Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Camp StreetsDanas u 4:54 pmKibo
Kibova kucaDanas u 4:12 pmKibo
SakaharaJuče u 11:56 pmKain
Stari kamp YamiyoJuče u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardJuče u 6:48 pmMizu
Krug PozudnihJuče u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeJuče u 12:31 pmMizu
Execution DockPon Nov 12, 2018 11:50 pmMizu
Emeil i RenPon Nov 12, 2018 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroPon Nov 12, 2018 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivPon Nov 12, 2018 6:25 pmMiv
Lin PrašumaPon Nov 12, 2018 5:15 pmKogami Shinya
Selo HogakurePon Nov 12, 2018 4:51 pmNNW Game Master
Travel EvidencePon Nov 12, 2018 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaPon Nov 12, 2018 2:29 pmAvelj

Riomarindova kuca

taj Pet Apr 27, 2018 9:14 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

moja kuca

unutar kuce.

iza kuce
taj Uto Sep 04, 2018 1:52 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeći tako i dok smo jeli taj čips koji je Rio spremio mislio sam kao da se u vazduhu osećala neka dosada sa moje strane, nekakva neraspoloženost me obuzela odjednom, zenice postale fiksirane na određen deo drvenog stola, pogled je bio neizmenjen i bez ikakvog pokreta. Sve što bi me pomerilo bile bi neke Riove reči dok smo vodili razgovor, što mi je davalo osećaj da nisam sam, moglo bi se reći da sam u sebi dosta mirovao, mnogo ćutao i progovarao kada bi to od mene bilo traženo. Reči u mojoj glavi odjednom su nestale, nikakva tema se ne rodi u umu mome, ćutao sam više nego što sam trebao. Povremeno bih bacio pogled na Ria koji je izgledao totalno opušteno i bezbrižno, a ja, totalna suprotnost. Od te moje zamišljenosti ja sam iz prostorije, ne, moglo bi se reći i same kuće otišao negde, ko zna gde, prosto rečeno, lutale mi misli. Kratka Riova reč koju sam malo slabije ali ipak čuo me je pomalo držala tu gde jesam, da ne budem nepristojan morao sam da saberem misli i da se vratim tamo gde sam bio, baš ovde za stolom grickajući taj čips. Onome o čemu smo pričali, o mapi koju je Rio spomenuo koja je bila kod mene u ranac nakačen na stolici, govorio je da će na to mesto ponovo otići. Okrenuo sam svoju glavu i gornji deo tela prema okačenom rancu gde se svašta po nešto nalazilo, izgledalo je kao da kopam tražeći nešto, tačnije tu mapu o kojoj je Rio govorio. Šaka i prsti su mrdali dok su pomerali napakovane stvari u tom rancu da bi nakon 20-30 sekundi napipali nešto papirno, to je bila ta mapa. Čim sam je izvadio i spustio rukom na sto, stavio sam dva prsta na nju i povukao sam je ka Riu.

Izvoli, trebalo je odavno da ti je vratim.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Uto Sep 04, 2018 6:42 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dalje gledajuci u plafon i ne skretavajuci neki specijalni pogled ovako na nesto,dok bih sve vreme uzeo cis i dalje jeo a cinija je ionako bila puna pa ipak je vredelo seci 4 krompira koji su bili ipak veci a ionako imam vise nego dovoljno da se nahrani pola cele ove kuce,u razmisljanju me je prekinulo to da mi je vratio mapu,sto bih i pogledao a kako je bila sklopljenja kao i svaka mapa,opet sam je otvorio i gledao je isto kao i pre samo sto sam saznao za neki kraci put a da nije ta pecina koju smo isli a taj vazduh sto m ije bilo muka da ni sam ne znam?.zasto je to bilo tako mislim ocigledno nekako.
Hmmm hvala.
Tada bih jos malo gledao i gledao pa tek onda zaklopio i stavio u dzep buduci da sam vratio knjigu ali ni ne znam odakle je iz konohe dosla.
pa hram je nekako ionako pa dobar izgradjeno,A nego, plus sigurno ti je bilo cudno kada su svi cak i ja polizali katane ?sigurno si mozda nesto primetio sta bi trebalo da znaci nesto?
pomalo bih opet razmisljao o tome da li on zna neko znacenje lizanje katane ili nesto sto se smisjalo ili nesto tako,vise sam sad bio zbunjen oko toga kada vec kao uvek polizem katanu i da li to stvarno ima znacenje to sto radim ili sam to izmislio ili nesto trece?
taj Sre Sep 05, 2018 3:41 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Može se reći da sam skoro zaboravio na tu mapu iako se celo vreme nalazila u mom rancu. Dobro je što me je Rio na nju podsetio da mu je vratim što sam i učinio pa sam nastavio sa jelom i dalje dok su prsti druge ruke lupali o sto. Dok je Rio govorio o misiji kada smo bili u tom samurai hramu setio sam se onoga što je upravo i pričao, nešto što neću shvatiti kod njega.

Čudno, naravno da jeste. - rekoh pomalo jačim glasom koji je zvučao kao da ga korim zbog toga, ali ipak, iako nisam imao tu nameru ta naklonost ka lizanju mačeva me je pomalo nervirala ali ne u jačoj meri nego u dovoljno jakoj da mi je to odbojno - Bolje ne radi to, ali ipak ti određuješ šta ćeš. I ne ne znači to ništa.

Možda je izgledalo da ga kritikujem zbog toga što naravno nisam hteo, samo da obrati pažnju na to što sam mu rekao. Još malo sam uzeo taj čips i odlučio sam da prestanem sam jelom.

Može jedna čaša vode?

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sre Sep 05, 2018 4:23 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa moglo bi se i reci da ce to bas i reci,ocekivao sam neku takvu vrste reci da me je bas i podsetilo na kashano selo kada sam bio tamo i bese imao nesto 4 ili 5 godina onu pricu koja mi je ona ispricala bas tada me podseti da mu ispricam pricu neku sta mi se desilo ili sta vec.
Pa znas shigeru,iako za tebe ne znaci nista za mene moze i znaciti,obicno lizem za srecu sto mi je pa lakse,a ako bih naleteo na nekog portivnika i ako je veci,jaci,strasniji,onda bih u tom slucaju polizao katanu i delovao bi mi bezopasno i sredio bih ga,ali znas mozda si u pravu za lizanje da nema veze,ali bas me to podseti da ti moram nesto ispricati,ako si zainteresovan da cujes?
tada bih poceo ustati sa stolice i uzeti casu,poceo bih u sudoperu sipati i tada u tom momentu voda je bila jako cista da je skoro licila na casu ali kako se sipala i sipala culo bi se divni zvuk i ako iza moje kuce nekako povezano tada isto i uzimam vode kada vec imam iz flase,odneo bih shigeru-u vodu i tad bih seo i gledajuci ga i kao njegov odogovor na to da mu ipak ispricm da mu to ipak delouje zanimljivo ali vise je horor nego zanimljivo.
taj Čet Sep 06, 2018 11:27 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iako me taj Riov ritual lizanja mača nije mnogo interesovao ipak sam uz njegovo pitanje pristao da mi da odgovor na tu njegovu naviku.

Pa ako želiš da mi ispričaš onda može.

Zatim kada mi je doneo čašu sa vodom, uzeo sam je sa stola i popio sam je.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pet Sep 07, 2018 1:06 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cak i ako sam znao da ce na to pristati bio sam spremniji da mu ipak ispricam i ako ce mu to bas i delovati pa vise zasto sam bas ja poceo lizati katanu i ako drugi ne kapiraju ali moglo bi se reci da neki od njih su kapirali sta mi znaci lizanje sto mi je i olaksalo.
pa znas shigeru kada sam imao 5 godina i kada sam ziveo u drugom selu,moja mama je radila u policiji da bi zastitila selo i ako je i ona bila samuraj i tad nije bila skoro sigurna koje bi stvari uradila ali sve bi za selo.a sto se tice sela i ako su dosli ljudi kako bi ziveli ali se desilo da su jednom dosli vise  ljudi u selu da nadju posao,a posto je skoro bila zima svi bi kupovalli medove da se nebi pa prehladili i ako je taj prodavac koji je uvek bio tu dosao neki novi kao i ostali koji su nasli razlicite poslove bili novi,nakon 5 dana mi i dalje bilo sumljivo to da su dosli novi a nisu stari a ljudi bi i dalje kupovali medove,I ako tad nisam probao rekli bi mi drugovi cak i odrasle koje poznajem, posto nisam probao ali su rekli da je tamo bolji med nego od onog.taj dan sam otisao u radnju da kupim  i dok bih gledao kako taj prodavac rukuje sa svakim ko kupi prisao bi mu i pogledao bi u tog coveka i ako je bio cudan jer bi poceo da kaslje sa tom rukom koji se rukovao,tad bih kupio i ako u toj tegli bilo meda,tad bi mi on dao sa smeskom ali smeskom koji nije obican sto sam posumljao ali sam onda spustio ruke dok su mi bile doe, a nakon toga tegla polomila,ne samo je med bio unutra kad se polomilo vec sav taj otrov unutra ta tecnost je bila koja se sirila a ja sam tek shvatio u cemu se radi,poceo bih trcati sto dalje al isam se sampleo,taj covek bi me gledao dok je iskasljao nesto,tad bi izvadio odjednom kosnicu sa torbe i polomio na dva dela de su bile pcele sa zaokama od otrova ,tad bi se on na mene povisio i drao kao i smejao,tek sam shvatio ako bih pobegao pcele bi me jurile,jedino sto sam gledao pcele koje su se pripremale da me zaraze kako su namestili tu pozu a slusao sta bi covek rekao dok se smejao i drao,u trenutku toga ona je tada dosla i pogledala u pcele i tog coveka dok sam se tad sapleo ali sve gledao.Ali tad je bilo nevervoatno kada je uzela svoju katanu i polizala a tad njen izraz lica je bilo mrtvo kao i njene oci ali od ljutnje bile jako crvene,tad bi svoje samurajske pokrete veoma brzo uradila da je pcele presekla na pola a njeni pokreti veoma brzoda se moze saringanom gledati,a na kraju je bila iza njega dok je presekla stomak,katana sa brzim pokretom nije ostavilo neki kapi krvi ali kod njega nije bilo krvi vec otrova a creva se nisu mogla videti ali zato me je iznenadilo to da sam i ja hteo biti samuraj i neka zelja sa tim i ako smatram su hrabri i neverovatni,ali ono sto je iznenadjujuce sto mi je ispricala da nije jedini koji je dosao vec jos 10 osoba koji su ti pokusali pljackati tako su i zatvorili ljude u podrume ali su pronadjeni i u zatvoru a oni slobodni iz podruma,a taj sto je hteo zaraziti selo je bio vodja dok je i druga sela zarazivao ali ta tela bila izjedana od pcela dok bi u to selo koji je dosao  bilo skoro  ljudi i dece zarazeno ali su se lecili pa moze i sam zakljuciti sta se posle desilo nakon sto mu isecen stomak.

Trajalo bi ta prica nekako 10 minuta i dah koji sam uzimao dok sam pricao su bili jasniji kada sam i dalje pricao a on bi me i dalje slusao i gledali bi smo se,i ako sam spomenuo to da sam ucio tada element zemlje nisam ni hteo da ispadne da bude da ni sam nisam mogao nista uraditi i da nisam bio slab,ustao bih sa stolice kada sam zavrsio i tada bih uzeo flasu vode sa frizidera i kada bih poceo piti voda je bila grozna kda sam pomenuo crevo jer sam tad video da je bilo jako grozno da sam rekao :fuj: ono sto je bilo cudno sto ljudi skoro i nije bilo kada je bilo popodne ali svakako bi prica bila zanimljiva zato sto sam pola ja stvari video a pola ona ispricala.
taj Pet Sep 07, 2018 3:01 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao sam Ria dok je pričao neku priču iz njegove prošlosti, nije stajao, kao da ju je u jednom dahu pričao. Čim je završio sa pričom nadovezao sam se na njegove zadnje reči.

Mogu da zaključim, umro je. Ali ipak pazi da ne posečeš jezik.

Malo bih očima prošetao sa jednog kraja stola do drugog, možda sam na takav način izgledao previše zamišljen iako sam svaku Riovu reč čuo jasno, ipak pogled mi je lutao.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sub Sep 08, 2018 1:14 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako je ta prica bila nekako duza on bi naravno i slusao sto mi se i nekako svidjalo,barem dok sam pogledao u ciniju je jos imalo cipseva da nisam ni ja mogao vise ali ono sto sam hteo da se necemo kao igrati neke karte ali nesto drugacije.
Dobro...nego znas moglo bi se necemo igrati kao na primer karte ili sah i ako sah ne znam al sacekaj me.
ustao bih sa stolice i hodao bih do svoje sobe de naravno kada sam dosao usao bih da potrazim neke boje,papir koje sam imao,sekao bih makazama nekoliko njih u karte kao,a boje koje bih uzeo su bile,zuta,crvena,zelena,crna,siva,plava.obojio bih te papire a zatim sklapao kao po redu dok su bojice i dalje bile na stolu i ponovo bih dosao u kuhinju nakon 4 minuta i stavio bih na sto i poredjao dok sam stojao i rekao pre nego sto sednem.
Pa mislio sam nesto drugacije kao ovo na primer,vidis ove karte i znaci kako se trenutno osecas uzmes boju te karte i postavis mi pitanje a zatim ostavis kartu i i onda ja uzmem tu kartu i odgovorim na pitanje pa sta mislis jel zanimljivo?
i ako su bile poredjanje kako sam i obojio i ako nisam bas dobro znao koje boje su osecanja ali sam i nekako smisljao to na nekom trenutku od dosade,zuta bi prestvjala dobar taj dan koje se pocinjalo a crvena i ako se zna da je neko ljut,dok bi zelena bila zbunjenost kao lezanje na travi negde na livadi i opusten.crna naravno koje je prestavljalo lose na tu osobu ili ono sto se desilo.dok bi siva prestavljala negde izgubljen i ako ne zna gde se nalazi nest osto razmislja a ne zna sta,plava negde u svom svetu i ako boje nisam imao toliko vise koje me mrzelo da trazim,sve kad je bio kod mene ja sam predlozio i ako sam ja predlozio jer bih izbegao sah da igram snjim zato sto je bila vise zbunjujuca igra.
taj Ned Sep 09, 2018 3:00 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugotrajni razgovor između mene i Ria beše prijatan, donekle. Nekako sam se često tokom našeg razgovora savladavao, nešto bi pomalo izranjalo iz dubine ali iskontrolisano. Lupkanje prstima o drvenom stolu je bilo neko skretanje pažnje sa mojih misli što je delovalo pomalo. Naravno iz svega onoga kako sam se osećao i onog tihovanja kojim sam vraćen kroz vreme posmatrajući ona sećanja o kojima sam često razmišljao mi se podigla nervoza, neke zbunjujuće misli. Pažnje beše počela da mi skreće, da se udaljava od sadašnjosti, fizički pogled je ostao na tom drvenom stolu na kom smo Rio i ja sedeli, ali dubinki? Dubinski je dosta lutao na psihičkom nivou, nije bio usklađen sa fizičkim, kao da sam gledao dve slike istovremeno fizičke i psihičke, dok je fizička malo bledela, bivala je zahvaćena svetlošću prikrivajući je. Psihička je bila mnogo više jasnija, imao sam osećaj kao da su moja fizika i psiha zamenile strane. Zatvorio sam oči jako i za sekund-dve sam ih ponovo otvorio ali efekat beše isti. Stalno sam viđao iste stvari, iste osobe, prizor beše isti kao i onaj put kada sam bacio pogled a jedna beše centar. Bio sam skroz koncentrisan na sećanja a ne na ono što mi je ispred nosa na nekih pola metra što je počelo pomalo da se gubi.

Isključen totalno od ovog fizičkog sveta sam pokušavao da progledam pa mi je od totalne fizičke izgubljenosti promaklo nešto što se odjednom stvorilo na stolu što je bilo nalik kartama nekim. Beše mi tišina u glavi, jaka i debela tišina, Ria nisam ništa čuo a kamoli primećivao, možda malo ali nisam ni video kada je otišao do sobe i vratio se, to mi je prošlo tako brzo kao da se nije ni desilo ali je nekako uskladišteno u pamćenje, možda sam ipak nešto malo zahvatio od toga, možda je ipak jedan mali psihički deo bio fokusiran na fizički prostor ali to beše nedovoljno. Odjednom dok sam i dalje razmišljao tačnije prisećao se, izgledalo je kao da spavam otvorenim očima, nešto me je pogodilo na psihičkom nivou, neko sećanje izgleda, možda ono prvo nakon promene sredine nakon uočavanja određenog bića koje me je pratilo do ovog momenta i nije me puštalo, kao da je to biće išlo za mnom u obliku siluete. Nekontrolisan dah, prsti su počeli da se grče dok su sa šakom formirali pesnicu, noga beše podrhtavala gore-dole ukratko nisam imao mira. Primakao sam malo glavu u stranu i vratio je nazad, pogled je odjednom počeo lutati po čitavoj sobi. Mir sam odjednom izgubio, pojačavala se nervoza i dalje bez kontrole, možda sam morao biti sam da se smirim i da se dovedem u normalu.
Ali ono najčudnije je to što sam osećao gorenje koje se pojačavalo, pogotovo u predelu glave a sigurno se manifestovalo na površini.

Povukao sam stolicu unazad i trgao sam se koliko sam mogao ne primećujući Riovu reakciju niti njegove reči i prekinuo sam ga. Morao sam, možda je ovaj pokušaj ispravan da se povučem i da budem na nekom mirnijem mestu a to ovde nije bilo. Morao sam biti dovoljan samom sebi.

Izvinjavam se, moram da odem. - izustih to veoma kratko i brzo a mogla se sama nervoza pročitati u tim rečima, uzeo sam svoj ranac koji je bio okačen i stavio sam ga na leđa dok sam se kretao ka vratima koja nisu bila nešto mnogo udaljena od stola za kojim smo sedeli. Otvorio sam ih i izašao napolje. Možda je ovo izgledalo bezobrazno od strane mene, ali jednostavno taj unutrašnji i psihički pritisak me je terao.

Zatvorih oči još jednom sa ciljem da suzbijem to ali beše bezuspešno, onda sam ih otvorio i pogled mi se upro u nebo dok sam lutao ulicom bez ikakvog cilja sem jednog, da budem sam negde, možda će mi to pomoći, nadao sam se.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Sep 09, 2018 2:16 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dogegala se do Riove kuće, dok ju je neko kuće pratilo. Štene joj je bilo nepoznato, baš kao i ona njemu. Kosa joj se presijavala , dok je elektricitet učinio još bujnijom nego što je zapravo bila. Okolina kuće se zelenila od raznovrsnih lekoviti biljaka.

„Nisam ni znala da ovde ima toliko biljaka. U iskušenju sam da uzmem pelcer.“ govorila je, dok se kuče i dalje motalo oko njenih nogu i obeležavalo teritoriju kod nekog visokog drveta. U mislima joj je još uvek bio Isamu.
taj Ned Sep 09, 2018 3:20 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Igru karata koju smo naravno hteli igrati ustvari hteo sam ja da i nesto saznam o njemu kao na primer sto je celo vreme naravno gledao uokolo,i ako mi je bilo cudno to sto me slusao i dalje ali negde kao izgubljen a da nesto saznam hteo sam od ovih karata,naravno nie ovo bilo i prvi put da ga vidim takvog barem ne nervoznog kao da mu se nesto desilo,i ako ne znam bas njegov zivot ili tako nesto trece,gledao bih tacno sta radi i ono sto je bilo izasao na vrata i otisao.
Aha.
tada kada je on otisao onda bih otrcao do moji vrata i ako nisam poceo sesti,a vrata su mi bila skoro otvorena da sam ih naravno i otvorio i video bih bas u tok trenutku da je Shigeru otisao i to do ulice ali sam ga mogao videti i rece veoma glasno ali neznije nekako da se moze cuti a da ne bude vrisak kao neki.
Vaaayii,vidimo se opet i nadam se da ces mi onjasniti ovo sto se desilo.
tako bi onda usao u kucu i naravno opet dosao do te iste kuhinje a vrata naravno zatvorena,gledao bih bas ulicom i ako je proslo nekoliko minuta.bas u tom trenutku i ako cujem neki hod kao da je neko na stiklama koji ne zna hodati,usta obih ponovo da me zaboli zadnjica svaki put od sedenja da sam morao poroveriti,vrata otvarajuci i videci Ginu sa psom i ispred moje kuce de naravno ima i drvece a cak i neka trava biljke sta znam kao da je trazila nesto i ak osam bio nesto zbunjen da sam polako sisao ka stepenicama a onda rekao da je ne uplasim.
Ammmm Gina jel nesto trazis,cuo sam kako nesto govoris i ako nisam razumeo sta bese?
taj Ned Sep 09, 2018 3:27 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je bila lepo obucena, u neku ljubicastu haljinu koja je isticala njen tanan stuk i bujan dekolte, ali skroz prkladnu njenom mladoikom izgledu, a crnu kosu je pustila da pada preko leđa, dok je oči obojila u crno. Usne su joj bile crvene poput ružinih latica. Na nogama je imala neke štiklice koje su je činile još višom nego što je zapravo bila. Ćutke je prišla kako bi se pozdravila sa njim.

„Preglasno sam pričala“ pomislila je Gina dok je Rio stajao ispred nje.

„HEJ, RIO!!? Nisam te videla..“ dreknula je iznenađeno ženstvenim glasom, dok je crvenela od glave do pete zbog postiđenosti. Gledala ga je u oči s strepnjom i izčekivanjem.
taj Čet Sep 13, 2018 9:09 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bas u tom trenutku kada sam pomslio na stikle kao sto se i ocekivalo,samo sto bi video te stikle koje je Gina nosila,sva sredjenja kao za neku zurku ili provod sto je bilo ocigledno pa dobro za nju da ima sta raditi u zivotu,ali gledajuci je iznova nekoliko puta kao i njen izgled,mogoa bih reci da sigurno nije pijanja.
Ah ma nema veze samo sam izasao malo iz kuce da idem negde a kolko vidim ti sigurno uzivas kao i ovaj pas sa tobom.
tada bih se okrenuo i ako nisam bio toliko iznenadjen kad sam je video posto je ona bila kao ona dok bih krenuo kod reke nake da uzivam malo u lepoti necega.
Nego vidimo se i pazi da ne padnes sa stiklama da se ne polomis al sigurno znam da si naucila.
nasmejao bih se na to kada sam igzovarao da ne padne na stiklama i ako vecinu devojaka ne zna da hoda na stiklama.tad bih mahao i otisao dalje.
taj Ned Sep 23, 2018 9:04 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zamisljaljuci u svojoj glavi tu crnu lepoticu sa belom brasnom na licu ali bi mi svaki put prekinulo to hladnoca kao i dahtanje kada mi u oci ulazi taj ledeni dah kada izdahnem,bila je blizu moja kuca da sam samo usao i osetio nesto toplotu.isao bih gore na stepenice do moje sobe gde sam ostavio svoju jaknu na krevetu,samo sto bih video da je moja soba trebala biti tavan ali ocigledno pa nije,skinuo duks sa malim salom i obukao jaknu sa velikim salomoko vrata,da sam legao na krevet trljajuci svoja ledja kao kada pas se linja samo sto je meni i toplije.
taj Sre Sep 26, 2018 6:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U kuci kao i svaki put kad je zima spremio bi supu kada bi mi bilo hladno,hodao sam u krug i tako bi bilo toplije,ali i kad nije bilo hladno uvek bih nosio cizme iz nekog razloga kao i jakna,supa koju sam spremio pre pola sata bila gotova,dok bi mali ventilator bio u kuhinji i stavio na sto gde je i supa bila.bilo je i lakse tako od vruce supe bude normalna.ali zato sam i razmisljao o tome da odem kod izvore konohe,iskljucio ventilator a cinija supa popio,posto je sneg bilo po stepenicama uzeo bih katanu sa desne strane i poceo mahnuti zbog snega a zatim ponovo vratio i hodajuci.
taj Sre Sep 26, 2018 6:47 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sta je lose uradila u svom zivotu? Zasto joj se desilo to sto joj se desilo? Nije bilo pravedno. Nikada nikome nazao nije nista ucinila, onda… Zasto..?

Gina je otrcala u pravcu mracne ulice, sama. Svaki pedalj koji je prelazila zadavao joj je umor koji je malo po malo sustizao. Bila je saterana.

taj Pon Okt 08, 2018 1:26 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kuce do kuce koje su delovale sve isto,trcao kao i jos do sad nisam sto me veoma i zabavilo kada i leti moja jakna kada ga vise necu ni nositi,bilo je i nekako vreme da se oteraim ove kada mi ne treba,popeo bih se na stepenice koje su nekako i krestile kada su skripale kao i uvek,usao bih na vrata i popejuci se na sprat moje sobe i pogledajuci ponovo sobu i ormar sa ogledalo,uzeo bih ruku i pipkao svoju kosicu koliko je i bese narasla,vise mi se usi nije videlo ali zato kosa je bila jos plavija kao i plava uvek,ali bukvalno plava,zamisljao bih naravno Ilumija onom putu kada su mu svi imali dugacku kosu ali kako bese izgleda dok je rasla?ah ne nisam hteo zamisljati njega sa kratkom kosu izgledao bi vise musko bodilibder sa iglama sto i meni nije bilo jasno zasto ima igle?.moja kontrola munjom koju sam naucio na vremenu bih uzeo sa desne strane dva prsta a ta dva prsta su bili malo elektriceti zute boje ali i sjajne,samuraj bez tetovaza jel?stavljaljuci dva prsta na obrazu i povuceci nazad polako ali ne toliko ka gore ali zato negde normalno da se jasno vide te dve linije dok bih desno oko zatvorio a levo u ogledalu gledao ali elektricet bilo da nije prstalo,nakon 2 minute bilo je gotovo, otvorio bih desno oko  dok nije uopste bolelo a kao buduci naravno smauraj prestavjalo bi brzinu to zuto dok bi sijalo,dve linije dve noge,dve noge,dve brzine,dve brzine to je jednako sjaj i zuto sto je bilo i malo sjajilo na mom obrazu.
hmmm savrseno.
u ogledalo bi bil osavrseno ali odeca bi mi bila smesna pa odlucio barem posto koliko narastao i nesto ozbiljnije da obucem. da mi treba nesto novo.pola sata kopajuci naravno skidajuci sem pantalona koje su ostale iste. nasao bih neku majcu bez rukava ali iza kragnu,nasao bih odvojene rukave i navucujuci do lakta pa malo i nagore, pa do ruku gde sam zakopcao kao bi mi stojalo sto je i izgledalo simpaticno,kais umesto sto sam iamo obicni uzeo bih neki drugaciji koji moze sve stati a katana bi bila na stolu dok sam namestao,i de bi nasao nesto crno da bi tu stavljao katanu ali zato dok sam bio gotov stavio bih i katanu ovde sa crnom kao maskom nesto da pokriva i kada izvadim a da se ne osteti izgledalo bi savrseno barem su mi ramena bila vidljiva a katana bila kod mene dok bih namestio bude izmedju mog tela kao balans.manji i dugacki sal bi pokrio oko kragne i ovako da bude nekako kao spojeno dok bi cizme umesto toga bilo nesto zamenu za to nesto sivo ali ne i dugacko sa pertlama uz zakopcavanje.
pa bogami izgledam dobro za nekog odraslog ako se to moze reci.
taj Pon Okt 08, 2018 8:19 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

cuo bih neke buke dok bih bio u kuci dok sam lezao,video sam neke od poznatih koji su nekako setali dok bih gledao na moji prozor,naravno hteo sam da vidim sta se desava da sam obukao neke patike sa pertalam i zavezao i zalepio,uzeo bih neke rukavice neke plave ali da se ne znoje ruke cisto zbog leta i krenuo bih iz kuce i izlazio na vrata zatvarajuci sa sobom.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu