Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Junova kuca

taj Pon Maj 07, 2018 9:45 pm
Genin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lepa i prostrana kuca sa ogromnom bastom.
Kuca spolja:

Kuca iznutra:

taj Pon Maj 07, 2018 10:17 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Konacno su mi doterali sve stvari i mogao sam malo da se opustim.)
(Preselio sam se u ovu kucu jer je stvarno lepa,a i ima finu basticu od starih vlasnika.Vidi se da su lepo brinuli o njoj,pa cu se i ja potruditi da sve ostane kako je i bilo u ovoj kuci.)
(Otisao sam do kuhinje i spremio sebi caj za opustanje.Dok sam pijuckao caj provalio sam dase smrklo i kapci su mi se sami zatvarali.)
(Na brzinu sam sljustio caj i otisao u sobu da legnem.Nije mi se dalo odmah zaspati pa sam razmisljao o svom shinobi zivotu.)
(Razmisljao o svojoj prvoj misiji.Kako bih to izgledalo.)
(Nadam se da cu u ovom selu upoznati nekog dobrog prijatelja i ici na misije sa njim.Ko zna koliko se ninji doselilo ovde,sigurno ima neko ko zeli da se sprijatelji.)
(Razmisljao sam tako jos malo,a onda utonuo u san.)
taj Uto Maj 08, 2018 7:49 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Lagodno sam prespavao prvu noc u svojoj novoj kuci.Ustao sam malo kasnije nego inace posto sam sinoc do kasno slagao kutije.)
(Otisao sam do WC-a i obavio svu higijenu.Zatim sam otisao do kuhinje i sebi napravio jedan jako obilan sendvic.)
(Kada sam zavrsio i sa sendvicem napravio sam caj i seo na kauc.)
(Citao sam novine i pijuckao caj i tako uzivao.Bilo mi je veoma prijatno i lepo sam se osecao.)
(Odlucio sam da malo odem u setnjicu,naravno posle rucka.)
(Napravio sam sebi pasulj i ubrao domace povrce za salatu.)
(Najeo sam se kao pas i konacno odlucio da krenem u setnju.)
(Obukao sam se i krenuo.)
taj Uto Maj 08, 2018 8:29 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Vratio sam se iz setnjice,i usput sam svratio u kafic Gamo.)
(Tamo sam popio jedan sake i casu vode tako da nisam pijan.Usao sam u kucu sasvim normalno.)
(Bilo je vreme za veceru,cak stavise i za spavanje.Napravio sam sebi jedan sendvic sa prsutom,paradajzom i zelenom salatom.)
(Obozavam ovaj domaci dedin prsut.Pre nego sto je umro ostavio mi je celu svoju susaru mesa sa 250kg suhomesnatih proizvoda.A moj deda bukvalno pravi najbolje meso.)
(Najeo sam se lepo od ovog sendvica i otisao da spavam.)
(Legao sam i nisam odmah zaspao.Misli o dedi su me odvukle od spavanja.Lezao sam i prisecao se momenata koje sam provodio sa dedom.)
(Razmisljao sam tako dok me konacno nije uhvatio san.)
taj Pet Maj 11, 2018 12:29 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Ne znam zasto,ali sam se probudio mnogo ranije nego obicno.Probudio sam se u 6 ujutro.)
(Otisao sam i sebi skuvao caj i seo na kauc.Pijuckao sam lagano caj i citao novine u bade mantilu.)
(Mnogo mi je bilo cudno sto sam ovako rano ustao i nisam se osecao lagodno zbog toga.No nema veze,to nije razlog da mi propadne dan.)
(Spremicu si nesto za jelo i oticicu u setnju posle rucka.Dok sam citao novine primetio sam da traje neka trka ovde u selu za maceve magle.Zao mi je sto ja nisam tamo ali sada je kasno.)
(Procitao sam novine i otisao do kuhinje da sebi spremim da jedem nesto.Napravio sam sendvic sa domacim paradajzom,sunkom,zelenom salatom i malo sira.)
(Lepo sam se najeo i otisao sam da se okupam.)
(Posle kupanja je vec bilo vreme da pocnem sa spremanjem rucka.Postavio sam sve i krenuo da pravim gulas sa ribom.Jos sam i dodao malo ljute papricice da ga malo zacinim.)
(Dok sam spremao gulas pevusio sam svoju omiljenu pesmu.)
taj Ned Maj 13, 2018 2:12 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Izjeo sam se od gulasa jer je bio odlican.Seo sam na svoj kauc i malo zaspao.)

2h kasnije...

"Uhhhhh,al sam se naspavao."
(Nisam trebao ovako dugo da spavam,vec je pala noc i nisam znao sta da radim.Sada cu do kasno da ostanem budan i bice mi dosadno.)
(Odlucio sam malo da se prosetam i opustim.Mozda odem do reke,a mozda svratim i do parka.)
(Obukao sam se i krenuo polako.)
taj Uto Maj 15, 2018 1:29 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vratio sam se iz te setnje.Bio sam u kaficu Gamo i to 2 puta.
Otisao sam jednom,a zatim shvatio da sam zaboravio torbicu.Nekako sam srecan bio sto sam se vratio,jer sam tamo sreo sbog rodjaka Ria posle duzeg vremena.
Lepo sam se izdruzio sa njim,ali to nije najveci razlog zasto sam srecan.Tamo sam video takodje najlepsu devojku na svetu.To je konobarica koja radi tamo.
Mislim da joj na radnoj plocici pise ime Chery.Gledali samo se duze vreme u jednom trenutku i mislim da sam se zaljubio u nju.
No,to sad nije bitno.Otisao sam do kuhinje i napravio sebi sendvic.Vec je bilo pomalo kasno,pa sam posle sendvica otisao da odradim svoju omiljenu stvar.Spavanje.
Legao sam u krevet i zaspao posle pet minuta.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Similar topics
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu