Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Yoshi vs MivDanas u 9:31 amMiv
Dvoriste crkveDanas u 9:11 amMiv
UlazDanas u 12:18 amNNW Game Master
Rovovi oko hramaJuče u 10:08 pmMizu
DesertJuče u 4:37 pmIllumi
Kafic GamoJuče u 11:12 amGina
Travel EvidenceJuče u 12:17 amAkino
Dahakine sumeUto Okt 16, 2018 5:51 pmAlucard
Limenkova kucaUto Okt 16, 2018 5:10 pmLimenko
Skriveni sage puteviUto Okt 16, 2018 11:28 amKain
Hram Asar'kaUto Okt 16, 2018 11:05 amYoshirou
Park ChiuraUto Okt 16, 2018 1:36 amnekoo5
Nachi Hinozuka VS nullUto Okt 16, 2018 12:45 amNachi Uchiha
TestiranjePon Okt 15, 2018 10:27 pmNNW Game Master
Travel EvidencePon Okt 15, 2018 5:38 pmAlucard
SarukinPon Okt 15, 2018 12:29 amKain
Travel EvidenceNed Okt 14, 2018 7:26 pmYuma
Restoraunt *ODDISEYA*Ned Okt 14, 2018 7:21 pmYuma

Johan Liebert - kuća

taj Uto Jun 12, 2018 6:55 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovde se nalazi Johanova kuća. Daleko je od glavne ulice Konohe. Nalazila se u daljem i malom delu gde još postoji šuma. Ne neka raskošna ali ima lepih par drveća. Pored kuće se nalazi osušeno korito od reke. Kuća je na oko veoma lepa i velika. Ima lepu terasu sa stepenicama. Fasada kuće je bela ali poneki delovi su zeleni poput prozora, stepenica itd...
Kuća je ima lep prilaz napravljen od kaldrme. Ima tri dimnjaka i puno prozora. Kuća se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, kupatila, tavana i dve spavaće sobe.
taj Uto Jun 12, 2018 7:23 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što sam užurbano stigao do kuće, nisam je puno razgledao već sam brzo ušao u nju. Kuća je prostrana, velika i lepa. Na stolu u dnevnoj sobi stojalo je još jedno pismo i pored njega koverta. Na pismu piše:
Ovo će od sada pa na dalje biti tvoja kuća. Nadamo se da ti se sviđa. u koverti pored se nalazi svota novca koju smo ti mi poklonili dok ne staneš na noge. Uživaj u svom životu i probaj da ne budeš kakav si pre bio. Usput, tvoj najveći talenat su shinobi sposobnosti.

Nakon što sam pročitao pismo otvorio sam kovertu u kojoj se nalazio novac, i šokirao sam se kad sam video tu ogromnu količinu da ne mogu ni da izbrojim. A onda sam počeo da se pitam ko su ti ljudi šta hoće od mene i zašto su mi izbrisali pamćenje. Moram to saznati.Pomisao da sam talentovan ninja mi se stvarno sviđa. Odlučio sam da krenem na akademiju kako bih savladao osnovu shinobi sveta!
1

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363
taj Sre Jun 13, 2018 8:39 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon provedene noći o ovoj novoj kući. Ustao sam i odlučio sam da krenem u obilazak sela. Noć sam loše prespavao jer mi krevet nije udoban. Sunčevi sraci su sijali u moje prozore i duvao je slab i nežni vetrić. Danas je topao i sunčan dan. U ormaru su mnoge lepe stvari. Sve što mi treba da oblačenje i sve taman moj broj. Obukao sam šorc majicu i papuče i krenuo sam ka parku Konohe.

#card226 #card653
#card363
taj Čet Jun 14, 2018 11:14 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog i lepog provedenog dana u Konohi, konačno sam došao kući da se odmorim. Ušao sam u kuću skinuo sam svoju odeću i obukao sam se u majicu za po kući i raskomotio se. Otišao sam do dnevne sobe, upalio sam svetlo, skuvao kafu i polako sam uzeo da učim za sutrašnji dan na akademiji. Napolju je počeo pljusak. Lije kao iz kabla. Vetar snažno duva tako da mi se prozori tresu. Počelo je čak i da seva i pomalo grmi. Prošli su sati i minuti a meni se sve više spavalo i spavalo. Nisam mogao da izdrži te sam odmah legao na kauč u dnevnoj sobi i zaspao sam.

#card226 #card653
#card363
taj Pet Jun 15, 2018 1:20 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustajajući iz kreveta. Shvatio sam da sam se uspavao u da sam zakasnio na akademiju. Iznervirao sam se strašno. Izgleda da ne smem puno da se forsiram i da sve moram polako. Kada sam ustao otišao sam do kupatila kako bih se umio oprao zube itd. Krenuo sam da pravim kafu ali sam onda shvatio da nemam više. E mamu ti... Ništa, odlučio sam da odem malo do centra sela popijem neku kaficu tamo kupim kafu i vratim se ovde. Obukao sam se i izašao sam napolje.

#card226 #card653
#card363
taj Sub Jun 16, 2018 4:03 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prošao sam kapiju svoje kuće. Kamen koji sam šutirao uzeo sam u ruke i bacio daleko u šumu. Duvao je hladan i jak vetar koji je nosio osušeno lišće. Lišća su se kretala kao da plešu. Svuci granja koji nosi vetar takođe su se čuli.
Izgleda da će da padne kiša, dobro je što sam na vreme došao kući.

Napravio sam sebi čaj i seo sam na terasu. Pijem čaj posmatrajući ples veličanstvenog suvog lišća. Životinja kako u žurbi traže svoje sklonište. Svi ti prizori me potcećaju na lepotu i bitnost svakog života. Nakon što sam popio čaj, pao je mrak. Presvukao sam se i legao da spavam. Nisam mogao da spavam ali pogled mesečine kroz moj prozor kao da me je omagijo i uspavao.

taj Sub Jun 16, 2018 4:35 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Probudio sam se. Dan je bio lep i sunčan.Nevreme je prošlo. Probudio me je prelep cvrkut ptica. Malo sam se valjao po krevetu da vidim dal mogu spavati još malo ali ništa. Pri ustajanju popucala mi je svaka kost u telu, baš sam lepo spavao. Otišao sam do kupatila kako bih se sredio i istuširao. Nakon toga, sišao sam dole do kuhinje i krenuo da pravim kafu. Otvorio sam frižider da bih video da je prazan. Prekinuo sam ringlu i obukao sam se da krenem do sela kako bih kupio namirnice da jedem. Kada sam se obuo, krenuo sam da otvaram vrata ali pre nego što sam dotakao kvaku, neko je pokucao. Otvorio sam vrata i ispred mene je stajao Illumi.

Oh, zdravo Illumi. Kako si? Da li si bolje? Evo ja baš sad krenuo do sela kako bih kupio nešto da jedem! Hajde pođi sa mnom.

Gledao sam u njeguvu gustu crnu kosu koja se izvijala do njegovog struka.

#card226 #card653
#card363
taj Sub Jun 16, 2018 4:44 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada sam pokucao na vrata,nije prosao ni sekund vrata je vec Johan otvorio sa druge strane kao da je znao da cu sada doci,pitao me je par pitanja o tome kako sam i reko mi je da krece u radnju pa da krenem sa njim na sta sam mu ja odgovorio:

Oh,zapravo osecam se bolje nego ikada,naravno da cu otici sa tobom!Inace kako si ti ?

taj Sub Jun 16, 2018 4:59 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Eh, bilo je mnogo boljih dana i veselijih. Nego hajde mi da krenemo.

Illumi i ja smo krenuli ka ulicama, nešto nije bilo u redu. Osećao sam se čudno i nešto me je kopkalo i mučilo. Nadam se da će da prođe. Illumi izgleda nikad bolje što mi je drago.

#card226 #card653
#card363
taj Uto Jul 10, 2018 11:52 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Smorenim hodom sam dolazio kući. Primetio sam da su poneke kuće napuštene i urušene. Odmah sam se setio moje... Nadam se da nije u jako lošem stanju i da ću uspeti da je sredim za ovo malo para što imam. Došao sam u svoje dvorište i iznenadio sam se kada sam video svoju kuću. Sređena, nova fasada, pvc stolarija... Sve. Zbunjen sam i ne znam ko je pazio na moju kuću umesto mene... Polako otvaram nova vrata i ulazim u kuću. Sve je kako sam ostavio i kako želim da budem. Još sam u čudu. Razgledao sam malo kuću ne bih li našao neke tragove ko je ovo uradio, ali sam video pismo i bočicu sa lekovima na mom stolu. Otvorio sam pismo i krenuo da ga čitam držeći u drugoj ruci bočicu sa lekovima.

#card226 #card653
#card363
taj Uto Jul 10, 2018 11:59 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dragi Johane. Znamo da si uspešno preležao bolest i da se uskoro vraćaš u selo. Do sada si trebao da primetiš da si se prisećao nekih ružnih sećanja na svoju prošlost. Ne boj se to je normalno. I ni slučajo nemoj ti da se trudiš da se setiš nečega. Ovde smo ti ostavili dovoljno novca kako bi lepo živeo. Takođe ostavili smo ti lekove koji će potisnuti ta tvoja sećanja i nećeš više imati problema sa njima. Obavezno ih uzimaj. Pozdrav. 551.

Kako? Kako oni znaju da sam bio zaražen Zensoku bolesti? Nisam se puno iznenadio jer znam već kakva je njihova pozicija u ovom mom mizernom životu. Bacajući lekove gore dole, razmišljao sam dal bi stvarno bilo pametno uzeti ih. Iskreno želim da se sećam svega šta sam uradio, ali plašim se... Plašim se njega. Odložio sam lekove u ladicu i zaputio sam se ka terenu za treniranje kako bih rasbistrio svoje misli.

#card226 #card653
#card363
taj Čet Avg 02, 2018 3:27 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan se približavao pragu svoje kuže sa kesom u jednoj a slikovnicom u drugoj ruci. Otključao je kuću i ušao je u nju. Vidi se da niko nije boravio duže vreme u njoj. Prašnjava je i puna vlage. No, njemu to nije predstavljao veliki problem jer ionako ne planira da puno vremena provede u njoj. Očistiće ono što mu stvarno smeta, to jest ne njemu nego drugom Johanu. Seo ja na svoju terasu i stavio je slikovnicu na sto. Polako je otvarao svoju prvu paklu cigareta. Osetio je pomalo uzbuđenja jer će mu ovo biti prva cigareta u životu. Stavio je taj žuti filter u usta i kresno je upaljač kako bi je zapalio. Johan se zakašljao i osetio je vrtoglavicu. Međutim, uspeo je nekako da se navikne do polovine cigarete. Uzeo je slikovnicu sa stola i polako ju je palio. Uživao je u pucketanju vatre. Već je počeo da se čudi kako njegova druga ličnost se nije ispoljila još uvek, ali to mi je i više nego odgovaralo. Nakon što ga je plamen počeo peckati po prstima, zavrljačio je slikovnicu u žbunje pored i ugasio je vodom koja je strujala iz njegovog prsta. Ušao je u kuću, presvukao se i legao je da spava. Krevet u zatvoru je naročito tvrd, a Johanov je mekan pa je zaspao u tri minute.

#card226 #card653
#card363
taj Čet Avg 02, 2018 6:58 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Divno jutro beše, Johan ustaje krmeljivih očiju i ide do kupatila kako bi se sredio. Uradio je svo po udžbeniku oko lične higijene. Otišao je do dnevnog boravka i tu je zapalio svoju drugu cigaretu u životu. Razmišljao je šta je danas mogao uraditi pre nego što uradi ono što planira, jer posle toga ne garantuje više svoje postojanje. Par puta se zakašljao a onda se setio, jednom je pročitao u nekoj knjizi da je pecanje jedna od stvari koji opusti čovekovu dušu i napetost. Tako da je odlučio, danas ide da peca na reci Naka. Spakovao je sve što mu danas treba počevši od hrane, pića i cigareta do stolicu na rasklapanje što je prošli vlasnik ostavio kao i hleb. Zaključao je kući i krenuo je.

#card226 #card653
#card363
taj Čet Avg 09, 2018 5:50 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan, jedva izmoren, dogegao se do svog kućnog praga. Sve stvari koje je teglio bacio je na stolicu koja je na terasi. Otključao je kuću i ušao u nju kao furija. Otrčao je gore na sprat kako bi uzeo kremu za opekotine. Uzeo ju je i seo je na stepenik mazajući svoje izgorele noge. Dok ih je mazao, primetio je u svom sandučeto pismo. Nije očekivao nikakvo pismo niotkoga. Ustao je i uzeo je pismo. Na njemu piše da je poslato iz zgrade uprave. Nije imao pojma od koga je i zašto mu šalju. Otvorio ga je i pročitao.

Nakon što ga je pročitao, spakovao ga je i odložio. Otišao je do svoje spavaće sobe i presvukao se. Obukao odelo, kravatu, cipele itd...
Spremio je svoje stvari i kuću i zaključao ju je. Seo je na terasu i izvadio cigarete koje mu se nalazi u zadnjem džepu. Zapalio je a onda je promrljo sebi u bradu.

Šef divizije za komunikacije i prenos informacija... Ovome se nisam nadao.

Nakon što je ispušio cigaru, ugasio ju je i uputio se ka zgradi uprave.

#card226 #card653
#card363
taj Sre Okt 03, 2018 11:18 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konačno se vratio kući. Kuća izgleda zapuštena, kao da niko nikad nije živeo njoj. Izgleda da Johan i ovde ima pune ruke posla. Prvo je odlučio napraviti pristojnu štalu za Ukljevu. Iza kuće se nalazilo idealno mesto, pored korita reke. Svoj zemljanim stilom izgradio je četiri visoka zida i krov da ne kisne. Vrata od drveta će napraviti kasnije, mrsko mu je sada. Zavezao ju je i pozdravio davajući joj do znanja da može sada da se odmara. Nabrao joj je suve trave i sipao vode. Ušao je u svoj dom i prvo što je uradio je dopunio svoje skrolove moćnim jutsuima kako bi ih imao za borbu a potom je legao da spava. Sam Bog zna kada će se probuditi.

#card134
#card48 x3

#card226 #card653
#card363
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu