Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Sediste Aburame klana

taj Pet 15 Jun 2018 - 14:22
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

(Ovo je imanje i sediste Aburame klana u kom zive Atsuko i nekoliko batlera i batlerka.Za cuvanje ovog imanja zaduzen je Atsuko i unutra smeju uci samo clanovi Aburame klana.)
taj Uto 10 Jul 2018 - 1:55
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Od izvora je nosio devojku pripadnicu mocnog Aburame klana.Snazan tuh,telo perfektno,snaga ocita.Devojka koja je bila san svakom muškarcu,a imao ju je samo on.Odvazan clan Uchiha klana.Mladic po imenu Scar.Pored svih su prosli lagano,da li su bili opusteni jer je ona bila tu ili ih je bilo strah mog stava i pogleda no na znake njene ruke isli su do zanimljivih vrata.Otvorio je vrata i video je veliku lepu sobu.
Usao je unutar iste i Ginu spustio na krevet.A onda progovorio.

Šta da radimo? hehehe

Izgovarao je kroz smeh nekog vragolana.
Prisao je vratima i naslonio se na ista dok je rukom iza ledja zakljucao vrata.Te lagano pokazivajuci da je predator prisao i zavalio je nezno na taj krevet.

Vecera može da saceka jel da?Meni je u glavi nešto zanimljivije.

Te je svojom rukom krenuo ispod majice.No onda je stao i cekao da vidi da li i ona želi isto,no forsirajuci svoj stil igre skinuo je majicu.A u istoj brzini ona ucini isto.

Na to je samo rekao.

Interesantno.

Te je nastavio kao i na pocetku.Bila je bez odece,on takodzer.Dodiri su bili topli,njihova tela su se u senama lagane lampe spojila i razdvojila u laganom tempu.Njihovi odnosi su bili cesti,pogotovo jer se tako na kraju izgleda i vole.Ludacki.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Uto 10 Jul 2018 - 14:42
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosla je pticica na prozor ginine sobe.Poslao sam pticicu i u skarovu vilu da me spasi.Skar nije bio kuci pa sam ovde poslao.Pismo za scara bi glasilo:
Scar,kod terena za treniranje sam,treba mi pomoc,dodji i spasi me!

Yoshirou,raiton master!

Yoshi signature:

Buduci covek od hiljadu pasivnih:
#card671 #card448 #card750  
taj Uto 10 Jul 2018 - 14:51
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Taman je akcija krenula,svojim rukama je dodirivao njeno telo,usnama njene usne,ona obmotana oko njega,kada cujem zvuk neki na prozovoru.Sve je stalo.Opet me prekinu u sred zanimljivog dela.Ustao sam i Gina me pogledala smoreno,procitao sam pismo.Te onda prišao Gini,poljubivsi je u celo poceo sam govoriti sljedeci tren.

Dužnost zove.

Ruke nam se razdvojise a ja sam obukao onaj beli ogrtac od dede koji je bio vladar sela medju Uchihama.Te ispod ogrtaca ono Chunin - Jonin odelo koje je pokazivalo da sam clan Konohagakurena.
Teren je bio tik do mene ja sam skocio i u zraku radio znak dok sam aktivirao Sharingan.

#card478

#card353

Scar Them Song :

taj Uto 10 Jul 2018 - 20:44
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sati koje su provodili zajedno prošli su jako brzo, a onda je stigla poruka !
„Ne brini moj dragi“ obrati mu se devojka „Sve je u redu, kad završiš, dođi na još jednu rundu“

....
Šetkala sam se uokolo. Jaka kiša je padala, skoro da se nije moglo videti ništa. Izašla sam ispred svoje kuće! Da, sada jasnije vidim. Dobukla sam sebe kako bi na svetlosti dana mogla jasnije videti. I sada sam ovde, po ovom kišovitom sivom vremenu i ne znam šta ću od sebe...
taj Sre 11 Jul 2018 - 14:24
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tiho kao pravi Shinobi je koracao prema Aburame Sedistu.Gina je bila ispred vrata i pored svih cuvara prosao je lako i brzo.Te bio iza nje,kisa je lsgano padala pa su i njena osetila bila lošija.U sledeci tren svoje ruke stavio je preko njenog lica,preciznije ociju.

Ovo je otmica,došao sam po najlepsu devojku na svetu.

A onda ju je okrenuo i njihovi pogledi su se susreli.Drzao ju je oko pasa,a onda ju je poljubio.Pribio ju je u sebe jako,a poljubac je bio najsladji do sada.

Scar Them Song :

taj Sre 11 Jul 2018 - 17:59
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konohagakure, skriveno selo, evolviralo je vremeno u impresivno mesto za ulaganje kapitala, i njegovi stanovnici bili su ponosni na to. Gina je bila ponosna što mu pripada. Iako selo nije bilo početno Ginino, nije se osećala kao stranac. Još od malena, Gina je putovala i konstantno se seljakala, i nikada se nije zadržala duže na nekom mestu. To je bilo i zbog prirode posla kojom se bavila njena porodica. Njena porodica bavila se rekonstukcijama shinobi sveta, a njen otac je bio vlasnik kompanije. Što se Gine tiče, ona je znala samo ponešto o biznisu jer je većinu svog vremena provodila u svojoj sobi slušajući nekog ili čitajući sama knjige. Zato joj je sad bilo tako čudno sada i ovde, gde se nalazila.

Dvadesetjednogodišnja Aburame Gina, volela je visinu. Volela je osećaj vetra u kosi, kise na njenom dlanu, i volela je nalet adrenalina dok je gledala u njeove oči. Skočila mu je u naručeje čim se pojavio.
Uprkos njegovom šušanju, nije uspeo da je iznanedi, jer ga je ona očekivala. Crnokosa je napokon bila mirna u sebi, kako se pojavio u njenom domu.
“Hvala ti puno, što si pristao da nam budeš gost, dragi moj.” Gina se poklonila damski svom dečku, kao znak gostoprimstva. To je nešto što je obično činila posluga, ali njih je Scar lako prešao u prošao neprimećen. Trenutno, Gina je bila jedini pripadnik klana, koji se nalazio u kući. Odvajanje od kuće je bilo nešto sasvim norlano za Ginu, i ona je sama česdto provodila vreme van iste, ali prošlo je zaista mnogo vremena od kada nije videla brata.
taj Sre 11 Jul 2018 - 18:41
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bila je spredna da.No Scar ju je voleo jer nije tatina beba.Vec je bila odgovorna kao ratnik,hrabra devojka.

Prava si dama nema šta.Da te pitam,vecera u restoranu ili misija malo van sela?Gde ces da idemo malena?

Voleo je da joj tepa,da se smeje sa njom i nadao se da ce odabrati veceru jer riskirati da je odvede na misiju je bilo previse.Cak i za jednog Uchihu poput Scara.No cilj je bio jasan.Zaštiti ti je po svaku cenu,pa je Scar imap vise samo pouzdanja u sebe.

Scar Them Song :

taj Sre 11 Jul 2018 - 19:20
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Aburame Gina našla se u škripcu. Obično je od seljana na ulicama slušala šaputanja i zveranja okolo kada se radilo o misijama, nekolicina njih je grdila pojedine koji nisu išli, na iste. U barovima bila je već druga priča, ona napupmana o njihovim podvizima tokom misija. Ali Gina je sada bila odrasla, nije se plašila više smrti. Daleko od toga da je hrlila u nju, spretno je bežala svakog dana od nje. „Sranje“, Gina pomisli, „da li će to biti kraj“. On je bio iskusniji dosta u tome, i dobro mu je išlo. Šta da uradi? *paf* Sela je. Leđa je naslonila na zid.
„Gde bi ti išao!?“
taj Sre 11 Jul 2018 - 19:26
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uvek ju je gledao prozdrljivo,cekao ke odgovor no ona je na pitanje odgovorila pitanjem.Sto je cudno za nju.Naslonila se janzid ogromne vile,a on svoju ruku stavi pored njene glave,te j nije imala ici kud,onda je poceo goviriti.

Pa ti biraš.Ili ti se radi nešto zabavnije?

Poceo je da provocira njenu maštu,na velikoj blizini sa mladom devojkom.
On je bio još mlad tek osamnaest dina mu je.
Tako je imao vremena da radi sta hoce.
Cekao je njeno odgovor sa onim njegovim dzavolskim pogledom.Kojeg je forsirao kada je sa Ginom na istom mestu.

Scar Them Song :

taj Sre 11 Jul 2018 - 19:42
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„Uchiha moj, dođi brzo!“ zatražila mu je ova mlada devojka crne kose, i neustrašivih crvenih očiju, vodeći put kroz Aburame hodnike. Dečko s kojim je išla, skoro da je morao potrčati kako bi uhvatio njen korak, pomalo začuđeno zbog naglog kretanja, no ova devojka probudila je znatiželju u njemu, te je nastavio da je prati.
taj Sre 11 Jul 2018 - 19:50
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je u Ginu koja ne na njegovo pitanje povukla ga sa sobom u kucu i vukla ga po hodnicima,grb Aburame klana ponosno nakacen na zid.Slike mocni ljudi u to doba.Razmisljao je,ili se toliko zapalila i ne može da doceka njenu sobu,ili želi da pokaže nešto što nisam video nikada pre.
Budila js u njemu tu veliku zainteresovanost.
Skoro da je morao potrcati da bi im korak bio ravan,odmeravajuci je od glave do pete,nije znao u kom bi trenu mogao pasti no nekako skinu pogled sa njenog zanosnog tela.Te nastavi da je prati gde vec zeli i tako trk kroz ogromnu kucu sa skupocenim stvarima.

Scar Them Song :

taj Sre 11 Jul 2018 - 22:42
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(...)

Jedna glupača. To je ono što opisuje Aburame Ginu, jedna umišljena i glupava, poremećeni ninja.

Da nije bilo nje, on bi najverovatnije i dalje odmarao od misije sa koje se vratio, pre samo par dana. Ali ne! U njenoj jazbini, nastavljao je trčati za njom – glupom ninja devojkom koja je svaki sekund bivala sve luđa i luđa. Morali su paziti da ne padnu dok su preskakali po stepenicu ili čak do 5 odjednom...
taj Sre 11 Jul 2018 - 22:47
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Trcao je za njom,zapinjao.Samo sto nije pao,odmarao se od bitke sa Banom cim je u Ginimom prisustvu.
Dosli su do jedne sobe a onda i na balkon.On je trazio nesti posbno tu no nije mogao da primeti.

Šta cemo ovdje ljubavi? hahah ala si mi puna energije to trebamo istrositi.

Nasmesio se pri razgovoru s njom i opet pustio svoju mastu da radi.Uvek se dobro zavrsavalo.

Scar Them Song :

taj Sre 11 Jul 2018 - 22:58
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„Ja sam presrećna ljubavi! Da nije tebe ja više ne bih znala za ljubav! Zavolela sam te tako brzo i da... Volim te...“ Još jedna kapljica suze oštro je potekla kroz njen nežni obraz. Suza se presijavala na njenom bledom licu, kao i trag koji je ostavila za sobom. I njene oči sijale su, nepopravljivo jakom girmizno crvenom svetlošću. Sijale su za njega. Bile su to suze radosnice.
taj Sre 11 Jul 2018 - 23:07
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao ju je na onom balkonu,te slusao njene reci,pomno i više nije verovao da place.
Odmarao je svoje oci na njenom telu,no onda je progovorio je.

Pa ljubavi,ja sam zbog tebe sada emotivan,no inace nikada nisam bio emotivno vezan za nekoga.Jedino što sam osecao je bes.Ti si mi najbitnija osoba u životu.

Poceo je rukom da je mazi po kosi dok ke drugom rukom brisao suze s njenog lica.
A onda su njegove usne bile prislonjene na njene,i tako su ostali odredjeno vreme.

Scar Them Song :

taj Sre 11 Jul 2018 - 23:17
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„Scar, ljubavi? Ostaješ ovde?“ progovorila je umilnim glasom koji je obično odzvanjao kućom, i trenutno su sve njihove misli bile skrenute od treninga i misija, samim tim što su bile okrenute razmišljanjima jedno o drugom.
.............
Sledećeg prepodneva, ona je stajala u kuhinji raspakujući nekoliko torbi punih namirnica, a njena ljubimica crna udovica je završila pletenje mreže oko njenog ramena u trenutku kada se Scar pojavio tu. Okrenula se ka njemu i nasmešila se. „A tu si. Trenirao ponovo?

taj Sre 11 Jul 2018 - 23:35
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hm odgovorio joj je odmah,na postavljeno pitanje.

Da

No i sam je verovatno lagao samog sebe.Jer njegov život nije moguc,pogotovo zbog njegovih gena.Mladic iz Uchiha klana posvecen misijama i treningu.

( next day ).

Probudio se rano i naravno jutarnji trening obavio pre zore,te se vratio kao i obicno.
Video je devojku,zgodnu i privlacnu,vise nego i jedna druga.No iako ju je voleo njegov cilj je bio druga prica.

Ja treniram non-stop.Sa tobom po noci,sa tegovima po danu.Tako se vrti sve.

Seo je za stol,ona servirala je jelo i nakon tridesetak minuta zajednickog dana,sto je realno brzo proslo,on poce govoriti.

Znaš.Prespavao sam kod tebe veceras,da vi ti danas lakse izneo cinjenice.Ja sam ratnik,moje misije su ucestale.Verovatno i previse za tvoj ukus.Moram ti reci da uskoro napustam ovo selo.Napustam ga sam.Ja sam Uchiha,u meni je bes koji ti ne pokazujem.Zeleo sam da raskinem nazu vezu,no nisam mogao i ne mogu.Zaljubio sam se,volim te.Jako te volim.Proklet bio kada sam se tako lako zaljubio.No moj put je takav kakav jeste.Cuvaj se.Probat cu zaboraviti nasu vezu.

Uzeo je Kunai,zabooga je duboko u svoju ruku,te ispisao ime.
" G I N A "

Ne znam kada cu se vratiti , mozda cak i necu.Moj život je brz i opasan.Ovo ce me uvek setiti na nase ljubavi danu i avanture nocu.Cuvaj se jedina.

Sharingan mu bljesnu u ocima u tom trenu,beae pired nje,ostavi jok poljubac na vrat te nestade odatle.

#card478

Scar Them Song :

taj Čet 12 Jul 2018 - 13:26
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ulazio sam u kucu i susreo se sa nekim visokim momkom koji je izlazio sav besan.Sharingan mu je bljestao pa sam pretpostavio da je Uchiha.Prosao sam pored njega i usao u kucu.Video sam seku koja je bila tuzna i pozdravio se sa njom.Pozdravio sam se sa svima u vili i seo za sto da rucam.Alenia je kao i obicno spremila prelepu hranu.
"Ja sad seko odoh da se naspavam malo.Dug put sam presao.Vidimo se."
Popricao sam sa sestrom i otisao u svoju sobu da spavam.Izgledala je tuzno i besno kao i onaj lik sa vrata.Mozda je njen novj decko.Ko ce ga znati.Bacio sam se na svoj krevet i zaspao u roku od nekoliko minuta.

Theme:
taj Pet 13 Jul 2018 - 23:25
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nasmešila se stisnutih zuba, koje nije pokazivala.

„Glupi muškarci.“

Kao naoštrenim kandžama i stisnutim pesnicama odmarširala je, osećajući kao da tlo puca pod njenim nogama. Scar i Atsuko otišli su jedan pa drugi, dok je Gina ustala sa stolice, bezvoljna, ali spremna da uzme oružje u svoje ruke i krene da redovan trening.

No pre toga, otišla je do sobe. Na krevetu je bila njena maca koja je pratila pogledom kako prebojava ušteđevinu za ovaj mesec...

taj Ned 15 Jul 2018 - 21:40
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

- nedeljama kasnije-

Drveće je oduvek izgledalo posebno lepo kada sunce zalazi. Veliki crveni i žuti listovi lepršali su prilikom pada na zemlju, kad god bi ih neki mali vetrić pokrenuo, a ptice su se odmarale na šumskom tepihu. Njihovi mali koraci gužvali su listove svaki čas, dok su one birale i hvatale insekte koje su nalazile ispod. Ginine oči začkiljile su odmah nakon što je mali zrak sunca probio kroz drveće, direktno u njenu facu. Podižući svoju ruku kako bi blokirala direktnu svetlost, Gina je zatvorila svoje oči i udahnula duboko.
Maleno srce bića u njenom stomaku kucalo je mirno, baš kao i njeno sopstveno u grudima, i kada bi se dovoljno koncentrisala mogla je osetiti i kako joj celo telo pulsira u istom ritmu.

taj Ned 15 Jul 2018 - 23:58
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam i sisao na prvi sprat moje vile.Batleri su bili radosni i veseli kao i uvek.Svi su se trudili oko imanja i oko svega ostalog oko imanja.Dorucak je bio spreman na stolu.Seo sam i poceo sa doruckovanjem.U tom trenutku setio sam se svog sna od sinoc.Sanjao sam sediste kao je celo zapaljeno,i to sam ga ja zapalio.Sanjao sam da sam ubio svog oca i da sam poklao sve batlere.Odjedno mi je priseo dorucak i odlucio sam otici u setnju.Obukao sam se i izasao iz kuce.

Theme:
taj Pon 16 Jul 2018 - 12:39
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Han Bakuton je trenirao korz suma dok nije naisao na sediste Aburame klana brzo je skakao sa drveta na drvo oko sedista da vidi imali koga cinilo mu se da nije bilo nikoga a ugledao ga je clan Aburame klana brzo bi pobjegao a član Aburame klana bi popustio i dopustio mu da pobegne
taj Uto 17 Jul 2018 - 15:56
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jednog jesenjeg dana , trenirao sam kad sam ugledao cudan put skrenuo sam na taj putu. Skakao sam sa drveta na drvo normalnom brzinom kada sam stigao videio sam neko sediste oko njega su bili clanovi Aburame klana . Ugledao me je clan Aburame klana rekao mi je da sidjem sisao sam i poceo pricati Pozdrav clane Aburame klana kako se zoves? Odgovorio je [color=#00ffff]Zdravo strance ja sam Shiniki Shiniki Aburame. [color=#00ffff] Rekao sam : Ja sam Han Han Bakuton student sam akademije. Odgovorio je: Han bolje odlazi odavde dok te clanovi nisu ulovili nece imati milosti prema tebi. Rekao sam : Uredu i onako sam imao posla Shiniki dovidjenja.

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Sre 18 Jul 2018 - 0:10
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osmesi su izbijali svuda oko mene a na mom licu se očitavala blaga zbunjenost. Da mi se to oni nisu podsmevali?

Nikada za mojih dvadedetak godina, u mom životu se niko nije usudio da mi se smeje u facu. Ono malo boje koje sam imala u licu, upravo je ta nijansu postala još jače crvene boje, a ja posvetih jedan pogled otrovan mržnjom, osobi koja nije bila prisutna, ali koja je bila kriva za moje nesrećno stanje.

taj Sre 18 Jul 2018 - 15:12
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u vilu posle nekoliko dana odsustva.Svi su me pozdravili i sve je bilo normalno.Sestra mi je bila tu i bila je nekako bas tuzna.Hteo sam da je utesim ali ne znam da li bi to trebalo da uradim.Mozda ne zeli ni sakim da razgovara.
"Ma hajde Gina,ne budi tuzna.Malo unesi neku energiju u sebe.Idi na neki trening,istresi se.Posle dobrog treninga neces biti tuzna toliko.
Rekao sam joj sta sam mislio da je pravedno da joj kazem.Mislim da trenutno ne treba da je ja tu sad nesto grlim.Treba sama da prebrodi to,tako ce joj biti lakse.Ja sam otisao u svoju sobu i bacio se na krevet.Kao i uvek.Malo sam razmisljao o onom Uchihi i zaspao.

Theme:
taj Sre 18 Jul 2018 - 19:39
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo joj je potrebno nekoliko trenutaka da skapira ono sto su joj dobronamerno ljudi govorili. A to je da ne zivi od proslosti I secanja na duhove iz nje.
Odsetala je na krov kuce odakle je posmatrala polje puno omiljenog suncokreta

Setila se, kako je vec 6 noci od Harukamijeve smrti pocela halucinirati I sanjati njegov duh. Nekoliko sati kasnije, kao I pokusaja da se sakrije od prividjenja I zvuka odnosno njegovog glasa, Gina je najzad uspevala da smogne snage da pobegde iz zone sanjarenja…Kao po navici, njena stopala su je odvela na krov, gde se inace raspravljala sa tim glasovima, ni oko cega konkretno. Sela bi zatim negde pri sredini, ociju polutovorenih, I pratila kretanja duha koji je putovao vamo-tamo po krovu. Nekada bi je neko I zatekao u takvom stanju I pokusao da je prizove k sebi, ali glas kao da ih je sve oterao…  

Odjenom, osetila je nalet vetrica oko sebe, narocito u predelu vrata, kod ledja.. Trepnula je iznenadjena, a zatim se laganim korakom okrenula ocekujuci da vidi nesto, nekog, medjutim na krovu sa njom bili su samo njene saksije sa kaktusima

…..
Uletela je u sobu brata, jako brzo I jako bucno

”Verujem da ti je danas rodjendan, Atsuko ”

Rekla mu je, a u rukama je nosila slatku poslasticu za njega

taj Sre 18 Jul 2018 - 23:59
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina Aburame, pripadnica istoimenog klana i stanarka sklaništa Aburame, osećala se pomalo van elementa kako su ona i njen brat Atsuko provodili vreme u kući. Prostor u kojem su se nalazili je bio osvežavajuć, veseo. Ljudi su dolatili i odlazili. Kuvar je gurao kolica na točkove u kuhinju. Svinje su se klale.

U ovakvom okruženju, osrednje visine i blede puti, ova devoijka, ninja ranga chunina, nije bila sva svoja. Atsuko se bolje uklopio u svu tu atmosferu sa svojom veselom odećom. Ali opet, nigde nije moglo biti kao kod kuće.

....

Došla je do samih ulaznih vrata. Taj ulazni deo i nije bio nešto naročito zanimljiv, niti toliko privlačan, posebno za druge ninje. Bila su vrata obložena zelenom mahovinom i lišćem. Vrata su bila savršeno okrugla, poput nekog portala, obojena u jarku plavu boju sa zlatnom bravom. Čuvari nisu bili tu.
„Idem ja odavde...“ progovori Gina.
taj Pet 20 Jul 2018 - 12:55
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam i cela vila je bila na nogama.Ljudi su se setili mog rodjendana i napravili mi nekakvo iznanadjenje.Bila je tu torta,iće,piće.Svega pomalo.Bio sam odusevljen.Sestra mi je prva cestitala pa onda svi ostali.Bilo je jako veselo u vili i osecao sam se prijatno.
"Hvala seko.Zahvalio sam se na poslastici koju mi je dala."
U jednom trenutku Gina je krenula negde.Mislim da su joj skroz popucali zivci nakon svega.Prvi decko joj je poginuo,ovaj je napustio,ne znam sta je sledece.
"Kuda ce....."
Zacutao sam se u trenutku.Pusticu je da sama razbristri glavu.Odoh i ja u malu setnjicu.Presvukao sam se i krenuo u setnju.

Theme:
taj Pet 20 Jul 2018 - 14:13
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koracao je ulicom,njegova ulica su krovovi i u nadi da ce videti Ginu,došao je do Aburame sedista u kom je nakada i on spavao.Skocio je na krov ogromne kuce a za njim gospodar Baron.

Sensei ovako je zanimoljivo da skacemo po krovovima.Jel da?

Na to se Sensei Baron na smesi te me lupi po glavi a onda doda.

Sinko cuti,pametniji si kad cutis.Uživaj u ocom pogledu.

Ja na to ucuti te se koncetrisa da idem špijunirati u kuci.A onda pomisli "Daj Bože da se tušira ".A onda mi se kroz glavu provouce
" Idiote ".
Te sam nastavio sa nekom vrstom meditacije.Moja maska na licu bila je zastrasujuca a odelo savrseno za borbu.

Scar Them Song :

taj Pet 20 Jul 2018 - 14:18
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam kuci i tamo me je cekalo sve spremljeno.Torta,kolaci,sve.Samo mi sestre nije bilo.Svi smo mirno jeli tortu kad sam u trenutku zacuo neko lupanje po plafonu.Izasao sam da vidim sta je kad ono neki maskirani ninja mi bleji na krovu.

"Izvini,a ko si ti?"

Theme:
taj Pet 20 Jul 2018 - 14:22
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Taman je išlo sve opušteno,odmarao sam se na tudjem krovu i blejao u stilu meditacije kada se sve promenilo.Atsuko pametan i donekle gotivan mladic je izašao tu i pitao me šta radim i ko sam.Ah tako predvidljivo haha.Nasmeja se ja a onda progovori.

Ja sam " Plavi Duh ".A ti si?

Upita ga i ako znam ko je i šta je.

Scar Them Song :

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu