Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kapija sela ListaJuče u 11:14 pmZoro
Evidencija prolaskaJuče u 11:01 pmZoro
Travel EvidenceJuče u 10:56 pmZoro
Brod KonoheJuče u 10:51 pmZoro
Mizuova KućaJuče u 10:08 pmMizu
Take ForestJuče u 9:59 pmRei
Kyoshi VillageJuče u 1:02 pmAlucard
Travel EvidenceJuče u 12:35 pmYoshirou
Prijava za MisijeJuče u 11:53 amAlucard
Meeting hallSub Sep 22, 2018 11:24 pmShinrai
Prijave za Jonin ispite.Sub Sep 22, 2018 9:41 pmYoshirou
Ulica UjedinjenjaSub Sep 22, 2018 8:26 pmRiomarindo
Reka NakaSub Sep 22, 2018 8:12 pmRiomarindo
Prijave za S Jonin ispiteSub Sep 22, 2018 6:36 pmKon
S Jonin Ispit - Hagane IllumiSub Sep 22, 2018 6:35 pmKon
S Jonin Ispit - Tokaji MivSub Sep 22, 2018 6:35 pmKon
S Jonin Ispit - Hikashi DarukySub Sep 22, 2018 6:34 pmKon
S Jonin Ispit - Tokaji ReiSub Sep 22, 2018 6:33 pmKon
S Jonin Ispit - Uzumaki RenSub Sep 22, 2018 6:33 pmKon
IX S Jonin Ispit - PodaciSub Sep 22, 2018 6:30 pmKon
Selo OhakoSub Sep 22, 2018 12:37 pmMizu

Kafic Gamo

taj Sre Apr 18, 2018 6:54 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kafić koji se nalazi na centralnum trgu Konohe. U njemu su prikupljeni razni egzotični recepti napitaka koji služe kako bi se gost osećao kao kod kuće, ma iz bilo kog kampa/sela da je došao. U kafiću uvek vlada dobra atmosfera zbog udobnog enterijera i prijatnog osoblja.

taj Sub Apr 28, 2018 12:30 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog puta ,konacno sam stigao do kafica Gamo.
Usao sam i seo na prvu slobodnu stolicu.Uzeo sam odmah da pogledam meni.
Pozvao sam konobara da dodje,posto sam odmah odlucio sta cu.
Oko jela i nije bas neki izbor,ipak je ovo kafic,dok sa druge strane pica ima koliko te mine zelja.
Kada je konobar dosao ja sam narucio:
"Jedna slana palacinka sa pavlakom i sunkom i jedan domaci sok od kupina molicu."
Konobar je prihvatio moju molbu i otisao da donese sve sto sam narucio.
Atmosfera u kaficu je bila prelepa.Sve je bilo mirno i opusteno.
Konobar mi je doneo narudzbe i prionuo sam na jelo.
Uzivao sam u svojo palacinci,a sok sam ostavio za posle.
Pojeo sam palacinku i ispijo sok do kraja.Bilo mi je zao zato sto sam morao da napustim ovo lepo mesto.
Jos malo sam posedeo i onda krenuo kuci.
taj Čet Maj 03, 2018 9:47 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon nekoliko dana od doselenja, gladan, odlučio je da je red da konačno nešto pojede ko čovek te je krenuo sa lutanjem po okolnim ulicama. Poslednja dva dana provodio je u šumi gde je rešavao poslove oko svoje kolibe. Ulice nisu još skroz bile završene, ali su definitivno lepše izgledale od pustih ulica Shinrai kampa. Ovde se makar moglo videti noću, postojalo je neko jače osvetljenje. Stigao je do jedne osrednje zgrade sa natpisom na kom piše "Kafić Gamo", izgledala mu je poznato, imao je i razloga za to zato što su nacrti za ovaj kafić bili uzeti od "Solarisa". Sam prizor ga je nekako smirio, osećao se na tren kao da je kući. Ušao je, gde je seo na sto do prozora, čekajući konobaricu na mu priđe.
taj Čet Maj 03, 2018 9:53 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Reisiju nije dolicilo da trazi nesto, zato se, odmah po dolasku u motelu gde je boravio raspitao oko bilo kakvih interesantnih lokacija. U njegovom umu, nije postojao bolji nacin da se u ovom nemilom mestu provede vreme nego dangubljenjem po kaficima, a ovaj kafic "Gamo" je bila savrsena lokacija za to. Kada je stigao i zakoracio unutra, iz prve je prepoznao slicnost izmedju ovog kafica i Solarisa iz Shinraia. Solaris, doduse vise ne postoji, kao ni Shinrai, i Reisi je vec bio svestan da sa time jednostavno mora da se pomiri. Video je poznato lice za jednim od stolova, jakog momka sa kojim je putovao dotle, prisao je i izmakao jednu stolicu.

"Zauzeto?"

Upitao je, ali odgovor je vec znao, tako da je i pre nego sto je ovaj mogao rec da prozbori seo naspram njega.

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
taj Čet Maj 03, 2018 10:10 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je okolo, gužve nije bilo a ni usluge. Uleteo je u kafić odjednom jak momak Reisi, sav nešto zamišljen, najverovatnije je primetio isto što je i Kain. Klimnuo je glavom u znak pozdrava, a kada mu je Reisi i upitao ga za mesto, rekao je

"Zauzeto zauzeto, čekam ribu kao što vidiš, nigde je ne~"

Zaustavio je misao u pola rečenice kada je ugledao konobaricu koja im je prilazila.

"Pa eto je."

Prišla im je i blago im se naklonila u znak izvinjenja, gde je nakon toga izvadila mali blok sa hemijskom i zapitala ih šta će da naruče, na šta je Kain nastavio:

"Ja ću jedan ledeni čaj od limuna, uz to prženice, ako nije problem. A šta ćeš ti Reisi?"
taj Čet Maj 03, 2018 10:19 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Klimnuo je nazad Kainu kao pozdrav, i napravio cudnu grimasu na trenutak kada je cuo kombinaciju koju ovaj narucuje, nije mu bilo jasno kako to bas ide zajedno ali dobro, o ukusima, ovaj put bukvalno ukusima se ne treba raspravljati, uozbiljio se, siguran da njegovu facu niko nije ni primetio a potom narucio svoje pice, po navici iz Shinraia, krenuo je da kaze "Isto sto i uvek." Ali nije bio u Shinraiu, hvala bogu pa se toga setio.

"Domacu kafu, jacu."

Rekao je a potom pogledao u Kaina, ciji mu je komentar izmamio smesak na lice.

"Da, vidim prosto ne mozes od zena da se odbranis."

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Čet Maj 03, 2018 10:30 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"A mogao sam i ja kafu da naručim, eh budale. Si našao smeštaj u međuvremenu?"

Konobarica im je usput donela čašu vode dok čekaju svoja pića, uzeo je gutljaj i nastavio sa pričom.

"Uglavnom uspeo sam da nađem neku jeftinu kolibu, ima dosta posla al biće sve to u redu za koji dan dok se ne pohvatam. Si radio ti išta pametno ovih dana?"

Pogledao je u daljinu gde je video siluetu konobarice koja nam je donosila naša pića i Kainove ukusne prženice
taj Čet Maj 03, 2018 10:40 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Klimnuo je glavom na Kainovo pitanje, iako mu je njegova soba vise bila kao kavez nego kao smestaj, doduse nije mnogo patio, bio je siguran da ce iz tog kaveza izaci vrlo ubrzo.

"Da, neki motelcic niz jednu od ovih ulica, posluzice za ovih nekoliko dana koliko planiram da se zadrzim ovde."

Cuo je drugi deo Kainove price o jeftinoj kolibi, zvucalo je malo neodgovorno od sela da tek tako od svih trazi da se presele a da im ne obezbedi mesto za zivot bar jednako onome iz njihovog zavicaja.

"Nista pametno, izlezavao se, razmisljao o trci, raspitivao se o gradu i tako, ti?"

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Čet Maj 03, 2018 11:01 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konobarica posle pet gladnih godina konačno im je donela narudžbine, na šta je Reisi polako počeo da ispija svoju kaficu. Jadna devojka se nije ni okrenula, a već je uspela da doživi prizor Kaina kako rastrže prvu prženicu. Da se razumemo bio je gladan ko vuk, nije jeo par dana kao što sam naveo, a niko mu nije bio kriv. Reisi mu se nasmejao u prisustvu dame, bila mu je smešna njegova alavost, a kome ne bi bila? Nastavio je sa pričom punim ustima:

"Nego gde smo stali.. Ah da, ma magarčim se oko kolibe kao što sam rekao ranije, ima dosta posla ali na kraju će sve biti vredno. Mesto je kao raj, šuma Ka'Sanen ako nisi čuo do sad, kažu da je opasna noću al kad su par divljači mene ikada zaustavile. Mogao bi da me posetiš nakon trke, čisto da nastavimo onu priču od ranije."

Namignuo mu je, a zatim je ubrzo i završio drugu prženicu, sve je to uspeo progutati uz malo čaja. Ostavio je para dovoljno za oba računa.

"Nego dosta sam se zadržavao, imam još posla oko kuće, vidimo se!"
taj Uto Maj 08, 2018 8:03 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Stigao sam u kafic Gamo gde sam se i zaputio.Seo sam za prvi slobodan sto i odmah pozvao konobaricu.)
(Prisla mi je jedna prelepa konobarica i pitala me je sta cu da uzmem.)
"Jedan sake molicu i jednu vodu uz njega.",rekao sam joj onako sarmerski.
(Uvek su me svi koji piju samnom pitali zasto uzimam vodu uz sake,a ja sam se uvek pitao zasto oni ne uzimaju vodu uz sake.)
(Predivna konobarica mi je donela sake i ja sam ga polako pijuckao uz vodu.Danas je bas bilo vruce,ipak je leto tek krenulo.)
(U jednom trenutku misli mi je odvukla jedna devojka koja je bila u restoranu.Non-stop sam gledao u nju,a i ona je u mene.)
(Bila je stvarno lepa.Imala je dugu crnu kosu i bila je bas zgodna i lepa.Takve devojke su me oduvek privlacile.Izgleda da je bila sa nekom drugaricom i morala je da ode jer ju je ona pozurivala.Dok je izlazila non-stop se okretala i gledala u mene,a ja sam razmenjivao poglede sa njom.)
(Kada sam dokusurio onaj sake vec je bilo vreme za veceru.Odlucio sam da krenem.)
(Ispio sam ono malo vode sto mi je ostalo i krenuo kuci.)
taj Pon Maj 14, 2018 9:27 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Vratio sam se do kafica Gamo jer sam zaboravio torbicu na stolu.)
(Na svu srecu bila je idalje tamo i niko je nije ukrao.Taman kad sam dosao pomislio sam zasto ne bih malo i ostao.Prosli put sam se fino proveo dok sam bio ovde.)(Seo sam na stolicu kod sanka jer stolovi nisu bili slobodni i narucio jedan sake.Usput sam po svom starom obicaju uz sake narucio i casu vode na sta su me svi cudnovato gledali.)
(Bila je poprilicno prijatna atmosfera kao i uvek i lepa muzika je svirala ovde.Malo me je uhvatila i glad pa sam odlucio da porucim i jednu palacinku.)
(Uzeo sam slatku palacinku sa nutelom i plazmom i odmah prionuo na jelo.Pre toga sam naravno popio sake.)
(Smljackao sam tu palacinku i popio vodu posle nje.Odlucio sam da narucim jedan sake.)
(Ljupka konobarica je donela sake veoma brzo,a ja sam krenuo da ga razgodim jer nisam hteo odmah da ga popijem.)
taj Pon Maj 14, 2018 9:33 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

usao sam u kafic gamo kako bih se odmorio nakon setnje i usao sam unutra sto je bilo lepo,i trazio negde sto da sednem i naravno imao je jedan slobodno mesto i gledao meni sta ima od pica i osecao sam neko prisustvo kao da je tu neki moji rod od uzumakia i to ovde blizu ili sam jednostavno zedan pa mi se pricinilo.
zasto osecam da je ovde neki uzumaki klan sigurno sam ja ovde jedini ili mozda nisam.
gledajuci dole u sto i mumljaljuci jer nisam nesto osetio tako ali koga zna mozda mi je takav osecaj u stomaku ili mi nije dobro.
taj Pon Maj 14, 2018 9:40 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Video sam kako u kafic ulazi jedan moj rodjak i kako seda na slobodno mesto.)
(Odmah sam krenuo ka njemu da se pozdravimo.On me se verovatno ni se seca jer nisam toliko mnogo prisustvovao porodicnim rucanjima i sastancima.)
(Polako sam mu prilazio jer nisam zeleo da se uznemiri ili tako nesto.)
"Hej Rio!To sam ja,kako si?,uzviknuo sam glasno kada sam mu prisao.
(Poneo sam svoje pice koje sam pio i seo pored njega.Mislim da sam ga iznenadio sa ovim neocekivanim dolaskom.)
(Ispijao sam svoj sake cekajuci njegov odgovor.)
Muzika u pozadini:
taj Pon Maj 14, 2018 9:45 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok sam seo i odjedno msam cuo neko ime koje me doziva i video sma nekog decka sa kosom i misicavim i nekom crvenom majcu kako mi prilazi i pitao me kako sam?malo sam se nasmeja o irekao.
pa ono dobro sam a kako se ti zoves posto mi nesto nisi poznat ako smem znati tvoje ime?
iovako je bilo nesto neocekivano ili je previse pio ili me zna a da ja njega ne znam osecao sam se kao da sanjam ovo ali sam se pocrveneo jer mi bilo glupo da ga pitam za ime a ionako mu ne znam pa nebih da lupam,ali se vidi kao da je fin i raspolozen za druzenje.sa pocrvenilom opet sam gledao dole u sto glavu na dole.
taj Pon Maj 14, 2018 9:54 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Nisam mogao da verujem da me se stvarno ne seca.Malo sam se razocarao no nema veze.)
"Rio pa to sam ja Jun,tvoj rodjak.Ne secas me se verovatno jer nisam nikada dok smo bili mali prisustvovao porodicnim jelima,samo sam ponekad dolazio pa te se prisecam."
(Bilo mi je nekako ne prijatno sto me se neseca.Malo me je bilo sramota.Ipak sam ja kriv sto me se ne seca.)
"Nego Rio,reci mi sta pijes?",upitao sam ga neockivano.
(Ja sam uzeo za promenu sok od jabuke.Ipak ne zelim da se napijem u ovom momentu.)
(Gledao sam u Ria veoma dugo jer sam cekao da vidim sta ce da naruci.)
Muzika u pozadini:
taj Pon Maj 14, 2018 10:01 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

osecao sam prisustvo kao da je to moji klan kao da je to moji rodjak i sto i jeste naravno osecao sam prisustvo a sa prstom sam mu pipnuo saku i kad bih ga pipnuo osecao bih kao da smo vezani ili povezani a jeste istina to sto govori tak oda sam podigao glavu i bio izneandjen jer sam tapkao jednom nogom u pod.
jun?rdojak?uzumaki smo aaaaw i naravno pijem sok pa valjda ako ima ovde neki sok.
razmisljao sam o tome kako je on dosao u konohu nisam ga vidoe na kapiji kada je dosao ah ali nema veze cekacu nesto da kaze pa da ga onda pitam kako je dosao u konohu i dal mu se svidja konoha inace bi mi poslao pismo da dolazi i ja bih znao nekako ali ocigledno nisam sto me jos zbunilo.
taj Pon Maj 14, 2018 10:09 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Rio me se ocigledno onako kroz maglu malo prisetio.Hvala bogu pa je bar toliko.)
"Dajte i njemu jedan sok.",rekao sam konobarici koja je mirno stajala i cekala 15 min da se mi odlucimo sta cemo.
(Donela nam je sok koji smo polako ispijali.Bio je veoma dobar,cini mi se da je domaci.)
"Kako ti se cini ova nova zajednica u kojoj zivimo,ova Konoha je po meni dobro mesto?"
(Pijuckao sam svoj sake i cekao Riov odgovor.)
(Dok sam cekao njegov odgovor smenjivao sam poglede ocima sa konobaricom koja je bila prelepa.)
(Dopadala mi se na prvi pogled.Tako smo se gledali neko vreme,a onda su nju pozvali da donese nesto pa sam se ja okrenuo ka Riu i cekao njegov odgovor.)
Muzika u pozadini:
taj Pon Maj 14, 2018 10:19 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

u ovoj zajednici?pa normalno samo sto je nekako lepse od kampa jer naravno ono svi zivimo zajedno al ise pitam oce li hmmmm.
pa cinimise kao dobro mesto za uzivanje i kojoj moze da se uziva,ptice hodaju,deca lete,zemlja se dize a vazduh peva uy lepotu ove prirode i konohe.inace mogao si mi napisati pismo sa pticom kada dolazis mogao sam barem znati da ces doci da se iznenadim ali je lepse i ovako hihihi.
dok smo pricali gledao sam kafic i bio je drugaciji nego u sinhrai jer naravno bilo je solaris ali ovo je nekako gamo samo sto je drugacije i lepo osvetljenje i dobra muzika koja je imala dok tamo nije bila ah secam se kada sam upoznao bou i makishimu iapk sam se pitao jel su oni uopste par da su se zaljubili ili su se mozda ljubili ah bljak,na te pomisli mi igralo jedno oko kao da sam pojeo limun.
taj Pon Maj 14, 2018 10:27 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Riu se u jednom trenutku desilo nesto sa okom kao da je pojeo limun.)
"Imas li ti neku devojku mozda?",pitao sam ga onako ne vezano za temu.
(Prosto me je zanimalo da li imam snajku mozda.Obojica smo popili svoje sokove i ja nisam zeleo vise.Ne znam za njega.)
(Pozvao sam konobaricu i platio joj sve.Bar sam ja zavrsio sa picem i ostali,ne znam za Ria.)
(Stajali smo obojica kod sanka i tako bezbrizno pricali.)
(Ipak bile je glupo da samo sedimo u kaficu bez pica pa sam nam ja narucio njemu sok,a sebi jedan sake.)
(Moguce je da ce mi se slositi zato sto mesam pica non-stop.)
Muzika u pozadini:
taj Pon Maj 14, 2018 10:37 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

imao sam osecaj da flertuje sa konobaricom jer kad me pitao da li imam devojku osecao sam da je on muvator zena jer naravno videlo se da mu se svidja konobarica ah mozda je zaljubljen ko ce ga znati.
ah pa nemam devojku ali ovde u konohi ima jako lepe devojke samo ti treba magija i videces topljenje oko tvog srca i dovoljno da se zaljubis.
nasmejao sam se a onda sam se setio daruki i opet pocrveneo posto je ona u konohi lepa devojka koju sam upoznao i prlepsala se uz dan uz dan kao svaki dan ali se sigurno nisam zaljubio u nju ah ne ne.
zasto li razmisljam o daruki razmislja drugo razmisljaj drugo nesto joooj Rio.
pomrljaljuci i stavljajuci ruku na usta kao da kasljem al u stari mrljam kao neki ludak ah nisam ni ja bio vise siguran sta sam i jesam li zaljubljen u nju ili da li je uopste slobodna da nema decka.
taj Pon Maj 14, 2018 10:47 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Iako je Rio pomislio da ga nisam cuo cuo sam ga sve.)
"Pa slobodno reci ko je ta Daruki?",verovatno mu je to neka simpatija.
(Osecao sam se lepo u Riovom drustvu.Uvideo sam da voli sve isto sto i ja.Zene,sok samo jos da voli spavanje kao i ja.)
(Osetio sam se cudno na trenutak,do sada ovde u Konohi nisam upoznao nijednu devojku.Ne znam zasto,ali to mi se nije svidelo.)
(Ma verovatno cu i ja naci neku devojcicu.Mozda ova konobarica koja ovako gleda u mene,jos je i prelepa.)
(Voleo bih kada bi se ona i ja bolje upoznali,mada sad necu ipak mi je tu rodjak.Poseticu ovo mesto neki drugi dan sa ruzom koju cu njoj doneti.)
(Jos jednom sam je dozvao da sipa vodu samo kako bih joj video lice.Zagledali smo se jedno u drugo na desetak sec,a onda mi je otisla po vodu.)
taj Pon Maj 14, 2018 10:53 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

oh zaboravio sam da me moze cuti a blizu smo i toliko o mom laznom kasljanju ah pa ajde sto nebih ispricao ko je ta daruky barem ce je sigurno mozda upoznati hmmm.

pa daruki je jedna devojka iz konohe i ona je iz senju klana naravno mi smo ono komsije jer ono zivimo blizu i fina je ovako devojka kao normalna i eto lepa je,ali se sad prolepsala kao da je godisnje doba.
gledao sam taman u njega i u konobaricu ah ne verujem kako je uspeo uopste da je smuva al eto uspelo je samo je potrebno kosa i oci i osmeh i da je napali ko da je luda za njim ah covece ala imam svasta uciti od njega ono barem mi rodjak nije neki ludi perveznjak.i opet sam pocrveneo jer sam pomenuo daruky ipak mi se kao svidjala i kad je pomenem i kad razmisljam o njoj.
joj opet sam pocrveneo.
taj Pon Maj 14, 2018 11:00 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Nekako mi je nesto bilo veoma cudno kod njega.Non-stop crveni kada se pomene Daruki.)
"AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH,nemoj da se stidis.Ako ti se ona stvarno svidja pridji joj i pitaj je za par setnjica,pa onda posle i za nesto vise.",osetio sam se kao neki savetnik.
(Ocigledno je da se malo uprpio u vezi te Daruki.Ali to je samo znak koliko mu je stalo do nje.)
"Poveruj svom rodjaku na rec i nemoj da se plasis."
(Pio sam polako vodu i cekao njegovu reakciju na sve ovo sto sam rekao.)
(Bar se nadam da se nece naljutiti.)
taj Pon Maj 14, 2018 11:08 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

i nije bas los prosto je nekako iskusan sto se tice zena,naravno nisam se ni uplasio ali bih svejedno to rekao pa sta bude i bice nije kao nesto strasno.
hvala i naravno da se ne plasim pa ono sta bude bice.i ti si stvarno samer za zene ono ne znam kako im upadas u um samo pogledas u oci i oni tebe kao da su upali u tvoji gentjusu nekakav ili vide nesto u tebi?hmmm da stavim neku drugu boju kose ionako od rodjena mi je plava kao i oci ili da promenim odecu kad mi ionako lepo u njoj?
pitao sam se nekako sta bih mogao promeniti ali bih nebi nista jer sam ja ono kakav sam a mozda bih mogao nesto ali naravno pitavsi njega i cekavsi odgovor ja sam pio sok koji je bio na pola i idzahnuo kako mi je lakse kad sam pio.
taj Pon Maj 14, 2018 11:16 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Rio je pogresio u koracima odmah na pocetku.)
"Slusaj ovako.Nikada ne trebas da se menjas,samo prosto budi svoj.I kada se budes video sa tom Daruki prosto je pogledaj u oci na duze vreme.Razmeni poglede sa njom,ali bitno pravilo je da ti ne spustas prvi pogled.To ce znaciti odmah da si se uplasio ko grlica."
(Dao sam jedan bitan savet Riu koji bih trebalo da poslusa.)
(Ispio sam svoju vodu i polako je bilo vreme da krenem.)
"Pa Rio,hvala na lepom druzenju.Vidimo se!"
(Pozdravio sam se sa Riom i poslao pozdravljajuci pogled konobarici koja mi je mahnula.)
(Zadovoljan sam otisa iz kafica u laganim koracima.)
taj Pon Maj 14, 2018 11:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

toliko su mu bili dobri saveti da sam stavio dve ruke na obraz od izenandadjenja i sto sam izenandjen sto on sve zna i naravno posto je otisao i naravno konobarica mu mahnula sto sam i video,cak sam podigao ruku i ona mi bacila ali sam ocekivao da ce mi mase ah nema veze.
pa hvala i vidimo se.
nakon sto je otisao ostao sam jos malo da popijem sok i sto naravno jesam i ostavio sam i otisao sa kafica koji je bio prelep i cudan nekako od sinhrai ali bilo je sve ovako super.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu