Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Camp StreetsDanas u 4:54 pmKibo
Kibova kucaDanas u 4:12 pmKibo
SakaharaJuče u 11:56 pmKain
Stari kamp YamiyoJuče u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardJuče u 6:48 pmMizu
Krug PozudnihJuče u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeJuče u 12:31 pmMizu
Execution DockPon Nov 12, 2018 11:50 pmMizu
Emeil i RenPon Nov 12, 2018 9:24 pmEmiel Regis
Yoshirou i MivPon Nov 12, 2018 6:25 pmMiv
Lin PrašumaPon Nov 12, 2018 5:15 pmKogami Shinya
Selo HogakurePon Nov 12, 2018 4:51 pmNNW Game Master
Travel EvidencePon Nov 12, 2018 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaPon Nov 12, 2018 2:29 pmAvelj

Gostionica Omori

taj Čet Apr 19, 2018 1:05 am
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Motel koji se nalazi u blizini ulaza sela. Ova gostionica je postala poznata u okrugu Konohe zbog odlične usluge i glasina da nisu naplaćivali smeštaj radnicima koji su se crnčili kako bi namestili ovo selo. Sastoji se iz hodnika, menze i visokih brojeva soba. Ovde obično odsedaju prolaznici ili šinobiji koji još nisu priuštili sebi kuću.

Izgled sobe:

taj Ned Maj 27, 2018 6:58 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je Gina skoro izgladnila,prisli su u ovaj objekat,na pocetku mislio je da je ovo neka gostionica.No ipak ovo je gostionica.Prisao je u deo gde se ruca,Gina je bila uz njega,povukao je stolicu da sedne,te nakon sto je sela,on se namestio pored nje,ali ne i preblizu.Narucio je kafu.

Lagano je pijuckao i nije bio gladan,dok je gina skapavala.Samo se smeskao i cekao da naruci.

Naruci sta zelis.

Rece Harukami opusteno,samo se malo nakasljao i otisao do recepcije te narucio sobu na sedam dana,soba je bila sto bolja cisto da bi mogao da se odmori nakon putovanja.Onda se vratio za stol,Gina je idalje bila ne odlucna.Onda je prisla zena iz osoblja da je Gina smara oko toga sta je najbolje za naruciti.
-Uh zene...
Pomisli Harukami,a onda se nasmesi na svoje glupe misli.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Ned Maj 27, 2018 10:20 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(U prolazu sam primetio da ova gostionica ima i restoran pa sam svratio na kratko da pojedem nesto.)
(Lagano sam usao unutra i bilo je skoro prazno.Video sam samo dve osobe koje sede jedno pored drugog i narucuju nesto za jesti.)
(Kada se okrenuo muskarac odmah sam ga prepoznao po njegovom crvenom oku.To je bio moj rodjak Harukami kog nisam video jako dugo.)
(Pogledi su nam se mimoisli i ja sam prisao da se pozdravim sa njim.On i ja se nismo nesto poznavali.U proslosti kada smo se sretali nikada se nismo puno druzili.)
(On je uvek bio prepoznatljiv po svojoj crnoj beonjaci i svojim crvenim ocima.Izgledao je kao pravi zloduh.Pored njega je sedela davojka koju do sada nisam vidjao.)
(Vrlo je moguce da mu je dvojka ili nesto slicno.)
"Hej Harukami!Dugo se nismo videli.Kako si?,rekao sam mu i bacio kosku koja je pukla onako drugarski.
(Nije da sam ikada gotivio Harukamija.Prosto se nismo dovoljno sprijateljili kada smo bili mali.Nadam se da ce se nas odnos popraviti sada kada zivimo u istom selu.)

I do what I do because it is the right thing to do.
taj Ned Maj 27, 2018 10:48 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto se Gina nekako odlucila,brzo mu je paznju skrenula poznata chakra,okretom u pravcu te chakre video je poznatu facu.Pa od kud on ovdje,pomisli Harukami.

Pa zdravo rodjak.

Ping uvek visok i zgodan je bio istaknut clan Yuki klana,nazalost to ga je isticalo u kalni,a ne preterana moc.Mada,svako moze da se popravi.
Onda se setio Gine.

Ovo je Gina.Gino ovo je Ping,moj rodjak.

Pokazivao je prstom.Nekako lep trenutak,pomisli Harukami.
Ovo bi moglo biti zanimljivo.Mozda je vreme da testiram Pinga,da li je ojacao,ili je idaljr zabusant.Mozda je zpravo sad bolji od mene.Mah ne,glupe misli.
Te mislis su se vrtile u Harukamijevoj glavi svo vreme.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Ned Maj 27, 2018 11:02 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Samim pogledom na Harukamija videlo se da je veoma dobar lik.Nekakva cudna cakra je izbijala iz njega,nekako prejaka cakra.)
(Odmah sam osetio da je on veoma snazan.Pitam se moguli se ja nositi sa njim uopste.Mislim da ne mogu posto je on uvek bio vredan i radan dok ja sa druge strane...Devojka mu je izgledala bas lepo i bila je poprilicno zgodna,mada ako nastavi ovoliko da jede postace loptica za ping pong.)
"Zdravo Gina,ja sam Ping.Harukamijev rodjak.Mogu li sesti tu sa vama?Nego jel ste vi dosli samo da jedete ili cete iznajmiljivati sobu?"
(Pitao sam zato sto im mozda treba pomoc ili tako nes.Mozda bi rodjak hteo da prespava kod mene.Ali ipak ih necu zvati,ko zna sta oni oce da rade...kekeke)
(Nakon njihove dozvole seo sam za sto.Prisla je konobarica i pitala me je sta cu.Ja sam narucio jedan sake i rekao da cu ja regulisati njihov racun.Ipak mi je to rodjak.Konobarica mi je donela sake i sve sam platio.Malo mi jeste tesko palo ali nmvz.Izvadio sam jednu cigaretu i poceo pusikati.)
"Koji si ti rank Harukami?
(Ne moguce je da je neki mali rank a da takva cakra izlazi iz njega.)

taj Pon Maj 28, 2018 5:36 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vrata se otvoriše i ona zakorači u predvorje gostionice gde je iza pulta stajala žena. Prišavši pultu zatražila je informacije o gostionici i ponudama koje imaju. Smestila se u fotelju, čekajući da joj stigne kafa. Listala je brošuru i najzad odlučila da će ovde provesti nekoliko večeri pre nego li pronađe svoj dom za stalno. Soba za jednu osobu nije nudila mnogo, ali svakako ono što joj je jedino bilo potrebno u ovom trenutku jeste krov nad glavom i pristojno kupatilo.

,,Uzeću sobu na potkrovlju, 5 noćenja, ako nije problem."

Pristojna radnica udelila joj je ključ i uputila je ka prostoriji. Nakon što je izdeklamovala sva pravila gostionice, vratila se dole, a Rei je ušla u sobicu, odmah je zaključavši. Nije želela da dođe u neugodnu situaciju, niti da je neko uznemirava. Bacila je pogled kroz prozor i raspakovala stvari u kovčeg koji se nalazio pored kreveta, a zatim odmah legla i zaspala.

Always and forever
taj Čet Maj 31, 2018 7:19 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Lepo sam razgovarao sa svojim rodjakom i njegovom devojkom.Vrlo su simpaticni zajedno,veoma sam srecan zbog svog rodje)
(U jednom trenutku video sam na recepciji bozanstvo.Jedna mlada devojka je uzimala sobu i krenula negde na sprat uz stepenice.)
(Harukami mi je nesto pricao a ja ga nisam ni slusao dok sam gledao u nju.)
"Aham...Vazi vazi...Moram ici vidimo se rodjo!",rekao sam mu i krenuo za tom devojkom.
(Ona je isla na pet metara od mene,a ja sam se pravio kao da idem u wc.Isao sam za njom i pratio je kao pas.)
(U jednom trenutku sam se setio da sam ispalio rodjaka,ali nema veze nece mi on zameriti.)
(Iskren da budem nije me privukla samo njena lepota i njeni atributi,vec i mac koji joj je stajao na ledjima.)
(Samo na sekund sam osetio da mi se pripisalo.Morao sam da se vratim na prvi sprat gde je wc.)
(Dok sam to odradio izgubio sam tu lepoticu iz vida.Odlucio sam da se vratim na recepciju i vidim gde ona prebiva.)
(Razgovarao sam sa recepcionarkom i ona mi je dala njenu sobu.)
(Zaleteo sam se i dotrcao brzo do njene sobe.Pokucao sam na vrata i tada me je uhvatila panika.)
(Pomislio sam kako dosadjujem devojci.Ali i ona je nekim delom kriva,nije morala biti prelepa bas veceras.)

taj Čet Maj 31, 2018 7:42 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krenuo sam iz mog starog kampa Yamio u novi dom Konohu i odlučio da svratim u gostionicu da pih ostao tu neko vreme dok ne nadjem kuću ili stan u koji ću da živim. Kad sam ušao u gostionicu video sam puno likova kako pričaju i ćaskaju pa sam odlučio da ih ne ometam i da sam sednem negde. Seo sam do najbližeg stola i svo vreme pevao pesmu koja mi je bila u glavi. Pesmu koju nisam mogao da izbacim iz glave.

taj Pet Jun 01, 2018 9:57 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kucanje na vratima uzdrmalo ju je iz sna. S obzirom da nije očekivala goste, morala je biti na oprezu. Sačekala je da prođe neko vreme a onda ustala i nečujnim koracima prišla vratima.

,,Zar je već saznao da sam ovde? Mislila sam da ću bar neko vreme ostati u senci,međutim..."

Uzburkane i zbunjene misli motale su joj se po glavi. Udahnula je duboko, obezbedivši se, i otključala vrata sobe. Nepoznato lice stajalo je pred njom, gledajući je pomalo pohotno i čudno. Braon kosa, odeća samuraja, mačevi za pojasom. Nije imala ideju zašto bi neko došao na njen prag tek tako. Neprijatna tišina ispunila je hodnik. Rei ga je sve vreme gledala pravo u oči, ne dozvoljavajući sebi da spusti gard. Najzad, izustila je nekoliko reči:

,,Izvolite?"

Oštrim pogledom sekla je svaku misao koju bi ovaj stvorio u glavi. Prekrstivši ruke čekala je odgovor i dalje stojeći na pristojnoj razdaljini od metar i po od praga.

Always and forever
taj Pet Jun 01, 2018 4:11 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Otvorila mi je vrata posle duzeg kucanja.Iskreno me je bilo pomalo sramota zato sto devojci upadam tek tako.)
(Rekla mi je ljubazno izvolite,ali je njen pogled izgledao jako ljutito.Usrao sam se i nisam znao sta da joj kazem.)
"Ummmm...Zdravo!Ja sam Ping."
(Mislio sam kako bih lepo krenulo sa predstavljanjem.Malo se jesam uprpio ali ipak devojke za mene nisu bile problem nikada.)
(Verovatno ona u sebi misli kakav je ovo sad smarac.Vidi se po njoj da je veoma jaka.Mora biti jaka kada poseduje taj mac.)
(Moram priznati da mi je ona privukla paznju a ne mac.Ipak cu kao krinku cuvati to da me zanima mac.)
(Gledao sam je direktno u oci i cekao njeno predstavljanje.Ali iisto postoji mogucnost da ce mi zalupiti vrata pred nosem.Nadam se da je dobra i da to nece uraditi.)

taj Pet Jun 01, 2018 5:39 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pošto mi je bilo dosadno samo da sedim otišao sam do čoveka koji izdaje sobe i zammolio sam ga da mi da ključ od jedne sobe. Kad sam ga pitao dao mi je ključ od sobe broj 15, krenuo sam ka sobi uz stepenice ali sa mčuo nečiji glas kako priča sa drugim glasom tačno iza zida. Mislio sam da je nepristojno prisluškivati razgovore pa sam samo nastavio napred do moje sobe. Kad sam stigao do sobe otvorio sam vrata i bacio ranac na krevet i lego na njega da malo odspavam.

taj Pet Jun 01, 2018 5:52 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ništa veliko nije očekivala od osobe koja joj je došla na vrata bez poziva, kucajući, no ono što je upravo čula toliko ju je zabolelo u srcu da je morala nešto učiniti po tom pitanju. Dodirnuvši desnom rukom levu stranu grudi gde srce umalo nije iskočilo pokušala je da se smiri. Nažalost, to beše neuspešno. Kao šlag na tortu, mantalo joj se, tako da se bol proširio i na glavu. Brojala je u sebi od jedan do deset i obrnuto, disala duboko i zadržavala dah na neko vreme.

A onda je shvatila da od meditacije i pozitivnih misli nema ništa. Samo nasilje rešava stvar. Bes i ljutnja su rasli u njoj, oči su joj pocrvenele. Znaci rukama nizali su se jedni za drugim. Bilo je vreme za krvoproliće. Negativnost je izbijala iz nje a životinjska strana uzela je maha.

I onda, koraci. Škripanje točkova. Prokleta sobarica.

Tako otrežnjena, kao da je neko sipao kofu ledene vode na nju, zaustavila je ruke i promenila fokus. Jak mlaz svetlosti stvorio se iza nje, osvetlivši čitav hodnik.

#card370

,,Biće da je pravo vreme da odem. Dosta je bilo..."

Mrmljajući sebi u bradu okrenula se i zaletela na prozor koji je bio otvoren. Okrenuvši se nekoliko puta u vazduhu, najzad se dočekala na noge i poletno nastavila u nepoznatom pravcu.

Always and forever
taj Ned Jun 03, 2018 12:59 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(U jednom trenutku se stvorila neka svetlost i ona devojka je nestala.)
(Izgleda da je pobegla jer sam je uznemirio.Svejedno mogla mi je reci da je unemiravam i da mi zatvori vrata,a ne ovako...)
(Nisam se puno uzburkao zato sto se vidi da je neka cudakinja.Zatvorio sam njena vrata ,posto su bila otvorena,da joj neko ne drpi nesto u krenuo kuci.)
(Silazio sam niz stepenice idalje u soku sta se upravo dogodilo.Ponasa se kao da ima neke divlje hormone ili tako nesto.Divljakusa.)
(Prosao sam pored prostorije u kojoj sam prethodno bio i mahnuo svome rodji Harukamiju.)
(Zatim sam nastavio i izasao iz gostionice Omori.)

taj Sub Jun 09, 2018 12:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami ugledao devojku koja je usla u gostionicu.
Pridigao se i osetio veliku Chakru,te odlucio da Gini objasni i ode u tom trenu.

Sreco,slusaj rezervisana je soba,izvoli kljuceve od sobe,novac imas.Vraticu se brzo.

Rekao je to sto je brze mogao,te je poljubio u obraz i istrcao van gostionice prema ulici.Tada je zmaju dao znak da ide za njim.Trcao je i trcao,dok bije stigao na tu ulicu,te usporio.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Ned Jun 10, 2018 12:18 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„Gde gori srećo?“  upita ga Gini koja se trgla, kako je Harukami naglo ustao sa stola. Trepnula je par puta brzo gledajući u njegovom pravcu a zatim u pravac gde se zaputio. Htede da ga povuče za kaput da sačeka još malo ali ipak ne uradi to već krene da ga isprati do vrata, stajući kod njih i gledajući ga kako odlazi u nadi da će se vratiti makar do jutra.. Taman da se ona naspava.
.......
Iako je smeštaj bio sasvim pogodan, njen plan o mirnom spavanju nije pošao kako treba. Sanjala ga je.. Moglo se osetiti da joj  fali njegovo prisustvo...

Još uvek bunovna, obukla se, obula i zavezala svoje čizmice. Nakon sto je popravila svoju kosu navukla je i jaknicu. A onda je proverila svoju torbu i ubacila u nju kunai, kao i poklon svog dragog.
Pročešljala je celu sobu uzduž i popreko. Šetala ukrug ko luda nasta, i shvatila da nema više šta tu da traži.Zalupila je vrata za sobom kako je napusila sobu, i saskušala je komšije koji su je na brzinu upitili kako da dođe do ulice i natrag.
DOĐAVOLA. Mogla je tako isto da naleti i na neke serijske ubice u to doba noći, no nije se dugo zadržala na toj misli već se vratila na prisećanje svojih prekinutih snova..
taj Uto Jun 19, 2018 12:14 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u gostionicu i video radnicu koja samo sto nije zaspala.Zalupio sam malo jace vratima kako bi me primetila."Izvinite,jednu sobu molicu."rekao sam a ona me je gledala ljutito.Bacila mi je drsko kljuceve i rekla soba 67.Zacudjen sam se zaputio ka sobi 67.

Usao sam u sobu koja je bila skromna,a prelepa.Zakljucao sam i odmah se bacio na krevet i zaspao.
taj Uto Jun 19, 2018 9:41 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam rano ujutro,spremio krevet,obavio sta sam mogao od higijene i zaputio se ka izlazu iz gostionice.Kada sam ostavljao kljuceve od sobe video sam da ima restoran,pa sam pomislio da bih mogao da pregrizem nesto.Ostavio sam kljuceve i usao u restoran.Veoma lep i uredan restoran moze se reci.Brzi konobari,fino uredjeno i jako dobra hrana na izgled.Konobar je prisao da bi me usluzio i ja sam narucio supu sa povrcem.Nisam bio toliko gladan,taman da me zasiti jedna supica sa povrcem koju nisam jako dugo jeo.

Posle supe izasao sam iz restorana i napustio gostionicu Omori.
taj Ned Sep 23, 2018 2:54 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vrata gostionice su se odškrinula i u nju je ušao snegom pokriven Chara. Stresavši sneg na tepihom pokriveni pod u hodniku zakoračio je prema gostioničaru. Gostioničar ga je zaustavio na trenutak i izgrdio zbog Charine ne pažnje, no Chara mu se samo podsmehivao.

Žao mi je zaista. Ah kako sam ne pažljiv, evo evo idem ja negde drugde.

Na to se gostioničar malkice primiri i nastavi da se ubeđuje sa Charom da ipak ostane i odsedne tu kod njega. Na kraju, Chara zadovoljan jer je sve ispalo po njegovom, platio je čoveku unapred za najjeftiniji sobičak i uputio se ka svojoj sobi da se raskomoti i odmori od dugog puta. Svoje stvari odmah je posložio i stavio u kovčeg a gitaru spustio pored zida. Legao je na krevet i pravio planove za budućnost.

Samo da prođe ova zima.

Mislio je u sebi.

Work Hard, Think Fast & You Will Last

Under wandering stars I grown, by myself but not alone:

Bojiš se umiranja? To me samo zasmejava.

O Chari:
Ime: Chara Fujimoto
Godine: 26
Visina: 170cm
Težina: 55kg
Krvna grupa: B
Hobi: Čitanje, Pevanje i Sviranje žičanih instrumenata
Omiljena hrana: Pica sa dosta sira
Ne voli: Nasilje

Opis: Chara je sin Kanede Fujimota i bratanac Iawa Fujimota koji više nisu u životu. Jako je suicidalna ličnost i uvek radi nešto opasno. Kao rezultat da je bio izložen mučenju, njegovo desno oko izgubilo je boju a njegov nervni sistem izgubio je osećaj za bol. Sam tvrdi da život nema vrednost, ali sa druge strane ipak traga za nečim. S obzirom na to da se ne boji smrti, život tretira kao igru.
taj Pon Sep 24, 2018 8:21 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je to prohladno zimsko veče u Konohi. Chara je upravo uvežbao da svira i peva jednu staru pesmu. Zadovoljstvo, dobijeno rezultatima svoga rada, iskazivao je kao po običaju; osmehom. Tumarajući po sobici došao je do zaključka da dugo nije napravio nikakvu štetu, a kako bi inače to uradio kad ne napušta gostionicu. Uzeo je kožnu jaknu sa čiviluka i obukao dok je silazio niz drvene stepenice gostionice.

Stari ja odo vani, ješću napolju.

Prozborio je dok je davao gostioničaru ključ od sobe. Pri izlazku namerno je ostavio vrata otvorena kako bi uznemirio starca i njegove goste koje su pristizali na večeru. Hladnoća je ispunila prstoriju, a Chara se izgubio u pomrčini pre nego što je iko uspeo bilo šta da mu prigovori.

Work Hard, Think Fast & You Will Last

Under wandering stars I grown, by myself but not alone:

Bojiš se umiranja? To me samo zasmejava.

O Chari:
Ime: Chara Fujimoto
Godine: 26
Visina: 170cm
Težina: 55kg
Krvna grupa: B
Hobi: Čitanje, Pevanje i Sviranje žičanih instrumenata
Omiljena hrana: Pica sa dosta sira
Ne voli: Nasilje

Opis: Chara je sin Kanede Fujimota i bratanac Iawa Fujimota koji više nisu u životu. Jako je suicidalna ličnost i uvek radi nešto opasno. Kao rezultat da je bio izložen mučenju, njegovo desno oko izgubilo je boju a njegov nervni sistem izgubio je osećaj za bol. Sam tvrdi da život nema vrednost, ali sa druge strane ipak traga za nečim. S obzirom na to da se ne boji smrti, život tretira kao igru.
taj Uto Okt 23, 2018 5:35 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mik ulazi u restoran i sa vrata pozdravlja konobara. Ne sjeda nego prvo uzima meni i gleda cijene jela. Shvativsi da mu se isplati da jede tu, on sjede za sto te pozva konobara pokretom sake. Narucio je jelo, zatim sacekao 15-ak minuta pa kada mu je dosla topla corba poce da jede sa uzivanjem.

Dorucak je trajao svega 10 minuta, on ustade, uvuce stolicu pod sto, ostavi pare na stolu pokazujuci konobaru i ode zadovoljan bez rijeci.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu