Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Reka Naka

taj Uto Apr 17, 2018 11:20 pm
Asura
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Reka koja protiče kroz celo Konohagakure selo. Prema granici sela ona se uliva u uvalu a zatim nastavlja dolinom u nepoznate teritorije.

taj Ned Jul 15, 2018 2:31 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hm,repate zveri i meni je to zelja,samo ne znam kako,svi mi se smeju sto su jaci od mene!
Te dodao:
Spremas se za Jonina,epa ja za cunina,e da ja sam iz inuzuka klana
Nastavio bi da cutim i da slusam prirodu i tisinu.Nisam mnogo pricao da ne bi prekinuo meditaciju.Te malo ljut rekao:
Ja sam avanturisticki tip,tad sam bio u pecinji,imam svoju modernu kucu!
Yoshirou je bilo ugodno slusati tisinu i prirodu,on je jedan od tipova koji mrzi buku i svadju.Poceo je meditirati tako sto ce skupljati chakru.
#card69

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Ned Jul 15, 2018 2:46 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo je zanimljivo slusati ga a jos vece zanimljivost koje su mu sposobnosti od tehnika sto mi je nateralo razmisljanje da ga se borimo malo ovde kao neki sparing tako nekako da bi nesto naucio da u toku chuni nispita da rascepa sve i da postane bolji pa sam mu zatim rekao.
Hmmm Chunin kazes jel pa kad vec hoces da postanes ja te podrzavam i zelim ti srecu a sto se tice ko ti se neko smeje to ne brini oni su slabiji nego sto ti mislis da sam na tvom mestu ocerupao bi im glavu ili bi ih udario da odlete pa ako ti ne smeta da se malo ovde borimo cisto da ojacas.
ustao sam sa kamena i poceo ga dozvati i tapsajuci sa osmehom da se odmakne od meditacije i da ga vidim na delu kakav je u borbi.
ajdeeee.
taj Ned Jul 15, 2018 2:51 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dobro onda,hvala na podrsci krecemo!
Mislio je u sebi da bude hladnokrvan,mozda ga bes usporava,za pocetak stavi ce svoje zavoje
#card749
Te je odlucio da odma upotrebi chidori koji ce postati zut.
#card5 #card368
(zbog pasivne imam 50 snage)
#card671

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Ned Jul 15, 2018 3:06 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card6
poceo bih izbegavati napade koje su isli i bio sam siguran da je element munaj kao sto sam ja pa dobro.sklanjam se od tebe 5 metara.
#card71 #card173 #card671
a potom stvaram zmaja od struje i napadam te sa raketom.
vau element struja pa zadivljuljuce bas volim ovo.

taj Ned Jul 15, 2018 3:13 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Video bih da je Rio korisnik raiton elementa,to jest struje,poslao je elektricnu zver i ispalio neke rakete.Odlucio sam baciti snazan raikiri
#card72
Te bih bacio kuglu na njega.Imao je seal koji kad udari eksplodira snaznije nego obicna papirnata bomba.
#card172
Zastao sam te povukao svoj crni rukav i video bi se senbon laucher,ja bih ga napunio i kao zapeta puska pucao.
#card159 #card167
(snaga 50)

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Ned Jul 15, 2018 3:33 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

uvidjajuci da je poslao neke napade koje su veoma zanimljivi i da je stvorio nesto jako i da je posalo struje na mene tako sam i ja odlucio da posaljem istu stvar.
#card72
poslao sam napad tak oda se nasi napadati sudare i da ne ide na nikoga.
#card309 #card163
zatim stvaram dva klona koji oboje imaju stit i blokiraju sve napade dok mi ostaje samo jedan i odbija sve napade.
#card370 #card671
a zatim posle toga bacam zaslepljuljuce svetlo na tebe.
pa ovo je bilo bas kul.
dodajuci na to i spremajuci se da vidim koji ce sledeci napad uraditi sto me i voema zainamlo mozda ce i pobediti na chunin ispitima ako polozi uopste i ako ne zna skim se on bori.
taj Ned Jul 15, 2018 3:44 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Videvsi Ria kako ce me zasplepeti brzo sam odreagovao te zatvorio oci.Otvorio sam oci te video da vise nema svetlosti.Uzeo sam konce i odlucio da te pogodim.(stunovan si)
#card752
Te bi pojeo jednu pilulu,izvadio iz svojeg zadnjeg dzepa stavio u usta i progutao,Yoshirou ne voli gutati tablete,pogotovo velike.
#card157
Potom sam odlucio staviti 4 papirnate bombe na dva drveta iza mene.Pokusao sam napraviti zamku,papirnate su bile na strani gde Rio nije mogao videti.
#card182

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Ned Jul 15, 2018 4:00 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card6
izbegavaju njegov napad sa koncem nateralo me na razmisljanje da razmilsjam da sam tako i pre radio to to mi delovalo tako nekako fina taktika dok nisam mislio da je to beskorisno ali mi se cinilo kao momak sa taktikama koji zna da radi ako se moze tak oreci icm je bacio mozda i gomilu napada.
pa ovo je bilo poprilicno kul barem ces lako tako nekog zbuniti i poloziti chunin ispit i takodje ne mazi drvece kao da zalepljuljes papirne bombe kolko ja vidim.
malo sam se odmako od tih drveta iza njega na levu te sam opet seo na kamen koji smo ja i on seli dok smo vodili nas razgovor.
pa hoces na ramen?
taj Ned Jul 15, 2018 4:05 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne hvala za ramen,jeo sam prenego sto sam dosao ovde,nego zanima me nesto.
Teo je da pita Ria da zajedno hvataju repatu zver,mada nije hteo to da ga pita,hteo je to sacuvati za kasnije.Te bi dodao:
Ma nije bitno,uglavnom idem jer imas nesto pitati.
Pitao je te ga cekao da odgovori.Usput bi brzo dotrcao do drveca te skinuo zamku te se vratio.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Ned Jul 15, 2018 4:14 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

gledajuci u nebo cisto sa oblacima koja nije ni htela biti kisa ali sunce nije ni grejalo kada je pocelo jesen sve je nekako bilo mirno cak i za meditaciju koju bih se upustio nakon te kule sto smo posetili i video onu ludacu u belom sa plavim ocima koja se moze opisati ta cakra potpuno sam skoro pa zaboravio na nju niti secanje na to ne zelim da mi ulazi nisam se ponasao kao da nista nije bilo ali to i nezelim da se secam to mi je isuvise bilo grozno tamo.ali sma se usredresio na pitanje a kucnula mi je ideja kada je pomenuo da je inuzuka.

pa da hteo sam te pitati posto si inuzuka jel imas moda svog psa ili trebas da ga imas i kako bi ga zvao?ako ti treba pomoc oko imena al sigurno je muski pas
na kamen kojoj zovem stena i ako nije bila visoka i lako se penjalo razmisljao sam o tome da li uvek inuzuke povedu psa sa sobom ili slusaju naredjenja?i ako bih sada video jednog psa sto bi ga zagrlio ili barem pomazio kao da su pufnasti jastuci.
taj Ned Jul 15, 2018 4:20 pm
Yoshirou
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nemam psa,obecali su mi nakon cunin ispita ako polozim,nazvao bi ga Daisuke,meni se svidja ime.
Videvsi da Rio je gledao plavo nebo bilo bi mu malo cudno,ali nije bitno za njega.Te rekao:
Cao,mogao si samurajske vestine pokazati,vidim da nosis samurajevsku katanu.
Okrenuo se te laganim koracima otisao.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Ned Jul 15, 2018 10:27 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina Aburame, jedna od naslednica Aburame klana- jedinog klana sa ninjama koji poseduju crne bubice i dozvoljavaju istima da se goste njihovom čakrom. Samo odabrani iz klana imaju takvu vrstu sposobnosti. Gina, iako jedna od naslednica ne poseduje još uvek tu sposobnost. Jedino što možda navodi na njenu pripadnost istom je tamna crna kosa, i tetovaža bubice na desnom ramenu. Razmišljala je o pripadnosti klanu i tome kako se to prenosi s generacija na generaciju. Želela je da njeno dete bude čistokrvni Aburame, ali to nije bilo zagantovano u ovom slučaju...

Biti pripadnik plemićke porodice, kao što je njena bila bilo je teško. Ali biti pripadnik mešanih plemićkih porodica bilo je još teže. Neizbežno je da će tu biti izuzetno visokih očekivanja za nekog takvog, i to ne samo da taj neko mora biti snažan, već mora biti veoma disciplinovan i mora se ponašati kako dolikuje. Neko takav mora da hoda pažljivo, kao da hoda po jajima, posebno u ovakvoj situaciji, ili u situacijama koje bi mogle nastati u ne tako dalekoj budućnosti.

Gina je razumela to i znala je da će njeno dete biti jedno takvo, jednostavno je predosećala svojim ženskim 6 čulom. Ona je volela slobodu, želela je ali nije mogla imati je pa da je smak sveta. Damski je izvukla svoj srebrni mač, iz kožnih korica.
Tako je ona stajala ispred reke u kojoj je u potpunosti mogla ogledati svoj lik. Zurila je u sopstvenu reflekciju i nežno češljala svoju mračnu crnu kosu, a osećaji u njoj bili su još mračnije nijanse.

„Rio? Ja sam, Gina...“ Devojka reče njenim poznatim glasom. Harukamijev poznanik. Rio je bio jedan od ljudi koje je prve upoznala na ručku, kada je doputovala u Konohagakure.
taj Ned Jul 15, 2018 10:41 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Riou je bilo dosadno to sto je sada sam na reci a taman mu je pravio neko drustvo,ali sta ces kada se covek sprema za ispite i nadao sam se da ce pobediti i da ce zasluziti chunina barem da se dokaze i ako su posto 50 prema 50 sanse da ce to postati,ali moje samurajske vestine nisam toliko pokazao i ako uvek volim lizati svoju katanu osecao sam neku smirenost i neku slobodu cak i srecu kada svaki put lizem katanu sto je za drugde bio veoma gadno,uzeo sam svoju katanu i pozeo sma lizati a osecaj isto neverovatan sto mi se i svidelo pa sam zato vratio u svoji ogrtac koji je u isto vreme kao i jakna koje se nije ni video ali je nekako primetio.
eh bices ti chunin
i ako me nije cuo rekao sam i to voema tiho dok sve nije proslo 10 minuta aja sam samo gledao u reci i slusao neki glas a cak i izraz u vodi kao da je to Gina?srce mi je pocelo lupati od ubzudjenja a zatim sam se poceo polako okretati i videvsi da je to ona dok me dozivala znao sam da je to ona prepoznatljiv tih i nezan glas ali i usput sladak da sam je taman hteo zagrliti ali nisam ni hteo pretari ali sam video i da drzi mac i ako mi nije bilo jasno.
Gina?jesi to ti stvarno i zasto nosis mac?
zapitivajuci se nisam ni ja znao razlog njenog maca sto je nosi i drzi.
taj Ned Jul 15, 2018 11:07 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gina Aburame- to joj je bilo puno ime. Imena su bila raznolika, no njeno je zaista bilo totalno neinteresatno za neku devojku. Ozbiljno, uzeli su „G“ od njenog oca „Goro-a“ i „Ina“ od majke, spojili i pretvorili u ime.
Premotala sam tu činjenicu po svom umu sa strepnjom i čudnim osećajem ekstaze. Pogledala sam, svojim ženstvenim očima mog sagovornika koji me nežno i upitno oslovio imenom. Moje oči su se još navikavale na druge ljude oko sebe. Bilo mi je drago što sam ga prepoznala posle dužeg perioda.
Sigurna sam da je on, kao i većina mogla da pogodi šta mi se dešavalo. Umrla sam od tuge za bivšim a sada se pojavila moja reirkarnacija, koja pritom vuče sa sobom mač. Neću vas daviti dodatnim detaljima o mojoj smrti od tuge niti procesa reirkarnacije jer to uopšte nije bitno, a i parafrazirano je samo. Ono što je bilo bitno je to da sam reigrarnisana sa željom da postanem prokleto dobar samuraj.
Dok većina ljudi razmišlja o tome kako je to dobra stvar, ja se baš i ne bih složila. Da, priznajem da je jako zabavno igrati se sa mačem, za kojim bih dala svoju desnu ruku da sam ga ranije imala. Ali i dalje bih preferirala da sam recimo rođena u nekom drugom klanu ili čak da sam običan civil. Biti samuraj, mogu vam reći iz iskustva nekog ko je to bio pe mene, nije lak zadatak.
Toliko očekivanja a još više obaveza. Moj sagovornik i ja smo se dopunjavali u razgovoru, koji je trajao dva sata, i svodio se na međusobnom razmenjivanju naših zajedničkih interesovanja za mačeve. Iako nisam mogla razumeti većinu stvari koje mi je izrekao, mogla sam barem imati neki nagoveštaj o tome. Iz ovoga što sam skontala od njega, to nije bila dobra stvar. Ne čudi me sada što je moja odbegla ljubav, Scar, otišao iz sela i slomio moje srce. Sada, nemojte me shvatiti pogrešno, moj dragi nije bio totlalno u fazonu zalazaka sunca i ruža. Ne. Ne. Scar je bio prelepi mladi đavolak.
Prokleta očekivanja i obaveze! Rio mi je pričao kroz šta je sve morao proći i o nekoj vrsti bolesnom uživanju u svom maču, od koje mi je jos više bilo muka, pored standardne mučnine. Izgleda, da sam ja najmanje upućena osoba i lenja buba čim sve ovo nisam otkrila na vreme. Bila sam jako ranjiva. Bila sam takva sve vreme dok sam bila u vezama. Bila sam laka meta mojim partnerima i njihova potencijalna žrtva.
Nisam bila saglasna sa tim. Ne znam šta je prolazilo kroz njegovu glavu dok je sve to pričao devojci osetljivoj kao što sam ja. Nekako verujem da je neko njemu napravio pakao od života u periodu od kad se nismo videli. Činio se izfrustiran i da mu je trebalo da se istrese na nekome.Situacija je bila presmešna da sam se zagrnula prilikom pokušaja da zaustavim kikot. Šteta, ali nisam uspela da sakrijem širok osmeh upućen sagovorniku.
„Izvini što se smejem Riomarindo! Evo uozbiljiću se. Želim da prođem kroz sve te užasne lekcije s mačem baš kao i ti!“ Gina je objasnila uz iziritiran ton.
taj Ned Jul 15, 2018 11:46 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

u razgvoru koji je trajao 2 sata je bila i prava uzivancija od lepe devojke kao sto je Gina i pametna sto sam je smatrao nekako inteligetnom devojkom sto mi se i naravno svidjalo kod nje ali i nekaoo stidljivom sto mi se i to svidjalo vise kod nje i ako sam bio nekako opusten pred njom a cak i ako je stidljiva devojka posto mi se tako cini nekad sam i poceo pocrveniti skor pa uvek kada snekim pricam i ako su bile neprijatne situacije,veoma me je izenandilo to sto je htea da postane samuraj kao sto sam i ja i ako bas nema puno koji su i ak osam ja tip koji voli da lize katanu za koju ja mislim da je sreca i da to donosi barem srecu za mene kada je vec katana deo mog tela i dusa kao i cuvar,razmisljao sam o tome sta bi se desilo da je dobar samuraj a mozda ce i biti sem sto nisam znao koji uopste element poseduje ali mi se i cinilo da to nije sve da jos ima nesto u njoj,sa vremenom sa ginom cinilo se i da je nekako odrasla i zrelija sto sam se uklapao sa njom sto mi je dosta pomoglo da shvatim nesto kod nje i kod sebe,pocela bi se smejati da sam se i ja poceo pomalo smejati kao Joker i ako njegov glas bio smehotresan i zarazan smejajuci se pauzirano na 1 sekundi uz ritam.
pa ako zelis mozemo nekad ja i ti trenirati da usavrsis vestine samuraja barem i ja da snekim treniram cak bi mi i prijalo i ako sam oduvek zeleo senseia koji je samuraj da me nauci.
taj Pon Jul 16, 2018 12:13 am
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sati su praktično prolazili, mogli su osetetiti to i primetili kako je masovne grupica studenata vraćala se tim travnjacima svojim kućama, nakon časova.

Najednom voda je počela da curi nis balvan pravo u kanticu namenjenu za nju. Zvuk, nedaleko odnnjihovih ušiju, je prekinuo njihovu priču.

Bilo je to bezobrazno...i glupo, Gina je morala priznati, dok se pela na neku stenu i svoje prstiće kao i njen možda budući saborac, kako su šprijunirali ono što se dešava na drugom kraju reke. Nije im to dugo zadržalo pažnju, zapravo ne kao njihovi planovi o učenju i sticanju potrebnim veštinama kako bi se obučili za samuraje. Jedan deo nje, kao da je hteo da zakorači na avanturistički put života. Zaprvo jednom nogom je već bila na tom putu.
Tako je i krenulaa.
Gina je piljila, preko svog ramena, prekrštenih ruku, sasvim smirena, dok ga je slušala kako joj govori.
„Iznanađena sam. Ovo mora definitivno da je neki znak, i definitivno bi trebali zajedno da treniramo. Mislim da nikada nisam bila ponosnija na neku svoju odluku, nego na ovu da postanem samuraj. Šteta samo da su me osećanja i sećanja sprečavala da se ranije „uključim u igru“ . “
taj Pon Jul 16, 2018 12:47 am
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

i ako nam je bilo zabavno pricati sa njom odjednom je cula neki zvuk sto me i iskreno nije ni zainteresovalo ali smo se kao spinjunirali neku decu koji rade znake rukama kako vezbaju sa nekom kanticom sa vodom dok sam se samo glava jedino videla sve vreme smo malo gledali u te dece i neku kanticu sa vodom sa jos nekom spravom sto se nisam ni ja razumeo.vise sam razmisljao da posaljem nekome poruku koga nisam dugo video i ako ga ne osecam kao ni njegovu cakru rekao sam gini.
Hej Gina izvini me na trenutak ali moram napisem jednu poruku nekome.
sisao sam sa stene te sam i seo na nju dok sam izvadio svoju pticu u dzepu kao i olovku koju sam imao takodje i papir posto sam i to planiroa nekome napisati.
#card158
Jokeru ovde Riomarindo posto se vec dugo nismo videli i naravno nisam znao gde si ni dali si dobro ili da li si mozda imao zensoku?ali je bitno su svi zdravi i samo sam ti hteo reci da zelim da se bolje barem upoznamo i da opet nekad dodje kod mene pa da jedemo opet cips i da tvoji smeh me je zarazio da sam se poceo smejati skoro pa kao ti,ali sam ojedino ne osecam tvojue prisustvo kao ni tvoju cakru pa jel si mozda u problemu neku ili imas tajnu  ali sam siguran da si dobro i ako imam jos jedno pitanje koje me veoma zanima o tebi ali pricacemo ako ikad dodjes.:
nakon toga zamotao sam papir na krupno malo i stavio pticu koja je nakon toga odletela i pustio je da ode dok sam gledao svoje ruke.

taj Pon Jul 16, 2018 1:11 am
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

.....
„Poslao poruku?“
...
„Jel si bio na misiji, negde daleko? Nakon onog sa zarazom, povređenima, lekarima... Šta se desilo sa Shigeruom? Je li se i on tako dobro snašao? “

„Rio, ajde se posluži!“ Gina reče malo jačim tonom dok mu je dodavala činiju punu zdravim namirnicama.

„Možda bi trebali da krenemo polako s reke, noć se spušta polako, a što pre krenemo to ćemo prenda se onesvestimo u našim krevetim! Barem ja.... “

taj Pon Jul 16, 2018 1:32 am
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I ako nine toliko trajalo da napisem poruku nekoj osobi a imao sam osecaj da je neko iza mene kao da je gina gledala poruku dok sam pisao i da je sigurno zanimalo ali kada je pomenula shigerua zapitao sam se jel su se upoznali u kolibama sigurno?a njeno pitanje o misiji meveoma zbunilo,poceo sam pocrveniti opet bez nekog razloga i ako sam odbio njene namirnice dok sam uzeo jedino pola griz jabuke i drzao u rukama dok se pojavila boja narandzasta kao da je suva.
pa moze sereci da sam bio na misiji dok je bila zaraza ali to nije ni bitno a sto se tice shigerua video sam ga posldnji put u ulicama kada sam se ponadao i bio srefan sto mi je najbolji drug dobro sto se uspesno izlecio od bolesti.
Pojavio mi se osmeh na licu kao i kada sam video Ginu kada je i ona bila dobro te sam ja nju upitao.
Hm inace me zanima gde je Harukami?da znas nisam ga video kada je dosao u konohu a vas dvoje ste par ne znam sta mu se desilo ali kako god idem kuci.
Poceo sam hodati ka svojoj kuci i ako nisam znao sto mi je ovako dosano nekad bilo kao da mi je falila neka osoba i ako nisam dugo video neke osobe imao sam pomisli na Kaina i znajuci da uvek ide na misije posto je to voleo a naravno sinula mi je ideja da idem na kapiju da bih ga mozda cekao ustvari zelja mi se islo drati kada sam potrcao.
taj Uto Jul 17, 2018 11:52 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„Cao, Rio- druže.“

Nakon dugog dana upoznavanja i prepričavanja, Gina Aburame je odlučila da ode svojoj kući. Bila je obućena u crnu majicu koja je bila zakopčana do grla, zift crna suknja i crne cipele u kojima je brzo mogla hodati kroz ulice, kako bi se što pre našla u kući, a možda tamo i zatekla brata.

Sada kada je imala dvadeset i jednu godinu, Gina je morala da se uključi u vođenje poslova oko sklonista Aburame zajedno sa rođakom Atsukom. Ona jedva da je imala i vremena za sebe. Dani su joj bili ispunjeni u sastančenjima, odlascima na razne događaje, putovanja s mesta na mestu i ulaganja u neke nove projekte oko kuće.

Svakom meseca, njen brat je proveravao stanje i da li je sve okej unutar skloništa. Pošto nije prošlo ni godinu dana od kada boravi tu, bilo je očito da je svaki njen pokret posmatran od strane kritičara, a posebno njenog brata. Obično je i Atsuko zajedno sa njom sastančio, kada nije imao već čime drugim da se zanima.,

Gina je već bila blizu njene ogromne kuće, toliko blizu da je već mogla videti poznata lica.
taj Čet Jul 26, 2018 1:32 am
Atsuko
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigao sam do reke i krenuo sa setnjom uz istu.Vrlo je lepo setati nocu ovom rekom.Pomalo je postajalo hladno,ipak je zima trebao sam se obuci malo bolje.Ne volim toliko ovu zimu,niti sam je ikada voleo.Nema buba zimi i mora se nositi tonu odece kako bi ti bilo ugodno i toplo.Reka se malte ne zaledila.Drvece je prekriveno belim pokrivacem.Na neki nacin sve to lepo izgleda ali mi lepota ne menja misljenje.Postalo mi je veoma hladno pa sam odlucio da podjem kuci.Krenuo sam brzim korakom i vrlo brzo usao u ulicu Ujedinjenja.

Theme:
taj Čet Jul 26, 2018 9:09 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao sam ovde da treniram ida se mslo osamo,a i onako nepricam nisakim uposlednje vrme
Imali ovde nekog!
Dobro je nema nikog vezbacu penjanja po drvecu
#card65

Moj iventar :

Giant Scroll 1:

#card978
#card819
U kotenu su pet pilula
Dve za sve vrednosti, jedna za hp i dve za gendzicu.
#card159

Giant Scroll 2:

Nista

Giant Scroll 3:

Nista

Mini Inventar 1 :

Scroll 1:

#card183

Scroll 2:

#card183

Scroll 3:

#card21 *2
#card170

Scroll 4:

#card13 *3

Scroll 5:

#card13 *3

Scroll 6:

#card182 *3

Scroll 7:

#card15 *3

Scroll 8:

#card981
#card25
#card180

Scroll 9:

#card165
#card752

Scroll 10:

Nista

Mini Inventar 2:

#card13 *4
#card21 *6

Pasivne:
#card227
#card267
#card1001
taj Čet Avg 02, 2018 7:36 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je posle nekog vremena stigao na reku Naku. Našao je odlično mesto, u hladu ispod velikog drveta. Sve svoje stvari je raspakovao i stavio na travu kako bi se lepo organizovao. Rasklopio je stolicu, namestio ju je tačno kako njemu odgovara. Napravio je prstom par pokreta kako bi svojim zemljanim stilom napravio mali stočić na kom ćemu stajati stvari. Namontirao je svoj štap i zakačio par crva za udicu. Nakon što je sve spremno. Zabacio je štap u vodu. Držeći štap, zavalio se u stolicu, noge ispružio na sto i zapalio je cigaretu držeći je u ustima. Stavio je naočare na glavu i potpuno se opustio čekajući trzaje štapom. Promrljo je u bradu:

Život stvarno može biti opuštajuć.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Čet Avg 02, 2018 8:01 pm
Daruky Hikashi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije joj mnogo vremena trebalo da dodje na reku. Volela je da ima mir. Jedini zvuci behu samo zubor vode i ptice iz obliznje sume. Sela je na omanju stenu uz ivicu obale. Izula se i potopila stopala, oslanjajuci se rukama o stenu. Prava uzivancija, nema sta. Zatvorila je oci i osluskivala. Taj zvucni sklad je prekinuo zbuk pecaljke. Lagano je otvorila oci i usmerila pogled ka pravcu odakle je dopirao zvuk. Nepoznati mladic je bas nonsalantno pecao ribu. Noge na stolu? To je nesto sto se krsilo sa lepim manirima na koje je navikla. Prevrnula je ocima i nastavila da ga posmatra. Odjednom odluci da mu pridje i da sazna zasto peca. Bila je strogo protiv nasilja nad zivotinjama. Iovako nije imala nista pametnije da radi s obzirom da joj opustanje nije vise islo od ruke. Pridigla se i u desnoj ruci ponela svoj par cipela, kretajuci se po kamenju.

Izvinite mladicu, ali zasto pecate?

Tada shvati koliko je glupo pitanje bilo, te odmah pokusa da se nekako ispravi kako bi izbegla dalju neprijatnost.

Da li ste ovde zbog rekreacije, ili zelite da zadrzite ribu kako biste je pojeli?

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Čet Avg 02, 2018 8:17 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je ležao zavaljen u stolici držeći štap za pecanje u desnoj ruci, u levoj vodu a u ustima cigaretu. Kapci su mu postajali sve teži i teži. Zvuci poput žubora vode i pesma ptica iz šume pored su ga sve više i više uspavljivali. Bilo je pitanje momenta kada će da zaspe kad odjednom, čuje neke korake kako mu se približavaju. Jedva podignoh glavu, primetio je devojku kako bosa, držeći u ruci cipele hoda ka njemu. Skinuo je naočare kako bi bolje video ko to prilazi njemu, međutim nije prepoznao devojku. Stala je ispred njega i upitala ga prvo krajnje apsurdno pitanje. Johan je krenuo da joj odgovori ali se nadovezala, te joj je onda rekao:

Pa došao sam da pecam kako bih se opustio, nisam ništa planirao sa ribom, normalno da je vratim. Ali kad malo bolje razmislim u pravu ste, ako slučajno prigladnim, što da trošim svoju hranu kad mogu da pojedem ribu koju upecam? Hoćete da mi se pridružite?

Johan je primetio da je ona onaj tip osobe koje veoma vole životinje na osnovu njenog prvog pitanja. Hteo je malo da se šali sa njom ali to što je rekao je rekao maksimalno ozbiljno.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Čet Avg 02, 2018 8:22 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Oci mi bile skoro i zatvorene buduci da sam dobo spavao,hodajuci dalje i naprezajuci se dok sam se rastegao mogli bi se cuti jako dobar zvuk pucketanja ledja i prstiju koji sam savijao dok sam i to rastezao,nisam ni sam znao da li da stavim noge i da ih malcice ohladim buduce da imam cizme koje su malo hladne koju sam odrzavao nekako zbog temperature.video sam neku dvojicu ljudi okrenut glavu na njih dok su oni razgovarali bili su nekako daleko od 10 metara dalje ali sam naisao na stenu koja je bila tu i poceo bih lezati i pipajuci hladnu malu,sa dve ruke sam skinuo cizme i navukao pantalone na gore do cebanice i stavio sam stopalo na vodu de je voda bila dobra za moji hlad kao i jedno drvo koje je bilo visoko bila senka do mog stomaka.
Ahhhhhh ovo je tako opustajuce.
polu otvorene oci gledajuci u nebo i ako nikad nisam stavljao stopalo na reku da se hladi ali vrucina je bila malo toplija.
taj Čet Avg 02, 2018 11:24 pm
Daruky Hikashi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uh, ccc!

Prekrstila je ruke i izdahnula.

Mozes se opustiti uz bilo sta drugo sto ne skodi jadnim zivotinjama. Ako ne planiras da pojedes tu ribu nemoj je ni loviti. Udica uvek znatno osteti usta ribe i one mogu umreti od posledica rane koju si im naneo. U slucaju da su tvoje reci iskrene i da ces je pojesti onda cu ti se pridruziti i pomoci ti da je adekvatno uhvatis.

Stvorila je sebi drvenu stolicu nesto duzu od njegove kako bi bila na istoj visini kao i on s obzirom da je bio visi od nje, ali jos uvek nije sela na nju.

Pokazi mi sta koristis kao mamac.

Sacekala je da on sa stola uzme kutiju sa mamcima i pokaze joj. Bila je u potpunosti fokusirana na to, pa nije ni primetila da se u blizini odmara njen stari dobri komsija Riomarindo. Mozda je i bilo bolje tako jer nije zelela da dodje do neke neprijatne situacije, pogotovo ne pred nepoznatim covekom.

♡°•○♡○•°♡

taj Pet Avg 03, 2018 5:10 am
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je polu svestan slušao njeno predavanje o ribama da se rane, udica vamo tamo bla bla bla... Ali onda je čuo da će mu pomoći oko skuvane ribe ukoliko planiram da je pojede. Johan dolaskom ovde nije planirao da je jede, ali ako već ima priliku što da ne. Nikad nije sam sebi ulovio ribu, spremio i pojeo je. I prijalo mu je to što će imati društvo dok peca jer dugo vremena nije lepo popričao sa nekim. Klimnuo ju je glavom dajeći joj do znanja da hoće da zajedno sa njom spremi ribu. Johan se veoma iznenadio kada je video da je napravila sebi stolicu, i to od drveta. Shvatio je da je ona naslednica Senju loze i da je verovatno jedna od bitnihij persona u selu, jer veoma retki ljudi koriste wood release o kom je često čitao.

Opasna devojka.- pomisli Johan.

Izvadio je cigaretu iz usta, ugasio ju je i ubacio u kesu za smeće. Malo se podigao iz stolice i otvorio joj je okruglastu kutiju u kojoj se nalaze crvi.

Ja sam Johan! Drago mi je.

Odjednom, plovak poče tonuti a štap da se trza.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pet Avg 03, 2018 1:20 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uzivajuci dalje dok su noge bile ciste ali i dalje u vodi,spajvajuci uz to bih video neku crnu siluetu koja se pomera i siri.Cujeci neke glasove pocele se vribriraju ali ono sto sam osetio jeste smrad,ustajuci kao da sam zurio uz jak kasalj i sa desnom rukom mahajuci dim dole gore dok sam ja obuo cizme,uvidjajuci neke dve osobe i zemlja se podigla i neka stolica i sto sa desne strane skoro bilo izmedju njih,noge bile spremne dok sam rekao.
eh ko sve danas pusi a ostetisebe vec.
Iskoristeci shunpo doleteo sam do njih na levu stranu i bilo poznato nasmesio sam se daryku kad sam je video a sa druge strane johan pa prijatno iznenadjenje.
hmmm ko to od vas dvoje peca ti daryku?ili ti johane? cudilo bi me da neko peca u ovoj takoj lepo reci sa zivotom.
Gledajuci zbunjeno u taj stap i sto.
taj Pet Avg 03, 2018 2:24 pm
Daruky Hikashi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U trenutku kada je stap poceo da se trza pozurila je da pomogne Johanu da izvuce ribu iz vode pre nego sto se otrgne i pobegne. No, bilo je vec kasno za to. Riomarindova pojava je uplasila ribu i izvukli su stap sa praznom udicom. Pomalo iznervirana potrudila se da ne odreaguje preterano lose. Mahnula je Riomarindu, pustivsi Johana da mu objasni sve i uzela kutiju sa mamcima, a zatim stopalima usla u vodu. Sagnula se i krenula da pretura po kamenju. Na kraju se vratila i stavila kutiju na sto. U njoj su preko crva stajale larve insekta po imenu list musicar. Tela su im bila ucaurena uz pomoc sitnih kamencica. Dok je jednu larvu vadila iz caure i stavljala je na udicu pocela je da mu objasnjava.

Ribe vole sto prirodnije stvari. Nemoj da trosis novac na te ubudjavljene crve. Uvek ti je lakse na licu mesta naci mamac, a i sam mozes da odredis koliko ti treba, tako da neces moci da se brines da li ce ti propasti ili ne. Dobra stvar je sto su ove larve donekle nepokretne, pa ti nece pobeci dok ih budes hvatao. Sada zabaci stap.

Zacutala je na koji trenutak, a onda samo dobacila:

Uzgred, ja sam Daruky. Drago mi je Johane.

♡°•○♡○•°♡

taj Pet Avg 03, 2018 3:56 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Štap je počeo da se trza i Johan je pokušao da izvadi ribu koja je zagrizla udicu, međutim neuspešno. Pojavio se Riomarindo, Johanov stari dobri drug, donekle. Dolete je do nas velikom brzinom i uplašio je ribu i nismo uspeli da je upecamo...

Jaoooooo Rioooooo. Sad si našao da dođeš. Oboje pecamo, evo pridruži nam se i budi tih. Ako nećeš sedi ovde i uživaj.

Pokretom prstiju Johan je napravio stolicu od stene za Riomarinda. Kada se okrenuo video je devojku kako iz vode vadi nešto i stavlja u kutiju sa mamcima. Vratila se sa nekim bubama larvama nešto nema Johan pojma šta. Dobio je još jedno predavanje iz kog je samo naučio da ne kupuje mamce nego sam da ih traži po prirodu jer ribe to vole. Daruky je namestila te bube na udicu i Johan ju je zabacio negde na polovini reke, malo manje. Zavalio se u stolicu i stavio naočare za sunce.

Eh da mi je neko rekao da će mi se ljudi pridruživati u pecanju, ne bih mu poverovao.

#card226 #card653
#card363 #card682
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu