Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Reka Naka

taj Uto Apr 17, 2018 11:20 pm
Asura
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Reka koja protiče kroz celo Konohagakure selo. Prema granici sela ona se uliva u uvalu a zatim nastavlja dolinom u nepoznate teritorije.

taj Pet Avg 03, 2018 4:21 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Od kada sam dosao i ako su izgledali nekako mirno nisu bas bili nesto zadovoljni kada sam im slucajno ometoa njihovo pecanje,gledajuci u reku sta radi Daruky i nesto sto je rekla i izgledalo je da vise ima iskustva i da zna sa pecanjem sto me fasciniralo Oduvek sam znao da je ona pametna pomisleci u sebi da bi se jako korisno nesto naucilo od nje.Pomalo mi je bilo zao sto sam uplasio ribe da sam poceo pocrveniti i da im se izvinjavam tih ali dovoljno da me cuju kako nebi opet uplasio nesto.
Izvinite nisam hteo da uplasim ribe.
gledajuci i dalje u reku i neki stap ali pocelo bi mi se prividjati da sam ja nekad bio tu onog dana kada sam bio u Sinhrai i pecao sa Kainom i sa Stanjom tad nam je bilo zabavno pecati da me to vratilo da bih se ih ja pridruzio,priblizio sam se a zatim sam ih pitao.
Pa jel ima mozda jos jedan stap hteo bih vam se pridruziti nisam dugo pecao od kad sam bio u sinhrai i pecao sa kain....ustvari valjda imam iskustva stim hihihi.
cekao sam ih strpljivo ponadajuci se i ako znam da u troje vise odgovara nego dvoje,i dalje me podsecalo nekako na Kaina da sam u jednom trenutku zastao i rekao nesto savsim drugo poslednje.
taj Pet Avg 03, 2018 5:05 pm
Daruky Hikashi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Riomarindo je ocigledno voleo da peca. Njih dvoje se nisu videli jos od one misije. Da, misije u kojoj je Kage nestao i iz koje je nosila teret na srcu, kao i krivicu. Videvsi da se Rio uspalio da peca otrgao joj se jedan blagi osmeh. Njoj bi zao i ona odluci da mu napravi stap za pecanje. Sa zemlje podize omanju grancicu. Nekoliko znakova rukama i to bi gotovo. Iz grancice se bese izvio stap. Njena ruka zatim posegnu u torbicu iz koje izvadi konac, koji bi koristila u borbama kako bi manevrisala oruzjem. Laganim pokretima je navila konac na stap i pruzila ga komsiji.

Izvoli komsija.

Rece ona, a zatim sede na svoju drvenu stolicu koja je verovatno bila udobnija od njihove kamene, ali ocito da to njima nije smetalo. Zagledana u tok reke tiho prozbori:
Rio... Ima li nekog znaka od Kagea?

Cvetni mirisi sirili su se vazduhom. Latice tresnjinog cveta su padale u vodu, plutajuci. Toplo vreme, ali pored vode bese prijatno. Priroda koja je proizvodila zvuke za nju je sada u potpunosti zanemela, pa cak i zvuk pecaljke pored nje. Njene usi su sada bile spremne da cuju samo jednu stvar - Riov odgovor.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Pet Avg 03, 2018 8:30 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je zabacio udicu da peca sa ovom novom bubom i nadao se sjajnim rezultatima. Zabacio ju je i uvalio se u stolicu. Zapalio je cigaretu i slušao šta ovo dvoje imaju da kažu. Izgleda da su zajedno prošli kroz svašta. Odjednom Daruky pomene ime Kage. Johan izgubivši koncentraciju sa plovka, slušao je šta oni imaju da pričaju o njemu. Pomno je očekivao Riomarindov odgovor, te odjednom štap kreće da trza. Johan uskoči u vis i kreće da vrti mašinicu i da vuče štap. Baš kao što je čitao u knjizi. Tako je radio jedno 5 minuta i uspeo je da upeca ribu. Riba je visila za udicom a Johan se okrenuo, sav iznojan ka njih dvoje:

Jel vidite kako majstor to radi aaaaa.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pet Avg 03, 2018 11:09 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jedinstveno ono sto je uradila sa obicni stapom,gledajuci sa moje moje stolice sto je napravio Johan i dalje sedajuci kao sto svi sedimo,ono sto me fasciniralo da bih trebao uzeti mamac i to crve...Rio i bas nebi voleo da opipava nesto ali kako je krenuo ka kutijama kada je ona uzela mamce,sa levom rukom bih krenuo ka to ali pitanje o Kageu dovelo do razmisljanje da nisam jedini koji nerazmislja o Kageu te sam i tapsao tiho Johanu kad je upecao.
Pa da ti kazem Kagea uopste i nisam ni video,pomalo i svaki dan razmisljam o njemu ali ono sto znam da nas je sklonio sa tog ostrva i spasao nas,sigurno je dobo a ako ikad bude u nevolji onda cemo ga mi spasiti i sama znas da smo jake nindze.
bila mi glava okrenuta ka njoj dok sam joj pricao i nabacio neki smesak nekakvu pozitivu ali sam i bio pomalo ljut dok sam razmisljao o toj bolesnici sto nas zatvorila da sam je hteo katanom iseci njen jezik,ali ono sto sam osetio da mi se pojavise tetovaze i kad se desi kad sam ljut ili kad bi bila neka borba ali se moglo osetiti da na moje telo oseca plava cakra da sam imao osecaj da ce mi se prosiri i na ruke dok sam drugom rukom zavrnuo malcice rukave te sam odma okrenuo ka sakama i stavio noge dole polako zbog stapa a kutiju koju sam pogledao sa crvima napravio sam nekakvu limunsku facu ali opet okrenut ka daryki i rekao.
Inace hvala i da samo me ako mozes zvati Rio posto imam i ime.
taj Sub Avg 04, 2018 3:12 pm
Daruky Hikashi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Shvatam...

To je bilo sve sto je mogla da odgovori na Riove reci. Ni on nije znao sta je sa Kageom. Sada nije bilo vreme za tugovanje. Johanu je ocigledno bila potrebna pomoc da izvuce sominu koju je uhvatio. 80 kila, pa i nije lose. Shvativsi da je kofa koju je imao premala, napravila je jednu glomaznu drvenu kofu i Riu dala znak da je napuni vodom, sto je i uradio. Uhvatila je repni deo ribe, a Johan trupni i zajedno su je ubacili unutra.

Hju!

Izustila je dok je brisala znoj sa cela.

Svaka cast momci. Ovo je bas lep som.

Iz pravca sume doletela je jedna glasnicka ptica. Sletevsi joj na ruku podigla je nozicu, ne bi li Daruky uzela pismo. Pazljivo je otkacila poruku sa pticje noge i pocela da je cita za sebe.

Poruka za Johana i Daruky:

Na kapiji Konohe se nalazi Taisei Yuki, neprijatelj ovog sela. Izdao nas je prikljucivsi se Zenkai organizaciji. Uhvatite ga i dovedite zivog jer su nam potrebne informacije. Ne dozvolite mu da napravi haos, a ako dodje do necega neplaniranog slobodno ga ubijte.

T-Taisei?

Promrmlja ona izbezumljeno.

Johane idemo! Objasnicu ti sve usput. Rio, molim te nam cuvaj stvari, ne znam kada cemo se vratiti.

Uzurbano je ustala i krenula da trci ka kapiji koja nije bila daleko od reke. Dok su se kretali objasnila je Johanu o cemu je rec i gde idu.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Sub Avg 04, 2018 3:36 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je pomalo krajičkom uveta slušao šta priča Riomarindo. Nije ga baš najbolje razumeo, ali to je ipak priča za drugi put. Štap je počeo da se trza kao da se čovek uhvatio za njega a ne riba. Povuci, potegni i nekako Johan uspeva da izvuče soma ali nemoš ga podići koliki je. Uhvatio ga je za stomak a Daruky za rep i zajedno su ga jedva strpali u kofu koju je Riomarindo malo pre napunio vodom. Johan izmoren zavaljuje se u stolicu, uvlači dim i govori:

Au mamu mu teži je od mene! Svaka čast društvo. Lepo ćemo se gostiti.

Izgovorivši to, izdahnuo je dim iz svojih pluća i primetio je pticu kako se spušta sa porukom Daruky na ruku. Pročitala je pismo i promrljaja nešto Taruku, Toruki, Tajmaj, tako nešto.
Odjednom sva ishitrena, ustala je i krenula da trči ka kapiji, govoreći Johanu da krene sa njim.
Johan, u papučama, pecaroškom šorcu, havajskoj košulji i šeširčićem kreće da trči ka kapiji. Sušajući šta Daruky ima da mu objasni.
Pomalo se iznervirao jer je ovo prva riba koju je upecao a neće moći da je spremi da jedu.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Sub Avg 04, 2018 4:31 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ni sam nisam ni slutio da su mi prestale siriti ta tetovaza od ljutnje nekako ili mi se mozda cinilo ali ono sto nisam ni primeti oda je Johan uhvatio veliku ribu i ako nisam znao sav naziv za to da mi je vilica bila dole.
Aaaaaaaaa sta.
ni sma nisam znao da ce on uspeti uhvatiti veliku takvu ribu ali obicno kada sam se secao da sam ja upecao zlatnu ribu vecu i od ove ali nekako i laksu cim se Johanu noge klecale,uzevsi kofu i ostavljaljcui sta napunio sma je voodm ali ono posle sto se izdesavalo video sam neku pticu sa nekom porukom pa cudno da opustanje i nije bilo bas kada sam cuo dihtanje i dahtanje ali rec koja je izgovorila neki Tangej ili Taisei mi nije bilo poznato.
Sta ostavite ce me samog ovde?Ma dajte posaljite mi pismo ako vam zatreba pomoc pomocicu vam i docicu sto brze mogu DARUKY i JOHANE.
Ustaljuci sa stlice i vikao sam sav na glas glasn oda me cuju dok jos nisu otisli ali on sto me teralo da ne idem i da idem u jednom trenutku sam poceo hodati a u drugom trenutku poceo stati nisam ni ja znao ali stvari koje su ovde bile ipak sam cuvao,stajajuci i razmisljaljuci da krenem kao da me to paralizovalo.
taj Ned Avg 05, 2018 11:50 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan se sa kapije sela polako vraćao na mesto gde je ostavio stvari koje čuva Riomarindo. Sa cigarom u ustima mu je mahao ne bi li ga primetio. Došao je i proverio soma koga su ubacili u kofu. Izgleda dobro i spreman za prženje. Johan je lupio Riomarindo malkice po ramenu:

Ajmo Rio. Znaš li peći ribu? Ja nemam pojma.

Nakon toga Johan je besbrižno seo na svoju stolicu i prebaio noge preko stola. Uvukao je svoju cigaretu i legao je kao da spava čekajući Riomarindov odgovor i nadajući se da on zna da prži ribu.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Avg 06, 2018 12:11 am
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I dalje cekajuci negde oko 15 minuta i ako su se jos nisu vratili,cekajuci na na stolici dok sam cuvao stvari a kroz glavu mi prosle vise misli dal se mozda bore sa nekim ili kako vec.i ako je tu som i bio sam gladan jedino sam cekao njih troje da se pojave,u svojim mislima sam dalje razmisljao kako sam gladan dok me neko nije pipnuo po ramenu ai cudno je bilo kako je Johan sada opustajuc ali najbolja stvar sto znam da spremim pa sam zatim rekao Johanu uz dobro i lepo objasnjenje
Aha naravno,samo napravi ako mozes od zemlje veliki lonac za soma pa cemo tu sipati jos malo vode a sto se tice od lonca sto ce drzati ako mozes i to pokusati napraviti veliki stap i naravno da sa necim ocrvsnes a ono sto nam treba da zapalimo da bi smo skuvali a ja cu sa koncem zavezati stupove i lonac da bi drzalo.vazi?razumeo?
Imao sam nekako vise iskustva sa tim stvarima da napravim hranu ili ovako u prirodi da se nesto radi,ali ono sto me zainteresovalo dok se pripremao Johan da to uradi zanimalo me e gde je daryky i ako sam video da trci ubrzanim tempom sto sam se i zapitao oce jesti snama?
Inace pre toga gde je daryky sto nisi ostao snjom ili ona dosla?
taj Pon Avg 06, 2018 12:21 am
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vec uveliko narandzasto sunce,sa nijansama zute i crvene boje,davalo je poslednje trunke svoje snage,ne bili se naslo jos koji trenutak na beskrajnom plavom prostranstvu,zvano nebo.Polako su se brda isprecila poslednjim zracima sunca,a nebom,koje krije razne misterije,koje coveku nikada nece biti razjasnjene,zavladala je vecna tmina mladog meseca.Dosao je do reke sumornim koracima.Blagi letnji povetarac mu je mrsio pomalo duzu,plavu kosu.Voda je zuborila tako mirno i tiho.Ko bi rekao da jedna stvar,moze da umiri coveka toliko da sve postane neobavzno i ne tako vazno,a vec sutra ta ista stvar moze da pokori ceo ninja svet i opustosi ga zauvek.Jedna takva sila,uspevala je da ga umiri.Cuo je glasove ljudi na obali.Zvucali su srecno i zadovoljno.Zaista je postojalo takvih ljudi.I on je bio jedan od njih,ali nije svakoga zivot mazio.Sta se desilo ljudima koji u svom zivotu nisu imali dovoljno paznje i brige.Kako je onima kojima je ljubav jaca od svega,a nemaju je.Niko se ne pita,jer covek zivi zivot u okrutnom svetu,koji je bio takav,takav je i ostace takav.Dzaba hrabri pojedinci,reseni da zrtvuju svoj zivot,zarad mira,kada ce uvek postojati neko ko nije srecan i ko uvece nema topao krevet i nezni osmeh za laku noc.Zasto ljudi moraju biti tako okrutni?Zasto?Vecno je pitanje...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Pon Avg 06, 2018 12:45 am
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bila je sredina nedelje, a i proleće je stiglo na pola svog puta. Doba u godini, koje je najviše uznemiravalo Ginu; nije uživala u proleću ne zbog naleta vrućine, već zbog invazije komaraca noću, te je doza cigara koje je trošila zbog dodatne nervoze, danju, a i noću, bila poprilično povećana. I povrh sve njene muke, topao vazduh je ulazio u njene otvorene odaje, sahvaljujući nesposobnom kućepazitelju koji je, želeći da popravi prozore, još više napravio nereda. A sada je trebala da misli i na novac i skupljanje istog, jer su se troškovi uvećali, a i njen brat kao i ostali ukućani bili su nekako ljuti, te su je naterali da uzme nešto da radi i time sebe nauči da postane odgovornija i ostale gluposti koje idu uz to....
Nije više mogla da sluša to „popovanje“ te je došla u sred tamne noći da šeta, poput nekog pobuljenog mesečara...
taj Pon Avg 06, 2018 12:51 am
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je ustao iz stolice i lepo je seo na nju. Pažljivo je slušao Riomarinda do najsitnijih detalja. Nakon što ga je saslušao, ugasio je cigaru i krenuo da pravi ono što mu je rečeno:

Evo šefe odmah!

Jednim prstom je odmeravao i pravio lonac baš onakav kakav mu je rečeno da pravi. Iz zemlje je ispao lonac iz zemlje. A onda je drugu ruku zabo u zemlju pesnicom. U njegovoj pesnici se stvorio štap od zemlje.
Nakon što je to sve lepo napravio dao je Riomarindu.

Eh Rio. Neće ona još dugo. Srela nekog njenog druga nemam pojma neki Tajsej možda ga znaš. Uglavnom tamo se sad obrazi crvene. Jel vidiš ti to Rio. Ispalila nas za soma zbog toga. Al dobro srećom ti si kulinarski majstor.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Avg 06, 2018 1:11 am
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci svojim ocima kako pravi sve to od zemlje i ako zna kontrolisati bas kao sto se secam kada me i moji tata naucio da kontrolisem zemlju koji mi i bas nije uspevalo bas kao i on hteo da budem nesto vrhunski ali jedino sto znam da vladam samurajem sto mi vise islo nego od zemlje,bas se poceo razmisljati dok mi dao sve to a malo veci lonac sam isao ka reci i sipao malo vise polako dok sam se vratio i stavivsi na pod i rekao.
ocigledno da se dugo znaju.nego posto vidim da dobro kontrolises zemlju bas se secam da je i mene tata isto naucio ali mi nije uspelo.
Nasmejajuci se a onda uzeo dva pa sto je stvarao stavljaljuci dva metra malo na razdaljini,uzeo bih katanu i drsku lupao dok se nisu stabilizovali a konac od dzepa levog uzeo i vezao a soma bih stavio.
osim toga nemam sta da zapalim da bi se pripremalo,ah snaci cu se.

Poslednji izmenio Riomarindo dana Pon Avg 06, 2018 7:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pon Avg 06, 2018 4:57 pm
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stena na kojoj je sedeo je bila topla.Prava prolecna noc.Izvadio je svoj upaljac i otvarao ga i zatvarao.Kada je osetio da mu se nesto priblizava,zatvorio je upaljac i stegao pesnicu.Sumnje o tome da je u pitanju covek,je otklonio zvuk tropota krila.U pitanju je bila ptica pismonosa.Kenta je svoju levu ruku stavio tako da ptica moze da sleti na nju.Nakon sto je uzeo svitak iz pticijeg kljuna,za tili cas ptica odlete odatle.Kenta polako otvori svitak,ali zbog nedostatka svetlosti,on morade da svojim upaljacem osvetli reci.Tada poce polako da cita,veoma tiho,tako da niko ne moze da ga cuje...

Kenta.Vreme je za misiju.Nadjimo se na kapiji za jedan sat.Poslao sam i Gini ovo pismo.Znam da je trudna i da ne zelis da ide,ali je neophodno da ona bude sa nama u timu,zbog njenih vestina i znanja koje poseduje.Vidimo se na kapiji.U potpisu:Rio(zavrseno pismo).Pa trebao bih da krenem...

Pre nego sto je krenuo,zatvorio je svoj upaljac,a potom ga promuckao,jer je osetio da njegova vatra slabi.Zapalio je svoju cigaretu,pa je izduvavajuci njen dim,krenuo ka kapiji sela...

taj Pon Avg 06, 2018 4:57 pm
Kenta
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stena na kojoj je sedeo je bila topla.Prava prolecna noc.Izvadio je svoj upaljac i otvarao ga i zatvarao.Kada je osetio da mu se nesto priblizava,zatvorio je upaljac i stegao pesnicu.Sumnje o tome da je u pitanju covek,je otklonio zvuk tropota krila.U pitanju je bila ptica pismonosa.Kenta je svoju levu ruku stavio tako da ptica moze da sleti na nju.Nakon sto je uzeo svitak iz pticijeg kljuna,za tili cas ptica odlete odatle.Kenta polako otvori svitak,ali zbog nedostatka svetlosti,on morade da svojim upaljacem osvetli reci.Tada poce polako da cita,veoma tiho,tako da niko ne moze da ga cuje...

Kenta.Vreme je za misiju.Nadjimo se na kapiji za jedan sat.Poslao sam i Gini ovo pismo.Znam da je trudna i da ne zelis da ide,ali je neophodno da ona bude sa nama u timu,zbog njenih vestina i znanja koje poseduje.Vidimo se na kapiji.U potpisu:Rio(zavrseno pismo).Pa trebao bih da krenem...

Pre nego sto je krenuo,zatvorio je svoj upaljac,a potom ga promuckao,jer je osetio da njegova vatra slabi.Zapalio je svoju cigaretu,pa je izduvavajuci njen dim,krenuo ka kapiji sela...

taj Pon Avg 06, 2018 7:02 pm
Gina
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prelepa bledunjava ženska osoba sa dugom crnom uvijenom kosom, naslonila se na drvo pokraj reke, a njene bledo crvene oči zurile su u prostor zamišljeno. Udahnula je duboho pre nego što je odšetala odavde, krećući se ka prelepoj kapiji ovoga sela. Njeni koraci činili su se magično, dok je išla dobropoznatom putanjom, kroz šumarke.
taj Pon Avg 06, 2018 7:33 pm
Riomarindo
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon lepog dana u reci dok smo ja i Johan,Daruky koji smo uhvatili i pecali i dalje nije bilo nesto da se zapali da se pece ribe dok sam kona podigao malcie gore,a jedino ono sto se videlo od grana koja mi je bila u rukama,pazljivo me gledao Johan dok sam ja granu u rukama koja mi je bila u ruci pokusao zapaliti ruke su mi provodile struju a na kraju toga videlo bi se misic a grancica bi se zapalila sto je bilo super i odma bacio ka dole i ispod toga da se skuva,Proslo je negde oko pola sata dok je Johan bio jako gladan i krcala creva i imao bale na ustima koji je jedva i docekao ja sam do tad prizvao jednog orla iz skrola i ako nisam imao sta da napisem semsto sam imao od kaina poruku koju sam poslao palo mi je napamet da sam iamo racun u prodavnici kada sam kupio one sokove,uzimajuci olovku dok je Johan i dalje posmatrao a mrak je bilo skoro pa da nije ni palo.Pismo bi poslao Kenti i pisajuci i pisajuci i ako sam se setio da bih trebali ici na avanturu koju smo pripremali i pustajuci pticu da ode ili da otplovi uzvodno ali da ipak stize a zatim sam rekao Johanu.
Johane ovo ce skoro biti gotovo,Inace sto se tice ovog Soma secicu na pola i ovako na komade posto moze se reci da idem na jednu misijicu pa javi i daryki da ono samo mi idemo...ovaj mislim ja.
Uzeo sam jedan stap i okrecajuci rbiu kako bi se dobro ispekla i ako je proslo i vise nekoliko minuta a Riba je bila gotova,lonac sam pomerio a vatru ugasio te ugazio grancice voda je isparila a buduci da smo imali Kunaieve poceo sam cistiti na vodi a zatim poceo seckati polako na pola i ako je ogroman Som deo na kome je bio rep i do pola ledja sekao sam na komadice i na komade mesa koji su dobro bili ispeceni bez icega da se stavi cak i kozu od repa,a torbu sam uzeo i stavio meso unutra na komadice i okruglaste a i deo koze od repa posto je hrskav i sjajan zatvorio i stavio opet iza moje jakne i reako sam opet Johanu.
Pa posto je ovo veliko idem ja.
usta osam sa stolice i uzeo konac a lonac je bio i dalje tu dok sam ja poceo polako kretati ka kapiji.
#card158
taj Uto Avg 07, 2018 11:20 pm
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prošlo je veoma dugo vremena otkad je Riomarindo ostavio ribu da se prži. Mučio se kako da zapali vatru. Johan nij hteo da mu kaže da ima upaljač u džepu, čisto onako da vidi šta će da uradi. Snašao se pametno i iskoristio je svoju struju kako bi je zapalio. Kada je riba pristavljenja, Johan je legao na stolicu, i malo je zadremao.
Ipak na suncu brzo zaspiš, a nije bilo toplo jer je pirkao vetrić. Prošlo je poprilično dosta vremena.

Johan je sanjao nešto gadno. Kada je Riomarindo prizvao svog orla, trgo se iz sna i poleteo je iz stolice i stao je na noge. Osetio je veliki bol u svojim nogama. Pogledao je dole i video je svoje crvene, izgorele noge.:

PAAA jao Rioooo, što me nisi pokrio nečim po nogama da ne izgorim. Dobro, kako god. Srećno na misiji.

Mahnuo mu je kako je odlazio na kapiju Konohe. Johan je seo i čekao je da se riba ispeče. Zapalio je cigaru i razmišljao je kada će uraditi ono što hoće još od zatvora.
Razmišljajući, riba se ispekla i pojeo ju je, naravno ne sve. Spakovao je sve svoje stvari i zaputio se ka svojoj kući.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pet Avg 10, 2018 4:22 pm
Mizu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dolazim na pecanje, danas mi je dan odmora, ne planiram ništa da radim. Ostavljam torbu sa strane, stavljam stolicu i zabacujem štap. Čekam ulov, u tom trenutku dolazi Zoro, rukujemo se.
De si ti brale, aj sedi da pecamo.
taj Pet Avg 10, 2018 4:37 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dolazim do reke Naka i vidim Mizua kako peca. Pitao me je da pecam zajedno. Moze sto da ne. Sta si do sada upecao. Nisam video ista u njegovoj korpi.

Moj iventar :

Giant Scroll 1:

#card978
#card819
U kotenu su pet pilula
Dve za sve vrednosti, jedna za hp i dve za gendzicu.
#card159

Giant Scroll 2:

Nista

Giant Scroll 3:

Nista

Mini Inventar 1 :

Scroll 1:

#card183

Scroll 2:

#card183

Scroll 3:

#card21 *2
#card170

Scroll 4:

#card13 *3

Scroll 5:

#card13 *3

Scroll 6:

#card182 *3

Scroll 7:

#card15 *3

Scroll 8:

#card981
#card25
#card180

Scroll 9:

#card165
#card752

Scroll 10:

Nista

Mini Inventar 2:

#card13 *4
#card21 *6

Pasivne:
#card227
#card267
#card1001
taj Pet Avg 10, 2018 4:45 pm
Mizu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ništa, tek sam došao, ali biće nešto danas. Ako ih ne uhvatim štapom mogu i kopljem, neće smetati.
Vadim šešir iz torbe i stavljam ga na glavu, da me ne bije sunce.
taj Pet Avg 10, 2018 4:53 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zasto pecas sa stapom za pecanje imam boji nacin. Presvukao sam se u kupci. Nakravio cetiri klona koji su skočila u vodu i naterala dve ribe da iskoce. Ali ja sam sa kunaiem pogodio samo jednu. Evo sta kazes.
#card309
#card13
taj Pet Avg 10, 2018 5:09 pm
Mizu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hvatam se za glavu.
Kažem da si idiot, eto šta kažem, rasterao si mi sve ribe. Šta sad da lovim? Ti uopšte ne razumeš lepotu pecanja. Ja sam ovde došao malo da se odmorim, i da se opustim. A ne da ulovim tonu ribe. Da mi je to cilj ja bih tehnikama struje ulovio koliko hoćeš.
taj Pet Avg 10, 2018 5:23 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ma opusteno vratice se u nisam ih ubio samo malkice preplasio. Nisam znao da zelis da se opustis. Vratite se za kratko vreme. Bilo mi je nezgodno sto sam mu preplasio ribu. Presvukao sam se i seo pored nega. Posle nekog vremena je pocela da mi trza udica.
taj Pet Avg 10, 2018 5:32 pm
Mizu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Grize! Daj da ti pomognem.
Izvukli smo ogromnu ribetinu njegovim štapom. On je uzeo kunai i rasporio je
Lepo, lepo. Vidiš kako može da se ulovi štapom.
Ostavili smo ribu kod njega u mrežu, postavili mamac, i on je opet zabacio.
taj Pet Avg 10, 2018 5:57 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Seo sam u cekao sledeci ulov. Planirao sam da ostanem veceras i da pojedem ulov. Cekaj uci sledeci ulov lego sam da odremam.
taj Pet Avg 10, 2018 6:22 pm
Mizu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam malo da prošetam malo. Sav sam se ukočio od pecanja. Vadim sake iz torbe i natežem iz flaše dok Zoro još spava. Zabacio sam štap i nastavio da pecam.
taj Pet Avg 10, 2018 6:34 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon nekoliko sati se budim iz sna. E Mizu ti si idaje ovde dali je bilo nekog ulova. Video sam kako je moj stap miran. Shvatio sam da je ili Mizu sve ulovio ili su zaspale kao i ja.
taj Pet Avg 10, 2018 6:43 pm
Mizu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo sve dok ti nisi spavao, ono šta s ulovio na tvom štapu stavio sam u tvoju mrežu, a šta sam ulovio na mom štapu uzeo sam za sebe.
Ustajem, i kupim svoj pribor za ribolov, te krećem kući.
Ćao!
taj Pet Avg 10, 2018 6:59 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Okej vidimo se Pecao sam jos neko vreme pa sam zapalio vatru vatrenom loptom i skuvao ribu. Bilo je ukusno. Kada sam pojeo ostatak sam stavio u torbu i brzo sam otisao kuci.
#card2

Moj iventar :

Giant Scroll 1:

#card978
#card819
U kotenu su pet pilula
Dve za sve vrednosti, jedna za hp i dve za gendzicu.
#card159

Giant Scroll 2:

Nista

Giant Scroll 3:

Nista

Mini Inventar 1 :

Scroll 1:

#card183

Scroll 2:

#card183

Scroll 3:

#card21 *2
#card170

Scroll 4:

#card13 *3

Scroll 5:

#card13 *3

Scroll 6:

#card182 *3

Scroll 7:

#card15 *3

Scroll 8:

#card981
#card25
#card180

Scroll 9:

#card165
#card752

Scroll 10:

Nista

Mini Inventar 2:

#card13 *4
#card21 *6

Pasivne:
#card227
#card267
#card1001
taj Čet Sep 13, 2018 8:56 pm
Mizu
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Došao sam do reke da pecam. Uskoro mi je chunin ispit, pa sam došao da ubijem nervozu. Skinuo sam torbu sa leđa, pa sam stavio stolicu, da sednem u hlad. Dok sam bacao mamac gledao sam neke ljude što se kupaju, glupo mi je bilo da ih oteram, ali su mi plašili ribe. Zabacio sam štap, i čekao da počne da trese štap.

Ja sam prošao sito i rešeto,
Ovaj cijeli svijet ispitao,
Otrov mi u čaši iskapio,
Upozno se s grkijem životom,
Sve što biva i što mere biti,
Meni ništa nije nepoznato,
Sve što biva,
Ja sam mu naredan!

Pasivne (jer tako smo u mogućnosti):
#card671
#card270
#card96