Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Drugi deo jonin ispita - Harukami

taj Uto Maj 22, 2018 7:08 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa Harukami. Izašli su iz akademije, začuđeni, Konoha, ono bučno selo puno radosti i svakodnevnog čavrljanja, je napušteno. Šta se izdešavalo dok su oni radili te ispite, to će sam bog znati. Sva trojica su se jednoglasno složila da je nešto u vezi ovoga čudno. Pokušali su otvoriti vrata akademije, ali ona su bila zaključana, sa sealom preko vrata. Posle kratke panike, odlučili su da se odvoje (svaki horor film ikada) i da istraže selo u potrazi za stanovnicima. Možda je evakuaciona proba? Možda je neki jak momak istrebio celo selo? Harukami je krenuo jednom sporednom ulicom, pravac ka zapadu.

NAPOMENA:
Preko celog terena je barijera.
#card592

Prva zamka:
Zbog blage kišice ti se valjaš po blatu
#card201
Pojavljuje se šinobi (200 lvl) i baca 6 senbona ka tebi
#card96
#card86
Potom šinobi ulazi u zemlju.
#card313

Druga zamka:
U sledećoj oblasti, ispred tebe se nalazi vatra (lvl 200)
#card149
#card279
#card616

Treća zamka:
Stigao si do zabetonirane površine, gde se ispred tebe nalazi isti šinobi koji te je napao senbonima. Ispod njega se otvara zemlja, a on se hvata za ivicu. Njegova sudbina je u tvojim rukama

Četvrta zamka:
Hodaš ka mestu gde ćeš se naći sa tvojim saborcima, sunce zalazi, zgrada baca ogromnu ladovinu na put, milina.

Na pitanja vezana za poteze nećemo odgovarati, prepušteni ste sami sebi da odradite ovaj deo ispita.
taj Uto Maj 22, 2018 8:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je hodao ulicom.Dosao je u predeo gde je video nekakvog shinobi-a.Izgledao je smesno ,kada mu je prisao osetio je kako blato krece da usporava njegove pokrete,izvukao se malo i skocio na jedno drvo , fukusirajuci chakru u nogama i cuvajuci se cvrsto popeo se na veliku granu,u trenutku okreta ugledao je shinobi-a kako iz torbe vadi senbone,znajuci sta se sprema Harukami je povukao sa ledja lepezu.Lepeza se rasirila savrsen vetar odbija sve senbone u protivnika.

#card65

#card184

Harukami se je skakao sa drveta na drvo i prosao ka daljem dijelu,malo je ublatio svoje cizme kozne,ali ipak je odabrao biti shinobi,a ne poštar.Dok prilazi drugoj oblasti stavlja sebi dve pilule u usta a svoju lepezu je vratio na ledja.

#card157

//Napomena,ove pilule samo stavljam u usta,u toku bitke ili necega ja odlucujem kada cu ih progutati,uz to ako umrem one automatski upadaju kroz grlo i zaceljuju mi 100 na sve vrednosti,ovo je cisto kao neka zastita ako bi negde primio dmg preko mog HP (390)//

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Uto Maj 22, 2018 8:41 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hodao je i hodao,video je ogromnu vatru,
ne znajuci kako proci kroz njih,seo je da razmislja,onda je gledao da li proci ispod,samo sto tehnika za prolazak ispod zemlje nije bila u njegovom nindza prirucniku.Pa sta sad,pomisli on,po mozgu je proslo hiljadu ideja,onda je iznenada otvorio oci.

To je resenje !

Uzviknu Harukami.Te poce raditi znake brzo kao nikad pre,tada sa svih strana svo drvece i sve se kidalo,deo zemlje se odkinuo,stupovi nestali.

#card389

( Zbog kontrole ch 350,jutsu mi skida 200 ch ).

Napokon je zavrsio sve sto se tice te oblasti,nastavio je koracati dalje.Umoran ali u nadi da ce videti Riomarinda ili onog ne poznatog momka.Idalje je drzao pilule u ustima.Kada je prisao malo blize imao je i sta da vidi,dosao je do puta koji je bio cist beton.Iznenadio se svojim razmisljanjem,od predhodne zamke.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Uto Maj 22, 2018 9:14 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je prisao do betonskog dela , cudan osecaj,osetio je neku chakru i video shinobija koji ga je malo pre napao.Mada nije bio siguran da li da ga ubije.Samo sto pomisli na njegovu smrt zemlja se otvorila i shinobi propada i hvata se za ivice betona,brzom reakcijom Harukami stvara led.Led se rasirio i zaledio noge protivnika ali ih skovao za beton.Pogledao ga je onako zarobljenog i pomislio,da li ubiti tu bedu od shinobija ili otici odatle sto pre.
Samo je znao da uskoro treba da se nadje sa
svojim "prijateljima" Rio i onaj mali Vatari.
Kada je video da je spasao shinobi-a koji ga je malo pre zamalo ubio,razmislio je,da li on zasluzuje biti shinobi.Oprostii je potencijalnom ubici i pritom ga spasao,dudse ostace tamo dugo,dugo zaledjen.Samo sto , da Harukami nije bio vest shinobi,bio bi pogodjen u vitalne tacke svoga tela te bi pao sa onog dvreta u blato i umro kao prase.Kao neki pas,oh ta sudbina prokelta,ne predvidiva kao i uvek.

#card474

( Zbog kontrole ch 350,jutsu mi skida 30 ch ).

Srecno u paklu kume !

Rece Harukami shinobiju,te nastavi hodati prema mestu sastanka sa Riomarindom i Vatarijem.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Uto Maj 22, 2018 9:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je koracao prema sastanku sa svojim saborcima i ljudima koji su mu bili konkurencija na tom ispitu,hodajuci radi reda stvori tri ledena klona.

#card477

( Zbog kontrole ch 350,svaki od 3 klona mi skida 30 ch ).

Dva klona su okruzila oko Harukamia,dok ga je treci uzeo na ledja,tada Harukami zazmuri i upali senzor,imao je ne ometan sluh,senzor chakre i vid klonova,bio je siguran od svakog napada bilo gde u njegovoj blizini.

#card284

( Zbog kontrole ch 350,senzor mi skida 30 ch ).
A u ostalom mogao je osetiti nivo chakre oko sebe,i tako je isao sve do svoji saboraca,znao je dobro da si iz Uzumaki klana,poznatog po ogromni kolicinama chakre.Tako da bi mogao prepoznati njih ili nekog ko se pretvara da su oni,a uz to nikad dovoljno opreza,pomisli Harukami.Noseci ga klon,i klonovi oko njega osetio se prijatno,sunce vise nije islo prema njemu,ali idalje je u ustima drzao one pilule.Malo su se vec krenule topiti ali se nije obazirao na to,napokon stigao je do tog mosta i razmisljao da li ga preci ili kako vec da uradi,nakon par sekundi razmisljanja,seo je da meditira.
// Idalje ukljucen senzor //
I cekao je da oseti kako se priblizavaju Rio i Vatari,tako da je bio siguran i spreman za nastavak ovog cudnog ispita.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Čet Maj 24, 2018 1:52 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Non rp post :
" Harukami pada u blato sa drveta povredjen polovinom senbona koje je jedva pokusao odbiti,lezi i cek sigurnu smrt.

- Svi Special Itemi su u kuci Gine i Harukamia.Sav novac i sve zivo.

Harukami pusta pticu sa pismom gini."

Rp :
#card158
Pismo:

Gino ako citas ovo,verovatno sam mrtav,u nasoj kuci su sva moja blaga stecena tokom mojih putovanja,ne placi,znaj da sam umro srecan,kao shinobi i od rodjenja to je moj put,cuvaj se i ne idi vise ni gde,ostani u zastiti sela,
Jedino sto ti jos mogu reci da sam s tobom nakon dugo godina pronasao srecu

Pustajuci pticu , pustio je suzu.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

Sponsored content