Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
UlazDanas u 2:03 amEmiel Regis
Suma KuroinuJuče u 11:04 pmMizu
Hram Asar'kaJuče u 10:35 pmZoro
Travel EvidenceJuče u 7:23 pmMizu
Dvoriste crkveJuče u 11:43 amMiv
Hyōga pristaništePet Okt 19, 2018 11:38 pmRei
Rate The Avatar AbovePet Okt 19, 2018 8:05 pmMiv
II Deo - Planina dovitljivostiPet Okt 19, 2018 5:33 pmIllumi
Illumi v ReiPet Okt 19, 2018 5:28 pmRei
Ucim da igramPet Okt 19, 2018 5:09 pmRen Uzumaki
Rovovi oko hramaPet Okt 19, 2018 4:11 pmShigeru Uzunami
Ren vs IllumiPet Okt 19, 2018 3:43 pmRen Uzumaki
SarudōkutsuPet Okt 19, 2018 12:41 pmKain
Yoshi vs MivPet Okt 19, 2018 11:11 amIllumi
Cetinarska sumaPet Okt 19, 2018 10:39 amYoshirou
Azurna obalaPet Okt 19, 2018 9:57 amThe Storyteller
Prijava za MisijeČet Okt 18, 2018 9:22 pmYoshirou
Borba za najslabijeg inemurisaČet Okt 18, 2018 9:11 pmIllumi
Shukuro vs IllumirisČet Okt 18, 2018 3:28 pmIllumi
Selo JoestarČet Okt 18, 2018 10:27 amJohan Liebert

Selo Joestar

taj Uto Jun 12, 2018 8:22 am
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Davno bese kada ovo selo Sunceva svetlost napustise. Tama razorise ovo selo. Iz rusevina izinkose samo par kucica i ogromno groblje. Teror nije prestajao.

Nedaleko od kucica nalazi se ulaz u ogromno groblje. Na tom groblju pocivaju stanovnici sela koji izgubise zivot u nadi da ce selo biti odbranjeno od napada bandita.

taj Uto Jun 12, 2018 8:43 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Trceci po granama u daljini se iscrtase par krovova kuca. Bili su pokriveni snegom sto ih je cinilo tesko uocljivim. Okolina mi je bila izuzetno poznata sto me je navodilo da se priblizavam mom rodnom kraju. Cuo sam neke sumove u zimzeleneom drvecu pa sam samo bacio na kratko pogled. Uocio sam da nas neko prati ali sam upotpunosti ignorisao tu cinjenicu. Nastavili smo jos dalje kada odjednom niz drveca prestade. Spustili smo se na tlo odakle smo krenuli posice.Niotkuda se pojavise jos jedna maskirana osoba koja je ovaj put pricala ljudskim jezikom...

Stoj. Dalja teritorija pripada nama...Ne smete preci ovu granicu ili cete se sukobiti samnom.

Sasvim normalno lagano se pomicuci progovaram...

Voleo bih znati razlog terorisanja ovog sveta?

Mala tisina nastade....

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Uto Jun 12, 2018 10:05 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Put smo nastavili skakanjem sa grane na granu. Za razliku od putovanja peške i po snegu ovaj način je bio dosta brži što je i bilo vidljivo nakon što smo posle nekog vremena primetili nekoliko krovova od kuća prekrivenih snegom kako nam se približavaju. Pomislih da li je to to, a nadao sam se da jeste. Jedan pogled u Miva i njegovom izrazu na licu mi je govorio da je to selo i okolina koju smo tražili i da joj se sada sve više približavamo. Dok smo se i dalje kretali ja sam u svom umu vraćao film do onog trenutka kada mi je Miv rekao da je naš cilj banda koja seje teror i da moramo da je zaustavimo. Prema nekoj mojoj proceni, mogao sam pretpostaviti da smo im na tragu dok smo se približavali, a takođe sam imao i neki osećaj da nas možda očekuju, imao sam dosta sumnji. Odjednom kako je sve bilo tiho oko nas i pošto su se čuli samo naši koraci koji su dolazili u kontakt sa granama, mogao sam u jednom trenutku čuti neko šuštanje nalik šumovima, što je moju sumnju dodatno pojačalo pretpostavljajući da nas neko prati i zbog toga sam bio na dodatnom oprezu bivajući sve više pripremljen za borbu koja sigurno sledi. Odjednom dok sam pratio Miva, on se spustio sa grane na zemlju pa sam i ja učinio to isto, dok se u narednom trenutku pojavila neka nepoznata osoba sa maskom koja nas je upozoravala, samo sam ćutao i slušao Miva koji je vodio razgovor sa tom nepoznatom osobom.
taj Uto Jun 12, 2018 11:21 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci u maskiranog lika polako stajem u borbeni stav. Primetio sam kako se i protivnik namesta u isti. Nasmejao sam se te se prodrao...

Moj put niko nece blokirati, pogotovo ne neka budala koja terorise ljude radi zabave. Pati!

Radim brze znake rukama te na protivnika saljem jak napad vetra. Vetroviti zmaj je krvolocno jurio prema protivniku.

#card38

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Uto Jun 12, 2018 11:32 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok sam stajao uz Miva i gledali ovu nepoznatu osobu mogao sam u vazduhu osetiti napetost kao i sam borbu koja će svakog trena započeti. Bio sam spreman i čekao sam pravi trenutak da napadnem, ali čim je Miv počeo da radi znakove rukama ja sam takođe sa svojom brzom reakcijom isto odradio. Koncentrišem čakru i oslobađam je u vidu vetra koji je zajedno sa Mivovim zmajem krenuo na protivnika.

#card36
taj Uto Jun 12, 2018 11:32 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Član 'Shigeru Uzunami' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'S Jonin NPC' :
taj Sre Jun 13, 2018 8:57 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vetroviti zmaj zajedno sa uraganom ubijaju protivnika ali niotkuda se stvorise vodeni zmaj koji je jurio na nas. Shigeru je bio odma do mene te mu vicem...

Moraces mi pomoci, ja sam ne mogu zaustaviti ovoliko velikog zmaja...

Glavu zabacih u stranu te sa ozbiljnim pogledom stavljam ruke u razlicite polozaje.

#card46

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sre Jun 13, 2018 1:50 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pre nego što smo oborili protivnika bio je ispušten vodeni zmaj koji je jurišao ka nama, odmah sam znao koji mi je plan i šta sam trebao da uradim kako bih ga zaustavio, ali mi je za to bila potrebna Mivova pomoć. Međutim prvo je Miv uradio svoj napad vodom kako bi delimično sprečio zmaja koji je i dalje išao za nama, pa sam nakon Mivovih reči rekao dok sam formirao znak rukama prateći zmaja svojim namrštenim pogledom i spremnim za kontranapad koji će ga uništiti.

Ne brini, ja ću ga rešiti.

#card37

Oslobađam čakru koja se u vidu velikog vetra kreće ka vodenom zmaju i suzbija ga dok se ta voda razlivala i na kraju povukla tako što se stapala sa snegom ostavljajući vodene površine i bare po tlu.
taj Sre Jun 13, 2018 10:17 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa uzdahom jer je sve proslo kako treba trljam kosu te sa osmehom odgovaram na ovu situaciju. Protivnik je rasparan lezao u hladnoci kristalnog snega. Izgledao je kao da je idalje pri svesti pa mu prilazim te govorim...

I sta sad? Umires, cemu svrha tvojih terora?

On sa poteskocom izgovara par reci...

Mrzim...ljude...ovaj svet..treba...unistiti...Necete ubiti ostalu dvoj...(izdah)

Dusa njegova odose u milost i nemilost visih sila. Sneg ga je obavio te ga mi ostavljamo tu. Ulazim u selo , ostake njega te govorim Shigeru-u...

Heh..Nije ovaj bio nesto opasan..Ti idi odmori malo ja cu malo prosetati...Uredu?

Nakon tih reci odlazim na snezne ulice trazeci osobe sa kojima mogu popricati..

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sre Jun 13, 2018 11:17 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dobro je prošlo, protivnik je poražen i skoro mrtav a zmaj je zaustavljen. Sa velikim povredama protivnik je pao na zemlju dok ga je jedan deo snega malo prekrivao. Znao sam da je još uvek živ, ali ne zadugo. Miv mu je prišao i izgovorio mu je par reči kao i poraženi protivnik njemu čije reči sam jasno čuo. Pogled mi je bio skoncentrisan na njega i njegove reči koje nije uspeo da do kraja izgovori te je izdahnuo. Njegov duh je napustio njegovo telo i otišlo je na sud, dok mu je mrtvo telo ostalo da leži.
Još dvojicu? Toliko ih je ostalo znači? Znam da nije završio rečenicu ali su zadnje reči bile veoma jasne. Prizor smrti je za mene bio malo čudan ali sam se navikao na to već, ali sam u sebi razmišljao o tome da se ovakvi ljudi zaustave što pre. Takvi su velika prepreka koja mora biti porušena ako ovaj svet planira da uđe u doba mira. Ali mir se mogao samo zamišljati, još uvek ga nije bilo.
Nakon nekoliko minuta kratke tišine Miv mi reče da će prošetati a ja sam odlučio da ostanem i da malo povratim svoje čakre.

U redu je.

#card69

Osećao sam u sebi nalet čakre koji se sve više skupljao.
taj Sre Jun 13, 2018 11:41 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Blaga tisina hodajuci po pustim ulicama ovog seoceta me plasila. Secanja mog detinjstva kroz glavu prolazise. Na jednom trenutku videh kako se igram sa drustvom na drugom vec prazna pustina snega. Tako hodajuci dok vec mesec sijase na nebu videh jednu stariju zenu koja sedi na klupi. Prisao sam joj te je pitao...

Izvi....

U trenutku govora me prekide te ona rece...

Huh!? Stranac? Da nisi krvolocni terorista?

Na to odgovorih osmehom i recima..

Izvinite ako sam Vas uplasio, nisam terorista sta vise ovde sam da se otarasim njih, dvoje su odpali ali koliko znam ima ih jos dvoje. Negde su blizu ovog sela Joestar. Nego imam pitanje...Da li istoimena porodica postoji , mislim na Joestar?

Kratka tisina nastade te izadjose odgovor...

Uspeh:
Joestar!? Da, cula sam da su neki preziveli strasan incident i pobegli u jedno selo zapadno odavde.

Neuspeh
Spojler:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sre Jun 13, 2018 11:41 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Miv' has done the following action : Roleplay Option

'Odds' :
taj Čet Jun 14, 2018 5:20 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što smo se ja i Miv razdvojili i otišao u jednom pravcu ja sam odlučio da ostanem na snežnoj poljani još malo. U daljini sam video Miva koji se kretao ka jednom selu i bio sam siguran da će tu nešto otkriti. Stajao sam nepomično i čvrsto, nisam dao da mi hladnoća bude prepreka iako mi je bilo hladno. Zatvaram oči i ponovo vidim neku siluetu u mraku, ali sada taj uticaj je na neki način bio slabiji ali još uvek prisutan, mada od sve ove borbe na taj osećaj nisam ni obraćao pažnju. Odjednom dok sam polako otvarao oči mogao sam videti beli sneg kako se razdvaja od crnog mraka, spuštam se i uzimam ga oformljujući kuglu i bacam je u daljinu, stapajući se ponovo sa snegom. Gard sam i dalje držao, na ovakvim mestima čovek mora biti oprezan iako smo dvojicu sredili, ali tu nije bilo kraja jer su ostala još dvojica prema zadnjim rečima palog protivnika pre nego što je izdahnuo. U jednom trenutku i niotkuda dunuo je jedan hladan vetar koji mi je bio malo čudan, kao da je predstavljao nešto loše i presekao je jedan celi deo grane na jednom drvetu na kome se nalazio sneg i pade na zemlju, mada iako to možda nije značilo ništa, ja sam imao neki osećaj kao da je bilo prisutno nešto veoma loše negde u svetu pretpostavljajući da se nešto desilo.
Nervoza me je prožimala, čudni osećaji su se stalno rađali u meni koji kao da su predosećali nešto loše kao što je bilo sa Sakonom, kao i ranije u mom životu, ali to nije priča za sada, bitno je bilo to da me je nešto uznemiravalo. Stojao sam i borio se sa svojim mislima i nemirnim duhom da bih nakon par sati primetio da je Sunce zamenio Mesec i rodio se nov dan, što mi je možda naglašavalo da nakon loših stvari dobro uvek nadvlada.
Stojim mirno i dalje sa zatvorenim očima dok sam ponovo prikupljao svoju čakru.

#card69
taj Čet Jun 14, 2018 7:56 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izgleda da zena nije znala nista mada nema veze.Nastavljam moje korake dok nisam video jednu osobu kako trci ka meni. U tom trenutku shvatam da osoba ima krvi po sebi sto znaci da je terorisana i da se bezdusnik blizi. Rukom pokazujem zeni da bezi negde gde je bezbedno uz to se okrecem i trcim ka Shigeru-u. Cim sam ga ugledao radim brze znake rukama te mu prebacujem malo chakre. Prebacujem mu 270 chakre i on u ovom potezu ima +50 kontrole. U okretu vidim kako osoba sa maskom lava prilazi. Kako je vise prisao video sam da je krvav.

#card12

Dok je prilazio prodaro se...

Ha...ha...ha... Jadnici samo cete umreti...

Neka iskra u oci mi rekose da odma napadnem da ne oklevam sto sam i uradio. Naglo vetar krenuse ka protivniku. Par klupa je odletelo jer nisu bas bile pricvrscene za tlo...

Zakkenayo! (Ne potcenjuj me!)

#card37

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Čet Jun 14, 2018 8:32 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I dalje sam stajao i čekao Mivov povratak da me izvesti o situaciji da li su banditi u blizini. Nekakav nemir sam osećao koji se malo utihnuo i odjednom vidim neku osobu koja mi se približava trčeći, to je bio Miv. Dok je trčao ka meni radio je znake rukama koje sam prepoznao i brzo pružio svoju ruku kako bih primio čakru koju sam izgubio ranije tokom dve borbe, bio sam siguran da nadolazi i treća. Primetih jednu osobu u daljini koja se približavala i imala je masku lava a takođe je bio i krvav. Nakon njegovih reči stajem u borbeni položaj i napao sam nakon Mivovog napada.

Prvo sam izvadio svoj veliki svitak i iz njega izvadio ispaljivač raketa opremljujući ga na levoj ruci, dok mi se na desnoj podlaktici otkrio senbon ispaljivač i dok sam stavio desnu ruku u položaj u šaci mi se oformio rasengan te sam sa svim oružjima i rasenganom napao u isto vreme.

#card155
#card173
#card159
#card4

kontrola 245 zbog 50 od Mivovog prenosa čakre
taj Čet Jun 14, 2018 8:32 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'S Jonin NPC' :
taj Čet Jun 14, 2018 11:50 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mnogo napada je letelo na njega sto on nije mogao izbeci, kakav jadnik. U jednom trenutku pre Shigeruovog zaletanja na njega osetih nesto cudno. U jednom trenutku mi posta toplije te odmah znam da to bese genjutsu, ipak je zima ovde. Koncetrisao sam chakru u mom telu te se oslobodio genjutsua . Kako sam to uradio videh da je jos jedan protivnik pao. Prisao sam mu te polako pitao...

#card67

Da li znas nesto o porodici Joestar?

U tom trenutku kratka tisina te on odgovoara.

Uspeh:
Na...nalazi...se...zapadno od...odavde...

Neuspeh:
(iskasljava krv) Idi u pakao!

Protivnik umire ispred mene sav u krvi...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Čet Jun 14, 2018 11:50 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Miv' has done the following action : Roleplay Option

'Odds' :
taj Pet Jun 15, 2018 2:18 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što smo sredili protivnika okrenuo sam se ka Mivu i bio je malo drugačiji, izraz na njegovom licu se u trenutku promeni, bio sam siguran da je na njega bačen genjutsu. Nije prošao ni minut mogao sam videti kako se Miv fokusira i uradio veštinu oslobađanja genjutsua. Kada je to uradio prišao je palom protivniku i upitao ga je nešto a ja sam ceo razgovor čuo i kada je Miv saznao ono što je trebao znati ja ga upitah tada.

Znači, još jedan je ostao?

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pet Jun 15, 2018 8:11 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Podizajuci glavu ka mracnmon nebu gde Mesec sija cujem pitanje koje postavsie Shigeru. U meni je bila nedoumica da li da idem zapadno ili da ubijem poslednjeg krvolocnog bezdusnika. Okrecem pogled ka Shigeruu i pogledom u oci izgovaram...

Da..Jos jedan je ostao...ali mi idemo zapadno sada. Ustvari prvo cemo da odspavamo...

Okrenuo sam se ka jednoj kucici koja bese prazna. Udjoh u nju te ja legoh na neku prostirku koja bese razvucena po podu. Nije bila prasnjava niti prljava. Shigeru-u sam ostavio krevet ipak se on vise potrosio od mene. Prodjose par minuta te upadoh u san..

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Jun 15, 2018 1:50 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Beše jedan kratak razgovor među nama, a onda je Miv primetio jednu omanju kuću u okolini koja bi nam dobro došla kako bi se odmorili nas dvoje. Sa odsustvom svetlosti i Sunca mrak ponovo zavlada i Mesec je ponovo osvetlio zemlju kao i zvezde. Uputili smo se ka toj kućici gde planiramo da odspavamo malo. Kada smo stigli Miv je odmah legao na neku prostirku koja je tu bila, a ja sam legao na krevet, ali za mene nije bilo spavanja, kao i prošli put nego samo jedna mala dremka od 2 do 3 sata.
Legao sam u krevet i zatvorio oči te čekam da san naiđe.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pet Jun 15, 2018 2:02 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Noc je prosla lepo, nije bilo neke buke vec samo tisina. Lep san me je uhvatio pa sam lepo i ustao. Nakon nekoliko trenutaka vidim da je Shigeru budan pa mu govorim....

Odlucio sam ipak da se resimo terora...Porodicu necu skoro naci...

Istegao sam se i uradio par vezbi. Po izlasku uzimam jedan sendvic koji sam napravio te ga jedem.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Jun 15, 2018 2:16 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle kraće dremke probudio sam se negde između 3 i pola 4, dovoljno sam spavao i razbudio sam se dok je Miv i dalje spavao čvrstim snom. Ustao sam iz kreveta da se malo protegnem i vratio se nazad odmarajući. Negde oko 5 sati sam ponovo ustao i izašao na kratko da osmotrim okolinu i vratio sam se unutra te seo na krevet, Miv je još uvek spavao. Čekao sam da Sunce naiđe još nekih sat ili sat i po, nisam hteo upasti u iskušenje da ponovo legnem i zaspim ipak neko treba i da čuva stražu. Kada je Sunce konačno došlo i osvetlio zemlju, otvorio sam vrata na kratko da mi obasja lice te ih zatvorih i čekao sam trenutak kada će Miv ustati, gladan sam bio ali sam čekao.
Kada je Miv ustao, odradio je par vežbi da sam razmrda i napravio je jedan sendvič da jede, a ja sam izvadio flašu vode iz ranca i popio malo te napravih sendvič kao i Miv i pojedoh ga, to bi mi trebalo biti dovoljno. Kada smo završili sa doručkom usledilo je moje pitanje pripremljujući se za poslednju borbu.

Kada krećemo?
taj Pet Jun 15, 2018 2:23 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cuo sam neku buku u daljini sto mi je dalo doznanje da se nevolja blizi. Sa osmehom klimam glavom na Shigeruovo pitanje te pokazujem rukom uz par reci...

Krecemo odmah.

U daljini sam mogao videti bandita pa smo se nasli na nekoj cistini okruzeni snegom. Uradio sam znake rukama spreman da iskasapim protivnika.

#card390 #card38

Ojacan vetroviti zmaj je jurio ka protivniku....

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Jun 15, 2018 2:37 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čim postavih pitanje i pre nego što će mi Miv odgovoriti čuo sam neku buku spolja, bio sam siguran da je to bio pravi odgovor na moje pitanje a zatim kada mi je Miv odgovorio krenuli smo i izašli iz kuće. Na prostranoj snežnoj poljani nalazio se jedan bandit i Miv je odmah u tom trenutku napravio vetrovitog zmaja kog je pojačao i poslao ka njemu. Znao sam šta treba raditi i koncentrisao sam čakru u svoju šaku i oformljujem rasengan te krenuo da trčim do bandita uporedo sa zmajem te ispuštam rasengan na protivnika i brzo se povlačim nazad do Miva.

#card4
taj Pet Jun 15, 2018 2:37 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'S Jonin NPC' :
taj Pet Jun 15, 2018 2:43 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nasmejao sam se jer je ovaj protivnik nesto iskusniji od drugih. Uz blagi osmeh radim znake rukama i oko mene se stvaraju vodeni baloncici koji krecu ka protivniku.

#card225

Oces li ovo izbeci?

Posmatrao sam baloncice kako leprsaju ka protivniku.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Jun 15, 2018 3:03 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Propade napad, napad vetrovitog zmaja nije uspeo kao ni napad mog rasengana. Trebalo je smisliti plan B, ali ja sam ga odavno imao pripremljenog u glavi i krenuo da ga sprovedem u delo tako što sam izvukao svoj mač iz korica.

#card23
I zaleteo sam se ponovo na protivnika aktivirajući svoje samurai sposobnosti.
#card96
#card90

Napadam protivnika pre nego što su Mivovi baloni stigli do njega.
taj Pet Jun 15, 2018 3:03 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'S Jonin NPC' :
taj Pet Jun 15, 2018 8:51 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Protivnik biva skoro unisten od dva mocna napada. Najvise mi se svideo napad Shigerua, nisam ocekivao da on ide putem samuraja. Izgleda da sam nasao samuraja koji bi mogao uciti Ria necemu. Hmm ovaj samuraj skriva sposobnosti sto je veoma pametno, nikada ne znas kada te neko moze izdati. Nakon sto se Shigeru vratio do mene vodeni baloncici eksplodiraju unistavajuci protivnika no odjednom cujem cudan zvuk na nebu. Zabacih pogled ka nebu i odjednom videh kako blato ide ka nama. Progutah kedlu u grlu te brzim pokretima radim jedan jak jutsu.

Suiton: Mizurappa!!!

#card718

Velika kolicina vode je poslata na blato koje se razvodnilo. Mala kisica blata je padala i gubila se u snegu. Okrecem se ka Shigeru-u te govorim...

Ehh.Mislim da je to to..Nema vise terorista..Mozemo odmoriti pa polako da krenemo...

Okrecem se te odlazim u kucu gde polako tonem u san...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Jun 15, 2018 8:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je leteo na Hyorinmaru,celo vreme mislio o Gini,usao je u oblasti gde je samo vladao led.
Uzivao je u tome.Zmaju je prijalo te je radio akrobacije.Tada je odlucio da se malo odmori od svega i zabavi.
Skocio je sa zmaja prem da je bio visoko
leteo je deset metara,tada je zmaj doleteo ispod njega,a onda ga bacio jos vise.Tako se smeskao jer se zabavljao sa svojim zmajem.
Onda je osetio veliki izvor chakre.Oko tri shinobia.
Spustio se dole.I posmatrao,idalje dovoljno da ga nenosete,ali isto tako da ga ne moze niko pogoditi nicime.
Poznata lica iz konohagakure.Ako im zatreba pomoc uskocit cu..

#card476
// Hp = max,leti iznad mene uvek //

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

Sponsored content