Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Kafic Gamo

taj Sre Apr 18, 2018 6:54 pm
Asura
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Kafić koji se nalazi na centralnum trgu Konohe. U njemu su prikupljeni razni egzotični recepti napitaka koji služe kako bi se gost osećao kao kod kuće, ma iz bilo kog kampa/sela da je došao. U kafiću uvek vlada dobra atmosfera zbog udobnog enterijera i prijatnog osoblja.

taj Pet Jul 27, 2018 6:21 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio sam u nekim obavezama , brzo sam trcao kroz selo kad mi je sesir pao uzeo sam sesir i okrenuo se blizu mene je bio kafic kafic pod imenom Kafic Gamo. Nasao sam jedno slobodno mesto stavio kacket na sto ceako sam konobaricu da dodje, dosli su rekavsi (konacno) rekao sam moze jedna kafa. Par stolova od moga sjedio je neki lik oko njega je bilo puno dima bilo je ocito da pusi, ustao sam lijepo stavio sesir i otisao do tog covjeka sjeo sam ispred njega na stolicu rekavsi . Pozdrav covjece , vidim da pusis kako se zoves? (gledavsi ga pravo u oci)

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Pet Jul 27, 2018 6:29 pm
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je cekao neko vreme,kada su mu stigli kafa i sake.Svoju,na pola ispusenu cigaru je naslonio na pepeljaru i uzeo dva gutljaja kafe,a potom i gutljaj sakea.Razmisljao je devojci koju je upoznao pre nekoliko dana.Nije je poznavao dugo,svega nekoliko dana.Izgledala je lepo i zracila je necim cudnim.U njenim ocima je video tugu i bol koju ona nikako nije htela da podeli sa njim,sto je bilo potpuno razumljivo.Kentine misli je presekao zvuk vrata,kada je usao cudni tip.Nizak,bela kosa,plave oci...Kenta se nije obazirao na njega sve dok nije dosao i seo ispred njega,a potom poceo sa pricom.Kenta ga je pogledao svojim ledenim pogledom,koji je tipu ulio jezu,a nakon toga je Kenti poslao jedan bojazljiv pogled.Kenta je rekao:

Nekultrno je prici i sesti za neciji sto,a potom pitati za njegovo ime.Prvo reci svoje,pa pitaj za tudje.

Rekao je Kenta ravnim,pomalo promuklim glasom.Nakon toga je uzeo jos jedan gutljaj kafe,a potom povukao dim cigarete dok je gledao belokosog tipa i cekao njegov odgovor...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Pet Jul 27, 2018 6:38 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Seo sam za njegov sto a pogledao me je hladno , mislio je sigurno da ce mi uliti jezu u krvi ali nije nista bilo jer sam iz jako obucene porodice.Covjek je poceo pricati (kako je nekulturno upasti za tudji sto i samo pitati za ime.) Ah pa gde su mi maniri zaboravih, da kreno ispocetka pozdrav ja sam Yuniki drago mi je.Izvini za ono malopre (poceo sam se fino ponasati kako bi mislio da moze biti hladnokrvan ali nece biti lako biti hladnokrvan prema meni.)

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Pet Jul 27, 2018 6:53 pm
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je hladnokrvno posmatrao tipa,koji je najednom postao fin.Uplasio se?Na njegove reci,Kenta je blago pomerio glavu gore-dole,kao znak potrvdjivanja onoga sto je rekao.Kenta se nakon toka iskljucio iz tog razgovra i opet se zamislio.Onoga dana ju je otpratio do kuce,gde je bila sa bratom.Nadao se da je njen brat dovoljno jak da je zastiti,jer Kenta nece moci uvek da bude tu.Kenta popi ostatak sake-a na iskap,pa onda povuce jos jedan dim cigarete.Pokusao je da razmislja je o svom zivotu.Kako i sta dalje,ali su se misli uvek vracale na nju.Da li je moguce da se zaljubio.Ni sam on nije znao.Tada mu je kroz misli proslo kako su sedeli pribijeni jedno uz drugo u parku i to mu na licu izmami mali osmeh,dok ga je tip gledao veoma cudno.Kenta se nije obazirao na to.Ne zato sto nije hteo,vec zato sto je samo fizicki bio tu,a mislima miljama daleko odatle...

taj Pet Jul 27, 2018 7:01 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio sam malo i ja zamisljen zamisljao sam sta ako udjem u borbu sovim tipom mada zanemari cu to razmisljanje, skontao sam da je tip ispred mene ozbiljno zamisljen i da nesto misli poceo sam misliti da zeli borbu jer je nesto razmisljao. Samo sam naslonio na stolicu i razmislio sta tip ispred mene razmislja nije mi ni jedne reci rekao mislio sam da glumi da je hladnokrvan, ali skontao sam kroz misljenje da je mozda upitanju njegov zivotni problem da otome razmislja. Jednostavno nisam imao nista vise raditi stim likom nista nije pricao htio sam ustati sa stolice i ne smetati mu ali kao da me neka nevidljva ruka jako njezno dodirni i spusti nazad na stolicu.
Rekao sam lik jesi pri sebi predstavi se vise nemam vremena za razvlacenje dosao sam kao covek da se upoznam.

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Pet Jul 27, 2018 7:22 pm
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je bio izgubljen u mislima,kada se odjednom vratio.Tip je opet govorio.Zeleo je da zna Kentino ime.Kenta je bio iznerviran i nervozan.Nije mu se svideo tip ispred njega.Kenta tada ispi poslednji gutljaj kafe,a potom rece tipu:

Nisam obavezan da ti se predstavim.

Nakon toga Kenta povuce poslednji dim cigarete i ugasi je u pepeljari,obukao je svoj duks i ostavio na stolu sumu novca koja je potrebna da se isplati racun.Nakon toga je prosao pored sanka i uz jedno "Pozdrav" napustio kafic i zaputio se ulicama Konohe...

taj Pet Jul 27, 2018 7:28 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lik je lagano izasao iz kafica platio , znao sam da ce pokazati svoju hladnokrvnu stranu. Ali eto bio sam dobar covjek htio sam ostaviti dobar utisak mada iz prve se ni on meni nije svidja ali barem sam htio jedno normalno prijateljstvo, ali sada kada zna neke stvari o meni mogao bih me napasti. Otisao sam do svoga stola kafa je stajala popio sam brzo kafu odnio casicu od kafe na porto platio vratio casicu i otisao, u sebi rekavsi Od sada samo moja hladna strana skontao sam da su ljudi cudni ovde jer ce neko nesto smisliti protiv mene, a ovog coveka nisam hteo patiti prici o svojoj prodici koja je jako jaka.   Jednostavno sam skrenuo u nepoznat smjer i otisao.

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Ned Avg 05, 2018 1:59 pm
Joji
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u kafic Gamo sa nadom da cu popiti neku dobru kaficu.Dobro bi mi dosla da me razbudi malo.Kafic je bio polu prazan i imao sam mesta da biram.Seo sam za neki prazan sto i pozvao konobaricu.

"Konobarica!"
Prisla mi je jedna izuzetno slatka mlada dama.
"Izvolite?"
Razmenili smo poglede i nasmejali se jedno na drugo.
"Daces mi jedan espreso i ti uzmi nesto na moj racun."
Konobarica je klimnula glavom i otisla za sank.Ja sam malo razgledao meni i pogledao par puta enterier kafica.Izuzetno jedno opustajuce mesto.Moglo se videti po trakama da ima dosta shinobija ovde.Pomislio sam kako cu i ja jednom nositi tu traku i ici na misije kao i oni.Konobarica mi je donela espreso i ja sam sve platio.Pijuckao sam espreso i citao novine koje sam poneo sa sobom.
taj Ned Avg 05, 2018 2:05 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam u kafic Gamo,sa osmehom nisam znao gde da sednem.Video bi nekog novog Shinobia u selu,imaci zelju da ga upozna,Yoshirou je seo pored njega,nije me primetio jer je gledao u novine upitao bi ga:
Dali je ovo mesto zauzeto?
Pitao bi se ko je taj tip.Cim bi upitao setio bi se da sam obukao jaknu koja je pocepana od misije,ne znajuci kako to nisam primetio,malo bi me nerviralo sto je cudno pljuckao espreso,ali uvek se mora navici na nesto novo ili nesto sto te nervira.
(rp ocaj)

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Ned Avg 05, 2018 2:15 pm
Joji
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iz novina sam shvatio da na ulicama Konohe nema kriminala uopste.Mogu da se nadju par ludaka ali svi su uklonjeni i nisu pretnja selu.Lepo je znati da u selu nema nikakve pretnje od kriminala.U jednom trenutku cuo sam neciji glas iza sebe.To je bio neki momak sa shinobi trakom na sebi.Odmah sam ustao da pokazem postovanje prema starijem kolegi.

"Slobodno je,izvoli sedi slobodno."

Iako se cinilo kao da je dosta mladji od mene ja sam ipak pokazao postovanje jer je on na neki nacin stariji u tom poslu.Obojica smo seli i ja sam zapoceo konverzaciju.

"Ja sam Joji Euclif,Ronin sela Han.Dolazim iz Yuki klana."

Fino sam se pretstavio ovom mladicu i pogledao ga ocekivajuci da ce se i on pretstaviti.

Poslednji put izmenio Joji dana Uto Avg 14, 2018 12:50 pm, izmenio ukupno 2 puta
taj Ned Avg 05, 2018 2:19 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Yoshirou Inuzuka,cunin Konohe!
Seo bi kako je on rekao dosla bi konobarica te upitala:
Sta zelite da porucite?
Odgovorio bih:
Bilo sta,samo da nema alkohol
Otisla je sa nekakvim flasama,upitao bi Jojia:
Sta znaci Ronin,takodje gde se nalazi tvoje selo u kojoj oblasti?

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Ned Avg 05, 2018 2:26 pm
Joji
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Yoshiruo me je pitao par uobicajenih pitanja.Uglavnom me svi pitaju sta znaci to Ronin posto vecina ljudi ne zna.

"Ronini su samurai koji nemaju ucitelja.Nas Ronine nikada niko nije ucio vec sami otkrivamo tehnike i tako dalje."

Upitao me je i gde mi se nalazi selo.Pokusavao sam da se setim kordinata svog sela posto sam malo zaboravio.

"Ah da,setio sam se.Moje selo se nalazi u oblasti 3.Receno mi je da se tamo ne vracam dok ne postanem chunin.Tako da ja tamo ne idem jos dugo.A ti?Jel si se ti rodio ovde u Konohi?"
taj Ned Avg 05, 2018 2:33 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ja sam rodjen u Konohi,ja mislim da sam i ja Ronin nesvesno,jer niko mi nije nikad pomagao
Uzeo sam novine te poceo da citam,bile bi uglavnom dosadne stvari,samo bi video da je jedan kriminalac nestao Uchiha Scar,zacudjen bi mislio kako je mogao da pogine,okrenuo bi drugu stranu te bi video sledece,da je ubijen jedan mladic.Nisam toliko reagovao na Scara jer sam doziveo sve i svasta,pa ovakve stvari mi ne mogu nista toliko emotivno.Dobio bi svoje pice napokon te krenuo da ga pijem.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Ned Avg 05, 2018 2:44 pm
Joji
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Yoshiruo je rekao da je i on Ronin a ja sam prasnuo u smeh.

"Ahahahahahhahahahahaha,Ronini mogu biti samo samurai.Jel si ti samurai?"

Vecje doslo vreme da idem kuci.Pasulj mi se sprema i ne zelim da mi izgori kuca.

"Ja te pozdravavljam Yoshirou.Moram ici.Vidimo se nekada ponovo."

Ostavio sam pare na stolu i otisao.
taj Ned Avg 05, 2018 2:50 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne nisam,ni nemam nameru,pitaj mog druga Riomarinda dali je on Ronin
Dobio sok pa bi poceo da ga pijem,on bi otisao,nakon 10 minuta provedenih u kaficu sam,popio sam sok,ostavio pare te izasao,potom krenuo kuci.Kafic bi bio prljav obicno bi bio cist,bilo bi cudno,bilo bi haldno za prolece,cak ne bi ni moja crna jakna pomogla da mi bude toplije.Veoma cekam da vidim svog psa Daisakea te mozda ici da treniramo.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Čet Sep 27, 2018 11:26 am
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Temperatura je bila ispod nule, tipična za zimsko vreme u Konohi. Stanovnici su većinom ostajali kod svojih kuća sem ako nisu išli negde po namernice ili na posao. Jedan od retkih kojima zima nije predstavljala nikakav problem da luta ulicama bio je nestašni i neozbiljni Chara. Kao bez glave ne razmišljajući puno uleteo je u poluprazan kafić da se malo ugreje i popije nešto kako bi sebi omogućio energije za nove nestašluke. Seo je za šank i krajičkom oka analizirao ljude koji su bili u kafiću.

Duži espreso sa mlekom, molim.

Osmehnuo se čoveku koji je radio za šankom a onda bacio pogled ka ulaznim vratima kafića i iskezio se.

Work Hard, Think Fast & You Will Last

Under wandering stars I grown, by myself but not alone:

Bojiš se umiranja? To me samo zasmejava.

O Chari:
Ime: Chara Fujimoto
Godine: 26
Visina: 170cm
Težina: 55kg
Krvna grupa: B
Hobi: Čitanje, Pevanje i Sviranje žičanih instrumenata
Omiljena hrana: Pica sa dosta sira
Ne voli: Nasilje

Opis: Chara je sin Kanede Fujimota i bratanac Iawa Fujimota koji više nisu u životu. Jako je suicidalna ličnost i uvek radi nešto opasno. Kao rezultat da je bio izložen mučenju, njegovo desno oko izgubilo je boju a njegov nervni sistem izgubio je osećaj za bol. Sam tvrdi da život nema vrednost, ali sa druge strane ipak traga za nečim. S obzirom na to da se ne boji smrti, život tretira kao igru.
taj Pet Sep 28, 2018 4:44 pm
Straight
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pri ulazku u kafanu,zvonce na vratima bi zazvonilo.Medjutim niko nije obracao paznju na to se'm konobara i konobarica.Nisu imali vremena za gledanje od njihovih dugih prica,i ispijanja napitaka.Svi su imali dobro vreme sa njihovim drugovima i drugaricama.Cak neko je doveo i svoju curu ovde,ili barem buducu curu.Medjutim jos jedan decko se okrenuo prema ulazu,sto je zacudilo Straighta.Otisao je prema sanku sa zeljom da upozna personu.Seo je pored njega,stavio desnu ruku na sank,zatim narucio.

Jeftino,ali dobro jelo.

Konobar je samo zapisao to,nije rekao ni cao ni zdravo.Otisao je u kuhinju i ostavio narudzbu,vratio se za sank brisajuci posudje.Straight dok je cekao svoje jelo,okrenuo se prema personi,sa zeljom da upozna istog poceo je da prica sa istim.

Zdravo,ja sam Straight,ti?

Nije bio previse uzbudjen,ili uopste uzbudjen sto ce upoznati nekoga.Samo je htio da se druzi sa nekim,nije bitno ko je,ili kakvo je njegovo stanje.Okrenuo se prema sanku,stavio glavu na sank,hvatajuci se za stomak.Nije jeo par dana,i stvarno je bio gladan,hteo je potrositi sve pare samo kako bi imao zalogaj jela.

taj Pet Sep 28, 2018 4:57 pm
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U tom momentu Chara se nasmešio. I ako je zvučalo da mu sagovornik izriče svoje seksualno opredeljenje ipak je bio dovoljno obazriv i pribran da shvati da je reč o vlastitom imenu. U devedeset devet od sto slučajeva on bi se šegačio na račun tog imena, ali ovoga puta zanimao ga je razlog zbog koga mu se Straight predstavio te se obuzdao, primirio i predstavio se ne skidajući kez sa lica:

Chara... Chara Fujimoto. Zadovoljstvo mi je. Nije li malo kasno za ručak?

Upitao je znatiželjno čekajući svoju porudžbinu. Chara je uvek ruča negde tek posle podneva, a kafu je pio isključivo u kasnim popodnevnim satima. Trudio se da održava konstantno održava životnu rutinu koju je sam sebi odredio.

O Chari:

Opis: Chara je sin Kanede Fujimota i bratanac Iawa Fujimota koji više nisu u životu. Jako je suicidalna ličnost i uvek radi nešto opasno. Kao rezultat da je bio izložen mučenju, njegovo desno oko izgubilo je boju a njegov nervni sistem izgubio je osećaj za bol. Sam tvrdi da život nema vrednost, ali sa druge strane ipak traga za nečim. S obzirom na to da se ne boji smrti, život tretira kao igru.
taj Pet Sep 28, 2018 5:06 pm
Straight
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je naruzdba stizala i Straight-ova i Fujimoto-va,on se smesio na reci Chare.Gledao je konobara dok je nosio predivno na izgledu,i socno jelo.To je ocigledno bila slana palicinka 3 komada.Koju nikada nije uspeo u zivotu da pojede celu (3kom.).S'obzirom da je gladan,verovao je da ce pojesti i traziti jos.

Nikada nije kasno za jelo,zar ne?

Govorio je to,dok je uzimao prve zalogaje palacinke.Osecaji su bili predivni,sir koji se topio u ustima,i koji se rastezao duz sve do usta.Stvarno je bilo predivno,ali i dalje debelo,i jelo od koga si se stvarno mogao najesti posteno.Kafa koju je Chara narucio je bila postavljena ispred njega.Konobar nije trazio jos pare,jer je izgleda cekao da zavrsimo sa jelom i picem.

Ovo je stvarno predivno.

taj Pet Sep 28, 2018 5:19 pm
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Chara potvrdi klimnuvši glavom kao da to zna, i ako nikada nije naručivao hranu po kafićima. Bacio je pogled ka espresu koji je bio stavljen ispred njega i odmah ščepao obe kesice sa šećerom, otvorio zubima i nasuo u šoljicu vrele kafe. Mešajući okolo poželeo je prijatan obrok novom prijatelju. Čekajući da se kafa ohladi tražio je sebi neku razonodu u razgovoru.

Nisam te viđao do sada, jesi li nov?

Pustivši kašičicu nalaktio se i naslonio bradu na ruku postavivši telo u neprirodnom položaju.

O Chari:

taj Sub Sep 29, 2018 1:43 am
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina se zadržala na ulazu u kafić, prisećajući se momenata iz prošlosti koja su se dešavala na tom mestu. Shvatila je koliko dugo nije bila tu zapravo. Želela je da zaviri unutra a opet nije želela da privuče pažnju, te je provela prve trenutke na vratima, zanesena, izgledajući kao da meditira u mestu.

Dođavalo s tim!. Gina je naglo otvorila vrata ne razmišljajući više o prekoru koji će je sačekati kući i trudeći se da se momentalno ne pokaje zbog dolaska ovamo.

Mesto je bilo divno. Razgovor dvojice ninji za šankom u kafiću, bilo je prvo što je privuklo njeno radoznalo uvo.

-Dobro veče! – Gina reče naglas, dok je sedala za šank. Nije se nikom direktno obratila, ali privukla je pažnju onima koji su joj bili najbliži.
taj Sub Sep 29, 2018 10:05 am
Straight
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zavrsavajuci i treci komad palacinke,obratio se Chari.Dok je pazljivo gledao u njegove oci koje su imale razlicitu boju.I sto je bilo najvise cudno Straightu je kako on ima crvene oci.Ispio je casu vode kako bi se sve lepo sleglo u stomaku,zatim se obratio Chari.

Jesam,kako to da su ti oci crvene mislim jedno oko,a drugo crno?

Naslonio se na stolicu dok je cuo glas radoznale devojke,okrenuvsi se prema njoj.Ugledao je prelepu devojku,kao sto i njegovo ime samo kaze "Voli suprotan pol".Nije mu bilo bitno da li je devojka ruzna ili lepa,njemu je to sve isto.Sta je njemu bitno je,kakva su njena osecanja,kako razmislja i sta voli.

Jutro mislis?
Sedi kod nas,ima jos jedno slobodno mesto!

Hteo je da se sto vise priblizi bilo kome,kako bi imao barem najmanje drustvo,da se druzi sa nekim.Hteo je da bude sto vise na svoga oca "Ragnarok Yuki"-a,ma'da je vecinu stvari povukao sa majcine strane i'ako ne zna koje ona.Straight je stvarno mrzeo vampire,nije ocima mogao da ih pogleda,s'obzirom da su mu ubili oca.

taj Sub Sep 29, 2018 10:28 am
Chara Fujimoto
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Chara je uzvratio sa ćao ženskoj osobi koja se pojavila na vratima. Pogledao ju je na kratko uz uobičajeni kez, a potom se osvrnuo Straightu da odgovori na njegovo pitanje.

Oko? Pa izgubilo je boju jer su me mučili kad sam bio mlađi. Inače imam crvene oči.

Gotovo da se radovao dok je odgovarao na njegovo pitanje. Njegovi obrazi naborali su se do ušiju, i sam je krenuo da se priseća tih dana:

Njegov otac i on zajedno su bili napadnuti na putu. Chara nije bio pažljiv i tada se prvi put susreo sa genjutsu tehnikama. Neobjašnjivo ali sam genjutsu je na njega ostavio i te kako fizičke posledice i ako se genjutsu koncentriše samo na um čoveka. Od toga dana Chara je izgubio osećaje za bol, svog oca, a njegovo oko je promenilo boju. Međutim vremenom je naučio da ne gleda na to sa žaljenjem jer sve teške trenutke koje je od tada prolazio sam, činili su ga čvršćim, jačim, a i veselijim.

Chara se otrgnu od svojih misli i uzede šoljicu espresa u ruku...

O Chari:

taj Sub Sep 29, 2018 2:27 pm
Uchiha Shiki
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio dobar doručak, izmoljakao je tamo Yuichija da mu da prostorije neke na periferiji grada na neko brdašce, šta li je već. Nije redak sluučaj bio da popodne provede u Gamu te je i danas tako. Sedeo je za šankom, mnogo zayebana dupla doza smedjeg providnog pića pred njim.

Barmen je bio tu pred njim, trabunjao nešto po običaju. Beše mu sličan, godina istih, visine, stasa al' sa nedostatkom chakre naravno. To "chakra bez" nije se moglo ni primetiti u njihovom razgovoru. Generalno su komentarisali drugi pol (zna se). Ponekad bi tema bio Kage, ponekad kage junior (Shikijevo ime za Ayata). Ponekad bi se komentarisali izlasci "malenog plavog Yuichija" i "ona mala Hikashi" te bi se džamrgalo u nastavku o svemu. Možda je i to bio ploted odnos kako je Daragan (barmen) mislio.

Bedan taj suton u Konohi beše. Od krovova, fenjer bandera, rezerzvatom raznih vrsta drveća (hvala Senju klanu) se ništa nije ni moglo videti. Ona grimizna svetlost je gorela po Gamu tho, zasigurno lepo vreme dana da boravite u kafiću (osim ako ne pada kiša, tad ne znaš ni jel dan ni jel noć a smrzneš se ko govno svaki put).

Everything ends, and it's always sad.

Imagine not waking up next morning. Where are you ? What are you now ?

Are you pure energy without given sense or me - the One After.
taj Sub Sep 29, 2018 5:44 pm
Kyoge
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Po dolasku u selu,počinjem da se osećam samostalo u kući,te odlučujem uputiti se ka kafiću Gamo.Ušavši u kafić primećujem da je polu prazan.

Nakon par trenutaka,primećujem prazan sto u samom uglu kafića,te se upućujem i sedam.

Pre nego što sam seo,javljam se svima u kafiću
-Dobar dan-Pridobijam pažnju nekolicini ljudi u kafiću

Nakon što sam seo,prilazi konobarica i uslužuje me,lagano uzimam meni i naručujem specijalitet kafića i čašu sake-a

Po odlasku konobarice,skidam kaput i stavljam ga na stolicu.
Dok sam čekao da konobarica donese naručeno,uzimam knjigu iz kaputa i lagano je otvaram i počinjem čitati.
taj Sub Sep 29, 2018 7:35 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeo sam sa Mizuom i pio sake. Posto smo tek stigli nismo mnogo popili. Cestitao sam Mizu za polozen cunin ispit.
E bas ti cestitam zbog polozenog ispita. Sad smo jednaki. Al si me i ovaj put pobedio zbog neke cake. Mogao sam da te pobedim al sam previse brzao.
I ako sam znao da sam jaci od Mizua, on mi je uvek izmakao.

Moj iventar :

Giant Scroll 1:

#card978
#card819
U kotenu su pet pilula
Dve za sve vrednosti, jedna za hp i dve za gendzicu.
#card159

Giant Scroll 2:

Nista

Giant Scroll 3:

Nista

Mini Inventar 1 :

Scroll 1:

#card183

Scroll 2:

#card183

Scroll 3:

#card21 *2
#card170

Scroll 4:

#card13 *3

Scroll 5:

#card13 *3

Scroll 6:

#card182 *3

Scroll 7:

#card15 *3

Scroll 8:

#card981
#card25
#card180

Scroll 9:

#card165
#card752

Scroll 10:

Nista

Mini Inventar 2:

#card13 *4
#card21 *6

Pasivne:
#card227
#card267
#card1001
taj Sub Sep 29, 2018 8:23 pm
Mizu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Počeo sam da se čekam po glavi jer me je bilo malo sramota jer sam ga uvek dobijao na foru, a ne na snagu.
Pa to se zove snalažljivost, ako si slabiji moraš na neki drugi način da dobiješ.
Eksirao sam sake, i mahnuo konobaru da nam donese još.
Donesi nam ovamo sakea pun bokal, da ne bacim ti bombu u gajbu i na lokal.

Ja sam prošao sito i rešeto,
Ovaj cijeli svijet ispitao,
Otrov mi u čaši iskapio,
Upozno se s grkijem životom,
Sve što biva i što mere biti,
Meni ništa nije nepoznato,
Sve što biva,
Ja sam mu naredan!

Pasivne (jer tako smo u mogućnosti):
#card671
#card270
#card96
taj Sub Sep 29, 2018 8:36 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dodavao sam na Mizuov zahtev za sake jos nesto. Meni donesite bure, a i neko meze. Nisam dugo popio sake pasam odlucio da se ovog puta napijem do nesvesti. Al da nebi pao narucio sam i da nesto pojedemo. Kad je konobar otisao reko sam Mizu. Ti nisi bas zedan. Narusio si samo bokal.

Moj iventar :

Giant Scroll 1:

#card978
#card819
U kotenu su pet pilula
Dve za sve vrednosti, jedna za hp i dve za gendzicu.
#card159

Giant Scroll 2:

Nista

Giant Scroll 3:

Nista

Mini Inventar 1 :

Scroll 1:

#card183

Scroll 2:

#card183

Scroll 3:

#card21 *2
#card170

Scroll 4:

#card13 *3

Scroll 5:

#card13 *3

Scroll 6:

#card182 *3

Scroll 7:

#card15 *3

Scroll 8:

#card981
#card25
#card180

Scroll 9:

#card165
#card752

Scroll 10:

Nista

Mini Inventar 2:

#card13 *4
#card21 *6

Pasivne:
#card227
#card267
#card1001
taj Sub Sep 29, 2018 9:13 pm
Mizu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Počeo sam da se smejem Zorou koji je bio baš lepo raspoložen.
To ja pazim, jer sam nezgodan kad se napijem, a katana mi je pri ruci, pa moram da se pazim, Razumeš ti mene.
Ubrzo je došao i konobar, koji nam je doneo sake i meze. Platio sam i šapnuo mu koju pesmu da pusti.

Ja sam prošao sito i rešeto,
Ovaj cijeli svijet ispitao,
Otrov mi u čaši iskapio,
Upozno se s grkijem životom,
Sve što biva i što mere biti,
Meni ništa nije nepoznato,
Sve što biva,
Ja sam mu naredan!

Pasivne (jer tako smo u mogućnosti):
#card671
#card270
#card96
taj Sub Sep 29, 2018 9:49 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pio sam svoj sake i hvatao se za glavu.
Koju ovo muziku slusas. Daj nesto normalno. Pozvao sam konobara i narucio neku normalniju pesmu. Nastavio sam da jedem i pijem sake.
taj Sub Sep 29, 2018 9:50 pm
Kyoge
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon završetka jela,zovem konobaricu te plaćam račun.
Uzimam kaput,oblačim i stavljam knjigu u unutrašnji džep
Pri izlasku,okrećem glavu i govorim
-Doviđenja svima
Nakon izlaska iz kafića Gamo,upućujem se kući.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu