Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Riomarindova kuca

taj Pet Apr 27, 2018 9:14 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

moja kuca

unutar kuce.

iza kuce
taj Pon Jul 30, 2018 3:34 am
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Minato je setao ulicama zamisljen, razmisljajuci o svim stvarima koje su se izdesavale u skorijoj proslosti, ali od kako se probudio iz kome nicega nije mogao da se seti... Pokusavao je da sklopi sve scene koje su mu dolazile kroz snove, ali je sve jos uvek bilo previse sveze da bi imalo ikakvog smisla... Dugo je hodao da cak nije ni primetio da je izasao iz glavne ulice i skoro prisao kraju sela gde je bila jos jedna kuca, a iza nje se nalazila suma i omanje brdasce... Odlucio je da se popne gore i sedne kraj drveta tresnje koje je bilo na samom vrhu.)

(Iz kuce se cula omanja buka, ali sobzirom da nije znao ko tu zivi odlucio je da samo nastavi do brda... Popeo se do drveta, i seo naslanjajuci se na njega, sunce je polako pocelo da zalazi i sumrak se spustao nad Konohom.)
taj Pon Jul 30, 2018 3:49 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pravljaljuci papire koje sam spustoa niz reke i ako mi dalo to opustenciju da koliko sam i sam znao da jos kage nije bio u selu i da se nije vratio svakih pola sata sam mogao nekako razmisljati na njega dal ce se vratiti ili da li je dobro.ono sto sam bih cuo jeste moje ruke i papir koje pravim neke kreativnosti ali ono sto sam cuo kako se neko penje na neko malo stepenice koja je na polju moje kuce i jos jedno drvo koje imam misleci da se nesto desava al jok,ali koraci koji su tu bili neki cuo sam sve glasnije i glasnije,uzejuci katanu u ruke i polizajuci je ali ono sto bih osetio nesto sto bi me obuzlo ali to nije to nesto sasvim drugacije usao sam unutra a zatim izasao i gledajuci stepenice ko hoda a katana je i dalje bila u desnoj ruci ka dole i ako nebi bilo razloga da ce se nesto desiti,okretajuci glavu ka desnu stranu opet video sam nekog coveka sa plavom kosom i nekim odelom koji uziva u nekom drvecu a katana bi se mogla cuti kada sam vratio i ako nisam imao nekih razloga za brigu i ako je samo jedan covek.zatim sam na mesto i sisao a zatim rekao.
pa zdravo sigurno si se samo naslonio na drvo kolko sam ja cuo zvuke.
ne osecajuci neku veliku cakru a zatim sam osetio da na levoj ruci zakacio papir koji sam pravio slucajno ali i dalje gledajuci u tog coveka zanimajuci me sta je zeleo.

Poslednji izmenio Riomarindo dana Pon Jul 30, 2018 4:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pon Jul 30, 2018 4:01 am
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Minato okrenu glavu i zapazi mladica pored sebe sa katanom u ruci...)

Hmm cemu to? Ti si bas plasljiv haha! (Nasmejao se...) Znas da smo u selu zasticeni. (Kako je izgovorio zanju rec lagano je okrenuo glavu posmatrajuci zalazak sunca na letnjem povetarcu. Jesen se priblizavala i mogao se osetiti blagi fijuk hladnog vetra kako prolazi kroz konohu i za sobom nosi vrtlog lisca... Bio je to lep prizor.)

Inace, ja sam Namikaze Minato. (Predstavio se u istom dahu ne okrecuci se prema nepoznatom momku.)

"I have died many a death in love, and yet, had I not loved I would never have lived at all."
Signiture:
taj Pon Jul 30, 2018 4:09 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

taj odogovr je sacekao nekoliko sekundi a zatim se nasmejao kada sam cuo taj odgovor,u tom trenutku sam poceo da se pocrvenim i ako nije istina da sam se uplasio sem jedino da nije neko slucajno upao a katanu u ruci bih mogao reci da sam drzao za srecu kada polizem ali da bas i ne napadnem kada je istina u tome da smo zasticeni.
NE nisam bio uplasen samo sam jednostavno ovaj pa drzao katanu..posto sam inace samuraj pa ono nekako se moze reci da vezbam a i iznenadio si me.
rekao bih nekako malo utihnuto i glasnije u isto vreme mucajuci od pocrvenila i ako mi nekako delovao covek kao neki fin,ali me nerviralo i dalje sto sam ponekad stidljiv u nekim situacijama,ali secajuci se Gine kada ona voli drzati nesto sto je ostro i opipavljivo sto i inace sigurno njena navika tako da sam pokusavoa ispasti pred njim bezopasan i ako nisam.
pa ja sam Riomarindo ali me zovi Rio samo,jel ti mozda nije hladno?
stajajuci jos na stepenice i razmisljao bih dal bih da ga pustim unutra ako mu je hladno od vetra koji je poceo da duva nekako malo jace.
taj Pon Jul 30, 2018 4:19 am
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Minato se samo nasmejao primecujuci Riovu uznemirenost... Minato  je bio veliki psiholog i olako je mogao da analizira sve aspekte onoga koga posmatra u samo nekoliko sekundi, bilo je dovoljno da odredjena osooba progovori samo nekoliko reci i Minato bi u svojoj glavi vec stvorio psiholoski profil te osobe. Primetio je da je Rui veoma stidljiv, znak mucanja ukazuje na anksioznost i neisgurnost u samoga sebe, ovaj momak je proziveo dosta losih stvari po svemu sudeci.)

Uredu Rio... Drago mi je. I ne, ne nije mi hladno hvala. Dosao sam ovde da razbistrim misli i glavu. Moja kuca nije daleko.

"I have died many a death in love, and yet, had I not loved I would never have lived at all."
Signiture:
taj Pon Jul 30, 2018 4:41 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sisao bih do stepenica a zatim malo i rastegao ledja sto mi i veoma prijalo a razgovor sa Minatok delovao nekako opusteno eh i da sam ja opusten bilo bi nekako super i ako se nekad desava da nisam sto bi se i desilo ali iz oka moga gledao sam gde mu je kuca i negde malo dalje shvatio sam da smo komsije sto sam se pomalo i nasmesio i veoma kul jedino sto ga nikad nisam vidjao.
pa nismo znali da smo komsije ali nekako dobro znati.inace ono malo pre ponkead se i sam pitam jel sam nekad uopste stidljiv?i da li bi isto i znacilo mozda ako sam u neku devojku zaljubljen to me nekako zanima?
Poceo bih normalno govoriti kao i gledajuci njega a zatim u nebo i poceci da udisavam vazduh,ria kog su znali desavalo bi se da pocne pocrveniti sa nekim razlogom i ako me zanimalo misljenje nekako.
[color=#00ccff]ah sto lep vazduh kao mali smrdljivi i mirislhav luk.
[/color/
Podignuvsi glavu i rekao tiho u sebi da i on cuje isto.
taj Sre Avg 01, 2018 2:33 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugo bio napolju sa covekom po imenu Minato i ako mi je bilo malcice dosadno da se negde prosetam dok sam i to bas planirao ali ono sto sam upravo rekao nisam nisam znao da li sam ja stvarno uopste stidljvi covek ada pocrveni nekada i ako se to moze desiti da mi cak i bude dosadno.usao sam u kuccu potrcajuci na stepenice i uzimajuci iz svog frizidera dva gazirana soka cim sam uzeo zalupio sam frizider.toliko jako da bi se i culo duplo kada bi palo,otvarajuci opet vrata ne cekajuci mi nesto 1 minuta sisao sam ponovo laganim koracima takpakajuci donesu ci mu gazirani sok i rekao sam mu.
ah pa posto si vec ovde dosao a mozda umoran evo ti gazirani sok koji sam pre neki dan kupio pa ako oces osvezi se.
dajuci mu sok sa finim osmehom su mu dao to da bi se osvezio dok sam ja pokusavoa otvoriti,zelja mi se probudila da mi se islo u neku sumu da prosetam mozda ce opet biti tamo yoshiruou sa svojim psom.pomisleci u svoje misli i lepoti kada me donosio taj pas bilo je savrsenstvo da sam hodao sa nogama do pola puta ulice.
Inace idem da se prosetam vidimo se.
i ako je kljuc bio zakljucan ja sam iapk zakljucio dok sam otisao do sume.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Similar topics
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu