Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kolibe JugDanas u 5:30 pmSenshu Hyuga
Suma Ka'SanenDanas u 4:11 pmLeko
LepotaDanas u 3:50 pmSqazAZ
Travel EvidenceDanas u 3:43 pmSqazAZ
Soba br. 10Danas u 3:29 pmYoshirou
Xatova kucaDanas u 2:15 pmXato
Arhiva KonoheDanas u 1:11 pmLeko
Konoha bolnicaDanas u 9:48 amYoshirou
Arnova kucaDanas u 9:11 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno

Teren za treniranje

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Uto Apr 17, 2018 11:42 pm
First topic message reminder :

Čistina koja se nalazi medju planinama iza Konohe. Često se koristi kao mesto za sparingovanje i treniniranje ninjutusua. (Ne sparingujte ovde, tema je čisto radi rp-a da ste trenirali ovo ono xD)

Poslednji izmenio Aquarie dana Sre Apr 18, 2018 5:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Lv 1
Full body avatar :
Kage

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 10, 2018 6:19 pm
Ne preterano. Pokušao se nasmešiti mada je van hlada blještalo toliko da mu se lice jedva u istom razaznavalo. 

Malo je vrelo danas, ali ninja ne sme da ima prepreke. Sutra vam može biti vruće, sunce vam bljesnuti u oči, kunai u grlo. 

Zato po ovakvom vremenu i vežbamo. Bićete podeljeni u 4 tima danas, govorim tebi Marindo jer kasniš. Ovo je prostran teren, reljef je stvoren jutsuima ali dovoljan je da vam obezbedi skrovište. Vaš zadatak je da onesposobite ostala 3 tima na neki mudar i bezopasan način. Smislite zamke, kreirajte stunove, izazovite borbu ako želite ali nemojte ozlediti previše vaše saborce u njoj. 

Povremeno, po koji moj kunai može se zadesiti u vašem pravcu. Budite oprezni. 

Sada krenite. Dobrom kamuflažom možete pobediti u ovom treningu. 

Možda je bilo još ponešto za reći al usta mu se behu osušila. Izdahnuo je i dao znak rukom da krenu. 

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card538 #card96 #card535

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 10, 2018 6:32 pm
Vise je zvucalo nekako ozbiljno dok nam je pricao neke stvari ali i nas trening poveo dok smo se podelili u timove,trajalo je nesto nas trening barem 5 sati i ako sam bio umoran i izdahan od svega toga smo radili skrivene napade,konbinovani,stun,onesposobljavanje,i borbe,nisam ni ocekivao da cu imati booje timove kao i svaki tim radili smo zajedno i naravno meni je vise islo stunovanje i taktike koje smo radili i ono sto nam ide,jos vise izne nadjenje je da smo saznali da je nas tim pobedio sto sam se nadao ali nisam ni ocekivao jer se i moglo i desiti da nas tim nije pobedio.i dalje nekako umoran i pobedjivanje tima,uzeo sam flasu vode sa dzepa ali sam prosuo barem malo vode imao sam osecaj da je nametnut neki otrov u toj vodi i bilo mi je lakse piti kada sam malo prosuo a osecao sam se jos bolje nakon ovoga.
Lv 1
Full body avatar :
Kage

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 10, 2018 8:19 pm
Sedeo je u ladu već nakon pola sata, imao je bočicu vode, neki ručak sladak od kuće. Četiri kunaia su levitirala oko njega te bi povremeno palio sensor i slao ih u pravcu ninji. Postalo je zanimljivo. Nekada je i on bio takav, mada dosta mladji od njih kada je ovo radio. Uvežbani i natrenirani pravili su razne gluposti ali i interesantne stvari. Naterao je Sokaia da se opkladi sa njim koji će tim pobediti i.. oba su izgubitili. (onaj prasasti Akimichi bio samo vreća za udaranje legit). Pola dana kasnije i sunce nisko zalazeće koje bode direkt u oči. Pobednički tim se pojavio dosta izranjavan i Kin je bio zadovoljan. Na ovom nivou ovo je dobar način treninga za njih i ovako će najbrže napredovati.

Dobro je, čestitam. Vas trojica ste pobedili Riomarindo, Tokaji i Zoe. Neka bude da ste primećene. Bravo i ostali takodje, da niste dobri ne bi ste zadrzali pobednike 5 sati.

Nasmejao se i okrenuo, klimnuo glavom Sokai-u koji je izneo sendviče gladnim dušama put kojih je Kin vratio glavu. Biće ovoga još.

Nestao je uz lagan tap i Shunpo, pomalo i on ogladneo (davno li je pojeo sendvič). Ovo se po roleplayu dešava 14 dana pre Yuichijeve i Kinove misije.  

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card538 #card96 #card535

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Pon Jun 11, 2018 7:49 pm
Videjuci mi i tim sendvice koje su ovde bili,ja sam naravno uzeo jedan kako bih pojeo i izgledalo je da taj covek isto samuraj kao i ja.mozda je on morimoto kin?hmmm sigurno svidjalo mi se sto je samuraj.nakon toga pojeli smo sendvice a ja sam popio svu vodu koji sam popio pa sam odlucio ipak ici u reka nara da sipam jer me mrzi do kuce da idem kada je tamo cista voda.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sub Jun 16, 2018 9:32 pm

Dosli su na zmaju i Harukami je gledao kako da ga malo ocvrsne..Pa mu je palo nesto na pamet..Zasto da ne..Pomisli on.
Tada je klinca gurnou sa zmaja sa oko trideset metara visine..Ovaj je poceo da leti,tada je Harukamk svatio da nije naucio ni jednu tehniku da se spase.
Zmaj se u sekundi spustio ispod njega.Te ga uhvatio.

Nisi mi nesto brz mali..

Nasmesio se te su tada mirno spusteni i stojali su ravno jedan ispred drugog.

Radit cemo se sparing.Napadaj me cime umes i kako umes.Samim tim te spremam za Genin ispite..koji se cujem uskoro odrzavaju.Napadni sad i odmah !

Rece Harukami te stade u gard poziciju..
Cekajuci nalet mladog Shinobi-a..

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sub Jun 16, 2018 9:43 pm

Gledao sam hladno u svog senseia. On se trenutno poigravao samnom, bacio me je sa zmaja, a ja nemocan i bedan nisam mogao nista da uradim. Sada me je on izazvao na borbu, da oprobamo snage, da vidi dal' ima nade za mene. (verovatno nema) Zavrnuo sam rukav te sa ruke iz mehanizma ispalio senbone. To je bilo najvise sto mogu da uradim jer i dalje nisam znao ni jednu tehniku...

"Ovo je najbolje sto umem i dalje ne znam ni jednu tehniku. Trebace puno posla dok ja postanem jedan od jacih shinobija."

U tom trenutku sam se setio svog poginulog druga iz detinjstva, kako su nas shinobiji napali i kako sam jedva ostao ziv zahvaljujuci njegovoj zrtvi...

#card159

HP100
EN90
CH100

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sub Jun 16, 2018 10:04 pm

Harukami je bio u gardu i vec poznatu foru izbegao lako,posto sam o sam u tom dobu bacao slicne taktike.

#card395

( Kontrola Chakre 400 ).

Te sa velikom brzinom izbegao tehnike.

#card62

( Snaga 100 ).

( U brzini me vetar od prolaska brzine senbona pa krv izletilo xD )

Malo brze,malo brze sinko !!!

Harukami je gledao u ucenika.U sledecem trenu ispred njegovog lica bila je pesnica.Udarcem koji je sledeo ka levom oku,nanece u najboljem slucaju masnicu.

#card14

// Ne koristim preciznost jer moja preciznost ima vise neg njegov hp..tako da udaram malo mlohavije nego inace , ni brzinu ne koristim kao zagarantovani //

Harukami Theme Song:

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sub Jun 16, 2018 10:05 pm

Video sam kako me napada, izgledalo je prefinjeno, kao da je vezbano stotine i stotine puta.

#card62

Krenuo sam da izbegnem njegov napad, ali nisam bio dovoljno brz. Njegova pesnica me je udarila direktno u nos i ja sam odleteo dva metra pozadi.
Pao sam u prasinu, krenula mi je krv na nos. Lagano sa bolovima sam ustao i rekao...

"Sensei izvini sto sam ovoliko slab, ja kao pripadnik Hyuga klana i dalje nisam otkljucao Byakugan, a kamoli da mogu nesto drugo...

Molim te, izvini!!
"

Rekao sam to sa postovanjem prema njemu, kao jacem i iskusnijem ninji, nisam ocekivao da cu posle ovakve sramote vise moci da treniram sa njim, ali opet je nesto u meni zelelo da ostanem ovde.

HP 70
EN 60
CH 100
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sub Jun 16, 2018 10:31 pm

Gledao je u mladog ratnika.Osetio je bol,ta vatrena volja koja je pokazala da i najslabij mogu biti najjaci.To cenim kod svakoga.Zato cu da mu dam neku vrstu motivacije.

Pa ovako..Posto si uspeo da me napadnes.A i da herojski primis udarac dobit ces nagradu.

Izvadio je vrecicu sa novcem.Malo vecu vrecicu i bacijoju je ispred njega.Njemu je nos malo krvario,no nista strasno...
U vrecici je bilo dosta novca

// Admini setujte mu 50k ryoa s mog profila i par štitova iz inventara //

Te sa ledja skinu stitove i stavi ih na njegova.

Sad idemo do jedne kuce..

Nakon sto to rece zmaj se opet spusti i on sloci na njega..Te saceka mladog borca da ga odvede u kucu legende..

Harukami Theme Song:

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sub Jun 16, 2018 10:37 pm

Sensei je iako sam zabrljao bio ponosan na mene, ni sam nisam znao zasto... Pogledao sam ga sa nevericom u ovima, on je rukom uhvatio jednu vrecicu koja mu je visila pored torbice sa ninja opremom i bacio ju je ka meni. Ja sam je uhvatio te otvorio... U njoj je bilo dosta novca, sto ce mi puno znaciti jer sam se tek doselio i sve pare sam bio potrosio na kucu te mi je bilo ostalo jedva 900RYO. (sad sam dobio bonus od 50.000 ryo)

"Hvala!", rekao sam u znak zahvalnosti mome novm sensei-u.

U tom trenutku njegov zmaj dolece... Sada se tog zmaja i nisam toliko plasio kao ranije, te mi je bilo cak nekako prijatno dok sam ga gledao kako elegantno slece mna zemlju. Seo sam na Hyorinmaru-a zajedno sa Harukamijem i zaputili smo se ka jednoj kuci... Kuci neke legende, makar kako on kaze...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 17, 2018 12:46 am

Harukami gledao u trening polje leteci na zmaju i zmaj se opet spustio na odredjenu razdaljinu od zemlje.Harukami tada skoci sa Hyorinmarua prema drvetu te se kontrola chakre u nogama aktivirala i on se lagano zakacio za granu.

#card65

Te skoci na pod cekajuci mladog ucenika.Da sidje na tlo.Spremio je mete na grane u koje ce gadjati.

Požuri se maleni.

Rece mu glasno sa tla te sede na pod.Cekajuci da dodje osmatrao je mete te trazio mogucnost pogotka na najlaksi i brzi nacin.

Harukami Theme Song:

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 17, 2018 12:57 am
Sisao sam sa zmaja te video Harukamija kako postavlja mete. To je bilo za moj trening ovim kopljem, nadam se da je jako kao sto pricaju. Uzeo sam koplje sa ledja i krenuo da gadjem prvu metu... Iako mi preciznost nije bila jaca strana, pogodio sam metu pravo u centar... Na moje veliko iznenadjenje koplje je probilo drvo i nastavilo dalje te se zabilo u kamen iza drveta... Koplje je bilo napraviljeno od crvenog nesalomljivog metala, koje je imalo veoma veliku ostrinu.
Sada sam bio siguran da cu moci da prodjem genin ispit... Sta vise mozda cu uspeti i da ubijem ispitivaca.

#card700

"Harukami, molim te napadni me sa nekom tehnikom tipa Rasengan, samo molim te budi blag."

Cekao sam da formira rasengan sto je i uradio. Sad je bilo pitanje vremena kada ce krenuti na mene. Njegovo oko je opet postalo crveno kao kada je koristio onu tehniku da razvali vrata, ovo mi nije slutilo na dobro...

HP 100
CH 100
EN 50

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 17, 2018 1:08 am

Moje oko je formiralo borbeni oblik.Crno - Crveno..Oblik pri kom ubijam protivnike.Pruzio sam ruku pri kokoj sam formirao Rasengan.

Spremi se mali !

Rece mu Harukami pri zaletu sa aktivnom bombom u ruci kojom je razneo mnoge protivnike.

#card4

( Kontrola CH 350 )
( Ne koristim preciznost da ne bih ubio klinca )

Pri zaletu je njegovo oko odavalo razvaljivanje klinca.Mada to jr bio blef da ocvrsne njega i testira mu strah i samopouzdanje.

Harukami Theme Song:

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 17, 2018 1:16 am

Gledao sam uplaseno Harukamija sa rasenganom u ruci. Znao sam da je to jedna od najtezih tehnika za nauciti, makar sam tako nacuo. Brzim pokretom ruke sa ledja skidam stit i branim se od rasengana. Ovo ce valjda biti dovoljno.

Sensei se nemilosrdno zaleteo na mene kako bi me napao sa ovom tehnikom.

"Sensei, hvala sto si ovo uradio...", izgovorio sam to dok sam gledao njegov hladan pogled.
Znao sam da mi je ovo potrebno da bih postao genin. U sekundi kad sam se odbranio oko sebe sam stvorio klona.

#card309

Klon :

HP 10
CH 10
EN 0

#card159

Ja sam takodje ispalio senbone...

#card159

HP 100
CH 0
EN 40

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 17, 2018 1:31 am

Gledao je u mladog borca.Smislio je taktiku,zanimljivo.Tada je Harukami primio stetu,pao je na pod.Kad odjednom iskace dim.
To je bila zamena.

#card6

( Kontrola CH : 400 ).

Posti sam vec brzi na tom nivou brzine jos nije video nikoga pored Ranekia i par ostali.

( Lvl 200 > lvl 10 ).

Uzeo sam Kunai i stavio mu ga ispod vrata,bio sam mu iza ledja i rekao.

Kraj igre.

Tada su repovi iskocili.I napali klonove.

#card685

( Bacam jedan rep na klona , preciznost 100 ).

Harukami Theme Song:

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 17, 2018 1:39 am
Ovi napadi koje sam izvodio su me puno zamarali jer moje telo nije bilo toliko razvijeno za razliku od Harukamijevog. Harukami je ovo u sekundi sve izbegao, jos je uspeo da mi stavi kunai pod vrat i unisti klona. Nista manje nisam ocekivao od svog sadasnjeg senseia...

"Hvala ti na treningu sensei... Bilo je zabavno.", rekao sam sa uplasenim izrazom lica.

Kunai mi je bio ispred vrata sto nije bilo za salu...

"Zelis li da odemo da nesto popijemo?", predlozio sam.

(Harukamiju je oko i dalje bilo ludacki crno/crveno)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jun 17, 2018 1:52 am

Harukami je spustio kunai sa njegovog vrata te bacio kunai precizno u drvo kako bi se koplje na neki nacin odbilo nazad.

#card13

( PRECIZNOST : 100 ).

Kada je stavio koplje na ledja,mladi ratnik je dao dobru ideju za pice.

Ti sok,a ja sake.

Smeskao se kroz masku,jer je i sam dao pravilo da se opijati ne praktikuju nikada.

Pa krenimo !!!

Dao je znak i zmaj se opet spustio,skroz se smorio koliko sam ga koristio.
Popeo se te rukom pomogao mladom uceniku da se lopne ma zmaja.Leteli su prema najblizem kaficu.Eh zivot je lagan u nekom delu njega.

Harukami Theme Song:

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Uto Jun 19, 2018 8:33 pm
"Ahh konacno sam dosao na dobro mesto za treniranje prazno mesto de mozes trenirati bilo kada bilo sta"rekao sam to srecno.Samo kada bi bio neko tu da trenira samnom ko god bio."Vreme je da se bacim na trening,naprimer vezbacu preciznost bacanje surikena,moze!"rekao sam i poceo da treniram.Dodao sam"Bilo bi lepo da je tu moj mentor da me poducava".

#card21
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Čet Jun 21, 2018 7:44 pm
Izavsi na teren za treniranje Ban je kao svoju prvu vezbu koristio samo koncentrisanje i meditiranje kako bi razvio bolji fokus u borbi.Zaseo je na pod i seo u turski sed pa polako krenuo da meditira na najbolji nacin.
#card69 #card563
Posle sat vremena mirovanja na snegovitom predelu ovog terena ustao je,izvadio kunai i polako jedan po jedan bacao u drvo koje je imao pikado znakove na sebi.Ovaj trening je bio naravno malo tezi od proslog,pa je zato uzeo odmor na pet minuta.Legao je u sneg i samo gledao nebo.
#card13
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Čet Jun 21, 2018 8:26 pm
Senshu je kao deo svog dnevnog rituala dosao do trening pola, tu je ugledao Bana, poznat po liku sa ispita za special jonina, kao i iz nekih Kainovih prica, sto dobrih sto losih. Vreme je bilo malo hladnije nego do sada ali u hramu, telo mu se dovoljno ocelicilo da mu takve stvari minimalno smetaju, za sada je mladjeg shinobija nije dirao, bio je posvecen svom treningu, prisao je jednom drvetu, stablo mu je bilo debelo sigurno kao tri osobe. Jedino tako nesto je i moglo da mu posluzi. Poceo je udarati drvo, praveci rupe u kori, cisto iz zagrevanja.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Čet Jun 21, 2018 8:33 pm
Posle svog odmora Ban je samo nastavio svoj trening usresredjen na metu koju gadja.Al taj fokus na meti nije dugo trajao,video je momka sa S jounin ispita,nije hteo da mu smeta oko udaranja u njegovo drvo.Tako da je samo skrenuo pogled sa njega i nastavio gadjati kunai-em o mete.Sneg je padao i nikako da stane.Ban nikad nije voleo zimu i sam sneg kao pojavu koja je bila uobicajena u tom godisnjem dobu.Zaseo je po drugi pod na snegovitu povrsinu i popio po koji gutljaj vode za petomunutni odmor.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu