani, njenom bratu i vrtu ispred kuće i.... njemu....

taj Pon Jul 02, 2018 2:31 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izguubljen u pogledu nje,nije znao kako reagovati.Po prvi put je njegov pogled bio slabij od necijeg,ona se lagano priblizavala,primetilo se da je izgleda malo zaboravila na osobu koja je mrtva i odlucila pokazati da ne zeli ostati na onom od neki dan.On se isto priblizavao,njihova tela su bila jadna uz drugo a on je zbunjenog pogleda,pa kroz smesak progovori.

Sta cemo sada?

Njegov poznat potez,skliznuo joj je desnom rukom niz obrat,dok je levom bio na njenom struku i povlacio ju je k sebi.Sada je atmosfera bila drugacija,vrelija od njegovog Katona a sudbina zaninljivija od njegovog Sharingana.
Sta ce se desiti sada?
Razmisljao je.Dozvolio joj je da dise tako sto nije toliko privukao vec je lagano povlacio te rukom koja je bila kod obraza,vratio ju je na drugi deo njenog struka.Cekavsi njen sledeci korak ovisno da li ce pokazati da je spremna proci proslost i okrenuti se sadasnjosti,spremao se podici je iznad sebe,pogledom koji ce zapoceti novu ljubav,ili patnju.
Disali su jedno za drugo,no samo se cekao njen znak spremnosti.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 02, 2018 11:30 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je ošećala kako će kolabirati od toplote koja obuzima. Počela je da se vrpolji na mestu gde je sedela toliko da je kada se nagla da se nasloni bolje, njena glava malo jače lupila o drveni naslon. Neka primamljiva i obećavajuće ukusna aroma i njihovi pomešani mirisi ispunili su prostoriju, što je nateralo da oseti dodatne leptiriće u stomaku. Gina je uzdahnula i pogledala u oči domaćine zamka u kojem su se nalazili. Oči, koje su samo izčekivale njen sledeći potez.

„Donesi mi najveću moguću posudu sa hranom“
naredila je.
taj Pon Jul 02, 2018 2:44 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prvo ju je gledao zbunjeno onda je podigao glavu te sa smesko progovorio,mnogo glasno da bi ga batler cuo.

Gospodine mendez.Molim najbolje pice i hranu sto imamo da donesete odmah !

Batler je dosao nakon tridesetak monuta i na veliki stol postavio ispred nas sve,on sensmeskao,naslonio se na stranu,nogom stol namestio ispred nje,a hrana je bila spremna.

Gledao je u Ginu,ona je bila vec i gladna a onda je dodao.

Prijatno moja kraljice !

Te joj prisao kao da ce da joj ssapuce nesto,no svojim usnama je dotakao njen obraz,te se lagano odmaknuo i pustio devojku da jede.On je lagano pijo vino te nasuo jos,a flasu odlizio ispred nje ako planira i ona da proba.

Scar Them Song :

taj Uto Jul 03, 2018 9:02 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mesec je idalje sijao iznad sela…

Ovaj dan se cinio kao jedan  od Gininih srecnijih. Zamenio je mesto onim, mracnijim cescim danima…

Pored nje, njoj veoma simpatican mladic, Scar, je sedeo smeskajuci se, dok je ona punila svoj stomak I praznila svoju glad. U isto to vreme, uniformisani covek je doneo jos dva tanjira, sa dezertom, na posluzavniku I spustio na sto, zajedno sa ostrim escajgom koji se toliko sijao da si se moglao ogledati u njemu. Bila je posebno pazljiva s tim escajgom.
….

….
“Hvala Vam, ovo je bilo I vise nego dovoljno “ zahvali se uniformisanom osoblju te se okrete ka simpaticnom mladicu izcekivajuci njegovu reakciju. “ Ne mislis da mozda preterujes u tom picu? Mogao bi se napiti…”  

taj Uto Jul 03, 2018 9:26 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Scar je gledao u Ginu,zavrsila je sa jelom a on je zavrsio sa vinom,odlucio je da se malo uozbilji sada sa njom,da bude zanimljivije vece.Gospodin Mendez je otisao i zatvorio vrata.Scar je ustao i lagano zakljucao ista jer nije zeleo smetnje.

Ja? Ma kakavi.Nego hoces li se uozbiljiti i da se malo zabavimo ili si jos zauzeta imaginarnom osobom?

Vec malo surovo je to izrekao,te zeleo da sa Ginom ode na drugi nivo.Da se opusti,vreme je bilo da se mrtvi zaborave.

Scar Them Song :

taj Uto Jul 03, 2018 10:37 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je uspela. Uspela je da pridobije Scar-ovu pažnju, i u narednom periodu se svašta moglo izdešavati...

Ona je bila savršena dobra vila, u očima sveta, a mogla je to da bude i exkluzivno samo za njega. Da nije bilo belokosog mrtvog dečka koji joj je pokazao i naučio šta znači nežnost, govorio slatke reči, davao poklone, i uverio je u to da je zaista voljena. Za razliku od njega, ovaj momak teško da se trudio da iskaže svoja osećanja, možda jer ih nije zapravo ni imao. A zašto bi joj onda predlagao da naprave korak dalje?

Zašto bi odpočinjali bilo šta ako nije bilo međusobnih emocija?

Ona je bila zauzeta samo treniranjem, što bi značilo da ima dovoljno vremena za posvetiti se, ukoliko se potrudi naravno. Ali njegovo ponašanje bilo je nekako hladno, smoreno i ne previše raspoloženo.

Nije to mogla razumeti. Ako ni ona nije zainteresovana dovoljno, zašto je i dalje bivala tu ?

- Znaš, ja sam još uvek vezana za mog voljenog. Videla sam ga čak juče.. kroz priviđenje doduše ali... – reče sagovorniku Gina, još uvek uvučena u svoje misli i sećanja istog.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu