Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Ishida vs MivDanas u 11:15 pmMiv
Ishida vs KetsuiDanas u 11:14 pmKetsui
Ulica 1ADanas u 10:41 pmMizu
Topli IzvoriDanas u 10:29 pmImaru Kei
Park HimeDanas u 10:22 pmImaru Kei
Tower of timeDanas u 10:18 pmImaru Kei
Kafana PonorDanas u 10:14 pmImaru Kei
Glavna ulicaDanas u 6:47 pmSakon/Ukon
Selo BeyaseDanas u 6:19 pmBartaloome
TestiranjeDanas u 3:35 pmSachi
Šuma InubukoDanas u 11:01 amKetsui
Anasure HQDanas u 12:40 amYorz
Kirito genin exam Juče u 11:16 pmBanana
PredgradjeJuče u 11:10 pmNioh Hyuga
Meeting hallJuče u 10:58 pmNarator
Travel EvidenceJuče u 9:38 pmItsuki
Travel EvidenceJuče u 9:35 pmItsuki

Park Chiura

taj Sre Apr 18, 2018 4:45 pm
Asura
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Park Chiura je jedna od glavnih atrakcija Konohe. Park je pun vegetacije i malih životinjki koje čine deo ovog zemljišta već stotinama godina. Zbog raznih retkih vrsta buba i sitnih biljaka, mogu se često naići članovi Senju i Aburame klana kako se brinu o životnoj sredini. Pored njih svakodnevne goste čine Inuzuka psi i njihovi vlasnici.

taj Pon Jul 09, 2018 10:38 am
Daneki
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odlucio sam da malo prosetam parkom...
Jutro,svjez vazduh,mir i tisina...Bas sve ono sto ja volim.
Sjeo sam na jednu klupu i posmatrao ptice,kako one bezbrizno lete.Ne razmisljaju samo lete plavim nebom.
Zatim sam ustao i nastavio laganu setnju.
Tako sam isao dok nisam naisao do velikog zbuna cvjeca u kojem je bilo gnijezdo ptica.Tu sam sam se zagledao kad odjednom iz pticijih jaja se izlegose male ptice.
To je bio veoma lijep trenutak.
Poslije toga sam otisao svojoj kuci.
taj Sre Jul 11, 2018 1:36 pm
Kenshin Hyuuga
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto se probudio odlucio je da ode u jutarnju setnju,potom je dosao u Park Chiura.
Sjeo je na obliznju klupu i nesto se zamislio.
Potom je iz dzepa izvadio i sendvic te krenuo da jede.
taj Sre Jul 11, 2018 2:34 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam u park chiura da prosetam.Setao sam i setao.Kupio sam usput kokice i naleteo na nekog genina.Pitao bi ga:
E kako se zoves ja sam Yoshirou,genin Konohe!
Upitao bi nastavio bi da jedem kokice.Sunce nije bilo jako jer je bilo jutro.
Otisao sam jer sam zaboravio tog tipa uvopste.

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Čet Jul 12, 2018 12:48 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam u park da prosetam mog psa koji mi je klan dao.Bio je veliki i zut.Jos mu nisam dao ime.Trcali bi kroz park i uzivali.Razmisljao bi o tome kada bi ga naucio Inuzuka tehnikama.Mada obecali su mi kurs nakon postajanja cunina.Nakon duze setnje otisli smo iz parka umorni.
(rp ocaj)

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Pet Jul 20, 2018 1:12 pm
Atsuko
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam u park Chiura kako bih se malo opustio.Ovde je sve tako lepo i mirno.Ljudi se ne svadjaju i dolaze ovde kako bi se opustali.Nema buke kao na drugim mestima u selu.Blag vetric je pirkao i nanosio travu na stranu.Razne vrste biljaka su se nalazile upravo u ovom parku.Isto tako se moglo naci i dosta vrsta buba koje su gmizale posvuda ili letele na cvece po svoju hranu.Odlicna atmosfera je ovaj park cinila neverovatnim.Nisam mogao da se nacudim kako ninje brinu o ovom parku.Lepo je imati ovakvo mesto u selu.Moracu cesce ovde da dolazim.Ovaj park me bas opusta.Seo sam na klupu,zatvorio oci i sjedinio se sa ovim parkom.Bilo je podne i sunce je zalazilo sto je cinilo atmosferu jos lepsom.

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 1:46 pm
Illumi
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam konacno stigao u park,odma po samom ulasku sam se neverovatno opustio,jednostavno prelepa atmosfera.Svi su mirni i opusteni,niko nigde ne zuri,zivotinja ima svuda okolo,deca trcakaraju i zabavljaju se zajedno sa svojim ljubimcima,dok njiihovi roditelji sede na klupama i razgovaraju,stvarno je opustajuce,ovde je jedino mesto gde mogu da vidim pozitivnu atmosferu u celom selu.Polako hodasvi kroz park zatekao sam osobu koju sam nedavno upoznao,to je bio Atsuko,te bi mu viknuo:

Hejj Atsuko!To sam ja Illumi nadam se da me se secas!

“When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek… what he was born to achieve… his true nature will become clear.”:

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pet Jul 20, 2018 2:06 pm
Atsuko
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Video sam svog novog prijatelja Ilumija.Sa njim sam se sprijateljio u kaficu Gamo.Prisao mi je i pozdravio se.
"Oh zdravo Ilumi!Nisam te zaboravio.Kako si?"
Upitao sam Ilumija kako je iz pristojnosti prema prijatelju.Nadam se da me smatra za prijatelja.On je stvarno dobar momak.Ostao sam malo duze u parku nego sto je trebalo.Moram se vratiti na tortu kuci.Ipak je meni danas rodjendan.Ne bih trebao da dozvolim da jedu tortu bez mene.
"Eh Ilumi,izvini stvarno ali moram ici.Cekaju me kuci zbog torte.Danas mi je rodjendan....Uglavnom vidimo se drugi put.Cao!"
Pozdravio sam se sa Ilumijem i otisao kuci.

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 2:28 pm
Illumi
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam viknuo Atsuka,potvrdio je moje pitanje,te mi postavio pitanje,ali nisam ni stigao da mu odgovorim na pitanje,odjednom je rekao da mora da ide te mi je rekao da mu je danas rodjendan,oh pa zanimljivo:

Ahaaa,pa sto ne rece,nista srecan rodjendan,lepo se provedi vidimo se !

Nakon sto sam mu to rekao odlucio sam malo da sednem na klupu te uzivam u ovoj lepoti flore i faune...

“When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek… what he was born to achieve… his true nature will become clear.”:

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pet Jul 20, 2018 4:22 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam u neki park , na ulazu u park je bio znak na kojem je pisalo Park Chiura setao sam parkom . Odjednom sam ugledo coveka na klupi prisao sam mu i pozdravio ga upitao sam ga kako se zove.

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Pet Jul 20, 2018 4:25 pm
Illumi
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedevsi mirno i opustajuci se uz veoma cist i prijatan vazduh,razlgledao sam okolo i gledao sta ostali ljudi rade u ovom parku,zaista sam se lepo opustio,ovo me mesto zaista smiruje,odjednom bi mi prisao jedna ninja kojeg do sada nisam video u selu:

Pozdrav mladicu!Moje ime Illumi,ko si ti prvi put te vidim u selo?

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pet Jul 20, 2018 4:27 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Reako sam Pozdrav ja sam Han ja sam genin sela lisca. Ko si ti prvi put te vidim takodje

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Pet Jul 20, 2018 4:38 pm
Illumi
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto se predstavio,prvi put sam cuo za njegovo ime,mozda je nov ovde,sto mozee da potvrdi cinjenica da je rekao da je genin,pa dobro i to je lepo nadam se da ce napredovati i postati chunin u skorije vreme,takodje on je i mene prvi put video sto je i logicno ako nisam ja njega nije ni on mene,pomislih u sebi,te bi mu odgovorio:

Genin ha?Ja sam chunin ovo sela,drago mi je sto smo se upoznali!

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pet Jul 20, 2018 4:42 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Reako je da je chunin sto znaci da je ovde duze nego ja ha . Sigrno ima vise iskustva pa bolje da ga pitam par stvari mozda mi bude korisno ovde hm, Aha , pa koliko dugo si u selu ?

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Pet Jul 20, 2018 4:46 pm
Illumi
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam mu rekao da sam chunin izgleda da je primetio da sam duze od njega u selu sto se moglo primetiti po njegovom izrazu lica,zatim mi je postavio pitanje na koje sam ja odgovorio:

Hmmm...Pa zapravo nisam siguran ima nekoliko meseci...A ti ?Kada si ti stigao u selo?Kako ti je bilo na genin ispitima ?

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pet Jul 20, 2018 4:50 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hm , pitao sam ga koliko je dugo u selu odgovorio je pa je ponovio pitanje ponovo ali da mene pita.
Odgovorio sam Pa ima jedan mesec nisam dugo u selu , Iz kojeg si klana ?

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Pet Jul 20, 2018 5:00 pm
Illumi
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto mi je odgovorio na pitanje,shvatio sam da nije nesto preterano dugo u selu,kao i ja pa nije ni cudno sto je genin,pa uostalom bilo bi mi drago da uskoro postane chunin...Nakon sto mi je odgovorio na pitanje,upitao me je iz kog sam klana na sta sam mu rekao:

Aaaaa,tako znaci,pa lepo.Ja sam inace iz Hagane klana,a ti?

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pet Jul 20, 2018 5:03 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam ga upitao iz kojeg je klana reako je da je iz Hagane klana cim je to reako skontao sam da je iz nekog klana u konohi za kojeg nicam cuo Aha , pa lepo ja sam inace iz Bakuton klana.
taj Pet Jul 20, 2018 5:08 pm
Illumi
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izgledao je zacudjeno kao i svi drugi kada sam im rekao iz kog sam klana...Pa dobro to mi se svidja sto nema puno osoba koje znaju o mom Hagane klaanu,nakon sto mi je rekao iz kog je klana,malo sam se zapitao hm,Bakuton a,prvi put cujem da neko ima taj klan,mora da je veeoma zanimljiv...

Bakuton a?Mozes li mi reci nesto o tvom klanu ?

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Pet Jul 20, 2018 5:13 pm
Yuniki
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pitao me je da kazem nesto o svome klanu , nisam ni ja zano puno o svome klanu.
Pa ja ne znam puno o mome klanu, ali moj klan ima zanimljive spospbnosti kao da pravim bombe ili slicno. U tom trenutku sam se sjetio Izvini druze ali moram da idem upravo sam se setio nesto vazno da obavim dovidjenja.
taj Pet Jul 20, 2018 5:18 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ko god da je rekao da vreme leci sve, bio je jedan kuckin sin I lazov najbolje klase. Jer vec kao da su prosla skoro 3 meseca a ja nisam bila olecena, kao ni bol koji je prouzrokovan mome srcu. Da, imam Ria, koji, posle naseg upoznavanja preko Harukamija, ponovo se vratio u moj zivot kao dobar potencijalni saborac, kao nesto sto bih I ja sama volela biti. A njegov izgleda najbolji prijatelj nije bio vse tu. Shigeru, bio je koliko se secam zabavan I predusretljiv momak. Ali dzaba sve to, kada ja ne mogu nastaviti dalje.

A I zasto bih? Kada je on sa sobom poveo I moje srce. Emotivan bol I praznina koju osecam previse me povredjuju. Boli me celo telo, od glave do pete. Nemam motivaciju za borbom, on je bio moja motivacija za napredovanje, zbog njega sam bila spremna da kontriram I mom bratu, kao I da se oprostim od Harukamija. Nikome se nije dopala moja odluka, ali su razumeli. Uostalom… postoji nesto sto ce me spajati sa njim ceo zivot. Obelezena sam. Nisam htela da ga se otarasim, misleci da, kada budem uspela da ga vidim, reci cu mu I mozda postanemo srecni cak I kao porodica, onako kako smo bili nekada. Taj dan nije jos dosao, I svakim danom koji prolazi, gubim nadu da ce uopste doci, da ce se vratiti I da cemo ponovo biti jedno, jedno telo I dusa. Zivot mi se pretvorim u jedan vrtlog senki bez kraja, gde samo cekam da neki andjeo dodje I izbavi me. Jedan andjeo crvenih ociju, crne kose sa bozanskim crtama lica, jer sam ubedjena da ta lepota nije sa ovoga sveta.

Setala sam se nakon treninga, izbegavajuci opet da prolazim kroz krajeve gde su bile kuce, I gde smo provodili toliko vremena zajedno. Onaj njegov ogromni zamak bio je muzej za mene. Tih nekoliko meseci, silnih sati provedenih tamo, cinilo mi se kao da sam udahnula posebnu aromu tog mesta koja me potpuno izludela, a dejstvo I dalje nije prestalo. To je jos doprinosili cinjenici da ga nisam zaboravila.
Ulazim u neki parkic, iznenadjena, jer nisam ocekivala nikoga da vidim tamo. Koracam, laganim koracima, obilazim park, I naletim na neki par zaljubljeni koji tu seta. Nisu mogli ni da zamisle koliku zavist su probudili u meni.

-Gina, ne mozes da nastavis ovako! Proslo je skoro 3 meseca od kad je Scar otisao, boli me da I samu sebe gledam ovako, moram da ga prebolim vec jednom. –vristala sam sama na sebe, jer sam sama sebi bila najbolji kriticar. –
taj Pet Jul 20, 2018 5:24 pm
Scar Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koracao je sa svojim uciteljem.Star covek nema šta a'l jak kao zemlja u parku direktno po drvecu me je pratio i odpuhivao te sam onda video Ginu.
I dalje je bila lepa.No zvanicno sam mrtav.Nisam smeo odati tajnu.Ne još.
Baron mi je dao znak da odem malo tamo.Dok on uzme neke trave za caj.Slozio sam se te iza njeni ledja na klupi progovorio.

Kako si ti hm?

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

Park Chiura - Page 4 Sharingan_sasuke_uchiha_gif_by_uzumakikunn-d52fbr5

taj Pet Jul 20, 2018 5:43 pm
Rogue Nara
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosavsi sa misije Rogue je pristigao u Konohin cuveni Chirou park koji je bio veoma bogat florom i faunom,kao i clanovima Aburame i Senju klana koji su bili poput nekog obezbedjenja za sam park.Cuvali su zivotnu sredinu u istom i svaki dan im je tako prolazio.Obicno to behu clanovi iz nizih porodica.

Lep dan je,suncevi zraci prolazili su kroz mnostvo krosnja.A to je bilo veoma lepo za Rogue-a koji je proveo veci deo misije pod kisom ili oblacnim danima koji su se samo smenjivali.Kretajuci se kroz park mogao je videti mladu,lepu devojku u parku i nekog mladia sa maskom na licu.Bilo mu je cudno na prvi pogled,mislio je da je to samo jedan Anbu operativac,ali onda se zapitao zasto bi iko sa tim poslom krio svoj identitet u svom selu.Prisao je mladicu i potom mu stavio ruku na rame te rekao:

-A izvini,ko si ti?
taj Pet Jul 20, 2018 5:50 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

- Zdravo, Spirit, A kako si ti ? Drago mi je da te vidim. – rekoh, ociglednim sarkasticnim tonom, sto je nerviralo vecinu mojih sagovornika.

- Evo prekidam sa sarkazmom I glupostima, idiot sam. – rekoh kada se pojavio jos jedan nepoznati mladic, iznervirana sama na sebe zbog mog ponasanja i ophodjenja prema nepoznatima.  – Ja evo prozivljavam one momente u zivotu “Sta bi bilo, kad bi bilo…” zamisljam da mogu da zivim alternativni zivot. Moram da shvatim I razumem neke stvari, kao na primer da se vreme nece vratiti I da treba da budem srecna. A Vi?

taj Pet Jul 20, 2018 5:58 pm
Scar Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Niotkuda svojim Sharinganom je osetio veliki nivo chakre.Nesto slicno kao njegov.Koracao je po suncu i osmatrao oko sebe k'o šta gde?
Na Gine reci je odgovorio.

Moje ime je tajna !

Na pokusaj dodira mladica sa cudnim izgledom se izmakao jako brzo.Brze nego ikada pre te dodao.

Dodire ne dozviljavam strancima.Ja sam zastitnik ovog sela,moje ime i ooeracije su tajna.

Te sedoh na klupu pokraj Gine,moja ruka je bila oko njenih nogu te je povuko odmah.Zašto si idiot Scaru? Pomisli Scar i uputa sam sebe.

Jedino što mogu reci je.Zovute me "Blue Soirit" i mozete me pronaci u jednoj sumi u Konohi.Samo viknite moje ime.

#card478

Scar Them Song :

taj Pet Jul 20, 2018 6:01 pm
Dragan Hokage
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dolazi  ovde sa milivojem

hej koko

gde si to
taj Pet Jul 20, 2018 6:29 pm
Rogue Nara
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stojeci pored klupe na kojoj su se nalazili takozvani Blue Spirit i devojka Rogue-ovih godina,Rogue je zatim rekao:

-Golupcici?Aham pa sto ne rece da ne smetam.Ali ako sam vec tu sto bi odlazio.

Posle izgovorenih reci prema naizgled mladom paru,Rogue je skocio na drvo koje se nalazilo blizu drvene klupe,a polako iz dzepa izvadio je kunai koji je po obicaju samo vrteo oko prsta zbog dosade koja je bila prisutna u tom trenutku.Rogue je cutao i samo gledao par na klupi kako se vaćari.
taj Pet Jul 20, 2018 6:35 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina je skocila sa klupe i povukla rever majice koja je krenula lenjo da pada sa njenog ramena, a zatim ispravi I svoju suknju. Ovaj dan je bio zapravo poseban, sto znaci da je imala nesto na umu, a to je cinjenica da su se kroz tri dana trebali odgirati ispiti. Ovaj dan nije htela da provede kao klasicne ninje, vise je htela da se prepusti masti! Devojka je imala cudan hobi za mladu zensku osobu, a to je da pokazuje magicne trikove sa kartama, I ostale fore, deci po parkovima ulicama I u okolini. Bilo je to jako cudno, posebno onima koje nisu razumeli Ginino ponasanje.

Devojka sa bujnom crnom kosom koja je ostavljala tragove gde god bi sela I koze koja je imala nekliko nijansi, odavala je utisak mirne I smerne devojke, za razliku od onoga sto bi ninja sa oruzjem trebao predstavljati a to je ubicu. Za Aburame Ginu ceo zivot bio je svetao I magican, ninjustu je takodje bio deo zivota tako da je bio magican na neki nacin, magija koja je namenjena cuvanju neceg jos magicnijeg – zivota. Zbog tog uverenja da je ninjutsu magican, Gina je zakljucila da to postoji kako bi jaca magija stitila slabiju. Da bi dokazala svoje uverenje, morala je prvo pokazati mladim buducim ninjama da to nije stvoreno za ubijanje, vec da moze imati vise upotreba, u zavisnosti od osobe koja je koristi.

Usporena I pospana figura lagano se teturala oko klupe u parku miriseci neku dobru hranu. U blizini bio je neki kafe, gde je ona jela palacinke, tu su znali da prave razne cudne djakonije od jela. Znala je odmah da joj je bilo potrebno I malo “cudnog” napitka zvanog kafa, zbog koje su mnogi seljani odsedali I dolazili na to mesto, da je probaju. Iz nekog razloga Gina nije kusala kafu, mozda jer je uvek radije pila alcohol ili slicno? Devojka je na kraju ipak sela natrag na klupu naslanjajuci svoje ruke na obraze I razmisljajuci o poslednjem dorucku. Razmisljajuci o nozu, kako lagano secira naslagane palacinke…
“Nadam se da ne ocekujes da ti zahvalimo Mr. Spirit, sto stitis nase selo, jel tako bese ?” devojka progovori. Trudila se da joj glas bude nezan, iako zenstven ispao je nekoliko tonova grublji kako je govorila. “Gde si nabavio to odelo I masku duse. Ja da sam na tvom mestu trudila bih se da sto manje vremena provodim obucena.. mislim u tome…” Rece devojka nakon sto zevnu jos jedanput, zamisljuci ovaj put kako nozem probada nesto drugo, pored dorucka. “Izvini molim te!?” devojka dreknu sa osmehom I doda veselim tonom “Takvu slicnu masku sam I ja nosila nekada, znas kad je bila zaraza? A ya odecu, pa sta znam, moja je bila bolja ipak…” Nasmeja se ovaj put na sav glas.

taj Pet Jul 20, 2018 6:44 pm
Scar Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Instinktivno sam se okrenuo i video decka kako skace po drvecu kao zaba.Sto me je cak i nasmejalo,no onda sam ustao kao i Gina te rekao.

Koliko mi verujes devojko?

Upitao ju je te ustao i uzeo je za ruku te je nezno povukao za sobom prema drvecu u parku gde ga niko ne vidi.A onda rekao onom mladicu..

Ostani tu.Za deset minuta idemo negde gde sam manje uocljiv.Samo ostani tu.

Te nastavio koracati sa Ginom koja se naslonila na drvo gledajuci ga cudno.
On je posmatrao nju i opet progovorio.

I koliko mi veruješ.Sami smo ovdje.

Scar Them Song :

taj Pet Jul 20, 2018 7:03 pm
Rogue Nara
ANBU

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako je gledao sumljivog momka i devojku kako se maltene svadjaju i nakon samog prepucavanja su samo otisli i tako rekli jadnom Rogue-u da ceka.Posto nije voleo da ceka,odnosno da bude nestrpljiv,istog trenutka sa sve kunaiem u saci stvorio se iza maskiranog coveka,a potom opet pruzio ruku ka njegovom ramenu i onda rekao:

"Vidis,nestrpljiv sam,a sumljiv si mi.Nisi anbu,niti si ti neki strazar sela,zasto bi strazari nosili masku,nisi neki veci cin u selu posto kako vidim sa chakrom si bedan.Imas neki razlog prikrivanja identiteta,zivis u sumi da te ne vidi neki veci cin poput samog co-lidera ili neko ispod njih.Kada bi mi rekao ko si ustvari samo bi se okrenuo i otisao,ne uplicem se u takve stvari."

taj Pet Jul 20, 2018 7:50 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gino je ikoracila iz senke Blue Spririta, I pomerila se pored drveta na kojem je prethodno bila naslonjena. Ostajala je tu, samo da bi otkrila tajnu ispod maskiranog coveka sa Sharinganom, kao I razlog zbog kojeg je bio tu. Osecala se tupo dok je stajala tu u mestu. Pokusavala je da razume njegove reci, ali izgleda da je kapacitet njenog rayumevanja bio mali. Gina je neprestano razmisljala o tim ocima. Zelela je takodje da vidi I koliko ce daleko ici u sakrivanju ostatka lica. Mozda se ispod te maske I nije nalazilo nista sto bi ona trazila ili zelela da vidi. Niti je to znacilo da Gina treba da prati svaki korak koji Blue napravi. Ona je to mogla da otkrije I na neki drugi nacin. Ona je zelela da dokaze sebi da postoji I jos neki nacin da se stvari otkriju a ne samo kroz negativno iskazivanje emocija I sumnje…
Ali ko je bio ovaj, ocigledan pripadnik Uchiha klana? Nije znala mnoo o njima, njihovim porodicama, kao ni preostalim zivim clanovima. Osim Scara. Scar bi ubio ovoga da zna da je postoji.

Gina uzdahnu I pogleda na dole. I dalje nije shvatala zasto joj se sve ovo desava. Kada bi samo mogla da se porobudi iz zivljenja ovih kosmara, uradila bi to iste sekunde.
Zvuk koraka probudio je njenu znatizelju. Gina je bila svesna da ovaj ninja zna stvari unapred, kao I to da su mogli ocekivati da im se neko priblizi. Osetila je blagu hladnocu I drhtanje, misleci na to kako bi trebalo da se vrati svom bratu. Ali nije mogla da se pomakne, ne ybog ovih ociju, ociju istih kao kod… Dakle..
“Ko se krije iza te maske?!” Gina je rekla glasno u nadi da ce na osnovu odgovora moci makar da zakljuci da li je u opasnosti ili ne.
taj Pet Jul 20, 2018 8:16 pm
Scar Uchiha
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koracao sam sa Ginom prema drvecu,onda sam osetio nekoga iza sebe i pokusaj da me dohvati no onda je sve stalo,izmakao sam se.Baron je stajao pored mene a ja sam poceo govoriti.

Previše me pratiš i pokusavaš dohvatiti.Ostavi moje lice iza ove maske.Ne testiraj moje živce i strpljenje jer ga nemam.Sledeci ziv korak ces saznati da te tvoje "radoznalo" bice u tebi može dovesti do opasnosti.

Rekao sam ovom liku koji je vec trazio to da ga napadnem i ako sam mu rekao da me se kloni.
Baron je video moj izraz lica i ako sam bio sa maskom na njemu i kao uvek taj "nemocan" star covek je stojao pored mene i samo laganim dodirom po ruci rekao ki da krenem.Svojim sharinganom sam skenirao sve oko sebe te krenuo.
Ostavivsi Ginu u ne znanju ili bilo kakvom odgovoru u vezi mene.Jer ocito niko od njih ne zasluzuje znati da sam ziv i zdrav.Te sam samo uz Barona krenuo prema kuci.Hajde napadni me.Pomisli po zadnji put gledajuci onog lika jer na njegov napad bi reagovao tako kao stoka i ne bi se suzdravao i ako ga nisam zeleo napasti zbog toga jer budalesa da bi me isprivocirao.

#card478

// ch cu dodam kasnije a'l odrazavam sharingan svo vreme //

Scar Them Song :

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu