Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
UlazDanas u 12:29 amKolja
Rovovi oko hramaDanas u 12:10 amShinrai
Cetinarska sumaJuče u 10:17 pmYoshirou
Hram Asar'kaJuče u 9:08 pmAvelj
SarudōkutsuJuče u 12:30 pmKain
Yoshi vs MivJuče u 9:52 amYoshirou
II Deo - Planina dovitljivostiSre Okt 17, 2018 7:22 pmKon
Hyōga pristaništeSre Okt 17, 2018 5:29 pmNNW Game Master
Travel EvidenceSre Okt 17, 2018 4:52 pmMinato1234567890
DesertSre Okt 17, 2018 4:37 pmIllumi
Kafic GamoSre Okt 17, 2018 11:12 amGina
Travel EvidenceSre Okt 17, 2018 12:17 amAkino
Dahakine sumeUto Okt 16, 2018 5:51 pmAlucard
Limenkova kucaUto Okt 16, 2018 5:10 pmLimenko
Skriveni sage puteviUto Okt 16, 2018 11:28 amKain
Park ChiuraUto Okt 16, 2018 1:36 amnekoo5
Nachi Hinozuka VS nullUto Okt 16, 2018 12:45 amNachi Uchiha
TestiranjePon Okt 15, 2018 10:27 pmNNW Game Master

Riomarindova kuca

taj Pet Apr 27, 2018 9:14 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

moja kuca

unutar kuce.

iza kuce
taj Pet Apr 27, 2018 9:20 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon sto sam usao u moju novu kucu izgledala je isto sa spolja sa stepenicama malo veca i drvena sa nesto jacim,ali kada sam usao unutra bile su police,svece i svasta ali kada sam usao u dnevnu sobu,bilo je presavrseno nisam znao da selidba u konohi bice najbolja,bile su nekoliko lampe,fotelje koje su isto mekane samo bele ko u bolnicama skoro,i sto jako dobar i blista,i pored toga odma kuhinja koji cak se vidi i soba,nakon toga sam stavio stvari i razmestao sam neke kofere unutra koje je sve stalo,stavio sam masku za mac i drzac tamo na polici i slike pored toga,u kuhinji stavio cvece da mirise i.taman kada sam seo,pilo mi se voda,i dok sam hodao da pijem vodu video sam jos nesto sto me zapanjilo,reka mala sa kamencicima i trava.
joooj kako prelepo ali pitam se jel se moze piti voda.
video sam kofu i taman popio jedan gutljaj i bila preukusna voda i osvezavajuca.nisam znao da ce biti prelepo ali mi cudno sto sam jos u konohi,ali dobro malo cu se prosetai da vidim sta tu sve ima.
taj Pet Apr 27, 2018 9:28 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon sto sam se odlucio,razmisljao sam jel ima ichiraku ramen da bih jeo jer sam bas bio gladan ali sam cuo da ima to mesto tak oda sam se uputio.
taj Pon Apr 30, 2018 3:36 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dosao sam kuci umoran,legao sam na svom kaucu kao nikad do sad sto je bilo mekano nisam znao da sve sto je novo i biti dobro to je bilo prilicno kul,naravno uzeo sam vodu sa frizidera koja je bila u flasi sa izvora iza tamo dvorista sto sam napunio svezu vodu i hladnu kao bas sto tako treba dok nisam skoro popio svu vodu jer sam bio mnogo zedan a tamo nije imalo vode da popijem barem gutljaj uz vrucu hranu koja je gorela u meni oseccajuci kao neki plamen da gori u meni kao neki bes ali u stvari vruca hrana i dah koji isparava iz mene kao da sam iz dima nekog.
ooooh bas neverovatno.
taj Pon Apr 30, 2018 3:40 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon toga sto sam popio vodu otisao sam do wc,jer mi se bas piskilo od ove vode,naravno oprao sam ruke i otisao da vidim svoji krevet i naravno lepa soba puna deokracije kao sto volim,skocio sam u krevet svoji i pokrio se ali sam se ipak malo otkrio jer je vruce,ma ne nego onako iz navike,stavio sam sve stvari i razmisljao sedajuci o necemu i odjednom sam pao na krevet upao u dubok san a mozda ne jer mi se sigurno ipak zmuri a mozda ne ipak mi se spava.
oh kako je ovo divno noc,vazduh,noc,vazduh,krevet.
okrenuo sam glavu,stavljajuci noge iza i skupljaljuci dok sam jednu ruku stavio iza glave i pokusao da zaspim sto i jesam nekako.
taj Čet Maj 03, 2018 11:37 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo mi je jako dosadno ne znam sta radeci,igrao sam se ovako sa prstima i cak sam skakao niako nisam znao sta cu raditi od sebe,palo mi je napamet da idem kod nekoga da posetim mozda posetim od nekog ko zvi bliz kao daruki,al cu ipak posetiti Kuroha ionako je dobar lik bas je dobar za druzenje pa ono idem kod njega da ga posetim mozda bude tamo sokova i gricke ili sta vec jer m ise bas nesto gricka ili pije a ionako sam popio vode malo pre pa ono.
hmmmmm aj da skoknem do njega.
posto sam odmarao od onog parka pa aj da idem kod njega.izasao sam iz kuce i krenuo sam.
taj Ned Maj 13, 2018 8:16 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

seevsi kuci i otisao do poticica kako bih bacio kamencice bio sam kao u svom dvoristu ali gde ima potoka sa vodom i sto uvek tu uzimam vodu,na nebo sam video kako nesto proletava i mrak je bio kao senka a onda sam pogledao gore i video neku veliku sovu i nekog coveka dva jedan je bio onaj na ulazu koji je oznacavao da bude trka i drugog nekog kako lezi onesvescen i video sam kao da mi je nesto poznato i letelo je nesto i video neki plast i znao sam da je to miv.
o boze kakva je to sova velika i to najveca ja ne verujem a miv? sta ce miv na sovi i zasto idu ka bolnici ovo mora nesto da znaci cim nije na trci ili sigurno nije uspeo.
potrcao sam unutra ka kuci i spremajuci se da idem ka bolnici da vidim miva i,naravno poneo sam jednu jabuku i vodu svezu koju sam uzeo i hladnu.
taj Sre Maj 16, 2018 7:58 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bio sam u svojoj terasi u kuci tamo gde je bio malo jezerce sto sam uvek tu uzimao vodu i bilo mi dosadno da sam jednostavno uzeo neki papr i poceo praviti brodove kako bih se ovako igrao malo,ramisljaljuci gde bih mogao danas da idem,a ionako sam razmisljao o jounin ispitima koji ce bti tak oda sam se prijavio i nece biti sigurno problema osim sto je jounin tezi od chunina ah pitam se sto sam nekoliko puta pao genin ispit kad su neki za 1 sekundu sredili i eto opa postali su.usao sam unutra i potrosio papire i izasao sam iz kce,zakljucao vrata i isao nekim putem.
taj Pet Jun 08, 2018 1:56 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bakon sto sam se vratio sa sinhrai kampa usao sam u kucu i ostavio u svoju sobu zavesu i teleskop jos je bilo popodne pa da skoro bude mrak,izasao sam napolje vristajuci od srece i krikova.
ne mogu verovati vratioooo sam se.
Nakon toga vezbao sam na stepenicu jednu nogu stavljao i drufu i tako koracima tapljajuci stepenik i noge da bih se mogao rastegnuti.
taj Pet Jun 08, 2018 2:05 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odlucio sam negde iduci na nekoj ulicici da se prosetam jer kada sam vec na vadzuhu sto bih sada usao u kucu kada ima svega lepseg da vidim u ovoj konohi,imao sam osefaj da cu upoznari nekoga sto mi je bilo i neki homi koji bi se bavio.bikad to nisam rekao ali nekako jeste tako i istina kad bih god upoznao prijalo bi mi drustvo.od ta 3 ulice tesko izabrati odlucio sam po eci peci pec ici ili jednostavno noge gde me vode.
taj Ned Jun 10, 2018 5:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dovavsi kuci i ne umoran ali prasinama u oci otisao sam iza kuce i naravno uzeo iz potoka malo vode i porpskao onda sam sve video jasno kao nikad pre.zatim sam bio na krovu kada sam skocio i sa sobom teleskop i gledajuci dal ej nesto pokvareno da popravim,ionako nije bilo u ostecenom stanju,bilo je prasina od kada sam napustio selo sinhrai koji sam bio,uzeo sam krpu jer naravno nisam ni smeo da pipnem prasinu a kamoli nesto prljavo uz peskir napravio sam veliku rukavicu i poceo sam skidati dok mi se gadil oimao sam osecaj da imam dlake u jeziku a ne da vadim nesto.
kako je ovo grozno sto se nisam setio da uzmem pre nego sto sam otisao oh,covek da se zapita zasto je dosao u konohu a da jos ne zna ni zbog cega su se odselili,hmmm ovo je i nekakva misterija mozda barem za mene?a da li je mozda razlog odseljavanja sinhrai zog nekih otrova ili mozda katastrofe ili mozda urasavanja,ah zasto bih o tome mislio svasta mi padne napamet,bitno je da imam rame koji mogu jesti nego sto sam pre narucivao.
pricajuci tako jedva glasno ali i cujno dok se ociscavao teleskop.
taj Ned Jun 10, 2018 5:56 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

umaralo me to vec ciscenje i sam oda cistim kada bih mogao da pozovem neku spremacicu pa da ovo spremi i sve to a ne da ovde se mucim ko da nemam kicmu i da sam se sagnuo.
ah idem trenirati mozda bolje znam vestinu samuraja ako bih trebalo trenirati,bicu NAJBOLJI SAMURAJ.
rekao sam vrlo tiho i nadajuci se da cu poboljsati svoje sposobnosti i ako sem samuraja treba i moji klan Uzumaki,kad je vec i moja mama trenirala Uzumaki klan al dobro isti sam kao moji tata on nije barem trenirao klan Uzumaki tehnike i ako nekako licimo i podsetcamo nista cudno hah.ostavio sam teleskop i sisao sam sa krova kako bih se spustio bezbzedno.(eh tolki rp XD)
taj Sre Jun 13, 2018 8:32 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dosao sam kuci nekako umoran i ako nisam znao koliko je uopste sati a niti mi se dalo da promrdam glavu koja mi se nije dala podici gore ali je islo ka dole.poep sam se na stepenice kako bih dosao do unutra ali sam se setio i da me bole ruka ali noge nekako manje umorne.popeo sam se na krov i gde se secam da sam tu cistio teleskop i vratio unutra dok sam seo odjednom sam poceo da legnem i da na desnu stranu glave gledam negde drugde i pocelo da mi se zakplapaju oci na sred izmedju krova i ako je bio osecaj dobar i nije mi bilo bitno dal je vruce ili ne samo sam osetio nesto izmedju i poceo sam zaspati.
taj Sre Jun 13, 2018 10:58 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog vremena provedenog u parku, odlučio sam da j bilo vreme doći kući te sam i krenuo.
Šetajući i razmišljajući ugledao neku jako lepu kuću te sam odlučio malo da je razgledam. Stvarno je lepa.
Zanimalo me je kako je i unutra ali naravno nisam mogao da uđem. Međutim, ugledao sam osobu na krovu
te kuće te sam se zabrinuo i brzo sam došao dotle kako bih proverio šta je sa njim.Govorio sam mu:
#card65
Hej čoveče jel si živ? Šta ti je?
taj Sre Jun 13, 2018 11:12 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok sam spavao nesto sam i sanjao i sanjao dok sam sanjario kroz san mi se poavila neka noga koje me htela zgaziti ali umesto toga mogla je pricati i rekla mi je da se probudim i da se probudim neko je tu.sto sam nakon toga probudio i osetvisi da neko hoda a bile su mi jos oci zatvorene dok sam gledao neciju cakru kroz patike sto me zbunilo i pomislio sam da je ovo sve neki san a onda sam odgovorio.
da ziv sam sto nebi bio?samo sam zmurio i to je sve.
nakon sto sam sirom oko otvorio i video neku osobu podigao sam se i pomerio se od njega 2 metra kako bih mogao da ga vidim bolje i ko je on i pitao sam se odakle je dosao na krov moje kuce?
a kako si ti dosao do mog krova kuce i i ako smem znati ko si ti?
imao sam mnogo pitanja i na umu jos u glavi i ako mi nije prestavio nikakvu pretnju ili bilo sta a niti neki strah.
taj Sre Jun 13, 2018 11:20 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što sam ga probudio odskočio je od mene i odmerio me od glave do pete. Rekao sam mu:
Zdravo! Ja sam Johan, drago mi je. Desilo se to da sam prolazio i ugledao sam ovu predivnu kuću a na njoj sam ugledao tebe kako lažeš. Uplašio sam se da nisi mrtav jer ko još spava po krovovima...
Rečenicu sam završio uz smeh.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363
taj Sre Jun 13, 2018 11:35 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

cim sam ga ugledao i video nekako ozbiljno jer ima odelo kada vec nosi salusao sam ga i izgleda da se i malcice uplasio.
ja sam Riomarindo drago mi je,i da hvala ti za komentar za moju kucu kolko i ja vidim i ti izgledas dobro jel mozda ides na neki sastanak ili na posao jer izgledas nekako ozbiljno.
nakon sto sam dosao da se rukujem sa njim jer smo i dalje bili na krovu moje kuce cucajuci i kretajuci se ka njemu da se pozdravim i ako je nekako ima deckodobru nameru pa sam i odgovorio na ovo.
ah pa kako da ti kazem nije me mrzelo na krevetu da spavam ali mi je i ovako bilo lakse zaspati na krovu osecajuci vazduh,imao sam nekakav najduzi trening barem 5 sati koja je vredečo ai je ipak i umurajajuce.
razmislaj osam o tome da mi je bio nekako najbolji trening ovih 5 sati i ak osam ga preterao ali svejedno zelim postati jaci i da unapredim svoje vestine koje oduvek zelim i zelju ka tome da uzmem neke repate zveri kaki bih je mogao imati.
taj Čet Jun 14, 2018 9:39 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što sam progovorio par reči sa ovim momčićem, došao sam do zaključka da je veoma lud. Nisam siguran dal je u pozitivnom ili negativnom smislu to još treba da odredim. Već dva čoveka danas su komentarisali moj stil oblačenja što me jako nervira. Pustite me ljudi da se oblačim kako oću. Ovaj momčić je pomenuo nekakav trening. Hm da li je i on shinobi? Prišao mi je da se rukujemo te mi je jako stiso šako umalo mi kosti nisu popucale. Rekao sam mu:
Zdravo Riomarindo! Naravno da možemo. A kako si ti zaključio da sam ja ozbiljan? Jer možda zbog odela? Hehe ali znaš kako kažu odelo ne čini čoveka. Možda kad se ti i ja još malo upoznamo shvatićeš kakav sam. A znači treniraš? Ti si ninja? Hm ja sam tek počeo da idem na akademiju. Koliko si ti jak?

#card226 #card653
#card363
taj Čet Jun 14, 2018 9:51 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slusajuci ga i bio je nekako zanimljiv i gledati ga dok smo jos bili na krovu i ako se nismo spustili,tek sam primetio da je akademit student i da ce sigurno postati genin jednom kada bude hteo,bila su mu zanimljiva pitanja a nekako samni mislio da je ozbiljan zbog odela ali da iapk je u pravu.
ah da istina ne cini odelo coveka.da ninja sam,i da naravno treniram ali stvarno ne znam ni ja kolko sam jak ,trudim se budem jaci kao i moje sposobnosti jer jednom zelim da uhvatim jednu repatu zver da bih je imao.
Gledajuci u njega i mene i moji struk shvatio sam da nemam katanu i okrenuo sam se iza i video sam da je tamo iza bio kao i kada se nosi torba to mi je isto ostalo ali me je mrzelo da nosim jer niko nebi hteo uzeti moju katanu koju svaki put lizem za srecu a onda sam ga pitao za akademiju.
sigurno ces postati genin kada zavrsi akademiju studenta ako ti treba pomoc oko ispit sa genina obrari mi se.
taj Čet Jun 14, 2018 10:07 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Simpatični Riomarindo pričao je kako hoće da uhvati repatu zver jednog dana i da bude njegova. O repatim zverima sam čitao samo u knjigama te nisam imao predstavu o njihovim snagama iz iskustva ali imao sam neki osećaj da on može da je uhvati. Možda je i ja uhvatim jednog dana! Stvarno se veselim tome i sad sam još više dobio motivacuju da postanem što bolji shinobi. Vetar je lagano duvao i listovi su polako padali po meni. Primetio sam da će još malo kiša te sam želeo da što brže dođem kući. Rekao sam mu:
E super Rio. Verujem da ćeš jednom uhvatit. A ako mi ikada bude trebala pomoć oko genin ispita, ti si prvi čovek kojem ću se obratit! A sada vidimo se i srećno!

Mahajući mu skočio sam sa krova zgrade i polako se uputio ka svojoj kući.

#card226 #card653
#card363
taj Čet Jun 14, 2018 10:19 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo mi je jasno kada hoce da bude genin naravno secam se i ja al sam bio malo nesigurani vise siguran jer dam ja naravno pao nekoliko puta genin ispite a naravno da su laki nekako samo sto sam sada bio nekako smotaniji.
amm kisa zar nije samo oblacno kolko mi se cini nece nesto kisa pasti.
Gledao sam i dalje nebo a dok je on otisao kuci ja sam isao orema parku i spustio sam se sa krova.
taj Pet Jun 22, 2018 2:49 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

usao sam u kucu trcajuci kak obih stigao jer mi je bilo malo hladno a jaknu nisam ni poneo jer nisam ni zna oda ce biti zima,samo sam usao i isao u frizider i popio sa malo vode koje je bila malcice hladna da se nebih prehladio,videvsi kako pada sneg i tu su snegovi koji padaju ja sam na svom prozoru lupio malo da bi se sklonio sneg odatle koji je dopirao,isao sam u svoju sobu i pokrio sam se sa necim toplijim da bih se ugrejao a onda ubrzo zaspao odjednom.
taj Pet Jun 22, 2018 6:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam saspao i zadpao u duboki san cuo sam neko kasljanje cuo sam razne ljude sto mi i zaista smetalo,odjednom je neko kucnuo na prozor i pitao sam se ko je to i ko bi to bio?otvorio sam prozor i videvsi jednog coveka kako cuci i cuvsi da je hteo da govori nesto ja sam ga pitao.
pre nego sto ista kazete ko stevi i zasto mi kucate na prozor?
Dok sam tek ustao i malo odpsavao osecao sam se odmorno a zatim je rekao.
ja sam kageov pomocnik i naravno alo hoces ostani u konohu i ne izlazi nigde ili idi u potrazi za lekom jer je doela jedna opasna bolest a ja idem i ti odluci
Procitao sam nesto u vezi bilesti ali se nisam setio ali kada je rekao da su skoro svi zarazeni i bilesni taman sam se setio kaina koji ga dugo nisam video mozda je i on zarazen uz gas masku sam stavio i napisao poruku dok sam se isto i soremao da idem na kapiji.
#card171 #card158
Zatim sam napisao.
Kaine posto se dugo nismo videli u Konohi posto si vise i puno zauzet sa misijama.naravno posto sam ti uvek hteo reci da sam te postovao do dna i da sam te nekako smatrao kao senseiem,naravno cuo sam za neku bolest i ako ljudi trenutno svi kaslju,tako da se pazi a u slucaju da si zarazen oporavi se i drzi se,naravno moram ici jer mi neko kuca na prozoru.
Stavio gas masku nakon pisanja i otvorio prozor da odleti ptica aja sam otrcao do kapije

Poslednji put izmenio Riomarindo dana Pon Okt 01, 2018 6:56 pm, izmenio ukupno 2 puta
taj Sre Jun 27, 2018 10:17 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(dva meseca pre zensoku bolesti,dozvolio mi leonard)
Zima je bese bila hladna i nekako malo.hladno nego sto izgleda a posto je kuci bilo jako vruce odlucio sam otvoriti prozor kako bi bilo normalno,od kako sam nekako porastao odlucio sam obhci nesto majcai stare pantalone mi nisu trebale a izgledao sam dosta mladje,u garderobi sam nasao pantalone i neku majcu i kao plast osim sto je jakna obukao samnse i bilo mi je jako toplo a napolju nikog nije imalo ili da se vidi,posto mi kosa bila neuredna uzeo sam da se posecljam,i gledajuci kroz prozor koji je bilo lepo vreme a sada bljak vreme.
taj Sre Jun 27, 2018 11:01 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon cesljanja i svega toga odlucio sam da jedem cips posto mi se nesto grickalo a naravno hladno je,odlucio sam da napravim.uzeo sam krompir i gulio u obliku cipsa i stavio da se nesto pece uz so da bude ukusan i mekan naravno nisam tanak.nakon pola sata izvadio sam i bili su nekako ukusni,uzevsi jedan i bio je malo vruc nije bilo tanak ali je izgledao kao sapun malo tanji od njega i bilo je popolicno ukusno i malo slano,te sam uzeo stolicu i stavio cips u tanjir kod prozora da se hladi dok sam rekao.
ovaj miris kolko je bozanstven da ce svakog primani taj miris.
Dok je bio prozor otvoren taj miris je isao daleko dok sam ja isao piti vodu.
taj Sre Jun 27, 2018 11:17 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

/Dva meseca pre Zensoku/
U svojim ludim planovima i mislima Joker je, sa svojim kaputom i šeširom, prolazio ulicom.U jednom momentu osetio je miris čipsa koji se nalazio na otvorenom, chakra osobe koja se udaljavala je pokazivala da je on tu ostavio čips sa nekom namerom.

Da li ga je ostavio sa namerom da natera čoveka u prolazu da mu ukrade pa da može da izazove haos uz svoju odbranu ili jednostavno hteo da se ohladi.Ko će ga znati.

Tokom svojih misli ga je uhvatio napad smeha, uz to veoma glasnog.

Jedino u šta sam siguran je to da ga više volim vrelog.

Prišao je i stao pored prozora sa namerom da privuče pažnju domaćina i vidi njegove namere.Sumnjao je da bi neko tek tako ostavio hranu na prozoru, nepredvidivo.To mu se donekle i svidjalo.Počeo je da tapše da bi privukao pažnju Riomanda, i nakon toga je čekao da se on pojavi...
taj Sre Jun 27, 2018 11:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

uzejuci vodu iy koje sam pio posto je bilo hladna zima kako bi izvadio iz frizidera cujem odjednom neki smeh i to neki glasan i sigurno se voleo smejati da je toliko glasno smejao,i nije me nesto cudilo da se neko voli smejati.dok sam gledao gde su mi makaze i igle kako bih napravio nesto,odjednom cujem neko tapsanje iza prozora na sto sam se okrenuo i video sam neko belo lice i sok me neki uhvatio i ako nisam znao ko je to,bas mu je bilo belo lice i zelena kosa kao da se maskirao sta vec,pogledajuci ruku u svoju kozu i gledajuci njegovu kozu mozda nije izasao iz kuce da je toliko beo na sta sam stao u mestu i rekao.
vau covece beo si kao da niakda nisi video sunce,uzgred jel si mozda osecao miris mog cipsa posto sam taman spremio jer sam bio gladan,ako zelis mozes probati da li je ukusan jer nekako volim kuvati.
gledajuci ga dalje u prozor koji je stajao i malo se nekako nasmejao na njegovu kozu ali je stavljao ruke na usta kao da kaslje,niti sam ga hteo uvrediti za njegovu kozu ali mi je nekako zadivljuljuce.
taj Sre Jun 27, 2018 11:36 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odgovor je bio onaj kome se Joker najmanje radovao, ipak to nije bio njegov intelektualni parnjak niti je delio idale sa njim.Doduše, delovalo je baš nespecifično i čudno da se neko tako obraća...Joker je idalje imao neku nadu oko svega ovoga.Uzeo je čips i pojeo da malo dodje sebi, i zatim je ušao u kuću.Seo je na prvo mesto gde je našao uz tiši smeh.

Koža, ma to su neke hemikalije napravile, ništa bitno.Nego reci ti meni dečače, kako si?

Hteo je što brže da vidi što više dijaloga, možda je ovakva osoba nešto i obećavala.Obradjivao je sve informacije oko njega, njegovu kuću, raspored sobe.Sad je bio siguran da soba nije napravljena niti dizajnirana od strane njega, pa se fokusirao na razgovor.

Retko se vidja osoba koja nudi čips prolaznicima.Da li bi mogao čuti cenjeno ime?

taj Sre Jun 27, 2018 11:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

usao je kroz prozor kako bi usao u kucu umesto na vrata a ionako su bila otkljuana a posto je nekako probao moji icps obradovao sam se sto mu se dopalo da sam ja uzeo sa stolice i ja jedan a zatim taj tanjir cipsa stavio na sto dok smo ja i on seli ja na krevet (ne onaj sto je spusten) i prilicno sam bio siguran da je nekako malo cudan kada je rekao hemikalije ali je delovalo stvarno zanimljiva osoba i garantovan oda se moze druziti sa njim.cudno mi bilo kako misli hemikalije?pomalo sam i pocrveneo kada je rekao da je retko vidjao da neko nudi cips mozda ga nisam shvatio jer mi je u mislima da je jeo cips uvek kada vidi kod nekoga.
Riomarindo se zovem ali me zovi RIo,ti? inace ovako sam dobro malo hladno malo i odmaram od jednog putovanja na kom sam isao,nista nesto bitno.
bio sam opusten pred njim dao mi je nekako pozitivnu energiju bio sam opusten ne znam ni ja sam zasto ali jednostavno delovao je kao neki lek.
taj Čet Jun 28, 2018 12:05 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sad je bio siguran, njegove sumnje nažalost nisu bile ispunjene.Riomando je bio samo običan shinobi, njegova čudnovatost se ispoljavala na drugačiji način.Kroz njegove krvavo crvene usne je prolazilo još čipsa...Polako je već gubio ideja šta bi sve mogao da uradi u ovoj konverzaciji, tako da je odlučio da uskoro ode.Mada pre toga bi se dalo još malo jesti, nije jeo odavno.

Rio, hmmm.Zanimljivo ime, nekako zvuči otvoreno, ko neka ptica.Mene možeš zvati Joker...

Iz dosade je tokom jela, izvadio kartu i na njemu nacrtao Rio-v lik.

Još jedan zabavljač kod mene, he he~

taj Čet Jun 28, 2018 12:14 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

joker?kao da je cuo joker negde ili je to neka karta koja se zove joker ili bese dama,svakako bilo je zanimljivo pricati sa tim likom da me nesto jos zanimalo kod njega da sam mu postavio pitanje.
hmmm jel ti iko mozda nekad reako da si ti zanimljiv lik nekako si mi gotivan a taj tvoji smeh mi se takodje svidja ja bih to slusao po ceo dan kako se smejes,jel u necemu tajna?
gledajuci da nesto crta mozda i nije obracao paznju na mene sto sam pricao,zati msam se zagledao u kartu sto je crtao ili pisao sta god a kad je malcice pomerio ruku,crtao je mene?zasto bas mene da crta,nisam ni ja bio siguran zasto ili je mozda zaboravan lik pa crta da bi se prisecao,u njegovom prisustvu sam osecao kao da se druzimo 3 godine a taj smeh je postao zarazan da sam se ja hteo isto smejati sa njim ali nisam mogao kao da me jos nije zarazio sa time.nakon nekoliko minuta pitao sam ga za klan.
inace ako smem znati koji si ti klan? ja sam naravno uzumaki.
smeskajuci se dok je imao malo cipsa na zubima dok nisam primecivao zbog malih mrvica,te sam prestao da se smeskam kako nebih izgledao nekulturno jer sam poceo pocrveniti opet.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu