Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Sediste Aburame klana

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Pet Jun 15, 2018 2:22 pm
First topic message reminder :

(Ovo je imanje i sediste Aburame klana u kom zive Atsuko i nekoliko batlera i batlerka.Za cuvanje ovog imanja zaduzen je Atsuko i unutra smeju uci samo clanovi Aburame klana.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Ned Jun 17, 2018 5:17 pm
Već mnogi niz godina, nije znala ništa osim da nemirno sanja. U ormariću njene sobe uvek je stajala kutijica pilula koja joj je pomagala da se opusti. Jednu je popila pre nego što je prilegla, a ostatak je spustila na noćni stočić, odmah pored parfema koji je stajao tu. Bio je to maleni stočić ali za nju potaman,crne boje, sa nogicama koje su bile kombinacije u crvenim nijansama. Nekada je znala da crta za tim stolim, koristeći samo grafitnu olovku, koja je bila pogodna za senčenje. Znala je crtati pomalo jezive stvari, uz dodatke duhovitog texta.

Ovog puta je nacrtala mnoštvo buba kako jedu ljudsko telo i dodala text „Volimo te .... Toliko te volimo da ćemo te pojesti.......“... Crtež je ostao na noćnom stočiču dok je ona padala u dubok san.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Ned Jun 17, 2018 10:36 pm
Ponovo mi se u kucu vratio onaj imbe.Zaledio mi je osoblje pa sam im rekao da ga ignorisu kad dodje jer je Ginin decko.Vratio sam se za sto i ignorisao sve sto mi je taj ludak sa crvenim okom pricao.Kada je napokon otisao Gina je otisla u dnevnjak i nacrtala neke bubestije koje pricaju nesto i zaspala.Tada sam ustao i prisao da vidim sta je to.Idalje mi nijebilo jasno pa sam nastavio u svoju sobu.Bacio sam se na krevet u svojoj sobi i zaspao.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Pon Jun 18, 2018 2:32 pm
Ustao sam iz kreveta i otisao u kuhinju da popijem nesto.Popijo sam celu dvolitarku vode i vratio se u sobu da se obucem.Obukao sam se i razmsljao o potencijalnoj setnji.Malo bih da razbristrim um posle spavanja,za to ce mi dobro doci jedna setnja po svezem vazduhu.Javio sam Cortezu da idem u setnju i da on pripazi na imanje.Izasao sam u dvoriste i pozdravio svoju poslugu koja vec tri dana sredjuje dvoriste.Izasao sam u ulicu Akagawa i zaputio se ka setalistu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jun 20, 2018 7:36 pm
Razmiljala sam o vremenu kada sam bila rodjenda, zbunjivalo me je to. Bila sam beba recimo proscnih sposobnosti. Dok sam se gledala u ogledalo, pokusavala sam da se prisetim slika iz proslosti, slika u glavi. Iznenadjujuce, ali I dalje sam znala da prepoznam onu malu devojcicu u sebi. Jedino sto je bilo drugacije bila je mozda boja moje koze koja je bila jos bledja, verovatno jer sam izbegavala sucanje I mesto toga spavalo po 14 sati dnevno, I oci. Oci su bile drugacije. Moje oci su nekada bile krupne I sucmuraste boje, kao napravljena za pravljenje smesnih faca, ali ne vise. Sada sam mojim ocima drugacije I gledala, imala drugacije vizije, tako da sam prakticno bila zadovoljna samim izgledom.
Stajala sam tako na sred hodnika jos neko vreme ogledajuci se…
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jun 20, 2018 8:02 pm
Vratio bi se sa jezera prema sedistu Aburame klana.Usao bi na vrata Aburame sedista,u prolazu prema kuhinju primetio bi Ginu mahnuo bi joj rukom,(ali ne bi bio siguran dali ga je primetila).Kada je usao u kuhinju upitao bi;Hej batler moze vruc caj molim te;.
;Uredu gospodine,stize za 5 minuta;.

Seo bih u kuhinju i opet bi mlatio sam sa svojim bubama,(batler ga ne bi gledao oni ludackim pogledom,jer se vec navikao).U medjuvremenu proslo bi 5 minuta i caj bi bio gotov.Zahvalio bi se batleru i izasao bi vani na terasu i tu bi nastavio da pijem caj.Caj bi bio savrsen nikad bolji seo bi na stolicu na terasi i ostavio bi caj da se malo hladi.

http://i.imgur.com/XZyLp5q.png
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jun 20, 2018 8:16 pm
Kada sam zavrsio sa cajem odnijo sam batleru casu i zahvalio sam mu se.Otisao sam na glavna vrata Aburame sedista.Izavsi iz sedista brzo bi trcao ka mjestu za trening,to mjesto se ne bi nalazilo u kampu vec u Konohi te bi ponio torbu sa sobom.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jun 20, 2018 11:50 pm
Hajde lebati udji na discord da se dogovorimo oko tvog zivota ovde.
https://discordapp.com/invite/AECBBwV
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Ned Jul 01, 2018 2:44 pm
Ova devojka i dalje je čuvala sa sobom i nosila u torbi sve poklone, u glavi sve uspomene. Mračna proslost i bolest trebala je biti daleko iza nje, barem kako je javno objavljeno od strane doktora naučnika.

Nikada se nije slično dešavalo, barem nikada njoj. Slabo da su se posetioci pojavljivali sa njom tu, možda je to baš ono sto je falilo tom sedištu, ili je to ona samo predpostavljala. Takođe je i posle svega predpostavljala da je jedna od onih ljudi kojima nije suđeno da pronađu srodnu dušu za „do kraja života“ ali i ta misao je prestala zamarati. Ona je bila čudna sama po sebi, a povremeno se čak nije ni osećala kao živo biće. Ali sada, kako se pojavila sa svojim pratiocem ispred ovog doma, bledoputa devojka je jedva disala.

Istočni deo Konohagagure
2:30 am
Mermerno bela vila
Sklonište Aburame klana

Gledala je u „Aburame“ kuću, a kao da gleda u daljinu. Svi objekti u kojima je njena izgubljena srodna duša boravila sa njom, podsećali su je na njen veliki gubitak iste. Ako je pažljivo proračunala, trebalo im je dva i po sata da dođu do ovde, a obično bi to trajalo najviše jedan sat.

„Scar?“
nežan glasić upita i okrete se ka njemu, nesvesna toga da njeno telo počinje da treperi. Širom otvorene, nevine oči Aburame pripadnice zurile su u njega, a glava joj je bila blago pognuta.

„Moram da...“
.............

„Trebalo bi da odeš sad. Ja sam već pripala nekom drugon, iako on možda fizički nije tu sada, ja osećam da mu i dalje pripadam. Moji ukućani će se pobrinuti da nastavim do praga bezbedno. “ Preseče na kraju ovim rečima, te spretno poput mačke u begu potrča.

Zaista je imala osećaj povezanosti sa svojom izgubljenom srodnom dušom. Kao da su je čvrsti konopci vezivali, utiskujući neizbrisive tragove po njenoj duši i koži, ali nisu bili vidljivi. Ožiljke po duši retko ko može videti...

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Ned Jul 01, 2018 2:59 pm

Nocni zivot bese tezak,emocije se gomilaju a on mlad i hrabar,misleci da moze sve,dobio je hladan tuš.
Obicna mrtva osoba joj je bitnija od mene.Razocarajavajuce,ponizavajuce.
No da ne bih pokazivao bes ili nesto slicno.
Progovirio je lagano i opusteno.

Razumem.

Na kraju je ucutao je i poceo hodati na suprot raskosnog Aburame sklonista,svojom rukom je pomerio mlast koji se spustao niz njegov sako.Njegovo elegantno hodanje je vodilo prema kafani.Nekom alkoholu da se smiri.
No putem je razmisljao o onome sto je citao u Gininim mislima.Taj Harukami je bio jako bitna osoba njoj.
Sta vise,volela ga je skoro vise od sebe.
Sto je meni tesko padalo.Vec sam bio na ulici,a ona u svom domu,odlucio sam je pustiti zauvek,neka bude sa imaginarnom osobom koja bude u njenom krevetu svaku noc i poljubi je za laku noc.
Ja cu ostati vrsta Grofa bez emocija,no tako mi i treba kad pokazem iste..Razmisljao je Scar.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Ned Jul 01, 2018 3:27 pm
Ona će ga susresti – ili barem videti još jednom- svoju srodnu dušu, mislila je, dok je njem um bio pepravljen pitanjima koji su po njenom mišljemu bila sasvim jednostavna, da bi se o njima uopšte i razmišljalo. Razmišljala je i o tome kako se čine njih dvoje, kako zvuče jednom drugom, da li su dobar par? To su bile samo neka od pitanja koja su zujala u njenoj lobanji, ali gubila su se kako je kuća bivala sve bliže. Sva ta pitanja postala su samo reči u glavi na kojie više nije želela obraćati pažnju.

Zakočila je naglo ispred same kapije na ulazu. Gina je brzinski objasnila zašto već nekoliko sati kasnije dolazi kući i kako se njena pratnja i ostatak društva rastalo malo pre, a onda su joj čuvari vile dali znak da nastavi ka kući. Svaki par očiju koji je pratio njen korak dok je trčeći prolazila, pokušala je da izbegne jer joj se činilo kao da psuju samu njenu pojavu. Da nije bila ova situacija, ona bi verovatno zastala da ih zamolila da je prate svuda po kući ili selu, ili do bolnice, kao obično.
Ništa sto je radila nije bilo logično. Logika kao da je isparila iz njnog bića. Gledala je u oznake svog klana i nije joj bilo jasno zašto je pripadala tu. Kako to uopšte možeš znati? Da li su oznake ikome dovoljne da bi osetio nešto tako...
Lagano padajući u nesvest, ova bledoputa Aburame pripadnica ukočila se od šoka kako se glava puna blještavo bele kose pojavila tik ispred njenog nosa. Belokosi ninja nije gledao uopše u nju, ali kada ga je komirana devojka pozvala glasno, momak je zastao i okrenuo se. Crne oči gledale su u nju i odmerile je od glave do pete. Mladić je naslonio ruke na njene kukove, podigao jednu svoju obrvu, gledajući u nju.

„Da?“
...........................

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Pon Jul 02, 2018 12:17 am
Uznemirenost.

To je bila upravo reč koja je opisivala u potpunosti kako se osećala. Bila je umorna od toga što se ceo svet mešao u njena posla i to sve oko iste stvari.

- Ljubav... – prošapta sa podsmehom, svi njeni problemi polazili su od te proklete reči.

To ju je proganjalo čak i u snovima, koji su izazvali u njoj određene halucinacije, koje uglavnom bivaju prekinute naglo i u kritičnim momentima, kao što je bio ovaj... Došlo joj je samo da izađe odatle i nastavi sa rutinom, koja ju je svakako čekala...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 04, 2018 11:06 pm
Sa velikom dozom odlučnosti, Gina je bacila kunai i zadržavala svoj dah, gledajući zabrinuto, kako leti preko celog terena ispred kuće. Centar! Sečivo se zabolo tačno u metu koja je bila okružena ogradom.
„To!“ trimjumfalno je krenula zvižduckati, udarajući pesnicom u vazduh dok joj se na licu širio osmeh. Naravno, nije bilo savršeno bacanje, ali zabeležila je popriličan napredak u odnosu na prvi trening.

Kako je veće odmicalo, odlučila je da napravi pauzu, na drugom mestu...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Uto Jul 10, 2018 1:55 am
Od izvora je nosio devojku pripadnicu mocnog Aburame klana.Snazan tuh,telo perfektno,snaga ocita.Devojka koja je bila san svakom muškarcu,a imao ju je samo on.Odvazan clan Uchiha klana.Mladic po imenu Scar.Pored svih su prosli lagano,da li su bili opusteni jer je ona bila tu ili ih je bilo strah mog stava i pogleda no na znake njene ruke isli su do zanimljivih vrata.Otvorio je vrata i video je veliku lepu sobu.
Usao je unutar iste i Ginu spustio na krevet.A onda progovorio.

Šta da radimo? hehehe

Izgovarao je kroz smeh nekog vragolana.
Prisao je vratima i naslonio se na ista dok je rukom iza ledja zakljucao vrata.Te lagano pokazivajuci da je predator prisao i zavalio je nezno na taj krevet.

Vecera može da saceka jel da?Meni je u glavi nešto zanimljivije.

Te je svojom rukom krenuo ispod majice.No onda je stao i cekao da vidi da li i ona želi isto,no forsirajuci svoj stil igre skinuo je majicu.A u istoj brzini ona ucini isto.

Na to je samo rekao.

Interesantno.

Te je nastavio kao i na pocetku.Bila je bez odece,on takodzer.Dodiri su bili topli,njihova tela su se u senama lagane lampe spojila i razdvojila u laganom tempu.Njihovi odnosi su bili cesti,pogotovo jer se tako na kraju izgleda i vole.Ludacki.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Uto Jul 10, 2018 2:42 pm
Dosla je pticica na prozor ginine sobe.Poslao sam pticicu i u skarovu vilu da me spasi.Skar nije bio kuci pa sam ovde poslao.Pismo za scara bi glasilo:
Scar,kod terena za treniranje sam,treba mi pomoc,dodji i spasi me!

One can beat me is darkness!

Yoshirou theam song:

Covek ima pasivne zamisli:
#card671 #card448
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Uto Jul 10, 2018 2:51 pm

Taman je akcija krenula,svojim rukama je dodirivao njeno telo,usnama njene usne,ona obmotana oko njega,kada cujem zvuk neki na prozovoru.Sve je stalo.Opet me prekinu u sred zanimljivog dela.Ustao sam i Gina me pogledala smoreno,procitao sam pismo.Te onda prišao Gini,poljubivsi je u celo poceo sam govoriti sljedeci tren.

Dužnost zove.

Ruke nam se razdvojise a ja sam obukao onaj beli ogrtac od dede koji je bio vladar sela medju Uchihama.Te ispod ogrtaca ono Chunin - Jonin odelo koje je pokazivalo da sam clan Konohagakurena.
Teren je bio tik do mene ja sam skocio i u zraku radio znak dok sam aktivirao Sharingan.

#card478

#card353

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Uto Jul 10, 2018 8:44 pm
Sati koje su provodili zajedno prošli su jako brzo, a onda je stigla poruka !
„Ne brini moj dragi“ obrati mu se devojka „Sve je u redu, kad završiš, dođi na još jednu rundu“

....
Šetkala sam se uokolo. Jaka kiša je padala, skoro da se nije moglo videti ništa. Izašla sam ispred svoje kuće! Da, sada jasnije vidim. Dobukla sam sebe kako bi na svetlosti dana mogla jasnije videti. I sada sam ovde, po ovom kišovitom sivom vremenu i ne znam šta ću od sebe...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 11, 2018 2:24 pm

Tiho kao pravi Shinobi je koracao prema Aburame Sedistu.Gina je bila ispred vrata i pored svih cuvara prosao je lako i brzo.Te bio iza nje,kisa je lsgano padala pa su i njena osetila bila lošija.U sledeci tren svoje ruke stavio je preko njenog lica,preciznije ociju.

Ovo je otmica,došao sam po najlepsu devojku na svetu.

A onda ju je okrenuo i njihovi pogledi su se susreli.Drzao ju je oko pasa,a onda ju je poljubio.Pribio ju je u sebe jako,a poljubac je bio najsladji do sada.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 11, 2018 5:59 pm
Konohagakure, skriveno selo, evolviralo je vremeno u impresivno mesto za ulaganje kapitala, i njegovi stanovnici bili su ponosni na to. Gina je bila ponosna što mu pripada. Iako selo nije bilo početno Ginino, nije se osećala kao stranac. Još od malena, Gina je putovala i konstantno se seljakala, i nikada se nije zadržala duže na nekom mestu. To je bilo i zbog prirode posla kojom se bavila njena porodica. Njena porodica bavila se rekonstukcijama shinobi sveta, a njen otac je bio vlasnik kompanije. Što se Gine tiče, ona je znala samo ponešto o biznisu jer je većinu svog vremena provodila u svojoj sobi slušajući nekog ili čitajući sama knjige. Zato joj je sad bilo tako čudno sada i ovde, gde se nalazila.

Dvadesetjednogodišnja Aburame Gina, volela je visinu. Volela je osećaj vetra u kosi, kise na njenom dlanu, i volela je nalet adrenalina dok je gledala u njeove oči. Skočila mu je u naručeje čim se pojavio.
Uprkos njegovom šušanju, nije uspeo da je iznanedi, jer ga je ona očekivala. Crnokosa je napokon bila mirna u sebi, kako se pojavio u njenom domu.
“Hvala ti puno, što si pristao da nam budeš gost, dragi moj.” Gina se poklonila damski svom dečku, kao znak gostoprimstva. To je nešto što je obično činila posluga, ali njih je Scar lako prešao u prošao neprimećen. Trenutno, Gina je bila jedini pripadnik klana, koji se nalazio u kući. Odvajanje od kuće je bilo nešto sasvim norlano za Ginu, i ona je sama česdto provodila vreme van iste, ali prošlo je zaista mnogo vremena od kada nije videla brata.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 11, 2018 6:41 pm

Bila je spredna da.No Scar ju je voleo jer nije tatina beba.Vec je bila odgovorna kao ratnik,hrabra devojka.

Prava si dama nema šta.Da te pitam,vecera u restoranu ili misija malo van sela?Gde ces da idemo malena?

Voleo je da joj tepa,da se smeje sa njom i nadao se da ce odabrati veceru jer riskirati da je odvede na misiju je bilo previse.Cak i za jednog Uchihu poput Scara.No cilj je bio jasan.Zaštiti ti je po svaku cenu,pa je Scar imap vise samo pouzdanja u sebe.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 11, 2018 7:20 pm
Aburame Gina našla se u škripcu. Obično je od seljana na ulicama slušala šaputanja i zveranja okolo kada se radilo o misijama, nekolicina njih je grdila pojedine koji nisu išli, na iste. U barovima bila je već druga priča, ona napupmana o njihovim podvizima tokom misija. Ali Gina je sada bila odrasla, nije se plašila više smrti. Daleko od toga da je hrlila u nju, spretno je bežala svakog dana od nje. „Sranje“, Gina pomisli, „da li će to biti kraj“. On je bio iskusniji dosta u tome, i dobro mu je išlo. Šta da uradi? *paf* Sela je. Leđa je naslonila na zid.
„Gde bi ti išao!?“
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 11, 2018 7:26 pm

Uvek ju je gledao prozdrljivo,cekao ke odgovor no ona je na pitanje odgovorila pitanjem.Sto je cudno za nju.Naslonila se janzid ogromne vile,a on svoju ruku stavi pored njene glave,te j nije imala ici kud,onda je poceo goviriti.

Pa ti biraš.Ili ti se radi nešto zabavnije?

Poceo je da provocira njenu maštu,na velikoj blizini sa mladom devojkom.
On je bio još mlad tek osamnaest dina mu je.
Tako je imao vremena da radi sta hoce.
Cekao je njeno odgovor sa onim njegovim dzavolskim pogledom.Kojeg je forsirao kada je sa Ginom na istom mestu.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 11, 2018 7:42 pm
„Uchiha moj, dođi brzo!“ zatražila mu je ova mlada devojka crne kose, i neustrašivih crvenih očiju, vodeći put kroz Aburame hodnike. Dečko s kojim je išla, skoro da je morao potrčati kako bi uhvatio njen korak, pomalo začuđeno zbog naglog kretanja, no ova devojka probudila je znatiželju u njemu, te je nastavio da je prati.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 11, 2018 7:50 pm

Gledao je u Ginu koja ne na njegovo pitanje povukla ga sa sobom u kucu i vukla ga po hodnicima,grb Aburame klana ponosno nakacen na zid.Slike mocni ljudi u to doba.Razmisljao je,ili se toliko zapalila i ne može da doceka njenu sobu,ili želi da pokaže nešto što nisam video nikada pre.
Budila js u njemu tu veliku zainteresovanost.
Skoro da je morao potrcati da bi im korak bio ravan,odmeravajuci je od glave do pete,nije znao u kom bi trenu mogao pasti no nekako skinu pogled sa njenog zanosnog tela.Te nastavi da je prati gde vec zeli i tako trk kroz ogromnu kucu sa skupocenim stvarima.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 11, 2018 10:42 pm
(...)

Jedna glupača. To je ono što opisuje Aburame Ginu, jedna umišljena i glupava, poremećeni ninja.

Da nije bilo nje, on bi najverovatnije i dalje odmarao od misije sa koje se vratio, pre samo par dana. Ali ne! U njenoj jazbini, nastavljao je trčati za njom – glupom ninja devojkom koja je svaki sekund bivala sve luđa i luđa. Morali su paziti da ne padnu dok su preskakali po stepenicu ili čak do 5 odjednom...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

taj Sre Jul 11, 2018 10:47 pm

Trcao je za njom,zapinjao.Samo sto nije pao,odmarao se od bitke sa Banom cim je u Ginimom prisustvu.
Dosli su do jedne sobe a onda i na balkon.On je trazio nesti posbno tu no nije mogao da primeti.

Šta cemo ovdje ljubavi? hahah ala si mi puna energije to trebamo istrositi.

Nasmesio se pri razgovoru s njom i opet pustio svoju mastu da radi.Uvek se dobro zavrsavalo.

Scar Them Song :

Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Sediste Aburame klana

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu