Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
UlazDanas u 2:03 amEmiel Regis
Suma KuroinuJuče u 11:04 pmMizu
Hram Asar'kaJuče u 10:35 pmZoro
Travel EvidenceJuče u 7:23 pmMizu
Dvoriste crkveJuče u 11:43 amMiv
Hyōga pristaništePet Okt 19, 2018 11:38 pmRei
Rate The Avatar AbovePet Okt 19, 2018 8:05 pmMiv
II Deo - Planina dovitljivostiPet Okt 19, 2018 5:33 pmIllumi
Illumi v ReiPet Okt 19, 2018 5:28 pmRei
Ucim da igramPet Okt 19, 2018 5:09 pmRen Uzumaki
Rovovi oko hramaPet Okt 19, 2018 4:11 pmShigeru Uzunami
Ren vs IllumiPet Okt 19, 2018 3:43 pmRen Uzumaki
SarudōkutsuPet Okt 19, 2018 12:41 pmKain
Yoshi vs MivPet Okt 19, 2018 11:11 amIllumi
Cetinarska sumaPet Okt 19, 2018 10:39 amYoshirou
Azurna obalaPet Okt 19, 2018 9:57 amThe Storyteller
Prijava za MisijeČet Okt 18, 2018 9:22 pmYoshirou
Borba za najslabijeg inemurisaČet Okt 18, 2018 9:11 pmIllumi
Shukuro vs IllumirisČet Okt 18, 2018 3:28 pmIllumi
Selo JoestarČet Okt 18, 2018 10:27 amJohan Liebert

Kafic Gamo

taj Sre Apr 18, 2018 6:54 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Kafić koji se nalazi na centralnum trgu Konohe. U njemu su prikupljeni razni egzotični recepti napitaka koji služe kako bi se gost osećao kao kod kuće, ma iz bilo kog kampa/sela da je došao. U kafiću uvek vlada dobra atmosfera zbog udobnog enterijera i prijatnog osoblja.

taj Pon Maj 14, 2018 11:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

toliko su mu bili dobri saveti da sam stavio dve ruke na obraz od izenandadjenja i sto sam izenandjen sto on sve zna i naravno posto je otisao i naravno konobarica mu mahnula sto sam i video,cak sam podigao ruku i ona mi bacila ali sam ocekivao da ce mi mase ah nema veze.
pa hvala i vidimo se.
nakon sto je otisao ostao sam jos malo da popijem sok i sto naravno jesam i ostavio sam i otisao sa kafica koji je bio prelep i cudan nekako od sinhrai ali bilo je sve ovako super.
taj Sub Maj 26, 2018 12:30 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Usao sam u kafic i seo na stolicu kod sanka.Izvadio sam jednu cigaretu iz paklice i krenuo da pusim.)
Ubrzo mi je prisla konobarica i rekla mi ucviljenim glasom:"Ovde neema pusenja goosppodine."
(Neznam zasto ali je sva drhtala i plakala je.Ugasio sam odmah cigaretu i pitao je.)
"Izvinite,ako smem da pitam sta vam se dogodilo pa ste tako uplakani i povredjeni."
(Ona me je na to pogledala i zabila je svoju glavu na moja prsa i zatim krenula da place iz sveg glasa.)
(Uhvatio sam je za glavu i pomazio.)
"Ne brinite se gospodjice,sve ce biti uredu."
(Ocigledno joj se nesto gadno desilo pa ovoliko place.Malo sam je utesio kako nas ljudi ne bih gledali i da ona slucajno ne bih izgubila posao.)
"Nista nece biti uredu kada je on umro NISTA.Umro je covek u koga sam bila zaljubljena toliko mnogo."
"Razumem vas u vezi svega,ali da li mislite da bih on zeleo da ovako placete.Morate biti razumni oko te situacije,mozda zbog ovoga mozete izgubiti posao."
(Umirio sam je malo i seli smo jedno pored drugog.Malo samo cavrljali i ja sam nam narucio pice.Ona se smirila a ja sam odlucio da odem kuci.)
(Pre nego sto sam otisao pozdravio sam se sa njom,a ona je skocila i poljubila me je u obraz.)
(Otisao sam iz kafica sav zbunjen i pogubljen oko toga sta mi se tamo desilo.)

I do what I do because it is the right thing to do.
taj Uto Jun 12, 2018 5:26 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Trenutno je leto 192.PK. Ovo je radnja od pre dve godine. Morimoto Kin godinu dana nakon što je napravljeno selo je probudjen naglo iz sna. Odredjena osoba bila je tu u snu i nešto.. Nije bilo kako treba. Osećao je to valjda. Morao je istražiti.

Osam knjiga koje beše "nakrao" iz arhive zauzelo je polovinu stola za kojem je sedeo. On se beše izvalio u stolici, prekrstio noge. Leva ruka šolja sa kafom, desna otvorena jedna knjiga koju je čitao. Tako nešto random ga je ubolo tog jutra o određenoj osobi. Morao je istražiti sve zapise koji behu skupljeni iz Yamiyo arhive. Nešto su zaista i spalili kako je skontao, podatke koji bi ugrozili mir u selu i slične stvari.Pozvao je dva jonina iz sela da mu pomognu, mada im nije ništa precizno rekao. Generalno Kin otkad je selo započelo nekako je izbegavao preveliki kontakt i druženje sa Yamiyo ninjama. Polako, makar mu je to bilo u glavi. Ima vremena.

Informacija nije bilo previše, nastino, metaforično, skriveno. Da nije bilo te kafe i muzike galva bi ga zabolela.

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card96 #card535 #card653

taj Uto Jun 12, 2018 6:14 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne mnogo nakon sto se doselio u Konohagakure, cuo je kako mu neko kuca na vrata, drugi shinobi koji je nestao odmah nakon sto mu je urucio pismo. I dalje je bilo rano, i Senshu, ocekujuci racun koji treba da plati, odlozio je otvaranje i proveravanje sadrzaja dok je popio kafu. Dok je on ispio to polako i procitao novine zamalo i da zaboravi na pismo, nije pomogla cinjenica sto se nalazilo ispod ovoga sto je prelistavao. Kada ju je napokon otvorio i procitao zacudio se, pismo direktno od kagea? Senshu nije znao mnogo ljudi po selu, i minimalno se po njemu kretao, pa nije bas imalo logike da mu on zapadne za oko, ali sta je tu je. Kafic Gamo dakle, u 10 sati, bem ti zivot 10 sati je za 5 minuta a kuca je u sumi na obodu. Na brzaka se obukao i istrcao, bez proveravanja da li je nesto zaboravio.

Stigao je napokon u Kafic Gamo, zadihan i mokar od znoja, kako je usao, pokusao je da se ispravi i izgleda ozbiljno koliko je to moguce, bacajuci pogled ka satu. 10 i 15, nisam los. Pomislio je za sebe dok je prilazio stolu, pre svega se pozdravio, koliko toliko formalno, blagim naklonom i izgovaranjem jedne reci.

"Kage."

Vise zato sto je neka osnovna kultura tako nalagala nego iz realnog postovanja. Smestio se preko puta njega i pozeleo da ga upita zasto ga je uopste pozvao, al aj da ne bude seljak cutao je u nadi da ce ovaj i sam to reci.

Laws exist only for those who cannot live without clinging to them.

...:

#card671 #card750 #card256 #card684 #card652
taj Uto Jun 12, 2018 8:55 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Seshu, sedi. Hvala što si došao.

Odpio je gutljaj kafe i belu keramički šolju odložio na sto. Pogledao ga je i baš da bude iskren tog Seshua jedva da je poznavao. Bio je tamo neki random Hyuga do skoro chunin. Napredni skilovi i 0 preporuke jer nije iz head Hyuuga klana ali eto ga nekako uspeo je. Dograbio je jonina.

Sad kad dodje Ronako onda ćemo.. A.. Evo ga. 

I ovaj drugi super skill Yamanaka jonin se pridružio i seo za sto. Bukvalno je iskopirao ovog drugog kao da je gledao odnekud, rekao kage i seo. 

U redu. Da vam ne bulaznim mnogo kako sam se probudio sa najčudnijom mišlju odmah ću vam reći što sam vas zvao. Pomislio sam da postoji šablonski ninja u Uchiha klanu već neki niz godina. Već sam istražio neki malen' deo. Ovo su istorijske knjige o Uchihama koje sam dobavio. Sva trojica ćemo pročitati svih 8, poklopiti razmišljanja i šablon. 

Uzdahnuo je jer nije bio neki čitač kao Makishima pokojni i takva kompanjola. Obrnuo je list koji je već desetak minuta čitao, pokazao njima da se i oni private posla. Ima knjiga za sve, ne moraju se svadjati.

Naručite nešto takodje. Moj račun danas. 

✦✦✦✦✦✦✦

taj Uto Jun 12, 2018 10:39 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zasmetalo mu je to sto mu je kage pogresio ime, kao i vecina Hyugi sporedne grane bio je donekle iskompleksiran i egoistican, tako da su mu i te manje stvari smetale. Pogledao je drugog shinobija, malo zacudjen cinjenicom da je bio maltene savrsena kopija, pomislivsi da je mozda neka sala na njegov racun, no dobro, i da jeste, sigurno nece da pravi scenu pred kageom.

"Sablonski Uchiha? U smislu svaki Uchiha Shinobi se ponasa po istom sablonu? Ili se bukvalno misli na jednog shinobija?"

Pokusavao je da ne pita previse i ne smara ali zeleo je da mu bar neka osnova bude jasna. Prigrabio je jednu knjigu i primakao je sebi, odlazuci njeno otvaranje za kad cuje odgovor. U medjuvremenu je taman naisla konobarica od koje je narucio kafu, jes da je jednu vec popio ali imao je neki cudan predosecaj da ta jedna nece biti dovoljna.
taj Uto Jun 12, 2018 11:34 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Podigao je oči samo ne uspravljajući glavu sa knjige i saslušao Senshuovo pitanje. 

Nisam baš siguran, ali pazi ovo:

Kako je još kao mlad izrazio neverovatne sharingan sposobnosti Uchiha Koin je sa 8 godina mogao pobediti sa katanom bilo kog chunina u kampu. Sa 15 godina nestao je iz kampa i njegovo dalje akcije ostale su nepoznate. Smatra se uua.

Sousuke Uchiha je bio dete tadašnjeg poglavara uchiha klana. Nije poznato kako je probudio sharingan. Nestao je sa 17 godina i smatra se uua. Majka Sosukeova je bila Misaka Uchiha bla bla ovo nije vezano. 

Pazi ovo.  Osoi Uchiha je svojevremeno bio najjači chunin ikada zabeležen. Nestao je sa 15 godina. Nakon ovog dogadjaja nastala je "Dečački rat", borbe krvoprolića prošlog doba.

Vi zaključite šta je ovo. Iza ovoga postoji nešto siguran sam. Istražićemo to.

Spustio je opet glavu i nastavio čiatti. Popio je celu kafu već skoro te se potom nalaktio na sto i navio a samu knjigu je položio pred sobom i nastavio je proučavati.

✦✦✦✦✦✦✦

taj Sre Jun 13, 2018 3:23 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Senshu je klimnuo glavom otvarajuci knjigu ispred sebe, ali jos uvek nije poceo sa citanjem, jos par stvari ga je zanimalo pre toga.

"Ali imas..."

Shvatio je na koji nacin se obraca coveku na visoj poziciji pa se ispravio.

"...Imate jednu gresku zar ne?"

Ostatak misli prekinula mu je ona konobarica od pre, spustivsi kafu i casu vode koja ide uz nju na sto, na sta se ljubazno zahvalio pre nastavljanja.

"Sa metodoloske strane bar, to sto postoji korelacija ne znaci da postoji kauzalnost. Da li ste istrazili uopsteno kulturu i istorju tog kampa, ostale klanove?"

Na kraju, podigao je soljicu i prineo je ustima, dunuvsi u jos uvek vrelu kafu i uzevsi srk dok je cekao odgovor iskusnijeg shinobija.
taj Pet Jun 15, 2018 1:13 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usavsi unutra,bilo je dosta ljudi,izgleda da je ovo neki poznatiji kafic u selu.Polako sam se setao kaficom da nadjem mesto gde bi mogao da sednem.Kada sam nasao mesto seo prekristio noge,i cekao da dodje neko da me usluzi.Nisam dugo cekao vec je dosla konobarica i pitala me sta bi hteo da popijem na sta sam joj odgovorio:

Dace te mi jedno pivo,nisam okusio ukus piva ne pamtim!

Na sta mi je odgovorila da odma stize!Dok sam cekao da dodje pivo razledavao sam okolinu i procenjivao ima li ovde jakih ninji koji bi mogli da me zainteresuju!
taj Pet Jun 15, 2018 1:28 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ušavši u kafić, iznenadio sam se atmosferom u njemu. Sve je nekako veselo, veseli ljudi, vesela muzika. To mi se mnogo dopalo. Očima sam vrteo po kafiću i trašio sam mesto da sednem.Skenirao sam konobaricu koja mi se mnogo sviđa, mogao bih kasnije malo popričati sa njom. Međutim, nije bilo ni jednog slobodnog mesta. Bilo je jedno slobodno mesto kod mladića duge crne kose. Izgledao je kao miroljubiv momak i ja sam odlučio tu da sednem. Pitao sam ga:

Zdravo! Jel slobodno za sesti? Kafić je pun pa nemam gde drugde. Ja sam Johan!

Izgovorivši ime, pružam ruku kako bih se rukovao sa mladićem.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363
taj Pet Jun 15, 2018 1:36 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok sam razgledao okolo zapazio sam jednu osobu koja se seta okolo i trazi mesto u kaficu da sedne,nadao sam se da ce doci pored mene da sedne,posto mi je gotivno izgledao,odjednom je krenuo ka meni,sto me je obradovalo.Dosao je pored mene i pitao me dali je slobodno,pruzio ruku i predstavio se.Rekao je da se zove Johan,na sta sam mu ja odgovrio:

Oh zdravo,naravno sedi ionako mi je falilo drustvo,ja sam Illumi,drago mi je!

Zatim sam zviznuo konobarici da dodje vamo da obrne meni turu i ponudi Johana ste ce popiti!

Cekali smo da dodje i polako ispijao pivo na eks!
taj Pet Jun 15, 2018 2:03 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pričajući sa Illumijem zaključio sam da je pozitivan i dobar mladić. Seo sam i raskomotio sam se. Zavalio sam se u stolicu i počeo sam da razgovaram sa Illumijem:
Pa Illumi, kako si? Jesi ti odavde ili si došao odnekud kao i ja? Ovo mi je drugi dan u selu i mogu da ti kažem da mi je lepo.

U međuvremenu prelepa konobarica je došla i donela Illumiju pivo, sačekao sam da mu uspe u čašu i rekao sam joj:
Zdravo lepotice. Može meni mala kratka bez mleka i kisela voda. Slobodno uzmi sebi šta ćeš popiti.

Izgovorivši rečenicu namignuo sam joj se a ona se tako slatko nasmejala da sam se istopio.

#card226 #card653
#card363
taj Pet Jun 15, 2018 2:16 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeci sa Johan i cekajuci da mi dodje pivo,razmenili smo par recenica,i primetio da je gotivna osoba i da cemo se dobro slagati.Pitao me je da li sa odavde, i rekao mi da je on ovde 2 dana i da mu je lepo na sta sam mu ja rekao:

A znaci tako i ti si nov ovde,ja sam ovde prvi dan tek sam stigao danas i dosao ovde na pivo da se opustim malo,nadam se da ce i meni svideti ovde

Zatim je stigla konobarica donela mi jos jedno pivo i Johan je narucio sta ce popiti,i izgleda da mu se svidela konobarica,pa joj je namignuo izgleda da je neki smeker koji obrce devojke oko malog prsta pa sam mu upitio par pitanja:

Vidim nisi uzeo alkoholno pice,da li ne pijes inace,ili samo sad nisi za alkohol?Takodje vidim da ti se konobarica svidja,imam ja jednu lepu devojku radi kao moja batlerka u kuci,mogao bi jednom da svratis da je upoznas,siguran sam da ce ti se svideti!

Nakon sto sam mu to rekao polako sam nagnuo casu piva i uzeo par gutljaju spustio casu i cekao njegov odgovor!
taj Pet Jun 15, 2018 2:30 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Illumi je sličan kao i ja, nije odavde. To mi se dopalo jer sad znam da imamo puno toga zajedničkog i da smo obojica dođoši. Pitao me je dal pijem. Hm ne znam šta da mu odgovorim. Sećam se svog života tek dva dana pre toga ništa. Ne znam nit dal pijem, dal pušim šta volim da jedem, šta ne volim... Tu sam se malo rastužio ali opet, ne mogu nikako to da promenim. Hteo je da mi nabaci neku njegovu batlerku ali druge me nisu sad zanimale. Odlučio sam da idem na sigurno i rekao sam mu:

Ne pijem ja. Nije mi problem popiti ali preferiram da ne pijem. A što se tiče te tvoje batlerke. Ne zanimaju me ostale sada. Ova konobarica me je oborila sa nogu. Ali naravno uvek mogu doći kod tebe nije problem! Čak bih i voleo.

Izgovorivši ovo uzeo sam gutljaj kafe.

A onda sam ga upitao:
Da li si ti ninja?

#card226 #card653
#card363
taj Pet Jun 15, 2018 2:39 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam ga upitao moja pitanja,primetio sam da se malo rastuzio,pa sam se zabrino da ga nisam nesto lose pitao.No odgovorio mi je da ne pije i da nije trenutno zainteresovan za moju batlerku,zatim me je upitao da li sam i ja ninja na sta sam mu ja odgovorio:

Aha,steta sto ne pijes,ni meni u porodici nisu davali da pijem iako sam punoletan,da ne bi narusio zdravlje,posto kod nas u porodici moramo svi biti zdravi i jaki da bi mogli da obavljamo nase poslove!Pa sada kada sam se osamostalio mogu da uzivam u alkoholu!Steta sto nisi zainteresovan,bas je fina devojka.Ninja?Spominjali su mi nesto moji u porodici da moram da idem na akademiju neku i polazem za neke genin ispite i radim kasnije misije za ovo selo,to je moj zadatak koji su mi roditelji zadali da obavim ovde.Da li imas neki savet za mene u vezi toga?

Rekavsi mu to krenuo sam se opipavati po dzepu da uzmem cigare,ali sam primetio da ih nisam kupio pa sam mu reko:

Izvini me na sekund idem samo do trafike da kupim cigare,sacekaj me uskoro cu se vratiti.

Rekavsi mu to ispio sam pivo do kraja,ustao i otisao ka vratima i izasao napolje!

Poslednji izmenio Illumi dana Pet Jun 15, 2018 6:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pet Jun 15, 2018 4:24 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Repeticija ovakvih događaja je periodična i u jednakom interavalu. Kao da svakih 25 godina po jedan od njih.. zagine tako nasumično?

Istraživao sam već neko vreme, čitkao kada bi me deca pustila da dišem malo. Nakon ovoga ću potvrditi svoja razmišljanja. 

Izvalio se opet, malo ukosio kao da ima 70, grešku u persiranju od pre nije ni primetio. Možda je navikao od Uriela i Lawa da mu ne persiraju pa mu verovatno nije ni smetalo. Konobar mu je doneo nešto jače piće. Tako su pijuckali i čitali kao neki teški bibliotekari. 

Ajde nadji mi papir neki - rekao je konobaru kada je doneo treći pelinkovac za kagea. Više nije mogao ni da pamti, počeo je da zapisuje, crta, traži preklapanja neka.

✦✦✦✦✦✦✦

taj Pet Jun 15, 2018 8:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ptica dolazi u kafic gospodaru Kageu,te se spusta na stol sa pismom od Harukamia.

#card158

Pismo Vladarima Konohagakure:

Gospodo,Harukami se javlja pred kapijom sela Konohagakure,bit cu odsutan oko tri meseca van sela,imam neke zadatke da obavim.
Dovidjenja !

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Pet Jun 15, 2018 10:48 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog pričanja sa Illumijem, shvatio je da je ostao bez cigareta pa ja otišao da ih kupi. I ostao sam ja sam sa svojim mislima. Razgovor sa Illumijem me je podstakao da malo više razmislim o sebi, svojim hobijima navikama i ostalo. Pokušavao sam da prodrem u dubinu svoje svesti i podsvesti. Pokušavao sam toliko snažno da su mi vene poiskakale i krenuo sam da se znojim. Nasumične slike su se vrtele po mojoj glavi kao na nekom slotu. I odjednom stalo je na jednu sliku. Ja kako režem nekom vrat kunaiem. Taj prizor bio je užasan krv je liptila na sve strane. Vika dece i majke dok je sečem su me izluđivali do te tačke da mi je pozlilo u sekundi. Brzo sam ostavio pare na sto i izleteo napolje kako bih mogao da povratim. Otišao sam u mračnu ulicu pored.

#card226 #card653
#card363
taj Sub Jun 16, 2018 4:18 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon odlaska od Atsukoa njegovu kucu sladiste odlucio sam otici u Kafic gamo kako bih nesto popio ali da nije alkoholno nikog ne oceknujem jer sam ionako usao i bez problema usao sam i da sedim,mrzelo me ici odma kuci kada mogu negde sesti i da idem da se nekako prosetam i protegnem noge od ove fotelje koje sam zaspao bilo mi neudobno za rame koje je bilo malaksalo i nekako kao bolno,i ak osam razmisljao to kako je Gina naucila da spremi tako dobru hranu da sam se najeo.ta vila je bila nekako lepa kao da niakd nisam bio u nju niti je bio uobrazen niti se hvalio bas fin i nekako kulturan decko.
donesite mi neki sok.
rekao sam konobarici koja je otisla po sok.
taj Sub Jun 16, 2018 4:48 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Beše nešto malo prohladno u ovo doba jeseni. Od ovog jesenjeg vetra mi se kaput vijorio kao zastava što mi je davalo još jedan razlog da uđem u kafić Gamo da nešto popijem i da se bar malo ugrejem. Otvaram vrata i tražim neki slobodan sto gde mogu sesti i na jednom mestu videh Ria kako sedi sam te pomislih u sebi. (Ha, Rio, valjda mu neće smetati ako mu se pridružim)
Prilazim njegovom stolu te mu rekoh.

Zdravo Rio, ne smeta ti ako ti se pridružim?

U tom trenutku je jedan konobar prolazio pored mene te mu rekoh sledeće.

Daćete mi jednu toplu čokoladu i jednu čašu vode, molim.

Ovo bi mi baš prijalo a i pomoćiće mi da se malo ugrejem.
taj Sub Jun 16, 2018 4:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

gledajuci i sedajuci za stolom ovog kafica koji mi je nekako prijalo dok nisam cuo nekakve zvukove koji dolaze to sam naravno ignorisao a onda sam cuo neciji glas i okrenuo sam glavu i taman sa mvideo Shigerua koji nisam video nekoliko dana i ako je to samo nekoliko dana,naravno pozvao sam ga da sedi jer mi nije smetalo ako se pridruzi.
pa sedi ne smeta mi.
zatim dok smo seli jedan na kraj drugo stolova video sam kako se nekako umorio i da ima jos neke energije kolko mi se cinilo,osecao sam njegov hlad kod njega i kako je disao video se hladan dah ja sam se pitao gde je on bio zaboga.
nisam te vidjao nekoliko dana i zasto si hladan toliko jer dok i dises cak se vidi taj hladan dah kao da si bio na severnom polu sta si vec radio?
dodirnuo sam njegovu ruku koji je i njegovo odelo bilo hladno da me cak zabolele prsti a onda sam vratio svoje ruke nazad.
taj Sub Jun 16, 2018 7:24 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa naravno, svakome društvo prija zato mi je i dopustio da sednem, mada sam i na neki način to očekivao od Ria. Zahvatio sam drvenu stolicu, odmakao sam je od stola te sedoh na istu da smestim kosti. Kada sam ukratko uzdahnuo mogao se lako videti taj vazduh koji sam izdisao, hladan dah koji je dopreo do Ria. Onog trenutka kada sam ušao u bar mogao sam jasno osetiti da su moje ruke i noge kao i telo bili hladni, izgleda da dok sam bio napolju to nisam toliko primećivao jer sam ipak bio naviknut na hladnoću tako da me hladnoća tokom misije nije usporavala niti mi je bila prepreka.

Šta sam radio, bio sam na jednoj misiji u severnim predelima, tamo ima dosta snega i hladnoće pa nije ni čudo što mi je telo hladno.

Mada već sam ranije rekao konobaru da mi spremi lek za hladnoću: toplu čokoladu koju ću prvi put probati a siguran sam da je odličnog ukusa kao i jednu čašu vode. Nakon dva do tri minuta evo ga i konobar koji je donosio moju narudžbinu te je stavio na sto a ja mu se zahvalih na tome.

Hvala vam.

Kada se konobar udaljio od stola ja uzeh onu toplu čokoladu i krenuo da je pijem malo po malo. Ah, ovo je osvežavajuće i okrepljujuće, izgleda da sam bio u pravu ova topla čokolada je stvarno mnogo dobra. Kada sam je ispio malo pitah Ria.

A ti, kako si?
taj Sub Jun 16, 2018 7:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo mi je nekako jasno kada je spomeno tu misiju a obicno nisam ni ja znao da li mu je hladno ili da li nije,bitno da je isao na misiju i da je odradio sam ili sa nekim a kolko ja znam valjda je sigurno jak pa moze i nekako on sam da sredi te protivnike,te samuraj sposobnosti koj je on imao smo i mi delili ali sam osetio nekakvu snagu kod njega kao da je napredovao.
hmmm misija kul.
a zatim sam mu ispricao kako sam.
ah dobro sam bas sam spavao kod nekoga u vili,i bilo je jako lepo i bio je kao neki bogatas ali ono fin i pristojan,zatim posle toga sam se probudio i sve se desilo cudno danas kada sam se probudio ne znam kako da objasnim.
jos sam se pitao zasto je Harukami dosao i kako je nasao tu kucu a jos bolje pitanje zasto mi mokre pantalone,dok sam opipavao video sam da je tu voda pa sam obrisao drugom rukom i shvati osam da od drske od katane mokra i malo hladna sa malcice leda jer sam to tek naravno primetio kada sam mu oslobodio noge.

taj Sub Jun 16, 2018 7:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao sam pažljivo njegovu priču gde je bio i šta je radio dok sam pio svoju toplu čokoladu od koje mi se povratili prvo unutrašnja pa i malo spoljašnje toplote, moglo bi se reći da mi se digla temperatura tela. Osećao sam se dobro pa kada sam spustio toplu čokoladu uzdahnuo sam na kratko te upitah Ria.

U kojoj vili i šta je to čudno što se desilo?

Nešto nije u redu? - upitah ga

Dok je opipavao nešto na sebi mogao sam videti kako mu sa katane curi voda koju sam dotakao na dršci od katane i bila je hladna kao da je na njoj bio led koji se polako topio te pomislih u sebi (Harukami?) Naravno to je sve što sam mogao pretpostaviti jer je Harukami jedini kog sam znao a da ume da barata ledom.
taj Sub Jun 16, 2018 7:57 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok je on ispijao nesto sto nisam ni ja zna osta pije ja sam pio svoji sok od jabuke,i razmisljaljuci o onom danu kada se to desilo danas i ak osam se tek probudio nakon pola sata u otelji sto me i rame dalje boli od ukocavanja,i secajuci se da sam sigurno bio i toliko umoran da sam video neku osobu da je spavao na ulici ili bio onesvesten sad ne znam dal sam nju video ili njegovu ruku.
pa od jednog decka sam bio u njegovoj vili i sa jednom devojkom koja je zaspala na Reci naka i pokupili smo je. i naravno ja sam se slucajno uspavao na fotelji a nakon jutra dok nam spremila da jedemo dosao je jedan stari drug Harukami iz sinhrai kampa, kog sam poznavao i nekako se promenio i to me stvarno muci. a najcudnije je sto ima devojku i ne znam kako je nasao vilu? ali je lomio stvari po kuci bacio tog decka sa svojim repom na zid jer je pomislio da je on nju kidnapovao a zatim zaledio noge pa sam hteo da mu pomognem tako sto sam uzeo drsku od katane i lomio led dok se nije lomilo i skoro oslobodio.
bilo mi je mucno pricati o tome kad sam pomenuo Harukamija totalno se promenio cak nije imao niakvo crveno oko uopste sve je bilo u redu do sada.
ne znam ni sta da mislim ali kao da nije on i plus ima crveno oko.
ispricajuci mu ono sto se desilo da bi saslusao dok sam ja popio sok od jabuke.
taj Sub Jun 16, 2018 8:13 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao sam Ria koji je ipak potvrđivao moju teoriju da je to stvarno bio Harukami, mada kakav je bio na misiji i tokom Riove priče mislim da sam na neki način shvatio sve, skoro, jedan deo i dalje fali u ovoj slagalici koja mi je nije bila toliko teška ali nešto je i dalje nedostajalo a nisam ni znao šta, možda neka tragedija, ali sam samo pretpostavljao i nisam ništa hteo zaključivati na brzinu.

Znači tamo se uputio, a i to objašnjava njegove emocije koje je skrivao - više sam ovo sebi govorio nego Riu koji me je dobro čuo - ali koji je onda razlog koji se krije iza svega toga? - pitao sam se.

Na misiji je bio izgubljen na neki način a mogao bih slobodno reći i slomljen, ali kada sam čuo da ima devojku pretpostavih da sve to ima nekakve veze sa njom ali je ja nisam poznavao, samo Harukamia.

Jel bilo nešto čudno kod njega, njegove reakcije, njegova dela, njegove reči? Možeš li mi ispričati nešto više?
taj Sub Jun 16, 2018 8:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Postavljaljuci pitanja i sebi i meni nisam ni ja znao sta to treba da znaci sve mi je bila neka misterija koja se pretvorila postavljaljuci pitanja u vezi njega i ako je bio nekako cudan pomalo sam shvatio da u vezi njega i dela i njegovu pricu koju ja vidim u njemu a kolko sam ja cuo od nekih ljudi da je progonjen iz sinhrai kampa i da je izdajica to nisam ni mislio i misliso sam da je to neka budalastina zasto bi bila izdajica zbog necega ako nije nikog povredjivao i sta vec drugo.zatim sam rekao konobarici da mi sipa jos sok od jabuka ali malo veliku casu.

eh ovo je neka sad ispada misterija.pa kolko ja znam kada stavi uvek svoju masku odjednom nema emocija a kada je pocne skidati onda ima emocija,sve sam mislio da mu maska sluzi kao da bude kul al nije to to sam pogresio ali pokusavam da ga nekak oshvatim i ako je nekad ga tesko shvatiti.i video sam ga pre neki dan i nije se obradovao kad me je video i tad je nosio masku i plus nije imao uopste cakre ni trunkicu ali je nekako ojacao i po ponasanju mi deluje malo psihopatski.
nisam mogao vise nesto vise o njemu da kazem i ako sam o tome pricao sto bih znao ali sam sacekao da cujem njegovu stranu price sta je on video i sta se desavalo i da li ga je mozda video u slucaju ako ga je mozda sreo u konohi,disao sam i dalje osecajuci zedj dok mi konobarica donese sok od jabuke.
taj Sub Jun 16, 2018 9:05 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I dalje sam polako ispijao toplu čokoladu i pomalo i vodu sam uzimao. Slušao sam Ria i prisećao sam se onih trenutaka kada nam je Harukami banuo na misiju kada smo Miv i ja išli, kao i onog trenutka kada sam na kratko upoznao Harukamia u Yamiyo kampu zakačivši me slučajno. Ne znam šta bih mogao dodati ali se da kažem ova misterija polako otkrivala dok ju je njen veo otkrivao, samo ne celu i dalje, izgleda da će nekoliko delova ove slagalice ostati u senci i nećemo znati zašto.
Kada sam ga saslušao do kraja ja mu rekoh tada.

Što se tiče maske i ovoga što si rekao, ne bih mogao reći da sa maskom izgleda kul, jer često maske služe da se sakriju emocije koje kada se maska stavi se ne mogu videti, ali su i dalje prisutne u toj osobi. Možda je malo teško shvatljiv ali mislim da Harukami ima previše emocija i da po meni ne bi trebalo da ih krije iza maske, jer je on ipak čovek kao i svi ostali šinobiji. Samo ga pogledaš u oči i videćeš nalet emocija koji se skupljaju tu, Ipak ne kaže se džabe "oči su ogledalo duše".

A onda sam dodao. - Samo mašine nemaju emocije, kao i mrtvi predmeti.

A što se tiče čakre takav je i bio kada je došao na onu misiju na kojoj sam bio, bez iste.
taj Sub Jun 16, 2018 9:23 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok sam ga slusao donela mi konobarica sok od jabuke u velikoj casi i ako je bio tu okren od jabuke pa sam joj se zahvalio.
hvala.
gledajuci na prozor posto smo seli i mogli smo videti kroz prozor ja sam gledao svoje oci kada je rekao :oci ogledalo duse: to nisam mogao nikako shvatiti pa sam gledao nekoliko puta moje oci dal ima negde ostavljeno ogledalo i ako nisam znao neko to znacenje i sve mi se cinilo da u konohi ovde ima jako velika misterija koja se moze i nekako resiti kada se vec mucimo a onda je dodao neke masine koje sam ukapirao da i neki shinobiji pricaj uda nema pravila za plakanje sto me nerviralo taman da oni procelavaju malo pa da vide dal bi plakali.
pa da sigurno Harukami ima neke emocije koje kriju ali to i ne pokaze sto dobro krije a kad si rekao masku da li Anbui isto kriju masku i oni nesto kriju sa svog lica kada pocnu nositi jer ima i nekih koji nesto kriju ispod te maske ili zlo ili dobro.samo se pitam ko im dao posao anbua.
bio sam jos uvek naslonjen jednu ruku stavio kao pesnicu i stavio glavu gledajuci dalje u prozor i neshvatajuci tu recenicu.
taj Sub Jun 16, 2018 9:39 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ova topla čokolada je baš ukusna i okrepljujuća, mislim da sam našao novo omiljeno piće pa kada se pojavila konobarica da usluži Ria sokom od jabuke je tada rekoh sa blagim osmehom.

Može li i meni još jedna topla čokolada? - na šta se konobarica složila

Nastade kratka tišina među mene i Ria koji je gledao u prozor jedno vreme pa sam na njegov govor kratko odgovorio.

Kriju se emocije a kriju se i identiteti takođe.

U tom trenutku dođe ona ista konobarica te mi stavi na sto novu šolju tople čokolade koju sam odmah uzeo da pijem.
taj Sub Jun 16, 2018 9:47 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cudno mi je bilo da se sve vrti oko maske i kada se vec pomene indtetited i ako se pitam sto neki drugi ljudi kriju i zasto ako imaju vec dva lica zar mozda i maska ima dva lica jedno kad se skine a drugo kada se stavi onda postoji i 3 lece i 3 maske.

da li mislis i da cemo i mi imati neke poslove da na odredi neko ili kage na primer ili na neki sastanak kako vec,jer one koje neke znam kao na primer Miva on nje zaduzen za cuvara kapije?
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu