Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kapija sela ListaPon Dec 10, 2018 8:31 pmPetrovich
Suma Ka'SanenPon Dec 10, 2018 8:28 pmPetrovich
Petrovich-ev genin ispitPon Dec 10, 2018 2:59 pmPetrovich
Rezidencija PetrovichPon Dec 10, 2018 1:56 pmPetrovich
Evidencija prolaskaPon Dec 10, 2018 12:30 amPetrovich
Park ChiuraNed Dec 09, 2018 1:19 pmYamachi
Ichiraku ramen shopNed Dec 09, 2018 1:09 pmYamachi
Yamachi-jev 2 genin ispitNed Dec 09, 2018 11:44 amYamachi
Selo HogakureNed Dec 09, 2018 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

Imanje Uzunami porodice (Shigeru)

taj Pon Maj 14, 2018 4:29 pm
Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ogromna kuća sa velikim imanjem koja se nalazi na jednom kraju sela okružena raznim drvećem, travom. Imanje se sastoji od jedne velike glavne kuće pored koje se nalaze nekoliko manjih i sporednih kuća sa kojima je glavna kuća povezana. Iza kuće se nalazi jedan omanji potok sa jednom stazom koja se račva na tri strane. Kuća je izgrađena isključivo za članove Uzunami porodice.

Kuća spolja

Kuća iznutra

taj Uto Maj 15, 2018 11:34 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ostalo je još samo par koraka do kapije dvorišta moje nove kuće. Kada sam otvorio i zatvorio kapiju, ne razgledavši sa strane odmah sam se uputio ka ulaznim vratima. Izvadio sam svitak i uzeo sam ključ koji su tu nalazio i otvorio sam vrata da konačno uđem unutra. Kada sam ušao, duboko sam uzdahnuo i prošao sam hodnik zanemarujući dnevni boravak i otišao sam direktno u kuhinju da izvadim sve ono što je ostalo od hrane i prazne flaše. Nakon toga sam otišao do sobe gde sam skinuo svoj mač i ranac. A onda kada sam ih sklonio na neko mesto odmah sam skočio u krevet i trebalo mi je samo nekoliko minuta da se uspavam.
taj Uto Maj 22, 2018 6:17 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dužeg odmora pustio sam da jedan period prođe kako bih se navikao na navu kuću koju su mi rođaci pripremili. Ustao sam jako kasno pa je već dan odavno svanuo. Trebalo mi je oko pola sata a možda i više da pregledam celu kuću a nakon toga sam se uputio u kuhinju da pojedem nešto, međutim to je bila ona hrana koja mi je preostala i kada sam sve pojeo ostao sam bez hrane, morao sam obnoviti zalihe i to ću uraditi danas. Nakon što sam se spremio ranije kada sam ustao i kada sam sve obavio u kući, odlučio sam da izađem iz kuće da udahnem sveži zimski vazduh.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Uto Avg 28, 2018 9:54 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sledeci i koraci i koraci koji su se slusali mojim stopom koji sam krenuo trazeci novu kucu a onda u trobi bih nasao pa ajde neki racun sta znam dok nisam video neku otvorenu kapiju.
Ah?zaboravio ipak neko zatvori pa nema veze.
sa torbe bih poceo vaditi taj racun ili sta god da je vec tu dok nebih ni nasao u ovu gomilu,cuo bih samo potocice koji su se nalazili kao neka voda a kada sam se priblizavao culo bi se svasta kao od disanja pa od nekog coveka,ali ono sto sam video jeste drvo na nekoj travi sa strane neko sedi,malo se videlo plava kosa belo lice neki kaput sjajno obucen i osecaj da je tu katana kao i neka energija sa cakrom a onda sam shvatio dok nisam rekao malo glasnije.
Shiii..geru?si to ti
gledao bih u to drvo dok sam oci malcice zatvarao i nisam video nesto bolje ako nisam video to lice.
taj Uto Avg 28, 2018 10:02 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konačno dođoh kući nakon dugog provedenog vremena van nje. Bio sam blizu, hodao uskim ulicama koje su vodile do mog imanja. Stadoh pred kapiju svoju i sa dve ruke sam ih otvorio te su ostale tako otvorene. Vazduh beše svež što mi je odgovaralo davajući mi svežinu od koje mi ne beše mnogo toplo. Jednim pogledom pređoh celu kuću i okrenu glavu u stranu hodajući do trave koja beše sa strane te sam seo dole kod jednog drveta.
Sedeći ispod drveta zamišljen pogled beše prisutan gledajući samo dvorište, onaj čudan osećaj opet beše izronio. Tražeći rešenja, oči su bile zatvorene, odjednom pretpostavke su se gomilale što je dovelo do toga da sam odlutao u daljini bez ikakvog pomeranja, ovaj trenutak morao je biti zamenjen drugim.

Koraci koji su udarali o zemlju su bili tihi, stapanje sa okolinom je izvršeno dobro i među svim tim ljudima osećao sam nešto čudno. Neobjašnjivo beše, pažljiv pogled pređe čitavu ulicu pretpostavljajući da je možda uticaj spoljnog faktora delovao da se osećam malo drugačije nego inače. Kao da se nešto približavalo ili udaljavalo, nije se moglo reći šta ni ko, ali je svakako delovalo. Dubinski pogled u samu dušu ne otkri ništa, samo neke manje duhovne talase koji su se širile stvarajući taj nepoznat osećaj. Nevidljiv među gužvom lice mi beše prekriveno kapuljačom dok sam tražio taj osećaj koji se sve više pojačavao. Odjednom je postao tako jak da sam zastao dok su svi prolazili pored mene, ali primetih da je nešto štrčalo u toj gužvi na poseban način i unelo je u meni dodatnu nervozu, nešto potpuno drugačije od ostalih, nešto što me je prešlo i nastavilo a ja sam pratio to pogledom dovoljno oprezno da primetim da se neko tu nalazio, beše mi poznato i nepoznato istovremeno, a zvukovi bejahu dovoljno glasni a pomalo i bučni. Neko to beše, razlika od ostalih je bila dosta primetna a ja sam se zagledao dok je nepoznat osećaj postao jači ali uspešno iskontrolisan ali je moj cilj odložen na tih nekoliko minuta pre nego što sam trebao da se nađem sa određenom osobom na dogovoreno mesto, međutim moja neprimetnost beše i dalje uspešna bez obzira što sam stajao a drugi i dalje hodali. Udaljavali se baš brzo, dok se na kraju stopilo u jednu siluetu koja je nakon dve sekunde nestala ,došlo je do nove pretpostavke. Da li je to to ili je u pitanju nešto drugo? A ako jeste, onda zašto? Sumnjao sam i morao sam da proverim to što brže, nisam smeo da kasnim i da dozvolim da me drugi čekaju. Iz daljine gde je bio jasniji pogled sam ukapirao, osećaj beše i dalje prisutan, kontrola savršena a ja sam čekao i posmatrao. Pažnja beše usmerena oprezno i shvatio sam nešto, beše dovoljno, za sada. Ali sam sebi i dalje postavljao pitanja zašto, možda sam i grešio, ko zna.

Trenuci su se smenjivali i osetih nešto, novi prilaz i hteo sam ga ignorisati. Dubinska koncentracija mi nije dozvoljavala da vidim šta je to nego sam samo ignorišući spoljnu buku nastavio sa svojim delovanjem. Međutim da li je od promene godišnjeg doba ili je do mene nisam znao, ali u ovim trenucima nešto se gomilalo, nešto se pojačavalo kao neka unutrašnja vatra koja me zahvatila i oslikala se na spoljašnjem nivou u gornjem delu.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Uto Avg 28, 2018 10:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

i dalje cekajuci nesto da se dogodi sto se dalje nije desavalo a ono sto bi se i dalje videlo da ne reaguje,da me nije cuo,i najvaznije da ni ne spava ali negde u svojoj glavi koliko mi se cini,sve sto bih znao sam znao da ga probudim i da ga dodirnem ako bih se priblizavao a jedino od svega sto je stiglo prolece,diglo je lisce sa drveta a jedno dopuzalo do mene,pogledajuci na pod list i nekako veliki malo odlucio sam odsvirati :Er Hamikan: koji sam naravno i naucio odsvirati tu neku vrste muzike sto nije bio obican list koji pravi zvuk. kada duvas,ali ono sto bih video i koristili jeste to da povezuju prirodu sa cakrom tako bih i jao savio malo list i povezano sa cakrom liscem i napravio zvuk koji je bio tih ali kao i kada coveku pulsira glava sto bi i dalje ometalo bilo sta u cemu ali bi upao u melodiji u glavi. a sa spolja naravno sa prirode sto bi se cinilo da nista ne cuje sem u glavi i to sto sam naucio ali sa levom rukom dok bih drzao i dalje duvajuci dok sa desnom lupajuci u levu i stvaralo bi savrsenu melodriju dok sam se priblizavao tacno do tog drveta onda bih ispustio list koji biduvao a na ramenu bi stojala ta pisma i racune sto su bili tu. a zatim dodirnuo shigerua i rekao.
budan?

https:
taj Uto Avg 28, 2018 10:38 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Povratak nazad na primarni trenutak koji me je zamislio više i naterao da postavljam dosta pitanja pretpostavljajući šta bi to moglo biti nakon što sam bacio pogled na jednu  jedva poznatu a u isto vreme i nepoznatu siluetu mi je dozvolio reći nešto malo. ''Da.... - osetih dodir na ramenu i veoma brzo otvorih oči sa dozom iznenađenja dok mi lice poprimilo čudan izraz sa nekom toplotom koja nije odlazila - da. - nastavih sa odgovorom
Ugledah Ria koji beše ispred mene te u tom trenu spustih glavu još više spustih kapuljaču da ne izgledam suviše suprotno od mog uobičajenog izraza.

Ha, Rio ti si. Izvinjavam se što sam te ignorisao.
- pogled mi beše u stranu a glava spuštena dok iznutra sam pokušavao da savladam svoj duhovni deo, barem malo.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Uto Avg 28, 2018 11:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao bih i dalje u to sto se desava,nekada bih primetio da jeoduvek kao meditirao al na svoji poseban nacin,ono sto me zacudilo jeste da ni sam ne znam da cak i ta melodija ako se moze nazvati pesma koju sam duvao u lisce i tu kao neku tehniku duvanja nije ni cuo ali sam mu i oprostio sto me ignorisao.
ah ma nema veze vidi se da uzivas.
Izvadeci iz torbe pa valjda i neki racun dok bih drzao da uzme a zatim rekao.
pa moze se reci da sam nasao posao,moses i sam znaci ako pogodis.
taj Sre Avg 29, 2018 12:11 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Namršten pogled i zatvorene oči dok vodih borbu iznutra sam uspeo da se vratim u svoje uobičajeno stanje ali i dalje sa neodgovorenim pitanjima. Verovatno sam Riu izgledao namrgođeno, primećivalo se to a glava mi i dalje beše spuštena. A onda blag i dubok udah i izdah, beše upravo suzbijeno. Načinio sam blagi osmeh ka Riu i naš razgovor je započeo.

Uživam? Recimo. - pogledao sam ga sa malo dubokim pogledom koji beše u paru sa osmehom da atmosfera ne bude dosadna. A onda kada je iz torbe izvadio račun koji mi je predao. - Hvala, već znam za tvoj posao, drago mi je zbog tebe. - Iz svog sedećeg položaja ustadoh na noge lagane. - Vidi se da je Johan našao pravog čoveka za ovaj posao.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sre Avg 29, 2018 12:45 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vetar je poceo polako duvati u sred proleca dok je bio nas taj neki mimi razgovor od 3 minuta kada sa musao,delovalo mi je jos nesto cudno a da on nije sve sto nisam znao jedino o tome ali sam se koncentrisao na to kada je rekao da je nasao pravog coveka?ali sam se zapitao da li i on stvarno tako misli.

pa hvala,... Ali Shigeru kada si rekao pravi covek,da li ti isto stvarno mislis?,i zanima me jel sam nesto drugaciji i da mislis da sam nekad cudan a da je to lose?

vec bih ga zapitao i ako nisam sam nekad i sebe samtrao da sa mcudan sto se i desavalo barem nekoliko puta sto bih odma i smatra oda sam drugaciji ak osam cudan dok bih video druge jel su i oni cudni na neki svoji nacin i ako sam vise mislio za sebe da sam cudniji a odgovor nisam naravno ni trazio a niti nekoga pitao,a ono sto sam tek skontao da celo vreme cudno sto sam trazio jeste knjiga koju jos nisam vratio u biblioteku.

vec bih pogledao u nebo a ondau  svoju ruku pomisleci da ce pasti neki list sa drveta da uzmem ali u prolecno doba oci moje plave pocinjaju malo jace sijati sto bi izgledalo kao neki sneg u pahulji.
taj Sre Avg 29, 2018 3:22 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolećni vetar odjednom dunu dovoljno jako da bude sveže, kapuljaču sam spustio a kosa se zavijorila. Pogledam ga u oči i kratko izustih sledeće.

Naravno, vidi se da ti dobro ide posao poštara i ne nema ništa čudno kod tebe.

Naravno ovo pitanje me je malo iznenadilo, uvek sam govorio ono što sam mislio mada nisam znao da ću biti upitan za nešto što stvarno mislim, ali nije imalo nikakve veze. Barem je tekao razgovor među nama, odgovaralo mi je malo.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sre Avg 29, 2018 3:40 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dobio bih odma odgovor od njega sto je bilo iznenadjujuce ali i ne previse ono sto sam i naravno hteo znati.
dobro.
a zatim sam se okrenuo ka kapiji kojoj sam gledao i zadrzao se vec 10 min i da sam zaboravio moram poslati jos pisma barem ah ali bi bilo brze skakati po krovovima sto je i jos bolje.
Oh da naravno shigeru odoh pisma odnesem jos,Pa dodji nekad kod mene spremicu naravno cips i bice kao krompir da sam ispekao sto je jako dobro.
Onda sam poceo trcati brzo kao samuraj,Samuraj koji prati svoji bushido iz neke sekunde vise se nisam video na kapiji dok je jos uvek bilo otvoreno dok se nisam pozabavio sa time jer to je ipak i bila njegova kapija sto je logicno.
Pa barem nece odleteti cim drzim dobro ovo.
taj Sre Avg 29, 2018 8:08 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pridignut na noge i dok sam stajao na travi spreman da zakoračim na onaj deo dvorišta gde je načinjen mali put Rio se okrenu ka samoj kapiji spreman da krene dalje kako bi nastavio sa svojim poslom. Nisam ništa manje očekivao od njega, mora se vredno raditi a kod njega se jasno moglo videti da mu ovaj posao leži i da je spreman uložiti energije kako bi njegov posao bio uspešan. To je bilo interesantno sa moje strane, možda ću i ja nekada krenuti sa nekim poslom ali se mora razmisliti kakvim, ali sve u svoje vreme i ne moram žuriti. Hteo sam da legnem i odspavam malo, prošlo je puno vremena otkad sam se pošteno naspavao, mora se san malo nadoknaditi, a ovo je za mene bilo pravo vreme, na tren zatvorih oči.

Naravno da hoću.

A onda je Rio krenuo u trku da ubrza proces dostave svih pisama, ko zna još koliko kuća je morao da obiđe naravno sem njega. Videći koliko se uneo u ovaj posao malo sam razmislio o sebi i o tome koliko je malo učinjeno, moja produktivnost morala je biti povećana, mora se ići na misije, mora se jednostavno biti spreman za predstojeće situacije a za jednu pogotovo, možda i dve ako dođe do susreta ako uslovi budu ispunjeni. Ali prvo, dobar san mi je svakako potreban da napunim baterije iako se osećam odmorno kao i to da sam spreman za borbu.

Pozdravljam te. - rekoh tiho ali i dovoljno glasno kako bi me čuo

A onda krenuh u svoju kuću. Otključavam vrata, otvaram ih i brzo zatvaram, plašt skidam momentalno i bacam ga na čiviluk uspešno, katanu i korice sam takođe izvadio i bacivši je na držač za katane gde se odmah namestila. Sve to uradih na putu do sobe, a imao sam ih dosta. Čim sam ušao u sobu koja mi beše spremljena spustio sam se na krevet te sekunde i utonuo sam u san veoma brzo.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu