Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Teren za treniranje

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Uto Apr 17, 2018 11:42 pm
First topic message reminder :

Čistina koja se nalazi medju planinama iza Konohe. Često se koristi kao mesto za sparingovanje i treniniranje ninjutusua. (Ne sparingujte ovde, tema je čisto radi rp-a da ste trenirali ovo ono xD)

Poslednji izmenio Aquarie dana Sre Apr 18, 2018 5:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Uto Jul 10, 2018 11:19 pm

350 en*
(Posto nisi u proslom postu naveo da si zatvorio oci onda si naravno stunovan)
Posto je oslepeo protivnika dovoljno da bude osamucen na neko vreme Ban je istog trenutka kada se spustio dim,te je poslao veliku kolicinu buba koje su samo obavile uchihino telo i tako ga stavile u dugotrajni stun.Posle toga je dosao do Uchihe i samo uzeo njegovo telo i tako otisao sa terena.
#card421
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sre Jul 11, 2018 12:49 am
Skriveni potez:

Izgleda da su se ovde stvari malo smirile od kako sam dosao. Nadam se da se Johan nije uplasio, odjednom me nije bilo. Postajem vidljiv iza bezobraznog "klinca".

Tebe znam...hmm osveta nije resenje pa te necu ubiti. Otprilike mogu zakljuciti sta se ovde desava i znam da si ti krivac svega. Ovo je kao trebalo predstavljati borbu? Ona tamo osoba koja je izrazito slabija od tebe je mogla stradati. Vidim u tvojim ocima krv. Mrzis nas iz Yamiyoa? Primetio bih.

*Hm necu ga ja ubiti, on ce sebe iskasapiti a ubistvo ostavljam onom Uchihi, njemu ce vise znaciti.*

Uzdisajuci stavljam ruku preko glave i opipavam je.

Heh..nisam ocekivao da ce ove naocare jednom mene spasiti...

Pogledah u stranu ka drvetu gde se nalazio mladi Uchiha te vicem.

Ustaj! Imas poslic, moras da se "odbranis".

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sre Jul 11, 2018 1:08 am
Sve bube povlacim i sve efekte (ako ih imas) gasim , stojim nepomicno te vadim kunai i njime pocinjem da gulim kozu sa ruku. Urezao sam Joker. Koliko god je bolelo nisam mogao da prestanem sa ovim. Nakon svega skidam pantalone i kunaiem odsecam poprilicno mali organ te govorim.

-Morimoto je najveci GEJJ-

Posle toga svega sklapam ruke kako bih izbacio svu chakru iz tela. Istim kunaiem sisam svoju glavu na celavo te gutam sopstvene dlake.Krv je prstala na sve strane ali idalje nisam umirao.Polako sam gubio svest ali idalje svestan svega pocinjem da vristim kao mala devojcica.

(Kartice za izbacivanje chakre i kunaia)
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sre Jul 11, 2018 1:26 am

Gledao je u vec porazenog Aburame clana,osmehnuo se coveku koji je bio uspravnog stava sa nekako kul pozom i stilom reci ali cudnim izgledom.
Pridigao se te video kako Aburame unakazava sebe.
No kada je skinuo gace,toliko mali polni organ nije vido,skoro da je oslepeo.
U sav glas se nasmejao.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAGA I TI SI MENE HTEO DA UBIJES HAHAHHAHAHA.

Nakon skoro umiranja od smeha,prisao mu je i dobro gs pogledao.

Koliko jadno je bilo napasti jos ne izgradjenog shinobi-a.Dok si ti bio Jonin.

Pojeo je pilule,te zamahom maca i aktivnim sharinganom skratio muke mladom Aburmeu..

#card478

#card157

#card25

#card247

( Finishing Blow )

#card849

( neda mi da je kupim imam ryoa dovoljno,tkd mrm ovako ulazem 150 energy.Tj 75 ).

Pljasnuo je i smeh na zadnje reci mladica.

" Morimoto je najveci gej "

Te ostavio mladica da se valja u krvi.A onda rekao gospodinu koji mu je pomogao.

Hvala gopsodine.Da nije bilo vas ko zna kako bi se ovo zavrsilo.Ja sam Scar,a ovaj me je umalo ubio da bi uzeo oci i dobio snagu mog klana.Moj Sharingan.

Opravdao ke ubistvo Aburame belkosog decka,strah da se ovo ne ponovi ga je doveo do toga da ubije nekoga.Na kraju je bio u pravu.Video je buducnost,no Aburame lik je nema.Ostavio je ukljucenim Sharingan i uzeo vrecu s novcem koju je ugledao kod Aburame decaka,bacio je u ruke njegvom saborcu deo (200k ryoa)a sebi zadrzao ostatak.Te upalio senzor ne bili osetio nekoga oko njih,cisto da ovo nije bio dogovoren antentat na moje Uchiha Gene.

#card284

Duznik sam ti moram priznati.Idemo na pice?

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sre Jul 11, 2018 1:43 am
#card654
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sre Jul 11, 2018 2:35 am
Uchiha ubise ovog jadnika koji nije imao postovanja, doduse mozda sam malo preterao ali ipak mu nisam ja naudio, on je sam sebi, a Uchiha Scar ga je ubio. Takva psihopata i ne zasluzuje brzu smrt jer ko zna koliko je bola nanosio drugim ni krivim ni duznim ljudima. Njegova mrznja prema Yamiyo kampu i pogotovo prema Uchihama ga je kostala. Taman kada smo pomislili da je gotovo iznenada se zacu cudan zvuk. Na stomaku mrtve osobe je poceo svetleti meni nepoznat seal. Crna boja se sirila kad odjednom nesto mi govorilo da ovo nije dobro. Brzo sam poceo da radim znake rukama te govorim Scaru glasno i ubrzano..

[b][b][b][b][b][b][b][b]Izvoli malo chakre...
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]

#card12

(Prenosim 310)

Povikujem...

[b]Prati moje pokrete ruku i videces sta treba da uradis.[/b]

#card395 #card649

Polecem i izmicem iz dometa ovog cudnog napada.

*Phew*

[/b]

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Sre Jul 11, 2018 2:41 am

Osetivsi novu chakru koja mu protice kroz telo aktivnim Sharinganom vidi extremnom razarajuc napad chakrom.Te kopiram tehniku mladica koji me spasao,opet.

#card478

#card257

( Krila : )
#card649

( Kontrola Chakre 400,Brzina 100 ).

Uspesno su se spasli od napada te kroz smeh visolo u nebu progovori.

Do kafica cemo leteci HEHEHE.InaceHvala ti,opet si me spasao.

Namignuo mu je u nebu te krenuo za njim da leti prema kaficu.
Dan beše naporan a on zadovoljan.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Čet Jul 12, 2018 12:17 pm
Dosao sam ovde trenirati.Video sam da je mesto opustoseno.Sisao sam nizbrdo i video sam samo ravninu.Vezbao sam svoje moci na stenama.Pokusavajuci da postanu jace.
Izmoren sam pokusavao i pokusavao.Prisecavao sam se eksplozije jedne ogromne.Osetio sam kada sam otisao samo jedan BOOM!

(ovako bi izgledala ta eksplozija koja se desila,samo manja)
To mi je iz nepoznatih razloga diglo samopouzdanje.Umalo bih ostao bez chakre,te bi napustio teren.

One can beat me is darkness!
Yoshirou theam song:

Covek ima pasivne zamisli:
#card671 #card448
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Pet Jul 13, 2018 3:35 pm
Ah!Ovo je bila dobra setnja, ali bas bi bilo steta da smo dosli do ovde, a da nista nismo uradili.Zar ne? Osmehnuo sam se Riju posto je shvatio na sta sam mislio. Zelim da vidim koliko si ojacao posle godinu dana Rio!

Don't just mindlessly judge people as you please.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Pet Jul 13, 2018 4:38 pm
Proslo je neko vreme kada smo hodali i stigli ja i on na to mesto a bio je i mozda u pravu da steta da ne dodjemo nekako me malo opustio i manje razmisljaljuci na kagea ali i znajuci da ce biti dobro.cudno mi jos bilo dajesve propustio za jednu godinu ne znam kako ali je ponekad bio cudan.
hmmm pre nego sto pocnemo nisi mi rekao koji si klan posto me to zanimalo ili dal koristis tehnike klana ili element.
Cucajuci na kamen gledajuci u ono sto me zanima i interesovalo.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Pet Jul 13, 2018 4:48 pm
Cim sam cuo pitanje, ,dobro sam razmislio pa sam mu rekao. U kaguya klanu sam, a sto se tice toga cije tehnike koristim, mislim da bi bilo glupo da ti kazem. na treningu ces videti. Koristio sam tehnike klana sto je bila velika greska posto sam prvo trebao elemente da naucim, ali sta je tu je

Don't just mindlessly judge people as you please.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Pet Jul 13, 2018 5:11 pm
Bilo je divno sto je kaguya klan bas sam o necemu citao o tome da mogu isbacivati svoje koske a da ih ne boli sto je za mene bilo fanscinantno da sigurno i on moze kada smo vec na treningu,poglefao sam u jedno drvo a zatim sam stvarao od struje senbone koji su mi bili u rukama i bacio sam.
sta ce mi senboni kada imam od struje.
#card380 #card671
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Pet Jul 13, 2018 5:27 pm
Aaa! Moram brzo da mislim
#card62

Uff to je bilo blizu, sad kad me ne vidi moram da smislim taktiku

bacam kunai sa explosiv tagom na sebi
#card13    #card182

Dok pokusava da izbegava kunai uspevam da dodjem do njega, sad je vreme

#card628

Pasivna:

#card627
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Pet Jul 13, 2018 9:57 pm
gledao sam sta ce da radi ali me je veoma izenandil oto sto je izbegao i ako nisam njega gadjao ali su mu refleksi jako dobri sto me i jos to ise iznenadilo ali ti napadi koje on uradio to sam vev vidjao sto mi se i svidjalo.
#card309 #card163
stvaram klona koji on radi stit kao i ja. od 100 defence posto su kunai i papirna bomba bili 40 dmg nije ni probilo defence sto je jos i 100 defence a kosti ti plus 150 dmg koj ije probio mog stia klona i klona a ovo ostalo sam se odbranio sa mojim stitom.
pa dobar si nisam znao da ces to uraditi ali pokusaj jos nesto bolje dobar si zasad.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

taj Ned Jul 15, 2018 1:30 pm
vreme je nekako proslo od leta a odjednom suncevi zraci nisu vise ni postojali postojalo je samo lisce koje su se zacas promenile boju koja se nije ni videlo od svetla a zatim je pocelo padati lisce sto sam se osecao kao da duva vetar u meni a trening je malo trajalo,postalo je dosadno da sam hteo negde drugde krenuti a vulo sam ostavio da ide svojim putem.
oh mislim da sam se umorio pa odoh ja negde drugde ti jos uvezbavaj,
dosao sam do reke a moji klon je nestao kao i moji stit st osam vratio sa ogrebotinama a njegov napad je proslo kada se vratio u svoji stav.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

Juče u 5:53 pm
lako je proslo nekoliko minuta kada smo krenuli dok me je nosio Daisuke sto je bilo sjajno i ako nisam znao nesto o tom klanu bilo mi je sada vise nekako jasno,ali izadjujuci sa Sume kao da je proslo jedan dan i ako sma se video sa ginom pre nekoliko sati od kad smo pricali dva sata a jos ni skoro nije pao mrak ali ona je kao znala kakvo ce vreme uopste biti,razmisljao sam o tome dok me Daisake nosio sto nebi bio Ginin sensei ili arem da ucimo nesto zajedno sto mi je olaksavalo kao krv Samuraja koji idu putem ono da je barme nesto naucim iz svog iskustva koji sam ja stekao nekim godinama da ce i ona ali brze nego sto sam ja kada sam shvatio.
[color=#00ccff]oh pa stigli smo ajde pokazi pokaziiiiiam sa njega i poceo ga moliti da mi pokaze tehnike koje sam jedva cekao sam oda vidim,ali me je jedna stvar cudila kako je dobio psa?sinulo mi je da je polozio chunin ispit kada mi je poslednji put to rekao sto sam mu odma i cestitao.
[color=#00ccff]cek pa ti is chunin?pa cestitam ti.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

Juče u 6:07 pm
O da cunin sam,brzo cu i jonin videces
Pozvao sam psa te sam se pripremao da uradimo najacu tehniku koju imamo do sada.Rekao sam:
Kandza preko kadze!
Zavrteo sam se velikom brzinom,moj pas je malo kasnio ali je normalno dok se ne navikne na brzinu vlasnika.Bilo smo jedan pored drugog i udarili u neku kamenu liticu.Udarili bi te bi dosta ogromnih kamenja pocelo da pada na nas.Ja bih rekao Daisakeu.
Begaj
Uzvikno bih te sam potom izvadio svoji mac i oblozio ga strujom.
Te sam krenuo da secem stene koje su padale na mene.
Nakon sto sam isekao vratio sam se Riu.
#card464 #card598 #card210

Yoshirou theam song:

#card671 #card448
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

Juče u 6:26 pm
lako mi nije bilo jasno kakva je to tehnika koju je stvorio i sa njegovim psom ali me je nekako iznenadilo da sam otvorio usta od iznenanadjenja da je yoshirou postoa nekako jaci i napredniji od chunin ispitima zanimalo me je u vezi toga kako je bilo i skim se skim borio.taman da ga upitam odjednom sa njegovom tehnikom je razorio neku stencugu koja je letela a ja sam ubrzo stavio stit.
#card163
AJMEEEE MENII.
povikao sam na sav glas drzeci moji stit da se u slucaju mene ne pogodi ali sam zavirio sa glavom gledajuci kako sece tu stenu na komadice i na komadice,cudno je bilo otkud mu tolika snaga i brzina da to uradi i ako je inuzuka ili da mozda nema veze sa tim,praio sam se kao da nisam bio iznenadjen ili u trenutku uplasio od kamena koji su leteli kao da su bombardovali deca kao nekada.
pa ovo je i bilo dobro.
iza stita sam jos a ruka mi je utrnula pokusao sam izvuci ali mi se tesla leva strana ruke od refleksa kao da je mislio jos da padaju stene dok nisam mogao kontrolisati neki deo tela.
hjuh
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje

Juče u 6:30 pm
A uprpao si se
Yoshirou bi i on iznenadjen mislio da su Inuzka tehnike salbije,ali se zeznuo,te upitao Ria.
Aj ti meni pokazi najaci napad tu gde sam i ja,takodje da sam naucio psa da kontriramo mogli bi smo razvaliti celu liticu.
Seo sam na Daisakea te cekao Ria.Zabacio bi nekada pogled ka gore da gledam nebo.Nije imao vremena te rekao Riu.
Vidimo se moram ici!
Te otisao

Yoshirou theam song:

#card671 #card448
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Teren za treniranje