Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Stari kamp YamiyoDanas u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardDanas u 6:48 pmMizu
Illumi i JohanDanas u 6:09 pmKon
Krug PozudnihDanas u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeDanas u 12:31 pmMizu
Execution DockJuče u 11:50 pmMizu
Emeil i RenJuče u 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroJuče u 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivJuče u 6:25 pmMiv
Lin PrašumaJuče u 5:15 pmIllumi
Travel EvidenceJuče u 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaJuče u 2:29 pmAvelj
Zid sa MisijamaJuče u 2:23 pmAvelj
Bambusova sumaJuče u 1:41 pmKain
Land Of VegetablesNed Nov 11, 2018 9:19 pmJohan Liebert
Juuzou Suzuya kucaNed Nov 11, 2018 7:41 pmJuuzou Suzuya
Ulica UjedinjenjaNed Nov 11, 2018 7:04 pmJuuzou Suzuya
TestiranjeNed Nov 11, 2018 3:13 pmNNW Game Master

Arhiva Konohe

taj Čet Apr 19, 2018 12:41 am
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ogromna biblioteka u kojoj se nalaze većina dostupnih dokumenata o Konohagakure selu kao i razne vrste literature: romani, letopisi, žitije monaha.. Ovde se može naći i po koja informacija o dva bivša kampa. (većina bitne dokumentacije je prebačena u hokageovu ličnu kolekciju)

taj Sre Maj 16, 2018 9:25 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Rio i ja smo stigli ovde iz bolnice i veoma smo tiho usli u ovu ogromnu biblioteku.Ipak je to biblioteka pa smo saputali.)
"Hajde da sednemo za onaj sto tamo.",rekao sam Riu vrlo tiho.
(Seli smo za jedan od stolova.Ja sam na brzinu otisao i da uzmem jenu kjnigu i vratio se za sto.)
(Otvorio sam knjigu i krenuo sa citanjem.)
"Izgleda da ovde pise da su kamp Yamiyo napravili ljudi iz klana Uchiha.Cuo am vec negde za taj klan,oni su veoma opasni ljudi.Mogu da se porede sa Senjuima."
(Ispricao sam Riu sta sam cuo o mracnom klanu Uchiha.Oni su veoma desktruktivni i mogu da ubiju ako znaju svakog ko im se nadje na putu.)
(Nadam se da ih nema puno u selu posto mogu lako da se iznerviraju i razruse sve.0
taj Sre Maj 16, 2018 9:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

usli smo u biblioteku i seli smo na sto koji je on video i uputili smo se a dok sam ja seo on nje otisao da uzme neku knjigu i nasao je neku i ispricao mi je yza yami oda su napravili uchihe sto mi bilo veoma cudno jer nisam znao za to i sigurno knjiga ne laze.
ah kad bolje razmislis ima nekih sto su opasni ali nisu svi opasni jer uchihe nisu sve iste a kolko ja znam jedno na chunin ispitu sam dosao u arenu da gledam koji su se prijavili i borili i video sam jednu uchihu i senju i bilo je bas ono nekako zestoko.
priblizio sam se kak obih video bolje sta pise i jos me zanimalo o tome i gledoa sam u knigu i u njega cekajuci da mi procita jos nesto jer me jos zanimalo.
taj Sre Maj 16, 2018 9:46 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Uzeo sam i priblizio knjigu i krenuo sa citanjem.)
"U ovoj knjizi pise da oni imaju specijalno oko sharingan i da mogu da evoluiraju sa njim.Ima kao vise vrsta tog sharingana.Idu po ovome redu:
Sharingan first tomoe,Sharingan second tomoe,sharinga,mangekyou sharingan i poslednji je rinnegan.Meze se reci da su oni bas jaki.Ali aj sad da predjemo na nas kamp.Njega su izgradili senjui i oni su klan koji poseduju drvene tehnike.Takodje mogu da ovladaju wood sageom,sto znaci da su bas jaki.Ja ne poznajem ni jednog senjua,ti?

(Procitao sam mu sve to u jednom uzdahu i umorio se malo.)
taj Sre Maj 16, 2018 10:08 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

divno je sto je pricao al malo preterano za evoluciju sam ose pitam kako evuliraju sharingan i sve to al za to me boli glava samo sam presao na stvar gde je rekao senju sto mi je bilo jako lepo a sto se tice dal ima nekog senjua i dal poznajem i znam tu osobu pa sam rekao.
ah divno sve to i mislim da ima senjua ovde a jedino poznajem daru...ku ona je senju.
dosao mi opet da pocrvenim ali sam zaustavio na nekakav nacin,bio skoro crven pa nisam kad bih pomenuo daruky uvek bih pocrveneo ili mi je vruce al razlog nema to pa sam mahao rukama kao da mi je vruce pa valjda nece skontati.sto sam mahao gledao sam gore levo i desno dal ima jos nekih knjiga jer me vise zanimalo kako je nastala uopste konoha ali divne su i te price a mozda i istinite.
taj Sre Maj 16, 2018 10:23 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Izgleda da se ponovo unervozio zbog Daruki.)
"Hm hm hm,pitam li se zasto si nervozan zbog Daruki.A da zaljubio si se u nju kao budala."
(Malo me nervira sto ne zeli da prizna da voli tu Daruki,bilo bi mu lakse kada bih to rekao.Kao i ja za Chery,sada mi je mnogo lakse.)
"Ajde sad mi lepo priznaj da si se zaljubio u nju,niko te nece cuti ovde u biblioteci.I meni je mnogo lakse bilo kada sam priznao da sam se zaljubio u ...nekog."
(Mora vise da prizna.Bice mu mnogo lakse,a i ne treba da se plasi mora joj samo prosto reci.)
"Kada je budes video ja ti dajem misiju da joj priznas da je volis."
(Ja sam mu rodjak pa je normalno da me poslusa,ja to radim i govorim mu iz najbolje namere.)
taj Sre Maj 16, 2018 10:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

ako on misli tak oda sam zaljubljen u nju onda mozda jeste istina cim nju spomenem a sto se tice misija onda cu obaviti tu misiju kao da je prava misija.
hmm misija kazes pa kul onda cu odraditi to kad je vec misija.
nasmejao sam se i rekao.
ako bas mislis da sam zaljubljen onda i nekak ojesam,inace sta da joj kazem kad je vidim?da joj kazem da sam jednostavno zaljubljen i to je to?
mozda nisam znao nesto o zenama ali on jeste,ionako voli da muva ono ono,isto se zaljubio kao i ja tako da je u redu snjim pricati o tome ili ga pitati,ai naravno ne brinem ako me ona odbije da budemo u vezi ili da bude iznenadzena ili sta vec.
taj Sre Maj 16, 2018 10:46 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Videlo se da je zabrinut oko toga sta da joj kaze.)
"Pozovi je u setnjicu i ponasaj se prirodno,samo nemoj da pricas neke grozne stvari.Budi kulturan i opusten,pitaj je poneko pitanje kako joj je kao shinobiju i tako to.Ona mora da se oseti opusteno i da bude opustena totalno.Posle jednostavno pred kraj setnje reci joj da ti se svidja.Ja cu isto da kazem svojoj simpatiji kada je vidim da mi se svidja i prosto cu je pitati za vezu.Ona i ja smo se vec upoznali i mislim da se i ja njoj svidjam tako da je meni lakse."
(Posavetovao sam Ria sta da uradi kada je sretne i mislim da je to ispravno,bar je meni tako uspelo sa bivsom.I isto to cu da uradim i sa Chery.)
(Samo se nadam da ce sve uspeti sa Chery,ona mi je trenutno najbitnija.)
(Uhvatio sam se za glavu i krenuo da razmisljam o Chery.)
taj Sre Maj 16, 2018 11:01 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bio je u pravu kada je rekao neku lagananu setnjicu i mislim da znam na neko mesto sto ce joj se svideti,valjda cu doneti teleskop da pogledamo neke zvezde kada bude bila noc ili da je jednostavno postavim par pitanja koja su normalna i razumljiva za nju.
hmmm u pravu si hvala.
gledao sam gore u plafon od zadovoljstva i videvsi knjigu i njega kako nesto zamislja dok nesto cita,ali mi jos uvek nije bilo jasno zasto smo se morali preseliti u konohu i sta uopste znaci imali neke tajne koje se kriju ili ne,ali valjda ce biti nekako dobro.onda sam se okrenuo ka njemu i pitao
hmm jel nesto citas ili razmisljas o necemu taman sam mislio da nesto pronadjes u knjizi kako je nastala konoha ono nije ti cudno zasto smo svi ovde ili da li ima neke tajne.
taj Sre Maj 16, 2018 11:09 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Veoma sam se bio zamislio pa me je Rio izbacio iz tog razmiljanja.)
"Um ne o necemu sam razmisljao,ali evo procitacu ti.Konoha je nastala tako sto su se Lord Jin i Kage Kin dogovorili da naprave zajednicu,smatrali su da ce sve da se ojaca i da ce biti mnogo lakse ziveti u zajednici.Njih dvoje sada vladaju Konohom zajedno.Takodje je moguce da ako se Uchiha klan i Senju klan ne zelim da ispadnem nepristojan ali ako se ta dva klana znas vec...urade ono u krevetu i kada se ta beba rodi imace senjutsu moci.To znaci da bih ta beba kada poraste mogla pobediti i Kagea i Lorda zajedno posto bih imala prejake moci."
(Nadam se da nisam ispao nepristojan,ipak smo oboje muskarci pa mozemo pricati o tome.)
taj Sre Maj 16, 2018 11:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

sentjusu moci ajaoooj,ali zasto bi beba unistila lorda i kagea mislim ovo je malo zbunjujuce da sam se zbunio i to mnogo.
oh pa to je stvarno zbunjujuce i istinito,ne znam sta da kazem na ovo.
razmisljaljuci o onome sto je rekao gledao sam u plafon gore i zamisljao kako to izgleda kada bi imala sentjusu,ali sam jos siguran da nisu jedina ta dva klana koja bi imala najacu bebu mislim ima i jos neke spojenje,onda sam u gledajuci plafon rekao gore malo tise kao da pricam u sebi.
kagea i lorda hmm ma nema sanse da bi se to desilo ali zasto bi pobedila njih pa nije toliko luda da nekome naudi sta vec sad vec zamisljam kako bi to bilo.
gledajuci i jos dalje u plafon i pricajuci sebi onda sam pogledao u Juna i pitao ga.
a osim ta dva klana jel bi nastala jos neka jaca beba osim sto bi imala sentjusu?
taj Pet Maj 18, 2018 12:57 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo mi je previse za moju glavu razmisljati i sta bi se moglo desiti kad bi se rodilo ipak su to bebe nije kao da su opasne al ok staces geni su to.
ah ovo je previse razmisljanje za mene ali mi je drago sto smo citali i nesto naucili iz ovog i ako je ovo i cudno hihiihi ,pa ono idem ja treba mi vazduha malo,ako ti nesto treba javi se ja sam otisao.
hodajuci tiho i otvarajuci vrata izasao sam iz biblioteke i mahao sam mu jer sam isao negde da malo prosetam jer mi trebalo malo svezeg vazduha.
taj Uto Jun 12, 2018 1:32 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

usao sam u biblioteku i umornim dalje nogama koja su malo klecala otvarajuci polako vrata a ionako su bila nebucna,trazio sam neko mesto gde bih seo kako bih pronasao knjigu dok sam se razmisljao i razmisljao,nisam znao gde da sednem u poslednoj sto je duvao malo vetar i previse da bi duvalo knjige.gledao sam svojim ocima i nasao sam slobodno mesto gde ima barem 3 slobodne stolice i uspeo sam da sednem,taman sam trazio neku knjigu i gledao po policama gde su i bile su neke stare sa prasinama koje niko nije uzimao ali sma gledao ove gore sto ima i sto moze posluzi,skakao sam i skakao sam i nisam mogao dohvatiti ni jednu knjigu,a nije bilo ikoga da mi pomogne da uzmem bilo koju knjigu i cak kad bih zvao udubili bi se u toj knjizi,i dalje sam skakao dok sam cekao da mi neko pomogne.
makar i skakao uzecu knjigu.
taj Uto Jun 12, 2018 2:01 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Senshu je vec par sati bio maltene sam u arhivama, okruzen raznim dokumentima i knjigama koje je odatle uzeo, sve vreme je polako citkao to i zapisivao po koju rec ili recenicu u svoju svescicu, ono sto mu je zapadalo za oko. U skriptama koje je citao bilo je mnogo informacija, o Shinraiu, Yamiyu, shinobijima koji su poticali odatle. Naravno, Senshu je bio svestan da ono sto moze tu da procita jedva moze da zagrebe povrsinu desavanja i procesa koji su se odvijali unutar bivsih kampova. Bilo je tu ponesto i o Konohi, mada vrlo minimalno, logicno sa obzirom na to da se selo osnovalo relativno skoro. Njegov mir i tisinu prekinuo je neki manji plavusan, skacuci po biblioteci kako bi dohvatio nesto izgleda. Senshu je odlucio da ga ignorise za sada, bar koliko je to moguce, fokusirajuci se na istrazivanje koje je sprovodio.
taj Uto Jun 12, 2018 2:15 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

gledajuci i dalje kako da dohvatim knjige a razmislaj osam da uzmem nekakvu stolicu ali naravno tu su ionako ljudi seli,a onda gledao ljude koji su jos uzivali u tisinu i miru a zatim mi zapao za oko neki decko sa belom kosom i kosuljom sa krvatom.nisam zna oda li ga smem pitati da mi dohvati a poceo sam opet nekako pocrveniti kad bih god bio stidljiv,prisao sam mu lagano ka njemu i pitajuci ga.
Ammm izvini ako ti smetam dok citas jel mi mozes dohvatiti knjigu o Repatim zverima posto je visoko?
normalnim i blazim tonom rekao dok srce mi pocelo lupati da se nece naljutiti na mene i dalje ocekivajuci njegov odogovor na to da mi pomogne samo sam strpljivo cekao da ista bilo sta kaze,dok je bilo nesto nemoguce za mene,li i ne nemoguce da jednog dana imam repatu i da cu o tome uspeti ali mi je zaista to trebalo kako bih znao njihove moci i sta poseduju i kako ih pronaci koju oblast.
taj Uto Jun 12, 2018 2:52 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zavrsio je pisanje recenice u svesku a potom pogledao gore ka momku koji ga je dozivao, oci su mu vec bile pomalo umorne od vremena provedenog tu, a i bio je pri kraju onoga sto zeli da uradi, pa je odlucio da pomoc mladjem shinobiju ne bi nikome naskodila. Klimnuo je glavom i bez reci ustao, zatvorivsi svesku i podigavsi je sa sobom dok je to radio. Odsetao je do police, i popevsi se na prste dohvatio knjigu koju mu je ovaj trazio, cisteci je od prasine, izgleda da se niko duze vreme nije zanimao za ovu temu. Dosetao je opet natrag do mladog momka i pruzio mu knjigu.

"Repate zveri dakle? Mora da si vrlo hrabar"

Rekao je sa osmehom na licu, u pokusaju da bude fin.

Laws exist only for those who cannot live without clinging to them.

...:

#card671 #card750 #card256 #card684 #card652
taj Uto Jun 12, 2018 3:13 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

gledavsi ga kak ose trza i ustao je kad me je pogledao i otisao je do police kada sam ga pitoa za pomoc sto i jeste uradio.dohvatio je tu policu i dao mi je knjigu u mojim rukama i setio sam tu knjigu da cu znati nesto o repatima.dok sam drzao pao mi napamet kjubi kad bih ga mogao imati i to mi je palo na umu veoma duboko dok se nisma setio da se zahvalim.
hvala.
zahvaljuljuci mu se a onda su mi opet noge klecale od treninga sa timovivima da sam morao da sednem a taj bol u nogama su prestale osecao sam se lakse nego sto bih se osecao kao da imam krila,pogledajuci knjigu i otvarajuci stranu i videvsi da ima svasta a onda sam mu odgovorio.
paaa valjda nekako...jednom cu ici u potragu kada ojacam kada budem naucio uzumaki tehniku zapecacenja i valjda cu uspeti u tome naravno povescu nekoga jedino sto zelim od repate jeste Matatabi,ali za to ima vremena.
stavljaljuci knigu na sto i listajuci malo i neke reci koje su bile tu da sam se hteo udubiti ali me to nekako sprecavalo jer sma zaboravio da mu se prestavim.
Inace ja se zovem Riomarindo a ti?
taj Uto Jun 12, 2018 3:21 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Klimnuo je glavom kada je saslusao Riomarinda, mali definitivno jeste bio ambiciozan. Lud ali ambiciozan. Sa obzirom na to da je zavrsio ono sto je imao u arhivi, setkao se i polako vracao svaki svitak, svaku knjigu na svoje mesto, u tom setkanju se predstavivsi malom.

"Senshu, drago mi je."

Pruzio bi mu i ruku ali bio je zauzet, kada je sve bilo nazad na svom mestu, ispipao se po dzepovima ne bi li utvrdio dal je sve na svom mestu, na kraju, pipnuo je unustrasnji dzep na maslinastom prsluku i kada je osetio da je debela sveska jarko crvenih korica tu, mogao je da podje.

"Pa Riomarindo, neki drugi put, srecno sa potragom"

Rekao mu je sa vrata a potom izasao.

Laws exist only for those who cannot live without clinging to them.

...:

#card671 #card750 #card256 #card684 #card652
taj Sre Jun 13, 2018 1:14 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok sam se udubio u knjigu i udubio da nista nisam video oko sebe samo zamisljenog gledajuci knjigu o repatima,i njihove istorije kog su bili njihovi vlasnici ko ih kontrolisao,kada sa mvec razmisljao da uzmem kjubia mozda i nije ideja kada je vec najaci.gledao sam shukakua on nje nekako bio pesak koji moze kontrolisati to me i nesto nije zanimalo nesto vezano za njega a taman me zanimalo o Matatabiu koji mi je privlacio paznju na oko na oko,razmisljao sam tog da imam i da povedem ko ume da zapecati i nekoliko barem timova.gledajuci oko sebe i videvshi da senhu otisao na to sam mu rekao.
hvala,cao.
mahao sam mu i dalje sam nastavio citati knjigu barem nekih 10 min koji je proslo i bolele me oci koliko sam se nacitao o njima da sam odlucio barem da se vratim kuci sa klecajucim kolenom da odmorim,imao sam dobro precizanje bio sam na 2 metra od police i jednom rukom dobacio do gore i jedva hodao dok sam klecao i izasao.
taj Ned Jun 17, 2018 3:26 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mirnim koracima sam stigao ispred biblioteke te nežno, skoro nečujno otvorio vrata. Kad sam otvorio vrata bio sam zadivljen koliko knjiga ima u ovoj biblioteci. Kad sam završio sam divljenjem uzeo sam jednu knjigu i seo za jedan veliki sto i okrenuo sam da je čitam. Knjiga je bila jako zanimljiva. a na njoj je pisalo ''Sve vrste Doijutsu-a i njihovo korišćenje''.
taj Ned Jun 17, 2018 3:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u biblioteku lagano otvarajuci vrata da nebih provula neka buka,odlucio sam ici na jedno malo duze ili kratko putovanje u samuraj svet koji zelim nesto nauciti,trazio sam knjigu neku i naisao sam koja se zove "samuraj,svet koji se nalazi".
Bio sam zadivljen da sam nasao is prvog pokusaja u ulazu ka jenoj polici na pocetku 3 red malo nizi,a onda sam opet pogledao dal ima mesta i pogledajuci na nekoj i videvsi da ima jos jedno mesto pored nekog braon coveka pa sam isao ka tamo.
valjda niko ovde ne sedi jel da?
Rekao sam mu tiho i da znam da nisam sedeo na pogresno mesto.
taj Ned Jun 17, 2018 3:35 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok sam čitao knjigu video sam jednog malog plavog dečaka koji nosi mač u jednoj ruci dok mu je u drugoj ruci jedna knjiga. Dobio sam jedno kratko i razumno pitanje od njega te sam mu odgovorio mirnim glasom i nisam puno obraćao pažnju na njega jer sam čitao knjigu.

Naravno da možes, nije nikakav problem.
taj Ned Jun 17, 2018 3:44 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok sam ipak sedeo i uzeo stolicu dozvolio je jer njemu niti je smetalo pa sam odlucio procitati nesto malo,otvorio sam knjigu koja su bili puna stranica i pisalo je svasta ali me je zainteresovalo na ovo sto je pisalo da mi je pao neki papir kad sam jednu koricu stavio na drugi kraj i ispalo je kod njegovih nogu kao da je bila mapa jer je presavijena i pisalo je "MA".
e da izvini nesto je ispalo kod tvojih nogu neki papir mozda.
Savio sam glavu i gledao da je skoro stao na taj papir.
taj Ned Jun 17, 2018 6:23 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

posto sam video papir ja sam naravno uzeo posto i nije nagazio i odlucio sam da idem i da usput procitam jer me ovo i vise interesuje ta knjiga Samuraj,svet koji se nalazi; je bio cudan naziv a mogao je neki i zanimljiv da bude,te sam uzeo mapu i video sam da ta mapa ima oblasti koje se nalazi gde mogu ici kod ucitelje tamo da ucim nesto.a onda sam rekao posto sam moroa ici.
hmmm upoznacemo se opet ja moram negde ici na neko malo putovanje a mozda i veliko.
otisao sam do knjizare gde je radila radnica i pitao sam se da uzmem tu knjigu na nekoliko dana i da je vracam na to sto je ona pristala a onda sam otvorio vrata i isao u ulice da malo procitam na miru tu knjigu.
ova knjiga ce biti zanimljiva a cak i ta mapa pa cuvacu je u dzepu za svaki slucaj.i odneti je kuci.
taj Ned Jun 17, 2018 7:11 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pošto nisam obraćao puno pažnje na ninju koji je došao tako da ga nisam ni čuo kada mi je rekao da je otišao. Kad je on otišao uopšte nisam obraćao pažnju tako da sam sam nastavio sa čitanjem. Tako sam čitao i saznao puno stvari o Doijutsu-ima tako da sam mnogo postao zainteresovan za Sharingan.
taj Ned Jun 17, 2018 7:21 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„Ulazimo.“ Gina reče saputniku, a onda pogleda desno od sebe da se uveri da je još uvek pored nje, pre nego što priđe velikim vratima.

Bibliotekarka je sedela u svojoj stolici, glasno zevajući. Gina je pomislila kako je umorna, možda ne od dosadnih knjiga, već od trčanja vamo tamo po ogromnoj blilioteci u potrazi za svim onim, koji željni čitaoci potražuju.

Većina knjiga je bila dobro očuvana uprkos dugogodišnjem stajanju. Gina je polagala velike nade u starije knjige. Ako ne zbog toga što su već dugo čitane i tražene, već zbog same istorije i načina pisanja određenog doba.
Razmišljala je o tome kako čitanje knjiga nikako ne može biti stresan posao, baš suprotno, bila je to ispomoć u zaboravljanju briga.

Slobodno je šetala među redova, u potrazi za istorijskom knjigom koja bi je privukla i ostavila utisak.

Pogledala je u knjigu koju je Rio vukao sa sobom, nadala se da nije neka depresivna, jer mu to nikako ne bi preporučila.
taj Ned Jun 17, 2018 7:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

setajuci se sa znjom opet sam naravno dosao na to mesto dok smo hodali u biblioteku koji sam bio pre pola sata i pomislio sam da gina isto trazi neku knjigu koja je rekla :stiv: ili kako vec posto sam zaboravio na sta je to rekla pre toga i gledajuci dal ce da sednemo na sto ili da uzme neku knjigu i bilo mi nekako dosadno opet doci ovde al dobro ipak sam krenuo za njom.
trazis neku knjigu,taman sam bio pre pola sata u biblioteci jel si na to mislila kada si rekla onu rec na S ili tako nesto posto sam zaboravio al ako ti ne smeta mozemo sesti negde na slobodno mesto.
na najblizi sto od mene je bila blizu mene pa sam ovako seo jer me malo bolele noge i cekajuci da nesto ona odgovori a nakon minut cutanja nesto me odjednom zainteresovalo.
e da posto ste ti i harukami u vezi zanima me kako ste se upoznali taman mi nesto pricao za vasu misiju jel se nesto mozda desavala ?
taj Ned Jun 17, 2018 7:34 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Okej Rio, obrati paznju sad tražim neku knjigu vezanu za „Earth technique“ .“ rekla je Gina Riu.
Povadila je 8 različitih knjiga koje su bile na sličnu temu, dok nije pronašla jednu koja je već u nazivu naovestila da ima ono što je potrebno. Glasno je viknula iznandjeno i srećno, tako da je cela bilioteka mogla čuti. Kada je to shvatila utišala je i sebe, a i Ria koji je počeo da joj postavlja lična pitanja.
Bilioteka nije bila mesto za priču, te su otišli negde gde bi mogli sesti, a da ne brinu da će ih neko izbaciti zbog glasnog komentarisanja...

taj Ned Jun 17, 2018 7:44 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako sma završavao čitanje knjige pa sam odlučio da uzmem drugu. Ovu sam vratio na svoje mesto na polici a uyeo sam drugu. Na njoj je pisalo ''Earth techique''. Seo sam i krenuo sam da je čitam jer sam mislio da krenem da učim stil zemlje.
taj Uto Jun 19, 2018 5:37 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ova arhiva me je ovde dovukla zbog zelje da saznam dosta o istoriji.Kada sam usao skrenuo sam levo da pitam zaposlenicu da mi preporuci neku knjigu.Dosao sam i upitao je "Izvinite,dali imate knjige u vezi sa istorijom dva kampa","Naravno,ali nazalost moraces saznati manje jer dosta podataka nesme ici u javnost".Dobio sam knjigu o istorija dva kampa i zatrazio sam neki roman po njenoj zelji,seo sam i poceo da citim prvu knjigu.

Procitao sam 1/4 knjige i hteo sam jos jer je poceo bas zanimljiv deo o istoriji kampa,ali se biblioteka treba da se zatvori za 10 minuta.Uzeo sam knjige,vratio ih i izasao iz arhive.

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Pet Jun 22, 2018 2:44 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

biblioteka je kao neko mesto gde je tisina kao suma neka,kada sam otvorio vrata i lagano otvorio i polako video sam druge ljude kao i svaki put kada citaju niti se smelo nesto pricati u biblioteci sem tiho sto je i to malo dozvoljeno ali kako sma prolazio cuo sam samo disanje i disanje kroz ljudi koji udisu u ovu biblioteku kroz knjigu,video sam radnicu koja je bila prosli put da joj dam knjigu i rekao sam joj.
evo vam knjiga i hvala sto sam barem mogao pozajmiti.
a zatim je rekla.
ah ma nista ono barem ima ko ce da vrati knjigu na vreme nego neki zaboravni ili koji nikada ne vrate jer su lenji a biblioteka im je na 3 minuta znas kako je to naporno.
nasmejajuci se na to to sto je rekla a ja sam zatim isao u police sto mi je rekla da vratim i ovaj put video sam visece police sa knigama i mogao sam staviti koja je bila izmedju dole i gore,zatim sam izasao i otisao kuci kroz ulice ujedinjenja kao sto sam i sada.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu