Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Reka NakaDanas u 1:32 amRiomarindo
Selo BeyaseDanas u 12:53 amRaneki
Travel EvidenceDanas u 12:46 amAtsuko
Travel EvidenceDanas u 12:44 amAtsuko
Travel EvidenceDanas u 12:41 amAtsushi
Ulaz u seloDanas u 12:36 amAtsushi
TestiranjeDanas u 12:28 amRiomarindo
Ulica UjedinjenjaDanas u 12:04 amAtsuko
Travel EvidenceJuče u 9:24 pmJoker
Travel EvidenceJuče u 9:08 pmKakashi
Ulica UtikateJuče u 8:45 pmHan Banna
Hanova KucaJuče u 7:22 pmHan Banna
Ulica IkehataSub Jul 14, 2018 8:01 pmYoshirou
Yoshirouva kucaSub Jul 14, 2018 7:11 pmYoshirou
Ichiraku ramen shopSub Jul 14, 2018 6:58 pmAsuna
Travel EvidenceSub Jul 14, 2018 4:55 pmRaneki
Plaza Osaku Sub Jul 14, 2018 4:48 pmTaisei

Park Chiura

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Sre Apr 18, 2018 4:45 pm
Park Chiura je jedna od glavnih atrakcija Konohe. Park je pun vegetacije i malih životinjki koje čine deo ovog zemljišta već stotinama godina. Zbog raznih retkih vrsta buba i sitnih biljaka, mogu se često naići članovi Senju i Aburame klana kako se brinu o životnoj sredini. Pored njih svakodnevne goste čine Inuzuka psi i njihovi vlasnici.

Lv 1
Full body avatar : Mlad i perspektivan momak koji za cilj ima da nadje sto vise drugova i da postane sjajan shinobi.
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 7:30 pm
(Ugledao sam iz daljine ovo prelepo mesto i odmah se zaputio ovamo.)
(Ovaj park Chiura je veoma mirno i spokojno mesto,i kao da je stvoreno za odmor.)
(Seo sam na jednu klupicu i izvadio iz torbe princes krofne koje sam sam pravio.Svako ko ih je probao ocaran je njihovim ukusom,pa i ja sam.)
(Sedeo sam tako i zdrao krofne.Imao sam prelep pogled na razne vrste cveca i ostalih biljaka.)

“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 7:34 pm
Dolazio sam na mesto kako bih video kako izgleda,kad sam video bio sam nekako ocaran ali nekako je bolje od sakura parka ali je sakura park lepse zvucalo nekako alio ionako ima dovoljno prostora,ugledao sam drvo i kao i svaki put uskocio sam,krugovi su bili oko cveta a lisce lepo i taman kad sam seo pao je na moji nos i poceo sam piskavo kijati.
apchihuu.
Bas cu sada ocekivati da neko kaze nazdravlje.
Lv 1
Full body avatar : Mlad i perspektivan momak koji za cilj ima da nadje sto vise drugova i da postane sjajan shinobi.
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 7:40 pm
(Dok sam jeo krofne ugledao sam svog prijatelja Ria kako se vere na drvetu.)
(Otrcao sam do njega i pomogao mu da se podigne sa poda.)
"Nazdravlje",rekao sam mu nakon sto je kinuo.
(Pogledao sam ga i ukazao mu na klupu.)
"Hajde da sednemo na klupu."
(Otisli smo na klupu i ja sam ga ponudio princes krofnama,posto znam da ih on mnogo voli.)
"Slobodno uzmi."
(Dok se on premisljao dal da ih uzme ja sam uzeo jednu.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 7:46 pm
Bas to sam i ocekivao da ce mi neko reci nazdravlje sto se i desilo i naravno sta ce meni drvo da se pentrem ko neki majmun kad imam klupu sesti ko normalan covek.
pa hvala.
Posle toga sto sam rekao hvala,video sam da ima opet princes krofnu ala je taj covek vredan pa ono jzeo sam ali sam na pola jer ne mogu tolko sve pojesti,i opet je bilo ukusno a nakon toga sam ga pitao.
pa ovo je nekako lepse od sakura parka sta ti mislis posto ima.vuse mesta cak je ukrasteno sve?
Cekajuci njegov odgovor jer me bas zanimalo sta misli.
Lv 1
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 7:53 pm
(Rio je kao i obicno uzivao u mojim kofnama.Volim kada drugi ljudi cene moj rad.)
"Uhh,pa ne znam.Mnogo sam vezan za Sakura park,ali moram da priznam da ovde ima mnogo lepsih biljaka nego tamo.Prepoznao sam ih sa svojim sposobnostima bastovanstva.",odgovorio sam mu sa blagim smeskom.
(Izvadio sam jos malo cokolade i turio je na princes krofne.)
"Nemoj se stideti,slobodno uzmi."
(Zanimalo me je sta Rio zapravo mislio o celome ovome oko sela.)
"Sta ti Rio mislis uopsteno oko ovog sela?Cuo sam da se mnogi shinobiji bune oko ovoga.Ja iskreno mislim da ce doci do blazih nereda u selu.Moguca je svadja oko dva kampa."
(Rekao sam to sve sa velikim uzdahom i pricekao Riov odgovor.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 8:00 pm
Bas to bastovanstvo sto se time bavi zna svake biljke napamet koja je jos ne znam gledao sam levo desno niti mogu prepoznati,plus sam uzro jos malo krofni posto sam pojeo ona prepolovljenja i opet bilo ukusno ali sam se pitao otkud to zna za bunjenje.
otkud ti to znas,meni je zanimljivo upoznati nekog iz yamia a upoznao sam jednog coveka i bas je fin i plus uzumaki smo sto je sjajno i mislim da nema potrebe oko toga.
Onda sam didao i uzdahnuo svez vazduh i uzeo koji griz.
Lv 1
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 8:09 pm
"Znam zato sto sam cuo da se neki veliki shinobiji kada su dolazili nesto domundjavali na kapiji.No,to nije bitno,bitno je da se jednog dana sloze.Ova dva kampa imaju veoma jake shinobije i bilo bih lepo kada bih se oni udruzili.Ako se najjace ninje udruze bice stvarno prejako.Uhhh,tek u poslednje vreme shvatam da imam ceo zivot pred sobom i da trebam da ga prozivim kako znam i umem.Rio,ti si mi postao veoma dobar prijatelj i srecan sam zbog toga."
(Ne znam sta mi je odjednom bilo pa sam sve to rekao odjednom.)
(Uzeo sam i natrpao dve krofne u usta i cekao da vidim sta Rio ima da kaze na ovaj moj govor.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 8:17 pm
bilo mi bas cudno kao da je izjavio nekakvu ljubav prema meni ali naravno nije mi bilo grozno bilo mu drago sto sam mu drug i sve to.
ne znam sta da kazem na ovo jer je ovo previse slatko to je kao kada neka devojka izjavljuje ljubav i pita za vezu ali mislim da je ovo kao slatko nekako.
ja mislim da se brine oko necega kao da ce biti neki rat a naravno to se nece dogoditi jer nece ni biti niti ce biti svadja to su gluposti jer su se jos nisu ni upoznali pa ono to su tracevi ionako.
ah videces kad budu svi dosli u konohu kako ce se slazu nije ono kao sto mislis da ce se pobiju ili da se bore,dok ti vidis kako se dvoje priblizavaju videces dve ruke i rukovanje.
Lv 1
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 8:30 pm
(Rio je totalno sve pogresno shvatio.)
"Ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne,ja ti ne izjavljujem ljubav.Vec samo kazem zato sto pre nisam imao prijatelje,svi su mi se sklanjali sa puta jer sam vukodlak.Jos mi samo fali da ljudi misle da sam gej.Ja obozavam sve zene i zelim neku kraj sebe.Al nije mi se dalo sa zenama,jer kao sto sam vec rekao ljudi su me se plasili pre."
(Pocrveneo sam sam jer sam morao da kazem da nisam imao devojku.Al takva je moja priroda,sta cu ja tu.)
(Rio i ja smo dokusurili te krofne.Vec se smrkavalo pa sam morao da krenem.)
"Eh Rio,ja sad odo.Vidimo se!"
(Pozdravio sam se sa Riom i laganim koracima krenuo kuci.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Čet Maj 03, 2018 11:34 pm
kad sam mislio da je kao zena koja izjavljuje ljubav nisam mislio da on meni al ok nema veze ionak oje otisao pa sam i ja otisao u svojoj kuci.
hmmm vazi.
otisao sam do svoje kuce,ionako je lep ovaj park al steta sto nije kao sakura park al dobro iovako ej dobar park.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Pon Maj 07, 2018 12:06 am
(Stigao sam u ovaj park kako bih se opustio od svoje cele familije.)
(Svi me pritiskaju kako treba sto vise da vezbam i vezbam,a ja to tako mrzim.)
(Najradije bih da ne budem shinobi,al bi isto tako i da budem.Vise ni sam ne znam sta da mislim niti sta da radim.Al izdrzacu jos malo kad sam vec mogao do sad da izdrzavam.)
(Uzdahnuo sam i izdahnuo.Posmatrao sam ovaj park i shvatio da je ovo najbolje mesto za opustanje.)
(Od sada cu uvek ovde da dolazim.)
(Sedeo sam tako na klupi i razgledao dok nije krenula da pada noc.)
(Pomislio sam da krenem kuci kako se ne bih brinula moja kucna pomocnica Emilia.)
(Ustao sam sa klupe i bacio poslednji pogled na park i zatim krenuo kuci.)
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Pet Maj 18, 2018 12:53 am
Kicuki dolazi do parka u sredistu konohe vani je sijalo sunce i na nebu nije bilo ni jednoga oblacka.
Vani su se igrala djeca i psi su trckarali po parku.
Na klupi do mene je sjedio neki covjek na kojem se istilacala traka sela lisca.
Okrenuo sam se prema njemu i upitao ga:
Sto te navelo na to da postanes ninja ?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Pet Maj 18, 2018 1:01 am
dosam sam u parku kako bih razmisljao ovako i gledajuci taj park sto me podetilo na sakura park koj isam bio samo je mnogo lepse i vise ima drveca i cvetove koje su rasli i ljudi cuvali,sedeo sam na jednu klupu i naravno gledao sam u druge ljude kako uzivaju ka sto i ja uzivam odjednom sam cuo neki glas i video pored mene da sedi neko drugi,bilo je to malo cudno zasto me to pita pa sam onda ustao i pogledao i rekao sam mu.
sta me navelo?pa zelja da postanem ninja kao i sve ninje,inace ako smem pitati ko si ti?
stajao sam i pogledao sam ga i video sam da je izgledalo normalno mozda trazi neki savet ili me pitao onako iz dosade,sacekao sam njegov odgovor.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Pet Maj 18, 2018 1:10 am
Nakon sto ga je ninja pored njega upitao kako se zove kicuki se ustao i uperio prstom u sebe te poceo govoriti.
Ja sam Kicuki nova nada Konohe zelis li mozda moj autogram ?
Usput kako se ti zoves ?

Nakon sto je Kicuki to rekao opet sjedne na klupu cekajuci njegov odgovor.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Pet Maj 18, 2018 1:18 am
videvsi lika sa crnom kosom i cudnom facu kao da ima osmeh macke i lepo odelo pa bio je kul lik,a kad je rekao nova nada konohe tu sam se malo nasmejao sto me iznenadilo i sto sam se nasmejao.ali aj sto ipak da ne imam njegov autogram.
hmmm mozebarem da te patim,inace ja sam Riomarindo ali me zovi Rio
rekavis svoje ime pogledajuci njega bio je smesan ali i duhovit lik,ili je mozda neka zvezda da je igrao u prestavama ili mozda u grupi gde peva,ah da je poznat mozda bih ga cuo za njega i video sam ga bas prvi put ovde mozda je i on dosao nov u konohu sto mi je bilo drago.pa sam onda uzeo vazduh i pitao ga.
pa reci mi kak oti se svidja ovaj park jel nekako ocaravajauce dok ovo gledas,ah secam se u mom kampu koji je bio park ali ovaj je nekako lepsi ali mi drazi onaj stari.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Pet Maj 18, 2018 1:25 am
Nagato vadi avion od papira iz dvoga đepa i kemijsku posto nije imao ni jedan drugi papir a ni svoju sliku uzeo je avion i na njega napisao autogram.
Od Kicukija nove nade konohe za Ria
Tad mu je dobacio taj avion i nasmijao se.
Kicuki nikad prije nije davao autograme jer ih niko nije htio tako da i nije imao iskustva.
Pa Rio spominjao si tvoj kamp i ti si dosao ovdje iz kampa ?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Pet Maj 18, 2018 4:21 pm
uzimajuci autogram sto mi je dao i naravno potpisao se ja sam stavio taj paoir u svoji dzep kako bih cuvao i stavio negdde kada dodjem kuci.
ah da pre nekoliko dana sam dosao ovde i preselio se i to ovde na divno mesto u konohi,ovaj park me nekako podseca u mom kampu kada sam bio a mada jos ne znam zasto smo ovde ili kad ce ostali doci i sta ce biti i da li ce se slazu uopste kao sendvic i sendvic.
vise sam se razmisljao o tome kada bi se svi udruzili jel bi bilo bajno i uopste dobro mada se nisam ni brinuo ali sam se pitao i gledajuci da ljudi jos dalje dolaze u konohu sve vise i vise.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Ned Maj 20, 2018 7:57 pm
(posle ulaska u selo, nailazim na jedan veliki park pun nekih ljudi, mesto je bilo puno vegetacije, raznih zivotinja i mnogih zanimljivih stvari, ispred mene ugledao sam Kiuckija i nekog nepoznatog kako pricaju, nisam zeleo da ih prekidam, ali mi je bilo previse dosadno, priblizio sam im se, stavio ruku na ledja nepoznatog i sapnuo mu na uvo tihim glasom)

-Zelim da popricamo nasamo..

(blago sam se nasmejao, posle izgovora onoga sto sam hteo pogledao sam u kicukija, zavrteo ocima cekajuci sta ce nepoznati uciniti povodom mojih reci, zeleo sam da malo porpicamo, ipak ga ne poznajem, kicuki je nebitan ovde, pomislio sam ceskajuci se za glavu).
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Ned Maj 20, 2018 8:04 pm
pricajuci sa kicukijem dosao je neki nepoznati ninja koji mi je sapnuo da popricamo nasamo,bilo mi to cudno ili me sigurno pomesao sa nekim drugim,okretajuci se da vidim ko je to i gledao sam ocima gore i dole da vidim ko je taj i kako izgleda,i videvsi da je nosio naocare,hmmmm i on nosi naocare pa ok.zatim sam se okrenuo ka njemu i isli smo malo dalje i pogledajuci kicukija i njega i onda sam ga pitao.
ammm jel se mozda znamo?jel ti nesto treba?
podigao sam jednu obrvu i gledajuci u njega sta zeli reci jer je bio malo cudan taj lik ali sam sacekao sta zeli da kaze.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Ned Maj 20, 2018 8:24 pm
(uvidevsi kako ovaj covek slusa sta mu ja kazem, nasmejao sam se, odjednom na mene je smkocila veverica, bistro i vema brzo sam odgovorio na pitanje ovog coveka)

Ja? Hah, ne zelim nista posebno, samo sam zeleo da te odvojim od kicukija, znas, on ti je malo zaostalo, bolje da ne pricas sa njim..

(pomazio sam vevericu na sebi, odjednom ona je skocila sa mene, na neko drvo prekoputa, ponovo sam pogledao u tog coveka, i upitao ga)

Inace, Ja sam Sakamoto King, drago mi je da smo se upoznali, ako bih mogao da znam, kako se ti zoves?

(posle pitanja sklanjam svoje naocare, brisem ih i opet stavljam na sebe, tek tada sam primetio da je ovaj covek chunin, jaci je od mene, sto sam mogao videti, malo sam se uplasio, ali nisam to smeo da pokazem, samo sam cekao njegov odgovor)..
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Ned Maj 20, 2018 8:34 pm
ocekvavsi sta je hteo reci i poslusao sam ga i u sebi se nasmejao imao sam osecaj da su se on i taj kicuki znali pa se sigurno mrze prepiru sta vec,okrenu sam svoju glavu ka kicukiju i mahao sam mu i zatim sam se opet okretao ka sakamotou posto se prestavio,delovao je fin i sinmpatican.
Ja sam Riomarindo ali me zovi Rio.
pruzali sm oruku i rukovali smo se i nasmejao sam se kroz zube posto sam ga upoznao i u sebi za ovo sto je rekao hah.cekao sam sta cemo da radimo i gledajuci okolinu videvsi sebe i njega,verujem da je sigurno kamp yamio jer u sinhrai ga sigurno nisam ni video,kad vec o tome razmisljam da li ima uopste tamo ljudi ili su nekoliko ostali.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Ned Maj 20, 2018 8:40 pm
(gledajuci u ria, smeskajuci se, pruzili smo ruku jedno drugim i pozdravili se, ocima sam mu pokazao da ne trebami da stojimo u jednom mestu, ajde da prosetamo, rekao sam u sebi, dajuci mu doznjanja sta treba da uradi, valjda je razumeo, kad sam krenuo napred, ugledao sam jednu klupu, noge su me zabolele od stajanja pa sam brzim korakom dotrcao do nje, sacekao sam ria da dodje,
te sam ga i upitao)

-Nego rio, iz kog li si mi ti lepoga klana mozes li mi reci?

(cekao sam njegov odgovor ceskajuci se po glavi, smesuci se, odjednom iza mene je dunuo jak vetar, teruci roze lisce da pada na mene, odjednom dosla je i jedna ptica koja mi je stala na ruku, izgledao sam stravstveno, pokazujuci svoju lepotu, znanje, i sve sto mogu pokazati)..

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Ned Maj 20, 2018 8:51 pm
Posao sam za njim i stajajuci na jednom drvetu on na klupi na kojoj je sedeo,osetvisi vetar da naglo duva imao sam osecaj kao da letim i da prolepsava ovo vreme i ulepsalo je ovaj park tako sto je palo drvece i lepota prirode na zemlju,videvsi sakamotoa sa njegovom pticom i izgledalo je kao da razume zivotinje koje dodju do njega,gledao sam levo i desno pomerajuci glavu i gledajuci druge drvece i sve je pocelo padati a onda sam rekao sakamotou.
ja sam naravno iz uzumaki klana kao sto vidis ovde sam hahaha.
namsejajuci se i stajajuci na drvo onda sam legao na drvo jer mi je bilo lakse nego stajajuci i naslanjajajuci se i bilo je ionako meko na travu koju sam seo da nije bolelo niti je bilo trvdo cak ni bube samo zelena i cista trava.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

taj Ned Maj 20, 2018 8:58 pm
(bilo mi je drago sto sam upoznao nekoga iz uzumaki klana, ptica je ostala na meni, okrenuo sam se ka riu i upitao ga jos jedno pitanej)

Stvaro lepo, drago mi je da sam upoznao nekoga iz Uzumaki klana, nego, da li posedujes neki element? Vidim imas neki mac na ledjima, da nisi mozda ninja macevalac ili ti ga samurai??

(upitao sam ga dok su mi se polako zatvarale oci, bio sam umoran, jedva sam odrzao pogled na njemu, nasmejao sam se, cekajuci njegov odgovor)..
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Park Chiura

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu