Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Jokerova Kuća Zabave

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 8:26 pm
Jokerov čudni zabavni park, koji je ustvari njegova kuća.Stvari u njemu su izokrenute, i deluje jezivo i opasno.Postoji mnošto delova sa otrovnim gasom.Nije sigurno provoditi vreme u ovom privatnom posedu!

Sam park se nalazi udaljen od svih ostalih kuća, i ne može se spolja videti kakva vrsta gradjevine je unutra.

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 8:49 pm
I uskočio je u svoj posed, za njim i ostatak.Pred njima je bio zanimljiv prizor.Čudna luda kuća, koja je delovala haotično i jezivo se uklapala u karakter njenog vlasnika.Kako su prolazili, delovi zabavnog parka su se odlomljivali u padali na pod.Njih je pratio i Jokerov usporeni glasni smeh.

TA DAAAAAAAAAAAAA!!Da li se divite mojoj kućici.Mislite li da bi ste se uspeli snać-i.

U narednoj sekundi Johan i Joker su nestali, nečujno i tiho.Plus buka koju je sama kuća proizvodila je napravila sasvim dovoljno odvukla pažnju ostalih.Tek nakon nekoliko minuta tišine ostali su primetili da im fale dva člana...
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 9:35 pm
Koracali smo dalje od ostalih kuca u deo gde nikada nisam bio. Kao da je sve postajalo mracnije iako je bio dan. Prisli smo "kuci strave i uzasa" sto se ispostavilo da je dom Jokeru. Korak unutra je bio kao i svaki drugi sa dodatno jeze. Cuo sam neko suskanje mada nisam obracao paznju zbog prizora svuda oko mene. Nakon par trenutaka osvrcem se i primecujem da Jokera i Johana nema. Da li je ovo zamka?- zapitah se. Razne misli su mi prolazile kroz glavu ali samo par trenutaka. Posle sam se okrenuo ka meni nepoznatoj osobi koja nas je spijunirala te rekoh...

Hej...Kako se zoves mladicu?

Ne znam kako bi mi odgovorio zbog ovakvog okruzenja. Nisam imao nameru da se pomeram sa ovog kvadratnog metra zbog mogucih zamki. Da nismo mozda mi zabavljaci na ovoj zabavi?

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 9:48 pm
Trčajući stigli smo do kuće. To je najlepša i najmodernija kuća koju sam ikada video. Sve je veselo i lepo na svoj način. Stvarno bih voleo da imam kuću sličnu toj. Ušli smo u dvorište. Razne stvari su počele da padaju, ali meni nije smetalo.Svi zajedno smo šetali i razgledali eksterijer ove kuće, međutim, odjednom nečija ruka me je uhvatila i odvukla do neke jezive sobe. Zidovi te sobe bili su iscrtani i ispisani svakakvim stvarima. Izgleda da je ovde jedna osoba ostala sama sa svojim mislima do kraja života i poludelo u ovoj sebi. Tu se takođe nalazio jedan dušek i jedna mala fioka. Nisam znao šta ću ovde te sam začuđeno pogledao zelenokosog čoveka. Osećao sam uzbuđenost i radoznalost.

What exactly is the end? The end. The end. The end.
I've seen the end over and over. What is the end?
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 10:06 pm
Joker se namsešio i entuzijastično upitao.

Kako ti se svidja ova soba?Meni je omiljena!

Joker se dovitljivo nasmešio svom sagovorniku.

Ovo je soba u kojoj sam najviše odmakao, u testiranju ljudske psihe.Pokušavam izgraditi armiju genija, armiju ludaka.Ovaj je najduže izdržao...Nažalost je njegova ludost uspela nekako da ga izbavi iz ćelije, pa sam morao da ga odstranim.Žalosno zar ne?Sreća imam još puno pokusnih kunića he he he...

Napravio je veliki širok kez na licu i posmatrao reakciju svog sagovornika.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 10:37 pm
Svi smo zajedno pratili zelenokosog coveka,za kom sa poceo definitvno da mislim da je on glavni ovde,polako smo za njim uskocili na neko mesto,cinilo mi se da to bio njegov posed,u sta sam se i uverio kad je zelenokosi poceo pricati,da li se divimo njegovoj kucici,na sta sam ja samo cutao,ali sam u sebi razmislio o tom pitanju,i dok sam razmisljao o tome neko vreme,odjednom me je prekinula osoba koja je isla sa nama i pitala me kako se zovem,prvo sam se cudio zasto tako iznenadno pitanje,a onda sam primetio da Johana i zelenokosog nema,te sam poceo opet da besnim,jer sam opet izgubio Johana,mada ubrzo sam se smirio jer mi je delovao drugacije kad sam ga zadnji put video,i poceo sam da verujem da je sve u redu sa njim, i poceo da mislim na sebe pa sam odgovorio na postavljeno pitanje.

Ojj..Ja sam Illumi,zao mi je sto se upoznajemo u ovakvim okolnostima,kada smo i ti kao i ja zbunjeni i ne znamo sta se desava..Koje je tvoje ime?

Odgovorvsi mu na njegovo pitanje i postavivsi mu svoje pitanje,stajao sam mirno i cekao da mi odgovori!

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 10:47 pm
Zelenokosom čoveku se mogla osetiti radost i sreća pričajući o ovoj sobi.
Naravno da mi se sviđa! Samo ulazak u ovu sobu mogu da osetim patnju i bol kroz koju je prošao zatočeni ovde. Naravno da će da poludi.

Govoreći ove reči razgledao sam natpise i crteže po zidu i zadivljen sam njima. Zadivljen sam tome kako ljudski mozak i razmišljanje može doći do izražaja pri usamljenosti bolu i u ludilu.

Treba li ti pomoć oko tih testiranja? Mislim da bih baš bio koristan. A i jako me zanimaju rezultati.

Govoreći i razmišljajući o tome, osetio sam neku similarnost sa samim sobom. Možda je to samo moja bujna mašta. Gledao sam u zelenokosog čoveka i upitao sam ga.

Mislim da je krajnje vreme da saznam tvoje ime. O imenu čoveka možeš svašta saznati o njemu. I možeš li da zamisliš svet bez imena? Ja iskreno ne mogu.

Gledao sam njega i njegov kez.

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 10:56 pm
Voleo bi da učestvuješ?Pa može onda ova sobica.

Nasmejao se, i pogledom pokazao da ne misli ozbiljno...

Ime...Hmmm, pa nemam ga.Rekao sam ti već da me zoveš Joker.Od sad je to moje ime.

Što se tiče plana, on će nam remetiti ekspermimente ovog tipa.Ali...možda...uspemo pretvoriti milijarde ljudi u ludake.To je dokaz da se svako može pretvoriti u ludaka, zbog samo jednog lošeg dana!!Posle ćemo raspraviti oko ovoga, sad nemamo vremena.

Izasli su iz sobe, i Joker je vodio dalji obilazak raskošnih soba.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 11:09 pm
Joker je užurbano krenuo u drugu sobu. Hodnici su od vlage i zapušteni. Baš kao i po njemu. Ušli smo u drugu sobu. To je bila gasna komora. Soba je tmurna, prazna i nikakva. Pogledao sam u Jokera i rekao sam mu:
Pretpostavljam da si ovde testirao razne vrste gasova. Da li sam upravu?

Izgovorivši ovo čuo se moj eko u sobi. Kapljice vode su udarale u pod izlazeći iz pukotina zida. Joker je goreo od sreće i euforije. Kao da zamišlja sad trenutno tu desetak ljudi kako stoje. Upitao sam ga:

Hm znači ja ako ti se budem pridružio biću zadužen za ovu sobu? Hm zanimljivo,
Iskreno mi se nije sviđala ova soba. Više volim psihologičke eksperimente al aj.

Joker je ubrzano otišao u dalji sprovod kroz kuću.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Pon Jun 18, 2018 11:18 pm
Lep miris je dopirao do Jokerovog nosa, njušio je, i taj zvuk se čuo prilično glasno.Reči sagovornika su mu bile manji prioritet.Nakon par sekundi se okrenuo prema njemu i osmehnuo.

Ne,ne,ne neeeeeeeeee.Nisi ti ovde zadužen, ne brini se.Ti koristiš oružije, ne praviš ga.Upamti to.Kad smo već kod oružija, mogu li da čujem tvoje pravo ime?

Razgledao je dalje po sobi, i nakon par minuta nastavio dalje.

Interesantan si mi ti.Ne bi mi ti bio pokusni kunić, već si lud.Nisi se ni za trenutak zapitao za ostale, ili zašto smo otišli sami.Od danas te smatram saradnikom/prijateljem.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 12:14 am
Šetali smo dalje hodnikom. Njuškao je nešto, mirisao. Ja sam takođe ali nisam ništa osetio. Upitao me je neko konkretno pitanje na koje ni ja ne znam odgovor. Rekao sam mu:

E to mi se sviđa. Volim kontrolisati drugim ljudima. Što se tiče mog pravog imena, mogu da ti kažem da jedino ima za sebe koje ja znam Johan Liebert, iako i ja sumnjam da je to moje ime.

Rekao sam to onako, polu ozbiljno i pola kroz šalu. Na njemu je kako će da protumači. Ali to što sam rekao je istina. Ne znam svoje pravo ime. Saznaću ga jednog dana. Smatra me za prijatelja što mi je drago. On i ja zajedno možemo postignuti velike ciljeve.

Ha, drago mi je što tako misliš. I ja tebe smatram saradnikom.

Osmehnuo sam se dok sam to rekao i krenuli smo dalje hodnikom.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 6:37 am
Ne kretajuci se i ne tumarajuci po ne poznatoj teritoriji zamisljeno gledam u Illumi. Vise nisam osetio toplinu Suncevih zraka vec samo hladnocu.Ruka mi se grcila sto sam nekako i kontrolisao. Svakog trenutka je Joker i ovaj drugi mogao od nekud izleteti. Ludost me je jos vise obuzimala, izgleda da razumem razlog Jokerovog ludila, mozda. Polako tisim recima progovaram obaziruci se oko sebe.

Illumi hm..drago mi je..Moje ime je Miv...Nikog odavde nisam pre video u selu, odakle si?

Misao o mogucim spijunima koji su se infiltrirali unutar Konohe kako bi odradili neke prljave poslove mi nije izazilo iz glave. Ruke prekrstene samo kako bi imao dobru reakciju ukoliko dodje do kakve borbe. Svakog casa je i zamka neka mogla da bude aktivirana. Cak ni na misiji nisam bio ovoliko oprezniji , nikada nisam imao iskustva sa ludacima.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 3:06 pm
Cekajuci da mi osoba koja je ostala samnom odgovori na moje pitanje stojao sam mirno i strpljivo posto mi je to jedino preostalo da radim izuzev razgovora sa njim.Nakon sto mi je rekao njegovo ime i uputio mi nove pitanje,osetio sam da je jako oprezan trenutno,verovatno sumnja da smo upali u neku zamku,na sta ja nisam obazirao paznju,jer trenutno mi se samo javljala zelja da ubijem nekoga da bi se smirio,malo sam zalutao u svojim mislima,ali sam se onda smirio i odgovorio Mivu na pitanje:

Hmm,Miv?Drago mi je .Pa zapravo da ti kazem,ja sam nedavno dosao ovde,poslala me je moja porodica,da bu postao ninja,ali siguran sam da to nije njihov pravi cilj zbog kog su me poslali,sigurno se nesto krije iza toga,posto poticem iz familije ubica,pa verujem da sam ovde poslat da bi ojacao i lakse obavljao porodicne poslove,takodje znam da je i Johan koji je nestao sa zelenokosim takodje od nedavno ovde,a sto se tice zelenokosog njega prvi put vidim.Sta je stobom,da li si i ti nedavno dosao ili si ovde vec duzi period?
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 3:17 pm
Jeziv smeh je odzvanjao niz citav kompleks oko nas. Razni hodnici, prostorije pa cak i ovo dvoriste behu veoma zastrasujuci. Cudna stvar je to sto nisam video buba jer po obicaju ovakva mesta naseljavaju ogromne kolicine insekata. Nesto ovde ne stima? Dok sam razmisljao slusao sam takodje i Illumi te jednostavnim pokretom ruke pocesah se po glavi posmatrajuci oko sebe te odgovoaram...

Ubice kazes? Pa vidi ovako. U ovom selu sam zapravo dosta dugo. Poticem iz kampa Yamiyo kao i velika vecina stanovnika ovog sela. Neki su koliko mi se cini ostali u kampu Yamiyo, uh sto me podseti , verovatno je moj brat Stefke ostao tamo. Ipak je dosta vezan za njegove katakombe, mogao bih jedan dan da ga posetim. Sto se tice tvog puta , ukoliko ti nije zelja da to postanes jednostavno odbi. Skreni sa tog puta , porodica bi trebala razumeti to. Jel to jedini motiv za tvoj put ninje?

Dok sam posmatrao u Illumieve oci pomislih...

Hmm..Ubice..nebi valjalo da ode na taj put, mozda je cak njegova porodica predvodila napad na moje selo i unistila moju porodicu?

Nakon par uzdisaja osvrcem se oko sebe te posmatram u neko svetlo nedaleko od nas. Primecujem da se tu nalazi ulaz u dosta svetliju prostoriju te polako teskim korakom koracam ka tamo. Svaki korak je bio sa oprezom, nisam smeo rizikovati bilo kakve incidente po pitanju zamki...

Ajde da potrazimo Johana i Jokera. Ne verujem da im se nesto desilo mada ukoliko oni oce nesto sa nama da rade , bolje da su vec mrtvi.

Neka sumnja je u meni rasla iz trenutka u trenutak. Joker je nekako meni dosta poznat mada opet i nije. Aura koja kruzi oko njega prikazuje neku povezanost. Nadam se da nece doci izmedju sukoba mene i njega...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 3:19 pm
Atmofera je postajala sve veselija, Jokeru je godio ovakav razgovor, mogao je da oseti napetu sitaciju napolju.Najlepše bi bilo, da dodje do neke borbice.

Vidim da si imao nešto interesantno u prošlosti, ali pak nisi nešto naručito jak ili moćanTo će vreme da reši.Kao što je i mene...

Ponovo je počeo glasno da smeje, nakon čega je par sekundi trajala tišina.Joker je nestao u nekoj sobi, očekujući da ga Johan prati.Soba je bila užasna, nije se osećao, nikakav miris, nije bilo nikakvog zvuka.Bilo je užasno neprijatno i nelagodno.Sam si mogao da čuješ tudje otukucaje srca.Sve se nalazilo u potpunom mraku.Joker je upalio svetlo, i video se bledi čovek koji ne ispušta nikav zvuk, samo budno sedi i posmatra situaciju.

Koliko je prošlo, ima bar nedelju dana od kako si zatočen ovde.Osećaš li neke posebne promene?

Jokerov glasni smeh je prodrmao čitavu prostoriju.Drugi ludak je idalje samo gledao ćutao, i nečujno disao.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 4:05 pm
Rekavsi mu svoju pricu,osetio sam neku promenu kod Miva kao da sam mu nesto pogresno rekao,zatim mi je ispricao svoju pricu,ako mu je verovati po tome sto je reko izgleda da ima iskustva u ovom mestu,takodje me je i posavetovao u vezi mog ninja puta,a zatim rekao da krenemo da trazimo ovu dvojicu na sta sam mu ja rekao:

Pa ne bi trebao pogresno da me svatis,mi ne ubijamo iz zadovoljstva , to je samo nas porodicni posao,koji moramo da obavljamo,mada licno i ne volim da ubijam,ali duboko u meni ima nesto sto mi govori da sam rodjen da bi ubijao i radio porodicni posao,tako smo svi uceni u porodici od rodjenja.

Kada sam mu to rekao,upito sam mu i sledece reci:

Slazem se sada kada smo se upoznali,mogli smo da krenemo u akciju!
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 4:23 pm
Svetlost ulaza bese jaca i jaca, izgleda da je dosao cas da udjemo u kucu. Stali smo vec na pragu kako bih mu rekao nacin na koji ulazimo. Prema svemu sudecem on je nov i on ne moze biti nista vise od genina, tako da ne smem doci u situaciju da se nesto desi ovom mladicu pa mu govorim.

Posto verovatno ne zelis da poginemo, ni ti ni ja, predlazem ovako..Ucicemo u isto vreme ti gledaj sa desne ja cu sa leve strane, sredina ne predstavlja problem jer cemo imati u vidu sve sto se desava, samo jos nesto...

Radim par znaka ruku te neki talas chakre se razletese svuda...
Shōheki no funsai gijutsu!

#card140

Nakon toga ulazimo unutra obaziruci se okolo...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 5:49 pm
Setavsi se konacno smo stigli do kuce,pre nego sto smo zakoracili Miv mi je rekao plan kojim cemo uci u kucu,nisam znao da li ce biti akcije ili ne,ali sam za svaki slucaj uzeo svoj stit u ruke da me kolko tolko zastiti ako se nesto desi.

#card163

Pre nego sto smo usli Miv je aktivirao jutsu,verovatno neki radi mera opreznosti.
Polako smo zakoracili unutra po planu i pazljivo razgledali okolo...Nisam hteo nista da govorim da nas mozda neprijatelji ako ih ima uopste ne bi culi...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 6:49 pm
Osetila se neka napetost napolju, možda su se ona dvojica poubijala? Hm, ko će ga znati. Dijalog između Jokera i mene postajao je sve prijatniji. Kao da se znamo 100 godina.

Ne sećam se puno stvari iz svoje prošlosti. Možda dve, tri scene.Saznaću jednom sve kad za to dođe vreme, takođe ću i ojačati.

Nastavili smo dalji obilazak. Joker se poprilično uozbiljio. Izgleda da sad idemo do neke malo ozbiljnije sobe. Ušli smo. Soba je izuzetno tiha i nečujna. Mogu da čujem svoju krv kako teče kroz mene. Bio je potpuni mrak, ništa nisam video. Joker je onda upalio svetlo. Ugledao sam čoveka, bez trunke volje za životom u sebi, kako nepomično sedi vezan za lance.

Joker smeh je izluđivao čak i mene. Međutim nikakva reakcija od zatočenika. Verovatno je već na ivici života i smrti. Ovo je neki mekušac.

Ovaj izgleda i nije za pohvalu, nakon nedelju dana volja za životom mu je slomljena. Drži ga odalje oštrih predmeta jer je samo pitanje momenta kada će da pokuša samoubistvo.

Čučnuo sam ispred zarobljenika. Polako sam kažiprstom prelazio preko njegovog lica. Osetio sam da je neko ušao u kuću.

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 7:12 pm
Joker se nasmejao i uzeo i podignuo svog malog vampira,Izbacio ga je kroz prozor, i on je spretno se spustio pored dva gosta.

Ne bi se on ubio, ali sam od njega izvadio maksimum.Čuo sam da zabavljači žele da upadnu.Ne može to tako, bez najave.Nije ovo žurka iznenadjenja.

Joker se naslonio na prozor i gledao situaciju dole, bilo je pregledno.Ali oni nikako nisu mogli njih da vide.

Dodji, nadam se da će biti zanimljivo.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 7:16 pm
Ponovo se nasmejao Joker. Uzeo je taj uništen um i izbacio ga kroz prozor. Pao je tačno pored Illumija i našeg poznanika. Naslonio sam se pored Jokera na prozor:
Odmah posle tebe, hoću da vidim kako majstor to radi.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 8:01 pm
Koracanje po velikom hodniku bese zamorno. Svakakvi zvuci su se culi neko vreme a odjednom iludjujuca tisina. Ne znam koliko mi je pametno bilo sto sam pratio Jokera ovamo, previse lako verujem ljudima , ko zna sta on radi, mozda oce da nas jedan po jedan ubije, sada vec sece glavu Johanu? Sve je moguce. Hodam dalje hodnicima posmatrajuci svuda pazljivo.

Illumi...budi oprezan. Mani se onog sto ce biti ocekivano, ocekuj neocekivano.

Par tihih reci izletese iz mene te se odbijase niz citav hodnik. Ove reci bi mogle doci do bilocijih usiju...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 8:28 pm
Komedija, ova predstava je prava komedija.Doduše, niskog kvaliteta...Mislim da nije moglo gore da ispadne.Ništa onda, ajdemo dalje...

Vampir je toliko navikao na tišinu, da se njegov pad nije čuo.Dva zabavljača su iz ulaza, zašli dublje u kuću.On ih je tiho pratio, i nažalost izgubio iz vida.Trebaće mu par sati da ih pronadje.

Prati me ovde, vreme je za suludu vožnju.

Ušao je u velika metalna kolica, i sačekao Johana da udje.Bila su prilično skučena, i njihova putanja je išla ka dole.Taj put je bio skroz zamračen i nije se uopšte video.Postarao se da kolica idu brzo, i završe na svojoj destinaciji.

Pregledaj sve sobe koje smo do sada obišli još jednom, i onda se vrati ovde.Očekujem da se brzo pridružiš.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 8:40 pm
Joker se razočarao. Zatočenik koji je pao bio je baš prazan života te njegov pad se nije ni čuo. Illumi i momak su zašli dublje u kuću. Joker je hteo da ih pronađe što pre zbog ''predstave'' Trknuo je u nekakvu radionicu. Pratio sam ga i ušao je u nekakva metalna kolica koja imaju pravac ka dole. Odmah mi je bilo jasno šta to znači:

Nema potrebe. Sve sam zapamtio što se može zapamtiti u vezi njih. A sada, vozi!

Seo sam pored njega u uska metalna kolica. Spreman sam za ludi rolerkoster.

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

taj Uto Jun 19, 2018 8:49 pm
Joker se nasmejao i klimnuo glavom, i odmah nakon toga je povukao gredu što je držala kolica, trebalo je još samo malo da se pogura.Izašao je, zaleteo se odgurnuo kolica i prevrnuo se u njih.Pre velikog ubrzanja je uz glasan smeh rekao:

Inače, u zavisnosti ko je od nas dvojice teži i u koju stranu se naginje.Možemo završiti na tri odredjena puta.Nadam se onom neželjenom he he he...

Smeh mu je prekinuo nalet vazduha koji je upao u njegova usta.Zapušio mu je usta i jedva se mogao čuti tihi smeh.U toku vožnje, svetlosti i tama su se menjali, i dočarali ambijent.Brzina je bila strmoglava, i kolica su čak i naopačke uspela da se održe(svega na par sekundi), nakon čega su pala u na pod dvadesetak metara ispod.Joker je počeo da se smeje nevidjeno jako.

HAHAHAHAHAHAHAHHA, završili smo u trećem putu...Proračunao sam ovako nešto, i ispalo je supe---

Pao je na pod i pogledao oko sebe, shvatio je da je pao pre Johana, koji je uspeo da se zadrži na neko vreme.Seo je i smejao se čekajući ga u ćošku.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Jokerova Kuća Zabave

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu