Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kolibe JugDanas u 5:30 pmSenshu Hyuga
Suma Ka'SanenDanas u 4:11 pmLeko
LepotaDanas u 3:50 pmSqazAZ
Travel EvidenceDanas u 3:43 pmSqazAZ
Soba br. 10Danas u 3:29 pmYoshirou
Xatova kucaDanas u 2:15 pmXato
Arhiva KonoheDanas u 1:11 pmLeko
Konoha bolnicaDanas u 9:48 amYoshirou
Arnova kucaDanas u 9:11 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno

Prvi deo VII jonin ispita

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Maj 21, 2018 4:44 pm
Prvi deo VII jonin ispita se održava u seoskoj akademiji. Ušli ste u učionicu, sve uredno sa priborom i seli u jednu od 3 dostupne klupe. Momenat kasnije u prostoriju ulaze Kain Uzumaki i Reisi Yamanaka, vaši ispitivači, koji kreću sa objašnjavanjem pravila ispita.

✧ Ispit je po roleplay-u, dešava se mesec dana od trenutnih događanja
✧ Bez korišćenja oružija.
✧ Bez korišćenja jutsu-a (Nema potrebe zato što još niste stigli do dela gde se borite ili slično, bilo kakvo korišćenje jutsu kartica će dovesti do vašeg pada na ispitima)
✧ Ovaj ispit se odigrava na discordu i u ovoj temi. Na discordu ćemo vas usmeno ispitati neka osnovna pravila (Bez gledanja u pravila naravno, to možemo proveravati dok ih radite.), a u ovoj temi pišete rp od 2-3 posta, malo poduži kao šta se ovde dešava, pišete neki ispit ovo ono, neka interakcija između vas.
✧ Kada završite sa RP-om, čekate saborce da završe a potom svi izlazite zajedno iz seoske akademije.
✧ Imate rok od 3 dana da svi završite ovaj deo ispita, ukoliko ne završite računajte da ste pali.

Ako vas bilo šta zanima u vezi ispita pišite meni i Reisiju na discordu.

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Maj 21, 2018 5:14 pm
Reisi je usao u prostoriju, pracen Kainom. Pred svojim licem drzao je parce papira, na kom nije bilo nista do imena ucesnika. Sva sreca nije ih puno bilo pa nije ni bilo tesko prebrojati. Svi su na okupu. Pre nego sto je stigao malo je istrazio ucesnike. Harukami, izdajica kampa shinrai, Riomarindo, onaj mali plavusan sto je pratio Daruky na misiju. Pomalo tupav. I Vatari (koji je promenio klan u uzumaki iz senju na stotom levelu gg), deckic o kom se nije puno moglo reci, mada je i to sto nema sta da se kaze zlatno u odnosu na dvojicu svojih komsija.

Seo je za katedru i prekrstio noge, zavalivsi se u stolicu, spustivsi papir na sto i posmatrajuci trojicu shinobija ispred sebe. Ovo su nam dakle jonini buducnosti. Pomislio je u sebi, vec pomalo razoracan prvim utiskom. Kage je bio zauzet a duznost tog jonin ispita je pala na Reisija i biseg kapijasa Kaine, sto Reisi nije obavezno smatrao losim, bar ce tako moci po svom standardu da oceni ucesnike, a ne da se stvori jos jedna generacija poprilicno beskorisnih jonina.

"Dakle."

Progovorio je, ne gledajuci ni u koga konkretno vec direktno ispred sebe, monotonim glasom i ozbiljnim izrazom na licu.

"Ja sam Reisi Yamanaka, a moj kolega ovde je Kain, mozda nas vec znate, mozda ne, u svakom slucaju nije ni bitno. Dosli ste ovde sa namerom da postanete jonini, i ako ste tome dorasli ja cu vam rado potvrditi titulu. Naravno, moracete da se pokazete, prvi deo je, kao sto vidite po papirima koji se nalaze ispred vas, pisani ispit, imate deset bodova koje sa ovog dela mozete da pokupite, svako ko ne uspe da uzme bar dva bice automatski diskvalifikovan."

Zavrsio je sa diktiranjem pravila i odahnuo posle toga, hteo je da ih upozori o prepisivanju i slicnim metodima ali pretpostavio je da imaju dovoljno zdravog razuma da ni ne pokusaju tako nesto. Okrenuo se ka Kainu i prosaputao tako da ova trojica ne cuju.

"Papirologija je spremna pretpostavljam?"

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Maj 21, 2018 6:00 pm
"Naravno da je spremna kolega."

Rekao je Kain kroz prigušen šapat. Okrenuo se ka publici, koja je sačinjavala trojicu šinobija, od kojih je znao samo dvojicu, Ria i Harukamija. Pogledao ih je sve malo skeptično, a zatim nastavio sa nekim predgovorom.

"Sve u svemu momci, ja sam danas vaša patrola što bi značilo bez prepisivanja, to će da dovede do automatske diskvalifikacije i zabrane da polažete ovaj ispit dogodine. Vremenski imate sat ipo vremena da odradite ovaj test, gde ćete nakon njega da sačekate učesnike a potom zajedno izaći. Mislim da smo za sad sva pravila naveli. Molio bih bez dodatnih pitanja."

Gledao ih je ozbiljno, zanemarajući njihov odnos sa njima. Ponašao se kao da ih nije poznavao, što je bilo prikladno za ovakvu formalnost. Pogledao je u svoj mehanički sat (moć), čekajući da se kazaljke sklope.

"Dva.. Jedan.. Možete da krenete sa ispitom."

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Maj 21, 2018 6:54 pm

Harukami je usao u prostoriju seo je,Rio i neki njemu ne poznat decak su sedeli za stolovima.Seo je za prvi slobodan stol,i odjednom ulaze Kain Uzumaki,poznat od pre i on je ona osoba koja ga je odpratila van kampa Shinrai kada je bio proteran.Iza njega usao je i neki na izgled jak shinobi.Predstavio se,Reisi Yamanaka,
-hm on je ondaj shinobi koji ti se igra s umom,zanimljivo.
Pomisli Harukami,nakon par trenutaka poceo je ispit.Razni scenario je doveden na test.Pitanja na koja je bilo tesko odgovoriti.Nakon odradjenog testa spustio ga je u cosak stola,lagano se naslonio i nadao se najboljem.
// HVALA BOGU PROSAO SAM USMENI NA DISSCORDU //

Cekajuci da svi zavrse video je Rio-a kako ima laganu glavobolju od ovih pitanja,dok je drugi bio smiren i radio je brzo.Bio je sprema za nastavak ispita,samo se nekako osecao cudno jer je dosta ispita pao,ali ti ispiti su bili drugacij i tezi.Nije znao sta da raditi dalje,da li pokusati procitati ispitivace ili se ponasati samouvereno.Nasmesio se i cekao rezultate.

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Maj 21, 2018 7:18 pm
unutra koje su nas od 3 polagala jounin ispite i videvsi da nas je 3 i tamo napred Kaina kog sam poznavao,nisam ocekivao da ce on biti tu na jounin ispitima a cak sam video i nekog coveka sa naocarima i visok nesto izgledalo je normalno barem ne streberasto i bilo mi poznato Reisi ime kad sam bio sa Daruk ida je obavestim o misiji sto je trebalo naravno na stolu sam video papir i jednu olovku i gumicu,iako je ovo jounin barem cu pokusati da polozim nekako.videvsi da su bila neka pitanja i bila su malo nekako teska za mene koja su bila o samurai i munji,te elemente koje posedujem su ispred mene i ja naravno njih koristim i u sebi sam rekao.
covece Rio citao si knjigu o samuraima jer ti lakse kroz knjigu da naucis nesto ali si iovako.samo uradi nesto bitno je da nesto znas i da znas ono sto si naucio ovo vreme,sta ce ti ona Boa sto ti rekla da nisi spreamn za samuraja,to je tvoji put koji zelis ici i imas u sebi duha samuraja posedujes neverovatne vestine ali naravn otreba jos da usavrsis eh,pitam li se jel su Makishima i Boa stvarno bili u vezi izgledali su tako zajedno i sve to,barem na srecu se nisu poljubili pred mojim ocima.
setivsi se Reisia koji je bio tu sa Kainom cuo sam nesto da je Yamanaka,prepostavi osam da je Yamanaa,covece ako je on Yamanaka sigurno mi usao u mozak jer oni sigurno kontrolisu i mogu cuti moje misli eh jao,kad cuje sve sta razmisljam u svom umu njega ce to smoriti.

idemo Rio mozes ti to.

rekvasi u sebi,video sam pitanje prvo o Samurajima i odgovori osam na par njih koj isu bila laka i da se lako pamti i odjedno me vec glava zabolela pa sam masirao svoju glavu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Maj 21, 2018 7:46 pm
radeci ispit koji je bio na stolu nakon masiranja moje glave koje sam dobio kao nekakvu glavobolju ali bitno je da znam nesto od ovoga i ako ne znam bas sve ali ako sam postao ninja bicu i ninja jounin,nakon sto sam odgovorio sve na samurai pitanja ostalo je jos jedno vezano za preciznost,naravno moja ruka se slivala niz olovku kao da se znojila i znao sam o tom pitanju,jer ako je zeljan osvete i pogodi ga snecim oduzima mu i postaje jaci sto je neverovatno,i bilo olaksavajuce.
oh munja jel to je sledece pitanje,kao da su znali koje mi elemente koristimo i ove osnovne pa dobro to je kao neki izazov za mene koji cu uraditi,nisam dzaba ucio element struje ali sam naravno hteo biti kao Raneki posto je on sjajan,opasan,nepredvidiv,odlican,cvrst karakter.bas se secam one njegove zabranjenji chidori koji sma video i bio je sjajno naravno i ja sam naucio neku ha,ali ce mladi RIo postati skoro kao Raneki moda da se ugledam na njega ili ne ali on kako koristi struju je neverovatno.
rekavsi u sebi i stigao sam neka pitanja o munji naravno i ako su teza i ako imam glavobolje uradicu ono sto cu uraditi,bio sam na skorom kraju da uradim i poslednje pitanje vezano za munjino brzinu,i ako sam video to od Ranekija bilo mi je jasno ali ovo nisam ni znao kako odgovoriti pa sam svejedno ionako.
ahh gotovo.
rekao sam u sebi opet jer ionako nije smelo se pricati i stavio sam olovku na papir a papir je okrenut na drugu stranu posto sam zavrsio i gledajuci u klupu i mlatarajuci sa prstima kao da sam se igrao za opustanje.
Lv 1
Full body avatar : Moje sexy telo <3
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Maj 21, 2018 10:01 pm

Lagani i nekako nesigurnim koracima sam usao u prostoriju u kojoj su se ove godine polagali Jounin ispiti. Prostor u koji sam usao koliko vidim nije bio namenjen za borbu, ali ipak sam zbog neke nesigurnosti svugde proveravao postoje li neke zamke ili nesto slicno. Seo sam za sto najblizi prozoru da bih mogao da ubijem vreme dok ispitivaci ne dodju. U medjuvremenu dok sam se opustao gledanjem kroz prozor, uslo je dvoje ninji. Izgleda da su i oni oplagali ispite. Obojica su nekako izgledali samouvereno, toliko samouvereno da me je to malo i plasilo. Nakon par minuta u prostoriju su usle jos dve ninje - nasi ispitavaci. Predstavili su se i podelili nam testove...

...u prostoriji je nastala ukla tisina, olovke su letele po papirima... Ja sam zavrsio test posle samo 10 minuta, ali nisam ni sam bio siguran u tacnost mojih odgovora. Odneo sam papir do ispitivaca i vratio se na svoje mesto. Okrenuo sam se prema prozoru, te u sekundi video da je krenuo da pada sneg... prvi sneg ove godine... Nekako me je podsecao na detinjstvo, na roditelje...

U prostoriji polako svi zavrsavaju svoje ispite, polako predaju... Sad mi je ostalo samo da se nadam da cu da prodjem ispite sa mojim krajnje neozbiljnim odgovorima. I sam sam znao da teoriju ne umem napamet da napisem na papir, ali je sve drugacije u praksi...

:| ✮ |:

Vatari's Theme:

~Only one who can beat me is me~
(suicide master)
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Maj 21, 2018 10:40 pm

Harukami se lagano ljuljao ma stolici,dosadna i tiha atmosvera.Taj decak,nekako samouverenog izgleda je predao test ispitivacima,bio je gotov koji minut iza mene
Dok Rio nekako smotan jeca par klupa od Harukamia.Taj beznadezan glas koji bodri samog sebe "Rio mozes ti to" Hahahaha koliko cudan lik,pomisli Harukami sa osmehom.Nakon nekog vremena i Riomarindo je spustio svoj test.Harukami odluci da i on preda svoj test.Malo je spustio feder svog crnog odela.Jer je vec bio malo stegnut.Nekako je bio smoren zbog ovog testa.Pregledao ga je jos jednom,cisto da vidi ima li gresaka.Ovaj test nije trajao dugo.Nakon minutu - dve,Harukami je ustao laganim korakom prisao ispitivacima,ostavio je test pored testa ostalij i kraickom oka pogledao u Kaina pa onda u Reisi-a.
Vracajuci se ka svome mestu,razgledao je sve u prostorij,njegovo crveno oko pogleda u ne poznatog shinobi-a i dade mu znak kao da je u sledecem delu ispita prozdran.Osecao je mali bes prema svima u toj prostorij,ali je to lagano skrivao,pogledao je u prizor sa strane.Padao je sneg.Divan snega,to vreme ga je opustalo.Nije znao kako ce proci uz to da li ce ostati živ.Jer ovo nije igra a on vise nije ono dete,onaj genin.Nastavio je gledati u sneg,secati se oni dana,da li ce napokon opet biti sa ocem i majkom ili ce ostati tu sa Ginom.Kako god bude dobice nesto,a nesto ce izgubiti.Život je surov,surov i svirep kao moji repovi,opet je skrenuo pogled na ljude u prostorij,izgledalo je tako cudno.Morao je prekinuti tisinu,jer u protivnom se osecao kao da je u genjutsu-u.

Pa da li je vreme da pocne drugi deo ili cemo zastti na ovome,kada cemo dobiti rezultate,ko je najbolji , ko najgori? I kada mozemo ici svojim kucama?

Rekao je Harukami u nadi da ovo vec jednom zavrsi.Samo sto pre i da se kuci vrati Gini i da se vidi sa prijateljima.Nakon dugo,dugo vremena.Ponovo moze vidjeti Raneki-a,Daruky,Boa,Robin,Rikami mozda cak i ono gundjalo od Kage-a.Samo ako ostsne ziv do tada.To je pitanje koje mu se vrti svo vreme po glavi.Onda nakon sto niko nije progovarao pogleda u ispitivace cekajuci odgovor.Lice mu je bilo hladno k'o led.Setivsi se svih stvari,rukom prekri deo lica i niko ne primeti tu suzu koja mu kliznu niz lice,kada se smirio opet je spustio ruku i gledao u ispitivace.

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Pon Maj 21, 2018 10:44 pm
Gledao je sa visine šinobije kako rade svoje poprilično lake ispite. Test se uglavnom odigravao oko njihovih sposobnosti, po koja situacija i šta bi radili u njoj i neke razne osnove. Neki su se pravili pametni pa ubrzo zbrljavili, a neki su ga odradili za neko duže vreme, pokušavajući da što bolje prođu. Svakako Kainu se to nije svidelo. Kada su završili, prošao je pored njihovih stolova te pokupio testove. Na putu ka Reisijevom stolu je bacio pogled na njih, već prebrojavajući bodove na testu. Nabacio je nekakav tužan osmeh, te nastavio.

"Eh moji vi. Harukami je imao 7/10 bodova, najbolje si odradio ispit za sad. Na najgluplja pitanja si failo, ali to nije neki veliki problem. Bravo. Vatari, ti si dečko lud. 2.5/10, jedva si prošao. Bolje uključi mozak sledeći put da se ne osramotiš kao sada, imaš sreće što Kage ima niske standarde. A ti Rio, verujem da si mogao mnogo bolje ali ovo je sramotno, neki od odgovora nemaju ni smisla, a rukopis... 3.5/10, prošao si."

Dobio je glavobolju od gluposti kojih se načitao, te je zastao na sekundu.

"Slobodni ste da izađete, vidimo se uskoro."

(Na ovaj post ne odgovarate, prelazite na sledeći deo kada vas Reisi i ja obavestimo o početku.)
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

taj Uto Maj 22, 2018 6:53 pm
Smeskao se za sebe dok je slusao Kaina kako im diktira razultate, najveca iznenadjenja tu bili su mali izdajnik i neutrlani tip, od izdajnika je ocekivao manje, a od neutralnog vise. Taj drugi, Vatari ga je podsecao na svog bivseg druga iz klupe, Daikia, vruca glava, a prazna. Mozda ipak ti chunini nisu toliko drugaciji od njegove generacije pomislio je, ali to se tek moralo proveriti. Pljesnuo je rukama tri puta kako bi im "cestitao" na njihovim rezultatima a potom ustao, prevlaceci pogled preko sve trojice. Nisu spremni. Ali moraju da budu. Prosao je pored njihovih klupa, uputivsi vidno prekoran pogled Harukamiju, sto zbog njegovog komentara sto zbog njegove upitne lojalnosti.

"Podjite."

Rekao je pred vratima ucionice koja su se nalazila iza njih, ton ozbiljan, i doza samozadovoljnosti na licu.

Setao je tako sa svojom kolonom pacica kroz hodnike, deca, jos mnogo mladja od njih su se igrala i trckarala, za njih je bilo vreme za odmor, odmerenim koracima, polako ali sigurno stigao je do ulaza akademije, i nakon jednog podlog smeska, njegova ruka ih je gurnula i otkrila nesto potpuno neocekivano. Pogledao je iza sebe i na kraju kolone ugledao Kaina, obojica su svoj deo posla zavrsili, Reisiju je ostalo samo da gleda i da se sladi.

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000