Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Execution DockJuče u 11:50 pmMizu
Emeil i RenJuče u 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroJuče u 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivJuče u 6:25 pmMiv
Lin PrašumaJuče u 5:15 pmIllumi
Mizu i AlucardJuče u 5:05 pmMizu
Dahakine sumeJuče u 2:52 pmAlucard
Travel EvidenceJuče u 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaJuče u 2:29 pmAvelj
Zid sa MisijamaJuče u 2:23 pmAvelj
Bambusova sumaJuče u 1:41 pmKain
Land Of VegetablesNed Nov 11, 2018 9:19 pmJohan Liebert
Juuzou Suzuya kucaNed Nov 11, 2018 7:41 pmJuuzou Suzuya
Ulica UjedinjenjaNed Nov 11, 2018 7:04 pmJuuzou Suzuya
TestiranjeNed Nov 11, 2018 3:13 pmNNW Game Master
Rei i ShukuroNed Nov 11, 2018 2:59 pmShukuro Kaguya
LimboPet Nov 09, 2018 9:53 pmNNW Game Master
Hram Asar'kaPet Nov 09, 2018 9:48 pmRiomarindo

Kuća porodice Haru

taj Sre Apr 25, 2018 11:25 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Kuća smeštena nedaleko od gostionice Omori i parka Chiura. Jako sređena kuća sa velikim dvorištem okruženim živom ogradom. U uglu između dva bora nalazi se ljuljaška. Noću sa terase se vidi dobar deo šume i šetališta koje prolazi kroz nju. Građena je godinu dana.)

&&&&&:

#card96 #card820 #card270
#card671 #card653

taj Sre Apr 25, 2018 11:44 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Već je prošlo neko vreme kako je došao u ovo novo mesto. Kako mu je bivši sensei, a sadašnji kage kampa objsanio, spojili su se sa nekom zajednicom sličnom onoj u kojoj su oni živeli. Načuo je nešto o postojanju toga, ali nije nikada bio sto posto siguran. Za par dana treba da se oragnizuje neki skup povodom toga, a do tada ima vremena za provod i upoznavanje okoline. Neko vreme gledao je u mač koji je preno iz svoje stare kuće u ovu. Ustao je i krenuo ka njemu. Par laganih zamaha. Mač je sekao vazduh, sve mu je bolje i bolje ležao u ruci, ali još uvek nije bio spreman, osećao je da još uvek nije to to. Odložio ga je na svoje mesto, a zatim izašao napolje.)

&&&&&:

#card671 #card653

taj Čet Jul 12, 2018 1:09 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Znao sam za ovo mesto, nisam ga nikad posetio trebalo je samo da se ovde pojavim, tako je u pismu pisalo. Morao sam da se nađem sa njim lice u lice, nisam znao ko je on, ali tek ću. Po pismu ispada da mi on pada neki rodjak, iz istog klana potičemo i biće mi drago da ga upoznam. Približavao sam se ovom mestu dok konačno nisam došao. Tu beše jedna kuća za koju mi je u pismu rečeno da dođem ispred nje i da čekam da se ova osoba pojavi. Kuća je bila dovoljno velika, našao sam se ispred kapije gde sam je celu zagledao da je lepo osmotrim kao i okolinu, zatim čekam da se pojavi.

Znači ovo je to mesto.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Čet Jul 12, 2018 1:38 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Ustao je rano tog jutra. Bilo je dosta posla za njega. Odmah nakon što je jeo krenuo je ka svom radnom stolu i počeo da piše nešto. Čim je zavrsio ptičica je doletela na njegovo rame, a onda sa porukom uputila ka jiton korisniku. Iz arhive je dan dva pre toga proučio sve jiton korisnike.)

#card158

(Već beše prošlo podne, kada je u dvorištu osetio prisustvo neke chakre. Pretpostavi je da je njegov gost došao, pa je lepo sređen krenuo ka ulaznim vratima.

Zdravo, pretpostavljam Shigeru pripadnik Jiton klana.

(Nakon što je otvorio vrata i ugledao ninju plave kose upitao je. Sačekao je njegov odgovor, a onda nastavio.)

Verovatno se pitaš zašto si ovde.. I ja bih isto da sam na tvom mestu.. Hajde unutra pa ću sve da ti objasnim polako iz čaj.

(Reče i rukom mu pokaza put ka dnevnoj sobi gde su trebali da sede.)

&&&&&:

#card671 #card653

taj Čet Jul 12, 2018 1:48 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Približio sam se dvorištu dok sam i dalje čekao, što sam bio bliži mogao sam sve jače i jače osećati čakru i nečije prisustvo, sigurno je on. Prostrano dvorište, veliko gledao sam ga sa oprezom da bih zatim u narednom trenutku čuo neke tihe korake koje su polako bivale sve bučnije da bi se zaustavile kod vrata, pogled mi se odmah fokusirao na ista. Iz kuće izlazi jedan šinobi ljubičaste kose i ljubičastog odela koji me je pozdravio.

Glavom i bradom, taj sam. Znači i ti si iz Jiton klana kada si me već zvao.

Stajali smo pred vratima pa me je ponudio da uđem unutra, beše fin čovek, drago mi je bilo zbog toga.

Može se reći, mada sam imao neke pretpostavke. - a onda rekoh - Naravno, uđimo onda.

A onda smo ušli i uputili smo se ka dnevnoj sobi.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Čet Jul 12, 2018 2:00 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Shigeru mu se činio kao fin momak. Pre svega pristojan, a verovatno i dosta jak. Sigurno nije jounin bezveze.)

Šta više voliš čaj ili kafu? Ili ćeš ipak nešto žestoko da popiješ?

(Nakon što se udobno smestio u jednu od fotelja koju je imao u svojoj kući upitao je. Sačekao je odgovor i otišao do kuhinje.)

Da ja sam isto iz Jiton klana. Kakve si pretpostavke imao?

(Znatiželjno je upitao, a glas se čuo iz pravca kuhinje. Zajedno sa njegovim glasom čulo se i cvokotanje kašičica i šolju.)

&&&&&:

#card671 #card653

taj Čet Jul 12, 2018 2:12 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čim smo došli do dnevne sobe krenuo sam da je razgledam, ova kuća ne samo da je prostrana nego je i lepa, zanimljivo veoma. Uputio sam zatim jedan pogled ka njemu i moglo se jasno videti da je pristojan što sam jako cenio kod ljudi. Čim smo se smestili ja na kauč a on na fotelju ponudio me je pićem, odgovorio sam sa osmehom.

Čaj naravno, hvala.

Čim je otišao do kuhinje da nam spremi piće, osvrnuo sam se još jednom i naslonio sam se na naslon od kauča. Njegovo pitanje je dopiralo iz kuhinje.

Kakve bih mogao? Pa to na primer da želiš da stupiš u kontakt sa što više članova Jiton klana kao i to da učvrstimo rodbinske veze da budemo bliži, možda praviš porodično stablo našeg klana. - zastao sam na kratko pa onda upitah - Pa reci mi kako se zoveš i po čemu si zaključio da sam i ja iz Jiton klana?
taj Čet Jul 12, 2018 3:46 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Spremio je čaj sebi i svom gostu i doneo ga u dnevnu sobu. Vratio se tamo gde je maločas sedeo i ispio jedan gutljaj, a zatim vratio šoljicu sa čajem na stočić. Par trenutaka je zapravo razmišljao o pitanju i uopšte o njegovoj odluci da pozove Shigerua ovde.)

U pravu si, želim da okupim sve pripadnike Jiton klana, da budemo upoznati jedni sa drugima pošto dolaze opasna vremena. Ne znam koliko si upućen u incidente u kolibama gde smo kao zaraženi bili stacionirani.. Svakako iako smo iz različitih porodica, svi imamo zajednickog predka.

(Ispio je još jedan gutljaj, a onda dodao malo šećera. Oduvek je voleo dosta slatko da pije. Ponovio je radnju od malopre i nastavio da priča. )

Ideja sa porodičnim stablom nije loša. Možda kada budem bio slobodan i to napravim. Svakako trebaće mi tvoja pomoć, ali to ostavljamo za neki drugi put. Pravi razlog tvog dolaska ovde je zapravo misija. Par oblasti dalje nalazi se skrovište iz kojih mi treba da donesemo informacije važne za selo. Misija je dodeljena prevashodno meni i još jednom ninji, ali ja sam želeo da i ti pođeš, naravno ako se slažeš.

&&&&&:

#card671 #card653

taj Čet Jul 12, 2018 3:58 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ubrzo primetih da se vraćao nazad u dnevni boravak noseći čajeve za obojicu i zaseo je u fotelju ponovo. Kratka tišina je zavladala a za to vreme je svako od nas srknuo po malo čaja da se okrepimo, beše dobar čaj a onda je usledio odgovor.

Slažem se, imam neki loš predosećaj. Tu i tamo, znam dovoljno da se neko zlo sprema čim su napadi kod koliba usledili ali ono što ne znam je to ko stoji iza toga, mada imam neku pretpostavku i za to za koju sam siguran da je tačna.

Dok izgovorih ovo zadnje setio sam se Riovih reči kada sam vodio razgovor sa njim kada je spomenuo jedan naziv. Nije bilo sumnje da ne zna, ipak je išao sa Kageom na misiji.

Naravno. - a onda rekoh - Misija? Naravno da želim, ko je taj ninja?
taj Čet Jul 12, 2018 4:05 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Izgledao mu je dosta zanimljivo. Posebno što ima svoj stav i mišljenje, a ne pada pod uticaj ljudi koji laži i mažu javnost.)

Šta god da predpostavljaš verovatno ima smisla, ali mnogo je veća sila i politika iza toga nego što i možeš da zamisliš.

(Reče pomalo filozofski zagledan u jedan deo zida koji se nalazio iza njegovog gosta.)

Miv.. Verovatno si čuo za njega negde. Jounin sela lista korisnik barijera takođe. Takođe, ako ti bilo šta treba od opreme ili slično možeš da mi tražiš.

(Reče da malo razvedri situaciju, pa uze još jedan gutljaj čaja.)

&&&&&:

#card671 #card653

taj Čet Jul 12, 2018 4:19 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njegove reči me naterale da se zamislim dublje nego inače. Zenkai prema Riovim rečima, zatvor takođe, napadi kod koliba, veća sila i politika nego što se može zamisliti to sve treba sklopiti u jedno i doći do konačnog zaključka.

Mora da neko vuče određene konce i da su napadi kod koliba i zaraza orkestrirani od strane Zenkaia. Šta je Zenkai? Zvuči kao ime neke tajne organizacije koja iz senke deluje ako se ne varam s obzirom da govoriš o tome da postoji dosta veća sila i politika. Ne znam, iako zvuči smešno kao neka teorija zavere ali siguran sam da se krije nešto zlokobno što čeka određen trenutak da udari, što sam siguran da jeste tako.

A onda sam čuo ime treće osobe koja ide sa nama.

Miv? Naravno da ga znam, zajedno smo delovali kao tim dok smo bili u Yamiyu.

- a onda odgovorih na njegovu ponudu - Hvala.
[/b][/center]
taj Čet Jul 12, 2018 4:31 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Nakon dužeg razgovora o organizacijama, politici, ljudima u senci koji ustvari vuku konce i sličnom, Yagami je ustao i otišao do jednog dela dnevne sobe gde se nalazio štek sa njegovim parama. Izvadio je jednu malo veću kesu, a onda se vratio do fotelje i stavio je na sto.)

Ovde imaš dovoljno novca za sve što ti je potrebno. Nakupuj što više stvari pošto misija neće da bude laka, imaš čak i da se opustiš negde pred misiju. Vreme i datum tačnog polaska ću da ti javim kada i sam saznam isto. Takođe ako ima još nekih nedoumica ili ti još nešto zatreba pitaj slobodno, naši smo.. Ako sam nešto zaboravio i setim se javiću ti pomoću ptičice. I da, ne znam da li sam se predstavio na početku. Ja sam Yagami Haru.

(Nasmeja se pred kraj rečenice, a onda sačeka reakciju svog daljeg rođaka. U vreći se nalazilo 200k ryo)

&&&&&:

#card671 #card653

taj Čet Jul 12, 2018 5:02 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bez obzira koliko sam pričao o svemu ovome, zaključak mi je imao smisla. Ali možda je to samo vrh ledenog brega, možda ima nečega višeg, tačnije dubljeg od onog što znamo. Naravno samo uži krug zna istinu, kako to uvek biva kada su u pitanju tajne organizacije i zavere. Zadubio sam se u mislima i počeo da se sećam onog trenutka kada nisam imao mira dok sam pokušavao da se opustim kada sam završio razgovor sa Riom. U jednom trenutku je ustao i otišao do jednog mesta da bi se nakon samo pola minuta do minute vratio i stavio na sto jednu veću kesu.

Hvala rođače, drago mi je što mogu računati na tebe. - a onda postavih pitanje - Znaš li nešto više o misiji, kakvi su detalji misije, koje informacije moramo povratiti?

A onda kada sam saznao njegovo puno ime i prezime ja sam se predstavio takođe punim imenom.

Drago mi je Yagami, moje puno ime je Shigeru Uzunami, zaboravio sam ti reći prezime.

taj Pet Jul 13, 2018 6:05 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uz cudan zvuk mehanicka ptica dolece ka kuci porodice Haru. Odjednom se cuo tupi zvuk "TUP". Ptica je udarila u vrata kuce i pala na prag. U kljunu je sadrzala pismo na kome je pisalo "Iskljucivo za Yagamia"

#card158

Pismo:
Nadjimo se na ulazu u Konohu, necu sve preko pisma. Dovedi jos nekog ninju po mogucnosti Jounin ranka.

-MiJo (xDDD)

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Pet Jul 13, 2018 6:16 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Njihov razgovor oko misije prekinuo je tup udarac nečega u vrata. Činilo se kao kucanje pa je Yagami polako ustao i krenuo ka vratima. Ništa nije progovarao dok nije otvorio i pogledao uokolo. Na podu ispred vrata nalazila se mala ptičica nalik na one njegove što koristi. Ova je bila nešto malo iskrivljenog kljuna pa je zaključio da je udarila u vrata. Pogledao je u pravcu njih i video malu tačkicu skinute farbe.)

"Aaa neko će da mi plati za ovo.. " (Reče pomalo ljutito, ali brzo vrati osmeh na lice.)

(Otvorio je i počeo da čita. Miv se izgleda uopšte nije potrudio oko opisivanja, ali razumeo ga je. Verovatno je misija bila od strogo poverljiva. Ušao je nazad u kuću i vratios e do Shigerua.)

"Izgleda da imamo informacije za misiju, i da krećemo odmah. Idi do prodavnice i pripremi se, biće ovo malo ozbiljnija misija od onih na koje si do sada išao. Ja te čekam na kapiji."

(Nakon što je to rekao ispratio je gosta i zaključao kuću. Ključ je ostavio na staro mesto ispod saksije kao i uvek i zaputio se niz ulice ka kapiji.)

&&&&&:

#card671 #card653

taj Pet Jul 13, 2018 6:32 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok smo ja i Yagami vodili razgovor u vezi svega kao i misije, odjednom jedan tup udarac se čuo sa spoljne strane što je bilo dovoljno da prekinemo sa razgovorom. U tom trenutku je Yagami ustao i otišao do vrata da vidi šta je to. Ili je neko dolazio ili je možda Miv poslao poruku za misiju. Nakon što se vratio rekao mi je da se pripremim i da će me čekati na kapiji.

Ja sam već spreman, naćićemo se kod kapije.

A onda sam izašao kad i on i krenuli smo tamo.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu