Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Leko genin ispitiDanas u 4:43 amLeko
Camp GateDanas u 3:18 amLeko
Konoha bolnicaDanas u 2:59 amLeko
Ulaz u seloDanas u 2:47 amLeko
Kafic GamoDanas u 12:59 amHarukami
Gostionica OmoriDanas u 12:14 amAtsuko
Camp streetsDanas u 12:09 amShunichi
TrgJuče u 11:56 pmShunichi
TrgJuče u 11:55 pmShunichi
Ulica AkagawaJuče u 8:21 pmIllumi
Yashirouva kucaJuče u 7:14 pmLeko
Sakura ParkJuče u 7:08 pmYoshirou
Lekova kucaJuče u 6:31 pmLeko

Setaliste Ka'Sanen

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Apr 17, 2018 10:51 pm
Šetalište koje se prostire kroz Ka'Sanen šumu.

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Pon Maj 14, 2018 8:31 pm
Aoi se setao na setalistu Ka'Sanen sume.Bilo je veoma prijatno sa obzirom da je krenula jesen.

Veoma lepo vreme je bilo,pomalo je u pozadini pirkao vetric i zraci zalazeceg sunca su se probijali kroz drvece koje je bilo oko setalista.
Laganim koracima sam se setao kroz vec poznatu sumu u kojoj sam jedno vreme i boravio i ratovao.Zao mi je samo sto je moja moc opala i sto ne mogu tako brzo da je povratim.Trebace mi godine i godine da bih povratio te moci koje sam imao pre nego sto su se ova deca doselila u ovu oblast.Sada trenutno nemam sanse protiv njihovog najslabijeg shinobija tako da nista od drzavnog udara.Ali ni kada ojacam necu pokusati drzavni udar,svidja mi se ova zajednica i mogao bih da podnesem zivot u njoj.Setao sam tako vec duze vreme kroz Ka'Sanen sumu i razmisljao o raznim stvarima.Vec je bilo veoma kasno uvece pa sam odlucio vratiti se kuci.
Lagano sam izasao sa setalista i krenuo ka svojoj kucici.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 1:41 am
stigavsi mi do sume i bila je normalna sa putevima i sa drvetom jer posto sam ja iz sinhrai a u sinhrai je isto imala suma samo sa nekim kao mitovima i legendama barem ovde nema sto je olaksanje.
e da znas nesto zanimljivo posto sam ja iz sinhrai a ti iz yamio valjda ne znas da smo imali sumu i naravno tu su bili kao mitovi i legende da su tu duhovi i tako nesto bla bla bla ono ima drvo sa licem,al barem je ovo sigurno neka normalna suma sa putevima i to lepim putem da se ne izgubimo.
nasmejavsi se sto sam to poverovao dok sam bio tamo ali je bilo zanimljvo snjim krenuti ka kuci da trazimo.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 1:59 am
Moj predlog nije bio loša ideja pa me je Riomarindo poveo tamo, u šumu. Izgleda da mi je trebalo malo zelenila da ga se nagledam kako bih smirio svoje oči od umora kao i svoj duh od uzbuđenja koji se još uvek držao još od onog trenutka kada sam došao u Konohu. Šuma kao i svaka šuma, imala je drveće na sve strane okruženo travom sa nekoliko puteva koji su se račvali na više mesta. Ovo je bilo jedno od idealnih mesta za mene da uživam u tišini kao i u pogledu na zelenilo i u dubini šume.

Ja gledam na sve šume isto, a što se tiče tih legendi i mitova to su samo priče koje služe kao neki ukras za šumu da bude shvaćana kao mesto koje ima neke svoje priče, naravno sve dok se ne dokažu. Tako da me ti mitovi i legende i ne dotiču mnogo.

A onda sam mu postavio pitanje.

Pa reci mi, kako ti je ovde u Konohi? Imaš li prijatelja ovde?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 2:06 am
hmmm opet pitanje u konohi pa dobro vredi odgovarati.
pa u konohi divno kao i svaki put i lepse i lepse a sto se tice prijatelja pa naravno da imam ti si mi ima i jos,cak sam video i svog rodjaka uzumakia koji je dosao u konohu znaci nisam mogao verovati ali bilo je divno kad je dosao.
setavsi sumom i pricajuci o konohi i sta nam se svidja nesto ko nje mene zanimalo samo gde je uopste ta kuca koju treba ici dal ja njega trebam pratiti ili on mene jos uvek mi nije bilo jasno u cemu je rec tako da sam bio zbunjen oko toga da sam ga pitao sta trazimo uopste.
e da sta bese ovde trazimo neku kucu koja se nalazi ovde ili ovako negde setamo u sumi malo mi je zbunjujuce.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 2:14 am
Slušao sam Riomarinda i ono što je govorio veoma pažljivo i kada je završio svoje ja sam rekao.

Pa fino, i u pravu si, divno je kada se sretneš sa rođakom.

Ovo me je podsetilo na mog prijatelja i rođaka koji je živeo ovde jedno vreme pre nego što sam došao, pa sam zbog toga spustio svoj pogled ka zemlji na neki misteriozan način, kao da skrivam nešto veoma važno.

Ne tražimo nikakvu kuću, nego sam jednostavno želeo da se prošetamo ovde, to je sve.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 2:28 am
ah ta setnja je bila ionako dobra barem za moje noge posto sam imao grceve,ali me jos zanimalo da je dosao u sumu da se seta i vise je licilo kao da je poznavao ili da je trazio nestu u sumu a da je nesto misteriozno ma ko ce ga znati,a posto smo ja i on tu jos sam se pitoa zasto nisam isao na trku kao da me nesto oduzelo ili nesto usao u mene.
hmmm znas onu trku kada si me pitao,zasto imam osecaj kao da me nesto obuzelo i kao da je uslo u mene i nedalo da se trkam ka toj trci maceva jer su ostali isli ionako sam znao za trku posto sam cuo i sta se tu radi,pitam se jel sam se ja uplasio od te tkre ili me nesto uslo u mene i rekao da se ne trkam?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 2:45 am
Pažljivo sam pratio svoje korake koje su me vodile po šumi, hodao sam ujednačeno sa Riomarindom koji je bio ispred mene. Ubrzo sam vratio svoj pogled i ispravio sam glavu gledajući u dubini šume da bih se potom okrenuo ka Riomarindu kako bih mu odgovorio.

Pa vidi, to sve zavisi. Ako neko odustane od nečega iako se u njega uselio neki osećaj, to ne mora značiti da je taj osećaj strah. To može biti i neka odlučnost za odustajanjem od nečega koja ne vidi svrhu u tome da bude pobednik jer je najverovatnije shvatila da ne može pobediti, tako da se to ne mora nazvati strahom, nekada ljudi odustaju ili se povlače iz nekog pametnog razloga da na primer prouče situaciju. Ako gledamo u slučaju trke, ti ćeš odgovor pronaći u sebi zašto si odustao. Moj je razlog taj što me trka nešto i ne interesuje, ali me zanima ko će pobediti. Ali kao što sam rekao taj osećaj koji imaš možda nije strah, možda je jednostavno neki osećaj koji ti govori da se trenutno povučeš kako bi sagledao trku ili bilo šta iz drugog ugla, kako bi dobio neko znanje koje će ti pomoći u drugim situacijama ili u drugim trkama.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 1:46 pm
Slusao sam ga i bilo mi je jasno nekako sam slusao taj osecaj da se ne trebam trkati a razlog je,razlog hmmm istina da me nije interesovalo ali onaj sto je bio onesvecen aah.
[color=#00ccccmozda si u pravu nije me onda nekako interesovala trka ili mozda nisam imao sanse pa sam doustao hahaha.ali...[/color]
Pronasao sam svoji razlog i ako sam razmisljao sta da kazem u sebi ali sigurno je jednostavno tako,udisajuci vazduh da kazem poslednju recenicu.
ali imam kao glas u glavi da sam kao kukavica jer jedan takmicar kog sam upoznao na kapiji koji je isao da se trka onesvestio i posetio ga u bolnici i bio ljut sto nisam ucestovao i nazvao me "genin plasljivac"jer i mene pitao da li sam ucestovao a naravno ionako sam imao obabeze u kuci pa sam otisao da mu ne smetam ah ko ce ga znati sta je hteo reci time.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 6:56 pm
Što smo više nas dvojica šetali to smo sve više i više zalazili u dubini šume koja je na svakih nekoliko koraka izgledala isto. Drveća su se prostirala kao u nedogled i osvrtao sam se stalno na sve strane kao da sam hteo videti nešto što će biti različito od svih ovih drveća i zelenila, ali bi čak i po koja životinjka prošla pored nas. Slušao sam Riomarinda kao i samu šumu koja je imala neki svoj ton pa sam se okrenuo ka njemu i odgovorio.

Što se tiče tog glasa u glavi, možda je on tu kako bi testirao tvoju odlučnost da li ćeš nešto uraditi ili ne, tako da gledaj na to kao na neko iskušenje. Ali iako si nešto odbio ne znači da si kukavica. A što se tiče tog prijatelja koji te nazvao plašljivcem, ne obaziri se previše na njegove reči i nemoj dozvoliti da one previše loše utiču na tebe. Umesto toga, stalno pokušavaj da izvučeš neku pouku iz svega onog što ti je upućeno.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 7:08 pm
glasovi u glavi mi se cinilo kao da bi ljudi mislili da sam lud a on naravno nije ni verovao niti pomislio imao je on kao svoje objasnjenje ili tako nesto,cak sam i nesto naucio od njega barem.
ah da u pravu si.
dok smo setali gledao sam stazicu i lisce i drvece i ceo ovu sumu sto nas orkuzuje bilo mi cudno kako nebi smo se izgubili uopste,ah malo me ubise nekako noge kad bi barem mogao na nekoga sesti ili da letim bilo bi lepo za moje noge.
ah koliko vec dugo hodamo valjda se necemo izgubiti ionako ima neki putevi i staze koje vode nije kao da sam navikao na setnju kroz sumu da barem neko ne skoci sa drveta ili prilazei iza ledja i samo jedan dodir dovoljno da znas nisi sam u sumi.
razmislaj osam o onome u kamp sinhrai kada sam bio secam se onog liak sa naocarima,valjda nece opet on iskociti.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 7:19 pm
Šetali smo i dalje po stazi koja je izgledala da nema kraja, drveća su se sve više ređala i šuma je bila sve više gustija dok se moj pogled gubio po njoj pokušavajući da je sagledam dublje. Onda bi dunuo po neki vetar koji je nosio lišće na sve strane a ja sam nekoliko njih uhvatio raširivši svoju ruku da bi ih na kraju ispustio da se vrate svojoj zelenoj braći. Isto je bilo i sa niskim granama koje sam takođe sa raširenom rukom dotačinjao a lišća bi opet padala. A onda sam rekao smejući se.

Ha, jedino što može iskočiti iz ove šume to su životinje koje ovde žive. - A onda sam mu postavio pitanje. - Pa, hoćemo li nazad?

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 7:29 pm
meni se jos setalo ta suma i prelepa priroda koja ima vazduha i gde nema nikoga osim nas dvoje i zbunovi koje se cuju od vetra,kad bi dunuo vetar mirisao bih vazduh.
hmmm ma jok.
a posto ovde ima zivotinja koja mogu iskacu kao sto je rekao,nekako me podsetilo i nateral oda razmisljam o sumoning zivotinjama da ih imam samo sto nisam bio siguran zasto bih imao ako hocu repatu a to jos ima vremena za to pa mogu barem to probati.
pa kad vec ima ovde zivotinja bas su divne,jel si mozda razmisljao da imam svog sumonninga da ga koristis,meni je to nekako dobro posto sam i ja razmisljao o tome,ali ne znam kakve sve postoje uoopste i kakvu bih imao i da li bi bila jaka.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 7:41 pm
Nisam više znao o čemu da pričam, teme su počele da nestaju. Pokušavao sam da nešto smislim kako bismo nastavili razgovor, ali pošto je on pričao mogao sam samo da mu trenutno odgovorim.

Nisam nikad razmišljao o tome tako da ne znam šta bih odlučio u vezi prizivanja.

A onda bih samo oborio svoj pogled ka zemlji.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 7:57 pm
hmmm ipak mi je bilo dosadno ne znam iz kog razloga ali ja uvek pitam on odgovara i to mi bilo cudno jaooo,ah stacu dva cunina se dosadjuju dok ne budem jounin hmm jounin pa kad bih mogao.
hmmm jel planiras da ides na jounin ispite,ja jos nekako i ne planiram ono dok se se ne pripremim toliko jako a nako kad bih postao onda bih mogao da idem da trazim shukakua,naravno ne sam ali sa nekim.
razmisljao je o jounin ispitima posto su neki pola a neki su specijal jounin al dobro ima ko nikad nije bio pa je jak chunin i najbolji ah secam se svoje borbe sa chuninom.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 8:04 pm
Izgledao sam pomalo izgubljeno i okretao sam se kao da sam tražio nešto po šumi, samo nisam znao šta. A u sebi sam i dalje tražio neku temu da ne bi došla ona neprijatna tišina koja me je uvek nervirala. Malo sam se počešao po glavi dok sam se okretao ka Riomarindu kako bih mu odgovorio na njegovo pitanje.

Još uvek ne, ima vremena. Moraću za ispite biti spreman, kako fizički tako i mentalno.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 8:13 pm
palo mi je jedna ideja da napravim tehniku senke klona imao sam neku ideju.pretcao sam napred i stao i pogledao u njega i vikajuci.
vidi.
#card309
napravio sam 4 klona i naravno stali smo na jedan red dok sam ja stajao na jednom klonu na ledja i migojili se i ponavljali zamnom kao neku pesmu.
nindze nindze to smo mi,najbolji najbolji u konohi,to su rio i shigeru dva druga,najaci na svetu niko im nista ne moze cak ni sudbinaaa,od rodjenja deca znaju da kazu R dok nismo svi znal ida kazemo Cakra ali smo umesto toga rekli MACKRAAAAAA.
prestali su moji klonovi da se migolje i pevaju kao sto sam i ja ovak oda nas zabavimo malo a siguran sam da je pukao od smeha ali sam cekao njegovu reakciju.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 8:22 pm
Prošao je samo trenutak pre nego što je Riomarindo potrčao napred i napravio senke klona da bi se na jednog popeo i počeo da peva neku pesmu koja mi je bila veoma čudna, ali ne i smešna. Moj pogled u očima kao i ja u sebi se pitao da li je on normalan, jer mi je nešto previše... ne znam šta, možda blesav. Samo sam ga gledao mirno i čudno, a ono što je uradio mi nije bilo smešno.

Šta kog?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 8:33 pm
sisao sam sa jednog klona na ledja i ako nije trebalo biti nesto smesno ili zabavno barem da ubija neku dosadu da bi se napravila tema nekakva,ali to moje originalnosti sto sam napravio klona ali ipak nema veze.ionako nisam ni ja sam znao da li sam normalan uopste ili lud nakon ovoga ali sam mu rekao.
ammm ivzini zbog ovoga ne znam ni ja sta mi palo napamet da stvaram klonove i ovo uradim.
nakon cega sam malo pocrveneo al to je prestalo nekako na sekundui valjda nije ljut na mene ili tako nesto i cekajuci da nesto govori,pogledao sam gore okretavsi glavu ka gore i videci da ima neka lica na krosnjama koja su mi poznata i sto su licile.
zasto imaju lica?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 9:17 pm
Nakon njegovog malog i blesavog performansa koji mi nije bio smešan, on je otpustio svoje klonove i izvinio mi se na šta sam mu ja rekao sa blagim osmehom koji se jedva video.

Ma u redu je.

Prošlo je nekoliko sekundi u tišini i mogao sam jasno videti da je Riomarindo malo pocrveneo zbog ovoga, ali je sada skrenuo temu na nešto drugo dok je gledao u krošnje drveća. Kada mi je postavio pitanje ja sam zamišljeno podigao svoje oči gore i pre nego što sam video one krošnje koje je on gledao ja sam rekao.

Nemaju, to je iluzija. To sve zavisi sa kojeg ugla gledaš. Stani na mome mestu i videćeš da nema lica.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 9:36 pm
i ako sam gledao lica nista nije bilo jer i jeste naravno iluzija iz kog ugla gledas,prisao sam ka njegovom mestu i video da nema nista samo drvece i lisce koje padaju sa neba ka podu i blagi povetarac odletose negde drugde,ali su mi lica podsecala na Ranekija i jos neke ostale sto sam ih vidjao.
eh da inace reci mi vise o tvom kampu yamio kakvo je tamo ja nikad nisam bio i ko je kod vas glavni u selu i sta je imalo?
zanimalo me toliko jako da sam trljao ruke i sedajuci na kamen jer cuo sam za yamio ali nikada tamo nisam ni bio niti posetio a posto smo svi zajedno ne moramo ni ici kad smo svi barem tu,pa onda cu i ja ispricati kako je u mom kampu bilo ako bude zeleo da zna.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 10:34 pm
Nakon kratke tišine od nekoliko sekundi Riomarindo mi je postavio pitanje o Yamiyo kampu. A ja sam mu odgovorio sledeće.

Glavni kod nas u kampu Yamiyo je prvo bio Alucard, a posle njega Yuichi Jin. Kamp je po meni bio dobar, bilo nas je dosta tamo, vladala je disciplina. Sve u svemu, nisam se žalio ni na šta.

Odmah zatim sam ja njemu postavio pitanje.

A Šinrai kamp? Reci mi nešto o tom kampu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 10:46 pm
pa isto je tamo divno u kampu tamo kod nas je glavni Morimoto kin valjda i jos neko ali znam za njega i tamo eto divan kamp ima lepe sume i cak jedan park koji se zove Sakura park divno i lepo mesto u tokom noc ikada dodjes i gledas u zvezde bilo je ono brdansce koji kada se penjes lakse se uspavas,i neke izvore koje su bile tople,i reke tamo svu svi pecali ribe.
ispricao sam mu o svom kampu i kad bolje razmislim kada gledam ovo selo zajednicko i ovo gde sam ziveo nekako me podsecalo na neke stvari,to mi nije smetalo ali jeste naravno to sto sam cuo od nekih da ce se svadjaju da ce ono ono ali naravno to nije istina.
kad pogledam ovu konohu vidim da je divno selo i to mi je nekako falilo da vidim nesto novo kao sto je iciraku ramen i to najukusnija hrana koju sam okusio kada sam probao i divni su mirisi.
kad se prisetim ramena,ja bih jeo to svaki dan samo da bih jeo jer je ukusno kako tamo sluze.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 11:03 pm
Nakon što je pomenuo ramen ja sam se setio te ukusne hrane koju sam znao da jedem stalno dok sam živeo u Yamiyu. Ah, imam osećaj kao da sada u glavi vidim ramen koji se puši koliko je vruć da bih mogao da pojedem više činija, a onda sam Riomarindu rekao.

Ramen? I meni je to omiljena hrana.

Još jedan vetar dunu noseći lišće koje je prošlo pored nas i okrenuo sam se ka drugoj strani da se vratimo nazad.

Hajdemo nazad, dosta smo šetali. Moram da nađem svoju kuću.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

taj Uto Maj 15, 2018 11:06 pm
videvsi da nam je isto omiljenja hrana ramen,setali smo se dalje dok nam nije bilo dosta nekako sam dosta setali i pricali sto je bilo dovoljno i za mene i za njega,ocekivao sam da ce neko iskace u sumi kao u sinhrai i svaki put ili neko kada ga vidim ili upoznam aah to divno i jezivo iskustvo.
ah pa hajmo ionako smo se ispricali dok nam je ponestalo tema za pricanje u ovo vreme divnom vazduhu.
zatim smo se uputili nazad ka selo.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Setaliste Ka'Sanen

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu