Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Suma Ka'SanenDanas u 12:34 amPetrovich
Park ChiuraJuče u 1:19 pmYamachi
Selo HogakureJuče u 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko
HoshigakurePon Nov 26, 2018 12:21 pmNNW Game Master

Sediste Aburame klana

taj Pet Jun 15, 2018 2:22 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

(Ovo je imanje i sediste Aburame klana u kom zive Atsuko i nekoliko batlera i batlerka.Za cuvanje ovog imanja zaduzen je Atsuko i unutra smeju uci samo clanovi Aburame klana.)
taj Pet Jul 20, 2018 3:09 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao sam u njega i ponovo seo ba stolicu a onda ono svetlo sunca ozari mi lice te su se moje oci ispod maske videle u njima je sijao Sharingan,a onda progovori.

Neka ti moje oci odgovore na to pitanje.

#card478

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Pet Jul 20, 2018 3:16 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Video sa njegov sharingan i odmah sve shvatio.On dolazi iz Uchiha klana.U danasnjici tesko je videti pripadnike tog klana.Poznajem samo jednog Uchihu i evo sad ovog momka.

"Lepo lepo.Nadam se da ce ta misija na koju idemo proci u najboljem redu."

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 3:31 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao ga je ispod maske i smejluljio se.
Njegovo telo je bilo spremno za misiju,za nastavak iste za njen kraj.Bio je kao zver.
" Blue Spirit - The Beast ".

Onda je poceo da govori.

Sutra idemo na misiju,nekako si mi drag pa eto cisto tako te vodim sa sobom.Uzivaj u proslavi pa se nadjemo na ukici sutra.

Rece to te on i Baron nestadose iz te kuce prema kuci Lorda.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Pet Jul 20, 2018 3:39 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

[b]Maskirani tip se pozdravio i otisao.Bilo je lepo druziti se sa njim.Stvarno dobar lik.Mislim da sam se sprijateljio sa njim.

"Naravno.Vidimo se!"

I ja sam odlucio otici na jednu popodnevnu dremku.Popeo sam se u sobu,legao i zaspao.Posle popodnevne dremke imam plan z malu setnjicu predvece.[b]

Theme:
taj Sre Jul 25, 2018 9:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedište Aburame klana bilo je mirno, zato je i Gina odlučila da to ostane njen dom. Ginini roditelji bili su poznati u ninja svetu, njena majka po njenim medicinskim sposobnosti koje nije učila ćerku i Ginin otac jedan od jačih osoba iz tog klana. Oboje su razvili posebne Aburame sposobnosti, no oni nisu bili tu. Njena majka je samo nestala jednog dana, nakon što je otišla na bojno polje kako bi pomagala povređenima, što nije bilo čudno, jer je uvek tako odlazila. Međutim taj put, nije se vratila. Predpostavilo se da je poginula.
Ginin otac, za razliku od majke, bio je jedan od boljih taktičara tokom borme. Skoro kao da je znao neprijateljske poteze unapred, te je koristio to znanje da isplanira sopstevni sl korak. Voleo je da obučava mlade ratnike, te je i on stalno putovao. Gina je poznavala više uspehe svojih roditelja nego njih same.
21 godinu ranije, njeni roditelji napravili su njihovo jedino dete: Ginu Aburame.

........Na putu do kuće..........

„Tvoji koraci su i dalje kao u puža!“ Gina se razdrala, gledajući pored sebe, u saputnika.
taj Sre Jul 25, 2018 10:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam,obukao se i sisao u svoj dnevni boravak.Svi su idalje bili radosni oko mog rodjendana,a sestra mi se vratila.Iako ne znam gde je isla.

"Zdravo seko!Nadam se da je sve okej sa tobom."

Prozborio sam koju sa njom i krenuo ka izlazu iz kuce.Pomalo se smrklo ali nema veze.Sutra idem na svoju prvu misiju sto jedva cekam da se desi.Nekako sam uzbudjen oko te misije.Nadam se da cu se lepo zabaviti.Izasao sam iz kuce,a potom i iz dvorista.Zaputio sam se ka biblioteci.

Theme:
taj Sre Jul 25, 2018 11:49 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta se kretao lagano,kada je stigao sa Ginom do njene kuce.Na njen komentar se slatko nasmejao,a potom i rekao:

Ja u zivotu ne volim bas da zurim.Sada kada sam te dopratio,mogu da idem.Nadam se da cemo se sresti ponovo.Drago mi je da sam te upoznao.Vidimo se.

Nakon toga joj je Kenta uputio malecni osmeh i namignuo.Isao je par koraka unazad i video kako je devojka oborila pogled i pomalo pocrvenela.Kenta se nakon toga okrenuo i razvukao kez od uha do uha.Nakon toga je cuo muski glas iza sebe,na sta se brzo cimnuo i okrenuo,ali je iz njegovog govora shvatio da mu je Gina sestra.Nakon toga je Kenta otisao sa tog poseda,ostavljajuci iza sebe veliku kucu u kojoj je Gina zivela sa svojim bratom,ili mozda sa jos nekim?Kenta odgovor nije znao,pa je potom otisao odatle...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Pet Jul 27, 2018 1:08 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u kucu posle jednog dugog dana.Isao sam u cak dve setnje.Bio mi je rodjendan.Priredili su mi vrlo zamornu zurku.Veoma sam umoran i jedva cekam da se prospem na krevet.Prolazio sam kroz kuhinju i video veceru koja mi je vec servirana.Pored stola je stajala kuvarka Alenia i predstavila mi je sta se imam da pojedem.

"Puno ti hvala Alenia.Slobodna si za veceras,idi otspavaj malo."

Prionuo sam na prelepo jelo koje mi je Alenia spremila.Sve sam brzo pohasao.Otisao sam da popijem malo vode.Popio sam vodu i otisao u svoju sobu.Skinuo sam sve sem gaca i bacio se na krevet.Od umora zaspao sam veoma brzo.

Theme:
taj Pet Jul 27, 2018 1:21 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam i otisao do toaleta da obavim svu potrebnu higijenu.Kada sam sve odradio vratio sam se u sobu,obukao se i sisao u kuhinju da pojedem nesto.Kao i uvek dorucak me je cekao spremljen.Sve je bilo fino i slasno.

Kada sam se lepo najeo i napio poneo sam sve potrebne stvari i izasao napolje.Danas bih trebao ici na misiju sa onim maskiranim likom.Cini se kao bas dobar tip.
Pozdravio sam se sa svima i otisao.

Theme:
taj Ned Jul 29, 2018 1:22 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Za Ginu i Aleniu bio je početak dana i znak za otpočinjanje njihovih jutarnjih rituala i obaveza

samim tim, došao je kraj uživanju i odmaraju

Alenija nije uspela ni da dovrši sređivanje Ginine kose, a Gina je već krenula da paniči kako neće stići ništa. Verovala je da se po jutru dan poznaje, i nije želela da joj ovaj početak dana bude obeležen kašnjenjem (a počeo je kasnim ustajanjem), te je proletela kroz kuću, umalo ne pozdravivši se sa ostalima...
taj Ned Jul 29, 2018 1:47 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bila sam zatečena kada sam čula da je Atsuko otišao na misiju sa maskiranom senkom. Bilo mi je jako čudno, ali olako sam to stavila po strani i trenirala, ali u mom stanju znatno manje nego obično. Unutar moje glave, počele su isplivavati misli o Kenti, dok sam vežbala tehnike sa mačem i rotacijama. Iako, nisam znala praktično ništa o Kenti, mislila sam o njemu, mislila jer zapravo ništa nisam ni uspela saznati.
Ostavila sam knjig i uučenje, po strani

Sudbinu ne krojimo mi sami, već je unapred određena. Sa ovim mislima, dovršila sam današnji trening unutar skrovišta.

taj Ned Jul 29, 2018 2:18 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta se dugo nervirao i lupao glavu zbog nje.Nije znao sta da radi.Ali je jednom prekrstio.Odlucio je da ode kod nje.Bio je u svom fazonu.Potpuno opusten.Uobicajena odeca.Kosa pomalo neuredna,ali to je bio njegov stil.Kada je stigao ispred kapije pogledao je kucu i duboko udahnuo,a potom izdahnuo.Otvorio je kapiju i isao ka vratima,dok je u glavi smisljao sta da kaze.

(Ej cao.Mogli bismo...ne,ne,ne...Bolje je...ipak ne...)

Gomila misli mu se vrmala po glavi.Prisao je vratima i pokucao tri puta.Nakon toga se naslonio na jedan stub koji je bio blizu vrata i okrenuo ledja ulaznim vratima.Kenta je prosao rukom korz kosu,koja je sada bila nesto urednija i cekao da se ona pojavi...

taj Ned Jul 29, 2018 2:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio je to srećan dan u Aburame kući. Danas je godišnjica od kada se Gina uselila i pridružila skloništu. Osam godina ranije, devojka je bila pridošlica u ovom selu i uz malo više sreće uspela je da se skući u ovoj ogromnoj vili. Danas se slavilo i sećalo se. Uveče je planirano, da se posmatra vatromet na nebu i unajme neki dobri muzičari. Žurka i parada koja će da se čuje kroz celo selo. Svi su bili srećni, osim jedne osobe.
Kao svaka dobra domaćica, potrčala je da otvori vrata, ne očekujući da vidi onog ko je stajao iza istih...
taj Ned Jul 29, 2018 2:41 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je stajao i posmatrao dve pticice kako zajedno cvrkucu na grani.Koliko bi lakse bilo da je ptica?Da moze da ima krila i vidi svet iz drugog ugla.Misli su mu se opet vratile na to sta da kaze.Imao je ideju.Bas u tom trenutku je zacuo kako se otvaraju vrata iza njega.Okrenuo se i video Ginu.Nasmejao se i rekao potpuno drugu stvar od one koju je planirao da kaze.Te reci su dosle potpuno nesveno.Kao da su reci same isle i kao da su njegova usta govorile potpuno druge stvari od onoga sto je on hteo da kaze.

Budi spremna veceras u 20:00.Ides sa mnom na veceru.Docicu po tebe.

Nakon toga je Kenta prisao i ostavio jedan poljubac na njenom obrazu.Posle toga se nasmejao i namignuo svojim,zbog svetlosti,zelenim ocima i polako se okrenu i ode kuci da se sprema za tu veceru...

taj Ned Jul 29, 2018 2:51 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

.....

Prošlo je 4 sata od kad je Kenta svratio do Aburame vile. Gina je utrošila 50 minuta radeći na kondicionom treningu, i još 100 minuta na vežbama, sa katanom. Sada se nalazila u svojoj sobi, spremna da krene...

„Gina, vreme je.“ reče svom odrazu u ogledalu.
taj Ned Jul 29, 2018 2:58 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je svega par minuta do tacno 20:00.Kenta je lagano isao ka kapiji.Bio je obucen i izgledao je u potpuno drugom fazonu,ne tako tipicnom za njega.Nosio je crnu usku kosulju koja je istakla njegovu muskulaturu.Crne pantalone,sako,cipele...Bio je potpuno spreman.Njegova zuta kosa je bila potpuno uredna,ali jos uvek je imala neki neobavezan fazon.Usao je polako u njeno dvoriste i stao ispred vrata.Pokucao je,drzeci jednu crvenu ruzu iza ledja.Kada je otvorila vrata,Kenta ju je odmerio i ispustio jedno tiho,ali njoj cujno:

Vau...

Nakon toga se ona blago nasmejala,a Kenta joj je dao ruzu,a potom pruzio ruku i rekao:

Ovo je za tebe...Idemo?

Nakon toga se nasmejao gledajuci Ginu koja je izgledala savrseno...

taj Ned Jul 29, 2018 3:20 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina nije bila baš klasično, trdicionalno i pobožno vaspitavano čedo. Psovala je na đavola olako kao što je i bila alcohol, a pila je alcohol podjednako često koliko se i kockala, a kockala se nehajno i usputno u pouzdanim prostorijama namenjenim za takvu vrstu zabavu. Ali, nekoliko minuta pre nego što je izašla iz kuče, spojila je svoje ručice zajedno kao u molitvi, i naterala svoje oči da se zatvore. Nije se molila za sebe, već za dete koje je oličavalo njenu bivšu ukopanu ljubav….

….

Sve u jednom, ponosna, jaka i snažna, sijala je ove mračne večeri. Kiša je nedavno prestala padati, ali iza nje ostali su blatnjavi putevi. Prljavština je pretila da ulazi u obuću dok su ljudi šetali, ali njima to kao da nije smetalo. Vešto su izbegli i ovu prepreku.

“Oh, za mene!! Volim ruže još od malena, baš kao da si znao…” devojka promrmlja svečanim glasom, dok je cvet zadenula s leve strane svoje kose. Kontrast boja - crvene ruže i njene crne kose bio je upadljiv. “Gde idemo ovaj put? Nemam poseban zahtev što se mesta tiče, ali možda ne bi nilo loše da izbegnemo potencijalnu gužvu…”

taj Uto Jul 31, 2018 2:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u kucu mrtav pijan.Dosao sam iz kafane u kojoj sam se opasno opijo.Najvece pijanstvo moga zivota se malo pre desilo.Pao sam u dvoristu pa su me uvukli batleri i batlerke jedva nekako.Stavili su me na stolicu i doneli mi vode.Tako su me rashladjivali vodom i malo me povratili.Sedeo sam tako i Alenia mi je napravila jedan sendvicic.Cisto da mi stomak bude malo popunjen.Naravno izgubio sam nagon za povracanjem od alkohola i tek onda poceo da jedem.Pojeo sam taj sendvic i pozvao Corteza da mi pomogne uz stepenice.

"Cortez legendo,dodji da me poneses."

Cortez me je naravno poneo i smestio u krevet.Alenia me je ususkala i zaspao sam cim sam spustio glavu na krevet.Znao sam da ce me sutradan ubijati glava od mamurluka,ali sta da se radi.

Theme:
taj Sre Avg 01, 2018 4:07 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je nesto sa njim. Njene oci, gledale su hipnotisanou pismo koje je primila. Njegova slika stvarala joj se u glavi, crvene oci poput dragulja sa dugom crnom kosom I dugackim plastom. Prizor je bio toliko lep, da nije dugo mogla skloniti tu sliku iz glave.

“Atsuko? Da li me cujes?” Gina mu je postavila pitanje, nakon sto je shvatila da nije odreagovao na njenu pricu o pismu I odlasku odatle. Jos uvek je bio pospan.

Ali Gina, ne zeleci da vise gubi vreme, ostavila mu je pismo I dodatnu poruku da krene…
Medjutim, na izlasku iz kuce, neko je obori na pod.
taj Sre Avg 01, 2018 5:03 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je velikom brzinom skakao sa kuce na kucu,sa krova na krov.Kretao se velikom brzinom i gledao unaokolo.Duvao je vetar,koji se Kenti delovao jaci,jer je trcao u pravcu odakle je duvao.Vetar mu je viorio zutu kosu i tamni,crni plast.Kenta je nakon nekog vremena dosao do jednog drveta i stao na jednu vecu granu.Sa te grane je mogao videti celu Gininu kucu i celo dvoriste.Kenta nije znao zasto,ali je ta kuca bila dobro obezbedjena,kao da je Gina znala da ce krenuti za njom.Kenta je uspeo da u dvoriste udje ne primecen i ode ispred njenih vrata.Kenta je krenuo rukom ka bravi,kada je cuo korake kako se priblizavaju.Kenta se naslonio na zid pored vrata,a iz kuce je izasla Gina,spustenog garda,neocekujuci napad.On joj je brzo prisao sa ledja i uvrnuo desnu ruku.Oborio ju je na pod i drzao ruku uvrnutom.Kenta je znao da je to boli jer se uvijala od bola,ali nije zeleo da je pusti.Tada je rekao:

Gina.Ne mogu da ti dopustim da odes.Izlaskom iz sela ces povuci odred hladnokrvnih,profesionalnih ubica na sebe.Da li je bilo ko vredan tvog zivota,a pre svega zivota deteta koje nosis u sebi.Ono nije biralo da li zeli da bude zaceto ili ne.Razmisli o tome.

Rekavsi to,do Kente dodjes njeni batleri,ali im ona naredi da odu.Nakon toga je Kenta podize,a on sede na stepenice ispred njene kuce...

Poslednji put izmenio Kenta dana Sre Avg 01, 2018 6:13 pm, izmenio ukupno 2 puta
taj Sre Avg 01, 2018 5:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako sam hodao rekao sam toj ptici da ostane na tom drvetu dok joj ja ne kazem i ako je tu bilo bube i neke crvi dovoljn oda se nahrani,kako sam koracao prema Gininoj kuci i tom sklonistu cuo sam nekakve zvuke i ako nisma obracao nekakvu paznju mozda je i nesto palo ali ne osecajuci nikakvu opasnost.Kako sam se priblizio cuo sam jakukanje sto meni nisu bili jasni ali pokucavajuci na vratima lagano niko nije otvarao da sam cuo nekakva druga vrata sto bi mogao i da udje,koncetrijajuci svoju cakru u nogama i popejajuci se na zidove i krovove kuce toliko sam i trcao sa dve ruke unazad jasno bi se moglo videti Kenta koji je otisao negde kako hoda za mene je bilo brzo ali ne obracajuci na tu paznju,sisao sam na dole i skocivsi pojavisi se dim a vrata su bila otvorena dok sam usao u tu veliku kucu.
#card65

Poslednji put izmenio Riomarindo dana Sre Avg 01, 2018 5:44 pm, izmenio ukupno 2 puta
taj Sre Avg 01, 2018 5:29 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Aburame Gina naletela je na mladog decka, ponovo. Gina je pala na zemlju. Narednog trenutka, Gina se nakasljala I otvorila oci. Mladi decko, stajao je pored nje.
“Kento.” Rekla je Gina pre nego sto je ponovo sklopila svoje oci.

- 30tak minuta kasnije-

Par ociju, naprasno se sirom otvorise. Gina je polako ustajala, gledajuci oko sebe. Nalazila se u svojoj sobi, u svom krevetu. Gina je naslonila svoje telo na naslon, I zatvorila svoje oci. Vrata od njene sobe, su se otvorila I zatvorila.
taj Sre Avg 01, 2018 5:51 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kakoje bilo prolece a vetar je nekako jace duvao i duvao da sam usao u tu opet kucu i taj hodnik na kom sam fotelju zaspao prosli put.Batleri su culi kako pominjem njeno ime i pokazivajuci mi tu sobu gde je gde sam posle 2 min nasao gledajuci u kucu dalje a soba njena duvala i duvala njena vrata sto je i bila lepa ta soba na kojoj je bila,koprcala se i nije kao znala da se negde nalazi cim je pomenula Kentu?
Ne Gina ja sam Rio,dosao sam da te posetim mislio sam ako ti treba pomoc oko macke pa valjda si je nasla nego jel si dobro bas si nesto uspavana a Kentu sam video kako je izlazio jel ti on nesto treba?
bio sam negde na 2 metra nazad od njenog kreveta,naslanjajuci se kako sam desnom rukom promrdao njene rebra kako sam je gurao da se budi i ako nisam znao gde drugo da je dodirnem ali da ne izgleda nesto pervezno kao za noge ili za stomak sto bi mi bilo i neprijatno.
taj Sre Avg 01, 2018 6:19 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bolnici, u Konohi, ispunila se zvukovima krika prouzrokovanim bolom I uzasom jedne ostavljene zene koja je lezala na stolu za operaciju, okruzena doktorima koji sun a brzinu pokusavali da je spasu od obilnog krvarenja. Zena, onizeg rasta, sa zift crnom kosom I bledom puti, I njenim klasicnim crvenim ocima, osecala je samo bol, koji se I mogao procitati iz njenog pogleda.

“Gde je on, gde je to kopile!?” zena se drala, grabeci najblizeg doktora, kojeg zamalo srcka nije strefila.

Gina zatim otvori oci I shvati da je ovo samo jos jedan od njenih ludih snova, I da je ruka koju je zgrabila zapravo bila Riova…

taj Sre Avg 01, 2018 6:35 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je uneo Ginu u sobu i vratio se napolje i seo na stepenice.Pre pola sata ju je oborio,a ona je nakon toga izgubila svest.Kenta je video Ria,kako je usao u sobu,ali je mislio da je najbolje da on bude uz nju dok se ne probudi.Bilo mu je veoma zao sto je ono uradio,ali nije mogao da dopusti da ona tek tako ode u zasigurnu smrt,povlaceci nerodjeno dete sa sobom.Izvadio je jedan kunai i drzao ga je u rukama.Igrao se sa kunaiem,vrteci ga po rukama,pokusavajuci da se smiri.Neko vreme je sedeo napolju,Gina se verovatno do sada vec i probudila.Kenta je drzeci kunai u ruci usao u njenu kucu,a potom krenuo uz stepenice.Isao je kroz hodnik,sve dok nije usao u sobu u kojoj je bila Gina,zajedno sa Riom.Kenta je usao i poceo da prica:

Gina jako mi je z...

Prekinuo je svoju recenicu napola,kada je video da Gina drzi Ria za ruku.Tada je rekao:

Nije ni bitno.Vidim da sam ja ovde visak.

Rekavsi to Kenta izadje iz sobe,jako zalupivsi vrata,a potom je onaj kunai koji je imao u ruci,zabio u ta ista vrata,tako da je njegova ostrica izbila na drugu stranu.Kenta nakon toga izadje iz kuce i pozele da ode,ali ga je neciji glas zaustavio...

taj Sre Avg 01, 2018 7:11 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osecaj neke napetosti ovde kada mi je drzala ruku dok sam je budio,pocrveneo sam opet i to jako da sam se zacudio sta je ovo?kakav je ovo osecaj znojio sam se dok me je crvsto zgrabila ruku ali pokusavajuci da izmaknem tu ruku da ali nekako je jedva uspevalo dok nas je gledao Kenta u kunaiem u ruci dok je izlupao vrata i tu zabio,izgledalo je nekako ljutito a cim po jacini zalupio vrata kunai ostrica je bila tu te sam onda povisio mali jaci glas da se osvesti.
Gina pusti mi ruku to sam ja.
culo bi se sa druge strane dok sam izvukao malo jace ruku a njena ruka pala na krevet,kako sam se podigao omda sam potrcao a ta napetost i crvenilost je prestala da bude a otvarajuci vrata izasao sam iz njene sobe dok sam ja bio u hodniku ali videvsi kentu kako izasao iz kuce te sam jako viknuo njegovo ie dok sam potrcao kao pravi shinobi brzinom ka njemu i stvorivsi se ispred njega..
Kenta.
jak vetar koji je duvao od moje brzine dahtao sam a zatim sam mu rekao.
zasto si ljut?inace nije kao sto izgleda,trazio sam nju u vezi necega da je pitam ali sam cuo neke zvukove pa me dovelo do njene sobe dok sam je pokusavao buditi izgledala je...
dahtao sam od trcanja i zbrine tk nakon 2 minuta nastavio.
kao da se onesvestila,i dozivala tvoje ime i ovo sto si video odjednom me uhvatila za ruke ona mi je samo drugarica i nista sem drugarice.

taj Sre Avg 01, 2018 7:54 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je sedela u sobi I cekala. Dok je cekala, phihvatila se listanja casopisa, starijeg izdanja. Bilo je rano podne, njeno uobicajeno vreme za citanje. Neka stisana muzika, svirala je u pozadini, I cinilo joj se kao da je Jazz u pitanju. U drugoj prostoriji bili su njeni prijatelji – tj ona je njih smatrala prijateljima- koji su setkali zvucnim koracima po hodniku. Ona je drzala casopis u visini, te nije mogla ni videti sta se desava, kroz ruku koja je malocas napravljena u vratima. Videla je samo Riovu pozadinu I prijateljevu zuckastu spicastu kosu.

Gina se fokusirala na kvaku na vratima, koja su se upravo otvarala, ukazivajuci na to da neko upravo ulazi. Gledala je u visokog, bledog, svetlokosog decka kako ulazi u njenu sobu.

“Sve je u redu Kento,” snaznim zenskim glasom je potvrdila dok je zatvarao vrata za sobom “Mislila sam da se ipak neces vratiti tako brzo.” Gledala je kako se mladic okrenuo ka njom I klimnuo glavu, a zatim priblizio njenom noncom stocicu koji se nalazio tik pored kreveta. Predala mu je casopis koji je prethodno citala I on ga vrati na sto, gde mu je I mesto. Gina utom pogleda ka vratima, pitajuci se da li Rio I dalje stoji iza istih.
taj Sre Avg 01, 2018 8:22 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta se okrenuo,a za njim je dosao Rio.Gledao ga je sa zeljom da ga ubije,sto je pokusavao da prikrije,ali mu to nije islo za rukom.Rio je uporno govorio kako nista nije bilo.Kenti se bes u ocima polako smanjivao.To nije bilo zbog Riovih reci,nego zbog toga sto je zabrinut za Ginu.Napravio je par koraka ka kuci,pa onda zastao i okrenuo se,rekavsi:

Ostani ovde.

Nakon toga se u laganom,trcacem stavu popeo uz stepenice i stao ispred vrata njene sobe.Izvadio je kunai i usao u sobu.Kada je usao pogledao je tuzno Ginu,a ona mu je napravila mesta pored nje.On je seo pored nje i rekao:

Zao mi je za ono sto sam uradio.Nisam zeleo da tako bude.Jednostavno to dete koje nosis,ono mora da ostane zivo.A i ti.A ovu rupu u vratima sam napravio iz ljubomore.Znam da te ne poznajem previse dugo,ali Gina...Mislim da te...volim...

Nakon toga je duboko izdahnuo i izvadio svoj upaljac i otvarao ga i zatvarao,pokusavajuci da se potpuno smiri...

taj Sre Avg 01, 2018 8:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Disajuci i dalje uz ovo doba proleca i divno zvaduha jos je kenta zbog necega bio ljut i ak osam nsiam znao zasto ali cim je potrcao ka gore za Ginu znao sam da nesto nije u redu znao sam da su oni u nekakvoj vezi cim se i vezao za nju onu recenicu zadnju kada se popeo nije jos reka do kraja ali me zanimalo tako da je jos ostalo nekakva mistrija.
Am gde ces?
rekao sam glasno kako sam bio na polu uzlazu unutra i pozivajuci njihovo ime.
Gina,Kenta jel ste tu dalje?
cekajuci dalje kao sto je rekao Kenta ali za misiju koju sam razmisljao ici sa Ginom i dalje ce biti ako ce doci na red da ce prihvatiti.
taj Sre Avg 01, 2018 8:48 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prelep par rubin cvrenih ociju polako su se otvarale I zatvarale. Nije znala kako I nije znala zasto, ali osecala je olaksanje.
Gospodarica ovih prelepih ociju ispusti zvuk, ali prisiljen, kao posle duge pauze u govoru. Glava ju je bolela, a iz nekog raloga, osecala je kako ni srce nije nista u boljem stanju.
“Ne razumem!”
Oci boje rubina kruzile su po sobi.
“Zasto je ovo dete I dalje zivo?”
Ko ce mu biti roditelj. Atsuko moze u najbolju ruku da prodje kao ujak. Pokusala da je da kaze nesto, ali jedna da je mogla da dise.
“Oh duso, dobro si”
Da li je dobro?
.
.
“Kento! Kento dragi? Vreme je da ti kazemo za misiju.” Gina se okrenula I lice joj je susrelo Ria koji samo sto je usao u prostoriju. Nije znala zasto, ali bi joj lake da pusti njega da prica, jer ipak je bila njegova misija u pitanju.
taj Sre Avg 01, 2018 9:00 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je posmatrao Ginu.Njene oci su bile tako cudne.Bile su jako,jako cudne,ali veoma lepe.Ona je pricala,a Kenta je slusao njen tih,ali veoma zenstven i lep glas.Kada je cuo rec "Dragi",bilo mu je cudno.Zasto dragi,a tada joj je rekao:

Dragi?Gina?Cekaj,cekaj bre.Kakva misija?O cemu govoris?

Kenta je bio potpuno zbunjen,pa je cekao da mu neko objasni,sta se dodjavola desava...

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu