Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
UlazDanas u 2:03 amEmiel Regis
Suma KuroinuJuče u 11:04 pmMizu
Hram Asar'kaJuče u 10:35 pmZoro
Travel EvidenceJuče u 7:23 pmMizu
Dvoriste crkveJuče u 11:43 amMiv
Hyōga pristaništePet Okt 19, 2018 11:38 pmRei
Rate The Avatar AbovePet Okt 19, 2018 8:05 pmMiv
II Deo - Planina dovitljivostiPet Okt 19, 2018 5:33 pmIllumi
Illumi v ReiPet Okt 19, 2018 5:28 pmRei
Ucim da igramPet Okt 19, 2018 5:09 pmRen Uzumaki
Rovovi oko hramaPet Okt 19, 2018 4:11 pmShigeru Uzunami
Ren vs IllumiPet Okt 19, 2018 3:43 pmRen Uzumaki
SarudōkutsuPet Okt 19, 2018 12:41 pmKain
Yoshi vs MivPet Okt 19, 2018 11:11 amIllumi
Cetinarska sumaPet Okt 19, 2018 10:39 amYoshirou
Azurna obalaPet Okt 19, 2018 9:57 amThe Storyteller
Prijava za MisijeČet Okt 18, 2018 9:22 pmYoshirou
Borba za najslabijeg inemurisaČet Okt 18, 2018 9:11 pmIllumi
Shukuro vs IllumirisČet Okt 18, 2018 3:28 pmIllumi
Selo JoestarČet Okt 18, 2018 10:27 amJohan Liebert

Soba Br. 2

taj Ned Maj 13, 2018 8:05 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovde lezi Miv zbog tezih povreda stecenih na trci daleko od sela.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Ned Maj 13, 2018 8:13 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mrkla tmina i tisina behu sve do jednog trenutka kada sam osetio blago olaskanje.Otvorio sam oci te shvatam da sam u bolnickoj sobi.Video sam jednu sovu koja me je ovde verovatno dobacila.Nisam najbistrije mogao da mislim ali izgleda da me je neko spasio.Pokusao sam da dodjem do zakljucka ko bi to mogao biti ali mi niko nije padao na pamet.U jednom trenutku setih se Ria.Proslo mi kroz glavu da sam zamalo poginuo zbog njega.Ne znam sta me je nateralo da trcim za druge mada sad nema veze.Dosla je medicinska sestra koja mi je zamenila zavoje koji behu skoro po celom telu.Ona mi je usput donela nesto da jedem, na svu srecu vilica mi je bila funkcionalna te sam krenuo da pomeram ruku kako bi dograbio kasiku.Odjednom osetih neopisiv bol koji mi je sprecio pomeraj ruke.Tada se sestra nasmejala te me je pocela hraniti.Osecao sam se veoma bespomocno u ovoj situaciji na neki nacin dosta sramotno. Nakon obroka ista sestra mi je namestila jastuk koji bese veoma udoban. Jedna ruka mi je bila sposobnija od druge pa sam tom rukom uzeo jedan cvet iz vaze te isti pomirisao i dao mediciskoj sestri u znak zahvalnosti.Nakon kraceg vremena skinuo sam zavoj sa druge ruke jer sam osecao veliko olaksanje.Idalje nisam mogao da hodam pa sam lezeci gledao kroz prozor u daljinu beskrajnu...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Maj 13, 2018 8:27 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dolazeci do bolnice i gledavsi dal ima neka soba u kome je miv pitao sam gospodina za tu sobu.
am imam pitanje jel ovde neki miv?
da naravno tamo je.
zatim sam mu se zahvalio i otisao do te sobe i ugledavsi miva sa nekom medicinskom sestrom i onda sam usao i video sobu onda sam pokucao da zna da sam tu.
kuc kuc ovde Rio,sta ti se to desilo Mive i jel si se povredio?
priblizavao sam se mivu da ga bolje pogledam i bio sam pocrveneo i video sam da izgleda malo lose ali nekako dobro a cak mi u kesi bila jabuka i flasa vode.
taj Ned Maj 13, 2018 9:12 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lezeci gledajuci u beskrajnu daljinu polako tonem u san.Sunce je polako zaslo i odjednom cujem kucanje vrata.Shvatam da je proslo dosta vremena.od kako sam zaspao sa tim da se zamracilo skoro.Ugledao sam Ria koji je usao ali moja osecanja su bila ravna.Nekako mi nije vise bio toliko draga mada i jeste u neku ruku.Podigao sam se u sedeci polozaj te ukrstajuci ruke zakasljao se u njih.Krenom sam rukom da se rukujem sa Riom naravno dok je ruka isla ka Riu obrisao sam je o rukav , necu sirim bakterije (xD).

Zdravo Rio..ne brini dobro sam...Za malo sam umro na trci ali nema veze.Kako si ti?

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Maj 13, 2018 9:21 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

videvsi da je krenuo da se rukujemo nije mi ni bilo grozno posto se obrisao hjuuh dao sam mu ruku i naravno ostavio na malom stolcetu jabuku i flasiranu vodu hladnu ne bas toliko ali se videlo kao nei vazduh iz nje.ali sam video da ima neku energiju ono dobro je i kao da mu nista nije coveku ono bukvalno nista sam osedi sa zavojima i pricamo.
bas se vidi da si dobro hihihi,a kako sam ja pa kao sto vidis isto dobro kao i ti malo sam bacao u dvoristu kamencice na potok i video neku ogromnu sovu koja leti i bio je jedan covek na njemu i ti kako lezis potpuno onesvescen,sta se to desilo na trci?
pitajuci ga pitanja uzeo sam stolicu i seo i gledajuci njega do pete do glave,onda sam sa prstom pipnuo njegov prst koji je bio u zavoju da vidim dal ga boli ili oseca li barem nesto ne znam ni sto sam ga opipavao ali eto doslo mi huhuhuhue.
taj Pon Maj 14, 2018 8:51 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mali osmeh mi se pojavio na licu mada taj osmeh bese sarkastican no pogledao sam na sekund kroz prozor te laganim okretom glave pogled se vratio na Ria.Zakasljah se na tren te kako mi sa ruku zavoj spao primecujem da uopste nemam modrice.Vise sam se osecao psihicki povredjeno nego fizicki mada to nema sad veze.Naslono sam se na jastuk te pocinjem da ispustam reci...

Epa ovako...Od samog pocetka trke pratio , sobzirom da nisam znao kuda trebam ici, pratio sam dve ninje mada smo se rastali kod Yamiyo docka gde sam ja otisao preko mora.Sve je bilo iedalno cak sam pre njih stigao do .. ahh... sela koje bese unisteno...Stvorio sam balon vode no primetili su mi...Koliko se secam jedan je imao zmiju na kojoj je leteo a drugi je bio korsnik genjutsua.I kolio sam video radio je znake rukama jednom rukom.I ovaj drugi je manipulisao bubama tako da predpostavljam da je clan aburame klana.Uspeo sam da sve izbegnem sve dok u jednom trenutku velika vatrena lopta me skoro ne unistise, tada sam zaspao tacnije onesvestio sam se..A koliko sad kontam to je bio genjutsu...i eto probudio sam se ovde..A kako je tebi prosla trka?

Nakon niza reci uzeh casu vode kako bih okvasio suvo grlo.Ovaj razgovorm me je izuzetno umarao mada nije ni bitno.Podigao sam tesku ruku kako bih ga potapsao po ramenima...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pon Maj 14, 2018 1:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slusajuci sta prica bilo je nekako opasno za njega i nekako zanimljivo ali dvojice ninje hmmm a cak me podsetilo kad je rekao bube i aburame i zmiju onda mi se kosa digla od jeze posto je mojakosa cudna nekako su lutale kao talas,gledavsi gore i pomrljaljuci.
hmmm to sigurno ban barem on jedini ima bube i zmiju ahh ali pitam se ko je taj sa gentjusuom.
A cim me pitao za trku a ja naravno nisam ucestvovao malo sam opet pocrveneo jer se nisam trkao.
ah nisam ucestvovao u trci nekako sam osecao da je vise zamki i nekako opasno tako da sam istrazivao mesta u konohi i valjda si video pticu sa porukom sto sam napisao.
taj Pon Maj 14, 2018 7:49 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U trenutku kada je rekao da se nije trkao zbog zamki tacnije rekao mi je da se plasio sto me je jako iznerviralo.Nisam iskazivao moje razocarenje u Ria.Zakasljao sam se par puta pa sam normalnim tonom izgovorio...

Strah?Plasis se smrti, bola? Mislis da je zivot ninje lak? Ne izgledas mi kao neki genin mada mi se cini da se ponasas kao jedan.Ako si krenuo putem ninje nebi trebao imati strah od nekih stvari koje ninje cesto susrecu. Jedini strah koji manje vise mogu podrzati jeste smrt voljenih osoba...Ahh odmorio bih malo...Ako nije problem mozes li da odes?

Nakon tih reci pruzio sam ruku Riu u znak pozdrava.Ruku sam dosta brzo podigao sobzirom da se osecam vec izlecenim.Na svu srecu je ono bio genjutsu tako da mi oporavljanje ide dosta brzo.Ko god me je spasao od sigurne smrti bio bi mu dosta zahvalan.

(Nakon Riovog odlaska prolazi dosta vremena)

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pon Maj 14, 2018 8:12 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon tih izgovorenih reci sto je rekao naravno nisam ni mislio o tome jer je iovako u pravu i naravno kad sam krenuo da izlazim rekao sam mu.
vazi mive vidimo se i da ja sam chunin a ne gennin i naravno svako ima strahove i bio sam nesiguran u vezi trke ali si naravno u pravu i hvala na savetu.
Pokazao sam mu dva prsta kao pozdrav i smesak sa zubima i otisao iz ove bolnice i krecuci se negde ne znam ni ja gde.
taj Ned Maj 27, 2018 7:16 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prodjose neko vreme nakon cega ustajem iz kreveta te krecem ka vratima. Koraci mi behu teski mada mi to toliko nije smetalo. Uzeo sam svoju opremu koja je bila do mene te skidam i poslednji zavoj sa moje ruke.Obukao sam svoju odecu te pri izlazsku iz sobe pozdravljam medicinsku sestru poljubcem. Ipak je brinula za mene nekolicinu dana.Vrata sam otvorio te izasao iz sobe.Dalje sam nastavio malo ubrzanijim korako...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pon Avg 13, 2018 4:41 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sve je prošlo proračunato i tačno, pametno delovanje koje je naizgled nateralo sada već poznatu osobu iza maske Raneki Senjua da me udari i 'onesvesti' je prošlo kako treba, nisam ni slutio da će svi nasesti ali je uspelo. Naravno, slažem se sa njim, tako je bilo puno jednostavnije i brže. Ali neočekivano je bilo to što im se Miv pridružio, mada ne osuđujem ga, svako gradi svoj put i ponaša se u skladu sa time. Sa zatvorenim očima sam se sećao celog razgovora koji sam mogao čuti kod Zenkai skrovišta. Alucard? Čuo sam to sada već puno ime negde i odmah sam se prisetio.
Beše to još u Yamiyo kampu kada nam se predstavio kao prvi lider kampa, to sećanje mi je bilo urezano. Raneki, Akino, Alucard to su sva imena koja sam zatvorenih očiju čuo, trebalo je obraćati dosta pažnje i uspevalo mi je, donekle. Sve je teklo po planu. Novi lider Zenkaia? To beše zanimljivo, izgleda da do ovog trenutka je bio neko drugi, samo nisam znao ko. Pratio sam ušima i slušao sve što se moglo čuti. Zenkai i Konohagakure u savezu, nešto se sprema, bio sam nervozan psihički dok sam na fizičkom nivou bio staložen i pokušavao sam da budem nepokretan, čvrsto sam ležao a oči su mi bili zatvoreni sve vreme. S obzirom na to kako je moj dobro osmišljen plan delovao bilo je dosta lako, možda i suviše, počeo sam da sumnjam. A onda me je Alucard uhvatio i sa svojim konjem odneo do neke kuce gde se našao sa Kageom Morimotom, tako sam od njegovog razgovora čuo. Plan je napola bio uspešan i propao, očigledno me je vraćao u Konohu.
Opet poznato ime čujem, Kisai. Tokom ceremonije kada je postao prvi lider Yamiya ga je u svom govoru spomenuo kao i sada i neko rasulo. Ili je Kisai bio prvi lider Zenkaia ili je prouzrokovao nešto drugo, mogao sam samo da nagađam.  Žarište borbe, Inemuri organizacija, rat neočekivano beše ali ispada da je tako. Možda će i izbiti iz ko zna kog razloga što je povezano sa Inemuri, teorije su mi se samo ređale po glavi, razmišljajući o tome. Te u jednom trenutku prestadoh, rat je verovatno neizbežan, nešto krupno će se desiti, rat i ko zna šta još, moramo biti spremni. Neko me je pokupio i odlučio da ode, plan beše uspešan i propao, nisam se ovome nadao.

Sve ove misli mi prođoše kroz glavu sećajući se svega po sluhu dok sam ležao u krevetu pa otvorih oči kada sam čuo korake kako se sve više udaljavaju i gube se negde nakon što su izašle iz bolničke sobe. Prozor beše otvoren, vetar mi malo rashladi lice dok su mi oči bile uprte u plafon razmišljajući o ovim situacijama dajući mi neki osećaj da moram da bude ozbiljniji nego inače, rat može započeti bilo kada.

Ispravio sam se dok su moje ruke bile ispravljene a šake su gužvale onaj deo čaršava na koji su bili naslonjene. Ćebe beše sređeno i stajao je naspram mene gledajući ga i potom sam ustao da bih se okrenuo ka prozoru i pogledao prizor Konohe dok me je sunce svojim zracima zagrejao lice na kom su se našle par kapi znoja koje sam obrisao.

Naseli su - progovorih tiho - ali je plan prošao polovično dobro, i to je dovoljno. - govorih sebi a zatim sam se okrenuo ka poluotvorenim vratima gde su se kretali lekari i medicinske sestre. Ubrzo jedna uđe a ja se uputih ka vratima i njoj da izađem govoreći mirno i staloženo.

Sve je u redu, hvala što ste me primili.

A onda dok smo izlazili nas dvoje i kako se okrenula da zatvori vrata od sobe ja sam nestao brzo.

#card860
taj Pon Avg 13, 2018 5:03 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card96 #card535 #card653

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu