Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Reka NakaDanas u 1:32 amRiomarindo
Selo BeyaseDanas u 12:53 amRaneki
Travel EvidenceDanas u 12:46 amAtsuko
Travel EvidenceDanas u 12:44 amAtsuko
Travel EvidenceDanas u 12:41 amAtsushi
Ulaz u seloDanas u 12:36 amAtsushi
TestiranjeDanas u 12:28 amRiomarindo
Ulica UjedinjenjaDanas u 12:04 amAtsuko
Travel EvidenceJuče u 9:24 pmJoker
Travel EvidenceJuče u 9:08 pmKakashi
Ulica UtikateJuče u 8:45 pmHan Banna
Hanova KucaJuče u 7:22 pmHan Banna
Ulica IkehataSub Jul 14, 2018 8:01 pmYoshirou
Yoshirouva kucaSub Jul 14, 2018 7:11 pmYoshirou
Ichiraku ramen shopSub Jul 14, 2018 6:58 pmAsuna
Travel EvidenceSub Jul 14, 2018 4:55 pmRaneki
Plaza Osaku Sub Jul 14, 2018 4:48 pmTaisei

Reka Naka

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Uto Apr 17, 2018 11:20 pm
Reka koja protiče kroz celo Konohagakure selo. Prema granici sela ona se uliva u uvalu a zatim nastavlja dolinom u nepoznate teritorije.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 9:03 pm
dosao sam u Reku da istrazim jos sela na svetu mislim posto sam presao u konohi i valjalo bi da prosetam,basmi je drago da sam posetio bas lepo lisce i drvece i reka koja se moze popiti barem voda,niti je klizava,bas je lepa i taman.a posto sam dosao ja sam onda seo na kamen koji je bio malo mekan i naravno suv.
bas je divno ovo mesto,imali ista od ovog lepseg mesta nego inace.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 9:11 pm
Šetao sam se selom i od silne dosade sam se zaputio u prirodu i otišao do obližnje reke. Reka je bila predivna sa skroz plavom i prozračnom bojom. Ali ipak kad sam sklonio pogled sa reke sam video nekog ninju sa plavom kosom. Prišao sam mu pozdravio ga.

Zdravo. Nisam te pre vidjao ovde da li si ti jedan od novih stanovnika ovde. I da, ja sam Naori.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 9:19 pm
bas dok sam gledao reku i razmisljao cuo sam da me neko doziva iskocio sam iz kamena i stao uspravno gledajuci kad vidim nekog visokok lika koji mi se obratio i naravno cudno je sto ga pre nisam vidjao ali niti mi poznat a sigurno je isto nov kao i ovde.
kul ja sam Riomarindo mislim samo me zovi Rio,i takodje nisi ni ti meni poznat ili da smo se vidjali ali predosecam da si se ti preselio u konohi i da si noc kao i ja,nisam dugo ovde vec nekih 6 dana sam.
zagledao sam u se u njega i bio je ok lik ali su mi cudne njegove usi bile su nekako piramidaste oblika nekako cudno ali nisam primecivao jer me to nije zanimalo,ali me zanimalo koji je on kamp.
inace koji si ti kamp nisam te vidjao tamo u sinhraiu.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 9:34 pm
Kada mi se lik obratio bio sam srećan jer sam konačno našao nove prijatelje u novom selu. Posle nekoliko trenutaka skinuo sam pogled sa njega i krenuo da gledam naokolo da bi proverio da li nas neko posmatra i da vidim da li će nas neko napasti.

Iz kog si ti klana Rio ja sam Uzumaki? i ja sam iz Yamio-a.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 9:48 pm
bilo mi je drago sto smo se upoznali naravno kad je rekao yamio bio sam sokiran pocele su mi se tresu ruke ne znam ni ja zasto al je pomenuo yamio a posto smo svi zajedno nebi bilo problema ipak osecam njegovu cakru ali malu kolicinu,dok se nisam setio da sam izucavao onu zabranjenu tehniku tako da mi na rukama izasle linije neke kao tetovazu do lakta,smirio sam se da to ne vidi ali se videlo malo i svetlela je ta cakra.
oh ne verujem da mi se to desava de nek se smanji ta tehnika da mi se ne vidi tetovaza.
rekao sam tiho u sebi da on nebi cuo gledajuci u svoje ruke pruzajuci ka sebi i skoro su nestale,naravno jos sam bio sokiran ii iznenadjen sto sam upoznao uzumaki klan kao sto sam ja.
kul pa u istom smo rodu posto sam i ja uzumaki,i naravno meni je cudno sto si iz yamia da sam se pomalo iznenadio.
bio sam stvarno iznenadjen prizorom sto vidim gledao sam u njega i gledajuci u dole i opet u njega i neverujuci da je iz yamio.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 9:52 pm
Bio sam iznenadjen Rio-vim pogledom ali ipak mi nije bilo toliko sumnjivo, ali ipak mi je bilo čudno to što mu se drastično promenio izraz lica kad sam spomenuo moj kamp. Ali ipak sam mu oprostio i video plave linije kako se kreću do njegovog lakta i tu staju.

Znači Rio izučavao si zabranjenu tehinku čim imaš te plave linije po tvojoj ruci.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 10:02 pm
ionako nisam hteo napraviti face nego gledati coveka u oci dok pricam kao i sa svakim ako sam u konohi to je sve novo valjda se mogu priviknuti na ovo,nije kao da je los lik niti kao da pruzam priliku ako nisam upoznao coveka,ali me je iznenadilo kako je znao da sam izucio tehniku koja je zabranjena,ah sigurno ima biblioteka ili je naucio koje sve ima da on izuci pa on nije ni cudno to uopste.
pa da kako si to znao da sam izucavao nije kao da si procitao sa neke knjige i citao zabranjenje koji su drugi koristili,ali ne znam iz kog razloga mi se pojavilo ovo sada na rukama.
malo sam pocrveneo jer mi je bilo neprijatno kako on to zna,okrenuo sam se iza i uzeo desnu ruku i uzeo vodu i malo se polio i opet sam se okrenuo i naravno nisam bio vise crven,ali naravno polako su te linije pocele da se gase mislim ono spustaju sto mi je bilo olaksanje,i naravno uzeo sam vazduh da ga pitam.
i kako ti se svidja konoha.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 10:08 pm
Rio-u je bilo čudno to što ja znam za njegovu zabranjenu ali meni nije jer je ta zabranjena napravljena u mojoj porodici pred mojim očima i ja znam sve performanse i taktike i čemu uopšte sluši ta tehnika. Ali ipak ako on ne zna trebam malo da ga uputim u sve te stvari ali mislim da će shvatiti jer mislim da je pametan kao i svi drugi Uzumakiji.

Pa ta zabranjena tehnika je napravljena u mojoj porodici pred mojim očima. Nju su koristili moj deda i moj otac i mislim da ja treba da nastavim niz tog učenja.

Sledeće pitanje koje je postavio je bilo tipično pitanje koje postavi svaki lik koji te upoznao ali ipak malo dosadi odgovarati na ista pitanja sto puta. Ali ipak mi je on drug i trebam imati neko poštovanje prema njemu.

Pa ovde u konohi mi je super. Kako je tebi?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 10:17 pm
pred njegovim ocima,znaci ako su oni napravili ja imam tu zabranjeu ja tu koristim,ali naravno da je imam ali ne razumem kako je njegova porodica napravila.
ah u konohi super ptice hodaju,deca lete,sve je zeleno,samo mi reci kako mislis tvoja porodica je napravila tu zabranjenu tehniku pred tvojim ocima,nije valjda bolelo i naravno sigurn osu koristili dobro sa kontrolom i naucili kako se koriste tako da cu i ja nauciti kako to radi ili mi ti mozes reci sta mogu sa tom tehnikom ako je sigurno ona mozda mocna,ili najjaca.
seo sam na kamen i cekao da odgovori zanimalo me je bas kako je napravljena i ko je prvi napravio i kako to radi.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 10:34 pm
Bilo mi je čudno zato što me je Rio tako gledao i pašljivo slušao ali ipak sam se razmišljao. Nikom ne smem da otkrivam tajne te tehnike jer je ta tehnika skrivenau mojoj porodici i strogo je čuvana ali ipak ako mu je otkrijem može postati jedan o najjačih ninji ovog sela možda zaštitnik od zla i predstojećih opasnosti.

Slušaj. Ta tehnika najbolje služi protiv korisnika koji koriste samo jednu vrstu sposobnost. Na primer vatru. Kada upališ tu tehniku tvoj protivnik neće moći da korsti tu vrstu napada neko vreme. Da ti preciznije objasnim. Ta tehnika apsorbuje vrste napada po tvojoj želji.

Posle te rečenice sam seo na najbliži kamen i čekao Rio-v odgovor.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 10:41 pm
bilo je zanimljivo slusati,kako mi to objasnjava u vezi te zabranjene tehnike naslonio dva lakata na nogu i sakama stavio glavu i gledao ga i pazljivo slusajuci tak odam i je bilo jasno,i ako nisam otkrio kako je napravljena bilo mi kul slusati ga a onda sam ga pitao.
samo jednu stvar mi nije jasna znaci ja odredjujem koji jutsu mogu blokirati,znaci ne mogu blokirati taidyucu ili oruzija,i znaci mogu sve blokirati sem gentjusua ili mogu i to napraviti da barem gentjusu ne deluje na mene,iako tek imam tu zabranjenu tehniku koju sam ucio onda valjda postoji neki limit kad prestaje to da radi jel tako?
ak oje tacno to sto kaze onda mogu blokirati ono sto odredim,mrzelo me razmisljati bilo mi lepse kada ga slusam opet sam stavio dva lakta na noge i saku na glavu drzeci i cekajuci da odgovori,jer mi je bilo zanimljivo.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 10:47 pm
Bilo mi je super dok me je Rio pažljivo slušao osećao sam se kao neki učitelj iz osnivne škole gde me svi djaci pažljivo slušaju i zanimljivo im je. Mislim da je vreme da mu otkrijem bitnije stvari kod te tehnike ali ipak sve ima svoje doze i vremenom će je savladati siguran sam u to.

Pa slušaj. Ti možeš po tvojoj želji da blokiraš vrste jutsu-a i možeš da blokiraš i Genjutsu ali ne možeš Taijutsu i oružja ali ipak ti si samuraj koliko vidim i imaš sposobnosti blokate tako da ti netreba tetovaža za to. I tetovaža nema limit i možeš da je isključiš kad ti hoćes.

Sve ovo sam rekao smireno i reč po reč.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 10:56 pm
bilo je kul to sto je pricao ali je u pravu za tetovazu tu zabranjenu ionako mi iscrpi vise cakre i energije to cu negde kasnije koristiti kad bude trebalo ali naravno to mogu koristiti protiv ucihe koji bljuju vatru jer ionako ne volim vatru fujjj.
ah pa valjda si u pravu za zabranjenu kad je koristim nekako trosim vise cakre i energiju ali cu to negde kasnije iskoristiti,inc sto se tice samuraj meni dobro ide baratanjem macem ali bih hteo da imam mac od morimoto kina koji je on napravio valjda cu nekad imati,ali zato je lep i dug i crne boje,inace mogao bi i ti biti samuraj da naucis taj element sta mislis.
postavio sam mu pitanje vezano za samuraj posto je primetio jer nosim mac a sigurno i on zeli biti jer kolko vidim bio bi dobar za to,visok je,izgleda spretno nekako.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 11:01 pm
Bilo mi je zanimljivo Rio-vo pitanje te sam malo razmislio o njemu i onda doneo odluku ali ipak sam nastavio da mislim jer možda ispadnem glup. To mi se nekada dešavalo ali sada ne i mislim da sam se dosta popravio kao ninja i mentalno i fizički.

Istina je ja hoću da idem putem samuraja i da sečem mačem neprijatelje a Kin-ov mač je kao i svaki mač koji napravi pripadnik Jiton klana i nije uopšte poseban iako je crn što je malo čudno za mač ali dobro savko ima svoj ukus.

Rekao sam smireno dok sam čekao Rio-v odgovor i milim da ova konverzacija ide ka boljei da će mo postati dobri prijatelji nadam se.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sre Maj 02, 2018 11:15 pm
opet mi je cudno kako misli da ima svako svoji ukus pa taj mac je nekako izgleda jaci kolko se oseca njegova energija ali sam ga pitao da li bi taj plan mogao uspeti.
pa jeste da ima svako svoji ukus ali kada vidim morimoto sa katanom osecam na tom macu veliku energiju,ja svoju katanu osecam isto al ne toliko kao to,sta mislis da na primer ako naletim na njega da ga pitam da mi da kao poklon i da pricamo ili da ga nekako stunujem da se ne pomera i taman imam njegov mac jer sam nekako kao posednut sa tim macem ne znam zasto.
posto ima mvestine sigurno mogu lako imati a mozda i na tezi nacin,ali naravno to necu jos ili mozda nikad ali naravno mogu ga unapredim.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Čet Maj 03, 2018 3:08 pm
Video sam kako Rio razmišlja o Kin-ovom maču pa sam i ja krenuo da razmišljam ali ipak je to mač kao i svaki drugi samo je posteban zato što ga je iskovao pripadnik Jiton klana, ali ipak ne vidim šta je tu specijalno ali ok možda mu se svidja struktura ili boja. Ali ipak je vreme da mu odgovorim.

Pa Kin-ov mač je poseban jer je iskovan Jiton veštinama i jednostavno je nesalomiv, ti to možeš isto samo odeš kod nekog jiton ninje i lepo ga zamoliš da ti iskuja nesalomivi mač.

Posle te rečenice sam izdahnuo i ustao sa mog kamena.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Čet Maj 03, 2018 3:15 pm
Nisam znao da postoji kovacnica,kad me to podseti nekako sam se prisetio da ovde ima neka kovacnica nije cudo sto je on iskovao svoji nesalomljivi mac ali je moje bele boje.
stvarno?znaci postoji ovde kovacnica ali samo sto ne znam gde se nalazi,ali ako je tako onda ce i moji biti nesalomljiv jeej.
Skakao sam sto sam saznao da ima kovacnica da barem mogu iskovati mac aaaw,onda me zanimalo jel ima mapu.
imas li mapu?.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Čet Maj 03, 2018 3:22 pm
Video sam da se Rio zainteresovao kad sam mu rekao za kovačnicu pa sam pokušavao da se setim gde se ona nalazi jer sam jednom prolazio i video je samo na kratko ali nisam uspeo da upamtim gde se ona nalazi tako da sam odlučio da Rio i ja potražimo tu kovačnicu. Ali bi smo to uradili malo kasnije.

Pa ja se ne sećam baš dobro gde se kovačnica nalazi ali je uredu kad se budem setio odvešću te tamo nemoj se brinuti oko toga. Ako želiš možeš da svratiš kod mene kući da se malo poslužimo ili popijemo neki sok, mislim ako ti to želiš?

Pitao sam to Rio-a sa smirenim glasom i sa osmehom na licu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Čet Maj 03, 2018 3:29 pm
Naravno nisam se brinuo iako ne znam svejedno mi je kad cu naci huehuehue,ali sam razmisljao to sto me pozvao kod njega u kuci onda sam otvorio usta od iznenadjenja jer sam taman zedan i plus jede jer mi krci stomak odjednom onda sam pocesao jer nisam ni mislio da mi cvrci.
meni je bas omiljena stvar kada me neko pozove na sok pa ono naravno da moze.
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sub Maj 12, 2018 2:36 pm
Setajuci se sumom naisla je na obalu reke, gde je odlucila da se odmori. Sela je na obliznju stenu u blizini vode. Posmatrala je kako mala reka mirno tece, uzela je kamencice i pocela da ih baca u vodu. Pazljivo je gledala u prstenaste talase koji su se prostirali po vodenoj povrsini. Izvadila je blokcic iz svog malog ranca koji je uvek nosila sa sobom i pocela da zapisuje neka opazanja.
Dan je bio topao i voda je lagano isparavala. Mirisalo je na jorgovan koji je rastao na obodu sume. Jedan uzdah i jedna misao na palog prijatelja. Da, prijatelja. Koliko god bio los, Makishima joj je bio prijatelj pored toga sto joj je bio rodjak. Vratila je blokcic u ranac i laktove oslonila na kolena, a glavu na sake.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sub Maj 12, 2018 2:58 pm
(Hodao je laganim korakom a onda dosao do recne obale uvek je veoleo provoditi dosta vremena kraj reke zureci u vodu a onda malo zastade i ugleda djevojku koja je bila malo dalje id njega nije htio da je ometa ali uvek mu je prijalo drustvo kao i razgovor sa nekim a onda stavi ruke u dzepove i skinu svoj sesir a onda nastavi hodati prema djebojci te joj se obrati .)

Zdravo ? Sama si ? Ako bi mogao da ti pravim drustvo cini mi se da si usamljena ili me to samo utisak vara ...

(napravi cudan kez na licu a onda se malo nasmesi kako bi to sve prikrio te se nadoveza na svoje predhodno recene reci.)

Izvini nisam se predstavio moje ime je Faust Uchiha a ako bi mogao znati tvoje ime to bi bilo veoma lepo .

(Pruzi ruku prema devojci .)
Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sub Maj 12, 2018 3:20 pm
Reci plavokosog decka su je trgnule iz misli i ona se uspaniceno okrenula ka njemu. Prvi put ga je videla u zivotu, na prvi pogled joj se cinio malo jeziv. Doduse, nije sudila o knjizi po njenim koricama, jer je u slicnoj situaciji bila i sa Kainom.

Slobodno.

Odgovorila mu, razmisljajuci o njegovim pravim namerama. Mozda je on bio samo jedan od onih koji su zeleli da nadju devojku. Ne bi bio ni prvi, a ni poslednji kojeg je odbila zbog toga. Mozda je cak prikupljao devojke za harem! Pa kakva bi to osoba zelela da ima harem pobogu? Razne stvari su joj padale na pamet, ali mu je ipak odlucno dala sansu za upoznavanje.

Moje ime je Daruky. Ja sam iz Senju klana, drago mi je.

Pruzila je ruku i rukovala se sa njim uz osmeh na licu.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sub Maj 12, 2018 3:41 pm
(Bilo mu je drago jer je upoznao tako na pogled dobru osobu a onda kada je cuo da je iz senju klana popusti joj stisak i malo zastade uz cinican osmeh na svom licu nije mu bilo prijatno u ovoj situaciji.)

Senju A?! Vidis sigurno ti se nece dopasti kad saznas da sam ja Uchiha .... kako ironicno zar ne ? Ali to nije razlog da se mrzimo ipak mi cinimo zajedno ovo mesto ne svako za sebe nego Daruky imas veoma lepo ime .... da pogodim pripadala si Shinrai kampu ? Nadam se da ne gresim .

(Faust se okrenu a onda ugleda klupu koja je bila skoro uz obalu reke a onda dade devojci znak ocima da se premeste tamo.)

Mozda iapk malo da sednemo nadam se da si ljubitelj vode kao ja posto cesto odlazim na mesta na kojim se nalazi neka reka voda je tako smirujuca...

(a onda uputi proziran pogled u daljinu gledajuci u reku kako protice.)

Lv 1
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

taj Sub Maj 12, 2018 3:55 pm
Bio joj je pomalo cudan, ali joj se ipak cinio kao veoma zanimljiva osoba sa kojom bi imala sta da prica.

Ja nikoga ne mrzim, niti cu ikada. Mogu jednostavno da ne volim osobe, a iskreno i nije mi bitno iz kojeg je ko klana. Ja zapravo mrzim svoj klan, svi su tako nadmeni meh..

Izdahnula je, a zatim nastavila:

Da, dosla sam iz Shrinrai kampa.

Klimnula je potvrdno glavom i dok su se lagano kretali ka klupi dobacila je:

Znas, ja nisam htela da se preselim. Mnogo sam bila vezana za to mesto, ali moji roditelji su insistirali. Nadam se samo da se necu pokajati zbog toga. Volim avanture i volim da istrazujem, a tek trebam da otkrijem sve cari ovog mesta. Nego, ti si iz onog drugog kampa, kako se bese zove..?

✦✦✦✦✦
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Reka Naka

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu