Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Suma Ka'SanenDanas u 12:34 amPetrovich
Park ChiuraJuče u 1:19 pmYamachi
Selo HogakureJuče u 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

Krov bolnice

taj Čet Apr 19, 2018 8:19 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovo je prostran krov bolnice. Ovde pacijenti i doktori dolaze na po koju puš pauzu.

taj Pet Jun 15, 2018 12:46 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami se popeo na vrh bolnice,bio je na krovu,posmatrao ptice,ljude...sve oko sebe.Do najmanjeg insekta koji je zvrznao tuda.

Šta bih dao da sam ptica,da odavde odletim.

Rekao je Harukami zavideci pticama na toj slobodi.Rade sta zele,kad zele,kako zele.
A ja sam ovde ugusen od emocija i svega sto me ceka.

Živote..Kurvo..

Rece Harukami uspuhujuci.Cekao je Ginu,naravno devojka koja vecito kasni...A dodje u najgorem momentu..Mozda je iz tog razloga i volim..
Premisljao se Harukami..i razmisljao o njima.O toj ljubavi.

Demonski je idalje posmatrao,cekao i cekao,na rubu krova zgrade bolnice..Tada je video Ginu,taj neki cudan izraz lica kog nije navikao kod nje.Kao da je znala sta se sprema.
Harukami je tada rekao sebi,još ovaj put i nikad vise.
Dozvolice si emocije.

Bila je lepa,a on sa onom maskom..Kao neki ludjak zeljan krvi.Lagano je skinuo masku,stavio ju je pokraj sebe,iako je bila jesen,vec par sati lagano sipi sneg
Sada se to pojaclo.Nekako pravo vreme za ovako nesto.

Progovorio je,cisto onako,da bi se tema izmedju njih otvorila.

Zdravo..

Zatim je ucutao,gubio se i razmisljao da li treba sada postupiti kako je naumio,mozda je ovo greska.Mozda sam ja samo slabic.Propitkivao se u glavi svasta.Na kraju je sve stalo,vreme se zaustavilo,on je samo cekao da pridje.
Da je opet.Barem jos jednom zagrli.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Pet Jun 15, 2018 4:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bila je jedna od onih noći kada nije želela da započinje borbu sa depresijom. Bila je jedna od onih noći, kada bi da može, najradije se uputila u pravcu bara... No, mesto toga....

Gina je protraćila vreme vrteći se u krug, dok joj najzad bolničari nisu rekli gde Harukamija može naći. Popela se na krov bolnice, prišla mu i zagrila ga jako. Nije igledao srećno što se tu nalazi. I to nije podrazumevalo samo bolnicu kao nužno mesto trenutnog boravka. Nakon što su se pozdavili, dosetila se da mu je ponela nešto da prezalogaji

Zdravo.. Hoćeš da popričamo?“ rekla je neutralnim tonom dok joj je pogled goreo za željom da reši sve njegove probleme, ali se tu videla i nemoć da uradi bilo šta...

taj Pet Jun 15, 2018 5:23 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je u Ginu,sneg je lagano padao,prisla je i po obicaju su se zagrlili.
Zagrlilo ju je cvrsto,znao je da je to verovatno
njihov poslednji zagrljaj.Gledao ju je.Tada se odmakao i poceo govoriti.

Da zeleo sam da popricamo...
Ne znam kako da zapocnem ovo,ali bit cu direktan i jasan odmah,ne zelim okolisati.
Mislim da je vreme da se ovo zavrsi.
Mislim na nas..Na ovu vezu.
Odlazim iz Konohe..Idem na put..
Bit ce lakse i tebi i meni..

Rekao je on,kosa mu je prekrila oci i trudio se biti jako hladan.Da zavrsi ovo kratko i bolno.

Sneg je padao,suza mu je kliznula niz lice..Bila je tako mala da je niko nije video.Posto vise nije zeleo da pokazuje emocije.Nabija masku na lice,te se ponasa kao shinobi..
Pogleda jos jednom Ginu,nekako se spremi da krene.

Magla se spustila,a vetar je duvao,sneg je manje padao a Harukami je uvenuo,tada se rodio

"Jednooki demon "

Reci za kraj:

Oh kaži mi, kaži mi
šta se dogodilo?
U mome srcu sad
Je nešto stradalo

Oh reci mi, reci mi
Šta vidiš sad?
U svetu monstruma
Ja sam samo senka

Slomljena, i bez pomaka
Se borim za svoj dah
Sakrivena, i bez osećanja
Duša smrvljena
FREEZE

I volim to, i mrzim to
I prija mi, i boli me
Sve što se sad dogodilo

Koliko god da se trudim, sve je uzalud
Polako nestajem, i nemam kud
Ne traži me, jer nisam više tu
I ne gledaj me

Ne želim da te povredim
I zato odlazim
I nema tu leka
Polako ludim

Ne zaboravi me
I naša sećanja

I dok nas prati tama...

Samoća me obuzima
I ljubav mi oduzima
Bez osmeha sam ostala
I kao kamen postala
Od kamena 6x sam
Unravelling the world

Ne, to više nisam ja, i to je moja sudbina
I ti ćeš sa mnom nestati u zagrljaju sećanja
I volim to, i mrzim to
I prija mi, i boli me
I ne znam kako da te ostavim!

Koliko god da se trudim, sve je uzalud
Polako nestajem, i nemam kud
Ne traži me, jer nisam više tu
I ne gledaj me

Ne želim da te povredim
I zato odlazim
I nema tu leka
Polako ludim

Ne zaboravi me
I naša sećanja

I dok nas prati tama...

Ne zaboravi me 4x

Ka ponoru hodam i ne znam kuda
To što boravi u meni me prati svuda
Ne zaboravi me
I naša sećanja

Oh, kaži mi
Oh, kaži mi
U srcu mom je sad
Nešto drago nestalo

Theme : :

taj Pet Jun 15, 2018 6:57 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Šta ako smo svi mi povezani na neki način? Da li ste se ikada to zapitali? Da li bi moglo biti moguće da su naše sudbine isprepletane?
Postoje oni koji kažu da smo povezani crvenom stunom vere; a opet tu su i  oni koji imaju bolje stvari da rade nego da brinu o tako perifernim stvarima. Najzad, mnogi imaju porodice, steknu prijatelje, a neki čak i ljubavnike koje ih konstantno podsećaju kako smo svi povezani. Provodimo vreme sa njima, slavimo, zabavljamo se i radimo nebrojeno mnogo stvari koje nam pokazuju ko smo i šta je ono što je bitno u našim životima. Ali kao što je gore već pomenuto, niko ne brine o takvim detaljima, To je norlano. Pristo.Rutinski.
Ali šta ako izgubiš sebe?
Prva misao koju bi neko verovatno pomislio je nešto poput “Šta se dogodilo?” ili “Ko sam sada ja?”. Ali pitanje “Ko sam sada ja?” je veoma kompleksno čak i kada se ništa epohalno nije dogodilo. Zapravo, ukoliko nekoga nasumično upitamo to, on će nam najverovatnije kazati sopstveno ime, ali ime nije ono što je trebalo Gini da zna u ovom momentu. Radije bi želela pitati “Kakva si to ti osoba? Koja je tvoja priča?
Uprkos svemu ovome, niko nije kompetentan da odgovara na pitanja “šta ako”. Situacija je bila suviše ekstremna da bi se mogao definisati odgovor. Ne možemo više reći ko smo, niti se želimo setiti ko smo bili pre određenih dešavanja.
To je upravo isti scenarijo u kome se mladi Harukami našao. U tišini na krovu, sedeli sun a ivici balkona Gina i mladić, ne pokušavajući da privlače pažnju.

Ona je nosila samo haljinu koja je bila tamna i mračna, a duga kosa je nestašno padala preko njenih leđa uvijajući se pri krajevima. Gledala je u Harukamijevu masku i pitala se šta će mu to na licu, kada je več nevidljivu stavio onog momenta kada je sve ono izrekao. Izgledao je kao da ga više ništa ne boli, nije mogla poverovati u tako nešto, to je bilo pretvaranje. Još jedna maska. Imala je osećaj kao da se našla u sred pogrešne scene, u sred pogrešnog filma. Čudno, ali nije mogla da razume ovo što se događa sa njim, bilo joj je to sve čak apsurdno.
Bio joj je potreban minut da shvati da je ostavljena i da njega više nema. Najzad je shvatila, kako bi trebala izvući pouku iz svega ovoga, pouku vezano za ljude i njihove sklonosti. Onda joj je bio potreban još jedan minut da se seti svojih sklonosti, ili bolje rećeno šta je sledeće što bi ona trebalo uraditi.
Harukami
Nikog sličnog upoznala nije, i mislila je da i ona njemu znači. Nije nikad mogla biti sigurna u tuđa osećanja, pa ni u svoja, al za sebe je barem znala da kada je s njim oseća se kao kod kuće iako nikada nisu stigli imati pravi zajednički dom.
A sada će stari dobri, poslušni zmaj da poleti i odvede ga zauvek. Harukami je više nije gledao istim očima, sada je to bio jednooki demon. Nije joj se svidelo kako zvuči niti ga je mogla tako nazvati, ali to je bilo ono što je on sada postao.
Harukami….” promrmljala je nežno devojka. Dozivala ga je da dođe natrag ali on se nije vratio…

taj Pet Jun 15, 2018 8:06 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Devojka je cutala,razmisljala.Harukami je uvek jurio u nekom svom brzom stilu zivota.Pre cesto je i gubio i padao zbog toga,u sustini osoba koja radi sve u trenutku.Mozda se i prevario u trenu kada je Gini rekao da je vreme da se rastanu,mozda..Hiljadu pitanja se tu nalazilo.
On je ustao sa zgrade i skocio na zmaja koji je uvek tu.

#card476

Njegovo oko se crvenilo i tu prikazalo sav pakao koji je prosao.
Gina je bila nekako privrzena uz njega.
Uvek u njegovom prisustvu i zagrljju.
Jake emocije su bile prisutne,samo sto je odlucio da ih vise nikada ne oseca.
Ta maska na licu mu je davala ozbiljnost shinobi-a.Dok je nije stavio,osecao se samo kao slabic..
Emocije su slabost.Imati ih je lose po svakoga ko se bavi ovim poslom.Borbe,otmice,ubistva,mucenja.
Postao je "Jednooki demon."
Mozda demon,a mozda shinobi u pokusaju.
To ce vreme pokazati.
Zmaj je krenuo a on joj uputi zadnju rec pre odlaska.Rekao je tiho i tesko da ga je cula.

Znacila si mi,a i znacit ces mi do groba.

Nakon tih reci,zmaj je vec krenuo ka kapij Konohagakurena.A Harukami je nekako vec tuzno mahnuo Gini..Te ga u nekoliko sekundi nije bilo.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Pet Jun 15, 2018 8:29 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina nije ni osećala hladnoću ni nalet vetra koji je obuzeo jer je bila fokusirana na njegove poslednje reči upućene njoj. Bila je zauzeta gledajući ga kako odlazi sa stilom, na svom zmaju, dok je njena kosa vijorila i dalje na neumornom vetru. Ruke su joj bile u torbi i svom silinom je stazela poklon + oružje koje je dobila od njega. Bilo je vreme da otpočne novo poglavlje u životu, i ona je morala biti spremna na to. Promeniće sve ako treba. Nabaviće novo odelo, neka bude belo sa crvnim, nove čizme pogodne za bobru, novi rančič da može da nosi sve svoje knjige. Ali nikako da krene, nikako da mu okrene leđa i ode svojim putem….
Harukami!” … Gina ga je još uvek dozivala u svojim mislima, ma gde god on ili ona bili…
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu