Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Glavni ulaz/izlazDanas u 12:53 amAlucard
Meeting hallJuče u 11:24 pmShinrai
Brod KonoheJuče u 10:42 pmZoro
Reka NakaJuče u 8:12 pmRiomarindo
Selo OhakoJuče u 12:37 pmMizu
Travel EvidenceJuče u 10:57 amMizu
Travel EvidencePet Sep 21, 2018 10:34 pmMizu
XI Jonin IspitPet Sep 21, 2018 7:21 pmRiomarindo
Južna obala zemlje čajaPet Sep 21, 2018 6:00 pmIllumi
Prijava za MisijePet Sep 21, 2018 11:15 amMizu
Shinrai bedroomPet Sep 21, 2018 12:51 amShinrai
Akino bedroomČet Sep 20, 2018 11:41 pmAkino
Training RoomČet Sep 20, 2018 11:40 pmShinrai
Travel EvidenceČet Sep 20, 2018 9:26 pmYoshirou

Sediste Aburame klana

taj Pet Jun 15, 2018 2:22 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

(Ovo je imanje i sediste Aburame klana u kom zive Atsuko i nekoliko batlera i batlerka.Za cuvanje ovog imanja zaduzen je Atsuko i unutra smeju uci samo clanovi Aburame klana.)
taj Sub Jun 16, 2018 3:06 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Riomarindov klon:
trcajuci i dalje trcajuci dosao sam do te kuce koja je bila tu blizu,video sam vrata otvorena koja su bila i malcice od nekog vetra dok je bio tu neki zmaj koji je lezao izgledao je kao da spava ili odmaram te sam potrcao ka stepenicama,gledao sam stepenike koje su bili tu da se nebi sapletao i da nestame iz cakre kao iz dim,nakon sto sam dosao video sam sve njih a zatim sam se priblizio Riomarindu i rekao mu pred ljudima.
Rekao je:Vidimo se u sledecem zivotu Rio ove stvari u mojoj kuci nek uzme Harukami.
zatim sam isparavao kao i moja cakra a onda sam poceo nestati i otisao sam.
taj Sub Jun 16, 2018 3:17 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je obično verovala svojim očima, ali je i dalje gledala u neverici sve.
Verovala je u njega, njegovu nepokolebljivu snagu, ali ga je ona isto tako činila opasnim i ludim.
Iskreno, i nije neka promena koja je bila očekivana.
Prošlo je vreme, ne dovoljno, ali stigla je da protraći čitajući jednu, po jednu, jednu pa još jednu knjigu i spise, posvetila se mudrim izrekama koje su se urezala duboko u njenu volju i naterale je da poveruje da je sve moguće.
Molila se i nadala da će večno ostati razumna, da će naučiti da podnosi bol i da se neće olako dati osećanjima. Da će biti iznad tog stanja.
Sve do sad.
Sve je otišlo, uništeno dramatičnom pojavom momka koji čiji je pogled i dalje bio fokusiran na nju i zbivanja u njenom životu.
Opusti se sada, dragi“ reče melodičnim glasom koji je bio nežan i saosećajan ujedno a onda pogleda i ostale po prostoriji. Želela je da može da pročita misli ostalih i reši pitanje koje joj je Harukami postavio, ali nije mogla da se seti kako se zapravo našla tu, a nije je baš ni zanimalo. Naučila je da je nekad neznanje vrlo moćna stvar.  
taj Sub Jun 16, 2018 3:27 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa nakon sto je demolirao veliki deo te vile..pa i samog vlasnika iste..Iz dzepa je izvadio vrecicu s novcem.
Bacio mu je ispred zaledjeni nogu.Deset hiljada ryoa.

Gospodine tatij sine..Izvolite ovaj novac.Buduci da sam cuo da Gina ostaje u ovom domu Aburame klana.
Placam ono sto sam demolirao..Pored tvoje njuske..

Rece Harukami te lagano krenu ka vratima..Te pokaza Gini da ako zeli da ima ista s njim krene za njim..
Tada se setio Vatarija i nije verovao da je jadnik umro..
Jadan Vatari..Ali nekako je znao zasto se to desilo..Jadnicak..

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Sub Jun 16, 2018 3:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Rio?Atsuko?“ Gina je okrenula pogled ka jednom pa drugom, tražeći neko odobravanje... Najzad odluči da pođe kako bi očuvala mir u tom domu...
....
Šta se dešava s tobom?“ glas joj je zvučao nervozno, a ona je bila šokirana, no ipak je nastavila ići za njim.
taj Sub Jun 16, 2018 3:42 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setajuci po velikom hodniku van sobe u kojoj si se nalazili Riomarindo i onaj tatin sin..
On je lagano poceo da prica..

Pa nakon dvanaest dana,vratii sam se..Shvatio sam da mi falis..Da sam idiot sto sam prekinuo ono sto smo imali,i molimte..Oprosti mi..Vrati mi se..

Rece Harukami gledajuci je u oci.Skinuo je masku..te je spusti..
Zeleo je samo opet da je zagrli..I da bude srecan kao pre onog mucenja..Pre svega loseg..Cekao je odgovor..nadao se najboljem..

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Sub Jun 16, 2018 3:49 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami!“
Gina je videla zabrinutost u Harukamijevim očima, ali i ona je bila zabrinuta, ipak je povredio člana njenog klana.

Osećala se bespomoćno u njegovoj blizini, a opet nije bila sama, to mesto je dokaz da nije sama. Iako je masku skinuo, demon je i dalje bio tu negde, u njemu. „Šta se desilo?“ upitala ga je.
Želela je verovati mu, želela je da njihova ljubav ne ispadne lažna….

taj Sub Jun 16, 2018 3:56 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ono na bolnici..Bila je greska,pomisli Harukami.

Pogresio sam kada sam rekao da trebamo prekinuti.Jer..Ja ipak osecam vise nego sto mogu da sakrijem..Zato..Ja..Volim te!!!

Rece Harukami,tada joj je prisao i zagrlio je,sekundu posle.Poljubio ju je..Te zeleo ostati tako zauvek..

Oprosti..

Progovori nakon nekog vremena..

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Sub Jun 16, 2018 3:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon sto smo jeli ja sam naravno pojeo svoju hranu koju je gina spremala i ako nisam znao da ona moze dobro kuvati a ja sam se naravno najeo od njenog jela,odlucio sam da odem kuci posto sam ostoa ovde da spavam ili da se negde porosetam,naravno video sam Atsukijeve noge koje su bile zaledjenje sto je harukami to uradio a nisam ni znao zasto.ali su Gina i on bili tamo u hodniku negde malo dalje od nas te sam uzeo katanu.
#card23
onda sam ponovo poceo da lizem nakon nekog vremena koji je i dalje bilo vlazno i dobro.
dobra katana.
rekavsi tiho a onda sam ustao i video da ATsuko stoji te sam uzeo drsku od katane koje drzim onaj tupi deo trvd i okrenuo naopako i poceo sam lupati i lupati na njegove noge koje su bile zaledjenje,nakon nekog vreman mogao se malo nekako kretati i da pomera.
eto valjda nije bolelo i pokusaj hodati,a ja idem kuci ili negde da se setam i naravno posto je GIna aburame nek ostane kod tebe i ne obaziri se na Harukamija malo je ovako lud ponekad.
gledao sam te polomljenje prozore i onog klona koji je bio tu i nesto reka osto nisam mogao razumeti a zatim sam rekao gini pre nego sto idem.
Gina dobro spremas hranu pa ono vidimo se Gina,vidimo se Harukami.
taj Sub Jun 16, 2018 4:09 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uvek postoji prilika i za drugu šansa predpostavljam....

Misli su prošle kroz glavu dok je trajao zagrljaj a onda usledio i poljubac.
Ovaj njen dečko, različit od ostalih, bio je najteži izazov. Od početka imala je taj osećaj opterećenosti kada je on bio u pitanju.

....
Nije li prelep?“ reče devojka Riu dok je odlazio, komentarišući svog bivšeg-sadašnjeg dečka.

taj Sub Jun 16, 2018 4:15 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Poljubilii su se..Divan osecaj,Rio je prosao kroz hodnik.Te je toliko zurio da nije odgovorio Gini na pitanje.

Pa najlepsa moja..Ides li sa mnom negde..Ili ces ostati sa vidim novom porodicom..Iako te volim..onog tatinog sina ne podnosim hagaha.

Nasmeja se Harukami..Onda je cekao da vidi sta ce Gina reci..Da li ce otici sa njim ili ostati..
Pa vreme ce pokazati..Kao i uvek.
Napokon opet se osecao srecan i bilo mu je drago..

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Sub Jun 16, 2018 4:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Naslonila se na njega dok su koračali još uvek po njenom ovom domu. Uhvatila ga je za ruku, time potvrđujući da ostaje uz njega.
Gledali su se i dalje onim zaljubljenim pogledima, a ona se nadala da je jedina koja dobija tu pažnju od njega...
Lagano ga je uštinula za obraz.
Nemoj da si tih.. Pričaj mi... pričaj mi sve što sam propustila...“ reče podstakavši ga da započne priču, upravo tu gde jesu.
taj Sub Jun 16, 2018 4:35 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krenuli su prema sobi u kojoj se nalazio onaj kojeg sam upravo demolirao od batina..Malo mi je bilo krivo sto sam mu razvalio lice ali nema veze..

Sa mene je skinut seal.Moja zabranjena tehnika,fde krvavim chakra repovima ubijam protivnike,je jako ojacana.A vecinom sam patio za tobom dok sam leteo na zmaju.

Privukao ju je uz sebe,levom rukom ju je obmotao oko struka onako cvrsto,osetio ju je pokraj sebe,tada mu je bilo toplo,povezanost.Ta povezanost bila je veca nego pre.

Nego..Ja nisam spavao vec par dana..Mislim da bi morao negde da se odmorim..Jer sam vec umroan jako..A napokon sam ostvario sto sam ovih deset dana samo zeleo

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Sub Jun 16, 2018 4:41 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hmmm..“

Premalo informacija...

Dakle, sreco..“ reče dok ga je pratila na mesto za odmaranje „Zvaćeš me kad se probudiš?“ upita nastavljajući da ga štipka. Znala je da bi trebalo već da se vrati u kuhinju i sredi nered ostavljen tamo, ali nikako da krene...

taj Sub Jun 16, 2018 4:52 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hrukami se onako bacio na krevet,te se odmarao ali nije mogao da zaspi.Posto je video u blizni kupatilo,uzeo je novu cistu odecu koju ima..mada je nije preferirao,izgledala je kao odelo za rat..a on je voleo vise crnu majicu kratki rukava..
Ali sta je tu je..Usao je u kupatilo te se skinuo..odmah je pustio vodu i poceo da se kupa..

Topla voda..aa..

Nakon sto je zavrsio sa tusiranjem..presvukao se..a onaj ves spremio u torbu u kojoj inace ima oruzija i tako slicno.
Te se spustio u deo gde je Gina..

Iako sam bio umoran,okupao sam se,a spavati mogao nisam..Ne znam zasto..

Harukami je prisao i poljubio je u celo.
Te progovorio..

Posto vidim da ti se svidja tu..Necu da te teram da ides sa mnom..Odoh malo da se prosetam Konohom..Ti tatin sin,pazi da joj nista ne fali..Prijatno.

Rece Harukami te kao primitivac skoci na zmaja kroz onaj polomljem prozor i lagano odlezi odatle..

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Sub Jun 16, 2018 5:01 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nešto ga muči.. ali šta?
Ne možeš se opustiti ovde ...“ reče zamšljeno.
Harukami“ – reče tužnim glasom „nemoj ga tako zvati, on ima ime. Atsuko.“
Ustala je da ga isprati ali njegov zmaj je već poleteo.
Vratićeš se ti.... uvek se vratiš...“ kaza spokojno.

taj Sub Jun 16, 2018 5:04 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogledao ju je.Bila je lepa i izgleda srecna u svom domu.Neka neka..Neka uziva,ja nikad nisam imao porodicu.
Tako da mogu razumeti zasto tezi k tome da je sa clanovima svog klana.

Vidimo se..i pozdravi tatinog sina !!

Rece Harukamo iz daljine,malo namerno da je provocira jer je jako slatka kad je ljuta.Tada je vec bio daleko..Zmaj ga je nosio a on je legao sa ledja do vrata se ispruzio i u tom trenu,budala je zaspala..Zmaj ga je nosio prema centru Konohe..

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Sub Jun 16, 2018 11:52 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Budala mi je zaledila noge.Isto kao da zelim da mu naudim.Mnogo me je nerviralo to sto me je zvao tatin sin a uopste nisam tatin sin.Da sam tatin sin tata me ne bi izbacio iz svoje kuce i rekao da moram da cuvam ovo imanje.Zbog ovakvih budala ja moram da ojacam."Nemoj da me zoves tatin sin!"rekao sam mu pre nego je odleteo sa svojim zmajicem.Posle njegovog odlaska otisao sam u dnevni boravak i zaspao na fotelji.
taj Ned Jun 17, 2018 3:08 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lagano su leteli na zmaju,Harukami i njegov ucenik Ju'inchi mada  su izgledali onako smekerski trudili su se biti ne upadljivi.
Dosli su pred vilu,naravno tada je pred kapiju zmaj sleteo i oni su odlucili peske tih deset metara do vrata.Hodajuci s njim videli su se Aburame grbovi te su se videli strazari,naravno ovdje ima pristup samo Aburame klan,no ko jos postuje pravila.Barem u mom zivotu,pravila su tu da se krse.
Aburame batleri ili strazari,za mene majmuni su potrcali u cilju da me zaustave uci u vilu moje devojke i onog tatinog sina.
Laganim pokretom ruke sam stvorio led ispred njih te su se okliznuli i pali na pod.Tada sam ih pogledao onako ludacki.Te progovorio.

Gospodo,preporucio bih vam da se sklonite sa puta,jer bih od vas nekako mogao napraviti zgazene bubice !

#card474
// Ulazem 100 ch u lokvu koja ih je zalepila za pod te ih oborila //
( Kontrola Chakre : 400 ).

Tada je sa svojim ucenikom prosao do vrata.Naravno usao je normalno jer ne bi bio red da se vrata razvaljuju,posebno ako tu zivi vasa devojka.

Opusteno maleni bit ce zanimljivo !

Rekao je svome uceniku koji je koracao za njim kroz hodnik pa uz stepenice te su dosli u kuhinju,Gina je spremala jelo,dok je onaj nesto bio pri budjenju.

Pa zdravo lepa.

Progovori Harukami gledajuci u najlepsu stvar koja mu se desila u zivotu,da naravno Gina.Nakon nekoliko sekundi skrenu pogled prema tatinom sinu te progovori.

Da zdravo i tebi tatin sincicu.

Onda je prisao prema Gini dok je njegov ucenik bio sramezljiv,pokazao je rukom ma njega i pre nego je skroz prisao progovorio je.

Ovo je moj ucenik, Jun'ichi,mnogo talentovan klinac.

Skinuo je masku s lica i
tada je prisao i zagrlio Ginu,te svoje usne prislonio na njene.Onako spontano i kratko,vise kao pozdrav koji je bio uvek prisutan,neki njihov obicaj,moze se reci.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Ned Jun 17, 2018 3:35 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami i ja smo leteli na zmaju,pred kapiju se spustio te smo nastavili peske.
Par koraka nakon kapije sam video shinobi-e koji su pripadali prokeltom klanu koji je kriv za nestanak mog oca.
Aburame klan.
Usli smo nakon sto je moj sensei na jako kul nacin unistio ta dva shinobi-a.
Kuca je bila ogromna,preciznije bila je vila.
U toj vili je bilo par batlera/rki.Usli smo u delu izmedju kuhinje i dnevnog boravka.Harukami je tada cudno progovorio devojci koja je spremala rucak.Cudno joj je rekao da je lepa,te nakon par trenutaka su se poljubili.Moj sensei je uvek bio smeker,no ipak se nisam nadao da ima tako lepu devojku,dok je njenjog brata ili kakav god da je bio sa obelezjima Aburame klana zvao " tatin sin ".Pa i izgledao je tako.Luksuzno zivi i boli ga briga za sve.Tada mi se probudila zelja da istok prebijem pogotovo zbog njegovog porekla.

Da,zdravo ja sam Jun'ichi !

Progorio sam,ali se nisam rukovao ni sakim jer iskreno nisam voleo clanove tog klana,o nisam ih ni mrzeo.Tada sam zbog neko cudni emocija osecao da mi se oko drugacije ponasao,kao da sam video ostrije i javljale su mi se nove sposobnosti,no to je stalo nakon par sekundi.Cekao sam da se gospoda iz klana seti pozdraviti te da saznam imena istih.
Smeskao sam se i prvi put video sensei-a Harukamia bez maske.Pa bio je lep ako se moze reci,pored onog zastrasujuceg oka i par oziljaka po celom telu.

taj Ned Jun 17, 2018 4:15 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je pokušala da se nasmeje prijateljski, novom učeniku.
„Dobrodošli u naš dom! Nisam znala da ćete tako brzo doći, ručak će biti tek za dva sata..“
....
„Pronašla sam poruku od Ria, od pre neko veče. Imao je prošli put neke vesti vezane za Vatarija?“

taj Ned Jun 17, 2018 4:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je bila jako ljubazna devojka,nekako je bas pristajala Harukamiu,on je bio onako ja i brz,uz opasan pogled dok je ona bila lepa i ljubazna.
Jako zanimljivo,dok se ovaj "tatin sin" nije ni javljao,odlucio sam da malo cutim.Te sam seo da fotelju na suprot fotelje u kojoj je sedio ovaj izgleda vlasnik ove vile.Nadao se da ce uskoro otici odatle jer je ovo dom Aburamea..A ni sam ih ne volim.
Pomisli Jun'ichi.Malo smoren je ipak progovorio.

Ako moze casa vode.

Grlo ga je malo smaralo,bilo je suvo.Pa je morao popiti nesto.A sta je to bolje od vode.

taj Ned Jun 17, 2018 4:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prebacio sam ruku preko Gine i privukao je uz sebe.Naravno jako cvrsto ali nezno.
Voleo sam da je pokraj mene i da je tako cvrsto cuvam,naravno progovorio sam.

Vidi ovako,draga procitao sam i sve je uredu.Nego necemo se dugo zadrzavati idem na misiju,dosao sam da proverim dal ti fali ista,te da te malo zagrlim,jer sam te pozeleo hm..

Progovori Harukami te je poljubi u celo,dok je prst kovrdjao u njenu kosu,ta cudna navika koja ga je nekako priblizavala uz nju.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Ned Jun 17, 2018 4:43 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prošlo je već neko vreme od nemilih događaja kroz koje su prošli ali i dalje nisu rado pričali na tu temu. Neki su tu izgubili manje, neki više, nešto se moglo povratiti, a nešto nikada. Novo kod nje je bilo to što se pronašla u skloništu svoga klana, koji se očigledno nije dopadao mnogima. Harukamijev učenik nije ni krio neadovoljstvo time što je morao svratiti tu.

Gina se osećala zaštićeno tu, a i bilo joj je zabavno. Trudila se da bude i onima koji su tu dolazili. Nije imala loše namere, ali nije mogla znati ni namere svih koji su tu bili. Zato je pazljivo promatrala sve koji su kročili, svojim posesivnim očima boje krvi. Nije volela predrasude i trudila se da i ona ne bide takva, zato je i htela prvo da upozna pre nego što donese konačan sud o nekome. Harukami je odlično znao za netrepeljivost koju je njegov učenik osećao te je najavio misiju i njihov odlazak na istu.

................

Gina ih je ispratila i ostala u dnevnom boravku da čeka svog rođaka, crnokosog Aburame člana.

Rođače, brate moj.... Danas imamo slobodan dan za šta god...“ reče Atsuki, tonom koji je intrigirao.
taj Ned Jun 17, 2018 4:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Piisto su se rastali pre vremena mladi ratnik nije dobio vodu,doduse Harukami je obavio kratku misiju oko Gine,video ju je , poljubio , zagrlio.Dovoljno je to za danas.Pri odlasku je progovorio.

Pa vidimo se Lepa..A da i ti Tatin sincicu.

Progovorio je Harukami te pri izlasku povukao klinca sa sobom.Onako izasli su,oni strazari su bili i dalje na podu,vezan ledom.Harukami na lagan znak olabavi led te su se oslobodili.
Samo im se nasmesio u facu,tada se setio da ima masku koja je ostala na stolu,brzo je otrcao po nju,munjevitom brzinom je usao gore.

Da..Zaboravio sam masku..

Samo sto ju je uzeo,vratio ju je na lice i otrcao sa ucenikom van te kapije.Tada su skocili na zmaja i zaputili su se na misiju koju je imao obaviti,par sitni pljackasa..Jadno..Tako da su brzo bili na kapij sela.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Ned Jun 17, 2018 5:17 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Već mnogi niz godina, nije znala ništa osim da nemirno sanja. U ormariću njene sobe uvek je stajala kutijica pilula koja joj je pomagala da se opusti. Jednu je popila pre nego što je prilegla, a ostatak je spustila na noćni stočić, odmah pored parfema koji je stajao tu. Bio je to maleni stočić ali za nju potaman,crne boje, sa nogicama koje su bile kombinacije u crvenim nijansama. Nekada je znala da crta za tim stolim, koristeći samo grafitnu olovku, koja je bila pogodna za senčenje. Znala je crtati pomalo jezive stvari, uz dodatke duhovitog texta.

Ovog puta je nacrtala mnoštvo buba kako jedu ljudsko telo i dodala text „Volimo te .... Toliko te volimo da ćemo te pojesti.......“... Crtež je ostao na noćnom stočiču dok je ona padala u dubok san.

taj Ned Jun 17, 2018 10:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ponovo mi se u kucu vratio onaj imbe.Zaledio mi je osoblje pa sam im rekao da ga ignorisu kad dodje jer je Ginin decko.Vratio sam se za sto i ignorisao sve sto mi je taj ludak sa crvenim okom pricao.Kada je napokon otisao Gina je otisla u dnevnjak i nacrtala neke bubestije koje pricaju nesto i zaspala.Tada sam ustao i prisao da vidim sta je to.Idalje mi nijebilo jasno pa sam nastavio u svoju sobu.Bacio sam se na krevet u svojoj sobi i zaspao.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu