Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Naselje Ohaumi

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Pet Jun 08, 2018 10:23 pm
Veoma malo naselje sa svega nekoliko stanovnika. Podrucje je okruzeno sumama i brdima. Snezni pokrivac pokriva krovove kuca kao i ostatak prirode. Smatra se za jedno veoma bezbedno mesto.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Pet Jun 08, 2018 10:29 pm
Hodajuci preko teskog belog pokrivaca u daljini se mogao videti dim koji ocigledno pravi sagorevanje drveta. Polako smo se priblizavali ostavljajuci tragove u snegu. Zvuk pucketanja snega je jedini zvuk koji se cuo u ovo vreme. Nikakve zivotinje nisam mogao cuti. Na oko 1 kilometra u daljini se vide krovovi koji su se izdvojili od bele povrsine. Jasno sam video naselje. U tom trenutku sam video okolo srusenih gradjevina te me podsetilo na nesto...Ovo je bilo selo u kojem sam odseo nakon unistenja mog seoceta. Izgleda da su se ovde uspesno odbranili. Mozda ovde nadjem stricev grob, nadam se da su mu odali lepu pocast. Kako smo se priblizavali srce mi je jace i jace lupalo. Od tolikog uzbudjenja skroz sam zaboravio na Shigerua. U nekom trenutku sam se okrenuo te rekoh Shiegru-u...

Eh.Zaboravih na tebe hehe...Ovo je selo u kome sam odseo nakon incedenta u mom selu odakle poticem...Mozemo ovamo odmoriti..

Jos uvek nismo stigli do kuca, imao sam utisak kao da se ni ne priblizavamo, sneg je dosta bio gusci pa nam je to otezavalo koracanje kroz kristali pokrivac.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Pet Jun 08, 2018 10:46 pm
Tokom našeg putovanja vreme se drastično promenilo, sa onim suncem koje je grejalo i sijalo tako jako došlo je hladno vreme sa snegom što smo se više udaljavali i približavali Mivovom zavičaju. Snega je bilo mnogo i mogao se čuti kako su naša stopala dolazili u kontakt sa snegom koji je baš napadao ostavljajući naše tragove jasno vidljivim. Podigao sam svoju belu kapuljaču i metnuo sam je na glavu i izgledao sam kao neka misteriozna osoba koja luta. Zatim sam pogledao Miva koji je čini se veoma odlutao odavde, kao da se nije nalazio ovde, sem fizički naravno. Mogao sam pretpostaviti da se vratio u prošlost prisećajući se svog sela koje je nekad bilo u boljem stanju nego što je trenutno. Porušene građevine su se nalazile skoro na sve strane, drva su bila sagorela, sve je bilo uništeno.
Posmatrao sam taj prizor sa zabrinutim i ozbilljnim izrazom na licu dok me je u jednom trenutku Miv prekinuo u mom razmišljanju.
Znači ovo je mesto gde je Miv odrastao, što sam više gledao želeo sam da i ja kao i Miv sigurno da vidim kako je izgledao kada je ovo selo imalo bolje dane, pa sam odgovorio Mivu.

Incident? Kakav incident, ako smem pitati? Razumeću ako ne želiš da mi odgovoriš.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Sub Jun 09, 2018 10:37 pm
Kolena mi polako pocese drhtati od hladnoce a kuce su bile na oko 200 metara. Mogao sam primetiti da je na Shigeruovoj glavi bila kapuljaca bela poput snega koji bese svuda oko nas. Zakasljao sam se na tren te sam video kako topao vazduh iz mojih usta pravi paru koja odletose u nedogled. Cuo sam pitanje koje je postavio nakon cega sam okrenuo glavu te sa osmehom na smrznutom licu progovaram...

Hmm...O tome cu ti ispircam kad dodjemo do mog rodnog mesta...Imacu bolju inspiraciju hehe...

Par koraka do sela neka budala se zabija u mene te odbija unazad. Video sam masku na licu sto mi je bilo cudno. Iza njega sam video neka kolica  sa nekim kovcegom. Izgleda da su pljackasi neki. Popreko sam ih pogledao te rekao...

Hmm..Vi ste mi poznati...(Okrecem se ka Shigeru-u te vicem) Cuvaj kolica! (U tom trenutku es razbezase na jednu stranu) Ja cu da ih zarobim..

Okrenuo sam se u punom trku te krenuo ka njima velikom brzinom..Bio sam im za petama, izgleda da imaju nesto bitno ste ne smeju izgbutiti po bilo koju cenu...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Sub Jun 09, 2018 10:57 pm
Hladnoća je i dalje vladala ovim predelom, ruke su pocele da crvene a koža mi se od hladnoće stegnula. Pažljivo sam svaki deo ovog predela posmatrao upirajući pogled levo i desno. Izgleda da Mivu neće smetati da mi ispriča o incidentu koji se ovde dogodio. Odjednom dok sam pažljivo hodao čuo sam neke neravnomerne korake koje su nam se približavale, a ja sam neprimetno posegao za svojim mačem i držao ruku na njemu, ne znajući šta će se dalje desiti, ali sam imao neki predosećaj.
Kada su nam se koraci približili jedan nepoznat čovek sa maskom se zakačio za Miva, dok su iza tog nepoznatog čoveka nalazila neka kolica gde se nalazio neki kovčeg. Moj brzi zaključak je bio taj da su to bili lopovi. Zatim sa brzom Mivovom reakcijom i naređenjem ja sam mu sa potvrdnim klimanjem glave rekao.

Jasno.

Nakon što je Miv jurnuo za njima ja sam stao pored tih kolica sa kovčegom kojeg su pretpostavljam ukrali.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Sub Jun 09, 2018 11:14 pm
Trcanje prestadose nakon 500 metara od naselja shvataju da ne mogu uteci od mene. Stali su jedan do drugog sto im i nije pametno. Pocesao sam se po glavi te se nasmejao. Ruke se podigose te pocese raditi znake. Stvorio sam eliku kolicinu vode koja je isla ka protivnicima.

#card48

Posmatrao sam kolicinu vode te progovaram...

Da vas vidim lopuze!

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Sub Jun 09, 2018 11:14 pm
The member 'Miv' has done the following action : Roleplay Option

'Jonin NPC' :
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Sub Jun 09, 2018 11:32 pm
Voda je preplavila teren onesvescavajuci protivnike.Mada iz tolike buke videh da su i oni poslali na mene par napada. Jedan od njih je bio genjutsu sto sam mogao osetiti. Uzdahnuo sam te me sve razvalise. Nakon par sekundi posle svih napada bivam ne ostcen jer se moje telo pretvorilo u vodu...

#card400

Neko vreme sam "meditirao" cisto da prestanem osecati cudnu chakru te odlazim do onesvescenih lopova. Zavezao sam ih cvrsto za neku stencugu gde sam im ostavio malo pisance na kome je pisalo: "Pazite sta radite - Miv " Na dnu se nalazio "X" napisano od njihove krvi. Uzeo sam im jedan skrol koji je bio u torbi jednog lopova te se okrecem i idem do Shigerua...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Sub Jun 09, 2018 11:42 pm
Gledao sam kako je Miv stvorio vodu sa kojom je počistio sve protivnike, ali su i oni poslali svoje napade na njega dok sam ja gledao u daljini čuvajući kola sa kovčegom. Odjednom Miv je svoje telo pretvorio u vodu i tako je izbegnuo sve napade. Kada je završio sa borbom i kada ih je vezao video sam Miv koji mi je pilazio sa nekim svitkom koji je držao.

Jesu li gotovi?
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Ned Jun 10, 2018 3:45 pm
Polako laganim koracima uz zvuke pucketanja snega dolazim do kolica gde bese Shigeru.Video sam da je dobro odradio zadatak cuvajuci ugradeno "blago"ovog sela.. Klimnuo sam glavom na Shigeruovo pitanje te se okrenuh i videh kako se mestani zahvaljuju i pitaju sta bi oni mogli da urade kako bi se iskupili na sta sam ja odgovorio..

Nema na cemu...treba nam prenociste i hrana..I jos jedno pitanje...ima li ovde negde grob na kome pise "Sao Joestar" ?

Kratka tisina pa covek jedan progovorise...

Dobicete smestaj i hranu...a!? Sao Joestar!? Legenda ovog mesta...Imamo njegov spomenik i grob...Pratite me...

Sa nekom srecom laganim koracima koracam iza coveka.Par koraka i stigosmo do mesta na kome bese veliki spomenik. Na spomeniku je bio lik mog strica koji je drzao mac na kome pise "Predaja nije resenje!" . Nisam imao nikakvo cvece jer u ovom kraju cvece bi tesko raslo pa sam doneo njegovo omiljeno pice...Celu flasu sam stavio kod njegovog groba . Koja suza potekose niz moje lice ali se odma zaledise i otpadose sa njega. Okrenuo sam se te rekao Shigeru-u...

Mozemo ici da odspavamo..(okrecem se coveku koji nas je doveo do ovde) Zahvaljujem.

Krecemo se polako prema kuci gde bi spavali. Sunce je vec odavno zaslo...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Ned Jun 10, 2018 5:51 pm
Kada se borba između Miva i bandita završila i dok sam ja čekao pored onih kola sa kovčegom, Miv mi je prilazio dok sam primetio na drugu stranu kako nam se neka gomila ljudi približavala. Nakon Mivovog potvrdnog klimanja glavom meštani ovog sela su nam prišli i zahvalili na ovome i ponudili su nam njihovu uslugu na šta je Miv rekao da nam treba neko prenoćište kao i hrana. Na sam pomen hrane stomak mi je zakrčao, ali sam izdržao i nisam davao utisak da sam mnogo gladan što sam svakako bio.
Odjednom nastade tišina od minut do dva na pomen nekog Sao Joestara. Ko je to, pitao sam se, mada iako nisam znao odgovor uskoro ću saznati. Ispostavilo se da je to po priči meštana bio neka legendarna figura ovog sela, ali zašto ga Miv traži to nisam znao, jedino ako ga je poznavao kao prijatelja ili najverovatnije kao člana njegove porodice. A onda smo se svi uputili ka grobu tom junaku, za kog sam bio siguran da jeste. Tokom celog puta sam ćutao i pratio situaciju, nisam progovarao ni reč. A kada smo stigli, i kada sam video kao i svi ostali spomenik tog junaka nisam izdržao a da se ne zadivim legendi tog sela za kog sam tek sada prvi put čuo dok su na tom spomeniku pisale mudre reči koje su za mene predstavljale samu suštinu šinobija i svih ljudi, da se nikad ne predaju.
Na kratko sam pogledao Miva koji je ispustio par suza kao i ja sa njim ali sam ih brzo i neprimetno obrisao prešavši svojom rukom preko očiju, ova scena poštovanja me je pogodila u srce i po prvi put sam osetio divljenje nekoj osobi koju nisam poznavao na osnovu svega ovoga čemu sam prisustvovao. Kada mi je Miv rekao da možemo ići da odspavamo ja sam samo klimnuo glavom kao znak potvrde i kada se Miv zahvalio jednom čoveku krenuo sam za njim.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Ned Jun 10, 2018 10:42 pm
Posle ugodne vecere i lepe odspavane noci ustajemo u cik zore. Doruckovali smo te uz pozdrav sa stanovnicima krecemo dalje. Tokom noci desifrovao sam skrol koji nije bio tezak. Shvatio sam da postoji manja banda pod imenom Urisi. Njihova lokacija treba da bude svernije od nas tacno tamo gde se nalazi moj rodni kraj. Lepo ugrejani izlazimo iz vidika sela kad odjednom ispred nas na nekoj cistini pojavljuje se osoba koja izgleda iskusno. Nakon toga prodrah se...

Ko si ti?

Na to je odgovorio sa zamucenim glasom...

Urisi...

Odma sam znao da on pripada toj kriminalnoj grupi nakon cega sam uradio par znaka ruku te na terenu stvorio jezero. Iz tog jezera iskace ajkula koja napada bandita....

#card220

#card47

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Pon Jun 11, 2018 4:33 am
Kada su nam meštani sela našli prenoćište ja i Miv smo krenuli tamo da odmorimo i da večeramo a večera mi je bila preko potrebna, bio sam tako gladan uprkos tome što sam glad uspešno prikrivao. Kada smo lepo večerali bilo je vreme da legnemo da spavamo, mada s obzirom na to da sam pridodao veliku važnost ovoj misiji, moje spavanje nije bilo baš veliko, više je bila neka dremka od 2-3 sata dok sam preostalu noć bio budan ležeći i bio na oprezu pripremajući se mentalno za sutrašnji sukob koji će se najverovatnije desiti, a i dalje sam ležao u krevet, nepomičan a takođe i na oprezu. Za mene nije bilo mnogo odmora, hteo sam da izdržim ovo bar dok sam na misiji, a kada se sve završi onda ću moći spavati mirne glave, do tada ne. Dok smo se nalazili u sobi koja je bila za nas mogao sam jasno čuti i osetiti Mivovo prisustvo dok je bio budan gledajući neki svitak koji sam krajičkom oka zahvatio ali samo na kratko, čitao je nešto, ali šta, to nisam znao. Nakon toga kada ga je pročitao Miv se vratio u krevet i ostalo je još par sati do zore, koju sam iščekivao i od koje sam se osećao odmorno. Nakon tih par sati, svetlost ne toliko jakog sunca(u ovim krajevima) je dopirala do naših kreveta osvetljujući nam lica, a ja sam na samu svetlost čim je pala na moje lice odgovorio brzim otvaranjem očiju iz koje je izbijala spremnost za predstojeće bitke tokom ove misije. Kada smo ustali čim je zora svanula, prvo smo doručkovali a potom smo se nas dvojica pozdravili sa meštanima i krenuli dalje. Prema Mivovom odlučnom pogledu i znanjem gde smo trebali dalje ići mogao sam sa sigurnošću tvrditi da su se detalji misije nalazili u onom svitku koji je Miv čitao tokom noći. Kada smo izašli iz sela, ja sam ponovo stavio svoju kapuljaču odavajući utisak misteriozne osobe i u jednom trenutku se jedna osoba pojavljuje pred nama i stajali smo jedan nasuprot dvojice, dok sam ja stajao uz Miva. Na Mivovo pitanje nepoznata osoba je odgovorila a ja pomislih u sebi. (Urisi?! Kakvo glupo ime.)
Nešto mi je govorilo da će borba uskoro početi pa sam u jednom trenutku video Miva pored sebe kako je odradio svoj napad vodenog tipa pa sam ga ja ispratio svojim uobičajenim napadom: vetrovitim talasom.

#card83
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Pon Jun 11, 2018 4:33 am
Član 'Shigeru Uzunami' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'Jonin NPC' :
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Pon Jun 11, 2018 9:36 am
Protivnik biva osakacen od strane vodene ajkule i vetrovitog talasa. Pao je nepomican , verovatno mrtav. Osetio sam cudnu chakru u mom telu te glasno gledajuci u Shigerua izgovaram...

Ne pomeraj se...Neko vreme moramo da stojimo u mestu dok ovaj genjutsu ne istekne.

Neko vreme smo stojali u mestu i u nekom trenutku cudna chakra isceznuse. Klimnusi glavom pokazujem da nastavljamo dalje.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Pon Jun 11, 2018 10:53 pm
Nakon što je protivnik bio sređen jednim našim potezom i pao na zemlju neosvešćen, a možda i mrtav pre nego što su ga naši napadi pogodili on je oslobodio jedan genjutsu koji nas je zahvatio. Stojao sam nepomično, znao sam da ako mrdnem bar malo, osetiću snažan napad ali sam pokušao da ostanem pribran i smiren kao i u jednom položaju. Pažljivo sam slušao Mivove reči i skoncentrisao sam se na njih. Kada je završio sa svojim rečima morao sam nešto smisliti kako bih odvukao sebi pažnju od genjutsua kako ne bih osećao težinu od koje bih morao da se pomerim. Odlučio sam brojim do 1000 i nazad i krenuo sam polako. U svom umu sam ređao brojeve dok sam držao oči zatvorene.

(Jedan, dva, tri, četiri, pet, šest...) - nakon nekoliko minuta stigao sam do željene cifre -  (... hiljadu. Devet stotine devedeset devet, devet stotina devedeset osam...) - još nekih 10-12 minuta je prošlo - (tri, dva, jedan.)

Polako sam otvorio oči i smireno, koncentracija je bila snažna, efekat genjutsua je počeo drastično da slabi. Odlučio sam da brojim do pedeset i kada sam završio sa brojanjem osećao sam da je efekat konačno nestao. Okrećem se ka Mivu i sa njegovim klimanjem glave sam bio siguran da možemo nastaviti dalje. Upitah ga sledeće dok smo nastavili putem.

Pa, gde sada. Reci mi malo više o misiji.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Pon Jun 11, 2018 11:04 pm
Sneg i suma behu sve gusci i gusci. Nije bilo nikakvih zivotinja.U Jednom trenutku cujem pitanje Shigerua na koje se okrecem ka njemu te blagim tihim recima govorim...

Idemo pobiti bandu koja terorise svet..

Istegao sam ruke te polako nadgledajuci okolinu odskacem sa snega pravo na granu.Povikah tada...

Bicemo brzi ovako...samo pazi da ne padnes ili napravis nesto sto bi nas odalo.

Grane su bile cvrste i dobro su sluzile svrsi.Velikom brzinom trcimo napred.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

taj Pon Jun 11, 2018 11:20 pm
Imao sam osećaj da je snega bilo sve više, beli pokrivač je pokrio skoro ceo teren kao drveća kojima se jedino videle grane, sve je bilo pod snegom. Koračali smo dalje ali još koliko vremena nam treba da stignemo tamo gde trebamo biti nisam znao, ali smo barem mogli da malo požurimo. Na Mivov odgovor sam se malo zamislio. Banda koja širi teror? Teror sam mnogo mrzeo, što je u meni pokrenulo i zapalilo vatru od koje je moja odlučnost postala jača da ih sredimo iako sam tek sada čuo za takvu bandu, ali sam znao da u ovom svetu ima zlo koje treba iskoreniti. U jednom trenutku videh Miva kako skače sa zemlje ostavljajući svoje tragove u snegu veoma jasno i popeo se na granu preporučujući mi da je taj način bolji i brže ćemo se kretati.

Budi bez brige. - rekoh.

Skočio sam na granu i na taj način putovanja smo nastavili dalje koji je bio efikasniji.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Naselje Ohaumi

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu