Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kapija sela ListaJuče u 11:14 pmZoro
Evidencija prolaskaJuče u 11:01 pmZoro
Travel EvidenceJuče u 10:56 pmZoro
Brod KonoheJuče u 10:51 pmZoro
Mizuova KućaJuče u 10:08 pmMizu
Take ForestJuče u 9:59 pmRei
Kyoshi VillageJuče u 1:02 pmAlucard
Travel EvidenceJuče u 12:35 pmYoshirou
Prijava za MisijeJuče u 11:53 amAlucard
Meeting hallSub Sep 22, 2018 11:24 pmShinrai
Prijave za Jonin ispite.Sub Sep 22, 2018 9:41 pmYoshirou
Ulica UjedinjenjaSub Sep 22, 2018 8:26 pmRiomarindo
Reka NakaSub Sep 22, 2018 8:12 pmRiomarindo
Prijave za S Jonin ispiteSub Sep 22, 2018 6:36 pmKon
S Jonin Ispit - Hagane IllumiSub Sep 22, 2018 6:35 pmKon
S Jonin Ispit - Tokaji MivSub Sep 22, 2018 6:35 pmKon
S Jonin Ispit - Hikashi DarukySub Sep 22, 2018 6:34 pmKon
S Jonin Ispit - Tokaji ReiSub Sep 22, 2018 6:33 pmKon
S Jonin Ispit - Uzumaki RenSub Sep 22, 2018 6:33 pmKon
IX S Jonin Ispit - PodaciSub Sep 22, 2018 6:30 pmKon
Selo OhakoSub Sep 22, 2018 12:37 pmMizu

Kolibe Sever

taj Pet Jun 22, 2018 1:42 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Serverni deo karantina natrpan je kolibama. Par ninji koji su zdravi svakog jutra ostavljaju hranu za taj dan na prag epidemijom zarazenih ninji. Izlaz iz koliba nije preporucen.

(svi imate svoju trošnu, drvenu kolibu ali ne pravite temu nego svi rpate u ovoj)

taj Pet Jun 22, 2018 2:53 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigao sam u Soren Sokatsu i ninje koje nisu zarazene su me uputile ka kolibi u kojoj cu da stanujem dok se ne izleci ova bolest.Ako se izleci...Kolibica u kojoj cu ja da prebivam i nije toliko losa.Cak sta vise i prostrana je za mene samog.Kada sam pomislio da ce sve biti uredu uhvatio me je isti kasalj kao i pre.Otrcao sam do prostorije koja bi trebalo da je kupatilo i ponovo iskasljao krv.U tom trenutku u moju kolibu su usle dve nindze sa maskama koje ocigledno nisu bile zarazene.
"Izvolite,kako vam mogu pomoci?"
"Podjite sa nama u laboratoriju."
Uradio sam onako kako su mi te dve ninje rekle.Obuo sam se i krenuo za njima u laboratoriju.
taj Pet Jun 22, 2018 3:20 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vratio sam se iz laboratorije u svoju kolibicu.Pregledi su dobro prosli i izgleda da mi se imunitet polako vraca.Bacio sam se na krevet i razmislio o svemu ovome.Pomalo sam se cak i uplasio.Ipak je moguca smrt od ove bolesti.Pitam se kako su preziveli ovo Cortez i ostali batleri iz moje kuce.Nadam se da su uredu,ipak su to ljudi koji su se svih tih godina trudili oko mene.Bolje bi bilo da razmisljam o vedrijim stvarima.Ubrzo sam zaspao.
taj Pet Jun 22, 2018 6:14 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Po povratku iz laboratorije Harukami je dosao u neku cudnu oblast Konohe gde su se nalazile kolibe.U jednu je moglo vise uci,te se ondmah zaputio u prvu koju je mogao,na ulasku je odmah video tatinog sina.Atsuko onaj sto glumi gospodu,a sva ta lazna gospoda prva ispari kad zagusti,on ga je onako gledao ali trudio se zbog Gine ne lomiti kosti coveku,na ulazu sa maskom na licu pogledao ga je i pucno prstom,

Zdravo tatin sine !

Rece Harukami gledajuci o njega i nekako se smeskao toj budali.On je ovo shvatao kao neke pretnje i mogucoj pretnji nekako je znao da ima razliciti ljudi koji cesto neke komentare i izjave drugih svate pogresno.Uglavnom ili shvate da su jaki ili da su kukavice,ali vecina bude ovaj drugi izbor.Nakon par trenutaka je opet progovorio.

I ti si bolestan?

Nakon sto ga je to upitao zbog teskog disanja skinuo je masku sa lica,bacio se na krevet i spremao se zaspati.Naravno nikom nije verovao,pa skoro ni sebi,zbog toga je stvorio klona od leda.Klon koji ce tu sedeti i motriti situaciju.

#card477

(Kontrola Chakre 400).

// Pasivne bolesti se ne aktiviraju jer nisam ni u borbi niti sam presao 100 chakre //

Tada je Harukami mogao mirno leci i na kraju i zaspati no radi kulture ostao je budan cekati da ovaj caletov sin progovori.Izgleda da ce se teliti naredni deset godina,bolest mu verovatno utjece i na mozak.Pomisli Harukami te se sam sebi ismeja na misli.Naravno u sebi tiho i polako.
Rukom ispod glave na jastuku je smireno slusao oko sebe i dao znak klonu da sedne na pod pored kreveta kako bi dezurao oko nas.

// Radi RP-a ja i ovaj Atsuko delimo sobu,cisto da se ne smorimo ovih par dana eventa //

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Pet Jun 22, 2018 7:44 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle dugotrajnog pregleda dobijam odluku da biram jedan od delova ovog karantina, ja sam izabrao severni deo kuda sam i otisao. Tamo sam video kolibe. Prolazeci pored njih cujem razne urlike zarazenih. Dosta je bilo jezivo no nema veze. Nastavio sam napred te ulazim u jednu kolibu kojoj je jako malo falilo da se raspadne. Unutra je vec bila flasa vode koju sam popio do pola jer me zedj izjedala iznutra. Video sam ejdan krevet i jedan prozor sa strane je stojao i jedan ormar koji ne znam cemu je sluzio osim za stare stvari koje nemam.Seo sam na krevet te pritvorio oci i poceo da odmaram...

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Pet Jun 22, 2018 10:18 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Joker je brzo prošao kroz kolibe, i tražio onog malog sa plaštom.Za par minuta ga je i našao, ugnezdio se u krevet i spava.

Sad si našao da spavaš, u snu se ne snio.

Nogom ga je šutnuo u rame, i kada je video da se budi, nagnuo je facu iznad njegove praveći jeziv osmeh.Otkako je otvorio oči odmah je ugledao nasmejano unakaženo lice direktno iznad njegove glave.

Aah, ko se to nama uspavao?

taj Pet Jun 22, 2018 10:43 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iz sna me je probudio Harukami koji je usao u moju kolibu.Izgleda da cemo biti cimeri...nevolje...Nadam se da ce mi biti bar zabavno sa njim.
"Zamolicu te odmah u startu da me ne zoves tatin sin posto mrzim svog tatu...A sto se tice bolesti,da i ja sam zarazen.Sudeci po tome da si i ti ovde znaci da si zarazen.Kako je Gina,jel znas nesto o njoj?
Pricao sam sa njim okrenut prema zidu i odmah nakon mog pitanja vezanog za Ginu okrenuo sam se prema njemu.Ipak me zanima kako mi je sestrica.Iz lezeceg polozaja presao sam u sedeci i cekao Harukamijev odgovor.
taj Pet Jun 22, 2018 11:02 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je u Atsukoa.Nije mogao da ga ne zove tatin sin,ali nekako je morao da seuzdrzi od sala i tako dalje jer je ipak Gina njegova sestra.
No tesko je vreme pa je moralo da se govori ozbiljno.

Oprosti Atsuko,Ginu nisam video od zadnjeg poljubca..No mislim da je zdrava.

Rece Harukami gledajuci ga i onda se nasloni na bok.U nadi da ce ovaj zacutati i da ce mirno moci spavati,nakon duzeg vremena malo mirnog sna.Zavratio je majcju i video onaj mocni seal na sebi koji mu je vratio organ.

Naravno niko nije mogao to da vidi sem Harukamia u tom trenu jer je Atsuko bio u svom svetu a niko pored njega nije bio tu.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pet Jun 22, 2018 11:11 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uvideo sam da se Harukamiju spava pa sam se samo vratio u svoj prvobitni polozaj.Ni on nije znao nista o Gini tako da nemam vise sta da ga pitam.
"Okej."
Samo sam mu rekao okej i pokusao da utonem u san.Malo me je mucilo disanje i osecao sam da imam visoku temperaturu.Izgleda da bolest uzima svog maha.Pokusavao sam da suzdrzim svoj kasalj i uspeo sam.Nakon svog tog mucenja konacno me je malo popustilo i uspeo sam da iskoristim priliku da zaspim.
taj Sub Jun 23, 2018 2:32 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nadređeni doktori su me poslali do lokacije dve kolibe i rekli su mi da mogu da biram u koju hoću. To mi nije imalo nekog preteranog značaja pa sam odlučio da odem u ovu bližu a to je severna koliba. Ušao sam u nju i već sam mogao da vidim dve poznate glave unutra. Joker i momak sa plaštom. Eh kad pomislim da takav jak i nezavisan čovek kao Joker može da oboli od ove bolesti. Primetio sam još dvojicu momaka koje ne poznajem. Prišao sam Jokeru koji je budio dečaka sa plaštom.

Hmm, opet se srećemo, Jokeru.

What exactly is the end? The end. The end. The end.
I've seen the end over and over. What is the end?
taj Sub Jun 23, 2018 12:27 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok sam lezao i gledao u oronuli plafon moje oci se same zaklopise. Tu sam usnio nebili se brze odmorio. Ne znam koliko je proslo ali znam da sam iznenada osetio jaku bol u ramenu. Kako sam otvorio oci tako lik Jokera se pojavise ispred mene. Na kratko u sebi sam se uplasio mada bio sam sasvim opusten. Nisam nikakve reci prozborio vec sam samo presao u sedeci stav. Iza je dosao i Johan kome sam blago mahnuo. Kao da sam zaboravio na incident u Jokerovoj kuci... (Johane imam 25 godina ne mozes reci da sam decak sa plastom!)

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Jun 23, 2018 12:34 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mala ekipica se okupila, odmah nakon zabave u Joker-ovoj kući.Svi su se raspršili zbog neke bolesti.Joker se samo nadao jednoj stvari, zbog koje je i ušao u bolesnu kolibicu.Sačekaće nekoliko dana, pa ako ne bude ništa jednostavno će napustiti.

Ne brini oko ove bolesti, ona ima mnogo prednosti, koje ćeš tek otkriti.I više njih ne uključujući nove mogućnosti naših tela.Bar mislim da vaša tela mogu isto što i moje, pokušajte meditaciju, ona bi trebalo da pokaže par načina za borbu.Trenutno imam veliki izliv energije, i želim da ga potrošim pričajući.Ko ima predlog za temu konverzacije???

Joker je smešeći se gledao ovu dvojicu, morao je ostati budan još neko vreme...

taj Sub Jun 23, 2018 12:56 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeci na krevetu osetim blagu promaju koja mi i nije toliko smetala, sta vise prijala mi je. Uzdahnuo sam po koji put pa sam otisao do jednog suda sa vodom gde sam se umio. Sve sto je Joker pricao vec sam znao tako da mi i nije mnogo znacilo to sto je rekao. Pogledao sam kroz prozor te govorim...

Znam sve to sto si rekao, ali me najvise interesuje odakle ova bolest?

Pogleda mi ide u susedne kolibe te nastavljam moje reci..

Koliko mnogo ljudi boluje od ove bolesti? Cujes to jaukanje, nama shinobi-ima nije tesko podneti ovu bolest, ali sta mislis o obicnim seljacima ciji su chakra kanali veoma slabi?

U tom momentu se glasno moglo cuti jaukanje jednog deteta iz susedne kolibe...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Jun 23, 2018 1:00 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Šta misliš, da li je ovo uopšte bolest?Sa njom bi mogao lagano da živim pedesetak života, ne računajući da me neko ubije hehe.Obični gradjani me se ne tiču, svako ima svoje probleme i mora ih rešiti.Najlakše je jaukati i umreti.

Joker je nesvesno pričao svoje životno iskustvo, ako je to uopšte on bio.Više nije siguran ni u šta, sem u svoje postojanje.

Ne zamaraj se time, imaš mnogo bitnijih stvari pre toga.

taj Sub Jun 23, 2018 1:41 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Naslonjen na prozoru slusam Jokerove reci kad odjednom se cuhu zvuci lomljenja drveta. Odmah sam se udalji od prozora kad videh da je napukao deo gde sam bio naslonjen. Ovo je bas trulo, kao da ove kolibe nisu koristene milion godina. Okrenuo sam se ka Jokeru posmatrajuci njegovu zastrasujucu facu te klimajuci glavom rekoh..

Slazem se..Ko ne zeli da se bori protiv bolesti sigurno umire, uz borbu imamo 50% sanse da prezivimo. Valjda ce oni zdravi naci lek, ili mozda ne mare za nas vec gledaju kako da nas se rese zbog te bolesti...

Seo sam nazad na moj krevet gledajuci u Jokera i cekajuci njegov odgovor.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Jun 23, 2018 1:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam veoma rano i otisao do toaleta.Iskasljao sam dosta krvi i osetio jaku glavobolju.Odlucio sam odmah ici u laboratotiju nakon dorucka.Cuo sam kucanje na vrata i izasao da vidim ko je.To je bio ninja sa maskom koji nam je ostavio hranu na pragu.Odneo sam hranu na sto i krenuo sa jelom.Pojeo sam polovinu,a polovinu sam ostavio Harukamiju.Spremio sam se i krenuo u laboratoriju.Pre izlaska iz kolibe ostavio sam poruku Harukamiju.
"Imas pola hrane od onog sto nam je dato na stolu.Otisao sam u laboratoriju."

Theme:
taj Sub Jun 23, 2018 2:01 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami se lagano probudio daj osecaj kad ti sunce upadne u oci,no iz navike da u svom narucju vidi Ginu,video je mrtvi jastuk.

O Boze..

Uzdahnu Harukami te ode da obavi odavi kracu nuzdu i osnovnu higijenu.

Ovaj seal radi i pre dobro..

Pogledao je Harukami,onda nakom svega bitnog odradjenog otisao je i video harnu na stolu,te procitao poruku,zanimljivo.Pomisli Harukami te pojede ono i spremi se ici u laboratoriju..Opet..

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Sub Jun 23, 2018 3:05 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vratio sam se kolibi sa testiranja i sve je proslo kako treba.Imunitet mi se polako vraca i bolje mi je.Harukamija nisam zatekao u kolibi niti sam zatekao hranu na stolu.Izgleda da je i on otisao na testiranje.Otisao sam do wca da obavim nuzdu i vratio se na krevet.Legao sam na noz i bilo je veoma mirno.Uzivao sam u tom miru i san me je povukao za pet minuta.
taj Sub Jun 23, 2018 3:11 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mahnuo sam momku sa plaštom takođe i pažljivo sam slušao njihovu konverzaciju. Svako ima svoje mišljenje za ovu bolest. I svako se svojim načinom brani od nje. Istina je da je nama ninjama lakše da podnesemo ovu bolest. Ali takođe me ne zanimaju drugi i gledam samo kako sam da se izborim. Govorio sam Mivu koji je očekivao Jokerov odgovor:

Najbolje je da se mi sami fokusiramo kako da se rešimo ove šuge, ne treba da zavisimo ni od koga. Ovo je samo još jedan test kojim nas sudbina testira.

Izgovorivši ovo, blago sam mu se osmehnuo.

taj Sub Jun 23, 2018 3:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U nas razgovor se ubacio i Johan koji je mozda mudrim ili mozda trabunjanjem ispricao "nesto" . Klimao sam glavom sobzirom da nisam mogao bas jasno da razmisljam legao sam na tvrdi krevet. Glavu sam nakrivio ka Johanu te izgovorio par reci..

Ima tu nesto u tome sto govoris, ali da li je to tako ili ne? Nekada tudja ruka moze spasiti nekom zivot. Saradjivanje je izuzetno bitno ali kakva je realnost ovog sveta od saradjivanja nema nista...No mislim da ti ne znas moje ime jos...Zovem se Miv..ti si Johan, cuo sam od Illumi...

Na kraju sam se zakasljao na kratko te odlucujem da saslusam Johana..

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Jun 23, 2018 4:03 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam ponovo j kolibe,osecao sam se losije nego pre.Povredjen sam onako vise nego u bilo kojoj borbi.
Gledajuci u Atsukoa koji spava zabijen glavom u jastuk sam prisao i onako poceo da ga rukama tresem.

Probudi se,osecam se lose.Ako krenem umirati da preneses zadnje reci i da me pokusas vratiti u zive !!

Vikao je Harukami u kolibi da razbudi Atsukoa a onda se bacio u krevet.Smoreno je cekao da ovaj odgovori.Nekako kao budala je bio,kao da je vec osetio da ce umreti.
Umreti kao pas kao neka beda bez igde ikoga..

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Sub Jun 23, 2018 4:24 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konačno smo se upoznali Miv i ja. Zajedno smo već neko vreme a ne znamo ime jedno drugom.

E Mive, drago mi je što smo se konačno upoznali. Ima istine u tome što govoriš. Ali ja lično preferiram da se ne oslanjam ni na koga drugog osim sebe. Jer jedino sebi verujem. Svako će te izdati kad tad.

Bio sam 100% samouveren u ovo što pričam, iako nisam znao odakle meni ovakvo mišljenje na ovu temu. No, osetio sam se umorno i pospano i hteo sam da prilegnem. Moj krevet je jedan od gorih u ovoj kolibi pa sam odlučio da legnem na patos koji je takođe prljav ali podnošljiv.

E sad bih mogao malo odmoriti, laku noć Mive.

taj Sub Jun 23, 2018 7:06 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I završio je, napravio je maleni eksploziv od lekova, stvari što je našao i poneo.Naravno da ga je odmah aktivirao, bacio ga je na Johana.Odmah se aktivirao i napravio veliku buku.Nije bio zapaljiv, niti je bio opasan da napravi bilo kakvu štetu, sem možda pucanja bubnih opni.Zatapšao je i uz smeh rekao:

Kako ti se svidja moj izum?

taj Sub Jun 23, 2018 7:11 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zaspao sam nekako. Pod je bio veoma neudoban i prljav, međutim uspeo sam da zaspem i lepo sam spavao. Odjednom probudio me je jak eksploziv od kojeg umalo nisam ogluveo. U životu se tako nisam prepao. Trgno sam se i okrenuo da bih video kako se Joker smeje i tapše. Pobesneo sam i ustao. Krenuo sam da ga vijam po kolibi rekavši:

Saću kosti da ti polomim.

Iako sam znao da je mnogo jači od mene.

taj Sub Jun 23, 2018 7:31 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uz smeh je počeo da beži po kolibi, i kad je prošao kroz neka vrata, je skočio i popeo se na plafon.Nakon što je Johan prošao zalepio je svoj drugi i poslednji eksploziv na njega.Pobegao je nazad kod Miva, u momentu kad se aktivirao.

Top 10 načina da se zabaviš.

taj Sub Jun 23, 2018 10:18 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vijao sam ga po kolibi, dobili smo čudne poglede od ostalih u njoj ali nije me briga. Kada je prošao kroz neka vrata pomislih sad je moj. Međutim, popeo se na plafon i zalepio je tu bombu a ona je eksplodirala kad sam se našao kod Miva. Srećom,stigao sam da stavim ruke na uši ali Miv nije. Vidno iznerviran rekao sam mu:

Hej Mive, šta kažeš na to da ga izujemo od batina sada.

Nakon što sam mu to rekao namignuo sam mu.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu