Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Shinrai i ZoroJuče u 7:03 amZoro
ParkJuče u 12:01 amKibo
Camp StreetsČet Nov 15, 2018 11:54 pmKibo
Kibova kucaČet Nov 15, 2018 11:49 pmKibo
Shigeru i RiomarindoČet Nov 15, 2018 5:01 pmShigeru Uzunami
Krug PozudnihSre Nov 14, 2018 11:19 pmNNW Game Master
Emeil i RenSre Nov 14, 2018 11:04 pmThe Storyteller
Illumi i JohanSre Nov 14, 2018 10:48 pmKogami Shinya
XII Jonin IspitSre Nov 14, 2018 12:16 amLeonard van Volen
SakaharaUto Nov 13, 2018 11:56 pmKain
Illumi i JohanUto Nov 13, 2018 11:05 pmKogami Shinya
Last Post Wins Uto Nov 13, 2018 10:08 pmRen Uzumaki
Rate The Avatar AboveUto Nov 13, 2018 10:02 pmRen Uzumaki
Stari kamp YamiyoUto Nov 13, 2018 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardUto Nov 13, 2018 6:48 pmMizu
Dahakine sumeUto Nov 13, 2018 6:33 pmThe Storyteller
Rei i ShukuroUto Nov 13, 2018 6:32 pmThe Storyteller
Prijava za MisijeUto Nov 13, 2018 12:31 pmMizu
Shinrai 11. jonin ispitUto Nov 13, 2018 12:01 amShinrai
Execution DockPon Nov 12, 2018 11:50 pmMizu
Yoshirou i MivPon Nov 12, 2018 6:25 pmMiv

Topli izvori Konohe

taj Sre Apr 18, 2018 1:07 am
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Izvori lekovite tople vode koji se nalaze pri obodu sela. U toplim vodama uživaju svi stanovnici sela, svih generacija.

taj Pon Jul 09, 2018 4:34 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije bitno
Upitao je Yoshirou:
Ko ti je ovaj mali?
Pitao je jer nikad nije video tog ninju.Nesto mu je mirisalo da je inuzuka,ali nije bio siguran.Te smejajuci se rekao:
Zasto se kupamo u vrucoj vodi kada je leto.Haha
Bilo bi mi cudno jer je polu inuzuka taj novi ninzda.Mislim da je druga polovina uchiha.Mada nije bitno za Yoshiroua.

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Pon Jul 09, 2018 4:44 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

''Ha,Scare,ima deset godina odkako smo se zadnji put videli,jedva sam te prepoznao''
Malo ga je zacudio Scarovo pitanje,ali zna Scara od malena i zna da se on samo sali.
''Znas kakav sam od treninga nemam vremena skoro ni za jelo,ali opet mi Inuzuke smo takvi,to nam je u krvi,nase ponasanje,miris,instinkt nikada se ne mjenjamo''
Kada se samo sjeti Scarove obitelji koja ga je uzela iz sirotista,odgojila kao da je on sam Uchiha,koja nije pravila razliku izmedju njega i bilo koga,dodje mu da zaplace od srece,sto ga je video nakon toliko godina.
''Kako si,sta ima'' upita on Scara ''Nisam se nadao da cu te ovde pronaci''
''Ali i sam znas koliko je svet mali''
Nakon toga pogleda u nebu i nesto se zamisli.

taj Pon Jul 09, 2018 4:46 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mnogo reci se vrtilo u njihovom krugu "bazena" a on se smeskao tome.
Napokon nakon skoro deset godina je video dobro prijatelja.Progovorio je nakon sto je cuo njihove reci.

Hm da nije ni bitno.Što se tice tebe Asahire,svet je mali tako da mi je drago što te vidim.Zanimljivo je sto se srecemo ovdje.No jesi li za neki trening posle odmora,upravo cekam devojku tako da cemo kasnije malo trenirati.

Rece to te se osvrnu na nebo kao i Asahir.Koji je iz nekog razloga bio drugacij,verovatno njegov najbolji prijatelj.Dugo ga nije video.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Pon Jul 09, 2018 4:51 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ocu ja trenirati senseji!
Izgovorio ko zapeta puska,jer cim pomislim na trening,odma sam blizi cunin ispitu.Te bi ga upitao:
Dali mogu?
Mogao sam saznati bez Scarovog odgovora koje njegov brat,pa nije teo da ga smara.Poceo je lagano plivati u bazeno.Sunce je strasno opeklo.Pa sam se namazao kremom za suncanje.
U mojoj glavi je bilo samo trening da postanes cunin.Jer sa 16 godina sam genin,moram brzo postati cunin mi je u glavi.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Pon Jul 09, 2018 5:08 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon Scarovih rijeci pogleda u njega i nasmijesi se,potom mu odgovori.
''Trening sa tobom,sto da ne'',''nego hoces li me upoznati sa tvojim ucenikom''
Bio mi je cudan izgledalo je kao da dolazimo iz istoga klana,ali mozda mu se sve i pricinjavalo,bio je umoran od puta.
I nakon toga opet se zagleda u nebo puno prekrasnih ptica.
taj Pon Jul 09, 2018 5:36 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je u Yoshiroua.Njegov smešak je i dalje bio od uva do uva.Ustao je i seo na rub "bazena" sa toplom vodom.Sorc mu se zalepio za noge.Njegova kosa bila je skroz slepljena.Te je prstima kroz kosu podigao istu.
Onda je nastavio govoriti.

Pa možemo malo da trenrano skupa da.Ovaj pošto se niste upoznali.Asahire ovo je moj "ucenik" Yoshirou.Pripadnik je Inuzuka klana.

Izašao je iz vode na poplocani deo i legao gde je sunce dodavalo boju njegovom telu.Hm ovo je radio da bi bio lepši za Ginu.Heheh vec je dugo nije video Ginu zbog misije pa mu je palo na pamet da se sredi i da je izvede na neku veceru.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 09, 2018 5:40 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Yoshirou je izasao iz vode.Obrisao bi se peskirom koji je bio na plocice.Rekao bi skaru i Ashairu:
Odo se presvuci pa idem
Otisao sam i obukao plavu majcu na rukave i beo sorc,uzeo svoje papuce te rekao scaru:
Ako oces trening javi mi kuci.
Te bi otisao nazad kuci.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Pon Jul 09, 2018 6:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Inače Gina Aburame je obično volela da opravdava sebe na svaki mogući način, trudeći se da se prikaže kao jedna pametna i razumna soba. Hahaha, zapravo to je bila laž, ali se barem trudila biti razumna pogotovo kada je bila u društvu svog dragog partnera. Kada je on bio u pitanju, bila je strpljiva i puna razumevanja, za šta god da se dešavalo. Dok su je svi oko nje kritikovali zato što je bila sa njim i „napustila“ skladištve svoga klana, ona ih nije želela slušati i nastavljala je da podržava svog dečka, čak i iz daljine.

Ali sada je već mislila da dolaži do praga svoje tolerancije, kada su muškarci bili u pitanju.

„Zar ne misliš da bi bilo lepo da i mene predstaviš, Scar?“ Gina je rekla, nakon što je stigla sa malim zakasnjenjem na tople izvore. Ponela je sa sobom i vruć ćaj u termosu.
taj Pon Jul 09, 2018 6:42 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ležao je i cuo zvuk odlaska mladica iz topli izvora.Ostao je njegov dobar prijatelj kog je smatrao za brata.
I baravno on sam.Izlezavao se na suncu,te cuo nezan i poznat glas.Odmah se pridigao i video u kupacem njegovu devojku,hm lepsa bi bila bez kupaceg pomisli malo perverzno hahah.
Nasmeja se te odogovori.

Zdravo i tebi ljubavi.
Da,Asahire ovo je moja devojka Gina.Pripadnica mocnog Aburame klaN.

Ustao je odmah i uzeo je u svoje narucje.Te je pogledao u oci,svoje usne je spustio na njeno celo.

Mnogo si mi falila.

Rece to te se spusti u toplu vodu s njom,ona ke obmotala svoje ruke oko njegovog vrata i svoje noge oko njegovih bokova.U tom trenu svi su nestali i njihovi pogledi i misli su se susreli.Znali su sta jedno o drugom i o cemu misle u istom trenu.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 09, 2018 7:02 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„A ja sam predosećala da čemo se sresti ubrzo.“
...
Tišina nekad ume postati bučna, njoj posegno te

Nakon produženog trenutka, ispunjenog tišinom, Gina je prekinula pitanjem koje se vrzmalo po mozgu.

„Jel si ti to upravo rekao tvom učeniku, kako je moj klan moćan? Stvarno to misliš“

Činilo se kako se učeniku žuri da se što pre približi izlazu, ne želeći da prekida dramu, jer su ga ovo dvoje očigledno ostavili kao sporednog lika u ovoj priči, osim što su ga pomenuli usputno, više su bili zauzeti razmenjivanjem poljubaca, nego razgovoru.
taj Pon Jul 09, 2018 7:10 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mladic iz Inuzuka klana je video koliko je sati te otisao za ovim prvim.
Mi smo ostali i dogadjanja u "bazenu" su bila zanimljiva,u sred poljubca stao je da odgovori na njeno pitanje.

Mm cekaj.Da naravno mislim da je tvoj klan jak,pogotovo jer si ti clan istog ljubavi.A sad gde smo stali.

Njegove ruke su klizile po njenom telu,dok su im usme bile spojene.Poglede nisu skidali jedno s drugog.Njeno telo bilo je prosto savrseno,a misljenje o meni još bolje.Gledala mi je drugacije,drugacije os svih,to mi je odgovaralo.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 09, 2018 7:51 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osetila sam blau senzaciju koja je puzila po mojoj koži, vrelo, polako obuzima celo moje telo, po prvi put primetih da me ovaj osećaj drži još duže i da je ova dobrodošlica još toplija od prethodnih ii mala sam “khmm čudan” poriv da zaplačem, ali sam uspela da ga potisnem.

Bila sam fino upakovana u neki kupaći nepoznatog materijala, u kojem sam se lako mogla predate njemu, i osetiti svaki dodir ruke koja je držala moj telo. “Ah napokon”. Godinama mi je trebalo da se moje crvene oči prilagode i ukombinuju sa tuđim. Gledala sam u njegove, takođe crvene i taj pogled bio je blistav, nimalo mutan.

Zurila sam u uticajne oči, posesivni pogled mog dečka, njegove savršene crte lica… Još uvek bledunjava koža… “Ne znam da li je mi je to Sunce spržilo mozak ili je bio samo on u pitanju i njegovo držanje…” kosa mu je bila duža, svilenkasta.. “Da, očuvana prelepaa, usklađena sa licem, zdrava….” i magično hipnotišuće crvenkaste oči. “ čudna boja očiju, al ii ja sama sam imala istu..”

“Samo jedan momenat.. jel ja ovo sve umišljam ili on zaista gleda u mene kao ja njega…”

Otvorila sam usta i progovorila za nijansu slabijim glasom “Imamo slične oči, imamo isti pogled.”
taj Pon Jul 09, 2018 8:09 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osetio je njeno telo pribijeno uz svoje,dodiri su bili vrelij od vode u kojoj su se nalazili,lagano ju je gricnuo za vrat prilikom poljubca.Te ju je opet pogledao,ti pogledi su bili drugacij nego sa drugim devojkama.
Cuo je njene reci,a onda se trgnuo i progovorio.

Pre svega tvoje oci su me privuile,onda karakter pa telo sreo.

Izgovorio je to i dalje je dodirivao svojim rukama njeno itekako razvijeno telo.
Izgledalo je kao da laže.Jer je upravo spomenuo njeno telo.Osetio je njene noge oko bokova te nekako osetio da je neko u blizini,prokleti insinkt shinobia.
U sledecem trenu njegove oci su jos crvenije,te dobijaju crvna oblezja.

#card478

Pogled mu se promenio.Malo i ponasanje,jos ona paranoja od Urosaia koji ga je umalo ubio na misij.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 09, 2018 10:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zaokupiti njenu  ruke uvek je bila dobra opcija. Bilo da li njene ruke prevrću strane starih knjiga iz Arhive sela, bilo da li dodiruje saosećajno bliske ljude kako bi proverila da li su okej, bilo da li sparinguje sa nekim, pogotovo dok pobeđuje i njene ruke zadaju udarce, bilo je najbolje kada su zauzete. Bilo koji izbor je bio pametan, jer u tom slučaju nije mogla da ih drži prekrštenima preko svog srca dok brine o Scaru, da li je okej, da li jede kako treba (ili se samo hrani paradajzom i pirinčem- a ona mu redovno servira proteine koji su mu potrebni, ali on se i dalje ne bavi takvim detaljima) ili da li je barem okej u svom umu.
Njegov um joj je jako bitan. Ona bi mogla da oprosti sve grehe prošlosti pogotovo one koje nemaju veze sa njom, ali nije sigurna baš da će svi tako olako prihvatiti odnosno postupiti tako. Ipak, njegov klan bio je poznat po toj nekoj mračnoj koljačkoj strani koju mnogi tumače verovatno na skroz pogrtešan način. Sve što oni  rade, rade zarad višeg cilja. U misli joj se povremeno vraćaju i Harukamijeve reči, misli o svemu tome. Njegove izjave ljubavi… Ljudi su je osuđivali što je obrisala tu prošlost, kao da je to moguće. Jedino što je uradila to je da je dozvolila sebi da počne ponovo, zar je to toliko nerazumno?

Da li je to ono što je i on želeo, nov početak sa nekim…? Ona je mislila da ga razume, i molila se za njegov bezbedan povratak kad god bi otišao. Znala je da ta putovanja i pomoć koju pruža ljudima na taj način ga čini smirenijim, kao što nju takvom čini držanje zaokupljenima njene ruke. Posete doktoru i bolnici ,humanitarni rad, rad na mentalnoj stabilnosti, druženje i povremeno podučavanje dece iz kraja, dece koje nemaju nikoga, napušteni, ostavljeni od strane roditelja koji su pomrli od zaraze koja je i nju zahvatila… sve to davalo joj je smisao.

Trenutno su njene ruke bile zauzete nečim drugim

“Lepo ćemo se zabaviti danas, Scar”
Gina predloži. “Ti definitivno uvek ispuniš sva moja očekivanja.”

taj Pon Jul 09, 2018 10:45 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije primetila da je iza nje par metara od nas jos neko,lagano ju je podigao i izaslisu iz vode,te krenuli prema svlacionici,gde je ona na prvu pocela skidati odecu sa sebe.
Pogledao ju je onako kao i uvek,njegove oci su sijale i znao je sta sledi.

Mmm trudim se.Naša zabava se uvek dobro zavrsli.

U slvacionici je bilo toplo,prozori su imali zavese,laganim pokretom je zakljucao vrata i Ginu prislonio uz ista.Njegove ruke su se nasle ispod njenih bokova,usne na njenim.Dok je i on bio bez odece.
Malo su bili pre aktivni na njihovom polju ljubavi,no to mu nije smetalo.Prijalo mu je šta više.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 09, 2018 11:04 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prošao je sigurno barem jedan mesec od kad su se upoznali. Njihova vze gradila se lagano. Tako je bilo jer su misije krenule aktivno, ali su mnogo vremena i uspeli odvojiti jedno za drugo. Samo Gina nije mogla ići na misije. Morala je da nauči još mnogo i trenira zarad naredne pozicije. Dečica iz kraja, njeni možda budući učenici već su na nju gledali kao na neku vrstu mentora, jer kada nisu imali nikoga ona je bila tu.

Tako da je Gina sada bila zaglavljena u selu i to uglavnom u arhivi. Knjige su ispunjavale sav njen prostor. Par olovaka bilo je uvek zabodeno po zidovima, kada kunai nije bio pri ruci. Gina nikada nije imala strpljenja što se učenja tiče, želela je odmah sve da sazna i ume....
No da se vratimo na sadašnjost, u ovom trenutku Gina se bavila nečim drugim, što bi se reklo živrla život punim plučima haha
........
Najednom neko je pokucao na vrata. Gina se trgla na taj zvuk i okrenula glavu ka smeru gde se nalazila kvaka. Zatim je gledala kako malena, ali lukava mačka upada u prostoriju.
„Scar! Vidi je, moramo da je uzmemo! Ovo je ta! Nijedna druga ne valja “ Mačka je krenula da prede od sreće. Gina se podigla sa mesta gde su se nalazili i krenula u trk kako bi zgrabila ovu prepredenu mačku.
taj Pon Jul 09, 2018 11:14 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Taman je krenulo zanimljivo.Svojim rukama dodirivao je njeno telo,njene grudi,tako je bilo vruce u toj prostorij.

...

Opustio se,sve je bilo gotovo,poceli su da se oblace,no onda su culi kucanje,to je bila macka.Gina je otvorila vrata i odmah pokusala uhvatiti macku,no niko nije brz kao Sharingan ratnik.

#card478

Skocio je i uhvatio macku,koju je dodirima ispod vrata odmah smirio,te je predao Gini.Koja se odmah zapalila za tu macku,te je odmah to dozvolio.Ne bili dobio opet neku nagradu u vidu njihove "zabave".Usao je opet u svlacionicu i spustio macku,koju ke Gina odmah dohvatila.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 09, 2018 11:21 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo je jako toplo, čak i u toj prostoriji, i taj dan je bio veoma sunčan. Gina je neko vreme provela zauzeći se i zezajući s macom, dok je Scar nije zaustavio, jer im je bilo vreme da se krene polako. “Hej, čekaj samo još minut Scar! Čekaj!” reče kukajući, pre nego što je ubrzala korak kako bi ga stigla.
Uputili su se na neko mesto gde se prave dobre ….

taj Pon Jul 09, 2018 11:36 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

On je krenuo,no Gina sa macom krenu prema meni i krenuli smo prema mestu za dobru hranu.Ona je nosila macku a on nju,te su isli prema nekom restoranu.Uvek je voleu dobru hranu i pice,veliki je gurman.

Jel me voliš?

Upita je onako,cisto da bi video njenu reakciju.Kroz smesak drzao je levom njene noge dok je desnom cuvao njena ledja uspravno,te je koracao.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 09, 2018 11:51 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Elegantno su izašli kroz vrata, njen momak i lepa crnokosa sa identičnim mak crvenim očima a osmeh se javio na njihovim licima.

„Scar, imamo samo još sat vremena a onda polazimo do mog pristaništaaa..“ podsetila ga je i naslonila svoje usne na njegovo čelo.

Sunce jedva da se probijalo kroz drveće, kada su se oči dvadeset-jednogodišnje Aburame Gin-e širom otvorile. Bila je u njegovom naručju. Zevnula je te se nakon toga krenula istezati i meškoljiti pomalo.
„Danas je taj dan “ pomislila je sama za sebe dok se rukom pridržavala za njega. Ovaj datum trebao je biti obeležen crvenim markerom. „Danas je taj pomalo čudan dan, kada sam odlučila da ga zovem da poseti moje sedište i da nam to bude odmaralište narednih dana“

Ljudi s kojima je delila skladište su odobrili, da čim provedu određeno vreme i odobre osobu, ta može ostati kod njih u gostima. Skladište je samo po sebi bilo masivno, nalazilo se na strani koja izlazi na more. Vila je bila skupocena toliko da se zapitate kako i čime su je zaslužili. Zahvaljujući Gininim korenima, ona ju je dobila praktično za džabe. Delila je troškove samo sa bratom.

„Bio je to slatki dogovor“ Gina je mislila, dok je skliznula iz njegovog naručja. „Šteta što nismo ranije otišli“
taj Uto Jul 10, 2018 12:26 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cak i ako je bilo cudno to sto sam se pretvorio da je ona samo tu ona bi me udarala sa tiganjem pre nego sto bih ja video te sam se lagano spustio dole dok sam skidao oeskir da bi se nebi video onaj deo ali koga briga a moja tranfsormacija je prosla.
ah pa da cudno je barem nije tu.inace vec dugo smo ovde pola sata mozda bih ja trebao ici a ti naravno ne znam da li si genin ili akademit ali osecam tvoni napredak ali kada budes genin javi mi nekad.
Ustao sam sa izvora a peskir sam uzeo kako bih odneo te kada sam ustao onda sam cucnuo te su mi ruke bile u polozaju spojene i udaljene da nebi nogao videti moji intimni deo sem ako pomeri glavu i onda rece.
pa onda se vidimo idem ja kuci.
Podigao samnse a zatim sam krenuo da se oblacim i stvari koje su mi bile u ormanu i sve to.

Ovo je zadnji rp posto je bilo dva meseca i rpali smo kad jos nije bila bolest.:
taj Uto Jul 10, 2018 12:44 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugo vremena smo proveli u toplom izvoru, iako je sama topla opustajuca poceo sam da osecam blagu nesvest.
Riomarindo me je pitao koji sam rank na sta sam mu ja odgovorio :
"Ja sam trenutno samo akademski ucenik, ali planiram uskoro da radim ispit za genina koji se nadam da cu uspeti da polozim."
Nakon cega je predlozio da izadjemo iz izvora sto smo i ucinili. Otisli smo do svlacionice i nakon presvlacenja smo se uputili svojim kucama.

"Sta ce Miv na sovi?!"
taj Uto Jul 10, 2018 1:19 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koracao sam noseci Ginu u svome narucju,svojim pogledom strasio bih ljude,dok bi svojim srcem bio slabic prema Gini koju sam voleo vise od života.Promenio sam planove jer sam na njoj video da joj se žuri kuci.

Pa onda idemo do kuce.Tvoj kuce naravno.

Rece to Scar te nastavi ubrzan korak prema kuci Gine,tj Aburame Sedista.Dok ju je nosio secao se stvari koje su se dogidle u jako skorom periodu.
Njeno telo,bilo je savrseno.Ona je nosila mackicu.Malenu belu.Mnogo lepa macka.Odlucila je izgleda da je zadrzi za kucnog ljubimca.

Scar Them Song :

taj Čet Jul 12, 2018 12:32 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon ukusnog rucka kod Ichiraku ramen,dosao sam sa punim stomakom da se malo okupam.Dosao sam te kupio kartu za ulazak.Usao u svlacionicu i preskao se u kupaci.Usao sam u muski deo te usao u toplu vodu.Stavio sam ruke na glavu i uzivao.Ljudi su ulazili i ulazili.

Nakon duzeg kupanja,vratio sam se u svlacionicu,obukao se,isfenirao kosu.Te izasao bez neprijatnih mirisa.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Sre Jul 18, 2018 3:01 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u prostoriju u kojoj treba platit kupanje.Platio sam sve sto je trebalo,pa sam otisao u svlacionicu.Ostavio sam sve svoje stvari i navukao jedan peskir preko intimnih delova tela.Pustio sam svoje bube da se malo razlete dok se ja kupam.
#card406
Usao sam u izvor i izdahnuo.Veoma je prijatno i osecao sam se veoma lepo.U svom tom opustanju dosla mi je misao o mojoj prvoj misiji.Ipak sam sad chunin i mogu ici sam na misije.Planiram ici uskoro na jednu i zelim da sve dobro ispadne.Sada sam dosta jaci sa svojim bubama.Mislim da jedna misija ne bi trebala da bude problem.Nakon par sati opustanja izasao sam iz izvora sav smezuran kao deda.Obukao sam se i pozvao svoje bube nazad.
#card488
Pozdravio sam staricu koja radi ovde i zaputio se ka svojoj kuci.

Theme:
taj Pet Jul 20, 2018 11:29 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je nakon dugog i napornog treninga dosao do lekovitih,toplih izvora Konohe.Skinuo je svoju odecu i ostavio u svoj ormaric,koji je platio na recepciji.Usao je u toplu vodu i osetio kako mu se telo polako oporavlja.Nakon nekoliko trenutka mu je stigla casica sakea,koju je,iako veoma mlad,popio na iskap.Nakon toga je popio jos jednu,a nakon sto se potpuno oporavio uzeo je peskir i vratio se do svog ormarica.Opet je obukao svoje stvari i zaputio se nazad kuci,dok je noc polako padala...
taj Pet Jul 27, 2018 1:44 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u kucicu u kojoj trebam platiti svoj opstanak u toplim izvorima.Video sam bakicu koja radi ovde.Mora da joj je tesko,ipak je zena u godinama.Sve sam platio i otisao do svlacionice da se skinem i ostavim stvari.Stavio sam peskir preko intimnih delova i otisao na izvor.Lepo sam se bucnuo u vodu i tako krenuo sa uzivanjem i opustanjem.Voda je stvarno opustajuce topla.Atmosfera ovde je veoma dobra.Tu je bilo jos par ljudi samnom.

Lepo sam se opustio i vreme mi je isteklo.Izasao sam iz izvora,navukao peskir i otisao u svlacionicu.Obukao sam se i otisao.Zaputio sam se ka kaficu Gamo.

Theme:
taj Sub Jul 28, 2018 2:11 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kad sam se probudi u svojoj kuci odma sam krenuo ovde da se opustim i malo okupam. Odma sam otisao da utonem u izvore. Bilo je opusteno.

Uvek spreman za borbu:

Pasivne:
#card227
#card267
taj Sub Jul 28, 2018 2:20 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je bio iznerviran.Stalno je razmisljao o njoj,a nista nije mogao da uradi.Nije bio svestan da je to moglo njemu da se desi.Zapravo mu se nista i nije desilo.On se nije zaljubio.Ponavljao je cesto to u sebi,iako ga je neki mali,piskutavi glas u njegovoj glavi uveravao u suprotno.Nakon sto je otisao iz kafica,primetio je da je temperatura malo visa i da se sneg polako topi.Nije to bio prizor u kom je bas uzivao,jer je istinski voleo sneg.Trebalo mu je opustanje,a za to ne postoji bolje mesto od toplih izvora Konohe.U svlacionici je poceo da skida odecu.Skidao je polako duks,a potom i majicu.U ogledalu je gledao svoje ocrtane misice,sa malim oziljkom na donjem levom delu stomaka,koji je podsecao na onaj koji mu se nalazio na oku.Dodirnuo je oziljak,a onda su mu korz glavu projurila sva sevanja,a oziljak na oku ga je malo zaboleo.Kenta je ignorisao to i skinuo svu odecu i usao u deo sa malim bazenom ispunjenim toplom vodom.Peskir koji mu je bio vezan oko stuka je skinuo i usao u vodu.Topla voda ga je zaista opustila.Oko njega je bilo par ljudi,ali se Kenta nije obazirao na njih,vec mislio samo na nju...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Sub Jul 28, 2018 2:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zbog velike smorenosti sam hteo da razgovaram sa nekim ali niko nije izgledao zainteresovan za pricu. Pa sam i ja nastavio da cutim. Nastavio sam da se kupam u izvorima koji su bili prijatno topli. Idaje mi je bilo dosadno pa sam primetio nekog lika sa ozijkom na oku. Zanimalo me je da li je to zaradio u borbi. Pa sam mu se približio pa sam ga pitao. Zdravo kako si, ja se zovem Zoro a ti.
taj Sub Jul 28, 2018 2:56 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vruca voda je prijala njegovom telu.Zaronio je na kratko,a nakon toga izronio.Njegova zuta kosa je sada bila mokra i neuredna.Bio je veoma umoran.Malo je spavao u proteklih par dana.Njegove plave oci su zbog svetlosti dobile nijansu sivo-zelene boje,dok su mu beonjace bile crvene.Sedeo je naslonjen na ivicu bazena,kada mu je konobarica donela pice koje je dobijao svako ko bi usao ovde.Kenta je pogledao veliku casu koja je bila ispunjena narandzasto-zutim sokom u kom je plivalo par kockica leda.U casu je bila ubacena jedna cevcica,a na ivicu case su bili naslonjeni jedan suncobrascic i kriska limuna.Kenta je kroz slamku povukao malo ledeno hladnog pica,pomalo gorkog,ali prijatnog i osvezavajuceg ukusa.Kenti je tada prisao jedan mladic.S'obzirom da se Kenta nalazio bez odece u vodi,ovo je bilo pomalo neprijatno.Kenta se iznervirao.Zasto ljudi celog dana pokusavaju da se upoznaju sa njim?Da li je to zbog ovoga,pita se Kenta razmisljajuci o oziljku.Nije znao sta da uradi,pa duboko izdahnu i rece:

Ne mogu da kazem da mi je drago sto upoznajem muskarca koji je potpuno go u bazeni sa mnom,ali moje ime je Kenta.

Kenta se tada malo odmaknu od tipa,pa pomeri i svoj sok uzimajuci jos koji gutljaj...

Little is the difference between stupidity and bravery.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu