Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Johan Liebert - kuća

taj Uto Jun 12, 2018 6:55 pm
Johan Liebert
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovde se nalazi Johanova kuća. Daleko je od glavne ulice Konohe. Nalazila se u daljem i malom delu gde još postoji šuma. Ne neka raskošna ali ima lepih par drveća. Pored kuće se nalazi osušeno korito od reke. Kuća je na oko veoma lepa i velika. Ima lepu terasu sa stepenicama. Fasada kuće je bela ali poneki delovi su zeleni poput prozora, stepenica itd...
Kuća je ima lep prilaz napravljen od kaldrme. Ima tri dimnjaka i puno prozora. Kuća se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, kupatila, tavana i dve spavaće sobe.
Johan Liebert - kuća 1450943087-a35fa949ae29d1bc78eca3d772be4fbd
taj Uto Jun 12, 2018 7:23 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što sam užurbano stigao do kuće, nisam je puno razgledao već sam brzo ušao u nju. Kuća je prostrana, velika i lepa. Na stolu u dnevnoj sobi stojalo je još jedno pismo i pored njega koverta. Na pismu piše:
Ovo će od sada pa na dalje biti tvoja kuća. Nadamo se da ti se sviđa. u koverti pored se nalazi svota novca koju smo ti mi poklonili dok ne staneš na noge. Uživaj u svom životu i probaj da ne budeš kakav si pre bio. Usput, tvoj najveći talenat su shinobi sposobnosti.

Nakon što sam pročitao pismo otvorio sam kovertu u kojoj se nalazio novac, i šokirao sam se kad sam video tu ogromnu količinu da ne mogu ni da izbrojim. A onda sam počeo da se pitam ko su ti ljudi šta hoće od mene i zašto su mi izbrisali pamćenje. Moram to saznati.Pomisao da sam talentovan ninja mi se stvarno sviđa. Odlučio sam da krenem na akademiju kako bih savladao osnovu shinobi sveta!
1

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Sre Jun 13, 2018 8:39 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon provedene noći o ovoj novoj kući. Ustao sam i odlučio sam da krenem u obilazak sela. Noć sam loše prespavao jer mi krevet nije udoban. Sunčevi sraci su sijali u moje prozore i duvao je slab i nežni vetrić. Danas je topao i sunčan dan. U ormaru su mnoge lepe stvari. Sve što mi treba da oblačenje i sve taman moj broj. Obukao sam šorc majicu i papuče i krenuo sam ka parku Konohe.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Čet Jun 14, 2018 11:14 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog i lepog provedenog dana u Konohi, konačno sam došao kući da se odmorim. Ušao sam u kuću skinuo sam svoju odeću i obukao sam se u majicu za po kući i raskomotio se. Otišao sam do dnevne sobe, upalio sam svetlo, skuvao kafu i polako sam uzeo da učim za sutrašnji dan na akademiji. Napolju je počeo pljusak. Lije kao iz kabla. Vetar snažno duva tako da mi se prozori tresu. Počelo je čak i da seva i pomalo grmi. Prošli su sati i minuti a meni se sve više spavalo i spavalo. Nisam mogao da izdrži te sam odmah legao na kauč u dnevnoj sobi i zaspao sam.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pet Jun 15, 2018 1:20 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustajajući iz kreveta. Shvatio sam da sam se uspavao u da sam zakasnio na akademiju. Iznervirao sam se strašno. Izgleda da ne smem puno da se forsiram i da sve moram polako. Kada sam ustao otišao sam do kupatila kako bih se umio oprao zube itd. Krenuo sam da pravim kafu ali sam onda shvatio da nemam više. E mamu ti... Ništa, odlučio sam da odem malo do centra sela popijem neku kaficu tamo kupim kafu i vratim se ovde. Obukao sam se i izašao sam napolje.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Sub Jun 16, 2018 4:03 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prošao sam kapiju svoje kuće. Kamen koji sam šutirao uzeo sam u ruke i bacio daleko u šumu. Duvao je hladan i jak vetar koji je nosio osušeno lišće. Lišća su se kretala kao da plešu. Svuci granja koji nosi vetar takođe su se čuli.
Izgleda da će da padne kiša, dobro je što sam na vreme došao kući.

Napravio sam sebi čaj i seo sam na terasu. Pijem čaj posmatrajući ples veličanstvenog suvog lišća. Životinja kako u žurbi traže svoje sklonište. Svi ti prizori me potcećaju na lepotu i bitnost svakog života. Nakon što sam popio čaj, pao je mrak. Presvukao sam se i legao da spavam. Nisam mogao da spavam ali pogled mesečine kroz moj prozor kao da me je omagijo i uspavao.

taj Sub Jun 16, 2018 4:35 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Probudio sam se. Dan je bio lep i sunčan.Nevreme je prošlo. Probudio me je prelep cvrkut ptica. Malo sam se valjao po krevetu da vidim dal mogu spavati još malo ali ništa. Pri ustajanju popucala mi je svaka kost u telu, baš sam lepo spavao. Otišao sam do kupatila kako bih se sredio i istuširao. Nakon toga, sišao sam dole do kuhinje i krenuo da pravim kafu. Otvorio sam frižider da bih video da je prazan. Prekinuo sam ringlu i obukao sam se da krenem do sela kako bih kupio namirnice da jedem. Kada sam se obuo, krenuo sam da otvaram vrata ali pre nego što sam dotakao kvaku, neko je pokucao. Otvorio sam vrata i ispred mene je stajao Illumi.

Oh, zdravo Illumi. Kako si? Da li si bolje? Evo ja baš sad krenuo do sela kako bih kupio nešto da jedem! Hajde pođi sa mnom.

Gledao sam u njeguvu gustu crnu kosu koja se izvijala do njegovog struka.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Sub Jun 16, 2018 4:44 pm
Kogami Shinya
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada sam pokucao na vrata,nije prosao ni sekund vrata je vec Johan otvorio sa druge strane kao da je znao da cu sada doci,pitao me je par pitanja o tome kako sam i reko mi je da krece u radnju pa da krenem sa njim na sta sam mu ja odgovorio:

Oh,zapravo osecam se bolje nego ikada,naravno da cu otici sa tobom!Inace kako si ti ?

taj Sub Jun 16, 2018 4:59 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Eh, bilo je mnogo boljih dana i veselijih. Nego hajde mi da krenemo.

Illumi i ja smo krenuli ka ulicama, nešto nije bilo u redu. Osećao sam se čudno i nešto me je kopkalo i mučilo. Nadam se da će da prođe. Illumi izgleda nikad bolje što mi je drago.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Uto Jul 10, 2018 11:52 am
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Smorenim hodom sam dolazio kući. Primetio sam da su poneke kuće napuštene i urušene. Odmah sam se setio moje... Nadam se da nije u jako lošem stanju i da ću uspeti da je sredim za ovo malo para što imam. Došao sam u svoje dvorište i iznenadio sam se kada sam video svoju kuću. Sređena, nova fasada, pvc stolarija... Sve. Zbunjen sam i ne znam ko je pazio na moju kuću umesto mene... Polako otvaram nova vrata i ulazim u kuću. Sve je kako sam ostavio i kako želim da budem. Još sam u čudu. Razgledao sam malo kuću ne bih li našao neke tragove ko je ovo uradio, ali sam video pismo i bočicu sa lekovima na mom stolu. Otvorio sam pismo i krenuo da ga čitam držeći u drugoj ruci bočicu sa lekovima.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Uto Jul 10, 2018 11:59 am
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dragi Johane. Znamo da si uspešno preležao bolest i da se uskoro vraćaš u selo. Do sada si trebao da primetiš da si se prisećao nekih ružnih sećanja na svoju prošlost. Ne boj se to je normalno. I ni slučajo nemoj ti da se trudiš da se setiš nečega. Ovde smo ti ostavili dovoljno novca kako bi lepo živeo. Takođe ostavili smo ti lekove koji će potisnuti ta tvoja sećanja i nećeš više imati problema sa njima. Obavezno ih uzimaj. Pozdrav. 551.

Kako? Kako oni znaju da sam bio zaražen Zensoku bolesti? Nisam se puno iznenadio jer znam već kakva je njihova pozicija u ovom mom mizernom životu. Bacajući lekove gore dole, razmišljao sam dal bi stvarno bilo pametno uzeti ih. Iskreno želim da se sećam svega šta sam uradio, ali plašim se... Plašim se njega. Odložio sam lekove u ladicu i zaputio sam se ka terenu za treniranje kako bih rasbistrio svoje misli.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Čet Avg 02, 2018 3:27 am
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan se približavao pragu svoje kuže sa kesom u jednoj a slikovnicom u drugoj ruci. Otključao je kuću i ušao je u nju. Vidi se da niko nije boravio duže vreme u njoj. Prašnjava je i puna vlage. No, njemu to nije predstavljao veliki problem jer ionako ne planira da puno vremena provede u njoj. Očistiće ono što mu stvarno smeta, to jest ne njemu nego drugom Johanu. Seo ja na svoju terasu i stavio je slikovnicu na sto. Polako je otvarao svoju prvu paklu cigareta. Osetio je pomalo uzbuđenja jer će mu ovo biti prva cigareta u životu. Stavio je taj žuti filter u usta i kresno je upaljač kako bi je zapalio. Johan se zakašljao i osetio je vrtoglavicu. Međutim, uspeo je nekako da se navikne do polovine cigarete. Uzeo je slikovnicu sa stola i polako ju je palio. Uživao je u pucketanju vatre. Već je počeo da se čudi kako njegova druga ličnost se nije ispoljila još uvek, ali to mi je i više nego odgovaralo. Nakon što ga je plamen počeo peckati po prstima, zavrljačio je slikovnicu u žbunje pored i ugasio je vodom koja je strujala iz njegovog prsta. Ušao je u kuću, presvukao se i legao je da spava. Krevet u zatvoru je naročito tvrd, a Johanov je mekan pa je zaspao u tri minute.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Čet Avg 02, 2018 6:58 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Divno jutro beše, Johan ustaje krmeljivih očiju i ide do kupatila kako bi se sredio. Uradio je svo po udžbeniku oko lične higijene. Otišao je do dnevnog boravka i tu je zapalio svoju drugu cigaretu u životu. Razmišljao je šta je danas mogao uraditi pre nego što uradi ono što planira, jer posle toga ne garantuje više svoje postojanje. Par puta se zakašljao a onda se setio, jednom je pročitao u nekoj knjizi da je pecanje jedna od stvari koji opusti čovekovu dušu i napetost. Tako da je odlučio, danas ide da peca na reci Naka. Spakovao je sve što mu danas treba počevši od hrane, pića i cigareta do stolicu na rasklapanje što je prošli vlasnik ostavio kao i hleb. Zaključao je kući i krenuo je.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Čet Avg 09, 2018 5:50 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan, jedva izmoren, dogegao se do svog kućnog praga. Sve stvari koje je teglio bacio je na stolicu koja je na terasi. Otključao je kuću i ušao u nju kao furija. Otrčao je gore na sprat kako bi uzeo kremu za opekotine. Uzeo ju je i seo je na stepenik mazajući svoje izgorele noge. Dok ih je mazao, primetio je u svom sandučeto pismo. Nije očekivao nikakvo pismo niotkoga. Ustao je i uzeo je pismo. Na njemu piše da je poslato iz zgrade uprave. Nije imao pojma od koga je i zašto mu šalju. Otvorio ga je i pročitao.

Nakon što ga je pročitao, spakovao ga je i odložio. Otišao je do svoje spavaće sobe i presvukao se. Obukao odelo, kravatu, cipele itd...
Spremio je svoje stvari i kuću i zaključao ju je. Seo je na terasu i izvadio cigarete koje mu se nalazi u zadnjem džepu. Zapalio je a onda je promrljo sebi u bradu.

Šef divizije za komunikacije i prenos informacija... Ovome se nisam nadao.

Nakon što je ispušio cigaru, ugasio ju je i uputio se ka zgradi uprave.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Sre Okt 03, 2018 11:18 am
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konačno se vratio kući. Kuća izgleda zapuštena, kao da niko nikad nije živeo njoj. Izgleda da Johan i ovde ima pune ruke posla. Prvo je odlučio napraviti pristojnu štalu za Ukljevu. Iza kuće se nalazilo idealno mesto, pored korita reke. Svoj zemljanim stilom izgradio je četiri visoka zida i krov da ne kisne. Vrata od drveta će napraviti kasnije, mrsko mu je sada. Zavezao ju je i pozdravio davajući joj do znanja da može sada da se odmara. Nabrao joj je suve trave i sipao vode. Ušao je u svoj dom i prvo što je uradio je dopunio svoje skrolove moćnim jutsuima kako bi ih imao za borbu a potom je  legao da spava. Sam Bog zna kada će se probuditi.

#card134
#card48 x2 #card30

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Čet Feb 14, 2019 3:45 am
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dve kratke godine su prošle od izlaska iz pakla. Nakon toga, Johan je živeo spokojno i u miru. Većinu svog slobodnog vremena posvetio je umetnosti, slikanju. Znao je i po ceo dan da sedi na svom balkonu sa četkicama u ruci i da slika šta god da mu padne na pamet. Tehnike i veštine koje je čitao još u hramu Asurka, još više su izoštrile njegove ninja veštine. Pakao je ostavio velike filozofske nedoumice u njemu, iako nije siguran šta je tamo video, proživeo ili osetio. Sećanja odatkle su izbledela, ali jasno se seća da je Illumi odjednom misteriozno nestao i umesto njega se pojavio neki potpuno novi lik. Tada mu glava nije bila hladna i nije bio u sposobnosti racionalno da razmišlja, ali sada je siguran da je tu nešto fishy.

I dalje je zaposlen gde je i bio i život mu za sada ide normalnim tokom. Ima neke sumnje da njegov dvojnik još i dalje bdi u njemu i čeka pravi trenutak. Izbegava taj dan, izbegava ga i boji ga se. Ali on će jednom doći i zna da će morati da sazna šta da radi sa njim, i da sazna ko je on zapravo i da li postoji.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Feb 18, 2019 8:32 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle kraće šetnje kroz selo, novi Johanov poznanik, Kira, i on su stigli do njegovog prebivališta. Usput su pričali o vremenu i tako kojekakvim temicama kako bi ubili vreme dok ne stignu i ne započnu pravu priču.
Selu su ispred kuće na balkon, Johan je na brzinu otišao do frižidera i izvadio je led ledenu limunadu. Uzeo je šećer i čašu i stavio ispred Dime ako hoće da popije. On se onda takođe smestio i priča je počela.

Pa Kiro, šta te zanima.

Pogledao ga je naslonići se na svoj lakat.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Feb 18, 2019 8:43 pm
Kira Yoshikage
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci uokolo Kiri pocinje da se dopada Johanova kuca. Razmislja kako treba da renovira svoju.
"Prica se kako ste bili u nekom drugom svetu ili dimenziji, tako nesto. Razmisljao sam da napisem neku knjigu o tome, ako je barem upola zanimljivo kao sto se prica."
Kira se sprema da zapise detalje dok polako pije hladnu limunadu.
taj Pon Feb 18, 2019 10:10 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je zaseo u svoju stolicu i maksimalno se opustio jer je znao da će ova priča malo da potraje. Ispričao je svom novom prijatelju Kiri, sve što se desilo od momenta usisavanja kapije u pakao. Naravno nije sve bilo toliko detaljno i čisto, Johan se jedva seća celih radnja tamo, a kamoli detalje i finese koji bi odlično pristajale nekoj knjizi.

To je to od pakla.
Zakašlja se,

Hm a da čujem ja malo o tebi. Gde si ti bio tih godina kada su se te stvari događale? I da li si i ti ninja?

Johan je osetio neki blagi talas čakre iz njegovog tela ali nije tačno mogao da utvrdi kakvu.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Feb 18, 2019 10:18 pm
Kira Yoshikage
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kira, iznenadjen time sto su price istinite i kako pakao zapravo postoji, zapisuje svaku rec. Odlucio je da ce napisati knjigu. Pre toga mora jos mnogo da istrazi Konohu.

"Bolje je nego sto sam ocekivao.
Nisam ninja. Razmisljao sam da postanem, tako cu lakse prikupljati informacije o selu. Sto se tice mojih putovanja, nista veliko. Obilazio sam razna sela i drzave. Nigde se nista ne desava, svaki dan je isti. Nadam se da ce ovde biti drugacije. Kakvo je sad stanje posle svega toga? Ima li jos nindzi koje bi pricale o ovome?"
taj Pon Feb 18, 2019 10:29 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johanu se sviđa karakter njegovog novog prijatelja, izbegava dosadna mesta i vija ona puna akcije. Nekada je i Johan bio takav željan adrenalina, ali ga je to sada sve prošlo. Okolina ga je počela stiskati da se ženi, ali ako poznajete Johana, znate da to njemu na pamet ne pada. On je tek počeo da živi i istražuje umetnost slikanja kao i mnoge druge.

Mislim da ima. Par pripadnika Zenkai i Inemurija. Alucard je jedan od njih, siguran sam.

Razbistri malo grlo pa nastavi.

Posle pakla, u Konohi je veoma mirno i spokojno. Bez previše rizičnih misija i budalaština, kao u bajci.

Pogleda Kiru malo oštrije.

Ako ti ikada bude trebala pomoć oko ninje veština, ovde živim.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Feb 18, 2019 10:37 pm
Kira Yoshikage
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card13

Kira iznenada baca kunai na Johana kako bi testirao njegove reflekse.
"Samo proveravam da li mogu da verujem tvojim ninja vestinama."
taj Pon Feb 18, 2019 10:45 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card711

Johan je gledao zamišljeno u dvorište kada je osetio kunai kako probija vazduh ka njemu. Njegovo telo je mahinalno napravilo šuriken od papira koji je samo odbio Kirin. Nakon što ga je odbio stavio ga je Kiri u džep.

Haha dobar si, treniraj i biće nešto od tebe. Sad bih voleo da se istuširam i da odem da spavam.

Johan je ustajao sa svoje stolice i glavom je pozdravljao Kiru.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Feb 18, 2019 10:56 pm
Kira Yoshikage
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kira nije iznenadjen Johanovom reakcijom, to je i ocekivao.

"Izgleda da mogu da ti verujem."

Kira oseca neku cakru u blizini.

"Mislim da neko dolazi."
taj Pon Feb 18, 2019 11:11 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

hodajuci i pomalo ulicom i do kuce do kuce bas je jedna falila na mom oku koju sam video,vetar je poceo duvati a kosa je letela svuda naokolo kao luda i ako je bila dugacka do moji grudi naravno vetar bi samo oduvao nazad udisajuci prirode ove lepote,pravac te kuce je imao kao neki putic koji je stiglo do ovee,stao sam i gledajuci dobro ovu kucu i naravno pomirisajuci kao da sam osetio miris i video u isto vreme,nalik vetra bi se culo svakakvo suskanje,prilazeci dok sam hodao do te kuce mirisao sam sve jace i jace i udhahujuci a zatim sam stojao do pola kuce i gledajuci u ovu kucu a zatim rekao malo glasnije
hej da li ima ovde koga unutra ili negde ovde privukao me ovaj miris do ovde.
nisam ni bio neki bastovan ali ipak sam poceo pocrveniti zato sto bih glasnije pitoa i rekao kako ima dobar miris,nadao sam se da nisam bio toliko dete da je ispao ovaj blam i cekajuci da neko otvori i ako me isto i bilo blam pokucati.
taj Pon Feb 18, 2019 11:23 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Taman kada su krenuli da se razilaze, Johan je osetio poznatu čakru. Odmah ju je prepoznao i znao je čija je. Riomarindo Ususu, samuraj sela Konohe, legenda iste. Nekoliko sekundi kasnije Kira je isto primetio njegovu čakru kako se približava ovde. Biće nešto od njega ako bude lepo trenirao. Johan je krenuo da maše rukama Riu kako bi ušao. Otišao je brzo u kuhinju po još jednu čašu za njegovog radnika da se opusti.

Okrenuo se ka Kiri:

Kiro, ovo je moj najvredniji radnik. Rio.

Sipao je limunadu u Riovu čašu dok je on sedao na stolicu.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Feb 18, 2019 11:29 pm
Kira Yoshikage
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kira ga je prepoznao cim ga je ugledao. Cuo razne stvari o Riomarindu i nije bio siguran sta da ocekuje.

"Jel si ti onaj Riomarindo, jedva sam cekao da te upoznam"

U isto vreme je zbunjen time sto je Johan rekao da je Riomarindo njegov radnik. Okrece se Johanu i pita ga.
"Ti imas radnike?"
taj Pon Feb 18, 2019 11:40 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

primecivajuci korake koji su se priblizavali,i svkakavke glasove i dalje zbunjne cekajuci kad sam tek shvatio da je ovo johanova kuca bio sam nekako i srecan sto sam naisao na njega i ponasajuci se kao i svako normalan kad nekog pozove u kucu,hodajuci do unutra i gledajuci nazad bilo je cudno da nisam davno bio u kuci kod nekoga,sem da nema neke zamjeve od ledenice ili nesto da esplodira kao i proslog puta kad sam bio,za svaki slucaj sma se sagao cim sam ugledao prozor ali sam i shvati oda nema potrebe vec nastavio hodati.sedeci na stolu ponudeci mi limunadu pio bih kao da sam kod svoje kuce uzivajuci sto je i bilo prelepo,gledajuci pomalo u johana i ovog decka i pitajuci me njegovo pitanje sto sam se nasmejao sa malim osmehom, a casu sam stavio jer sam osecoa da sam dovoljno pio.
pa ako ta osoba ovde i prica sa tobom verovatno sam to ja sta si drugo mislio.
dugo nisam osecao da sam bio kod nekoga od samog pakla koji smo bili i vratili i taj mir konacno bio tu a tisina je bila malo bila tu.
mmmm pa lepo Johane hvala. i cekajuci na njih redu da ista kazu ali opet njegova kuca je bila jedinstvena i bas nekako opustajuca,nadajuci se da nece opet biti nekih ledenih zmajeva ili sto bi uslo unutra i pomalo sam opet bio nekako stidljiv bio.
taj Pon Feb 18, 2019 11:54 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što je Kuki seo i popio limunadu Johan je odlučio da još malo vremena provede sa svojim gostima. Ovo je odlična prilika za novog Johanovog prijatelja da sazna nešto više o Konohi.

Da, imam par radnika. Radim u Konohi kao predvodnik TK služba.

A onda je nastavio.

Kiro, mislim da bi svašta mogao čuti od ovakvog virtuoza, molim te ne ustručavaj se da ga upitaš šta te zanima.

Nakon te rečenice Johan je još malo ispijo svoje limunade.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Uto Feb 19, 2019 12:01 am
Kira Yoshikage
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kira nije znao sta je TK sluzba. Nije ga ni zanimalo. Ali zato je imao pitanja za Riomarinda.Olducio je da ostane jos malo u Johanovoj kuci kako bi saslusao Riomarinda.

"Riomarindo, ti si takodje bio u paklu? Sta si radio tamo?"

Kira je izvadio svoju svesku kako bi zapisao sto vise detalja.
taj Uto Feb 19, 2019 12:14 am
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

uzeo bih jos gutljaj case limunade koji je jos malo ostalo da mi bilo i kiselo jos u ustima,pogledajuci ka Kirou kako sam cuo ime od johana i bas kad je spomenuo da nesto pita i ak osam se pitoa ko je on i zasto ima svesku uopste ili sta cemu.tog pakla nisma se mnogo nesto secao ali sam se potrudio da odgovorim i stavio bih casu na sto.
mhm da naravno nisma jedini koji je bio u pakao bio sam jos sa nekim al naravno kao pakao i ne moze se nazvati pakao vise je bila kao neki portal korz dimenziju a izgled izgleda kao pakao,ali zato sta sam radio jedino sto je bilo da unistim tu statu-u ali posle toga sam bio vracen ponovo u konohu i sve mirno kao sto je bilo.
prisecao bih se od ninji kojih je bilo kada smo bili usisani sto mi bilo nebitno sad vise,gledao bih u casu koja je bila prazna i ako mi bilo glupo da mu trazim vise bi bilo kao mucenje i ako sam jos malo zedan vise bih manje popio vode a limuanda bila vise opustajuca.
Johane ako nije problem jel ima jos limunade jos malo sam zedan.
naslonio bih se na sto i osecoa olaksanje zatvoreci oci prema plafonu uz izdahu.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu