Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Camp StreetsDanas u 4:54 pmKibo
Kibova kucaDanas u 4:12 pmKibo
SakaharaJuče u 11:56 pmKain
Stari kamp YamiyoJuče u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardJuče u 6:48 pmMizu
Krug PozudnihJuče u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeJuče u 12:31 pmMizu
Execution DockPon Nov 12, 2018 11:50 pmMizu
Emeil i RenPon Nov 12, 2018 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroPon Nov 12, 2018 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivPon Nov 12, 2018 6:25 pmMiv
Lin PrašumaPon Nov 12, 2018 5:15 pmKogami Shinya
Selo HogakurePon Nov 12, 2018 4:51 pmNNW Game Master
Travel EvidencePon Nov 12, 2018 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaPon Nov 12, 2018 2:29 pmAvelj

Riomarindova kuca

taj Pet Apr 27, 2018 9:14 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

moja kuca

unutar kuce.

iza kuce
taj Pon Jul 30, 2018 4:09 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

taj odogovr je sacekao nekoliko sekundi a zatim se nasmejao kada sam cuo taj odgovor,u tom trenutku sam poceo da se pocrvenim i ako nije istina da sam se uplasio sem jedino da nije neko slucajno upao a katanu u ruci bih mogao reci da sam drzao za srecu kada polizem ali da bas i ne napadnem kada je istina u tome da smo zasticeni.
NE nisam bio uplasen samo sam jednostavno ovaj pa drzao katanu..posto sam inace samuraj pa ono nekako se moze reci da vezbam a i iznenadio si me.
rekao bih nekako malo utihnuto i glasnije u isto vreme mucajuci od pocrvenila i ako mi nekako delovao covek kao neki fin,ali me nerviralo i dalje sto sam ponekad stidljiv u nekim situacijama,ali secajuci se Gine kada ona voli drzati nesto sto je ostro i opipavljivo sto i inace sigurno njena navika tako da sam pokusavoa ispasti pred njim bezopasan i ako nisam.
pa ja sam Riomarindo ali me zovi Rio samo,jel ti mozda nije hladno?
stajajuci jos na stepenice i razmisljao bih dal bih da ga pustim unutra ako mu je hladno od vetra koji je poceo da duva nekako malo jace.
taj Pon Jul 30, 2018 4:19 am
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Minato se samo nasmejao primecujuci Riovu uznemirenost... Minato  je bio veliki psiholog i olako je mogao da analizira sve aspekte onoga koga posmatra u samo nekoliko sekundi, bilo je dovoljno da odredjena osooba progovori samo nekoliko reci i Minato bi u svojoj glavi vec stvorio psiholoski profil te osobe. Primetio je da je Rui veoma stidljiv, znak mucanja ukazuje na anksioznost i neisgurnost u samoga sebe, ovaj momak je proziveo dosta losih stvari po svemu sudeci.)

Uredu Rio... Drago mi je. I ne, ne nije mi hladno hvala. Dosao sam ovde da razbistrim misli i glavu. Moja kuca nije daleko.

"I have died many a death in love, and yet, had I not loved I would never have lived at all."
Signiture:
taj Pon Jul 30, 2018 4:41 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sisao bih do stepenica a zatim malo i rastegao ledja sto mi i veoma prijalo a razgovor sa Minatok delovao nekako opusteno eh i da sam ja opusten bilo bi nekako super i ako se nekad desava da nisam sto bi se i desilo ali iz oka moga gledao sam gde mu je kuca i negde malo dalje shvatio sam da smo komsije sto sam se pomalo i nasmesio i veoma kul jedino sto ga nikad nisam vidjao.
pa nismo znali da smo komsije ali nekako dobro znati.inace ono malo pre ponkead se i sam pitam jel sam nekad uopste stidljiv?i da li bi isto i znacilo mozda ako sam u neku devojku zaljubljen to me nekako zanima?
Poceo bih normalno govoriti kao i gledajuci njega a zatim u nebo i poceci da udisavam vazduh,ria kog su znali desavalo bi se da pocne pocrveniti sa nekim razlogom i ako me zanimalo misljenje nekako.
[color=#00ccff]ah sto lep vazduh kao mali smrdljivi i mirislhav luk.
[/color/
Podignuvsi glavu i rekao tiho u sebi da i on cuje isto.
taj Sre Avg 01, 2018 2:33 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugo bio napolju sa covekom po imenu Minato i ako mi je bilo malcice dosadno da se negde prosetam dok sam i to bas planirao ali ono sto sam upravo rekao nisam nisam znao da li sam ja stvarno uopste stidljvi covek ada pocrveni nekada i ako se to moze desiti da mi cak i bude dosadno.usao sam u kuccu potrcajuci na stepenice i uzimajuci iz svog frizidera dva gazirana soka cim sam uzeo zalupio sam frizider.toliko jako da bi se i culo duplo kada bi palo,otvarajuci opet vrata ne cekajuci mi nesto 1 minuta sisao sam ponovo laganim koracima takpakajuci donesu ci mu gazirani sok i rekao sam mu.
ah pa posto si vec ovde dosao a mozda umoran evo ti gazirani sok koji sam pre neki dan kupio pa ako oces osvezi se.
dajuci mu sok sa finim osmehom su mu dao to da bi se osvezio dok sam ja pokusavoa otvoriti,zelja mi se probudila da mi se islo u neku sumu da prosetam mozda ce opet biti tamo yoshiruou sa svojim psom.pomisleci u svoje misli i lepoti kada me donosio taj pas bilo je savrsenstvo da sam hodao sa nogama do pola puta ulice.
Inace idem da se prosetam vidimo se.
i ako je kljuc bio zakljucan ja sam iapk zakljucio dok sam otisao do sume.
taj Pet Avg 31, 2018 2:54 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako sam podelio sva pisma i racune al sigurnno je da sam zavrsio bio sam nekako umorniji od trcanja a cak od pa skakanja,dosao bih kuci sa torbom koja je jos tu bila i ako ne znam jel prazna skoro mi delovalo isto da je bila prazna,te bih otvorio vrata za sobom.a zatim u frizideru bih uzeo malo hladnu vodu sto me osvezilo sto bih zatvorio a onda krenuci ka krevetu grleci da sam docekao da cu opet leci i da znam da je zavrseno,stavio bih torbu negde a zatim legao gledajuci u plafon.
taj Pet Avg 31, 2018 3:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok sam isao do terena bio sam zedan, a flase u torbi su mi bile prazne. Video sam da jedna kuca ima cemu. Preskočio sam ogradu. Poceo da pijem vodu i punim flase. Mmmm... Ovo je osvezavajuce. Voda je bila prijatna i hladna. Mnogo sam bio zedan.Nisam znao cija je ovo kuca, ali se lepo setio da postavi cemu.
taj Pet Avg 31, 2018 3:40 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako sam i dalje gledao u plafon i tek shvatio da sam zaspao i da sam sanjao nesto drugo sto na to lici,ali ono sto je bilo od sana ni sam ne mogu objasniti,samo me probudilo skakanje i iza moje kuce vodu koju ja nekad cistim da bude dobra i prijatna sto sam i mislio da opet neko pije vodu sto mi nije smetalo.Sve sto samuradio sisao bih a onda islazio sa vrata i polako hodajuci i skiro izamoje kuce gledam nekog momka ali stajajuci na mestu i ne pometajuci se.
Pa,jel dobra voda,sigurno si bio zedan.
Gledao bih ga dalje i ako mi bio okrenut ledjima jedino sam viseo zelenu kosu i njegova ledja ali ne celog i mozda malo nabildovanog.
taj Pet Avg 31, 2018 3:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok sam pio neko me je prešao. Zamalo sam se ugusio vodom. Pa bilae abe dok me nisi prepao Govorio sam dok sam se okretao. Video sam nekog sa plavicstmom kosom koj me gleda. E izvinjavam se, ako to smetam. Bio sam jako zedan. Pokusavam sa nekako da se izvadim ir i e prijatne situacije.

Uvek spreman za borbu:

Pasivne:
#card227
#card267
taj Pet Avg 31, 2018 4:43 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I dalje bih gledao kako pije dok ne ceka mnjegovu reakciju ali ono sto sam video da se prosula vodu pa malcice po njemu tad bih se nasmejao i cuo te njegove reci,pa pitao sam se zaista jel mudobra ili nije ako vec pije.i tek bih video potpuno njega kada se okrenu oda me vidi to lice i taj oziljak kao da se i nesto desilo pa da ima oziljak al ipak izgledalo je pa porpilicno kul a mozda valjda ne i a njega,posto bi se izvinio rekao bi mu.
Ma nema veze slobodno pij ako si zedan nisi ti jedini koji je ovde bio zedan.
Tada bih i dalje stao iskreno me i bolele noge da mu pridjem i prestavim te bih poceo skakati na jednu nogu pa na drugu nogu i culo bi se pucketanje kostiju od rada i rada.
Inace ja sam Riomarindo uzumaki klan.a ti zelenokosi.
primetio bih tek sa svojim ocima videco njegovu zelenu kosu ali bukvalno zelenu,ali ono sto me zainalo jel li on genin ali cakru koju sam osecao bila je nekako veca za genina ili mozda jeste ipak chunin to me podsetilo na jednog genina koji je imao veliku cakru i ako jso ne znam njegov rank.
taj Pet Avg 31, 2018 6:02 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Video sam kako skakuće od bolova. Bio je malo i smesan tako. Kad se predstavio ucinio sam isto da ga ispostujem. Drago mi je jasam Zoro Uchiha. Mislio sam da je on neki genin koj je neki pocetnik. Ali sam nasuprot tome osetio jako prisustvo cakre za jednog genina. A kad sam cuo da je Uzumaki znao sam da je jak. A dal mogu da te pitam kosi rang. Ako ti nesmeta. Naslonio sam se na zid i cekao da mi odgovori.
taj Pet Avg 31, 2018 7:27 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo mi je interesatno odjednom kada je spomenuo da je Uchiha sto je bilo i dalje interesatno,kada se naslanjao na zid ocekivajuci da ce nesto uradi pratio sam njegova stopala gde idu i ono sto me podsetilo na Scara kada me dodirno i nesto uradio sa mojom glavom,pogledavajuci njegove oci pola sekundi i nije imao saringan ali sam mu odgovorio za rank.
Pa znas chunin sam zasad ali cu barem biti jonin kad poloyim ispite.
hodao bih do trave gde je i tu bila a onda seo jer je bilo mekano a zatim opet progovorio.
Nego kada si rekao da si Uchiha i dalje gledam tvoje oci i ne vidim da imas sharingan,posto me zanimalo u vezi sharingana da li mozes osetis nekoga kao da gledas u buducnost ili da ga dodirnes i zaboli ga glava tako nesto.
tek bih shvatio kada sam izgovorio da ga zaboli glava da su to vec yamanake koji ulaze u umove a ne uchihe ali moci uchige nisam ni znao kakve su pa sad da li imaju nesto slicno ili sta vec da me zainteresovalo i ceka oda ga cujem.
taj Pet Avg 31, 2018 10:40 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao sam ga kako sedi na zemlji. I cuo da me pita za sposobnosti mog Saringana.Pa i nisi mnogo pozresio. Mogu da brze reagujem na napade. Ono sto ti vidi običnim okom ja mogu da vidim usporenie.Sve zavisi od vrste Saringan. Seo sam pored njega i pogledao ga pravo u oci dok sam aktivirao svoj Saringan na oba oka.
#card478
Hteo sam da mu pokaze jer je hteo da ga vidi kakvoje i dali ga imam. I uzgred i ja sam cinin, al sam tek postao
taj Sub Sep 01, 2018 2:15 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stajao bih i dalje sedeci dole na travi i gledajuci u njegov Saringan i to sto sam cuo da nisam pogresio tek sam shvatio onaj put,ali onaj put kada mi je prisao decko po imenu Scar tada sam se setio njega i on me dodirnuo rame ili mozda glavu ali ono sto sam zna oda je proveravao nesto sto je hteo bitn oda trazi ali u stvari kod mene nista i nema toliko bitno sem ako nije vazno ali izraz tad lica niti sam video nesto posebno sem za druzenje tad bih rekao.
Scaaar.
Posecalo me njegov saringan na scara i ako uchihe imaju logicno saringan ali u vezi cunina to vec me obradovalo sto je cunin.
Pa cestitam ti sto si cunin,znas kada sam ja bio na cunin ispitu,pobedio sam ga u prvom potezu samo koristeci samuraj vestine a od elemenata i nista drugo ne.
svoju jakn bih sa leve strane odmako i videlo bi se moja katana i tu pojas koju drzim da bi se drzala i jasno bi se videlo da je dobrog oblika i ako sam se nagno da vidi kakav je mac ako je video iakd u zivotu samurajski da ziva u pogledu a zatim u 20 sekundi bih spustio ponovo jaknu i dalje imajuci svoju Katanu i ako mi tad nije bila potrebna ali ipak nekako vezano za nju ali ono sto mi se ucinilo i razmisljaljuci da mozda i zoro bude jednom samuraj nikad nisam video jednog uchihu sa katanom kada vec ima dobre sposobnosti.

taj Sub Sep 01, 2018 1:17 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Video sam njegov sjajni Mac. Bio je predivan i savršeno je izgledao. Ja sam ugasio svoj Saringan i ustao. Shvatio sam da ce moj jutarnji trening biti popodnevni. Dragomije sto smo se upoznali, ali trebalo bi sad da idem. Uzeo sam svoj ranac. I pozdravio se sa mojim drugom.
taj Sub Sep 01, 2018 9:12 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Proslo je neko vreme kada je neko dosao kod mene i ako jos nisam imao nekoga ko dolai sem sto je zoro otisao a ja sam samo mahnuo,poeo bih da ulazim u kucu i napokon u kuhinju spremiti jako dobar ips koji uvek nekako spremim,i ak osam imao jos krompira poceo bih ga seckati pa guliti nekako da izgleda malo deblji cips i nekako da izgleda mekse ono sto bih unutra stavio jeste slaninu uz cips i jos mekse ali isto i naravno hrskavije imao bih kao neki svoji recept kada pravim pa moze se reci kao poseban cips sto je i nekako prelepo i divno ali bih ostavio da se pece malo pola sata negde a do tad sam gledao jos dan ali i zanimljivo.Uzeo bih nekgde sendvi koji sam napravio pre 1 dana i poneo za sobom u dzepu da posle sacekam da bude gotovo i dobro.
taj Sub Sep 01, 2018 11:38 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hoda obih sa Shigeruom do moje kuce,vodio bih da kod mene kuci koja je ionako bila nekako lepa ali bih se nekako secao Sinhrai kada sam imao istu ovako izgleda ali unutra drugacije i sve bih imao osecaj posto mi je otac vec senju da me uvek iznenadjuje posto bi me sa nekim stvarima iznenadio i ako sam ima oosecaj da je napravio kucu u Sinhrai kad tad ne znam ni ja ali nekako valjda i jeste.
Tadaaam.inace moram samo da izvadim cips da gricknemo a ti se sta vec sedi negde i eto.
penjao bih se na stepenice dok je isao zamnom,zvuk reke iza moje kuce culo bi se a cak bi bila lepa,u njoj bi sipao vodu i stavio u frizider,ali bi se i dalje cula a voda jos lepsa kada napunim flasu vodu u frzideru i nekako hladna,ali ono kada sam otvorio vrata i bila su siroko otvorena i rekao bih da udje i da me izvine na trenutak u kuhinji,poceo bih trcajuci do kuhinje i gledajuci i znao sam da je gotovo,iz rerne koje sam gledao je bila savrsena gde je bio tu cips sa slaninom naravno stavio bih u nesto a da nije metalno ili drveno ali nesto da stoji tu da bude dobar,nakon 1 minuta ugasio bih rernu a zatim uzeo krpu i duvao bih da se malo ohaldi jer je bilo previse topao ali dobro mirisalo.krpu bih uzeo i stavio naravno u ciniju de sam do kuhinje ostavio kako bi smo seli,uzeo bih stolicu i povukao nazad da sedne dok sam ja sa druge strane sedeo i rekao njemu
Pa sedimo za ovim stolom do kuhinje da malo pricamo i gricknemo nesto i da probaj jako ce ti se svideti.
stavio bih cistu krpu negde na sto i seo bih na drugu stranu stolice i cekao bih da sedne.
taj Ned Sep 02, 2018 12:02 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čim smo stigli kod njegove kuće primetio sam da mu je kuća lepog izgleda, nisam se nešto previše oduševio ali ipak mi je takva kuća kao njegova zapala za oko. Nije previše velika i nije previše mala, moglo bi se reći, taman. A kada smo se vratima prilazili mi smo ušli unutra. Čim su vrata otvorena okačio sam plašt na obližnji čiviluk koji se tu nalazio te krenuo za njim da ga pratim. A kada smo se našli do mesta gde ćemo se smestitia onda je otišao do kuhinje gde je nešto spremao, možda taj čips o kom je govorio. Kada je postavio činije za jelo Rio je seo prvi a ja posle njega.
Sa svojim prstima sam zahvatio čips i probao sam ga, progovorih kratko.

Nije loše ovo.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Sep 02, 2018 12:37 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako smo seli vec sam cekao da uzme barem neli zalogaj cipsa koji sam napravio i da kaze o tome sta misli.i da uspelo je bilo je barem ukusno sto sam i sam znao da sam uzeo jedan i ja isto sto je svaki put bilo ukusno.Ali ono sto sam pogledao na fotelju mene i nekog coveka to me vec podsetilo na nekog jokera?da valjda joker njegova zelena kosa osmeh jak a tek njegovo lice.tad bih ustao sa stolice i grickajuci dok nisam prgoutao,dosao bih do fotelje de nije bilo toliko udaljeno do kuhinje a tada u stojecem polozaju mirisao bih drugu stranu fotelje na kom je on sedeo i rekao bih.
Hmmmm cudno.
i ako njegov miris odece nije bio poznat ali nesto i jeste osecalo sto nisam ja mogao i kada mi je rekao de da ga potrazim sto mi i dalje nije bilo jasno.Tada bih se vratio na sto i onda sam ga mu rekao.
Znas,ponekad mislim da sam perfekcionista.
taj Ned Sep 02, 2018 10:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok smo sedeli i jeli ono što je Rio spremao primetio sam da mu pogled beše malo čudan. Ustao je sa stolice i otišao do fotelje koju je omirisao, zašto bi je omirisao pitao sam se. Fotelja ko fotelja, normalno mi je sve izgledalo. Da nije možda nečiji miris bio tu, možda neko od ranije ili se jednostavno sećao, nisam bio siguran. A onda se vratio za sto da nastavimo sa jelom.

Jel? Često gledaš da sve bude tačno i precizno?

Nastavih sa jelom dok sam čekao njegov odgovor.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Sep 02, 2018 11:12 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tada bih poceo razmisljati necemu sto je govorio Shigeru i ako to nije to,nije nesto kao da sma perekcionista ali nekad kada pomirisem ljude koje su bili ovde kao da vidim njihov lik,poceo bih uzeti cips jeduci dok sam razmisljao kako bese izgleda,crvene usne zelena kosa,jeziva faca sa necim i jos nesto zeleno hmmm cudno.
Ah ne znam ali da ti kazem kada sam pomirisao kao da sam sad mogao na trenutak videti tu osobu,znas onu proslu zimu,e pa dosao je tad kod mene i malo smo se druzili a ime pa nesto i ne mogu se secam ali znam da je imao zelenu kosu,smeh zarazn,bledo lice i crvene usne kao i cudno odelo i jos po nesto zeleno sto mi je na kraju reako :ako ti nekad zatrebam znas me gde me mozes naci: i ako ne znam gde je on.
U razgovoru sa njim cinilo mi se da sam mogao to reci i ako je on duze u selu isto koliko i ja cak stariji od njega jednu godinu da se druzim osa vise osobama kojima sigurno i zna nekoga koliko vec u selu ima ljudi,ali ono sto bih na fotelju video ispod licilo bi na kartu bila je pola dole i ako sam ima oosecaj da je ispala kada me je crtao bas mene?tada bih uzviknuo.
AHA....karta vidis li je.
tada bi pokazao sa stola iza njega fotelju leve strane dole i karta jedna,posto mi se nije dalo ustati jer sam ocekivao da ce on doneti da vidi ali u slucaju karta uopste nije bila nesto bitna samo bih razmisljao da me je nacrtao i to je to.
taj Pon Sep 03, 2018 12:01 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao bih ga do je govorio, počeo je opisivati jednog lika i odmah sam se setio na koga je mislio. Da, baš na tu osobu na koju sam naleteo tokom moje zadnje misije. Prema njegovom izgledu i ponašanju sam odmah pretpostavio da je odbojna osoba čim ima takav izgled, mada iako sam ga totalno ignorisao tokom misije zapamtio sam njegov lik a i ime sam mu saznao pa sam se nakon Riove završene rečenice nadovezao.

Joker, znam za njega a takođe znam da nije tu. - pomalo zamišljenog pogleda i sećanja na tu osobu sam odgovorio zureći na površinu drvenog stola gde se nalazio čips dok sam bio naslonjen laktovima sa skupljenim i polustegnutim prstima da bih na kratku uzeo jedno parče čepsa i sporo ga pojeo izgledajući još zamišljenije.

Vidim, šta sa njom? - beše tu neka karta koja se nalazila kod fotelje koju sam uočio kada sam ušao u sobu

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pon Sep 03, 2018 1:01 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U momentu sam poceo ustati ali kako sam ustao poceo sam drhati ali kao u manjoj boli kao neki bol koji boli a jedino sto se secam da sam deli osvima pisma i kao postar da sam uspesno uradio sve to,nego jednostavno da sam ustao nisam mogao jedino sam samo seo sto mi se dalo samo to i jesti cips i druziti se snjim i uzeti dva parceta cipsa onako gricknuti dok je bio bozanstveniji ukusuj culo bi se kao pravi cips a onda bih rekao.
Ah pa nista samo me je nacrtao,pa sam hteo ustati da ti pokazem,ali me boli skoro sve od posla pa ono.
ali sam poceo razmisljati o njemu kada je rekao da nije tu a vec mi je palo napamet da je covek i mozda nasao neku devojku onao mozda istu kao on ili neku drugaciju i da se ozda skriva i da je trudna sad ne znam zasto bi mi tako palo napamet nesto tako,ma ne nije to.
Nije tu? da mozda nije nasao devoj....ovaj da mozda otisao iz konohe ili tako nesto slicno?
stavio bih jednu ruku na sto a onda naslanjajuci glavu na saku cekajuci njegov odgovor i ako me zanimalo,ali osecaj snjim kada sam uvek pricao uvek mi delovalo normalno a cak i nekako hrabro na taj nacin,ali bih i poneki put razmisljao da li smo mozda skoro isti a da nije u lizanju maceva kao sto ja lizem.
taj Pon Sep 03, 2018 3:07 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čim je Rio ustao primetio sam da je počeo da mu telo podrhtava, verovatno je bio umoran od lutanja gradom da šalje pisma. Primetih da je o nečemu razmišljao, naravno nisam znao o čemu, mada ako sudeći po našem razgovoru možda je mislio o tom Jokeru koga sam na kratko upoznao. Koja je njegova priča i šta je radio, to nisam znao sem onoga da on dođe brat jednom mom prijatelju. Nadao sam se da je sve u redu sa njim, malo me je njegovo delo iznenadilo dok sam razmišljao o tome ali ubrzo sam se vratio u realnost i zagrizao sam još malo čipsa.

Ma ne, ne verujem da ima devojku.
- čudno mi beše da Rio o tome razmišlja na taj način a i zbog situacije u kakvoj smo se našli kada sam ga sreo verujem, ne, znam da sam u pravu. Nema se vremena za takve stvari, zar ne? Brzo sam se podsetio onoga što sam video odavno, siluete, poznate i nepoznate istovremeno. Nešto me je to u blagoj meri nervozu unosilo, sećajući se dok sam čekao i posmatrao. Opet sam otišao, iskontrolisao sam svoje misli te nastavih sa odgovorom - Nije u Konohi, to je ono što znam.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pon Sep 03, 2018 3:36 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio u konohi...nije u konohi...otisao iz konohe.zapamtio bih te stvari i ak osumljam da je sa nekim razlogom otisao sto me i nije nesto preterano zanimalo buduci da je odgovor kao odgovor bio,A Shigeru i ja smo dalje jeli cips koji sam bese napravio od slanine i ako je poznato da nisam dugo nesto tako dobro napravio,ali ocekivao sam naravno da ce to tako nesto pohvaliti.i vec mi je bilo dosadno i ako nemam uopste neki plast kao kod miva ve svoju jaknu uvek nekako otkopcam da lici sto sam odjednom skinuo i rekao njemu.
Ah dosadi mi ova jakna idem nesto drugo obuci i lakse.
Ustao bih ali pucketajuci nogama otisao sam do moje sobe gde sam poceo pomalo trcati sporije da se nebi sapleo ono sto u sobi sma video i dalje ona zavesa i teleskop i krevet,ali u ormanu koji sam otvorio je sve skoro plavo i ako sam ne znam zasto imam plave boje ili zasto ih obucem vec bih poceo drati da se slabije ali jasnije ulo do kuhinje ili negde drugde.
AHHHH nemam sta da obuceeeeeem.
vise bi izgledalo kao one devojke sto nemaju sta da obuku te sam nasao nesto normalno sa kaputom ali umesto i kaputa manji sal od mog i poceo skidati jaknu i veliki sal.i umesto toga obukao nesto sa kaputom i sal neki manji da mi se ne vidi toliko rame.

tada bih bio dobro i ulagodno te sam poce silaziti nakon 3 minute i opet dosao u kuhinju de su jos bili cipsevi sa slaninom i ono sto me podsetilo kada sam isao za stolom jeste njegova ruka i dzep seteci se nase misije u samuraju hramu pa de sam drzao ruke za stolicu i pitajuci ga sa smeskom na licu.
Hmmm jel se secas ono putovanje u samuraju hramu,bese sam ti dao mapu ako imas kod sebe.Planirao sam kada postanem jonin da opet posetim to mesto.
taj Pon Sep 03, 2018 11:31 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon mog odgovora Rio se za nekih četiri do pet sekundi digao sa stolice i otišao u svoju sobu da obuče nešto drugo. Čekao sam ga nekoliko minuta dok sam jeo čips i pomalo sam zalutao, moje misli su otišle na neko drugo mesto, napolje, tačnije do onog trenutka kog sam se sećao da bih bio prekinut od Riovih reči koje su dopirali do mojih ušiju, žaleći se.
Blag uzdah načinih da bi posle samo minut do dva Rio došao do stola i opet seo postavivši mi pitanje.

Da, imam je, vratiću ti je. - odgovorih pomalo isprazno i dosadnim tonom svojim dok je pogled bio fiksiran na jednu tačku

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Uto Sep 04, 2018 12:08 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Razmisljanje me je dovelo na to od onoga do putovanja kada smo krenuli i kada me on dodirnuo i ako se nisam mogao pomeriti iz nekog razloga ako je to neka vrsta sposobnosti cim je ta jbio star a sigurno i mladji znaju sto je i zanimljivo bilo,sem sto bih ponovo otisao i da im kzaem neke stvari kao i novosti sto je bilo i potpuno zanimljivo,i ako mi sad mapa nije trebala vec bih znao put do tamo i vamo.Jedino sto sto sam pre vratio knjigu i ak osam mogao jos uciti neke zanimljivosti ali ipak mogu i postaviti pitanje na koje oni imaju.Uzeo bih cips i jeli smo jos uvek sto je bilo interesanto jedino zvukovi su bili tisina ali zvukovi hrskavosti.
Kul.
pre nebih znao sta cu od toga sem sto sam hteo i videti yamio koji nikad nisam ili otici kada postanem jonin to mi je dalo da ne razmisljam o tome kada vec imam i neke druge stvari znajuci da jos imam nesto na umu i gledajuci u plafon dok sam razmisljao.
taj Uto Sep 04, 2018 1:52 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeći tako i dok smo jeli taj čips koji je Rio spremio mislio sam kao da se u vazduhu osećala neka dosada sa moje strane, nekakva neraspoloženost me obuzela odjednom, zenice postale fiksirane na određen deo drvenog stola, pogled je bio neizmenjen i bez ikakvog pokreta. Sve što bi me pomerilo bile bi neke Riove reči dok smo vodili razgovor, što mi je davalo osećaj da nisam sam, moglo bi se reći da sam u sebi dosta mirovao, mnogo ćutao i progovarao kada bi to od mene bilo traženo. Reči u mojoj glavi odjednom su nestale, nikakva tema se ne rodi u umu mome, ćutao sam više nego što sam trebao. Povremeno bih bacio pogled na Ria koji je izgledao totalno opušteno i bezbrižno, a ja, totalna suprotnost. Od te moje zamišljenosti ja sam iz prostorije, ne, moglo bi se reći i same kuće otišao negde, ko zna gde, prosto rečeno, lutale mi misli. Kratka Riova reč koju sam malo slabije ali ipak čuo me je pomalo držala tu gde jesam, da ne budem nepristojan morao sam da saberem misli i da se vratim tamo gde sam bio, baš ovde za stolom grickajući taj čips. Onome o čemu smo pričali, o mapi koju je Rio spomenuo koja je bila kod mene u ranac nakačen na stolici, govorio je da će na to mesto ponovo otići. Okrenuo sam svoju glavu i gornji deo tela prema okačenom rancu gde se svašta po nešto nalazilo, izgledalo je kao da kopam tražeći nešto, tačnije tu mapu o kojoj je Rio govorio. Šaka i prsti su mrdali dok su pomerali napakovane stvari u tom rancu da bi nakon 20-30 sekundi napipali nešto papirno, to je bila ta mapa. Čim sam je izvadio i spustio rukom na sto, stavio sam dva prsta na nju i povukao sam je ka Riu.

Izvoli, trebalo je odavno da ti je vratim.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Uto Sep 04, 2018 6:42 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dalje gledajuci u plafon i ne skretavajuci neki specijalni pogled ovako na nesto,dok bih sve vreme uzeo cis i dalje jeo a cinija je ionako bila puna pa ipak je vredelo seci 4 krompira koji su bili ipak veci a ionako imam vise nego dovoljno da se nahrani pola cele ove kuce,u razmisljanju me je prekinulo to da mi je vratio mapu,sto bih i pogledao a kako je bila sklopljenja kao i svaka mapa,opet sam je otvorio i gledao je isto kao i pre samo sto sam saznao za neki kraci put a da nije ta pecina koju smo isli a taj vazduh sto m ije bilo muka da ni sam ne znam?.zasto je to bilo tako mislim ocigledno nekako.
Hmmm hvala.
Tada bih jos malo gledao i gledao pa tek onda zaklopio i stavio u dzep buduci da sam vratio knjigu ali ni ne znam odakle je iz konohe dosla.
pa hram je nekako ionako pa dobar izgradjeno,A nego, plus sigurno ti je bilo cudno kada su svi cak i ja polizali katane ?sigurno si mozda nesto primetio sta bi trebalo da znaci nesto?
pomalo bih opet razmisljao o tome da li on zna neko znacenje lizanje katane ili nesto sto se smisjalo ili nesto tako,vise sam sad bio zbunjen oko toga kada vec kao uvek polizem katanu i da li to stvarno ima znacenje to sto radim ili sam to izmislio ili nesto trece?
taj Sre Sep 05, 2018 3:41 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Može se reći da sam skoro zaboravio na tu mapu iako se celo vreme nalazila u mom rancu. Dobro je što me je Rio na nju podsetio da mu je vratim što sam i učinio pa sam nastavio sa jelom i dalje dok su prsti druge ruke lupali o sto. Dok je Rio govorio o misiji kada smo bili u tom samurai hramu setio sam se onoga što je upravo i pričao, nešto što neću shvatiti kod njega.

Čudno, naravno da jeste. - rekoh pomalo jačim glasom koji je zvučao kao da ga korim zbog toga, ali ipak, iako nisam imao tu nameru ta naklonost ka lizanju mačeva me je pomalo nervirala ali ne u jačoj meri nego u dovoljno jakoj da mi je to odbojno - Bolje ne radi to, ali ipak ti određuješ šta ćeš. I ne ne znači to ništa.

Možda je izgledalo da ga kritikujem zbog toga što naravno nisam hteo, samo da obrati pažnju na to što sam mu rekao. Još malo sam uzeo taj čips i odlučio sam da prestanem sam jelom.

Može jedna čaša vode?

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sre Sep 05, 2018 4:23 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa moglo bi se i reci da ce to bas i reci,ocekivao sam neku takvu vrste reci da me je bas i podsetilo na kashano selo kada sam bio tamo i bese imao nesto 4 ili 5 godina onu pricu koja mi je ona ispricala bas tada me podseti da mu ispricam pricu neku sta mi se desilo ili sta vec.
Pa znas shigeru,iako za tebe ne znaci nista za mene moze i znaciti,obicno lizem za srecu sto mi je pa lakse,a ako bih naleteo na nekog portivnika i ako je veci,jaci,strasniji,onda bih u tom slucaju polizao katanu i delovao bi mi bezopasno i sredio bih ga,ali znas mozda si u pravu za lizanje da nema veze,ali bas me to podseti da ti moram nesto ispricati,ako si zainteresovan da cujes?
tada bih poceo ustati sa stolice i uzeti casu,poceo bih u sudoperu sipati i tada u tom momentu voda je bila jako cista da je skoro licila na casu ali kako se sipala i sipala culo bi se divni zvuk i ako iza moje kuce nekako povezano tada isto i uzimam vode kada vec imam iz flase,odneo bih shigeru-u vodu i tad bih seo i gledajuci ga i kao njegov odogovor na to da mu ipak ispricm da mu to ipak delouje zanimljivo ali vise je horor nego zanimljivo.
taj Čet Sep 06, 2018 11:27 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iako me taj Riov ritual lizanja mača nije mnogo interesovao ipak sam uz njegovo pitanje pristao da mi da odgovor na tu njegovu naviku.

Pa ako želiš da mi ispričaš onda može.

Zatim kada mi je doneo čašu sa vodom, uzeo sam je sa stola i popio sam je.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu