Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Riomarindova kuca

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Riomarindova kuca

taj Pet 27 Apr 2018 - 21:14
First topic message reminder :

moja kuca

unutar kuce.

iza kuce

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Riomarindova kuca

taj Pet 13 Jul 2018 - 0:28
To je lose. Kako je za tako brzo vreme razvio takvu moc, ali hvala bogu pa su tu lideri i hokagei. Uglavnom sto se tice Boine i Ranekijeve veze, nije to bilo nista ozbiljno samo ono drugarsko muvanje, ali mislim da se raneki i dalje lozi na nju iskreno jer kako je gledao svaki put, kao... kao nekakvu boginju! Rekao sam to sa divljenjem u ocima i ako sam spavao vise od godinu dana pa sam sve propustio, ali zivot ide dalje i ja sam optimistican te stoga zelim da ojacam i da porazim tu bolesnu psihopatu Harukamija. Hajmo da treniramo! Zelim da postanem jaci. Rio me je sa cudjenjem gledao kao osobu koja je jednom recju idiot i koja skace sa teme na temu, ali sta da se radi.

Don't just mindlessly judge people as you please.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Riomarindova kuca

taj Pet 13 Jul 2018 - 16:24
Dok je pojeo ramen a ja jos uzivao u cipsu sa sve ukusima i grickanjima odjednom mi se pocelo nekako smuciti iz nekog razloga i ako oni nebi bili savrsen par nekako mi nesto i ne idu zajedno kao da se nisam sprotivio ali nekako grozno to cuti da sam rekao.
Boraku.
Sve mi delovalo sumljivo sto njega nema par shinobija koje znam nisu ovde ali me podsecalo sa razgovorom sa Banom kada je isao na putovanje epa sigurno je i on.zatim sam ustao da se obujem i da krenem sa vulo-om da treniramo i ako nisam znao koji je klan kao zacudjen dok smo kremuli ka ulicama pa to tamo.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Riomarindova kuca

Juče u 20:41
hodajuci kuci dok su misici listovi prestal ida rade i da se pomeraju dok sam samo hodao i nista drugo sem toga ali je bilo malim problem do stepenicama koji nisam ni voleo a mrzelo me je da uradim tehniku da bih se popeo i spavao opet na krovu kao i proslog puta.usao sam u kucu nakon toga sam zatvorio vrata i isao do kuhinje da popijem flasu vode koje je bila druga u frizideru koliko sam i poceo da skupljam nekoliko njih kao neki hobi.
eh sta ce mi ovo ovoliko
hodao sam prema cips koji sam sam pravio i ako nisam znao da me zanimalo kuvanje uopste jednostavno sam pcoeo praviti veliki i malo deblji cips koji niti goji sa manje masti i manje hrskavo sto se meni barem svidelo i stavi osam na stalazu negde gde je vruce dok sam isao u svoju sobu da malo i meditiram.ostavio sam svoju katanu negde iza dok sam poceo zamisljati o onome da li bih mogao naci senseia i ako nisam imao nekakve srece u tome da najdme nekog senseia a mozda su i vecina u pravu da nije potreban sensei kad je bolje nesto nauciti sam ali se u tome i nisam slagao dok bi mi sensei ili neko ko bi pomogao da vise nesto naucim i ak osam prvi put video Bou u sinhrai koja nije htela da mi bude i ako mi nije lako bilo zbog toga i ak osam neko vreme lupao svoju glavu o zid i ako nisu neki bili zadovoljni mojim sposobnostima sto posedujem dok su drugi vise bili previse ozbiljni i neki glavne baje kobaje dok su druge gledali za neki ozbiljan cilj u zivotu i kao u buducnosti kakva ce im biti i tako bla bla bla. i ako je svkao imao nekakav svoji cilj i neki pocetak ali me vracalo na to dok sam bio sa Mivom na misiji gledao sam u njegovu facu i ako sam pomislio da je ljut na mene ili da njega nisam zainteresovao,zbog one trke sto nisa naravno ni ucestvoao vise sam video njega u polu zavojskom stanju dok se drao iz svog glasa da sam bio upasen za trku i ako nisam nego sam imao neki los osecaj u vezi toga dok Miv nije ni imao osecanja sem sto je imao umesto mozga zice jedino sto radi na baterije dok mi nije ni licio na coveka ni shinobija nego nekog masinu bez osecanja i empatije pitao bih se.Da li on ima devojku?.ali je imalo nesto u njemu sto nisam znao ili je imao neku tajnu sem sto m ise svidjao njegov ogrtac i ako sam se zanimao zasto nosi zavoj ili ako sem toga nema neki kais koji mu pokriva plocice i izgledao tanko ali sam barem iam osvoju jaknu koju je sluzila kao i ogrtac kada okopcam,
ijuh
ustao sam nakon meditaije i pogledajuci kroz prozor tamo na nekoliko koraka kapiju i ulice cudilo me da nema jos kagea koji je tamo jos u mesecovoj dolini kada smo poslednji ja i Daryki bili tamo i ak osam hteo da ocerupam onu ludacu u belom i njene plave cakra oci.
LUDACOOO
povikao sam na prozor tiho sa malo glasnijm glasom u nebo i ako me je plasial ta zena uopste ali se vise i jos zapitao za Kagea i ako jos negde u daljini osecam njegovu cakru al isam se njemu divio da jeo n super kage i da sam rekao dok smo poubijali ove doktore i ninje da ja zelim kad porastem biti kao i on i ako sam porastao sada dok sma u 22 godini mozda i ja jednog dana postanem hokage ako zasluzim tu titulu ali sam nekako znao da mozda necu ni biti ja ni Daryki ili neko drugi vec naslednik njegove porodice,Cek? mozda on ima dete?hmm sto nebi i ja imao dete.
jao sto me boli glava.
poceo bih leci na krevet od svog tog razmisljanja dok sam bio meditirao.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Riomarindova kuca

Danas u 18:10
Ustajuci sa kreveta i ako sam bio nesto gladan razmisljao sam nesto da radim po kuci ili spremim nesto sebi jesti a nisam imao sta sto mi je bilo grozno i naravno otisao sam do Iciraku Ramena kojia je najbolja hrana i koja me odusevljava kada uzmem najvecu porciju a plus i voda koja je isto dobra.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Riomarindova kuca

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Similar topics
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu