Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Ichiraku ramen shop

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

taj Uto Apr 17, 2018 10:29 pm
First topic message reminder :

Najpoznatija prodavnica ramena i raznih supa. Popularnost ovog malog 'restorana' doprinosi miris ukusne ramen supe koji se prostire ulicama Konohe i koji uvek donosi nove mušterije..

Poslednji put izmenio Aquarie dana Sre Apr 18, 2018 5:54 pm, izmenio ukupno 3 puta

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

taj Sub Jul 14, 2018 12:52 am

Usla je u Ichiraku Ramen posle duzeg vremena. Nije bila u njemu dosta dugo, ali mesto je ostalo isto... Mirisi iz kuhinje, gazda koji je sa osmehom za sankom docekivao goste, lepa muzika... Sve ju je podsecalo na vremena kada je ovde dolazila zajedno sa majkom. "Dobar dan, jednu porciju ramena, molim.", rekla je, na sta je gazda samo klimnuo glavom sa toplim osmehom na licu. Sela je na prvu stolicu na koju je naisla, te tek kad se malo osvrnula oko sebe videla da pored nje sa leve strane sedi neki shniobi. Po prirodi Asuna je bila radoznala osoba pa je morala nesto da ga zapita. "Kako se zoves?", izgovorila je sa osmehom gledajuci u njega.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

taj Sub Jul 14, 2018 1:01 am
Cekajuci porciju razmisljam o proslosti i po koji put se nesnesno zamejah. Nisam primetio da je neko seo pored mene i mislim da bi osoba pomislila da sam lud jer se smejem bez razloga. Nezan zenski glas me izbavio iz "zatvora". Okrenuo sam glavu polako i osoba mi se svidela odma na pocetku. Radoznala je kao i ja. Osmeh od uha do uha se pojavio na mom licu te progovaram.

Hmm..Moje ime je Miv, kako se ti zoves? Nisam te pre vidjao ovde?

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

taj Sub Jul 14, 2018 1:09 am
Dok se shinobi sa kojim se iz radoznalosti upoznala predstavljao, jedna od dve konobarice je donela dve porcije ramena, neprimetno da ne bi prekinula njih dvoje u razgovoru. "Drago mi je sto smo se upoznali Miv. Ja se zovem Asuna, drago mi je.". Nakon sto je to izgovorila, miris ramena ju je privukao, ramena koji je stajao ispred nje. Tek je sada primetila da je konobarica donela ramen. Uzdahnula je te krenula da jede ramen.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

taj Sub Jul 14, 2018 6:50 pm
Miris ramena je dominirao objektom a i nekih 5 metara van njega. Bio sam srecan sto mi je neko pomerio misli jer bih na kraju i u depresiju upao. Ramen je stigao a pre nego sto bih ista okusio rekao sam

Draho je i meni.Volis ramen?

Smeskajui izgovaram te reci gledajuci u Asunine blistave oci.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

taj Sub Jul 14, 2018 6:58 pm
Sedela je pored Miva i jela svoju porciju ramena. Na pitanje koje joj je postavljano je kratko odgovorila: "Da volim ramen ovde sam kao mala dolazila sa roditeljima.". Opet se prisetila davnih dana, kada su roditelji bili sa njom, no njih sada vise nema. Nisu neko vreme progovarali jer i nisu imali neke teme za razgovor. U medjuvremenu Asuna je pojela svoju porciju ramena i ustala. Osmehnula se i rekla: "Hvala na hrani". Platila je hranu i pozdravila se sa Mivom. Nakon toga je otisla iz Ichiraku Ramen Shopa.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

taj Uto Jul 17, 2018 4:27 pm
Usao sam sav premoren u ovaj ramen shop i seo na prvo slobodno mesto koje sam ugledao.Prisao mi je ljubazni konobar koji me je pitao za porudzbinu.
"Dobar dan.Jednu najvecu porciju ramena molim."
Prineo mi je porudzbu posle nekoliko minuta.Prionuo sam odmah na jelo.Pohasao sam sve u roku od 5 minuta.Narucio sam posle jela jedan sake i njega eksirao.Zahvalio sam se,ostavio baksis i otisao.

Theme:
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

taj Uto Jul 17, 2018 7:50 pm
Usao sam u prodavnicu ramena te rekao:
Znas sta trebas
Posto ja i prodavac se poznajemo znao je sta volim pa mi pripremio,Daisakeu sam rekao da ostane van prodavnice i da me ceka.Nakon malog duzeg cekanja dobio sam veliki ramen,uzeo sam kineske stapice i poceo da jedem.Nakon ukusnog ramena platio sam konobaru te izasao.Pas bi krenuo samnom.
Ramen bi me ugrejao jer je bilo hladno a i jesen je.

One can beat me is darkness!

Yoshirou theam song:

Covek ima pasivne zamisli:
#card671 #card448
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

Danas u 6:16 pm
Kenta je vec na nekoliko metara od radnje mogao da oseti kako se savrseni miris raznih supa sirio tim kvartom.Laganim pokretom ruke je sklonio zavesu koja je bila na ulazu,a kada je usao mirisi su postali dosta jaci i lepsi.Seo je za sank i uzeo meni.Razne vrste ramena:veliki,mali,sa ekstra supom.Pored dosta vrsta ramena bilo je i raznih akcija.Kenta je odlucio da prvo proba najobicniji ramen.U tom trenutku je Kenti prisla konobarica,a on joj je rekao:

Jedan obican ramen,molim.

Kenta je sedeo i cekao svoj ramen posmatrajuci enterijer ovog restorana.Bilo je veoma lepo uredjen i puno ljudi je jelo ovde.Nekoliko trenutaka kasnije cinija sa ramen supom se pojavila ispred Kente,a on uze stapice,razdvoji ih i promrlja sebi u bradu:

Ovo izgleda veoma ukusno...

Nakon toga Kenta poce da jede ramen,uzivajuci u njegovom ukusu i mirisu...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

Danas u 6:24 pm
Rio je odlucio da ide jesti ramen koji je obozavao i ako je nekada narucivao ovako ali imao sam i prilike kada sam dosao ovde u Konohi da jedem po prvi put ovde i da sednem za uzivanem i moje gladi.video sam jednu osobu koja je bila tu i ako nije ni znao ko je ta osoba samo sam poceo sesti a stolom tu i poceo narucivati kao i uvek najveci Ramen.
Zelim jedan najvecu porciju ramena i ako moze malo vruca.
proslo je nekoliko minuta kada su pravili Ramen i bio je gotov,miris je bio nekako ubicanstven kao i uvek sto sam mogao vise ocekivati od toga a u nosu sam osecao da mi celo telo u dimu tog mirisa cak sam poceo disati dok je to izaslo,uzeo sam dva stapica i poceo jesti malu kolicinu dok se nisam opeko i spustio stapice a ruka mi se isto tresla i akoprsti su bili malo vruci i crveni a zatim povikao malo tise saputanjem.
JAO VRUCE.
jezik me je malo bolelo a ruka na kojoj sam drzao isto opekao malo bilo dovoljno da se moglo tresti pa sam upitao osobu pored mene malo tise.
E izvini inace jel ima ovde mozda voda ako i to posluzivaju posto sam se malo opekao.
pogledao sam u njega dok sam ocekivao odgovor i ako sam izgledao kao da su me ujeli komarci.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Ichiraku ramen shop

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu