Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Illumi House

taj Pet Jun 15, 2018 12:56 pm
Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Ovo je kuca Illumiea,koja je veoma velika i prostrana,nasledio ju je od njegove bogate familije.Ima 3 sprata,6 spavacih soba,na svakom spratu po 2,dve kuhinje,wc na svakom spratu po jedan,i jednu posebnu sobu gde je teretana i sve sprave potrebne za njegov trening,Takodje njegova porodica je unajmila za njega zesnkog batlera koja mu pomaze oko svih poslova u kuci!

taj Čet Jul 19, 2018 4:20 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Primetio sam da mu je drago sto cu doci kod njega da probam susi,nije hteo vise vina pa je uzeo samo obicnu vodu,pa dobro kako oce,nakon sto je pojeo svoj rucak polako sam i ja zavrsavao kao i Akeno,kada sam sa zavrsio popio sam eks ovo drugo pivo koje mi je Akeno donela,te bi joj se zajedno sa Yoshiroum zahvalio na veoma ukusnoj hrani:

Ee sada kada smo siti sta bi voleo da radimo Yoshirou?

Everyone dies eventually, whether they have power or not. That’s why you need to think about what you’ll accomplish while you’re alive.

Theme:

taj Čet Jul 19, 2018 5:37 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam popio vode zatrazio sam jos te je dobio,poceo bih da pijem i popio bih.Pitao bih Ilumia:
Koje je to pivo?
Pitao sam jer to pivo u zivotu nisam video.Zanimalo me je jako,ponovo bi ga pitao:
Nisi mi pricao kako je bilo na misiji?
Zanimalo me je dali se uvopste umorio od njih.
(rp ocaj)

Da bi pobedio zlo,moras postati vece zlo od njega
Yoshirou theam song:
taj Čet Jul 19, 2018 5:52 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Poceo je da pije vodu kao da je prvi put vidi,neka izgleda da je bas bio zedan,zatim me je pitao koje pivo pijjem,bio sam zacudjen zasto ga do sada nije video,pa to je najpoznatije jelen pivo !Prava klasika,istina je da ima i boljih piva,ali ovo je ipak klasika,kooju najvise gotivim:

Pa ovo je Jelen pivo vidis na etiketi,kako ga prvi put vidis,oces da uzmes koji gutljaj ?

Everyone dies eventually, whether they have power or not. That’s why you need to think about what you’ll accomplish while you’re alive.

Theme:

taj Čet Jul 19, 2018 5:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

A jelen,pa nemogu videti jer je natpis imena zablokiran od tvoje ruke
Yoshirou je znao koje je to pivo samo nije video jer je ilumi rukom prekio etiketu.Posto je Yoshirou zavrsio da jede a Daisake ga ceka u hodniku rekao je:
Idem ja najbolje je da svratis sutra u 4
Otisao bih u hodnik te ja i moji pas Daisake krenuli kuci.

Da bi pobedio zlo,moras postati vece zlo od njega
Yoshirou theam song:
taj Čet Jul 19, 2018 6:16 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je shvatio da je to Jelen pivo,ali nije uspeo da vidi od moje snazane ruke hihi,kada mu se svarila hrana odlucio je da ode kuci,taman sada mogu na miru da odpsavam posle ovako lepog rucka,pokupio je svog psa koji ga je cekao u hodniku,lep pas moram priznati,rekao mi je da se vidimo sutra,naravno da cu doci da ja malo probam njegovu hranu:

Vidimo se prijatelju!

Rekao bi mu to te bi zatvorio vrata,pozdravio Akeno i otisao na poslepodnevnu dremku...

Theme:

taj Pet Jul 20, 2018 1:27 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam se probudio posle poslepodnevne dremke bio sam odmoran i spreman za akciju,mada nije mi se islo na neku misiju posto sam se nedavno vratio,tako da sam odlucio da sidjem dole do Akeno,da popijem jedan viski,sisao i odradio posao sa viskijem,lagano sam ga ekspirao,te bi razmisljao gde bi mogao da odem,bio sam malo napet iz nekog razloga,nije valjda da mi se opet vratila zelja za ubijanjem...Oducio sam da za svaki slucaj odem do parka,da se malo opustim uz opustajuci sumski vazduh...Pozdravio bi Akeno te bi se zaputio ka parku...

Theme:

taj Čet Jul 26, 2018 5:00 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto bi konacno stigao do svoje kuce,otvorio bi vrata te bi jak vetar uneo sneg u nasu kucu...Akeno bi me sacekala kao i uvek sa osmehom na licu,te bi brzo zatvorila vrata da sneg ne bi ulazio u kucu...Pozdravio bi je te bi ona upitala sta to nosim na sta bi joj ja rekao:

Bio sam kod Yoshiroua na rucku,pa smo za dezert jeli ovu tortu,pa ti je spakovao malo da i ti probas!

Na sta bi se Akeno nasmesila i rekla da mu se zahvalim kada ga vidim.Te bi me pitala da li mi nesto treba,ali ja sam samo mahno rukom kao znak da mi nista ne treba,i otisao u svoju sobu da odspavam malo....

Theme:

taj Pet Jul 27, 2018 2:19 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam se probudio,osecao sam potrebu da jos malo odspavam,pogledao sam iz kreveta kroz prozor,te sam video da sneg idalje pada...Ali nisam mogao vise da spavam,islo mi se negde,na pice neko,sa nekim,da se malo raspricam sa nekim,posto me je ovaj sneg napolju bas smorio....Ustao bi iz kreveta,uzeo flasu vode koja je bilo na polici do mene,te bi popio nekoliko gutljaja,pa bi ustao iz kreveta,te sisao dole do Akeno.Pozdravili bi se te bi joj rekao da idem sa prijateljem na pice,iako se nisam ni sa kim dogovorio da idem,nadao sam se da cu u kafici naici na nekog poznatog,pozdravio bi Akno te bi izasao i z kuce...

Theme:

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu