Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Stari kamp YamiyoDanas u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardDanas u 6:48 pmMizu
Illumi i JohanDanas u 6:09 pmKon
Krug PozudnihDanas u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeDanas u 12:31 pmMizu
Execution DockJuče u 11:50 pmMizu
Emeil i RenJuče u 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroJuče u 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivJuče u 6:25 pmMiv
Lin PrašumaJuče u 5:15 pmIllumi
Travel EvidenceJuče u 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaJuče u 2:29 pmAvelj
Zid sa MisijamaJuče u 2:23 pmAvelj
Bambusova sumaJuče u 1:41 pmKain
Land Of VegetablesNed Nov 11, 2018 9:19 pmJohan Liebert
Juuzou Suzuya kucaNed Nov 11, 2018 7:41 pmJuuzou Suzuya
Ulica UjedinjenjaNed Nov 11, 2018 7:04 pmJuuzou Suzuya
TestiranjeNed Nov 11, 2018 3:13 pmNNW Game Master

Riomarindova kuca

taj Pet Apr 27, 2018 9:14 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

moja kuca

unutar kuce.

iza kuce
taj Sre Jun 27, 2018 11:17 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

/Dva meseca pre Zensoku/
U svojim ludim planovima i mislima Joker je, sa svojim kaputom i šeširom, prolazio ulicom.U jednom momentu osetio je miris čipsa koji se nalazio na otvorenom, chakra osobe koja se udaljavala je pokazivala da je on tu ostavio čips sa nekom namerom.

Da li ga je ostavio sa namerom da natera čoveka u prolazu da mu ukrade pa da može da izazove haos uz svoju odbranu ili jednostavno hteo da se ohladi.Ko će ga znati.

Tokom svojih misli ga je uhvatio napad smeha, uz to veoma glasnog.

Jedino u šta sam siguran je to da ga više volim vrelog.

Prišao je i stao pored prozora sa namerom da privuče pažnju domaćina i vidi njegove namere.Sumnjao je da bi neko tek tako ostavio hranu na prozoru, nepredvidivo.To mu se donekle i svidjalo.Počeo je da tapše da bi privukao pažnju Riomanda, i nakon toga je čekao da se on pojavi...
taj Sre Jun 27, 2018 11:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

uzejuci vodu iy koje sam pio posto je bilo hladna zima kako bi izvadio iz frizidera cujem odjednom neki smeh i to neki glasan i sigurno se voleo smejati da je toliko glasno smejao,i nije me nesto cudilo da se neko voli smejati.dok sam gledao gde su mi makaze i igle kako bih napravio nesto,odjednom cujem neko tapsanje iza prozora na sto sam se okrenuo i video sam neko belo lice i sok me neki uhvatio i ako nisam znao ko je to,bas mu je bilo belo lice i zelena kosa kao da se maskirao sta vec,pogledajuci ruku u svoju kozu i gledajuci njegovu kozu mozda nije izasao iz kuce da je toliko beo na sta sam stao u mestu i rekao.
vau covece beo si kao da niakda nisi video sunce,uzgred jel si mozda osecao miris mog cipsa posto sam taman spremio jer sam bio gladan,ako zelis mozes probati da li je ukusan jer nekako volim kuvati.
gledajuci ga dalje u prozor koji je stajao i malo se nekako nasmejao na njegovu kozu ali je stavljao ruke na usta kao da kaslje,niti sam ga hteo uvrediti za njegovu kozu ali mi je nekako zadivljuljuce.
taj Sre Jun 27, 2018 11:36 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odgovor je bio onaj kome se Joker najmanje radovao, ipak to nije bio njegov intelektualni parnjak niti je delio idale sa njim.Doduše, delovalo je baš nespecifično i čudno da se neko tako obraća...Joker je idalje imao neku nadu oko svega ovoga.Uzeo je čips i pojeo da malo dodje sebi, i zatim je ušao u kuću.Seo je na prvo mesto gde je našao uz tiši smeh.

Koža, ma to su neke hemikalije napravile, ništa bitno.Nego reci ti meni dečače, kako si?

Hteo je što brže da vidi što više dijaloga, možda je ovakva osoba nešto i obećavala.Obradjivao je sve informacije oko njega, njegovu kuću, raspored sobe.Sad je bio siguran da soba nije napravljena niti dizajnirana od strane njega, pa se fokusirao na razgovor.

Retko se vidja osoba koja nudi čips prolaznicima.Da li bi mogao čuti cenjeno ime?

taj Sre Jun 27, 2018 11:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

usao je kroz prozor kako bi usao u kucu umesto na vrata a ionako su bila otkljuana a posto je nekako probao moji icps obradovao sam se sto mu se dopalo da sam ja uzeo sa stolice i ja jedan a zatim taj tanjir cipsa stavio na sto dok smo ja i on seli ja na krevet (ne onaj sto je spusten) i prilicno sam bio siguran da je nekako malo cudan kada je rekao hemikalije ali je delovalo stvarno zanimljiva osoba i garantovan oda se moze druziti sa njim.cudno mi bilo kako misli hemikalije?pomalo sam i pocrveneo kada je rekao da je retko vidjao da neko nudi cips mozda ga nisam shvatio jer mi je u mislima da je jeo cips uvek kada vidi kod nekoga.
Riomarindo se zovem ali me zovi RIo,ti? inace ovako sam dobro malo hladno malo i odmaram od jednog putovanja na kom sam isao,nista nesto bitno.
bio sam opusten pred njim dao mi je nekako pozitivnu energiju bio sam opusten ne znam ni ja sam zasto ali jednostavno delovao je kao neki lek.
taj Čet Jun 28, 2018 12:05 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sad je bio siguran, njegove sumnje nažalost nisu bile ispunjene.Riomando je bio samo običan shinobi, njegova čudnovatost se ispoljavala na drugačiji način.Kroz njegove krvavo crvene usne je prolazilo još čipsa...Polako je već gubio ideja šta bi sve mogao da uradi u ovoj konverzaciji, tako da je odlučio da uskoro ode.Mada pre toga bi se dalo još malo jesti, nije jeo odavno.

Rio, hmmm.Zanimljivo ime, nekako zvuči otvoreno, ko neka ptica.Mene možeš zvati Joker...

Iz dosade je tokom jela, izvadio kartu i na njemu nacrtao Rio-v lik.

Još jedan zabavljač kod mene, he he~

taj Čet Jun 28, 2018 12:14 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

joker?kao da je cuo joker negde ili je to neka karta koja se zove joker ili bese dama,svakako bilo je zanimljivo pricati sa tim likom da me nesto jos zanimalo kod njega da sam mu postavio pitanje.
hmmm jel ti iko mozda nekad reako da si ti zanimljiv lik nekako si mi gotivan a taj tvoji smeh mi se takodje svidja ja bih to slusao po ceo dan kako se smejes,jel u necemu tajna?
gledajuci da nesto crta mozda i nije obracao paznju na mene sto sam pricao,zati msam se zagledao u kartu sto je crtao ili pisao sta god a kad je malcice pomerio ruku,crtao je mene?zasto bas mene da crta,nisam ni ja bio siguran zasto ili je mozda zaboravan lik pa crta da bi se prisecao,u njegovom prisustvu sam osecao kao da se druzimo 3 godine a taj smeh je postao zarazan da sam se ja hteo isto smejati sa njim ali nisam mogao kao da me jos nije zarazio sa time.nakon nekoliko minuta pitao sam ga za klan.
inace ako smem znati koji si ti klan? ja sam naravno uzumaki.
smeskajuci se dok je imao malo cipsa na zubima dok nisam primecivao zbog malih mrvica,te sam prestao da se smeskam kako nebih izgledao nekulturno jer sam poceo pocrveniti opet.
taj Čet Jun 28, 2018 12:25 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosta toga je pobrkano u Joker-ovim sećanjima, ili on samo želi da je to tako.Nije pametno o tome garantovati...Rio-va ličnost mu je bila interesantna...Gotivan?Ljudima je u zadnje vreme uvek bio uznemiravajuća pojava.

Hm, govore mi to ponekad, često se smeju zajedno samnom.Što se tiče klana, to je Jiton, ne Tokaji...Nisam siguran, ako se setim reći ću ti.

Rukom je uzeo poslednje ostatke čipsa u ćasi.Nakon toga je ustao, i rekao Riu:

Imam još dosta poslova da obavim danas, ako ti nekad budem trebao znaćeš gde ćes da me nadješ.Do idućeg vidjenja!

Izašao je iz kuće i nastavio prvobitnom rutom.

taj Čet Jun 28, 2018 4:41 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

upravo u trenutku kada sam hteo saznati nesto u njemu to je i nekako uspelo to se i videl oda je zaboravan i da je zaboravio svoji klan,nije ni cudno za to coveka ionako su svi zaboravni,zato me i sigurno nacrtao.pored ovog coveka mogu i poluditi na pozitivan nacin i da se smejem i to stalno kao da sam dobio smehokalipsu ili smehotres.nakon sto je otisao ja sam mu mahao i rekao sam mu.
oki doki cao.
nakon toga uzeo sam malo cipsa a onda sam shvatio da me je nesto bolelo video sam svojim ocima da sam zagrizao prst a ne cips,nisam ni primetio da je pojeo sav cips al ono nema veze ima jos nekoliko tak oda cu posle i sipati.od bolova prstiju sam hladio tako sto sam leprsao i leprsao.o onoga sto sam hteo zaboravi osam dok nisam trazio po kuci makaze i iglu za sivenje,nasao sam u nekom ormanu malom visecu i uzeo sam nakon sto sam otisao do kupatila,al isam zaboravio da uzmem papir od autograma kicukija.trcajuci dole po mojoj sobi uzeo sam sto sam trazio i vratio se ponovo.gledao sam gde cu da stavim to,odlucio sam da cu staviti zmedju dole stopala i cevanice,moje pantalone koje sam obukao bile su malo trvde i malo tanje ali i duboke nekako kada bippnuo da li imam nesto to se nebi ni osetilo koliko je crvrsto a taman da se i neko ubode,uzeo sam lagano makaze gledajuci u njega i u ogledalu gledao moje poantalone koje secem izmedju cevanice moje noge naravno ne secem moju nogu.i nakon sto sam posekao malo tog dela uzeo sam papir u kome je bilo autogram kicukija i malo savio jer je bio malo veliki i tako malcice prestavio da bude velicine moje sake i ako nisam znao na sta da stavim da se ne pomera uzeo sam iglu i ne onu za sivenje.
#card22
i zatim probusio kao male rupice na kraj i to stavisi unutra i jedva se videlo nesto od toga od papira belog a igla se i nije mogla videti a niti se poseci na to to sto imam malo cvrste pantalone a zatim sam uzeo iglu za sivenje i siveo dok me nije zabolela ruka ali je vredelo i nije se uopste razlikovalo jer ima tako na nekim mestima da bi izgledale kul i bi osam zadovoljan.da sam isao setati po kuci i uzimajuci jos cipsa.
taj Pet Jun 29, 2018 5:29 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

zima je i bila dalje hladna nekako,odlucio sam izaci napolje i uzeti moju jaknu koja lici da je plast ali zapravo nije kad se malo otkopca,naravno napolju je bilo malcice snega sto je dovoljno za grudvanje,a nebo ne znam ni ja sam da li je kisa pocela da pada ali svejedno sam poceo da izadjem sa mojim laganim korakom a zatim kasnije da pojedem vruci cips.
pa ovo i zima nije toliko lose kolko mi se cini.
taj Sub Jul 07, 2018 12:12 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Spremajuci se kuci,osecajuci smor koji se nakupilo i da nisam nista mogao raditi i hteo sam raditi nesto korisno ka osto je setanje ali sam imao nesto drugo u planu o tome sam razmisljao i napokon sam se seti oda bih mogoa malo vezbati kao i moje vestine i ostalo da bih malo bolje doradio na sebi.ustao sam sa kreveta gde sam spavao od smora,ustao sam i poceo sam da uzmem malo vode te sam i celu flasu ueo hladn ua frizidera de sam u reci napunio i izasao sam napolje te sam zakljucao kucu i ostavio kljuci spod tepiha kad bi opet dosao kuci.posle toga sam otisao u ulicu ujedinjenja.
taj Sre Jul 11, 2018 3:56 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hodao sam korz ulice pa do moje kuce,sreca nije zadoljavaljuca sve dok neko ne dodje svojoj kuci gde se ususka ali ono sada je leto pa ko bi se ususkao ako sem nije zima sto mi je bil osmesno sam pomisao na to sto sam pomislio ali barem niko i ne cita misli.i ako su bili bolovi oko ruke koje su bili lanci i male modrice to nista nije ni bilo strasno niti ista strasno to je obicno sto bi se samo dete zalilo i ako imam 22 godine barem se jos osecam isto kao i pre ali barem odraslo.znao sam da me je nerviralo to sto mi nekad kazu oh gle to je mali Rio,oh gle evo ga decko Rio,vidi sto si mlad. uzvikujuci to sto su mi rekli na glas dok sam hodao stepenicom polako osecajuci ka oda me neko masira da nisam hodao na nesto sto se penje kao stepenice,znajuci da sam izgledao mozda nekako kao mlad sa 16 godina i ako su drugi imali 16 ali izgledali nesto odraslo dok su porasli 2 metara dok sam sada nesto 189 ko ce ga znati,nasmejajuci se na to i uzimajuci kljuceve svoje kuce i uleteo sam u svoju kucu kako bih legao ali se naravno nisam ni okupao a tek cu uprljati krevet kao neka svinja ih pomisleci da svinja ima svoju svinjac u kuci AHAHHA.

poceo sam brzo skidajuci svoju odecu a oruzije sam stavio na mesto gde se tamo stavlja pantalone sam malo ocistio od krvi kao i sto kunai gledajuci kao neki kecap kada se stavlja hranu ah glad i glad.
iju gle sto sam lep majko mila.
poceo sam to govoriti kada sam poceo skidati cak mi i ostala majca koja se skuvala od sav znoja a u ogledal usam gledao sebe kao nekog sarmantog sto sam i ocekivao plocice gradja sve je bil otu jedino sto sam imao plcoice u kupatilu ali i na stomaku je nesto bolje sto se moglo ocekivati,pa proslo je vec pola sata dok je voda pljustala kao neka kisa kada je pocela padati kapljice po mom telu su pocele skliznuti kroz neke cevi osecaju ni toplu ni hladnu da moze barem dve osobe stati tu.
eh kada bih imao devojku mogla bi mi barem pomoci oko sanpona da stavim na ledja.
poceo sam pocrveniti od ovoga razmisljaljuci vise nekako o tome dok nisam izasao sa majcom koja je bila vodooptorna na vodu dok sam bio jedino u donjem vesu dok moje pantalone poce osijati lagano dok nisam n izavrsio a onda ubrzo zaspao polu go kao i uvek kada spavam.
taj Čet Jul 12, 2018 6:15 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pokucavsi na vrata cuo sam glas koji kaze:"Udji!" Kada sam usao uzviknuo sam suvim glasom "Ima li koga?!" I kada sam usao u kuhinju video sam starog druga Rija koji je po izgledu stariji. Mogu reci da sam se prijatno iznenadio.

Don't just mindlessly judge people as you please.

taj Čet Jul 12, 2018 6:24 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U toku dana sam se probudio naspavan i nekako odmoran od one misine i svacega sto se izdedavalo obukao sam majcu i pantalone kao i uvek a jaknu sam nodio kao ogrtac,sve do jednom dok sam osetio da je neko pokucao i ako nisam znao ko je to ja sam sisao do kuhinje dok nisam osetio slabu cakru u sred kuhinje koja se i nalazila dnevna soba,cinilo mi se da ga poznajem a onda sam se setio i usledio sok.
VULEEEE!?
viknuo sam na sav glas nekako od srece i nekako cudno sto ga vidim secam seda smo se upoznali i ako nismo dugo nesto druzili.
od kad si ti dosao u konohu i jel ti nesto treba?
taj Čet Jul 12, 2018 6:29 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo mi je drago sto me se Rio seca posto su Harukami i on najjzanimljivije osobe koje sam upoznao. Rekao sam mu :"Ma dosao sam nekim putem koji iz sume vodi do ovde, a ono sto mi treba su odgovori i sto shinrai i yamio zive u istom kampu?" Posle toga sam se onesvestio od dehidracije i suncanice.

taj Čet Jul 12, 2018 6:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I ako mi je bilo cudno da je vodilo do sume?ali imalo je pravac i barem put do tamo ali sam ga saslusao pa onda rekao u trenutku.
pa...
Odjednom sam video kako pada te sam uradio shunpo tehniku a moje noge su proradile i shvatio sam da je dehidrirao po usnama koje su trvde.Odveo sam ga u reku iza kuce i ako ce biti malo mokar ipak ce se osvestiti,uzeo sam ga u ruke i stavio ga u potocic reke dok mu je glava bila u kamenu i pljusnuo vodu koja je letela ka njegovom licu a zatim se malo osvestio i rekao sam mu.
barem si se osvestio dragi vulo mogaos i barem nositi cuncobran a sto se tice yamio i sinhrai desilo se to da su se svi preselili ovde i da naravno odredili lordovi i kagei.
Gledajuci da li je jos dobro dok me noge zabolele od shunpoa,ceksjuci trenutak da se ponovo ne onesvesti.
taj Čet Jul 12, 2018 6:54 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ahh! Ovo je bas ono sto mi je trebalo."Hvala Rio ovo je bas ono sto mi je bilo potrebno i sad konacno mogu da ti objasnim . Ovako, probudio sam se u shinrai kampu koji se pretvorio u korov te sam nasao put kroz sumu koji vodi do shinrai kampa do konohe te sam lutao trazeci odgovore kako se sve ovo stvorilo za 3 dana."

taj Čet Jul 12, 2018 7:03 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci ga i dalje video sam da se osvestio ali mi bilo cudno sto nije imao mapu nego sto je isao kroz sumu alije istina u tome da ima korova koji su i po neki bilinotrvni a neki ovako koji nije ni bilo sacuvano eh al bitno da je sinhrai amazonska suma nasmejajuci se u sebi na pomisli od toga.ali sam zato rekao vuletu da objasnim sta se izdesavalo.
Vulo ne budi smedan sigurno si zaspao vise od nekoliko dana ovde smo svi skoro jednu godinu a naravno dok si ti sigurno spavao pojavila se zensoku bolest pa sigurno si ti ozdravio osim ako je nisi imao ,inace priviknuces se ovde posto je jako dobro u konohi.
Malo se i opet nasmejao tek sam shvatio da u stvari ne zna sta se uopste desavalo dok je bio tamo i spavao.
taj Čet Jul 12, 2018 7:10 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vau, to je veliki sok posto se ni mrvicu nisam promenio, ali zakrcase mi i creva pa sam shvatio da ima precih stvari kao sto je hrana a imao sam samo 200 ryo kod sebe pa sam nasmejano upitao Rija:"Jel se prihvata ryo u ramen prodavnicama!" To mu je pomalo bilo i smesno posto sam rekao to kao da se nista nije desilo, a u isto vreme i ne bih zeleo da znam sta se desilo sa ostalima, jer ako su se shinrai i yamio udruzili to mora da znaci da su podeljeni tajni svici sto nimalo nije dobro, ali teske teme ostavimo po strani.

taj Čet Jul 12, 2018 7:27 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mislio sam da me zapravo nije cuo sto se desilo kada je vec pomenuo hranu vise je izgledao dobro i gladno a onda sam shvatio da nije ni hteo zapravo ovo cuje niti je voleo sto i nekako shvatam ako se barem nije mozda sokirao sto mi je i to cudno ukoliko je vec pitao sta se dedavalo ali nije ni bio taj tip.
pa sve sto se kui placa se ryoma sta ti mislis da je besplatan?inace imas sacuvan rame u kuhinji koji sam narucio i uzeo u fioku desnu izmedju.
Pokazao sam mu prstom tamo i ako sigurno zna sta to znaci ali me i ujedno jedno zanimalo u sinhrai ko ga je jurio?postavio mu pitanjr nakon 2 min dok je pokusao da se podigne.
ammm secas se u sinhrai mozda kada smo se upoznali u jezero i ko te je bese jurio?
Nisam se secao sta mi je bese rekao ali sam ga video kako trci dok je bilo sunce a ja lezao a ljudi svi dosli tamo.
taj Čet Jul 12, 2018 7:36 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hvala bogu pa se sve placa ryoima, a jos kada mi je Rio rekao da ima sacuvan ramen odma sam potrcao i uzeo ga, ali dok sam jeo pitao me je sta se desilo pre oko dve godine na jezeru, a hvala bogu pa se secam a i kakav bi ja to drug i covek bio da mu ne kazem. "Pa to je bio jedan temperamentan genin, nindza koji je bio u timu Raneki, ali se oglusio o naredbe te je izazvao ucitelja na dvoboj, a kad sam ja uleteo i sprecio ih da se popiju, on se naljutio na mene i krenuo da me juri da bi me ubio. Mislim da se zove Hikurami, ovaj cek nije vec h-h, a da Harukami!" (I dalje se secam kako je pokusao da me hladnokrvno izbode do smrti)

taj Čet Jul 12, 2018 7:58 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeli smo u kihnju na stolicu preko puta i naravo uzeo sam i ja bio gladan ali se moglo vise reci da mi se grickalo pa sam uzeo cips iz rerne dok je on jeo ramen,znajuci da sam naoravio prosli put cips deblji i malo veci ali manje krckajuci sto je bilo zadovoljavaljuce u trenutku dok nije spomenuo "tim raneki" odma sam se zakasljao i ispljuno deo koji mi se zalepio a zatim rekao dok sam isto pitao.
Raneki je imao tim?a ako je imao tim jel to bio harukami i dal znas ko je jos bio?ovo mi ima nekakve povezanosti jer Raneki se lako naljuti i ume zapocne birbu i nemilosrdan je a njegovi oci mi pokazuje kao da je imao mozda lose detinjstvo ili je takav to ne znam,Dok harukami ima crveno oko i sebe naziva Crvenooki demon ali je uvek rekao svojim recima da voli svoje prijatelje i da nikoga ne zeli povrediti?imas li ti zakljucak u vezi ovoga cini mi se ovo kao zagonetka.
Prisecao sam se onog trenutka za Vatarija i da li je isto Harukami povredio i to znam da nije tacno sem sto su bili na misiji i ima devojku.
taj Čet Jul 12, 2018 11:32 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pazljivo sam saslusao ono sto mi je Rio rekao pa sam malo razmislio. Pa u tom timu su bili Harukami,Raneki i ja mislim jedna devojka Boa ili nesto tako, a sto se tog prijateljstva tice znam da je tada bio chunin ispit na koji je Harukami pao te je stoga najverovatnije bio bas, ali bas ljut. I takodje znam da je zeleo tebe da uzme za ucenika kad jednom postane chunin.

taj Čet Jul 12, 2018 11:51 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

u jednom trenutku kada je spominajo da je imao tim i da je naveo tim koji su bili sa Ranekijem ali nisam o tome mogao razmisljati il ibilo sta drugo kada je spomenuo da je harukami hteo da me uzme za ucenika,i ako je on pao nekoliko puta ovakvih ozbiljnih i lakih ispita ali sam odjednom poceo da pravim cudne face kao sto neko priprema da povraca ali sam se od tog trenutka poceo smejati malo nekako glasnije i glasnije nekako haoticno i zarazno,kao da sam od jokera preuzeo glas ili da me je on zarazio ali sam poceo imati ist a ne bas i neki svoji normalan.

ah valjda ti ne smeta ovoliko glasno smejanje bas kad si spomehuo ispit secam se da sam polagao genin ispit 5 puta a kolko ja znam on nje polagao chunin cak i visi nivo specijal jounini pao nekoliko puta,a sto se tice Boe nisam bogami to znao ali pitacuje, ali sam upoznao tu devojku i bas je nekako fina i divna taman sam je pitao da mi ona bude sensei sto je naravno odbila a onda sam shvatio da mi mozda i ne treba sensei kada mogu i sam nesto nauciti ali i ovako nekad treniram snekim.
bio sam nekako ljut sto me je naravno odbila Boa da pristane da mi bude sensei i ako je to istina to sto sam rekao i razlog zasto zelim eh razmisljaljuci o tome da nisam ni bas bio neke srece da proandjem nekog senseia kao sto i drugi nalaze sto i logicno nije fer.to je kao da devojku danas prosis a za taj dan raskine to je bas veoma bolno posmislio sam u sebi dok sam i dalje jeo cips.
taj Čet Jul 12, 2018 11:59 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hm. Koliko se secam Boa i Raneki su bili u nekakvoj vezi, ali nisam siguran posto je to bilo bas cringe, a sta je sa Harukamijem posto ga nisam video? Nadam se da ne pravi i dalje probleme. Rekavsi to zavrsio sam sa jelom i uputio ozbiljan pogled Riju posto znam kada je neko psihicki puko, a on sigurno jeste za razliku od njegovog senseija i rivala Ranekija.

taj Pet Jul 13, 2018 12:18 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

hodajuci prema frizideru kada sam ustoa sa stolice posto je cips malcice bio slan,otvori osam vrata frizidera dok opet nije poceo pricati nesto u vezi ranekia ali ovog puta dok sam ispio vodu rekao je kako su bili u vezi sto me je opet sokiralo tad sam luap sakama u grudi a voda je bila naduvena od soka koliko znam oni uopste nisu bili u vezi al sigurno vise zna nego sto ja znam,koliko sam se secao prosli put sam video u sinhrai da se zabavljala sa nekim makishimom sav beo kao da je iz yuki klana tad sam ga pogledao i razmislajo o onome da li je to istina? nisam ga o tome hteo pitati ali sam bio siguran da zna nesto sto ja ne znam ali me za harukamijevo pitanje veoam interesovalo da mu odgovorim razmisljaljuci dok sam ga gledao.
ah i sam znas da je po prirodi jako lud i da je nekako malo lud na neki strasan nacin ali mi cudno da je nasao devojku.
zatim sam uzeo vodu i nastavio dok sam pricao.
desilo se to neko cudo da sam ga jednom video ovde u kampu konohe kada smo ja i njegova ta devojka otisli spavati kod naseg druga kao gosti sve dok ujutro nismo culi lom,ne da je lom ali je polomio pola kuce kako bi nas nasao sa nekim cudom. sto je strasnije imao je repove na ledjima sto ga je bacio kroz zid i taj zid polomio a potom zamrznuo noge sto nije ni bilo u redu da to tako nesto uradi znao sam nekako da nije vise on od kada nosi masku koju niakda nije nosio.
razmislajo sam jos o onoj masci sta znaci koja su pokazala zube a taj deo lica crn.

taj Pet Jul 13, 2018 12:28 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

To je lose. Kako je za tako brzo vreme razvio takvu moc, ali hvala bogu pa su tu lideri i hokagei. Uglavnom sto se tice Boine i Ranekijeve veze, nije to bilo nista ozbiljno samo ono drugarsko muvanje, ali mislim da se raneki i dalje lozi na nju iskreno jer kako je gledao svaki put, kao... kao nekakvu boginju! Rekao sam to sa divljenjem u ocima i ako sam spavao vise od godinu dana pa sam sve propustio, ali zivot ide dalje i ja sam optimistican te stoga zelim da ojacam i da porazim tu bolesnu psihopatu Harukamija. Hajmo da treniramo! Zelim da postanem jaci. Rio me je sa cudjenjem gledao kao osobu koja je jednom recju idiot i koja skace sa teme na temu, ali sta da se radi.

taj Pet Jul 13, 2018 4:24 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je pojeo ramen a ja jos uzivao u cipsu sa sve ukusima i grickanjima odjednom mi se pocelo nekako smuciti iz nekog razloga i ako oni nebi bili savrsen par nekako mi nesto i ne idu zajedno kao da se nisam sprotivio ali nekako grozno to cuti da sam rekao.
Boraku.
Sve mi delovalo sumljivo sto njega nema par shinobija koje znam nisu ovde ali me podsecalo sa razgovorom sa Banom kada je isao na putovanje epa sigurno je i on.zatim sam ustao da se obujem i da krenem sa vulo-om da treniramo i ako nisam znao koji je klan kao zacudjen dok smo kremuli ka ulicama pa to tamo.
taj Sre Jul 18, 2018 8:41 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

hodajuci kuci dok su misici listovi prestal ida rade i da se pomeraju dok sam samo hodao i nista drugo sem toga ali je bilo malim problem do stepenicama koji nisam ni voleo a mrzelo me je da uradim tehniku da bih se popeo i spavao opet na krovu kao i proslog puta.usao sam u kucu nakon toga sam zatvorio vrata i isao do kuhinje da popijem flasu vode koje je bila druga u frizideru koliko sam i poceo da skupljam nekoliko njih kao neki hobi.
eh sta ce mi ovo ovoliko
hodao sam prema cips koji sam sam pravio i ako nisam znao da me zanimalo kuvanje uopste jednostavno sam pcoeo praviti veliki i malo deblji cips koji niti goji sa manje masti i manje hrskavo sto se meni barem svidelo i stavi osam na stalazu negde gde je vruce dok sam isao u svoju sobu da malo i meditiram.ostavio sam svoju katanu negde iza dok sam poceo zamisljati o onome da li bih mogao naci senseia i ako nisam imao nekakve srece u tome da najdme nekog senseia a mozda su i vecina u pravu da nije potreban sensei kad je bolje nesto nauciti sam ali se u tome i nisam slagao dok bi mi sensei ili neko ko bi pomogao da vise nesto naucim i ak osam prvi put video Bou u sinhrai koja nije htela da mi bude i ako mi nije lako bilo zbog toga i ak osam neko vreme lupao svoju glavu o zid i ako nisu neki bili zadovoljni mojim sposobnostima sto posedujem dok su drugi vise bili previse ozbiljni i neki glavne baje kobaje dok su druge gledali za neki ozbiljan cilj u zivotu i kao u buducnosti kakva ce im biti i tako bla bla bla. i ako je svkao imao nekakav svoji cilj i neki pocetak ali me vracalo na to dok sam bio sa Mivom na misiji gledao sam u njegovu facu i ako sam pomislio da je ljut na mene ili da njega nisam zainteresovao,zbog one trke sto nisa naravno ni ucestvoao vise sam video njega u polu zavojskom stanju dok se drao iz svog glasa da sam bio upasen za trku i ako nisam nego sam imao neki los osecaj u vezi toga dok Miv nije ni imao osecanja sem sto je imao umesto mozga zice jedino sto radi na baterije dok mi nije ni licio na coveka ni shinobija nego nekog masinu bez osecanja i empatije pitao bih se.Da li on ima devojku?.ali je imalo nesto u njemu sto nisam znao ili je imao neku tajnu sem sto m ise svidjao njegov ogrtac i ako sam se zanimao zasto nosi zavoj ili ako sem toga nema neki kais koji mu pokriva plocice i izgledao tanko ali sam barem iam osvoju jaknu koju je sluzila kao i ogrtac kada okopcam,
ijuh
ustao sam nakon meditaije i pogledajuci kroz prozor tamo na nekoliko koraka kapiju i ulice cudilo me da nema jos kagea koji je tamo jos u mesecovoj dolini kada smo poslednji ja i Daryki bili tamo i ak osam hteo da ocerupam onu ludacu u belom i njene plave cakra oci.
LUDACOOO
povikao sam na prozor tiho sa malo glasnijm glasom u nebo i ako me je plasial ta zena uopste ali se vise i jos zapitao za Kagea i ako jos negde u daljini osecam njegovu cakru al isam se njemu divio da jeo n super kage i da sam rekao dok smo poubijali ove doktore i ninje da ja zelim kad porastem biti kao i on i ako sam porastao sada dok sma u 22 godini mozda i ja jednog dana postanem hokage ako zasluzim tu titulu ali sam nekako znao da mozda necu ni biti ja ni Daryki ili neko drugi vec naslednik njegove porodice,Cek? mozda on ima dete?hmm sto nebi i ja imao dete.
jao sto me boli glava.
poceo bih leci na krevet od svog tog razmisljanja dok sam bio meditirao.
taj Čet Jul 19, 2018 6:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustajuci sa kreveta i ako sam bio nesto gladan razmisljao sam nesto da radim po kuci ili spremim nesto sebi jesti a nisam imao sta sto mi je bilo grozno i naravno otisao sam do Iciraku Ramena kojia je najbolja hrana i koja me odusevljava kada uzmem najvecu porciju a plus i voda koja je isto dobra.
taj Sub Jul 21, 2018 11:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cudno je bilo to sto sam video ovo danas Blue Spirita i ako je osoba iza te maske jurio bih ali ne kao i obicno jer je po prvi put da me zanima neko da ga pojurim sto mi je delovalo nekako zanimljivo a samim tim i sa razlogom da je osoba koju poznajem jer se osecalo nesto tako.hodajuci stepenik do stepenika u svom dzepu lek koji sma cuvao za Johana za kasnije da bih mu nekako pomogao,Usao sam na vrata i nasao visecu policu gde je providna malo kutija neke boje i tu sam stavio a zatim i zaklopio i zavezao da se nebi odmaklo nekako i zatvorio na bezbednom mestu i ako drzim u visecoj fioci,Napravio sam sebi supu izvadivsi kesicu supe i pripremajuci se da pije nakon ove zime posto je bilo hladno a ima osam svoju kanu pretvarajuci se nekad da je ogrtac kada otkopcam i ak osam zeleo kao Mivov ali vise je izgledao golotinjasto da bih izgledao savrseno i ako imam bolje telo od njega i dobru gradju,razmisljaljuci o tome na fotelju dok se supa sprema i ako ga nisam video jos pre od Zensoku bolesti ali sam nekako znao ljude koji su bili sa snjim.
taj Sub Jul 21, 2018 11:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prošlo je nekih 17 minuta od kad su se susreli na ulici (Blue Spiri, Rio i Gina). Iako taj susret nije baš najbolje prošao, svako je trebao otići svojim putem. Gina nije otišla svojim putem. Nemojte pogrešno da razumete, obično bi išla putem do kuće ali sada, s obzirom na to da je interesovala istva stvar kao i Ria, odlučila je da skrene s puta, i evo je ispred njegove kuće iz koje je dopirao miris supe.
Pokucala je lagano na njegova vrata i mirno čekala odgovor.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu