Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Park Chiura

taj Sre Apr 18, 2018 4:45 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Park Chiura je jedna od glavnih atrakcija Konohe. Park je pun vegetacije i malih životinjki koje čine deo ovog zemljišta već stotinama godina. Zbog raznih retkih vrsta buba i sitnih biljaka, mogu se često naići članovi Senju i Aburame klana kako se brinu o životnoj sredini. Pored njih svakodnevne goste čine Inuzuka psi i njihovi vlasnici.

taj Ned Maj 20, 2018 9:20 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo mu je drago sto je upoznao uzumakija ili je oduvek zeleo da upozna uzumakija a pred njim stoji jedan uzumaki,pocrveneo sam da mi je celo lice bilo crveno od ovoga sto je rekao kao i obicno kada se pocrvenim to je jednostavno tako ili nesto sto ni ja ne znam,takodje dok sam pogledoa svoji mac,ucinilo mi se da je rekao Magle? nije nesto da znam o njima ali sam mu odgovorio.
pa samuraj kao sto vidis kul jel
upitajuci se koja je razlika samuraja i ninja macevalaca da nisu oni isto samuraj ili sta vec,pa sam ga upitao.
A kakva je razlika izmedju ninje macevala i samuraja kad si vec pomenuo macevalace?
gledajuci gore i razmisljaljuci se o tome.
taj Ned Maj 20, 2018 9:32 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(joj kakvi macevaoci kakvi samurai ne razumem se u to, ah, kakav smor, rekao sam mu glasno i jadno pokusavajuci da izmislim nesto)

Pazi, ninja macevaoci su njinje koje ne rade za selo, oni ubijaju stoku i jako su zli, uglavnom su odbegle ninje, ubice, dok samurao pa i sam si jedan od njih znas vec..

(malo sam pocrveneo ali sam se brzo okrenuo kako on to ne bi video, nisam znao vise sta da radim, bio sam umoran, ali i pomalo gladan, opet sam se okrenuo prema njemu i upitao ga)

Da li zelis da odemo negde, da prezalogajimo nesto, stvarno mi jako krce creva..

(gledao sam u njega cekajuci odgovor)
taj Ned Maj 20, 2018 10:11 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

slusaljuci ga pazljivo imao sam osecaj da se opet nasmejem jer znam da samurai nisu ubice iliti sta vec da sam se nasmejao nakasljaljuci se.
haha...hahaha..hahaha...
mislieci da ja kasljem ali ustvari i kasljem i smejem se za samurai ali za macevalce mi bilo sumljivo,odejdno sam cuo da mu crce creva i da zeli negde drugde da jedemo,ja sam znao neki restoran koji sam video i koji je mozda zanimljiv i dobar za nesto.
naravno,znam jedan dobar restoran kad si ionako vec gladan inace i ja sam gladan tako da mi dodje skoro da mi crvi creva aah.
ustali smo sa mesta i otisli smo pravo u restoran i isao je zamnom kako bi znao gde je to.
taj Ned Maj 27, 2018 1:27 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon nekoliko dana kada sam dosao u ovaj park koji je objasavao lepotu ali nisam siguran za noc,ali sam naravno u sinhrai zaboravio teleskop kako bih gledao zvezde a naravno i zavesu koja je bila dobra,razmisljaljuci se da li da se vrati usinhrai ili da se ne vrati ne snase kakvo je sada tamo.
ahhh ala je dosadnoo
Sedajuci i neznajuci sta da radim povikao sam da mi je dosadno i samo sam razmisljao.
taj Ned Maj 27, 2018 2:58 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Posle cudnog iskustva u kaficu Gamo naisao sam na ovaj park i privukla me je lepota ovog parka.Video sam nekog mladica te seo pored njega na klupu.
Bio je sasvim normalan momak kojem je bilo dosadno.Videlo se po njemu da je dosta jak i da ne treba da zbijam salu sa njim kao sa svima ostalima.)
"Heeej,zdravo ja sam Ping.",povikao sam veoma glasno ne znam ni sam zasto.
(Pogledao sam ga sa nadznacima da mi se predstavi.Nosio je katanu na ledjima sto odmah u startu znaci da je on samurai.)
(Meni je to okej zato sto gotivim samuraie.)

I do what I do because it is the right thing to do.
taj Ned Maj 27, 2018 3:06 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

samo sam slusao zvukove ptice i nebo i sve sto je zivo odjednom cuo sam nesto glasno sto se dralo,skocio sam i gledao levo i desno i nikog nije bilo pogledao sam na klupu to je neki tip koji mi se prestavio nije se mogao drati jer i normalno cujem tak oda sam se i ja prestavio.
amm zdravo ja sam Riomarindo ali me zovi Rio i ono nisi se morao derati i dovoljno dobro cujem.
nasmejao sam se posle toga i pruzio ruk uda se rukujemo sto sam osecao njegov stisak dok smo se rukovali ah kak odavno nisam se rukvao sa nekim to je bas davno.
taj Ned Maj 27, 2018 3:13 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Rukovao sam se sa Riom i izgleda da sam ga malo uplasio kada sam se prodrao,no nema veze.)
"AHAHAHAHAHAHAHAHAHA,Ja se izvinjavam Rio ako sam te uplasio.Nego reci mi iz kog si ti klana."
(Upitao sam ga vezano za njegov klan cisto da bih zapoceli neku konverzaciju.)
(Samo se nadam da nije Uchiha,to je klan koji ja najvise mrzim.Oni su mi ubili porodicu i zudim za osvetu nad njima.)
(Kada se samo setim te noci kada mi je sestra umrla na kolenima.Oci mi je u jednom trenutku kada sam se svega prisetio pojela mrznja.)
(Odmah sam pokusao to da sakrijem da Rio ne bih pomislio da sam ludak.)

taj Ned Maj 27, 2018 3:27 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

video sam da je decko malo i saljiv samo sam se cudio kako ga nisam skotao dok sam gledao levo i desno ali sam se vise fokusirao na nesto drugo a on bio pored mene ah pa staces.
nema veze.
zatim me pitao za kklan posto nije bilo problema pa sam rekao.
ja sam uzumaki klan ono znas kao zapecacuju demone i tako te stvari.
pitao sam se jel ima od nekih uzumaki koji je imao demona ili cu ja sigurno biti prvi koji ce to raditi,ali mi nekako bilo lepse sto sam uzumaki a bas me i zanimalo koji je on klan oseca se nesto hladno.
hmmm a ti?
taj Ned Maj 27, 2018 3:36 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Hmmm,bas lepo Uzumaki klan.Oduvek sam ih voleo.)
"Ja sam iz Yuki klana,znas vec rukujemo sa ledom mi iz Yukija."
(Mislim da sam se upravo sprijateljio sa Riom sto mi se svidja.)
"Jel imas mozda neku devojku ili sta vec."
(Stigli smo do dela kada ce mi reci da li je gej ili ne.Nesto sto najvise mrzim pored Uchiha jesu gejevi.)
(Samo se nadam da nije gej,ako nije sve ce biti uredu.Skrenuo sam pogled sa Ria i malo razgledao cvece i ostale botanicke stvari u parku.)
(Ne razumem se stvarno u cvece niti sam ikada voleo toliko puno botaniku i bastovanstvo.Vratio sam pogled na Ria i cekao njegov odgovor.)

taj Ned Maj 27, 2018 3:42 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

cuo sam da je iz yuki klana sto mi se veoma svidelo oduvek me zanimalo jel mogu kontolisati vreme kao sto je ovo sada zima,pogledao sam u njega pa u nebo pa u njega i opet u nebo i nebi bilo logike da yuki mogu tako nesto uraditi da menjaju vreme ili tako nesto sa posebnom tehnikom pored toga sto me pitao za devojku pomalo sam se opet pocrvenio pri pomisli na to kada je pitao,zaljubio sam se u neku devojku koju uvek vidim negde i koja je senju.
ah nemam devojku al mogao bih da imam jer sam se taman mozda zaljubio u neku.
prestao sam crveniti nakon ovoga i kontrolisao to i ponekad misli mda sam stidljiv i da zato crvenim ili je to nekako moje osecanje za nesto za neke situacije.
taj Ned Maj 27, 2018 3:50 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(UHH Dobro je nije gej.Odmah znaci da ce mi biti najbolji prijatelj.)
"Opaaaa,pa srecno sa tom devojkom.Pokusaj sa njom pa sta bude bilo je."
(Nadam se iskreno da ce mu uspeti sa tom devojkom.Vidi se da je dobar momak kome samo jos fali devojka.)
A sta cu ja crni ja.Mozda ona konobarica,ona je veoma lepa.Ne ne ne,njen decko je umro skoro.Sramota me je da tako ulecem,mada ona je prelepa.",govorio sam sve to sebi u bradu.
(O ne.Zaboravio sam da je tu Rio i da moze da me cuje.Nisam trebao da izgovaram ovakve gluposti.)
(Od nervoze izvadio sam paklicu cigareta,uzeo jednu cigaru i poceo da pusim.)

taj Ned Maj 27, 2018 4:05 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

ocekivao sam da ce to reci da pokusam kao i svi drugi koji su mi dali saveze vezano za daruku.
ah da pokusacu....
kad sam to izgovorio stajao sam veoma mirno ukoceno da slusam sta je on hteo reci,od mrmljanja nisam ga nista cuo,cuo sam nekakav crni pojas koji je lep,barem bolje mrmlja u bradu nego ko ja cuje se sve sto bih rekao u sebi a niti sam znao da nesto tiho kazem u sebi bradu ili ovako nekako to me veoma cudilo pa sam ga upitao
jel ti tako uvek mrmljas nekad ili ovako stalno,barem nisam nista cuo sto si rekao ucinilo mi se da si rekao neki crni pojas?
zacudilo me to sto je i zapalio cigaru dok sam mahao rukama jer nisam mogao podnositi kada neko pusi pa uvek i ovako masem rukama onda se ja posle osecam kao pasivni pusac.
taj Ned Maj 27, 2018 4:14 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Izgleda da me nije cuo.I to je dobro.)
"Ja ti se izvinjavam,nepristojno je mrmljati u drustvu.Rekao sam kako sam upoznao jednu devojku koja radi kao konobarica u da mi se pomalo svidja,ali me je sramota da pokusam da je smuvam posto je njen muz,decko,simpatija ili sta vec umro i to mi stvara veliki problem u glavi."
(Izneo sam sve iz sebe posto je stvarno nepristojno mrmljati sebi u bradu,a i trebao mi je neko da mu se ispovedim.)
(Video sam da mu smeta moje pusenje pa sam istog sekunda ugasio cigaretu i spakovao u dzep kako ne bih ugrozavao prirodu.)

taj Ned Maj 27, 2018 4:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

cim sam cuo sta je hteo reci time sto je mrljao i naravno ja sam mu orpostio sto je mrmljao ionako to svi rade,cuo sam za neku konobaricu i nekog ko je bio snjom,nisam ni ja mogao verovati a bio sam u cudu kad sam to cuo a niti je znam a zatim sam mu rekao.
oh stvarno mi je zao nje
zatim kada sam to rekao pomislio sam u sebi zasto ne bi pokusao ionako ne moze biti uvek sama i sve to a niti sam bio siguran dal da to uradi.
ionako ona ne moze biti sama uvek i da bude nesretna barem nekako pokusaj.
nisam ni ja znao sta se uopste desilo ni kako niti ista znam a nije mi se dalo o tome nekako pricati barem i on zan da ce pokusati tad tad pa me zanimalo sta ce raditi u buducnosti kada je vec ninja.
inace me zanima koji je tvoji cilj u zivotu?
taj Ned Maj 27, 2018 4:38 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Ahh ohrabrele su me reci Ria.Mislim da cu joj prici sledeci put.Sada mi je paznju privuklo njegovo pitanje o nastavku mog zivota.)
"Iskreno nikada nisam razmisljao sta cu dalje u zivotu.Nadam se dobrom putu ninje,a mozda se nesto desi sto ce me odvesti na los put.Ko zna,sudbina je cudo."
(Pricao sam neke gluposti i video da je vec kasno i da bih trebao poci.Nije mi bilo drago posto mi je prijalo ovo druzenje sa Riom.)
"Ehh Rio,ja sad moram da krenem tako da se vidimo neki drugi put."
(Bacio sam kosku Riu i ustao sa klupice na kojoj smo sedeli zatim sam laganim koracim krenuo svojoj kuci.)
(Polako u senci noci moja silueta je nestajala i nije Rio vise mogao da me visi niti ja njega.)

taj Ned Maj 27, 2018 6:02 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

slusajuci ga i bilo je zanimljivo sta je hteo reci,i moji isto je cilj da na putu isto budem dobar ninja ali i zelim isto i najbolji da se barem pokazem i moje vestine i sve sto sam do sad naucio,a mozda jednom postanem kage to bi bilo stvarno kul i dobra stvar al ne znam ni kad ce se to desiti jer sam tek ionako chunin.ocekivao sam da ce jos ostati da porpicamo i sednemo na klupu i slusajuci nekog kul lika.
ah otisao je
bilo mi je drago druziti se a onda je nestao kao neka senka pred mojim ocima,gledao sam dal cu ga videti ali je nestao kao bez traga nisam ni ja znao sta da radim tako da sam samo otisao jer nemam vise sta traziti ovde sem odmarati ili da odspavam osecao sam neku energiju da nesto uradim ali onda sam otisao u nepoznatom pravcu gde me noge vode.
taj Sre Jun 13, 2018 8:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon moje dugo šetnje Ulicom jedinjenja, stigao sam do ovog predivnog parka. Bio sam oduševljen kada sam ušao u njega. To je bio jedan od najlepših prizora u mom životu. Puno cveća, bašti, drveća i mnogo lepih žbunjeva kao i puno leptira, buba, ptica i sličnog. Tu su takođe bili i mnogi shinobiji koji su sređivali ovaj park i brinuli se o svojim životinjama. Ja sam ih pažljivo posmatrao i uživao sam u svakom njihovom pokretu dok sam sedeo na klupi pored ulaza.

What exactly is the end? The end. The end. The end.
I've seen the end over and over. What is the end?
taj Sre Jun 13, 2018 8:58 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sav umoran jer sam dosao sa misije,usao sam prvi put u park koji se nalazio nesto malo dalje od moje kuce.Moja zmija idalje nije davala neke vece znake zivota.Laganim koracima setao sam se parkom sa namerom da nadjem neku praznu klupu na kojoj cu moci da se odmorim barem malo i da odem kuci.Posle par sekundi mog dugotrajnog setanja je dosao kraj,video sam praznu klupu na koju sam odmah seo.Bol u nogama posle sveg ovog setanja je polako krenuo da prolazi.Uzdahnuo sam i krenuo da gledam u nebo.
taj Sre Jun 13, 2018 9:05 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon nekog vremena, malo sam se smorio i hteo sam da nađem neku zanimaciju. Pomislio sam da bi bilo dobru da upoznam nekog. Svidela mi se ta ideja i polako sam krenuo da šetam parkom ne bih li našao nekog čoveka voljnim za priču. Šetao sam i šetao ali svi su bili zauzeti radeći nešto i niko nije imao vremena da priča sa mnom. Kada sam došao do kraja parka odustao sam i krenuo sam da se vratim nazad. Međutim moje oko nije moglo da promaši drečavo rozu boju prsluka i belu kosu čoveka kako zamišljeno sedi na klupi. Odlučio sam mu prići:
Pozdrav, ja sam Johan! Da li je slobodno da sednem pored tebe i ispričamo se malo?

taj Sre Jun 13, 2018 9:09 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeo sam i samo gledao nebo na kom su samo prolazili oblaci,jedan po jedan.Posle par minuta sedenja na klupi,prisao mi je neki mladic koji u sebi nije imao ni trunku chakre.Znao sam da za sada nije opasnost tako da sam svoj pogled sa neba skrenuo ka njemu i rekao:

-Momcic,sedi ovde pa da se ispricamo!

Vratio sam svoj pogled ka nebu i cekao da vidim sta je mladic uopste hteo od mene.
taj Sre Jun 13, 2018 9:15 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon mog pitanja, momak je radosno odgovorio da mogu. Seo sam pored njega i gledajući u lice, upitao sam ga:
Hehe, drago mi je što imaš vremena da malo pričaš sa mnom. Vidiš, ja sam nov ovde u selu i nisam se još ni sa kim sprijateljio. Ti si prvi sa kim sam razgovarao da sada. Nadam se da ćemo moći ponekad da se družimo. Uzgred, moram da pohvalim te za kreativnost zbog tvog stila oblačenja! Sviđa mi se. .

Izgovorivši to zagledao sam se u obližnju fontanu i posmatrao sam njene graciozne pokrete vodom i kako se neki pas kupa u njoj.

taj Sre Jun 13, 2018 9:21 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao sam u nebo i samo slusao mladica koji je samo pricao i nikako da stane.Saslusao sam ga nekako i onda na njegovu pricicu dao odgovor:

-Ako ti bude trebala bilo kakva pomoc,da se snadjes u selu,izadjes iz istog.Samo me pozovi.Kao sto vidis moja kuca se nalazi naspram ovog parka

Pokazao sam prstom na koju kucu mislim i onda nastavio sa pricanjem:

-Hvala za tvoje misljenje,ali zasto si ti tako zategnut sa tvojom odecom,sako,pantalone,kosulja.Daj bre covece opusti se malo ipak nindze smo.
taj Sre Jun 13, 2018 9:30 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na njegov odgovor sam se samo nasmešio, a kad sam krenuo da pričam. Ugledao sam zmiju na njegovom ramenu i pojavile su se hiljade buba kako lete oko njega. Shvatio sam da ovo nije samo običan momak koji mi se još nije predstavio. Ta zmija me je malo uplašila al izgleda da je u snu pa i nije bilo toliko strašno. Rekao sam mu:
Opaa, pa ti si veoma moćan ninja. Hvala ti što se tiče pomoći ako bude trebala obratiću ti se. A što se tiče mog načina oblačenja. Hteo sam da na ljude koji me vide da ostavim dobar utisak. Ali vidim da to nije tebe obradovalo. I mogu li da saznam tvoje ime?

taj Sre Jun 13, 2018 9:35 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako sam posle nekog vremena vratio svoju snagu,pogledao sam ovog mladica koga nisam ni mogao da nazovem shinbijem,potom sam rekao:

-Odoh ja kuci sada,videcemo se mi iduci put mladicu.

Nestao sam za tren oka i zaputio sam se svojoj kuci koja nije bila toliko daleko od samog parka.
taj Sre Jun 13, 2018 10:48 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon mog pitanja momak je samo iznenadno ustao i rekao je kako mora da ide, izgledao je užurbano i zabrinuti. Hm ili sam mu možda samo dosadio, ne znam. Međutim već sam dosta vremena proveo ovde pa sam rešio da se vratim nazad kući i uradim nešto korisno. Još malo pa sam završio sa akademijom i onda ću postati pravi nindza!

taj Čet Jun 14, 2018 9:41 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je dosao u park sa Vatarijem..
Smoreno je gurao kolica u kojima se nalazio Vatari,dok je svaki list padao sa drveta..Došla je jesen.Najgore doba..Iz onog lika koji je bio lud,hiperaktivan..Postao je stopostotno demon..Nabacio je masku,staru masku..

Odlcuio je..to je to..Odlazi iz Konohe.Prekida sa Ginom...Ostavlja Vatarija i sve ostale prijatelje..Odlazi od tamo..

K vragu..

Rekao je Harukami tiho..da ga niko ne cuje.
Samo je seo na klupu,dok je Vatari sedeo u kolicima..

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

Sponsored content

1000/1000

1000/1000