Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Shinrai i ZoroJuče u 7:03 amZoro
ParkJuče u 12:01 amKibo
Camp StreetsČet Nov 15, 2018 11:54 pmKibo
Kibova kucaČet Nov 15, 2018 11:49 pmKibo
Shigeru i RiomarindoČet Nov 15, 2018 5:01 pmShigeru Uzunami
Krug PozudnihSre Nov 14, 2018 11:19 pmNNW Game Master
Emeil i RenSre Nov 14, 2018 11:04 pmThe Storyteller
Illumi i JohanSre Nov 14, 2018 10:48 pmKogami Shinya
XII Jonin IspitSre Nov 14, 2018 12:16 amLeonard van Volen
SakaharaUto Nov 13, 2018 11:56 pmKain
Illumi i JohanUto Nov 13, 2018 11:05 pmKogami Shinya
Last Post Wins Uto Nov 13, 2018 10:08 pmRen Uzumaki
Rate The Avatar AboveUto Nov 13, 2018 10:02 pmRen Uzumaki
Stari kamp YamiyoUto Nov 13, 2018 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardUto Nov 13, 2018 6:48 pmMizu
Dahakine sumeUto Nov 13, 2018 6:33 pmThe Storyteller
Rei i ShukuroUto Nov 13, 2018 6:32 pmThe Storyteller
Prijava za MisijeUto Nov 13, 2018 12:31 pmMizu
Shinrai 11. jonin ispitUto Nov 13, 2018 12:01 amShinrai
Execution DockPon Nov 12, 2018 11:50 pmMizu
Yoshirou i MivPon Nov 12, 2018 6:25 pmMiv

Kafic Gamo

taj Sre Apr 18, 2018 6:54 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Kafić koji se nalazi na centralnum trgu Konohe. U njemu su prikupljeni razni egzotični recepti napitaka koji služe kako bi se gost osećao kao kod kuće, ma iz bilo kog kampa/sela da je došao. U kafiću uvek vlada dobra atmosfera zbog udobnog enterijera i prijatnog osoblja.

taj Sub Jun 16, 2018 8:13 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao sam Ria koji je ipak potvrđivao moju teoriju da je to stvarno bio Harukami, mada kakav je bio na misiji i tokom Riove priče mislim da sam na neki način shvatio sve, skoro, jedan deo i dalje fali u ovoj slagalici koja mi je nije bila toliko teška ali nešto je i dalje nedostajalo a nisam ni znao šta, možda neka tragedija, ali sam samo pretpostavljao i nisam ništa hteo zaključivati na brzinu.

Znači tamo se uputio, a i to objašnjava njegove emocije koje je skrivao - više sam ovo sebi govorio nego Riu koji me je dobro čuo - ali koji je onda razlog koji se krije iza svega toga? - pitao sam se.

Na misiji je bio izgubljen na neki način a mogao bih slobodno reći i slomljen, ali kada sam čuo da ima devojku pretpostavih da sve to ima nekakve veze sa njom ali je ja nisam poznavao, samo Harukamia.

Jel bilo nešto čudno kod njega, njegove reakcije, njegova dela, njegove reči? Možeš li mi ispričati nešto više?
taj Sub Jun 16, 2018 8:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Postavljaljuci pitanja i sebi i meni nisam ni ja znao sta to treba da znaci sve mi je bila neka misterija koja se pretvorila postavljaljuci pitanja u vezi njega i ako je bio nekako cudan pomalo sam shvatio da u vezi njega i dela i njegovu pricu koju ja vidim u njemu a kolko sam ja cuo od nekih ljudi da je progonjen iz sinhrai kampa i da je izdajica to nisam ni mislio i misliso sam da je to neka budalastina zasto bi bila izdajica zbog necega ako nije nikog povredjivao i sta vec drugo.zatim sam rekao konobarici da mi sipa jos sok od jabuka ali malo veliku casu.

eh ovo je neka sad ispada misterija.pa kolko ja znam kada stavi uvek svoju masku odjednom nema emocija a kada je pocne skidati onda ima emocija,sve sam mislio da mu maska sluzi kao da bude kul al nije to to sam pogresio ali pokusavam da ga nekak oshvatim i ako je nekad ga tesko shvatiti.i video sam ga pre neki dan i nije se obradovao kad me je video i tad je nosio masku i plus nije imao uopste cakre ni trunkicu ali je nekako ojacao i po ponasanju mi deluje malo psihopatski.
nisam mogao vise nesto vise o njemu da kazem i ako sam o tome pricao sto bih znao ali sam sacekao da cujem njegovu stranu price sta je on video i sta se desavalo i da li ga je mozda video u slucaju ako ga je mozda sreo u konohi,disao sam i dalje osecajuci zedj dok mi konobarica donese sok od jabuke.
taj Sub Jun 16, 2018 9:05 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I dalje sam polako ispijao toplu čokoladu i pomalo i vodu sam uzimao. Slušao sam Ria i prisećao sam se onih trenutaka kada nam je Harukami banuo na misiju kada smo Miv i ja išli, kao i onog trenutka kada sam na kratko upoznao Harukamia u Yamiyo kampu zakačivši me slučajno. Ne znam šta bih mogao dodati ali se da kažem ova misterija polako otkrivala dok ju je njen veo otkrivao, samo ne celu i dalje, izgleda da će nekoliko delova ove slagalice ostati u senci i nećemo znati zašto.
Kada sam ga saslušao do kraja ja mu rekoh tada.

Što se tiče maske i ovoga što si rekao, ne bih mogao reći da sa maskom izgleda kul, jer često maske služe da se sakriju emocije koje kada se maska stavi se ne mogu videti, ali su i dalje prisutne u toj osobi. Možda je malo teško shvatljiv ali mislim da Harukami ima previše emocija i da po meni ne bi trebalo da ih krije iza maske, jer je on ipak čovek kao i svi ostali šinobiji. Samo ga pogledaš u oči i videćeš nalet emocija koji se skupljaju tu, Ipak ne kaže se džabe "oči su ogledalo duše".

A onda sam dodao. - Samo mašine nemaju emocije, kao i mrtvi predmeti.

A što se tiče čakre takav je i bio kada je došao na onu misiju na kojoj sam bio, bez iste.
taj Sub Jun 16, 2018 9:23 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok sam ga slusao donela mi konobarica sok od jabuke u velikoj casi i ako je bio tu okren od jabuke pa sam joj se zahvalio.
hvala.
gledajuci na prozor posto smo seli i mogli smo videti kroz prozor ja sam gledao svoje oci kada je rekao :oci ogledalo duse: to nisam mogao nikako shvatiti pa sam gledao nekoliko puta moje oci dal ima negde ostavljeno ogledalo i ako nisam znao neko to znacenje i sve mi se cinilo da u konohi ovde ima jako velika misterija koja se moze i nekako resiti kada se vec mucimo a onda je dodao neke masine koje sam ukapirao da i neki shinobiji pricaj uda nema pravila za plakanje sto me nerviralo taman da oni procelavaju malo pa da vide dal bi plakali.
pa da sigurno Harukami ima neke emocije koje kriju ali to i ne pokaze sto dobro krije a kad si rekao masku da li Anbui isto kriju masku i oni nesto kriju sa svog lica kada pocnu nositi jer ima i nekih koji nesto kriju ispod te maske ili zlo ili dobro.samo se pitam ko im dao posao anbua.
bio sam jos uvek naslonjen jednu ruku stavio kao pesnicu i stavio glavu gledajuci dalje u prozor i neshvatajuci tu recenicu.
taj Sub Jun 16, 2018 9:39 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ova topla čokolada je baš ukusna i okrepljujuća, mislim da sam našao novo omiljeno piće pa kada se pojavila konobarica da usluži Ria sokom od jabuke je tada rekoh sa blagim osmehom.

Može li i meni još jedna topla čokolada? - na šta se konobarica složila

Nastade kratka tišina među mene i Ria koji je gledao u prozor jedno vreme pa sam na njegov govor kratko odgovorio.

Kriju se emocije a kriju se i identiteti takođe.

U tom trenutku dođe ona ista konobarica te mi stavi na sto novu šolju tople čokolade koju sam odmah uzeo da pijem.
taj Sub Jun 16, 2018 9:47 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cudno mi je bilo da se sve vrti oko maske i kada se vec pomene indtetited i ako se pitam sto neki drugi ljudi kriju i zasto ako imaju vec dva lica zar mozda i maska ima dva lica jedno kad se skine a drugo kada se stavi onda postoji i 3 lece i 3 maske.

da li mislis i da cemo i mi imati neke poslove da na odredi neko ili kage na primer ili na neki sastanak kako vec,jer one koje neke znam kao na primer Miva on nje zaduzen za cuvara kapije?
taj Sub Jun 16, 2018 9:50 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ispijam svoju toplu čokoladu i vraćam je na stolu. Na kratko sam se počešao po glavi te rekoh.

Iskreno ne znam.

Kada malo o tome razmislim možda to i nije loša ideja gde će svako imati određeni posao da radi i za koji će biti zadužen.
taj Sub Jun 16, 2018 10:08 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U tom trenutku sam naslonio glavu na prozor i sedajuci i pijajuci sok od jabuke koji sam pio i gledaju ovo mesto a opet mi zapalo oko za njega i za mac bio sam siguran da je mozda samuraj a mozda ne.
hmmm vec neko vreme gledam taj mac i hteo te pitati jel sinti mozda samuraj?
Gledajuci ooet u prozor i prizorom i razmisljaljuci o tome da idem u hram samuraja i zanimalo me kako cu izfledati sa 11 godina.
taj Sub Jun 16, 2018 10:17 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa svakim gutljajem tople čokolade osećao sam se veoma dobro i okrepio sam se, ali što sam je više gledao više mi se svidjala te uzeh još jedan gutljaj i ispio sam je još malo. Zamišljeno gledam u nju i lupkam prstima o drveni sto dok sam u glavi tražio neku temu o kojoj bismo ja i Rio pričali ali mi ništa sinulo nije. Na njegovo pitanje ja odgovorih.

Moglo bi se reći.

A onda okrenuh glavu ka prozoru i pogledah na ulice dok se na tom istom prozoru oslikavao moj lik.
taj Sub Jun 16, 2018 10:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je zanimljivo to sto je samuraj i sto mi je nekako drago zbog toga jer volim kada je neko samuraj jer sam smatrao da su samurai najaci koji su bili a taman sam mu nesto hteo reci u vezi toga.
kul,da znas jednom sam trazio senseia koji je samuraj i naleteo sam na zensku osobu i pitala me pitanje u vezi samuraj sto sam odgovorio,ali nije htela jer misli da to ne posedujem,pa mi to uslo u glavu i da sam poceo misliti da ne shvatam sto sam samuraj da sam zeleo ici u hram samuraja da putujem i da ih pronadjem a taman sam mislio da ides samnom.
Posle sinhrai kampa zenska osoba Boa koja je i ona isto samuraj nekako iskusnija ali imamo iste godine nisam ni mislio da je u pravu kada je rekla da to ne mogu posedovati i da nisam savrsen za to ali sam ipak hteo ici u hram taj.
taj Sub Jun 16, 2018 10:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pijući toplu čokoladu i naslonjen na jednu ruku ja sam i dalje gledao kroz prozor pa na ulice gde su se ljudi šetali, vodili razgovore, sedeli na klupe ali sam isto tako bio i skoncentrisan na Riove reči koji je govorio o jednom ženskom samuraiu te mu postavih pitanje.

Ženski samurai, ko je to?

Mada koliko sam bio upoznat sa ljudima iz mog kampa kao i iz Konohe, to su sve bili muškarci, ali za promenu bi bilo dobro kada bih upoznao i neku žensku osobu. U tom trenutku brzo mi se u umu stvori slika jedne ženske osobe te pomislih u sebi.
(Zašto mi se odjednom stvorila Daruky u umu?) Možda je to jedina ženska osoba koju sam ikad video te se prisetih onog momenta kada sam stigao u Konohu. Odjednom pogled mi na kratko pade te nisam lepo čuo šta mi je zadnje Rio rekao.
Odjednom mi se duša poljuljala što je najverovatnije uticalo na površinu i bio sam siguran da je Rio primetio te ga upitah.

Izvini, jel možeš mi ovo zadnje ponoviti, nisam lepo čuo?

Pokušavao sam održavati kontrolu svog duha i osećaja što mi je donekle uspelo. Ali su moje ruke pomalo počele da se znoje te popih malo vode a pogled malo oborih.
taj Ned Jun 17, 2018 12:57 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osetio sam da nesto razmislja cim je gledao u prozor kao ja samo sto imam vecu koncentraciju kada slusam nekoga dok prica,bas ga zanimalo ko je ta devojka ali nisam mogao jos odgovoritinposto sam trebao ponoviti malo me nerviralo kada ponavljam ali i ne bas toliko da sam tapkao prstima u bradu.
pa rekao sam hram samuraja mislio sam da ides mozda samnom u taj hram da ti ucitelji nekoliko njih kazu neki savet ili barem nesto nauce.
A zatim sam mu rekao ime te devojke dok sam uzimao dah.
ZBoa
Kad se srcam te devojke bila je nesto razvijena devojka samo cudno sto je malo visoka ali ono ravzijena crna kosa crne krupne oci grudi,struk,lepota u zar.
taj Ned Jun 17, 2018 1:10 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Možda nije loša ideja koju je Rio rekao, ali s obzirom na to da sam se malo pre vratio sa misije i da trebam se malo odmoriti mislio sam to ostaviti za neki drugi put tako da ima vremena za kasnije. A onda mi je Rio pomenuo ime te devojke po imenu Boa, i po njegovim rečima ona je bila samurai baš kao i nas dvojica, ali ja o njoj nisam ništa znao sem imena koje mi je Rio sada izgovorio. Kada malo razmislim izgleda da devojke u mom životu se još uvek nisu pojavile i mislio sam kao i ranije da bih mogao biti prijatelj se nekim. Ali što sam više razmišljao o tome jedan ženski lik mi se stalno motao po glavi kao i trenutno još od trenutka kada sam prvi put pomislio o tome da se upoznam sa devojkama što me je dodatno pritislo na duhovnom nivou i počeo sam stalno obarati pogled.

Možda neki drugi put s obzirom da sam se malo pre vratio sa misije.

A onda rekoh sledeće.

Boa? Nisam nikad čuo za nju.
taj Ned Jun 17, 2018 1:26 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Shvatio sam da je dosao sa misije sto minje i bilo zanimljivo kada sam to cuo,nekako me zanimalo o toj misiji sta sve sve desavalo i da li je bila neka bezbedna.
eh valjda ces je upoznati nekad.nego pricaj mi malo o toj misiji bas bi hteo da cujem a ako te interesuje nogu ti i ja ispricati jednu moju misiju.
Zadubio sam se u njega i taj pogled presavsi na njega i samo sam hteo slusati i taman sam se naslonio dok su nam case bile prazne.
taj Ned Jun 17, 2018 1:34 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ispio sam sve što mi je ostalo od tople čokolade i vode, ovde sam odlučio da povučem crtu i bilo je dosta toga za danas. Nakon što je sve bilo ispijeno reče mi Rio da mu malo ispričam o mojoj misiji te ja počeh da mu pričam.

Nadam se, a što se tiče misije ja i Miv smo otišli na tu misiju koja je bila A ranka sa ciljem da uništimo jednu bandu koja je širila teror i mi smo je uspeli zaustaviti.

A onda ga upitah.

A ti, možeš li mi ispričati na kakvoj si ti misiji bio?
taj Ned Jun 17, 2018 1:44 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slusajuci sta je rekao i bilo mi zanimljivo kako takav kao on ide na A rank misije viseg nivoa sa ozbirom da je isao sa mivom i da je nekako jak i plus specijal jounin sigurno te sam dodao a onda rekao.
kul.pa ono isao sam na prosloj misiji C ranka koja nije uspela i trebao sam da uzmem neki cvet koji je lek da se napravi lek za bolnicu al se desilo to da me bacio protivnik 20 metra dalje i nisam mogao nastaviti ali sam imao jos malo snage a daleko,pa kasnije sam isao ponovo na tu misiju ali sa Mivom da mi pomogne.skoro pa sam ga smatrao kao senseia koji nesro naucim od njega.
taj Ned Jun 17, 2018 1:50 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao sam ga pažljivo i upitao sam ga sledeće.

Da li ti je on stvarno sensei? Jer po onome koliko znam o njemu izgleda da se od Miva može dosta toga naučiti, zar ne?

A zatim čekam da vidim šta će mi Rio odgovoriti.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Jun 17, 2018 2:00 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zmaj ih je spustio na pod,ispred kafica.Nakon kratkog vremena obojica su usli u isti.Onako smekerskim hodom su se priblizavali željenom stolu.Kada su seli laganim zvizdukom je dozvao zgodnu konobaricu,naravno imao ke devojku a i ova devojcica je imala nesto manje od sesnaest godinam sto je njemu bilo premlado,ali taman za mladog ucenika.Nasmesio se Harukami ispod one crne maske.

Ja zelim sok,vocni sok,dok ovaj mali sme sta zeli,pored alkoholni pica..

Tada se naslonio na stolicu koja se nakrivila ka zidu.Razgledao je i video je par poznati lica,no nije davao nikakvu reakciju prema njima.Samo je drzao paznju prema svom uceniku.Naravno biti sensei je jako velika obaveza.U neku ruku ja sam njegov drugi otac samim tim i zastitnik.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Ned Jun 17, 2018 2:10 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami me je na zmaju doveo do kafica. Sisao sam sa zmaja te usao u kafic... Seli smo za prvi slobogan sto. Harukami je narucio sok od jabuke, sto mi je bilo cudno za ninju koji je u rangu jounina.

"Konobar ja cu kafu."

Narucio sam kafu, te je sad ostalo samo da cekam da konobar donese pice. Nisam imao teme za razgovor sa senseijem, te nisam ni reci progovarao.

Potpis:

v

taj Ned Jun 17, 2018 2:11 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posto je bio opusten,razmisljao je malo o Gini,mnogo je bio vezan za nju pa je nije ni ispustao iz glave.Lepa devojka,crne kose do struka.Rado je se seti sa onim malenim smeskom i sramezljivim pogledom.

Tada se na sekundu izgubio u mislima o Gini,cini se da je bio lud za tom devojkom.
Mnogo mnogo lud.
No sada se setio svog ucenika koji je narucio dobro pice,nego ga je zanimalo da malo vidi njegov karakter.Te ono sto mu se desilo u zivotu,porodici i ako je imao neki devojku.

E pa mladi gospodine,zanima me da li ste imalk neku devojku do sada?
Te sta se desilo sa vasom porodicom da li su sa vama te da li znaju da sa mnom lunjate po gradu?

Persirao mu je malo sarkasticno jer je zapravo on bio njemu autoritet,a ne klinac njemu.Doduse znao je kakav osecaj sada njegov ucenik ima.Pa i sam sam zeleo biti glavni,pomisli Harukami.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Ned Jun 17, 2018 2:13 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo mi je jako smesno cuti stonje rrekao shigeru jer nije shvatio sta ocu reci time sto sam hteo reci ali sam se nekako slatko nasmejao.
HAHAHAHAHAHAHAHA.nisi me razumeo mislio sam kao sensei,posto je on nekako stariji i iskusniji a plus naravno da se moze nesto nauciti i kad sam rekao da sam kao smatrao kao senseiem mislio sam na to da sam video sta ume i sta radi ida ja uradim nesto tako kao strategije i napade pa da se to posle iskoristi na dobar nacin.
Naravno pokusao sam da mu objasnim nekako i dalje opet okrecajuci glavu ka orozoru i popijenog soka od jabuke taman sam hteo vodu od konobarice kada sam je dozvao i okrenuvsi glavu a zatim opet ka prozoru i rekao mu.
ali ja bih naravno hteo pravog senseia.
taj Ned Jun 17, 2018 2:21 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konobar je doneo kafu i ja sam poceo da je pijem. Harukami je bio zamisljen, ali je u trenutku krenuo da me propituje.

"Ne nikada nisam imao devojku", odgovorio sam mu te sam nastavio da pijem kafu.

Mislio sam da je za mene usamljenicki zivot najbolji, jer nemam razloga da zivim, te mogu da sa punim plucima izvrsavam posao shinobija...

Potpis:

Kafaaa... <3

taj Ned Jun 17, 2018 2:24 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njegov malo glasniji smeh je sigurno pretpostavio da sam pogrešno shvatio, ali izgleda da on mene nije lepo razumeo šta sam hteo reći. Ali to sam samo ignorisao te rekoh.

Slažem se, dobar je Miv.

A onda dok su nekoliko njih ulazili u kafić ja sam sa svojim perifernim vidom mogao jasno videti poznato lice i da je bio zauzet tako što je imao društvo sa sobom, pa ga nisam hteo uznemiravati.

Pa, oćemo li izaći? Treba da se malo smirim od svega.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Jun 17, 2018 2:30 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je u klinca koji je bio cutljiv.Mnogo cutljiv,odgovorio je na jedno od deset postavljeni pitanja,bio je misterijozan ali na to su devojke padale.Da li je to prevagnulo u vezi sa Ginom pomisli Harukami.

Cudno lep si momak,sposoban i borben.No nema veze,nakon sto smo trenirali,popili kafu i ispricali se,vreme je da ti kazem.Srecno na Genin ispitima.

Nakon sto je to rekao ustao je i ostavio novac za pica koja su popili.Naravno narucio je onaj sok samo da bude primer klincu,tiho je narucio sake na pultu i sasuo ga na ex.

Nakon sto je sve namirio,mahnuo je Riomarindu te pokazao svom uceniku da ustane,da krene prema akademij te da se bori protiv ispitivaca.Nadao se da ce proci,naravno da hoce.On je mix dobre teorije i talenta.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Ned Jun 17, 2018 2:35 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jasno se mogolo videti da je poceo ustajati da sam i ja poceo da ustajem posto nam je bilo dosta a onda sam se okrenuo i video nekog decka sa jos nekim koji sedi dok mi nije mahao i saznao da je to harukami sa nekim jos pa sam i njemu mahao.. naravno slagao samnse da jeste miv dobar po tome nekako je nezan a isto i stariji.
ah trebalo bi da izadjemo al aj moze naravno.idem i ja kuci cao i poi.
Zatim sam mu mahao i otisli.

Poslednji izmenio Riomarindo dana Ned Jun 17, 2018 2:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Ned Jun 17, 2018 2:36 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Moj sensei je zeleo da ide, ali jos nije ni znao gde je moja kuca i gde moze da me nadje, a ni ja gde je njegova kuca. Brzim pokretom ruke sam ga uhvatio za rame i rekao...

"Sensei, ja ne znam gde Vi zivite ni Vi ne znate gdr ja zivim, pa mogao bih vam pokazati moju kucu."

Rekao sam to sa blagim osmehom na licu, ipak smo trebali da znamo makar to kao osnovne informacije...

taj Ned Jun 17, 2018 2:41 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Taman pre nego je izasao njegov ucenik ga je zaustavio.Naravno persirao mu je..Jako zanimljivo.Pomisli Harukami dok je poceo govoriti.

Pa ne moras da mi persiras.Uredu idemo na ulicu prema akademij pa posle ispita mi pokazi kucu.Sad pozuri zakasnices.

Rece Harukami uzurbano te izadje napolje.
Vec vidno ubrzan,ubran kao masina.
Nije zeleo ni zmaja da zove.Njegov korak bio je brzi od leta.Dok ga je pratio njegov ucenik.
To je bilo zanimljivo.Izgledali su kao pijani.Ne znajuci kud pre.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Ned Jun 17, 2018 2:43 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon našeg razgovora Rio i ja smo ustali i krenuli ka vratima a pre nego što smo se uputili ka istim Harukami je mahnuo u našem pravcu pa sam i ja takođe mahnuo njemu kao i Rio, a onda smo izašli iz kafića. Kada smo izašli pozdravljam se sa Riom te rekoh.

Videćemo se ponovo, zdravo.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Jun 17, 2018 2:45 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Video sam da Harukami zeli da ja sto pre polozim ispit i to sam postovao... Bio sam spreman, naucio sam sve sto mi je on predlozio da naucim. Laganim, smirenim korakom sam krenuo ka izlazu iz kafica zajedno sa njim. Moj stav nije toliko bio povezan sa unutrasnjim mislima, na licu mi se nisu videle emocije toliko cesto. U sebi sam se trenutno prepirao sam sa sobom, jer ni sam nisam znao sta cu morati da uradim na ispitu, bio sam uplasn ali se to na licnu niej videlo.

taj Ned Jun 17, 2018 7:20 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Opa pelinkovac od ranog jutra, kvalitetno kageovanjem no alkoholizam na stranu, kage je imao poentu, nema sanse da su dogadjaji koji se tako tacno, kao zacrtani, odvijaju slucajnost, klimnuo je glavom, uzeo je jos jedan srk kafe, a posto ju je spustio na sto, spustio je i lakat leve ruke, naslonivsi glavu i uronivsi u knjigu. Nije da mu je preterano tesko palo, i pre se bavio relativno slicnim stvarima, ali nije da je bas ni voljno radio. Kratak paragraf mu je zapao za oko.

Susa leta 143 PK, najgora u belezenoj istoriji, imala je dugacak, i za starije mestane nezaboravan uticaj na Yamiyo. Hrana, kao i voda bili su vrlo ograniceni, shinobiji, inace zaduzeni za odbranu sela, bili su podeljeni u lovacke jedinice, obilazivsi okoline sela jednom danju, jednom nocu, ne bi li obezbedili dovoljno hrane za stanovnistvo. Bla bla bla, jos dosadnih delova. Jula sesnaestog te godine se desio dogadjaj poznatiji kao "Krvavi mesec", usled svoje animalisticke prirode, kao i povecanog apetita, clanovi Tokayi klana su se, izazvani punim mesecom, potpuno prepustili, kanibalizujuci bar pedeset ljudi pre nego sto je iko od shinobija koji nisu bili u lovu reagovao. Krajnje zrtve nisu tacno poznate, procenjuju se na sedamdeset, a inicijator ovog dogadjaja nikad nije otkriven.

Ovo mu je ulilo malo vise zelje za potragom, izgleda da ce, osim o Uchihama, biti u mogucnosti da sazna malo vise o uopstenoj kulturi Yamiya, kao i istorijskom kontekstu koji je obavija. Na trenutak je razmislio da podeli ovo sa ostalima, vise sto je zvucalo zanimljivo nego korisno, doduse videvsi da je svako zaronjen u svoju knjigu odlucio je da dogadjaj ipak zadrzi za sebe.
taj Ned Jun 17, 2018 7:43 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok smo izasli sa arhive konohe kojoj je trebala neka knjiga imao sam osecaj da vlada zemljom kada je trazila tu knjigu,pomalo je bila i srecna da je cela biblioteka cula da je mene zabolelo usi i cak i eho ali bitno da je nasla knjigu kao sto sam i ja nasao knjigu znao sam sta treba raditi i gde ici pa smo lagano usli unutra.
vau nisi se bas morala derati na biblioteci al bitn oda si nasla knjigu nego reci mi ti posedujes element zemlje jel tako?to je tako nekako kul.
zatim smo isli i seli smo na sto koji je bio slobodan a ja sam bio zedan pa sam rekao konobarici.
donesi mi vodu i hocu neki gazirani sok vazi.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu