Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Soba - 9

taj Čet Jun 14, 2018 3:47 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Soba za oporavak, veoma mala. U njojzi ima samo jedna stolica i krevet te nista vise. Postoji prozor koji ima lep pogled na Konohu.
Soba je komplet opremljena te se mogu raditi operacije....

Soba:

Pogled iz sobe:

:| ✮ |:

Vatari's Theme:

~Only one who can beat me is me~
(suicide master)
taj Čet Jun 14, 2018 4:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada su smesteni u pacijentske odore.
Preciznije pidjame,i namesteni u krevet.
Harukami je gledao kroz prozor.
Ponovo su se sva osecanja nakupila na jedno mesto.
Da vidim situaciju ne isplati se.
Porodica mi je ubijena dok sam bio dete.
Proteran sam iz shinrai kampa i svi me od tamo mrze,izgubio sam vredno prijatelja Kazumu,doveo Ginu u opasnost.Vatarija ostavoo nepooretnog.

Ja...ja sam krvi.Oprosti mi..

Rekao je kroz suze,koje su mj tekle niz lice.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Čet Jun 14, 2018 4:43 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iz nekog cudnog razloga smo ja i Haukami bili u istom krevetu... Nisam mogao da pomeram noge kao da ih ni nemam dok su ruke prestale da me bole dok ih pomeram.

"Ja... ne mogu da se krecem. Mozes li da mi pomognes da ustanem i da me preneses u kolica..."

Pokazao sam rukom Haikamiju na kolica koja su stajala u kutu sobe. Zeleo sam da idemo do parka da se prisetim detinjstva...

Vatari's Theme:

(suicide master)
taj Čet Jun 14, 2018 4:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je u Vatarija,nadao se da ovo nece biti tako tesko,lagano je ustao,tada je malo osetio bol,jer je na dosta delova bio iskasapljen.
Kada je malo vise rasirio noge,jer je testirao njegovu pokretljivost.Bilo je isto..
Mada sve vise i vise je mogao da oseti da je vreme da ode..
Samo je zeleo da se oprosti od Gine i ode negde sam da zivi..ili cak da se ubije..

Mogu,naravno..ali sprema mk se operacija.

Tada se Harukami nakasljao i podigao nepokretnog Vatarija..te ga kroz bolnicu proveo Vatarija u kolicima.

Idemo u park...

Idalje pogleda koji je vec bio porazavajuc..Te sa izgubljenom zeljom za zivotom.

Oprosti mi...

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Čet Jun 14, 2018 5:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Video sam Haukamija beznadeznog, vozio me je u kolicima kroz bolnicu i plakao. Iskreno mi ga je bilo zao pa sam mu otkrio tajnu koju imam...

"Ja.. Ja sam kao mlad bio otet, te sam pobegao. Posto su me odveli u daleke zemlje na istoku nisam mogao ovde da se vratim tako lako te sam tamo plajckao trgovce, uzimao hranu da bih preziveo. Dok sam to radio naisao sam na kednog trgovca sa skrolovima... Jedan mi je pripao za oko, jedini je bio izdvojen a cena mu je bila 1.000.000RYO. Veoma me je interesovalo sta se nalazi u njemu te sam izbacio svu cakru iz tela i dok niko nije gledao necujno uzeo taj svitak i zamenio jednim slicnim."

Izvadio sam taj svitak iz dzepa, te ga pokazao Harukamiju...

Chakra Relase:

Tehnika koja dozvoljava da se neko reinkarnira u drugo telo te ima sva secanja iz proslog zivota. Tehnika se uci mirovanjem, kontrolisanjem cakre do krajnjih granica.

Vatari's Theme:

(suicide master)
taj Čet Jun 14, 2018 5:14 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hodao je,i nekako sto je Vatari pricao je pola propustio.Misli i secanja od mucenja.Sve te traume...Smoreno mu je odgovorio.

Okej..nastavimo u park..Pa cemo detaljinije..

Rece Harukami te samo nastavi hodati i gledati kroz prozor..Gde su nakon par trenutaka bili van bolnice..na ulici.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Čet Jun 14, 2018 5:18 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao sam shinobije oko sebe. Svi koji su bili u ovoj bolnici su bili teze ranjeni, iskasapljeni, muceni...
Nije bilo skoro ni jednog a da nema makar 2/3 uboda kunaijem u stomak. Prizor je bio pomalo zastrasujuc, ali smo Harukami i ja brzo napustili to mesto i krenuli ka parku, gde cu pokusati da izucim ovu tehniku.

Vatari's Theme:

(suicide master)
taj Čet Jun 14, 2018 11:58 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u sobu koju mi rekao harukami,nasao sam tu sobu a vatari dalje nije pricao pokusao sam nekako da ga oremestim u krevet ali nisam znao kako dok je bio u kolicima.trebalo bih ga za nogu pa onda na telo ali je bio tezak i gledao sam kroz vrata sal ima nekoga.
amm jel ima nekoga da mi pomogne stavim na krevet?
Nisu bile tu sestre tek kasnije a on se osecao umorno pa sam mu rekao.
eh dragi vatari ne znam ni ja sta se desilo ali bitno je da si ti samo meni ziv i to sto se desilo samo to zaboravi oki doki?bitno da ste ti i harukami dobro.
Okrenut prema meni dok sam mu ja pricao.
taj Pet Jun 15, 2018 1:06 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci na koji nacin da ga podignem i ako bih mogao sa klonovima,cuo sam neke tapkanje korake koje su se jasno culi i glasno i uvideo sam jednog gospodina sa spicastim nosem i sa kratkom kosom koji mi je bio malo jeziv zbig nosa ali sam ga pitao.
izvinite mozes mi pomoci da ga stavim na krevet ne mogu sam jer je tezak kao konj.
Bio sam pola od vrata pola od vatarijevig kreveta iako sam bio izmedju i cekao njegov odgovor.
taj Pet Jun 15, 2018 1:17 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pomalo zbunjen vokabularom mladog nindze koji je pokusavao da premesti svoga prijatelja u krevet, hitrim koracima sam se pokrenuo i pomogao mu da ga prestimi u krevet.

"Ti si vrlo uvrnut lik. Kako se zoves?"

"Sta ce Miv na sovi?!"
taj Pet Jun 15, 2018 1:22 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zbunjeno i cekao da ista bilo sta uradi,napokon je dosao i ja i on smo ga podigli i stavili lagano da bi se odmorio njemu se pocelo spavati pa sam imao osefaj da je vec zaspao.a zatim me pitao kako se zovem na sta sam mu odgovorio.
ja sam Riomarindo ali me zovi Rio,a ti ako smem znati?
Seli smo nas dvoje na dve stolice do fioke malo dalje od vatarija kako nebi smo blizu kreveta razbudili ili bilo sta,rukovali smo se a zatim sam mu se zahvalio sto mi pomogao.
inace hvala.
taj Pet Jun 15, 2018 1:36 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Ja sam... Kibe.. Kibe Heiji!"
"Nema na cemu! Ako ti ikad bude zatrebala neka pomoc samo me pozovi ili krici."
"Nadam se da cemo nekad sparingovati, posto predpostavlja da si ti mnogo iskusniji ninja od mene."

"Sta ce Miv na sovi?!"
taj Pet Jun 15, 2018 1:53 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto smo se prestavljali gledao sam ovu bolnicku sobu koja je bila lepa i imala je lep pogled ka svet kao i ove perspetkive,cuo sam njegovo ime i zacudio a odjednom i obradovao jer sam imao osecaj kao da zeli uciti nesto od mene na sto sam mu odgovorio.
ahahaha da kricim. Chunin valjda sam iskusniji ali naravno da cemo sparingovati to bi bilo dobro kad budes hteo i spreman.usput koji si ti klan.
Imao je nekakvu zelju vrste da sparinguje i da on postane jaci sigurno.
taj Pet Jun 15, 2018 9:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo je neko vreme kada sam morao otici negde drugde,gledajuci dalje u vatarija koji je zaspao i nekako u tezem stanju da sam pomislio u sebi.
moram znati sta se desava kako se ovo dogodilo nikako mi nije jasno.
zatim gledajuci u njega skim sam pricao odjedno msan kekao bio gladan da nisam mogao vise ostati ovde a bolnica mi vise bila jeziva nego dobro posecivanje,i ako nisam mogao vise pricati snjim mozda tek kada se opet vidimo a zatim sam mu rekao.
i da ja sam naravno uzumaki klan ako te to zanima a ja sada moram krenuti bas sam negde ogladneo mozemo se opet videti pa dodji nekad da se druzimo ako hoces.
zatim sam stvorio jednog klona koji ce paziti na vatarija kad ce mozda i on uskoro otici da nebi bio sam.mahao sam njima obadvojici dok sam sam izasao iz konohe bolnice i uputavajuci se ka iciraku ramenu.
#card309
pazi ga klonu.
taj Sub Jun 16, 2018 10:35 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lezao sam u krevetu dok je pored mene bio Riomarindov klon. Iz dubine duse me je mucilo to sto sam ostao nepokretan, nisam mogao apsolutno nista, ni da hodam. Jedva sam pomerao ruke, ali sa velikim bolovima u njima te sam ispustao jecaje kad god bih ih pomerao. U sebi sam znao da cu ovde ostati doveka i da cu ovde ostati zauvek. Moj san da postanem Pupet master je pao u vodu... verovatno vise nikad necu moci ni da budem ninja.
U sebi sam se sukobio sa raznim mislima... Roditelje nemam, nisam ih nikad ni poznavao... Devojku nemam... Nemam apsolutno nista za sta bih mogao da zivim...
Zivot mi se verovatno okoncao trenutka kad me je pogodio Kirin, ali zbog moje volje za zivotom koja trenutno uopste ne postoji sam ostao ziv...

Doslo je vreme za smrt. Nemam nacina da doprinesem ovome svetu... moj zivot vise nema svrhu...

Polako sam spojio ruke i napravio par znaka ruku, iz mene je krenula da izlazi moja cakra te sam krenuo polako da umirem. Nakon nekoliko sekundi cakra je izasla iz tela a srce stalo. U zadnjim sekundama zivota sam rekao Riomarindovom klonu:

"Rio vidimo se u sledecem zivotu, sve sto sam posedovao nalazi se u mojoj kuci u ostavi, molim te sve to da das Harukamiju."

Izdahnuo sam mirno odlazeci na na onaj svet. Par trenutaka sam mogao da vidim svoje telo iz drugog ugla a potom se moj duh izgubio i nestao...

#card66

Vatari's Theme:

(suicide master)
taj Sub Jun 16, 2018 2:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Riomarindov klon:
nakon prizivanja koji me pozvao Riomarindo,cuvao sam nekog decka sa crnom kosom koji je bio u kolicima i ako nisam znao razlog zasto sedim ja nisam imao neko osecanje ili bol sta vec niti mi je bila dosada ali sam imao potrebu neku da prenesem Riomarindu to sto je taj decko govorio,kolko znam da je ovo neka konoha bolnica pa sam odlucio ipak izaci iz te bolnice konohe i zna osam gde se nalazi jer smo nekako i povezani sa cakrom koji me je on stvorio,pogledao sam svoje noge i telo skoro sam poceo izpariti te sam velikom brzinom poceo trcati iako sam skoro bio nekako bled,pre nego sto bih otisao u dimu i sa ispustajucom cakrom.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu