Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Camp StreetsDanas u 4:54 pmKibo
Kibova kucaDanas u 4:12 pmKibo
SakaharaJuče u 11:56 pmKain
Stari kamp YamiyoJuče u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardJuče u 6:48 pmMizu
Krug PozudnihJuče u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeJuče u 12:31 pmMizu
Execution DockPon Nov 12, 2018 11:50 pmMizu
Emeil i RenPon Nov 12, 2018 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroPon Nov 12, 2018 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivPon Nov 12, 2018 6:25 pmMiv
Lin PrašumaPon Nov 12, 2018 5:15 pmKogami Shinya
Selo HogakurePon Nov 12, 2018 4:51 pmNNW Game Master
Travel EvidencePon Nov 12, 2018 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaPon Nov 12, 2018 2:29 pmAvelj

Illumi House

taj Pet Jun 15, 2018 12:56 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Ovo je kuca Illumiea,koja je veoma velika i prostrana,nasledio ju je od njegove bogate familije.Ima 3 sprata,6 spavacih soba,na svakom spratu po 2,dve kuhinje,wc na svakom spratu po jedan,i jednu posebnu sobu gde je teretana i sve sprave potrebne za njegov trening,Takodje njegova porodica je unajmila za njega zesnkog batlera koja mu pomaze oko svih poslova u kuci!

taj Čet Jul 19, 2018 5:37 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam popio vode zatrazio sam jos te je dobio,poceo bih da pijem i popio bih.Pitao bih Ilumia:
Koje je to pivo?
Pitao sam jer to pivo u zivotu nisam video.Zanimalo me je jako,ponovo bi ga pitao:
Nisi mi pricao kako je bilo na misiji?
Zanimalo me je dali se uvopste umorio od njih.
(rp ocaj)

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Čet Jul 19, 2018 5:52 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Poceo je da pije vodu kao da je prvi put vidi,neka izgleda da je bas bio zedan,zatim me je pitao koje pivo pijjem,bio sam zacudjen zasto ga do sada nije video,pa to je najpoznatije jelen pivo !Prava klasika,istina je da ima i boljih piva,ali ovo je ipak klasika,kooju najvise gotivim:

Pa ovo je Jelen pivo vidis na etiketi,kako ga prvi put vidis,oces da uzmes koji gutljaj ?

“When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek… what he was born to achieve… his true nature will become clear.”:

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Čet Jul 19, 2018 5:55 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

A jelen,pa nemogu videti jer je natpis imena zablokiran od tvoje ruke
Yoshirou je znao koje je to pivo samo nije video jer je ilumi rukom prekio etiketu.Posto je Yoshirou zavrsio da jede a Daisake ga ceka u hodniku rekao je:
Idem ja najbolje je da svratis sutra u 4
Otisao bih u hodnik te ja i moji pas Daisake krenuli kuci.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Čet Jul 19, 2018 6:16 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je shvatio da je to Jelen pivo,ali nije uspeo da vidi od moje snazane ruke hihi,kada mu se svarila hrana odlucio je da ode kuci,taman sada mogu na miru da odpsavam posle ovako lepog rucka,pokupio je svog psa koji ga je cekao u hodniku,lep pas moram priznati,rekao mi je da se vidimo sutra,naravno da cu doci da ja malo probam njegovu hranu:

Vidimo se prijatelju!

Rekao bi mu to te bi zatvorio vrata,pozdravio Akeno i otisao na poslepodnevnu dremku...

“When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek… what he was born to achieve… his true nature will become clear.”:

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pet Jul 20, 2018 1:27 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam se probudio posle poslepodnevne dremke bio sam odmoran i spreman za akciju,mada nije mi se islo na neku misiju posto sam se nedavno vratio,tako da sam odlucio da sidjem dole do Akeno,da popijem jedan viski,sisao i odradio posao sa viskijem,lagano sam ga ekspirao,te bi razmisljao gde bi mogao da odem,bio sam malo napet iz nekog razloga,nije valjda da mi se opet vratila zelja za ubijanjem...Oducio sam da za svaki slucaj odem do parka,da se malo opustim uz opustajuci sumski vazduh...Pozdravio bi Akeno te bi se zaputio ka parku...

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Čet Jul 26, 2018 5:00 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto bi konacno stigao do svoje kuce,otvorio bi vrata te bi jak vetar uneo sneg u nasu kucu...Akeno bi me sacekala kao i uvek sa osmehom na licu,te bi brzo zatvorila vrata da sneg ne bi ulazio u kucu...Pozdravio bi je te bi ona upitala sta to nosim na sta bi joj ja rekao:

Bio sam kod Yoshiroua na rucku,pa smo za dezert jeli ovu tortu,pa ti je spakovao malo da i ti probas!

Na sta bi se Akeno nasmesila i rekla da mu se zahvalim kada ga vidim.Te bi me pitala da li mi nesto treba,ali ja sam samo mahno rukom kao znak da mi nista ne treba,i otisao u svoju sobu da odspavam malo....

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pet Jul 27, 2018 2:19 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam se probudio,osecao sam potrebu da jos malo odspavam,pogledao sam iz kreveta kroz prozor,te sam video da sneg idalje pada...Ali nisam mogao vise da spavam,islo mi se negde,na pice neko,sa nekim,da se malo raspricam sa nekim,posto me je ovaj sneg napolju bas smorio....Ustao bi iz kreveta,uzeo flasu vode koja je bilo na polici do mene,te bi popio nekoliko gutljaja,pa bi ustao iz kreveta,te sisao dole do Akeno.Pozdravili bi se te bi joj rekao da idem sa prijateljem na pice,iako se nisam ni sa kim dogovorio da idem,nadao sam se da cu u kafici naici na nekog poznatog,pozdravio bi Akno te bi izasao i z kuce...

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pon Avg 27, 2018 3:44 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam ovde da malo ja i Ilumi razgovaramo,dosao bi ispred vrata te kucao,ne bih nikog cuo,ponovo bi jace kucnuo ali idalje ne bi bilo odgovora,odlucio sam da se izderem na sav glas:
Ilumi jer ovo neka sala ajde izadji!
Poceo bi da se smrzavam i ako sam bio u toploj jakni i u toplim cizmama,nos bi mi bio zapusen,potom bi video neku devojku kako tuzno gleda u Ilumijevu kucu,setio bi se da je to njegova batlerka dosao sam do nje i upitao:
Kog djavola je ovo,gde je Ilumi,zar nije poginuo?
Poceo bi se plasiti da mu se nije nesto desilo,devojka bi plakala ko luda ja bi rekao:
Sta se desilo!Gde je Ilumi?
Devojka bi kleknula te tiho rekla:
I Ilumi...koliko ja znam...otisao je...nije u Konohi...nema ga vec 3 nedelje...on bi mi rekao da ce ici na misiju...ali nije ocigledno se nece vratiti...
Bio bi zacudjen sta mu je bilo poceo bi misliti:
Ilumi sta se ovde desilo,mi smo prijatelji zasto si nas napustio,dali ga je neko zlo obuzelo,ne znam sta je ali nacicu ga,obicicu svaku oblast,svaki delic nindza sveta,ima da te povratim,sigurno je protiv mene,Ilumi sparing ce se odrziti,jos sam ti duzan,ne smem izgubiti najboljeg druga,i jedinog pravog!
Dok bi to mislio,otkucaji srca bi postali sve brzi i brzi,postao bi sve napetiji i napetiji,hladan znoj bi me oblio,poceo bi da se gubim,na kraju bi samo uzviknuo.
Ilumi vraticu te u Konohu!Ojacacu nacicu moc sa kojom cu te vratiti!Obecavam ti
Besan nisam znao sta prvo da preduznem,uradio sam nesto sto nije bilo pristojno,provalio sam mu u kucu,prvo bi pokusao sa rukama i nogama,odlucio sam chidori napraviti te probiti vrata,vrata bi bila bas zabarikadirana.
#card5
Pretrazio bi svaku sobu,u potrazi sa nekim naprimer pismom gde bi napisao zasto odlazi,ne bih nista nasao,izasao bi sam te rekao:
Haha dobra igra,bas si prekrio svoje prisustvo te nestao,nema veze od sada te trazim.
Otisao bi kuci po psa te na terenu za treniranje da se izduvam te smisliti plan da ga povratim.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Uto Avg 28, 2018 7:43 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Isao bih sve dalje u torbu bih gledao i dalje je puna ali i teska sto nije prestavljalo problem,Sem sto bih isao kuce do kuce i naleteo bih na prvo oko i trazio postu koju treba isporucim ono sto je zapalo je bio Ilumi.Hmmm pa ovo je jako interesatno vec bih nasao kucu a ta kuca izgledala divno,kada sam prosao dok bih hodao i izvadio pismo gledajcui i video neku devojku koja mi se javila.
Zdravo a vi ste postar?
vec kad sam cuo glas pogledajuci u tu divnu devojku i ako sam se zapitao da li je on nasao srodnu dusu neku il iej to ilumi sa njegovom dugom kosom koji je nekad licio na zensko posto bi ima odugu kosu sto me zbunjivalo da sam tek shvatio da ovo je zensko i nije ilumi.
Am pa logicno da jesam zasto nebih bio?nego samo sam dosao ovde ostaviti ovo ilumiju pa mu vi dajte ako je on ovde.
devojak bi me pogledala ali i naravno uzela to sto sam joj dao i rekla je.
Pa..paa trenutno nije tu,ali naravno dacu mu nego sto se tice tebe bas i ne licis na postara ali bitno je da si psotar.
nasmejala bi se devojka a ja bih pocrveneo te bih se okrenuo a zatim rekao.
Mmmmmm,ustvari pa hvala i da vidimo se devojko u lepoj odeci.
poceo bih trcati od crvenial koji se pojavio na licu i ako je nekako lepa igledalo je kao da sprema neku hranu a da nisam prepoznao da je to mozda i keselja da se ne urplja.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu