Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Camp StreetsDanas u 4:54 pmKibo
Kibova kucaDanas u 4:12 pmKibo
SakaharaJuče u 11:56 pmKain
Stari kamp YamiyoJuče u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardJuče u 6:48 pmMizu
Krug PozudnihJuče u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeJuče u 12:31 pmMizu
Execution DockPon Nov 12, 2018 11:50 pmMizu
Emeil i RenPon Nov 12, 2018 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroPon Nov 12, 2018 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivPon Nov 12, 2018 6:25 pmMiv
Lin PrašumaPon Nov 12, 2018 5:15 pmKogami Shinya
Selo HogakurePon Nov 12, 2018 4:51 pmNNW Game Master
Travel EvidencePon Nov 12, 2018 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaPon Nov 12, 2018 2:29 pmAvelj

Sediste Aburame klana

taj Pet Jun 15, 2018 2:22 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

(Ovo je imanje i sediste Aburame klana u kom zive Atsuko i nekoliko batlera i batlerka.Za cuvanje ovog imanja zaduzen je Atsuko i unutra smeju uci samo clanovi Aburame klana.)
taj Sre Jul 11, 2018 11:35 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hm odgovorio joj je odmah,na postavljeno pitanje.

Da

No i sam je verovatno lagao samog sebe.Jer njegov život nije moguc,pogotovo zbog njegovih gena.Mladic iz Uchiha klana posvecen misijama i treningu.

( next day ).

Probudio se rano i naravno jutarnji trening obavio pre zore,te se vratio kao i obicno.
Video je devojku,zgodnu i privlacnu,vise nego i jedna druga.No iako ju je voleo njegov cilj je bio druga prica.

Ja treniram non-stop.Sa tobom po noci,sa tegovima po danu.Tako se vrti sve.

Seo je za stol,ona servirala je jelo i nakon tridesetak minuta zajednickog dana,sto je realno brzo proslo,on poce govoriti.

Znaš.Prespavao sam kod tebe veceras,da vi ti danas lakse izneo cinjenice.Ja sam ratnik,moje misije su ucestale.Verovatno i previse za tvoj ukus.Moram ti reci da uskoro napustam ovo selo.Napustam ga sam.Ja sam Uchiha,u meni je bes koji ti ne pokazujem.Zeleo sam da raskinem nazu vezu,no nisam mogao i ne mogu.Zaljubio sam se,volim te.Jako te volim.Proklet bio kada sam se tako lako zaljubio.No moj put je takav kakav jeste.Cuvaj se.Probat cu zaboraviti nasu vezu.

Uzeo je Kunai,zabooga je duboko u svoju ruku,te ispisao ime.
" G I N A "

Ne znam kada cu se vratiti , mozda cak i necu.Moj život je brz i opasan.Ovo ce me uvek setiti na nase ljubavi danu i avanture nocu.Cuvaj se jedina.

Sharingan mu bljesnu u ocima u tom trenu,beae pired nje,ostavi jok poljubac na vrat te nestade odatle.

#card478

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Čet Jul 12, 2018 1:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ulazio sam u kucu i susreo se sa nekim visokim momkom koji je izlazio sav besan.Sharingan mu je bljestao pa sam pretpostavio da je Uchiha.Prosao sam pored njega i usao u kucu.Video sam seku koja je bila tuzna i pozdravio se sa njom.Pozdravio sam se sa svima u vili i seo za sto da rucam.Alenia je kao i obicno spremila prelepu hranu.
"Ja sad seko odoh da se naspavam malo.Dug put sam presao.Vidimo se."
Popricao sam sa sestrom i otisao u svoju sobu da spavam.Izgledala je tuzno i besno kao i onaj lik sa vrata.Mozda je njen novj decko.Ko ce ga znati.Bacio sam se na svoj krevet i zaspao u roku od nekoliko minuta.

Theme:
taj Pet Jul 13, 2018 11:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nasmešila se stisnutih zuba, koje nije pokazivala.

„Glupi muškarci.“

Kao naoštrenim kandžama i stisnutim pesnicama odmarširala je, osećajući kao da tlo puca pod njenim nogama. Scar i Atsuko otišli su jedan pa drugi, dok je Gina ustala sa stolice, bezvoljna, ali spremna da uzme oružje u svoje ruke i krene da redovan trening.

No pre toga, otišla je do sobe. Na krevetu je bila njena maca koja je pratila pogledom kako prebojava ušteđevinu za ovaj mesec...

taj Ned Jul 15, 2018 9:40 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

- nedeljama kasnije-

Drveće je oduvek izgledalo posebno lepo kada sunce zalazi. Veliki crveni i žuti listovi lepršali su prilikom pada na zemlju, kad god bi ih neki mali vetrić pokrenuo, a ptice su se odmarale na šumskom tepihu. Njihovi mali koraci gužvali su listove svaki čas, dok su one birale i hvatale insekte koje su nalazile ispod. Ginine oči začkiljile su odmah nakon što je mali zrak sunca probio kroz drveće, direktno u njenu facu. Podižući svoju ruku kako bi blokirala direktnu svetlost, Gina je zatvorila svoje oči i udahnula duboko.
Maleno srce bića u njenom stomaku kucalo je mirno, baš kao i njeno sopstveno u grudima, i kada bi se dovoljno koncentrisala mogla je osetiti i kako joj celo telo pulsira u istom ritmu.

taj Ned Jul 15, 2018 11:58 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam i sisao na prvi sprat moje vile.Batleri su bili radosni i veseli kao i uvek.Svi su se trudili oko imanja i oko svega ostalog oko imanja.Dorucak je bio spreman na stolu.Seo sam i poceo sa doruckovanjem.U tom trenutku setio sam se svog sna od sinoc.Sanjao sam sediste kao je celo zapaljeno,i to sam ga ja zapalio.Sanjao sam da sam ubio svog oca i da sam poklao sve batlere.Odjedno mi je priseo dorucak i odlucio sam otici u setnju.Obukao sam se i izasao iz kuce.

Theme:
taj Pon Jul 16, 2018 12:39 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Han Bakuton je trenirao korz suma dok nije naisao na sediste Aburame klana brzo je skakao sa drveta na drvo oko sedista da vidi imali koga cinilo mu se da nije bilo nikoga a ugledao ga je clan Aburame klana brzo bi pobjegao a član Aburame klana bi popustio i dopustio mu da pobegne
taj Uto Jul 17, 2018 3:56 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jednog jesenjeg dana , trenirao sam kad sam ugledao cudan put skrenuo sam na taj putu. Skakao sam sa drveta na drvo normalnom brzinom kada sam stigao videio sam neko sediste oko njega su bili clanovi Aburame klana . Ugledao me je clan Aburame klana rekao mi je da sidjem sisao sam i poceo pricati Pozdrav clane Aburame klana kako se zoves? Odgovorio je [color=#00ffff]Zdravo strance ja sam Shiniki Shiniki Aburame. [color=#00ffff] Rekao sam : Ja sam Han Han Bakuton student sam akademije. Odgovorio je: Han bolje odlazi odavde dok te clanovi nisu ulovili nece imati milosti prema tebi. Rekao sam : Uredu i onako sam imao posla Shiniki dovidjenja.

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Sre Jul 18, 2018 12:10 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osmesi su izbijali svuda oko mene a na mom licu se očitavala blaga zbunjenost. Da mi se to oni nisu podsmevali?

Nikada za mojih dvadedetak godina, u mom životu se niko nije usudio da mi se smeje u facu. Ono malo boje koje sam imala u licu, upravo je ta nijansu postala još jače crvene boje, a ja posvetih jedan pogled otrovan mržnjom, osobi koja nije bila prisutna, ali koja je bila kriva za moje nesrećno stanje.

taj Sre Jul 18, 2018 3:12 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u vilu posle nekoliko dana odsustva.Svi su me pozdravili i sve je bilo normalno.Sestra mi je bila tu i bila je nekako bas tuzna.Hteo sam da je utesim ali ne znam da li bi to trebalo da uradim.Mozda ne zeli ni sakim da razgovara.
"Ma hajde Gina,ne budi tuzna.Malo unesi neku energiju u sebe.Idi na neki trening,istresi se.Posle dobrog treninga neces biti tuzna toliko.
Rekao sam joj sta sam mislio da je pravedno da joj kazem.Mislim da trenutno ne treba da je ja tu sad nesto grlim.Treba sama da prebrodi to,tako ce joj biti lakse.Ja sam otisao u svoju sobu i bacio se na krevet.Kao i uvek.Malo sam razmisljao o onom Uchihi i zaspao.

Theme:
taj Sre Jul 18, 2018 7:39 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo joj je potrebno nekoliko trenutaka da skapira ono sto su joj dobronamerno ljudi govorili. A to je da ne zivi od proslosti I secanja na duhove iz nje.
Odsetala je na krov kuce odakle je posmatrala polje puno omiljenog suncokreta

Setila se, kako je vec 6 noci od Harukamijeve smrti pocela halucinirati I sanjati njegov duh. Nekoliko sati kasnije, kao I pokusaja da se sakrije od prividjenja I zvuka odnosno njegovog glasa, Gina je najzad uspevala da smogne snage da pobegde iz zone sanjarenja…Kao po navici, njena stopala su je odvela na krov, gde se inace raspravljala sa tim glasovima, ni oko cega konkretno. Sela bi zatim negde pri sredini, ociju polutovorenih, I pratila kretanja duha koji je putovao vamo-tamo po krovu. Nekada bi je neko I zatekao u takvom stanju I pokusao da je prizove k sebi, ali glas kao da ih je sve oterao…  

Odjenom, osetila je nalet vetrica oko sebe, narocito u predelu vrata, kod ledja.. Trepnula je iznenadjena, a zatim se laganim korakom okrenula ocekujuci da vidi nesto, nekog, medjutim na krovu sa njom bili su samo njene saksije sa kaktusima

…..
Uletela je u sobu brata, jako brzo I jako bucno

”Verujem da ti je danas rodjendan, Atsuko ”

Rekla mu je, a u rukama je nosila slatku poslasticu za njega

taj Sre Jul 18, 2018 11:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina Aburame, pripadnica istoimenog klana i stanarka sklaništa Aburame, osećala se pomalo van elementa kako su ona i njen brat Atsuko provodili vreme u kući. Prostor u kojem su se nalazili je bio osvežavajuć, veseo. Ljudi su dolatili i odlazili. Kuvar je gurao kolica na točkove u kuhinju. Svinje su se klale.

U ovakvom okruženju, osrednje visine i blede puti, ova devoijka, ninja ranga chunina, nije bila sva svoja. Atsuko se bolje uklopio u svu tu atmosferu sa svojom veselom odećom. Ali opet, nigde nije moglo biti kao kod kuće.

....

Došla je do samih ulaznih vrata. Taj ulazni deo i nije bio nešto naročito zanimljiv, niti toliko privlačan, posebno za druge ninje. Bila su vrata obložena zelenom mahovinom i lišćem. Vrata su bila savršeno okrugla, poput nekog portala, obojena u jarku plavu boju sa zlatnom bravom. Čuvari nisu bili tu.
„Idem ja odavde...“ progovori Gina.
taj Pet Jul 20, 2018 12:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam i cela vila je bila na nogama.Ljudi su se setili mog rodjendana i napravili mi nekakvo iznanadjenje.Bila je tu torta,iće,piće.Svega pomalo.Bio sam odusevljen.Sestra mi je prva cestitala pa onda svi ostali.Bilo je jako veselo u vili i osecao sam se prijatno.
"Hvala seko.Zahvalio sam se na poslastici koju mi je dala."
U jednom trenutku Gina je krenula negde.Mislim da su joj skroz popucali zivci nakon svega.Prvi decko joj je poginuo,ovaj je napustio,ne znam sta je sledece.
"Kuda ce....."
Zacutao sam se u trenutku.Pusticu je da sama razbristri glavu.Odoh i ja u malu setnjicu.Presvukao sam se i krenuo u setnju.

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 2:13 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koracao je ulicom,njegova ulica su krovovi i u nadi da ce videti Ginu,došao je do Aburame sedista u kom je nakada i on spavao.Skocio je na krov ogromne kuce a za njim gospodar Baron.

Sensei ovako je zanimoljivo da skacemo po krovovima.Jel da?

Na to se Sensei Baron na smesi te me lupi po glavi a onda doda.

Sinko cuti,pametniji si kad cutis.Uživaj u ocom pogledu.

Ja na to ucuti te se koncetrisa da idem špijunirati u kuci.A onda pomisli "Daj Bože da se tušira ".A onda mi se kroz glavu provouce
" Idiote ".
Te sam nastavio sa nekom vrstom meditacije.Moja maska na licu bila je zastrasujuca a odelo savrseno za borbu.

Scar Them Song :

taj Pet Jul 20, 2018 2:18 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam kuci i tamo me je cekalo sve spremljeno.Torta,kolaci,sve.Samo mi sestre nije bilo.Svi smo mirno jeli tortu kad sam u trenutku zacuo neko lupanje po plafonu.Izasao sam da vidim sta je kad ono neki maskirani ninja mi bleji na krovu.

"Izvini,a ko si ti?"

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 2:22 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Taman je išlo sve opušteno,odmarao sam se na tudjem krovu i blejao u stilu meditacije kada se sve promenilo.Atsuko pametan i donekle gotivan mladic je izašao tu i pitao me šta radim i ko sam.Ah tako predvidljivo haha.Nasmeja se ja a onda progovori.

Ja sam " Plavi Duh ".A ti si?

Upita ga i ako znam ko je i šta je.

Scar Them Song :

taj Pet Jul 20, 2018 2:28 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Predstavio mi se kao plavi duh.U tom trenutku sam hteo da se prekrstim.Mozda je lud lik.Pitao me je da se predstavim sto sam i morao da urasim.Eh rodjendan mi je pa ne zelim da pravim gluposti.

"Ja sam Aburame Atsuko.Mogu li da znam razlog tvog sedenja na krovu moje kuce?"

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 2:33 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Da malo ludo je izgledalo da sa nekim starcem sedis na krovu necije kuce.No radio sam i reatrdiranije stvar u svom zivotu koi i o nako nema neki pametan povod odrzavati.No sada sam drugcija osoba.Pa mozda i treba da živim,no onda sam progovorio da ovaj ne bi pomislio da pricam sam sa sobom i ako to radim kao neki ludjak.No hajde nebitno sada.

Ma vidim da imaš lep krov pa da se odmorim malko.Nego mogli smo ilu negde na kafu ili kod mene ili tebe na neki sok.Izmorio me ovaj krov.

Baron je iza mene skroz ne primetan tiho progovorio.

Idiote..

Ja sam mu dao znak da bude tiho i da znam sta radim te sam zeleo sa ovim mladicom otuci na misiju.Ili nešto slicno pošto je bio jako kul dok sam ja bio pa kao budala.

Scar Them Song :

taj Pet Jul 20, 2018 2:39 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jako se cudno ponasao,jos je neki ludi cica bio iza njega.Neverovatno mi se svidjala njegova maska.Nekako je kul sa svim tim sarama.Delovalo je kao da su dobri likovi,pa sam ih odlucio pozvati u kucu.

"Naravno da mozemo.Upadajte u moju kucu.Danas mi je rodjendan,ima svega i svacega."

Usli smo u moju kucu i svi smo se posluzili tortom i kolacima.

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 2:46 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cuvsi te reci,ni pet ni šest.Mladic pod maskom izgovori.

Pa srecan rodjendan domacine !

On i Baron udjose za njim te na njegov znak sedose u kucu a onda dobise svoje pocrije ukusne torte i kolaca te neke dobre sokove
Obojica su bili zadivoljni nema šta.Mladic se pokazao dobro pred njima.
Onda nastavi govoriti.

Da li si za neku misiju posle slavlja???

Uputa ga jer je osetio da je jak skoro kao i decak pod maskom sam.Imao je taj kez na licu i nije ga skidao sa lica sve dok ga Baron nije opet lupio po glavi i onda mu nabio taj kez u facu

Scar Them Song :

taj Pet Jul 20, 2018 2:53 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dobio sam lepe cestitke.Cini se kao veoma kulturan momak.Ovaj cica iza njega je pomalo lud,ali okej je.

"Hvala puno."

Maskirani momak me je pitao da li bih isao na misiju sa njim.Sto da ne.Chunin sam a jos nisam isao na misije.Treba mi malo love.

"Moze naravno.Sto se mene tice mozemo odmah sutra."

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 2:58 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Savrseno".Pomisli Scar ispod one maske gledajuci ga,jedva je uspeo naci nacin da pojede nesto da da ne oktrije celo lice.
No onda poce da govori.

Savrseno onda.

Znao sam da mi Baron nece dozvoliti izlaz iz sela al'l možda se sažali.Ja sam jako zeljan neke dobre akcije nakon dugo vremena.Ustao sam i piceo rastezati noge jer su mi se ukocile od sedenja.Te cekao sledeci korak mladica.

Scar Them Song :

taj Pet Jul 20, 2018 3:04 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osecao sa se divno.Konacno cu otici na neku misiju.Moguce da me je strah odvlacio od toga da idem na misije.Uvek sam bio lik koji ne voli da rizikuje.Pomalo cak i placljiv kad sam bio mali,ali sad se ne brinem.Osecam da je ovaj maskirani bata jak.

"Inace iz kog ti klana dolazis?"

Upitao sam ga onako bezveze,ne znam ni sam zasto.Cisto da krenem konverzaciju.

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 3:09 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao sam u njega i ponovo seo ba stolicu a onda ono svetlo sunca ozari mi lice te su se moje oci ispod maske videle u njima je sijao Sharingan,a onda progovori.

Neka ti moje oci odgovore na to pitanje.

#card478

Scar Them Song :

taj Pet Jul 20, 2018 3:16 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Video sa njegov sharingan i odmah sve shvatio.On dolazi iz Uchiha klana.U danasnjici tesko je videti pripadnike tog klana.Poznajem samo jednog Uchihu i evo sad ovog momka.

"Lepo lepo.Nadam se da ce ta misija na koju idemo proci u najboljem redu."

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 3:31 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao ga je ispod maske i smejluljio se.
Njegovo telo je bilo spremno za misiju,za nastavak iste za njen kraj.Bio je kao zver.
" Blue Spirit - The Beast ".

Onda je poceo da govori.

Sutra idemo na misiju,nekako si mi drag pa eto cisto tako te vodim sa sobom.Uzivaj u proslavi pa se nadjemo na ukici sutra.

Rece to te on i Baron nestadose iz te kuce prema kuci Lorda.

Scar Them Song :

taj Pet Jul 20, 2018 3:39 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

[b]Maskirani tip se pozdravio i otisao.Bilo je lepo druziti se sa njim.Stvarno dobar lik.Mislim da sam se sprijateljio sa njim.

"Naravno.Vidimo se!"

I ja sam odlucio otici na jednu popodnevnu dremku.Popeo sam se u sobu,legao i zaspao.Posle popodnevne dremke imam plan z malu setnjicu predvece.[b]

Theme:
taj Sre Jul 25, 2018 9:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedište Aburame klana bilo je mirno, zato je i Gina odlučila da to ostane njen dom. Ginini roditelji bili su poznati u ninja svetu, njena majka po njenim medicinskim sposobnosti koje nije učila ćerku i Ginin otac jedan od jačih osoba iz tog klana. Oboje su razvili posebne Aburame sposobnosti, no oni nisu bili tu. Njena majka je samo nestala jednog dana, nakon što je otišla na bojno polje kako bi pomagala povređenima, što nije bilo čudno, jer je uvek tako odlazila. Međutim taj put, nije se vratila. Predpostavilo se da je poginula.
Ginin otac, za razliku od majke, bio je jedan od boljih taktičara tokom borme. Skoro kao da je znao neprijateljske poteze unapred, te je koristio to znanje da isplanira sopstevni sl korak. Voleo je da obučava mlade ratnike, te je i on stalno putovao. Gina je poznavala više uspehe svojih roditelja nego njih same.
21 godinu ranije, njeni roditelji napravili su njihovo jedino dete: Ginu Aburame.

........Na putu do kuće..........

„Tvoji koraci su i dalje kao u puža!“ Gina se razdrala, gledajući pored sebe, u saputnika.
taj Sre Jul 25, 2018 10:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam,obukao se i sisao u svoj dnevni boravak.Svi su idalje bili radosni oko mog rodjendana,a sestra mi se vratila.Iako ne znam gde je isla.

"Zdravo seko!Nadam se da je sve okej sa tobom."

Prozborio sam koju sa njom i krenuo ka izlazu iz kuce.Pomalo se smrklo ali nema veze.Sutra idem na svoju prvu misiju sto jedva cekam da se desi.Nekako sam uzbudjen oko te misije.Nadam se da cu se lepo zabaviti.Izasao sam iz kuce,a potom i iz dvorista.Zaputio sam se ka biblioteci.

Theme:
taj Sre Jul 25, 2018 11:49 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta se kretao lagano,kada je stigao sa Ginom do njene kuce.Na njen komentar se slatko nasmejao,a potom i rekao:

Ja u zivotu ne volim bas da zurim.Sada kada sam te dopratio,mogu da idem.Nadam se da cemo se sresti ponovo.Drago mi je da sam te upoznao.Vidimo se.

Nakon toga joj je Kenta uputio malecni osmeh i namignuo.Isao je par koraka unazad i video kako je devojka oborila pogled i pomalo pocrvenela.Kenta se nakon toga okrenuo i razvukao kez od uha do uha.Nakon toga je cuo muski glas iza sebe,na sta se brzo cimnuo i okrenuo,ali je iz njegovog govora shvatio da mu je Gina sestra.Nakon toga je Kenta otisao sa tog poseda,ostavljajuci iza sebe veliku kucu u kojoj je Gina zivela sa svojim bratom,ili mozda sa jos nekim?Kenta odgovor nije znao,pa je potom otisao odatle...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Pet Jul 27, 2018 1:08 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u kucu posle jednog dugog dana.Isao sam u cak dve setnje.Bio mi je rodjendan.Priredili su mi vrlo zamornu zurku.Veoma sam umoran i jedva cekam da se prospem na krevet.Prolazio sam kroz kuhinju i video veceru koja mi je vec servirana.Pored stola je stajala kuvarka Alenia i predstavila mi je sta se imam da pojedem.

"Puno ti hvala Alenia.Slobodna si za veceras,idi otspavaj malo."

Prionuo sam na prelepo jelo koje mi je Alenia spremila.Sve sam brzo pohasao.Otisao sam da popijem malo vode.Popio sam vodu i otisao u svoju sobu.Skinuo sam sve sem gaca i bacio se na krevet.Od umora zaspao sam veoma brzo.

Theme:
taj Pet Jul 27, 2018 1:21 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam i otisao do toaleta da obavim svu potrebnu higijenu.Kada sam sve odradio vratio sam se u sobu,obukao se i sisao u kuhinju da pojedem nesto.Kao i uvek dorucak me je cekao spremljen.Sve je bilo fino i slasno.

Kada sam se lepo najeo i napio poneo sam sve potrebne stvari i izasao napolje.Danas bih trebao ici na misiju sa onim maskiranim likom.Cini se kao bas dobar tip.
Pozdravio sam se sa svima i otisao.

Theme:
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu