Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Stari kamp YamiyoDanas u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardDanas u 6:48 pmMizu
Illumi i JohanDanas u 6:09 pmKon
Krug PozudnihDanas u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeDanas u 12:31 pmMizu
Execution DockJuče u 11:50 pmMizu
Emeil i RenJuče u 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroJuče u 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivJuče u 6:25 pmMiv
Lin PrašumaJuče u 5:15 pmIllumi
Travel EvidenceJuče u 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaJuče u 2:29 pmAvelj
Zid sa MisijamaJuče u 2:23 pmAvelj
Bambusova sumaJuče u 1:41 pmKain
Land Of VegetablesNed Nov 11, 2018 9:19 pmJohan Liebert
Juuzou Suzuya kucaNed Nov 11, 2018 7:41 pmJuuzou Suzuya

Riomarindova kuca

taj Pet Apr 27, 2018 9:14 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

moja kuca

unutar kuce.

iza kuce
taj Pet Jul 13, 2018 12:28 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

To je lose. Kako je za tako brzo vreme razvio takvu moc, ali hvala bogu pa su tu lideri i hokagei. Uglavnom sto se tice Boine i Ranekijeve veze, nije to bilo nista ozbiljno samo ono drugarsko muvanje, ali mislim da se raneki i dalje lozi na nju iskreno jer kako je gledao svaki put, kao... kao nekakvu boginju! Rekao sam to sa divljenjem u ocima i ako sam spavao vise od godinu dana pa sam sve propustio, ali zivot ide dalje i ja sam optimistican te stoga zelim da ojacam i da porazim tu bolesnu psihopatu Harukamija. Hajmo da treniramo! Zelim da postanem jaci. Rio me je sa cudjenjem gledao kao osobu koja je jednom recju idiot i koja skace sa teme na temu, ali sta da se radi.

Don't just mindlessly judge people as you please.
taj Pet Jul 13, 2018 4:24 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je pojeo ramen a ja jos uzivao u cipsu sa sve ukusima i grickanjima odjednom mi se pocelo nekako smuciti iz nekog razloga i ako oni nebi bili savrsen par nekako mi nesto i ne idu zajedno kao da se nisam sprotivio ali nekako grozno to cuti da sam rekao.
Boraku.
Sve mi delovalo sumljivo sto njega nema par shinobija koje znam nisu ovde ali me podsecalo sa razgovorom sa Banom kada je isao na putovanje epa sigurno je i on.zatim sam ustao da se obujem i da krenem sa vulo-om da treniramo i ako nisam znao koji je klan kao zacudjen dok smo kremuli ka ulicama pa to tamo.
taj Sre Jul 18, 2018 8:41 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

hodajuci kuci dok su misici listovi prestal ida rade i da se pomeraju dok sam samo hodao i nista drugo sem toga ali je bilo malim problem do stepenicama koji nisam ni voleo a mrzelo me je da uradim tehniku da bih se popeo i spavao opet na krovu kao i proslog puta.usao sam u kucu nakon toga sam zatvorio vrata i isao do kuhinje da popijem flasu vode koje je bila druga u frizideru koliko sam i poceo da skupljam nekoliko njih kao neki hobi.
eh sta ce mi ovo ovoliko
hodao sam prema cips koji sam sam pravio i ako nisam znao da me zanimalo kuvanje uopste jednostavno sam pcoeo praviti veliki i malo deblji cips koji niti goji sa manje masti i manje hrskavo sto se meni barem svidelo i stavi osam na stalazu negde gde je vruce dok sam isao u svoju sobu da malo i meditiram.ostavio sam svoju katanu negde iza dok sam poceo zamisljati o onome da li bih mogao naci senseia i ako nisam imao nekakve srece u tome da najdme nekog senseia a mozda su i vecina u pravu da nije potreban sensei kad je bolje nesto nauciti sam ali se u tome i nisam slagao dok bi mi sensei ili neko ko bi pomogao da vise nesto naucim i ak osam prvi put video Bou u sinhrai koja nije htela da mi bude i ako mi nije lako bilo zbog toga i ak osam neko vreme lupao svoju glavu o zid i ako nisu neki bili zadovoljni mojim sposobnostima sto posedujem dok su drugi vise bili previse ozbiljni i neki glavne baje kobaje dok su druge gledali za neki ozbiljan cilj u zivotu i kao u buducnosti kakva ce im biti i tako bla bla bla. i ako je svkao imao nekakav svoji cilj i neki pocetak ali me vracalo na to dok sam bio sa Mivom na misiji gledao sam u njegovu facu i ako sam pomislio da je ljut na mene ili da njega nisam zainteresovao,zbog one trke sto nisa naravno ni ucestvoao vise sam video njega u polu zavojskom stanju dok se drao iz svog glasa da sam bio upasen za trku i ako nisam nego sam imao neki los osecaj u vezi toga dok Miv nije ni imao osecanja sem sto je imao umesto mozga zice jedino sto radi na baterije dok mi nije ni licio na coveka ni shinobija nego nekog masinu bez osecanja i empatije pitao bih se.Da li on ima devojku?.ali je imalo nesto u njemu sto nisam znao ili je imao neku tajnu sem sto m ise svidjao njegov ogrtac i ako sam se zanimao zasto nosi zavoj ili ako sem toga nema neki kais koji mu pokriva plocice i izgledao tanko ali sam barem iam osvoju jaknu koju je sluzila kao i ogrtac kada okopcam,
ijuh
ustao sam nakon meditaije i pogledajuci kroz prozor tamo na nekoliko koraka kapiju i ulice cudilo me da nema jos kagea koji je tamo jos u mesecovoj dolini kada smo poslednji ja i Daryki bili tamo i ak osam hteo da ocerupam onu ludacu u belom i njene plave cakra oci.
LUDACOOO
povikao sam na prozor tiho sa malo glasnijm glasom u nebo i ako me je plasial ta zena uopste ali se vise i jos zapitao za Kagea i ako jos negde u daljini osecam njegovu cakru al isam se njemu divio da jeo n super kage i da sam rekao dok smo poubijali ove doktore i ninje da ja zelim kad porastem biti kao i on i ako sam porastao sada dok sma u 22 godini mozda i ja jednog dana postanem hokage ako zasluzim tu titulu ali sam nekako znao da mozda necu ni biti ja ni Daryki ili neko drugi vec naslednik njegove porodice,Cek? mozda on ima dete?hmm sto nebi i ja imao dete.
jao sto me boli glava.
poceo bih leci na krevet od svog tog razmisljanja dok sam bio meditirao.
taj Čet Jul 19, 2018 6:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustajuci sa kreveta i ako sam bio nesto gladan razmisljao sam nesto da radim po kuci ili spremim nesto sebi jesti a nisam imao sta sto mi je bilo grozno i naravno otisao sam do Iciraku Ramena kojia je najbolja hrana i koja me odusevljava kada uzmem najvecu porciju a plus i voda koja je isto dobra.
taj Sub Jul 21, 2018 11:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cudno je bilo to sto sam video ovo danas Blue Spirita i ako je osoba iza te maske jurio bih ali ne kao i obicno jer je po prvi put da me zanima neko da ga pojurim sto mi je delovalo nekako zanimljivo a samim tim i sa razlogom da je osoba koju poznajem jer se osecalo nesto tako.hodajuci stepenik do stepenika u svom dzepu lek koji sma cuvao za Johana za kasnije da bih mu nekako pomogao,Usao sam na vrata i nasao visecu policu gde je providna malo kutija neke boje i tu sam stavio a zatim i zaklopio i zavezao da se nebi odmaklo nekako i zatvorio na bezbednom mestu i ako drzim u visecoj fioci,Napravio sam sebi supu izvadivsi kesicu supe i pripremajuci se da pije nakon ove zime posto je bilo hladno a ima osam svoju kanu pretvarajuci se nekad da je ogrtac kada otkopcam i ak osam zeleo kao Mivov ali vise je izgledao golotinjasto da bih izgledao savrseno i ako imam bolje telo od njega i dobru gradju,razmisljaljuci o tome na fotelju dok se supa sprema i ako ga nisam video jos pre od Zensoku bolesti ali sam nekako znao ljude koji su bili sa snjim.
taj Sub Jul 21, 2018 11:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prošlo je nekih 17 minuta od kad su se susreli na ulici (Blue Spiri, Rio i Gina). Iako taj susret nije baš najbolje prošao, svako je trebao otići svojim putem. Gina nije otišla svojim putem. Nemojte pogrešno da razumete, obično bi išla putem do kuće ali sada, s obzirom na to da je interesovala istva stvar kao i Ria, odlučila je da skrene s puta, i evo je ispred njegove kuće iz koje je dopirao miris supe.
Pokucala je lagano na njegova vrata i mirno čekala odgovor.
taj Ned Jul 22, 2018 12:09 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok se supa i sve vise i vise pripremila taj miris je dopirao i ako je dobar sve dok nisam cuo neko zvono koje je zvonilo,Nisam nikoga ocekivao u ovo vreme zimi da ce neko doci,i ako sam kao muva bez glave i iznenadjeno ocekivao ko ce to biti na mojim vratima,otvorio sam dok sam video Ginu kako mirise sa svojim nosom taj miris supe i ako sam zaboravan i ne secajuci se da sam rekao gde zivim ili je to i sama skontala da sam hteo biti prijatan i reci joj.

pa Gina nisam te bas ocekivao ali naravno udji ako hoces taman sam pripremio supu dobru i vrucu za ovu zimu pa da probas ako zelis.

uveo sam je u kucu i da me naravno prati u dnevnoj sobi gde je isto tu i kuhinjadok sam sklonio supu sa velike serpe i ugasio stvar,sipajuci meni i gini u velikoj casi dovolnjoj da je siroka i da se malo brze ohladi ali ne toliko da ne prestane da odrzava taj topao ukus pa sam je zatim pitao stojeci i ako jos nisam ni seo ali secajuci se na ulici Ikehata kada nismo ni popriali ali se vise moglo reci da smo se videli.

zelis da dodam nesto u njoj so ili bez?

taj Ned Jul 22, 2018 12:34 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio je to mirno veče u Konohagakure-u.

Njena crna kosa, neuobičajeno sređena, padala je preko njenog lica poput gustog crnog vodopada. Gospođica savršena, rukom je sklonila taj pramičak kose sa lica koje je bilo neverovatno lepo i bez ikakvih bora. Iako je život ninje bio težak i prljav, njene ruke su bile tako mirne, ženstvene, što je bilo zaista čudesno, nakon svih tih teških treninga, bacanja kunaia i korišćenja ostalog oružja. Njena figura bila je nežna i elegantna, jedino je bledi ožiljak na prstu bio odskakao, ali bio je skoro neprimetan. Sunce je već davno zašlo te su senke i odsjaji već počeli da se vide.

Riomandarino i Gina su se pogledali. Rio je insistirao da Gina proba njegovu tek spremljenu supu i bila je jako topla i prijatna. Njen novi drugar, očigledno je znao da kuva, te mu se ona divila zbog tog umeća.
Gina se nasmejala, mali osmeh, osmeh pun divljenja. Bilo je mračno. Gina je počela da se meškolji, te je trepnula nekoliko puta u njegovom pravcu. Bila je kao u nekom polusnu kada je rekla

„Vidi se da mi se spava huh samuraju? Jako sam umorna“ umor je bio evidentan, ona je zevnula i uspavila se na stolici, očigledno trudeći se da ne zaspi, oči su joj sijale nekom ludačkom svetlošću. Ta svetlost gasila se brzinom kojom se i pojavila. Njene crvene oči odlutale su ka nekim značajnim uspomenama. Izgledalo je kao da se priseća nečeg bolnog. Nakon kratke tišine, progovorila je jedva čujnim šapatom „Ja i Atsuko, moj brat smo znali nekada da gledamo zvezde kad ne možemo spavati uveče. Što mi ne bi pokušali?“ Upita Gina. Činilo joj se kao da može da se telepatski poveže sa njim, tu dok su sedeli za stolom. Gina tako malena, sćućurena u stolici, prekrstila je noge i naslonila se na sto jedom rukom. Sedeli su tu još malo, bacajući po koji pogled kroz prozor, na zvezde. Nekada bi neki komntar dobacila kao što je „Vidi onu zvezdu tamo, kao da ima oblik neke žene“, a onda bi se pogledali i krenuli da se smeju. Gina je bila starija ali se činilo kao da ne stari uopšte, čak se on činio stariji.

„Aaa koji đavo. Šta misliš šta se desilo ? Ukočila mi se noga.“ Gina je pokušala da ustane, pažljivo, kako ne bi je još veći grč uhvatio. Zamolila ga je za pomoć, a on je prišao i prstima lagano prešao preko njene noge koja se nije micala. Iako je njegova snaga bila evidentna, nije jako stisnuo, a opet bio je jako blizu njenom licu te su oboje od te blizine pocrveneli u licu. Njihove usne krenule su da progovre, ali na kraju reči nisu izašle. Gina se totalno spetljala i kao da je zanemela. Kada su završili ovo mini okupljanje, otpratio je iz kuće.

Još uvek nisu otkrili ko je osoba ispod maske...

taj Ned Jul 22, 2018 1:09 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

i ako mi se cinilo da je Gina savrsena devojka koju sam nekako upoznao delovalo mi je da je jos u dusi nkekako beba sa emocijama,nasu supu koju smo pili i srkavali kada bi se vise hladilo dobro i lepo od naseg usana na supi koje su dodirivali nase case dok smo popricavali,secao bih se one scene kada je Gina vec zaspala na Reci kada smo ja i Atsuko vodili kod njega kuci to je bio nesto lepsi osecaj gledati njene crvene sajne oci kao saringan ali lepse od saringana koje ja vidim,Jedino sto me privlacilo kod Gine to sto njene reci koje je ona govorila se jako moglo razumeti i to sto ima neke misterije jos koje nisam mogao otkriti u vezi nje,bio sam pomalo i pervezan kada je rekla da ta zvezda lici na neku zenu obicno sam pomislio kada bi neko video zensku osobu kao zvedzu pomislio verovatno na njene grudi ili neki deo tela.Ali vise sa svojim teleskopom sam hteo gledati sa njom i ako me je bilo briga za taj teleskop dok smo kroz prozor mogli videti sjajne zvezde,Sa gino mje bila nekako opustencija dok je zracila neku energiju.
Cekaj uspavana lepotice da li si sigurna da mozes sama ici kuci,zelis li mozda da ostanes ovde da prespavas dok ne sutra bude dan barem da se odmoris?
Poceo bih pocrveniti i ako sam na fin nacin smesio njoj i pruzajuci ruku da se vrati dok sam joj pomogao dok joj utrnula nekako sam se plasio za nju da nebi pala ili tako nesto kao da sam osetio neko novo osecanje ili mi se vise sve cinilo.
prihvatas li
taj Ned Jul 22, 2018 1:19 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

“Ajmo samo unutra, Rio druže! Što nisi rekao ranije, nego si čekao da krenem? Mora da si to namerno.”

“Tri sata.” Gina je prekstila svoje ruke, a oči su joj se caklile. “Već tri sata su prošla! Neverovatno, al nisam ni primetila! Ah da zaboravila sam da ti se izvinim za ono od malo pre, grč me strefio u nozi, obično mi treba nekoliko minuta da se izbavim iz tog stanja. Ali jeej, sad je sve u redu!”
taj Ned Jul 22, 2018 1:32 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogledajuci gininu reakciju i ako nisam ocekivao da ce to reci ali sam se malo i naglas nasmejao i ako sam voleo da ona jos ostane sto i jeste ucinjeno osecao bih da sam nekako usamljen kada vise volim da je tu kod mene i da ima neku tu atmosfveru.
HAHAHA,ne moras da se izvinjavas uopste ionako bih te nosio do tvoje kuce da se nebi barem mucila oko toga ai vise volim kada je neka osoba tu sto se nekad i osecam malo usamljeno i dosadno bude kada niko nije tu sem mene,mir i tisine.
poceo sam pocrveniti nakon te reenice da sam usamljen i da mi je nekako dosadno da nisam ni ja sam znao sto sam to rekao sve dok nisam opet razmisljao o Kainu i ako ima i druge osobe koje su slicne njemu ili barem da ima nekog pored sebe da ide na misije sto mu i ponekad nedostajalo sa njim sve dok u konohi nisam nasao neke skojim bi se blizio kao sto je Gina ali tada sam se seti oda pored nje osecam siurnije i osecam da se nista ne desava sem da mi je ona u centru paznje.glavu sam nago dole i rekavsi tiho da me ne cuje.
:usamljen: zasto sam to rekao?
taj Ned Jul 22, 2018 1:40 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

“To baš nije lepo reći, pogotovo ne sad kad imaš mene za društvo , zar ne?”

“NIKADA NIJE KASNO ZA DRUŽENJE!
” Gina vrisne uglas Riu i stane ispred njega da mu zakloni pogled, i očigledno se predstavi kao pogodnu osobu da otkloni usamljenost kad god….
taj Ned Jul 22, 2018 1:55 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Od gininih reci koje mi je rekla osecao sam i da iako Kain nije sada tu i da me mozda zaboravio ili ipak ne dok u konohi pokusavam naci neko drustvo da se upoznam i ako nema njega i da to isam ispricao nekome bas to ali sam se poceo smejati kada je gina izgovorila tu rec da imam nju kao druga sto je i barem istina ali sam se i razmisljao o tome jel me napustio ili sve njih u konohu koje je znao.

pa istina je to da imam tebe ya drugaricu i pored tebe osecam dobro,Ali razlgo zbog cega se osecam ne bas toliko usamljeno i ono cemu razmisljam da podelim sa tobom.
poceo bih uzimati dah dok mi je srce lupalo na nekoliko sekundama a dok sam i bio pocrven malo.
pre konohe sam ja tad ziveo u Sinhrai pa naravno zblizio sam se jako sa nekom osobom da me je naucio necemu i sto sam postao bolji ninja dok mi pomagao za Genin ispit ali nisam ga vise toliko vidjao kada je poceo da ide na misije i cak je izgledao vise zainteresovano a misije kao da mu je zivot,Cak i kada je bila zensoku bolest poslao sam poruku na koju mi nije naravno odgovorio i ak osam siguran da je bio u kolibama.

razmisljao je o tome sta mu se moglo desiti dok sam gledao svaki put kapiju pa skoro i svaki dan da nije ni dosao imao sam nekakvu ideju da pokrenem kao nasu malu misiju da ga pronadjem da se mozda sigurno nije izgubio ali kao nindza je sigurno bio snalazljiv sto mi nije toliko dalo zabrinutost.ali sam pored nje dao osmeh mali.

pa sta mislis da idemo na nasu malu misiju da njega pronadjem barem da mi bude poslednji put da sam ga video ko zna gde je.
taj Ned Jul 22, 2018 2:05 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

“Rio…” Gina je uhvatila svog druga u jedan veliki zagrljaj, iz kojeg je plavokosi pokušao da se izmigolji.

“Mm.. Mislim da ću moći da izdvojim vreme za neku misiju! Tako dugo nisam izlazila iz ovog sela!”

Bivša hejterka putovanja je uzdahnula dok je posmatrala svog plavokosog prijatelj, fanatika i ljubitelja akcije. Njihovu misija i pronalaženje te osobe nije morao znati niko. Čak i Gina je imala tajnu- sina, za kojeg još uvek nije nikome rekla. Niko nije znao da će postati majka, a dete će verovatno dati na usvajanje.

Rio joj je pokazao sobu u kojoj bi mogla ostati do jutra. Prošlo je dosta vremena od kada je posetila tuđu kuću, pa još i nočila u njoj. Ali ovo je bilo drugačije jer Rio i Gina bili su zaista samo prijatelji.
taj Ned Jul 22, 2018 2:21 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osecaj je bio kada sam to reako nisam ni znao da li je tuzna ili sta vec dok nije uzviknula moje ime,zagrlisi me normalno kao osoba dok su i moje ruke bile u njenom zagrljalju dok se nisam mogao pomerati ali sam poceo lagano njene ruke su bila iza mojih ledja sto sam vise i vise poeo pocrveniti na licu dok i njene grudi osetio kao i u tom zagrljalju sto mi i zasita isto neako bila neprijatno malo u toj situaciji pomisleci da sam perveznjak da me tako neka zenska osoba zagrli osecajuci njene tople ruke sve sto je toplo. Ali osecaj je divan kao kada neko zapalii vatru za grejanje za zimu,Osecanja koja sam osecao kao da sam cuvao u svoje srce i telo i dusu.

Pa super.

Moje misli su mi odreagovale tako da imam osecaj dam i se oci smanjuju zbog tezne spavanje i neka sila koja vuce ka krevetu dok sam joj pokazao ja sam naravno seo kako bi namestio sto bi bilo udobnije ali ruke su pocele da otkazu a cak su i tresle u polozaju iza drzaeci ih a ono sto me je zanimalo jeste o Shigeru-u

Hmmm secas se kada si upoznala Shigerua?ni u jednom trenutku nisam znao za njegov klan a ti jel si ga mozda pitala ili da ste se barem culi?
taj Ned Jul 22, 2018 2:34 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mlada devojka sa gustom crnom kosom i prelepim crvenim očima, sela je sama na obližnje mesto, pored prozora, u kući. Bilo joj je toplo ponovo. Prijalo joj je što je niko sada ne gleda samo kao objekat, niti kao mašinu za ubijanje. Devojka je bila isfrustriana zbog noge, ali je ipak ispravila savijajući je u agoniji od bola. Nije imala predstavu zašto je boli i dalje, ali je vratila hladan pogled ka Riu, praveći se da je sve okej i dalje.

“Mislila sam da ćeš ti to otkriti.”
Promisli devojka pa mu odgovori. “Jednog dana ću valjda i ja razvitizi moj Aburame insekt-instinkt a onda će me možda više i poštovati. I prestati da ignorišu moju pripadnost tom klanu.” Njene oči su se zacaklile dok je govorila o svom klanu.

taj Ned Jul 22, 2018 3:01 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iako Rio nije znao o Aburame ljudima koji imaju u sebi bube ili koriste klan kao bube da to njima i ne smeta bas,kad sigurno ni komarci ne sisaju njima krv cim imaju tu prednost o tome da ne peva tuzne pesme o ugrizu ali su to nekako magneti za to,Imajuci osecaj da me je gledala bledo kao da je jos dalje boli noga gledaju pomalo pa pomalo tu nogu i ako to nije ista cudno ali me je vise zainteresovalo jel se to neko ismejavao njenom klanu.

Ah bices ti odlican Aburame i pokazaces sigurno dobre vestine kao sto cu i ja Uzumaki kada budem ikad uhvatio neku repazu zver ali to jos ima i vremena dok se ne sazna ni gde su do tad mogu i napredovati,nego reci ti meni jel se pripremas za jounin ispite?

Rio-a vise zanimalo za ispite buduci da ja nisam prosao iz prve ali da su barem drugi ljudi uradili z prve sto me zainteresovalo a to da cemo proci te ispite vrlo lako ako se i pokazemo,cak mi je i cudno reci nekome da sam polagao Genin ispit nekoliko puta moze se reci barem cetri puta kada nisam bio toliko zainteresovan da budem ninja ali ocigledno me i zanteresovalo taj svet koji me privuklo i otkriti neke tajne i ici dalje ka nekom ostvarenom cilju koja je bila duboko u meni sto i nisam ni nabrojao koji su se pa nagomilavili,vise sam osetio umor a da mi se nije ni dalo sapvati a sto se tice Gine mogli bi smo biti najbolji samuraj.

taj Ned Jul 22, 2018 3:15 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Drugovi su skoro cele noci pricali i podrzalaji jedno drugo vezano za ispite i ostale nedace koje ce ih snaci dok jedno od njih nije zaspao a to je bio

“Hmm, Rio…”

Njegova crnokosa prijateljica ga je ćušnula sa svojim prstom na kojem je bio ožiljak. Uzumaki dečko je zažmirio na trenutak zbog toga, ali je izignorisao i nastavio da spava.

“Druže..!” Još nekoliko puta ga je cimnula.

Nije odregovao.

“Grrrr, Riomarindo!”

LUPILA GA JE JAČE NA KRAJU!
taj Ned Jul 22, 2018 4:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„Dobro jutro. Riomandarino, Gina je....“

Pozvala sam ga i po imenu, ali nije obratio pažnju ni na to. Bila sam uzbuđena zbog novog dana i htela sam izaći odatle, a kad izađem pa ha ha videću gde ću dalje. Ne želim da iskorišćavam više tuđa gostoprimstva. Vreme je da se bavim malo svojim problemima.
taj Ned Jul 22, 2018 5:03 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Spavao bih cvrsto i ako sam u svom krevetu toplom svoju jaknu koju sam skinuo tokom sapvanja,a sa cebetom sam se pokrio da bih se ususako u nesto dok nisam cuo neki glas koji me doziva a da niko drugi sem nije Gine koja je bila sinoc kod mene pitao bih se kada je vec dosla do mene sa svojom grc nogom do tad joj se oporavilo sto bi i jeste bila istina.

I tebi.

oci su mi bile sirom otvorene dok sam gledao Ginu razbudjenu i naravno naspavanom sto bi se moglo primetiti kod njenih crvenih ociju i njene odece koja je skoro pa sva crvena sto je dobro stoji,ali sam isao do kuhinje popiti vode iz frizidera koji sam uzeo sa reke iza kuce ali sam nekako znao da je malo hladna ili mozda cak zamrnzuta,Gledajuci kroz prozor od onog maskiranog coveka koji sam ga video tog dana i ako nisam znao ko je ni zasto ni kako.

Nego reci mi Gina jel te podseca nesto ime na Blue Spirita,sta bi on trebao da znaci i sta mislis oce se otkriti njegov indetited?

gledajuci i dalje u pozor ali prozor hladan i izraz nama dvoje se prikazala dok je bila iza i nekako udaljena od mene a odraz je i dalje nekako bio kriv po tome da je hladno,pravio bih neke skulpture od prozora koja je bila hladnoca neke sarenice ono vamo tamo.
taj Ned Jul 22, 2018 5:17 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ljudi su čudna stvorenja. Evo uzmite kao primer Blue Spirita.. On je bio neki dobar ninja ali je bio mizeran luzer kada je u pitanju socijalna interakcija. On je lutao okolo, i nekako se nalazio uvek u blizini crnokose devojke, ali i dalje se držao delimično po strani. Dok ona, naravno, još uvek nije zaboravila određene ljude iz prošlosti..

Patetično.

Baron je konstatno nadgledao Blue spirita, koji je povremeno nadgledao devojku. Mogla je osetiti njegovo prisustvo tu i tamo jer bi se retko dešavalo da se on javi, ili ne daj bože pozdravi u prolazu.
Gina je klimnula glavom zamišljeno kada je Rio upitao za njega, i krenula da hoda ka izlazu iz kuće.
„Rio, nikada nećemo naći tog lika, jer put kojim on konstanto ide, mi ne možemo poći...“

taj Ned Jul 22, 2018 5:32 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Razmisljaljuci o tome gde bi on mogao da bude i ako je bio pokretan i verovatno mrsav ali odelo koje je nosio bilo je bas crno kao tama kada sam spominjao da svetlost to i ne moze videti ali sam znao da ga mozemo naci to bi bilo cak i sigurno,Izjurio sam kroz vrata kada je pocela da silazi niz stepenice da se vrati kod sebe kuci dahtajuci i pricajuci mozda i kao nekom planu da bude i uspesno.

Pa kada je vec ovde u selu sto nebismo mogli ga naci od nemoguceg bude moguceg,ali zato ga pas moze njanjusiti.Zar nemas i ti neku gorecu zelju u sebi da saznas zelja da viris ispod te maske njegovom i istinom.

Nisam ni ja znao kako objasniti Gini za psa kada sam spominjao sve sam vise mislio na nekog inuzuku koji moze barem pronadje po mirisu i ako je to nesto nebitno kao da otkrivam neke tragove ali sam i u tom trenutku pomislio da mislimo na isto dok ona razmisljala drugacije kao sto i ja,goreca zelja sa tim da saznam ko je taj lik i ako mi je bio zanimljiv da mi bude jos zanimljivije da obavim te slatke stvari o nekom indetitetu koji ima sam po sebi masku cak i ime.ali sam hteo naravno naterati Ginu na nacin kojim da ona osetu tu gorecu u sebi.

taj Ned Jul 22, 2018 5:39 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„Shvatila sam.“

„Sherlock Holmes-u, iskorači, pa samo napred. Riomarindo je zvanično osoba koja najviše opaža u celom selu. “

Prevrnula je svojim očima.

„Mogli bi samo da odbacimo tu misao o njemu “ prasnu naglas, naslanjajući glavu na zid i time stavljajući do znanja da to i pokušava da uradi.

Zatim, nakon toga, otvara vrata i napušta Riov dom..
taj Čet Jul 26, 2018 3:24 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nesto bih razmisljao od kada je otisla Gina iz moje kuce osecajuci se nekako dobro da neko prespava i ako sam cuo njene krikove koje me je budila podsetcajuci me na Atsukoa kad smo kod njega bili eh sto je bilo lepo da ne se zamisliti,ali vise sam hteo ici u biblioteku koja ima u konohi i ako ne verujem da postoje neke zabranjene knjige ili tako nesto zanimajuci me jedino o plavim ocima koja je svetlucava cakra kroz one zene koje smo bili dok mi to nije jos bilo jasno ali nesto jako je.
hmmmmmm IDEMO.
Vikajuci dok sam kroz vrata izasao.
taj Ned Jul 29, 2018 4:37 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Otkljucavajuci vrata od kuce usao sam unutra de sam stavio knjigu i bacio na moji krevet koliko zaista moze biti komplicirana da cak i pitam nekog Hjugu sta je tenseigan trajalo bi kao da mi procitao 400 strane nego ovih 700 strane,sisao sam dole iisao ka svojojreci gdesam samo jedino gledao kako ide i praveci od papira kojih sam imao neku patku da otpluta od dosade i gledajuci gee ce dalje ici (ne zagadjujem) dok ostatke sam bacio u kanti koja mi netreba i tako svakih 3 minuta pravio novu patku ili cak vise njih od zabave nesto raditi.
taj Pon Jul 30, 2018 3:34 am
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Minato je setao ulicama zamisljen, razmisljajuci o svim stvarima koje su se izdesavale u skorijoj proslosti, ali od kako se probudio iz kome nicega nije mogao da se seti... Pokusavao je da sklopi sve scene koje su mu dolazile kroz snove, ali je sve jos uvek bilo previse sveze da bi imalo ikakvog smisla... Dugo je hodao da cak nije ni primetio da je izasao iz glavne ulice i skoro prisao kraju sela gde je bila jos jedna kuca, a iza nje se nalazila suma i omanje brdasce... Odlucio je da se popne gore i sedne kraj drveta tresnje koje je bilo na samom vrhu.)

(Iz kuce se cula omanja buka, ali sobzirom da nije znao ko tu zivi odlucio je da samo nastavi do brda... Popeo se do drveta, i seo naslanjajuci se na njega, sunce je polako pocelo da zalazi i sumrak se spustao nad Konohom.)
taj Pon Jul 30, 2018 3:49 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pravljaljuci papire koje sam spustoa niz reke i ako mi dalo to opustenciju da koliko sam i sam znao da jos kage nije bio u selu i da se nije vratio svakih pola sata sam mogao nekako razmisljati na njega dal ce se vratiti ili da li je dobro.ono sto sam bih cuo jeste moje ruke i papir koje pravim neke kreativnosti ali ono sto sam cuo kako se neko penje na neko malo stepenice koja je na polju moje kuce i jos jedno drvo koje imam misleci da se nesto desava al jok,ali koraci koji su tu bili neki cuo sam sve glasnije i glasnije,uzejuci katanu u ruke i polizajuci je ali ono sto bih osetio nesto sto bi me obuzlo ali to nije to nesto sasvim drugacije usao sam unutra a zatim izasao i gledajuci stepenice ko hoda a katana je i dalje bila u desnoj ruci ka dole i ako nebi bilo razloga da ce se nesto desiti,okretajuci glavu ka desnu stranu opet video sam nekog coveka sa plavom kosom i nekim odelom koji uziva u nekom drvecu a katana bi se mogla cuti kada sam vratio i ako nisam imao nekih razloga za brigu i ako je samo jedan covek.zatim sam na mesto i sisao a zatim rekao.
pa zdravo sigurno si se samo naslonio na drvo kolko sam ja cuo zvuke.
ne osecajuci neku veliku cakru a zatim sam osetio da na levoj ruci zakacio papir koji sam pravio slucajno ali i dalje gledajuci u tog coveka zanimajuci me sta je zeleo.

Poslednji izmenio Riomarindo dana Pon Jul 30, 2018 4:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pon Jul 30, 2018 4:01 am
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Minato okrenu glavu i zapazi mladica pored sebe sa katanom u ruci...)

Hmm cemu to? Ti si bas plasljiv haha! (Nasmejao se...) Znas da smo u selu zasticeni. (Kako je izgovorio zanju rec lagano je okrenuo glavu posmatrajuci zalazak sunca na letnjem povetarcu. Jesen se priblizavala i mogao se osetiti blagi fijuk hladnog vetra kako prolazi kroz konohu i za sobom nosi vrtlog lisca... Bio je to lep prizor.)

Inace, ja sam Namikaze Minato. (Predstavio se u istom dahu ne okrecuci se prema nepoznatom momku.)

"I have died many a death in love, and yet, had I not loved I would never have lived at all."
Signiture:
taj Pon Jul 30, 2018 4:09 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

taj odogovr je sacekao nekoliko sekundi a zatim se nasmejao kada sam cuo taj odgovor,u tom trenutku sam poceo da se pocrvenim i ako nije istina da sam se uplasio sem jedino da nije neko slucajno upao a katanu u ruci bih mogao reci da sam drzao za srecu kada polizem ali da bas i ne napadnem kada je istina u tome da smo zasticeni.
NE nisam bio uplasen samo sam jednostavno ovaj pa drzao katanu..posto sam inace samuraj pa ono nekako se moze reci da vezbam a i iznenadio si me.
rekao bih nekako malo utihnuto i glasnije u isto vreme mucajuci od pocrvenila i ako mi nekako delovao covek kao neki fin,ali me nerviralo i dalje sto sam ponekad stidljiv u nekim situacijama,ali secajuci se Gine kada ona voli drzati nesto sto je ostro i opipavljivo sto i inace sigurno njena navika tako da sam pokusavoa ispasti pred njim bezopasan i ako nisam.
pa ja sam Riomarindo ali me zovi Rio samo,jel ti mozda nije hladno?
stajajuci jos na stepenice i razmisljao bih dal bih da ga pustim unutra ako mu je hladno od vetra koji je poceo da duva nekako malo jace.
taj Pon Jul 30, 2018 4:19 am
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Minato se samo nasmejao primecujuci Riovu uznemirenost... Minato  je bio veliki psiholog i olako je mogao da analizira sve aspekte onoga koga posmatra u samo nekoliko sekundi, bilo je dovoljno da odredjena osooba progovori samo nekoliko reci i Minato bi u svojoj glavi vec stvorio psiholoski profil te osobe. Primetio je da je Rui veoma stidljiv, znak mucanja ukazuje na anksioznost i neisgurnost u samoga sebe, ovaj momak je proziveo dosta losih stvari po svemu sudeci.)

Uredu Rio... Drago mi je. I ne, ne nije mi hladno hvala. Dosao sam ovde da razbistrim misli i glavu. Moja kuca nije daleko.

"I have died many a death in love, and yet, had I not loved I would never have lived at all."
Signiture:
taj Pon Jul 30, 2018 4:41 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sisao bih do stepenica a zatim malo i rastegao ledja sto mi i veoma prijalo a razgovor sa Minatok delovao nekako opusteno eh i da sam ja opusten bilo bi nekako super i ako se nekad desava da nisam sto bi se i desilo ali iz oka moga gledao sam gde mu je kuca i negde malo dalje shvatio sam da smo komsije sto sam se pomalo i nasmesio i veoma kul jedino sto ga nikad nisam vidjao.
pa nismo znali da smo komsije ali nekako dobro znati.inace ono malo pre ponkead se i sam pitam jel sam nekad uopste stidljiv?i da li bi isto i znacilo mozda ako sam u neku devojku zaljubljen to me nekako zanima?
Poceo bih normalno govoriti kao i gledajuci njega a zatim u nebo i poceci da udisavam vazduh,ria kog su znali desavalo bi se da pocne pocrveniti sa nekim razlogom i ako me zanimalo misljenje nekako.
[color=#00ccff]ah sto lep vazduh kao mali smrdljivi i mirislhav luk.
[/color/
Podignuvsi glavu i rekao tiho u sebi da i on cuje isto.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu