Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kapija sela ListaJuče u 11:14 pmZoro
Evidencija prolaskaJuče u 11:01 pmZoro
Travel EvidenceJuče u 10:56 pmZoro
Brod KonoheJuče u 10:51 pmZoro
Mizuova KućaJuče u 10:08 pmMizu
Take ForestJuče u 9:59 pmRei
Kyoshi VillageJuče u 1:02 pmAlucard
Travel EvidenceJuče u 12:35 pmYoshirou
Prijava za MisijeJuče u 11:53 amAlucard
Meeting hallSub Sep 22, 2018 11:24 pmShinrai
Prijave za Jonin ispite.Sub Sep 22, 2018 9:41 pmYoshirou
Ulica UjedinjenjaSub Sep 22, 2018 8:26 pmRiomarindo
Reka NakaSub Sep 22, 2018 8:12 pmRiomarindo
Prijave za S Jonin ispiteSub Sep 22, 2018 6:36 pmKon
S Jonin Ispit - Hagane IllumiSub Sep 22, 2018 6:35 pmKon
S Jonin Ispit - Tokaji MivSub Sep 22, 2018 6:35 pmKon
S Jonin Ispit - Hikashi DarukySub Sep 22, 2018 6:34 pmKon
S Jonin Ispit - Tokaji ReiSub Sep 22, 2018 6:33 pmKon
S Jonin Ispit - Uzumaki RenSub Sep 22, 2018 6:33 pmKon
IX S Jonin Ispit - PodaciSub Sep 22, 2018 6:30 pmKon
Selo OhakoSub Sep 22, 2018 12:37 pmMizu

Teren za treniranje

taj Uto Apr 17, 2018 11:42 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čistina koja se nalazi medju planinama iza Konohe. Često se koristi kao mesto za sparingovanje i treniniranje ninjutusua. (Ne sparingujte ovde, tema je čisto radi rp-a da ste trenirali ovo ono xD)

Poslednji izmenio Aquarie dana Sre Apr 18, 2018 5:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pon Apr 30, 2018 7:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dosao sam na mesto za treniranje kako bih nesto radio,jer mi dosadno pa ono,dosao sam polu pustinju i polu drveca ima ima i barem nema krava da se hoda barem da ima nesto zeleno trazio sam neko mesto kako bih usavrsio neke sposobnosti ili kako bih postao jaci nindza kao jak ali najaci a posle najaci bicu najjaci huehueue.
pa dobro gde bih mogao da bacam kunai da vezbam preciznost malo a posto imam velik preciznost valjda nece biti neki problem,sto nisam sa nekim da probam ili da treniram sa nekim bilo bi zanimljivo.
taj Pon Apr 30, 2018 7:39 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Iako je ovo mesto za treniranje,ja sam dosao da se opustim malo.)
(Ugledao sam Ria,svog prijatelja,i prisao mu.)
"Ejj,Rio kako si?"
(Pozdravio sam ga i stao pored dok sam nadgledao sta radi.)
(On ovde valjda ovde trenira.)
(Stvarno ne razumem zasto se ovako prijatno mesto zove trening polje.)
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
taj Pon Apr 30, 2018 7:45 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

oh evo nista malo se opustam i tako to i mozda malo treniram da vidim sta znam pa ako os mozemo zajedno meni ne smeta.
zatim sam mu pokazao prstom na jednom drvo sa jabukom i razmisljao dal to on moze pogoditi pa sam ga hteo malo zeznuti,zeznucu ga tako sto cu pogoditi jabuku ali da ide napred pa nazad kao da ja kontrolisem kunai u kom ce pravcu da ide.

jel vidis ovu jabuku sta mislis mogu je pogoditi a da ide u pravuc koju ja zelim.
#card13
#card752
uz to zavezao sam konac koji se ne vidi posto on to nije primetio da sam u dzepu izvadio i tu stavio konac i naravno bacio sam dok je islo napred pomerilo se na desnu stranu i nazad i pogodilo je jabuku i to sto je pala kao i kunai koji se zakacio,smejao se u sebi da vidim njegovu reakciju dal ce se izenaditi.
taj Pon Apr 30, 2018 7:58 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Rio je gadjao neku jabuku na drvetu i sa kunaiem.)
(Takodje je pripomogao samom sebi sa koncima,ali je mislio da ih ja nisam primetio.Nastavio sam da se pravim da ih nisam primetio.)
"Uhh,svaka cast Rio,vidi se da dobro vezbas.Nego reci mi kako ti se svidja selo?"
(Malo sam zeleo Ria da pitam o selu,posto se meni jako svidja pa bih zeleo da cujem druga misljenja.)
(Dok sam cekao njegov odgovor se sam na zemlju i izvadio pljosku iz dzepa(pljoska je flasica sa rakijom),i nagrnuo jedan cug.)
"Zelis li malo?",upitao sam Ria.
taj Pon Apr 30, 2018 8:04 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

pa hvala,inc ne pijem rakiju slobodno ti pij.a sto se tica sela lepo mi je u selu ima nove stvari a ja ni pola nisam video sta sve ima samo sam isao na 3 mesta sto mi je bilo dovoljno,da znas da nije mi bilo tesko naci kucu jer sam je odma nasao,bas je ista kao i prethodna samo sto imam novu kuhinju,dnevnu sobu,a cak i reku malu kao potok hladna i sveza voda..
izvadio sam iz drugog dzepa vodu koja je hladna kada se dotakne vidi se otisak prstiju i opet je hladna ali sveza voda pa sam je onda stavio opet u dzepu,i ja sam seo na zemlju kao i on.ne znajuci sta da radim mozda da pricamo ili da vezbamo ako je i on odosa ili mozda dosao sa meditacijom rakije da pije.
a tebi kako se svidja i jel zelis da vezbamo malo ili da pricamo.
taj Pon Apr 30, 2018 8:28 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Rio je seo kraj mene i zapoceli smo konverzaciju.)
Uff,izvini stvarno ali ne mogu da treniram",rekao sam i uzeo guc rakije,"Moram posle raditi neke stvari oko kuce,pa zelim da budem odmoran.Inace,da nisi nasao neku devojku mozda?",pitao sam ga sa onim lukavim glasom.
(Dok je on smisljao sta da mi kaze ja sam nagrnuo rakiju.Stvarno i ako nije dobra za moje zdravlje,ne mogu da odolim ovoj dedinoj rakiji.)
(Nadao sam se da Riu ne smeta sto ja pijem rakiju.)
"Znas Rio,od kada sam postao shinobi ne marim vise za svoje zdravlje toliko.Poceo sam da pijem i da pusim ponekad,ne znam zasto.Oduvek sam pre vodio zdrav zivot."
(Kada sam zavrsio sa svojim izlaganjem,zatvorio sam pljosku i spakovao je u dzep.)

taj Pon Apr 30, 2018 8:45 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

hmmmmm bio mi cudan sto je to rekao ali aj da odgovorim.
pa nemam devojku ali bas ima jedna devojka koja se zove Daruki ono bas je fina i lepa devojka sa srednjom crnom kosom i lepom crtom lica kao i njeno telo ponekad i mislim dal sam zaljubljen ili nisam.
ustao sam i setao do drveta i skocio sam na neku granu i setajuci se krug oko nje posto je debela i uodo sam se njegovom odgovoru to sto pije i pusi mislim to je njegov zivot kako ce to da vodi ali mi cudno ili je sigurno postao genin pa malo popio ili kako vec,kad se do sad nije ni napio.ali sam uzeo vazduh da odgovorim i na ovo.
ne znam sta da kazem malo sam izenadjen ali barem ne moras pusiti,inc jel zelis da vidis nesto od moji tehnika i vestina posto sam ovde dosao pa ako zelis da ti pokazem.
polozaj mi je bio da sam cucnuo i stavio dve ruke na moj obraz i gledao ga cudno za to sto pusi i pije.
taj Pon Apr 30, 2018 9:04 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Izgleda kao da se Rio malo zaljubio.)
"Hahahaha,pa lepo je to.Ukoliko te tako nesto muci samo priznaj sebi da si se zaljubio bice ti mnogo lakse."
(Nastavio sam da se smejem i onda sam izvadio sam lopticu.Nju uvek uzmem da bacam gore dole kada sam srecan.)
(Srecan sam upravo zato sto sam nasao prijatelja kao sto je Rio.)
"Naravno voleo bih da vidim tu tvoju tehniku."
(Gledao sam u Ria i cekao da vidim te tehnike.)

taj Pon Apr 30, 2018 9:20 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

kao sto vidis,jel vidis ova 4 drveta ova ta drveta cu poseci sa komase samo sa katanom,vidis katanu mala je a drvo veliko.
#card102
aktiviram tehniku koju idem ka 4 drveta.
#card23
uzimam katanu i lzem je.
#card90
aktiviram tehniku tak oda se na macu videlo cakra kada sam upalio sto je bljestalo.
#card85
za kraj aktiviram tehniku i kad sam stigao do drveta velikom brzinom se videla cakra koja isparava a drvece su na sitne komadice rasecene.gledavsi u njega i gledao dal je iznenadjen.
pa sta mislis.

taj Pon Apr 30, 2018 9:30 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Tehnika koju mi je Rio sada pokazao je totalno drugi nivo od onoga sa koncima i kunaiem.)
"Svaka cast Rio,ovo je stvarno bilo odlicno.Kada si ovo naucio?"
(Stvarno sam se impresirao sa ovim kombom.Svaka mu cast.)
(Minula me je odjednom zelja da pojedem nesto.)
"Rio,da nemas nesto za jelo?"
(Stvarno je poceo da mi cvrci stomak i zeleo sam da jedem nesto brzo.)
(Ugledao sam listove nane koji su nikli na ovom polju.Brzo sam ih uzeo i nabio u usta.)

taj Pon Apr 30, 2018 9:40 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo mi drago sto me pohvalio i jeste bilo dobro sto sam to uradio,i gledoa ga kako jede nanu sa lisce a da nije pravio caj,nisam toliko misli oda je neko gladan a da ne jede lisce to nisam video nniti ikad ali ovo je cudno ali nema veze.uzeo sam mac i masku sto se stavlja i stavio iza mene i seo i izvadio iz dzepa sendvic.
imam dva sendvica tako da evo ti pojedi to umesto lisca nisi ti krava da pases,ali inc hvala bas sam naucio raditi te tehnike ali posto sve vise napredujem samurai tehnike mene vise umara samurai saber,kolko sam citao,ako napredujem vise trosim cakre posto pre sam manje trosio ali naravno imam kontrolu cakre pa cu manje trositi,a ti imas neki element.
naravno izvadio sam i jedan meni sendvic i pojeo pola naravno i uzeo vodu a posto od one tehnike mac,isijavala je cakra koja je malo parila.
taj Pon Apr 30, 2018 9:57 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Rio mi je dao jedan sendvic koji me je stvarno usrecio.)
"Znam element munje,ali ga bas i nisam dobro usavrsio.Malo sam popravio svoju borbu sa specijalnim macom koji se zove Kusanagi."
#card598
"Ovaj mac mozda i ne izgleda tako jako,ali ume da bude veoma jak kada se urade neke popravke na njemu.Ali moras priznati da je jako lep."
(Morao sam vec da krenem trebalo je da odradim taj posao oko kuce,a vec se smrkavalo.Nisam zeleo da me zadesi noc.)
"Rio moracu da te napustim sada,ne zelim da me uhvati noc a moram da odradim nesto kod kuce.Vidimo se".
(Pozdravio sam se sa Riom i otisao u laganim koracima.)

taj Pet Maj 11, 2018 11:44 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam sa shigeruom ka terenu da mu pokazem nesto i da vidimo kakve su nam neke vestine.
pa evo nas kao sto vidis inace oces nesto da uradimo kao nesto izazov poput ali ono nesto da uradimo nererovatno dok ne istroimo svu energiju hihihihihi.
nasmejajuci se i cekajuci da vidimo sta cem oda radimo barem kao nesto nererovatno dok se ne istrosimo i umorimo.
taj Sub Maj 12, 2018 12:05 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada smo stigli na ovo mesto mogao sam da vidim da je ovo jedna prostrana dolina sa po kojim drvećem i žbunjem koje se nalazilo na sve strane u manjim količinama, ali ih je bilo dovoljno. Dok smo ja i Rio šetali ovom čistinom ja sam se osvrtao oko sebe da je sagledam i osmotrim u širokom luku. Još uvek je bilo vruće, sunce je snažno grejalo, uobičajeno za ovo doba godine tako da su mi se par kapljica znoja slivali niz čelo koje sam potom obrisao. A onda sam se okrenuo ka Riu i postavio sam mu pitanje.

Dakle, šta predlažeš?
taj Sub Maj 12, 2018 12:25 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

pa koa sto vidi ovo jedno drvo i sta mislis ako uradim dva cidori da ce biti na komade a mozda zemlja jel?
#card309
stvaram jednog klona.
#card310
prebacujem mu cakru.
#card5
ja i klon radimo chidori na jedno drvo ja na levu stranu on na desnu tak oda se stvorial kao eksplozija da se rasprla zemlja i drvo.

uh ala je ovo bilo zanimljivo pa sta mislis?

taj Sub Maj 12, 2018 12:35 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok sam gledao kako se Rio pripremio za napad koji je i izvršio sa svojim klonom napadajući jedno drvo bilo mi je zanimljivo videti kako je on to radio. Dok se drvo iz netaknutog stanja pretvaralo u drvo sa dve osrednje rupe iz kojih je izlazio dim, ja sam aplaudirao i rekao Riu dok mu je iz šake polako nestajala munjevita čakra čidorija.

Nije loše, dobar si.
taj Sub Maj 12, 2018 12:41 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok je moji klon ostajao jos na terenu a cakra od struje su nestali video sam da me je pohvali osto je bas lepo a mogao bi i on nesto da uradi bas me zanimalo sta ima on da uradi i sta on zna.
pa hvala a moze i to bolje naravno,uradi ti nesto da te vidim jer je ovo bas zanimljivo posto ti se ionako svidjalo ovo pa bih hteo nesto tvoje da vidim nesto opako ili nesto sto je neverovatno .
vratio sam se nazad ka mestu koji sam se udaljavao od drveta i gledao u Shigerua i ckeajuci da on nesto uradi i sedajuci na zemlju .
taj Sub Maj 12, 2018 4:48 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što je završio Rio sa svojim napadom i dok sam mu aplaudirao i pohvalio njegov napad, on je meni rekao da i ja nešto pokušam. Ali ja sam ga već preduhitrio u tome, već sam imao neki plan na umu šta da uradim pa sam mu rekao.

U redu onda, sad je na mene red.

Polako sam skupljao čakru u svoju šaku koju sam raširio a prste sam skupio i podigao sam je na nivou svoje glave držeći svoju podlakticu u horizontali dok se u šaci nagomilavala vetrovita čakra dok nije obložila celu šaku.
A onda jednim zamahom sveje podlaktice ogroman talas načinjen od vetra je bio ispaljen i usmeren na tri drveta koja su mi se našla na putu kao i samom talasu koji im se sve više i brže približavao.
#card83

Kako je talas došao u kontaktu sa svakim drvetom, gornji delovi drveća su popadali veoma lako dok se prašina od same štete uzdizala sa zemlje a panjevi su jedino ostali da stoje.

ch480-30 450
taj Sub Maj 12, 2018 4:56 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo je jedinstveno sto ovo to vidim sta je uradio,nekako sam se osecao iznervirano sto sam video sta moze da uradi ali on nje u panj to uradio aaah,onda sam ugledao neko visoko drvo sa liscem i granama ali mi je palo nesto napamet da uradim.
vauu ti ka oda si koristio makaze,ah al znas sta je suprotno od senbona?senboni od struje.
malo se pohvalio jer sam hteo da budem bolji od njega sta je uradio.
#card380
stvaram sam od struje senbone koji su svetleli i prstali,mahao sam rukom ka jednom drvetu koje je bilo visoko sa puno lisca i granama a kad je pogodilo lisce su padali a grane su kao osusele od senbona od struje ostala je svetlece varnice kao male loptice velicine muve sto je bilo fantasticno kao vatromet.

hihihihihi.

taj Sub Maj 12, 2018 8:20 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada je Rio izveo svoju tehniku čidori senbona i dok su listovi sa drveća padali na zemlju sinula mi je jedna ideja koja bi bila veoma dobra. Koncentrisao sam svoju čakru po celom telu koja se proširila u vidu vetra stvarajući ogroman vrtlog od vetra čiji sam ja bio epicentar.
#card197
Stvarajući ovaj vrtlog svi listovi sa zemlje su se podigli i počeli su da se komešaju sa mojim vetrom stvarajući iluziju da je oformljen tornado od listova drveta.
Ti listovi su se potom sa svakim mojim malim prekidanjem protoka vetra jedan po jedan selili sa jednog pravca ka drugom približavajući se jednom netaknutom drvetu.
A onda sam brzo otkazao vetar i velikom brzinom sam izvadio tri šurikena koja sam poslao na prva tri lista koja su ih zabola probijajući ih i zabadajući se u ono drvo.
#card21
ch320 en340
taj Sub Maj 12, 2018 8:51 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

cim sam video sta on radi bilo je beskpekorno znaci savrsenstvo ali sam video da smo previse unistili drveca tak oda sam hteo jedan trik da uradim.
#card182
uzeo sam papirnu bombu i naravno zalepio sa fumom surikenom.
#card183
uzeo sam fuma i naravno stavio na onu rupu gde se drvi na pola kako bih uzeo i zalepio a onda sam bacio i uradio neverovatan trik.
#card71
stvorio sam zmaja gde je leteo fuma suriken u nepoznamtom pravcu a uz to stvorio sam zmaja i u njegova usta su bila fuma suriken i naravno aktivirao sam papirnu bombu i eksplodiralo je i izgledalo je da zmaj od struje baca vatru.
eh gle nisam znao da moze izbacivati vatru.

taj Sub Maj 12, 2018 9:00 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Okrenuo sam glavu ka Riomarindu i rekao sam mu.

Nije loše ovo bilo. Mislim da je bilo dovoljno za danas, hajdemo nazad u selo.

Sa njegovim pristankom, nas dvojica smo se uputili nazad ostavljajući ovo mesto sa sobom.
taj Ned Jun 10, 2018 5:49 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jedanaest, ne dvanaest? Gde je dvan'esti? Upo negde? Ko beše dvanesti podseti me?

Obratio se joninu do sebe, pomenuo je ime Riomarindo - Kinu zaista nepoznato. Takodje je odmah nakon zapeo kako on može održati trening i nema potrebe da se kage zamara treningom chunina.

Ne umaraj se Sokai, ne brini.. štagod radiš već. Nasmejao se da se ovaj ne oseti uvredjeno iako to nije ono što osobe njegove pozicije radi u takvim prilikama verovatno.

Podelite se u timove od 3, nakon što dodje Riomarindo započećemo trening.

Lep, vreo, sunčan, 80 stepeni dan u avgustu. Jedva se disalo mada ninje nisu smeli tome ni prigovarati jel..? Odlučio je sam trenirati chunine tog dana. Koliko toliko politički uticaj od te akcije mu je bio nebitan, nekako. Prijalo mu je. Uzdahnuo je od vrućine, osvrnuo se u potrazi za hladom i uočio jedan. Ostavio je ninje na suncu dok je on stao u ladu i sačekao poslednjeg. Videlo se da im je vruće ali bože moj i on je prolazio kroz to, možda i gore. Da. Verovatno gore. 

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card96 #card535 #card653

taj Ned Jun 10, 2018 6:02 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

od kuce kada sam otisao uzeo sam vodu koju sam zaboravio kada sam isao u ulicu ujedinjenja i naravno opet se vratio kuci da bih uzeo jer sam ionako zaboravan,hodajuci nekako kao polu ljutito i polu trcjajuci ne ocekivajuci da mi se to moze desti da zaboravim vodu a bez nje da ne treniram,dok sam isao do terena fde bih trebao da treniram a uvek sam i voleo snekim jer mi ionako nije prijalo sam a niti je bilo nesto dobro kul,gledavsi taj teren kao i uvek isti par drveca par koji nije imao drveca i ravan neki teren a tek sto je sunce ubijalo to mi nije prestavilo niakkvu opasnost ali jeste i bilo vruce.Onda sam cuo nekakav zvuk i nekolicina ljudi koji su sigurno bili ovde,a onda sam setio da sam zaboravio da bih trebao ici sa nekim trening i da sam treboa na vreme,brzo sam potrcao i dosaoonda sam im rekao kad sam ih video.
ammm jel mozda kasnim?
stajao sam malo daleko od nih negde oko vise metara dok sam ih gledao i oni u mene kao da su buljili i opet sam pocrveneo da im sigurno mozda nisam smetao samo sam ih gledao jednog po jednog i ako nisam trebao da kasnim
izvinite sto kasnim
taj Ned Jun 10, 2018 6:19 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne preterano. Pokušao se nasmešiti mada je van hlada blještalo toliko da mu se lice jedva u istom razaznavalo. 

Malo je vrelo danas, ali ninja ne sme da ima prepreke. Sutra vam može biti vruće, sunce vam bljesnuti u oči, kunai u grlo. 

Zato po ovakvom vremenu i vežbamo. Bićete podeljeni u 4 tima danas, govorim tebi Marindo jer kasniš. Ovo je prostran teren, reljef je stvoren jutsuima ali dovoljan je da vam obezbedi skrovište. Vaš zadatak je da onesposobite ostala 3 tima na neki mudar i bezopasan način. Smislite zamke, kreirajte stunove, izazovite borbu ako želite ali nemojte ozlediti previše vaše saborce u njoj. 

Povremeno, po koji moj kunai može se zadesiti u vašem pravcu. Budite oprezni. 

Sada krenite. Dobrom kamuflažom možete pobediti u ovom treningu. 

Možda je bilo još ponešto za reći al usta mu se behu osušila. Izdahnuo je i dao znak rukom da krenu. 

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card96 #card535 #card653

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu